6 najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress do budowania listy (lub cokolwiek innego)

Popups stał się niesławny, gdy reklama internetowa była w powijakach. Jego zła reputacja wciąż trwa do dziś, ale nadal możesz korzystać z wyskakujących okienek bez obawy widzów. Wykorzystaj w pełni wyskakujące okienka, aby rozwinąć listę e-mailową, promować swoje oferty i wiele więcej.


W przypadku, gdy nie masz z nimi do czynienia, wyskakujące okienko to małe pole, które nagle pojawia się na stronie w zależności od tego, co kliknąłeś. Jest to trochę denerwujące dla niektórych użytkowników, ale jeśli zostanie to zrobione dobrze, może to być dobra strategia reklamowa dla Twojego produktu lub zebranie danych kontaktowych potencjalnych klientów, którzy nie są jeszcze gotowi na zakup tego, co oferujesz. Możesz dowiedzieć się więcej na temat rozwijanie listy e-mail za pomocą wtyczek WordPress tutaj.

Aby tworzyć skuteczne reklamy za pośrednictwem wyskakujących okienek, potrzebujesz odpowiednich wtyczek wyskakujących WordPress.

Wymieniłem 6 wyskakujących wtyczek WordPress, darmowych i płatnych, aby pomóc Ci zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Twojej witryny.

1. Rozkwit prowadzi

Thrive Leads to wtyczka do generowania potencjalnych klientów do WordPressa, która ma wszystkie typy formularzy, które możesz automatycznie wyświetlać na swojej stronie internetowej.

Jest to rozwiązanie do tworzenia list, które jest tworzone przez zespół ludzi, którzy mają obsesję na punkcie optymalizacji konwersji, ponieważ ta wtyczka koncentruje się głównie na konwersjach.

Zapewnia także funkcje, takie jak silnik testowy A / B oraz przydatne raporty i analizy, w których można przeglądać najcenniejsze dane. Ta wtyczka chce zaoferować swoim użytkownikom dokładne współczynniki konwersji, które poprawią ich możliwości włączenia.

Interfejs projektowy

Czy wypróbowałeś już program budujący strony Thrive Architect?

Jeśli tak, korzystanie z Thrive Leads będzie dla Ciebie łatwiejsze, ponieważ mają wiele podobieństw. Thrive Lead oferuje gotowe szablony wyskakujących okienek, które możesz wybrać lub możesz zbudować własny projekt.

Zasady targetowania i wyzwalania

Do wyzwalaczy możesz użyć:

 • Ładowanie strony
 • Po jakimś czasie
 • Przewiń głębokość albo jako wartość procentową, albo gdy użytkownik dotrze do określonego elementu
 • Na kliknięcie
 • Wyjdź z zamiaru

Do reguł kierowania możesz użyć następujących opcji:

 • Rodzaje treści (takie jak strona główna, wszystkie strony, indeks blogów i inne)
 • Posty lub strony
 • Kategorie
 • Typy postów

Możesz także kierować reklamy na urządzenia i niezależnie od tego, czy użytkownik jest zalogowany w WordPress.

cennik

Możesz go uzyskać za 67 USD za jedną licencję. Ale jeśli chcesz, możesz również kupić członkostwo Thrive za 19 USD miesięcznie, które obejmuje wszystkie wtyczki i motywy, które ma Thrive.

Odwiedź Thrive Leads

2. Elementor Popup Builder (Elementor Pro)

Elementor jest jednym z najpopularniejszych programów budujących strony dla WordPress. Jeśli używasz Elementor Pro, który jest wersją premium, możesz użyć Konstruktora wyskakujących okienek Elementor do budowania okien podręcznych i zarządzania nimi.

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad projektowaniem wyskakujących okienek, wybierz Elementor. Możesz łatwo dostosować wyskakujące okno, ustawić własne reguły kierowania, a także połączyć wyskakujące okienka za pośrednictwem linków do witryn i formularzy kontaktowych.

