5 wtyczek do Skyrocket Twojej listy e-mail

Marketing e-mail jest martwy. Nie! Bez względu na to, jaką niszę masz teraz, jeśli jest jedna rzecz, na której musisz się najbardziej skoncentrować, to zbudowanie listy e-mail.


Jeśli chcesz, aby Twoja firma online odnosiła sukcesy, budowanie listy e-mail jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ e-mail marketing to jeden z najlepszych i praktycznych sposobów na kontakt z klientami i zwiększenie konwersji.

Jeśli masz angażującą listę e-mail, może ona być bardziej opłacalna niż wyniki uzyskiwane z kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Po prostu spraw, aby subskrypcja była bardzo łatwa dla czytelników.

Możesz dodać formularze optin w kluczowych lokalizacjach swojej witryny, takich jak pasek boczny i pod obszarem zawartości. Niektóre wtyczki mogą pomóc Ci to zrobić w mgnieniu oka.

1. Pop-upy Elementor Pro

Możesz zaprojektować wyjątkowo piękne i przyciągające uwagę wyskakujące okienka za pomocą jednej z najpopularniejszych wtyczek programu budującego strony Elementor i jego funkcji Popup Builder.

Zdobywaj potencjalnych klientów i zwiększaj współczynnik konwersji, projektując inteligentne wyskakujące okienka, które przyciągają czytelników do wyrażenia zgody. Elementor Popups używa tego samego interfejsu co Elementor, dzięki czemu możesz zastosować te same opcje stylizacji do swoich wyskakujących okienek.

Możesz również wybierać spośród ponad stu pięknych szablonów. Możesz utworzyć określoną opcję na określonej stronie WordPress.

Inne niesamowite funkcje oprócz przechwytywania ołowiu:

 • Z łatwością zintegruj swoje formularze z dostawcą usług e-mail marketingu, aby powiększyć listę subskrybentów.
 • Utwórz wyskakujące okienko zamiaru wyjścia, aby zachęcić czytelników do pozostania na Twojej stronie lub do zakupu produktu tuż przed wyjściem.
 • Twórz piękne formularze logowania dla swoich użytkowników.
 • Ujawnij swoje treści premium tylko tym użytkownikom, którzy wyrazili zgodę.
 • Utwórz wyskakujące okienko powitalne, aby powitać użytkowników w momencie, gdy znajdą się na Twojej stronie.
 • Uruchom promocję i sprzedaż w wyskakującym okienku banera sprzedaży.

Elementor Popups nie ma jednak testów A / B i wbudowanych analiz. I jest dostępny tylko, gdy jesteś w Elementor Pro.

Elementor Pro zaczyna się od 49 USD rocznie na jedną stronę.

Odwiedź Elementor

2. Convert Pro

Convert Pro to popularna wtyczka e-mail i wtyczka do generowania leadów stworzona przez Brainstorm Force, twórców Astra Theme i Schema Pro. Dzięki funkcji „przeciągnij i upuść” możesz łatwo i szybko tworzyć przyjazne dla urządzeń mobilnych i przekształcające formularze optin.

Możesz skonfigurować wyzwalacze behawioralne, aby kierować reklamy do użytkowników z odpowiednim komunikatem i właściwym czasem. Oznacza to zwiększenie współczynnika konwersji i utworzenie wysoce podzielonej na segmenty listy e-mail.

Możesz także zintegrować wtyczkę z głównymi dostawcami usług e-mail marketingu, takimi jak ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse i wiele innych.

Inną wielką cechą Convert Pro jest to, że możesz tworzyć formularze skierowane tylko do określonych krajów, krajów spoza UE lub wszystkich krajów UE. Możesz także skonfigurować formularze do wyświetlania tylko na określonych urządzeniach.

Jedną z rzeczy, których brakuje mi w Convert Pro, jest ograniczony wybór szablonów dla niektórych typów formularzy optin. Ale hej, zawsze możesz budować od zera za pomocą edytora przeciągnij i upuść. Możesz nawet przeprowadzić intensywne dostosowywanie za pomocą istniejących szablonów.

Plan taryfowy Convert Pro zaczyna się od 99 USD rocznie lub 399 USD za dożywotnią subskrypcję.

Odwiedź Convert Pro

3. OptinMonster

Jeśli nie jesteś użytkownikiem WordPress, OptinMonster jest doskonałym narzędziem do zwiększania liczby potencjalnych klientów i zwiększania przychodów.

Jak to działa?

Po prostu wybierz spośród gotowego szablonu, który oferuje i dostosuj tak długo, jak chcesz, dzięki łatwemu w użyciu kreatorowi przeciągania i upuszczania. Skonfiguruj wyzwalacze zachowania za pomocą potężnej funkcji kierowania i segmentacji. Następnie uzyskaj wszystkie szczegóły potrzebne do ulepszenia strategii generowania potencjalnych klientów.

