6 najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress pre zostavenie zoznamu (alebo čokoľvek iného)

Popupy sa stali neslavnými, keď bola webová reklama v plienkach. Jeho zlá povesť stále pretrváva dodnes, ale stále môžete využívať výhody automaticky otváraných okien bez toho, aby vás vaše webové publikum mračilo. Získajte z vyskakovacích okien to najlepšie, aby ste rozšírili svoj zoznam e-mailov, propagovali svoje ponuky a ešte oveľa viac.


V prípade, že ste sa s jedným nevyjadrili, vyskakovacie okno je malé pole, ktoré sa na stránke náhle objaví v závislosti od toho, na čo ste klikli. Niektorým používateľom je to trochu nepríjemné, ale ak sa to urobí správne, môže to byť dobrá reklamná stratégia pre váš produkt alebo získať kontaktné údaje potenciálnych zákazníkov, ktorí ešte nie sú pripravení kúpiť to, čo ponúkate. Môžete sa dozvedieť viac o tu môžete rozšíriť zoznam e-mailov pomocou doplnkov WordPress.

Na efektívnu reklamu prostredníctvom kontextových okien budete potrebovať správne kontextové doplnky WordPress.

Uvádzame zoznam 6 doplnkových doplnkov WordPress, ktoré sú bezplatné a platené, aby som vám pomohol rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vaše webové stránky vhodný.

1. prospieva potenciálnych zákazníkov

Thrive Leads je doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress, kde obsahuje všetky typy prihlásených typov, ktoré sa môžu automaticky zobraziť na vašom webe.

Ide o riešenie na vytváranie zoznamov, ktoré vytvára tím ľudí, ktorí sú posadnutí optimalizáciou konverzií, pretože tento doplnok sa zameriava hlavne na konverzie.

Poskytuje tiež funkcie, ako je A / B testovací modul a prehľady a prehľady, na základe ktorých je možné získať prehľad o najhodnotnejších metrikách. Tento doplnok chce svojim používateľom ponúknuť presné miery konverzie, vďaka ktorým budú ich doplnky lepšie.

Dizajnové rozhranie

Vyskúšali ste tvorbu stránky Thrive Architect?

Ak je to tak, používanie Thrive Leads pre vás bude jednoduchšie, pretože majú veľa podobností. Úspešných potenciálnych zákazníkov ponúka vopred pripravené šablóny kontextových ponúk, ktoré si môžete vybrať, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný dizajn.

Pravidlá zacielenia a spúšťania

Pre spúšťače môžete použiť:

 • Načítanie stránky
 • Po určitej dobe
 • Hĺbka posúvania, buď v percentách, alebo keď návštevník dosiahne konkrétny prvok
 • Po kliknutí
 • Ukončite zámer

V prípade pravidiel zacielenia môžete použiť nasledujúce možnosti:

 • Typy obsahu (napríklad úvodná stránka, všetky stránky, index blogu a ďalšie)
 • Príspevky alebo stránky
 • Kategórie
 • Typy príspevkov

Môžete tiež zacieľovať na zariadenia a bez ohľadu na to, či je používateľ prihlásený do WordPress.

stanovenie ceny

Môžete ho získať za 67 dolárov za jednu licenciu. Ak však chcete, môžete si tiež kúpiť Thrive členstvo za 19 dolárov mesačne, čo zahŕňa všetky doplnky a témy, ktoré má Thrive.

Navštívte prospešné potenciály

2. Element Popup Builder (Elementor Pro)

Elementor je jedným z najpopulárnejších tvorcov stránok pre WordPress. Ak používate program Elementor Pro, ktorý je prémiovou verziou, môžete na vytváranie a správu automaticky otváraných okien použiť nástroj Element Pop Pop Builder..

Ak chcete mať úplnú kontrolu nad svojím vyskakovacím dizajnom, potom choďte na Elementora. Môžete ľahko prispôsobiť vyskakovacie okno, nastaviť vlastné pravidlá zacielenia a umožní vám prepojiť kontextové okná pomocou odkazov na stránky a kontaktných formulárov..

Na rozdiel od iných doplnkov s funkciou testovania A / B a so zabudovaným sledovaním konverzií ich Elementor nemá. Program Popup Builder je na trhu stále nový, aby mohol tieto funkcie rozvíjať v ďalších verziách.

Dizajnové rozhranie

Elementor Popup Builder ponúka širokú škálu šablón dizajnu, ktoré by ste mohli chcieť použiť na vytvorenie rýchleho a krásneho kontextového okna.