Ale w przeciwieństwie do innych wtyczek z funkcją testowania A / B i wbudowanym śledzeniem konwersji, Elementor ich nie ma. Kreator wyskakujących okienek jest wciąż nowy na rynku, dzięki czemu mogą rozwijać te funkcje w następnych wersjach.

Interfejs projektowy

Elementor Popup Builder oferuje szeroką gamę szablonów projektowych, których możesz użyć do stworzenia szybkiego i pięknego wyskakującego okienka.

Oferuje również przezroczyste tło lub akwizycję, co pozwala zaprojektować własne i dostosować wyskakujące okienka, w których masz pełną kontrolę nad opcjami układu i stylu.

Ponieważ możesz używać wszystkich zwykłych widgetów Elementor i Elementor Pro, możesz użyć widgetu Formularz, aby dodać zarówno zwykłe formularze, jak i opcjonalne formularze e-mail.

Możesz połączyć te formularze z wieloma popularnymi dostawcami usług e-mail marketingu i hakami Zapier.

Możesz także użyć innych widżetów, takich jak wezwania do działania, minutniki, formularze logowania i przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych.

Zasady targetowania i wyzwalania

Po zakończeniu tworzenia własnego wyskakującego okienka następnym krokiem będzie wybranie opcji kierowania i wyzwalania.

Możesz kierować reklamy na określone treści, sformułowania i kategorie, a także status logowania użytkownika, role użytkowników, urządzenia i strony odsyłające.

W przypadku reguł wyzwalania możesz wybrać czas na stronie, przewijanie, kliknięcie, czas bezczynności i przed wyjściem ze strony.

cennik

Możesz uzyskać dostęp do Elementor Popup Builder przy zakupie Elementor Pro, którego cena zaczyna się od 49 USD za jedną licencję. Jeśli chcesz go używać do nieograniczonej liczby stron internetowych, kosztuje 199 USD rocznie.

Odwiedź Elementor Popup Builder

3. Convert Pro

Convert Pro to kolejne popularne narzędzie do tworzenia list z lekkim narzędziem do tworzenia wyskakujących okienek typu „przeciągnij i upuść”, umożliwiającym zaprojektowanie własnego wyskakującego okienka.

Oferuje wbudowane funkcje testowania A / B, dzięki czemu można zoptymalizować wyskakujące okienka. Ma również analitykę na desce rozdzielczej i możliwość łączenia wyskakujących okienek z szeroką gamą popularnych usług e-mail marketingu.

Interfejs projektowy

Convert Pro nie jest tak elastyczny, jak Elementor Popup Builder lub Thrive Leads, ale nadal zapewnia wystarczającą kontrolę nad swoimi pop-upami.

Możesz dostosować jeden z gotowych szablonów lub zbudować własny projekt za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania.

Zasady targetowania i wyzwalania

Convert Pro ma więcej opcji kierowania i wyzwalania w porównaniu do innych wyskakujących wtyczek WordPress. Jedną wtyczką, o której myślę, że ma prawie takie same funkcje, byłby OptinMonster, o którym za chwilę omówię.

Convert Pro oferuje kilka opcji wyświetlania wyskakujących okienek:

 • Czas na stronie
 • Wyjdź z zamiaru
 • Zwój
 • Bezczynność
 • Ciastko
 • Wykorzystanie bloku reklam
 • Wiadomości a powracający goście
 • Polecający
 • Harmonogram
 • Kliknięcie

Można również tworzyć różne zestawy reguł za pomocą kombinacji tych reguł.

Do kierowania wyskakujących okienek możesz użyć następujących opcji:

 • Określona treść (taka jak konkretna strona, typ postu, kategorie, autor itp.)
 • Geolokalizacja
 • Ciastko
 • Urządzenie
 • Status zalogowania
 • Kliknij

cennik

Możesz użyć Convert Pro za 99 USD rocznie lub 399 USD za dożywotni dostęp.