OptinMonster ma również funkcję dzielonego testowania, aby określić, która metoda najlepiej sprawdza się w celu zwiększenia konwersji. Możesz przetestować różne nagłówki, układy i treść, aby zobaczyć, która forma wyboru ma najwyższy współczynnik konwersji.

Możesz także zapobiec opuszczaniu strony przez odwiedzających, dodając wyskakujące okienko tuż przed zamknięciem strony. Możesz zaoferować im magnes na ołów do pobrania lub rabat, albo zaprosić ich do czatu z pomocą techniczną i innymi rzeczami, które pomogą Ci rozwinąć listę e-mail. Nie przegap naszej recenzji wideo OptinMonster 2 i chodź.

Zakres OptinMonster wynosi od 9 USD miesięcznie do 49 USD miesięcznie, co jest znacznie droższe niż wszystkie alternatywy.

Odwiedź OptinMonster

4. WPFusion

Jeśli szukasz sposobu na dodanie funkcji członkostwa i wykorzystanie odwiedzających witrynę i dane CRM, WPFusion może być dla Ciebie.

WPFusion wykorzystuje tagi i integruje dziesiątki wtyczek WordPress z CRM. Podczas gdy Twój CRM zapewnia zaangażowanie kliknięć z linków w e-mailach, WPFusion zapewnia zaangażowanie kliknięć z linków w Twojej witrynie.

Oznacza to, że możesz inicjować automatyczne wyzwalanie kampanii e-mailowych na podstawie aktywności użytkownika na poziomie witryny. WPFusion pozwala inteligentnie oznaczać osoby.

WPFusion ma funkcjonalność wtyczki członkowskiej, w której możesz kontrolować, która zawartość jest widoczna dla określonego użytkownika na podstawie znaczników w CRM. Tak więc, jeśli chcesz, aby magnes ołowiu do pobrania był widoczny tylko dla określonego typu klienta, możesz to zrobić.

WPFusion ma darmową wersję. Ale wersja pro zaczyna się od 247 USD rocznie.

Odwiedź WPFusion

5. ConvertKit

Jeśli jesteś blogerem, podcasterem lub inną firmą, która buduje odbiorców, ConvertKit to dostawca usług e-mail, którego potrzebujesz.

Zmień zwykłych czytelników w subskrybentów, projektując i osadzając formularze na swojej stronie internetowej, aby zacząć powiększać listę e-mail. Możesz łatwo uporządkować subskrybentów, oznaczając ich na podstawie aktywności, zainteresowań i innych kwestii.

Za pomocą tych tagów możesz podzielić odbiorców na segmenty, a następnie wysłać im odpowiednią wiadomość we właściwym czasie. Oznacza to wysyłanie im bardziej spersonalizowanych wiadomości e-mail, które wychwytują emocje czytelnika i ostatecznie przekształcają je w klienta.

Kolejną fajną funkcją ConvertKit jest to, że możesz ponownie wysłać e-mail z transmisją do osób, które nie otworzyły go przy pierwszym wysłaniu. Możesz zmienić swój Temat, jeśli wolisz.

ConvertKit ma jednak ograniczony zestaw wyzwalaczy i działań dla zaawansowanej automatyzacji. I możesz dzielić tylko testowe wiersze, a nie treść, automatyzację i czas dostawy. Ponadto oferuje szablony wiadomości e-mail, ale musisz mieć wiedzę na temat HTML / CSS. Jeśli więc nie jesteś technikiem, musisz wziąć to pod uwagę.

Ogólnie rzecz biorąc, ConvertKit to potężne oprogramowanie do marketingu e-mailowego zaprojektowane specjalnie dla twórców treści i blogerów.

Plan cenowy ConvertKit zaczyna się od 24 USD miesięcznie dla 0 – 1000 subskrybentów. W miarę wzrostu liczby subskrybentów konieczne będzie uaktualnienie planu.

Odwiedź ConvertKit

Wniosek

Jeśli chcesz z powodzeniem budować i rozwijać swoją listę e-mail, musisz wiedzieć, które wtyczki są najlepsze dla twoich potrzeb biznesowych. Te, które wymieniłem powyżej, są jednymi z najlepszych narzędzi do szybkiego zapisywania listy e-mail.

Potrzebujesz dostawcy usług e-mail. Potrzebujesz narzędzia do przechwytywania potencjalnych klientów. Potrzebujesz narzędzia do automatyzacji marketingu.

Budowanie listy e-mail nie musi być nudne. Za pomocą odpowiednich narzędzi możesz zacząć budować listę subskrybentów jak pożar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map