Ponúka tiež priehľadné pozadie alebo plátno, ktoré vám umožní navrhnúť si vlastné a prispôsobiť si kontextové okná, kde máte úplnú kontrolu nad rozvrhnutím a možnosťami stylingu..

Keďže môžete používať všetky bežné miniaplikácie Elementor a Elementor Pro, môžete pomocou miniaplikácie Form pridať bežné formuláre aj voliteľné e-mailové formuláre..

Tieto formuláre môžete prepojiť s mnohými populárnymi poskytovateľmi e-mailového marketingu a webovými servermi Zapier.

Môžete tiež použiť ďalšie widgety, ako sú CTA, odpočítavače času, prihlasovacie formuláre a tlačidlá sociálnych zdieľaní.

Pravidlá zacielenia a spúšťania

Po dokončení vytvárania vlastného kontextového okna by ďalším krokom bolo výber možností zacielenia a spúšťania.

Môžete zacieľovať na konkrétny obsah, formulácie a kategórie, ako aj na stav prihlásenia používateľa, role používateľa, zariadenia a sprostredkovateľov..

Pokiaľ ide o pravidlá spúšťania, môžete si vybrať medzi časom na stránke, rolovaním, kliknutím, nečinným časom a pred opustením stránky..

stanovenie ceny

Pri kúpe produktu Elementor Pro, ktorý začína na 49 dolárov za jednu licenciu, môžete získať prístup k nástroju Popup Builder. Ak ju chcete používať pre neobmedzené webové stránky, je to 199 dolárov ročne.

Navštívte Elementor Popup Builder

3. Prevod Pro

Convert Pro je ďalší populárny nástroj na vytváranie zoznamov s ľahkým nástrojom na vytváranie rozbaľovacích zoznamov, pomocou ktorého môžete navrhnúť vlastné vyskakovacie okno.

Ponúka vstavané funkcie testovania A / B, takže môžete optimalizovať kontextové okná. Má tiež analýzu dashboardov a schopnosť prepojiť kontextové okná so širokou škálou populárnych služieb e-mailového marketingu.

Dizajnové rozhranie

Program Convert Pro nie je tak flexibilný ako program Element Pop Pop Builder alebo Thrive Leads, ale stále vám poskytuje dostatočnú kontrolu nad automaticky otváranými oknami..

Môžete si zvoliť prispôsobenie jednej z vopred pripravených šablón alebo zostavenie vlastného návrhu pomocou funkcie presúvania myšou.

Pravidlá zacielenia a spúšťania

Program Convert Pro má viac možností zacielenia a spúšťania v porovnaní s inými zásuvnými modulmi WordPress. Jeden doplnok, o ktorom si myslím, že má takmer rovnaké vlastnosti, by bol OptinMonster, o ktorom budem chvíľu hovoriť.

Aplikácia Convert Pro vám ponúka niekoľko možností, ako zobraziť kontextové okná:

 • Čas na stránke
 • Ukončite zámer
 • zvitok
 • nečinnosť
 • sušienka
 • Využitie reklamného bloku
 • Správy vs vracajúci sa návštevníci
 • referrer
 • plán
 • klikanie

Kombináciou týchto pravidiel môžete tiež vytvoriť rôzne sady pravidiel.

Pri zacielení kontextových okien môžete použiť nasledujúce možnosti:

 • Konkrétny obsah (napríklad konkrétna stránka, typ príspevku, kategórie, autor atď.)
 • Geolocation
 • sušienka
 • Zariadenie
 • Stav prihlásenia
 • cvaknutie

stanovenie ceny

Môžete použiť program Convert Pro za 99 dolárov ročne alebo 399 dolárov za celoživotný prístup.

Navštívte aplikáciu Convert Pro

4. WP Subscribe Pro

Ak chcete pre svoju webovú stránku WordPress oveľa jednoduchší vyskakovací doplnok, odporúčam vám program WP Subscribe Pro.

Nie je to však také flexibilné ako iné doplnky a nemá funkciu drag-and-drop. Svoje kontextové okná si však môžete prispôsobiť pomocou vopred pripravených šablón pomocou rozhrania typu back-end na zmenu textu a farieb.

Jeho spúšťacie a cieľové funkcie nie sú také podrobné ako ostatné doplnky, má však najdôležitejšie z nich. Navyše vám tiež umožňuje integrovať vaše kontextové okná s najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu.

Dizajnové rozhranie

Program WP Subscribe Pro nie je taký flexibilný ako ostatné doplnky, ale existujúce šablóny si môžete prispôsobiť podľa svojich vlastných preferencií.