Odwiedź Convert Pro

4. WP Subscribe Pro

Jeśli chcesz mieć prostą wyskakującą wtyczkę do swojej witryny WordPress, polecam WP Subscribe Pro.

Nie jest jednak tak elastyczny jak inne wtyczki i nie ma funkcji przeciągania i upuszczania. Ale nadal możesz dostosowywać wyskakujące okienka za pomocą gotowych szablonów za pomocą interfejsu zaplecza do zmiany tekstu i kolorów.

Jego funkcje wyzwalania i targetowania nie są tak szczegółowe, jak inne wtyczki, ale ma większość z nich. Ponadto umożliwia także integrację wyskakujących okienek z najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu.

Interfejs projektowy

WP Subscribe Pro nie jest tak elastyczny jak inne wtyczki, ale możesz dostosować istniejące szablony w oparciu o własne preferencje.

Korzystając z interfejsu zaplecza, możesz edytować tekst i kolory wybranego szablonu. Ale nie oczekuj pełnej kontroli nad projektem.

Zasady targetowania i wyzwalania

Reguły kierowania w WP Subscribe skupiają się tylko na określonych treściach WordPress, takich jak określone linie, strona główna i strony archiwalne.

Reguły wyzwalania wyskakującego okienka za pomocą WP Subscribe Pro są nieco szersze. Możesz natychmiast ustawić reguły, opóźnić czas, przewijać i wyjść z celu.

cennik

Możesz zdobyć WP Subscribe Pro za 19 USD pojedynczej licencji z rocznym wsparciem i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź WP Subscribe Pro

5. OptinMonster

OptinMonster nie jest całkowicie wtyczką wyskakującą WordPress, ponieważ jest to oprogramowanie jako usługa (SaaS), co oznacza, że ​​jest to samodzielne oprogramowanie, które obsługuje platformy internetowe. Ale dzięki dedykowanej wtyczce WordPress możesz łatwo zintegrować OptinMonster z WordPress. Na przykład możesz połącz to z SendinBlue.

Jeśli chodzi o reguły kierowania i wyzwalania, OptinMonster ma jedną z bardziej szczegółowych funkcji. Ponadto jego najnowsza wersja ma funkcję przeciągania i upuszczania, która pozwala dostosować wyskakujące okienka.

Obejmuje także funkcje analityczne deski rozdzielczej i funkcje testowania A / B.

Interfejs projektowy

OptinMonster to elastyczne oprogramowanie do tworzenia pop-upów. Pozwala zaprojektować własne wyskakujące okienko lub możesz użyć jednego z gotowych szablonów i ulepszyć go za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania.

Oferuje również widżety, których możesz użyć, aby Twoje wyskakujące okienka wyglądały bardziej atrakcyjnie.

Zasady targetowania i wyzwalania

OptinMonster, podobny do ConvertPro, ma więcej reguł celowania i wyzwalania w porównaniu z innymi wtyczkami WordPress.

Po uruchomieniu reguł możesz wybrać:

 • Czas na stronie
 • Czas na miejscu
 • Wyjdź z zamiaru
 • Zwój
 • Bezczynność
 • Kliknij
 • Data / godzina

Opcje kierowania obejmują:

 • Określone strony / ścieżki URL
 • Urządzenie
 • Geolokalizacja
 • Ciastko
 • Polecający
 • Nowi a powracający użytkownicy
 • Użycie funkcji blokowania reklam

Myślę, że jedną rzeczą, której nie ma OptinMonster, są łatwe docelowe reguły dla treści specyficznych dla WordPress. Nie ma opcji kierowania na określone kategorie postów i status zalogowanego użytkownika.

Możesz to zrobić, kierując ścieżki URL lub pliki cookie. A jeśli nie jesteś specjalistą od technologii, może to być mylące, ponieważ nie jest tak proste, jak inne rozwiązania lub wtyczki specyficzne dla WordPress.

cennik

Plan OptinMonster zaczyna się od 108 USD rocznie. Jeśli potrzebujesz dostępu do bardziej zaawansowanych funkcji, możesz kupić wyższy plan.

Odwiedź OptinMonster

6. Popup Maker

Więc czekasz, aż dodam do listy darmową wtyczkę WordPress?

Cóż, proszę bardzo – Popup Maker. To darmowa wtyczka, która umożliwia tworzenie wyskakujących okienek na stronie WordPress. Możesz jednak kupić pakiet premium, który oferuje wiele wyskakujących szablonów, opcji opt-in i wiele innych.

Popup Maker to dobry wybór, szczególnie dla użytkowników technicznych. Jeśli więc nie jesteś specjalistą od technologii, może to nie być najlepszy wybór dla Ciebie. Ale jeśli masz podstawową wiedzę na temat HTML / CSS, możesz przetrwać dzięki Popup Maker.

Interfejs projektowy

Interfejs projektowy Popup Maker jest nieco podobny do klasycznego edytora WordPress.

Chociaż nie jest tak elastyczny w porównaniu z innymi wtyczkami, możesz nadal korzystać z ich istniejących ofert, aby zauważać wyskakujące okienka. Oferuje wiele funkcji, takich jak wysuwane wyskakujące okienka, paski banerów, pływające lepkie wyskakujące okienka, wyskakujące okienka powiadomień, wyskakujące okienka formularza i wiele więcej.

Zasady targetowania i wyzwalania

Jeśli zainstalujesz bezpłatną wersję tej wtyczki, możesz ustawić reguły wyzwalania poprzez kliknięcie i czas. Możesz uruchomić wyskakujące okienko po kliknięciu elementu menu, pasków bocznych, przycisków, obrazów i dowolnej innej zawartości witryny.

Ma również automatyczne otwieranie wyzwalaczy, które pozwala skonfigurować opóźnienie czasowe; wyskakujące okienko wyświetli się zgodnie z twoimi preferencjami.

Jeśli chodzi o targetowanie, Popup Maker pozwala ustawić warunek, aby precyzyjnie określać, kto zobaczy i nie zobaczy twoich wyskakujących okienek, a także celować w dowolną treść WordPress, taką jak posty, strony, kategorie, tagi, typy postów i inne.

Jeśli chcesz ulepszyć swoje wyskakujące okienka, możesz uzyskać rozszerzenia premium dla Popup Maker, takie jak wyskakujące okienka wyskakujące, zaawansowany konstruktor motywów, integracja MailChimp, zaawansowane warunki kierowania i moduły weryfikacji wieku.

cennik

Wtyczka Popup Maker jest całkowicie darmowa. Ale jeśli chcesz dodatkowych funkcji, możesz kupić jego rozszerzenia premium indywidualnie lub w pakiecie za 192 USD.

Odwiedź Popup Maker

Wniosek

Po przedstawieniu rozwiązań dla wyskakujących okienek możesz teraz wskazać najlepszą dla siebie wtyczkę wyskakującą WordPress?

Od wyglądu Thrive Leads robi wszystko całkiem dobrze, od funkcji przeciągania i upuszczania, poprzez solidne reguły targetowania i wyzwalania, po funkcje testowania A / B, po przystępne ceny.

Jeśli chodzi o elastyczność w dostosowywaniu wyskakujących okienek, Elementor Pro wyraźnie zdobywa trofeum.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych reguł kierowania i wyzwalania, możesz skorzystać z Convert Pro lub OptinMonster.

Jeśli chcesz mieć łatwą w użyciu wtyczkę, wybierz WP Subscribe Pro. Lub, jeśli chcesz darmowy, wybierz Popup Maker.

Przejdź do przodu z wyborem, który odpowiada Twoim najwyższym potrzebom w zakresie tworzenia list i marketingu internetowego.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map