Pomocou rozhrania typu back-end môžete upravovať text a farby vybranej šablóny. Neočakávajte však úplnú kontrolu nad dizajnom.

Pravidlá zacielenia a spúšťania

Pravidlá zacielenia na odbere WP sa zameriavajú iba na konkrétny obsah WordPress, ako sú konkrétne riadky, predná strana a archívne stránky.

Spúšťacie pravidlá vo vyskakovacom okne pomocou tohto programu WP Subscribe Pro sú o niečo širšie. Pravidlá môžete nastaviť okamžite, oneskoriť čas, posúvať sa a opustiť zámer.

stanovenie ceny

Program WP Subscribe Pro môžete získať za jednu licenciu 19 dolárov s jednoročnou podporou a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte program WP Subscribe Pro

5. OptinMonster

OptinMonster nie je úplne vyskakovací doplnok WordPress, pretože ide o softvér ako služba (SaaS), čo znamená, že ide o samostatný softvér, ktorý podporuje online platformy. Ale s vyhradeným doplnkom WordPress môžete ľahko integrovať OptinMonster s WordPress. Napríklad by ste mohli skombinujte ho s SendinBlue.

Pokiaľ ide o pravidlá zacielenia a spúšťania, OptinMonster má jednu z podrobnejších funkcií. Navyše, jeho najnovšia verzia má funkciu drag-and-drop, ktorá vám umožní prispôsobiť si vyskakovacie okná.

Zahŕňa tiež analytické údaje na prístrojovej doske a funkčnosť testovania A / B.

Dizajnové rozhranie

OptinMonster je flexibilný softvér na vytváranie vyskakovacích okien. Umožňuje vám navrhnúť vlastné kontextové okno alebo môžete použiť niektorú z vopred pripravených šablón a vylepšiť ho pomocou nástroja na vytváranie myšou..

Ponúka tiež widgety, ktoré môžete použiť, aby vaše kontextové okná vyzerali príťažlivejšie.

Pravidlá zacielenia a spúšťania

OptinMonster, podobne ako ConvertPro, má v porovnaní s inými doplnkami WordPress viac pravidiel zacielenia a spúšťania.

Pokiaľ ide o pravidlá spúšťania, môžete si vybrať z:

 • Čas na stránke
 • Čas na mieste
 • Ukončite zámer
 • zvitok
 • nečinnosť
 • cvaknutie
 • Dátum Čas

Možnosti zacielenia zahŕňajú:

 • Konkrétne cesty na stránky / adresy URL
 • Zariadenie
 • Geolocation
 • sušienka
 • referrer
 • Noví verzus vracajúci sa návštevníci
 • Využitie blokovania reklám

Myslím si, že jedna vec, ktorú OptinMonster nemá, sú jednoduché cieľové pravidlá pre konkrétny obsah WordPress. Nie je možné zacieliť na konkrétne kategórie príspevkov a stav prihláseného používateľa.

Môžete to urobiť zacielením na cesty URL alebo súbory cookie. A ak ste netechnológovia, môže to byť pre vás mätúce, pretože to nie je také jednoduché ako iné riešenia alebo doplnky špecifické pre WordPress..

stanovenie ceny

Plán OptinMonster začína na 108 dolárov ročne. Ak potrebujete prístup k pokročilejším funkciám, môžete si kúpiť vyšší plán.

Navštívte OptinMonster

6. Vyskakovacie okno

Čakáte na mňa, aby som do zoznamu pridal bezplatný vyskakovací doplnok WordPress?

No, máte to – Popup Maker. Je to bezplatný doplnok, ktorý vám umožní vytvárať kontextové okná pre vaše webové stránky WordPress. Môžete si však kúpiť prémiový plán, ktorý ponúka množstvo pop-up šablón, opt-ins a mnoho ďalších.

Popup Maker je dobrá voľba, najmä pre technických používateľov. Takže, ak ste netechníčkou, nemusí byť pre vás tou najlepšou voľbou. Ale ak máte základné znalosti s HTML / CSS, potom môžete prežiť s programom Popup Maker.

Dizajnové rozhranie

Dizajnové rozhranie programu Popup Maker je trochu podobné klasickému editoru WordPress.

Aj keď to nie je tak flexibilné v porovnaní s ostatnými doplnkami, stále môžete využiť ich existujúce ponuky, aby ste si všimli vyskakovacie okná. Ponúka mnoho funkcií, ako sú vysúvacie okná, lišty s pruhmi, plávajúce lepivé kontextové okná, kontextové okná s upozornením, kontextové okná s možnosťou prihlásenia a mnoho ďalších..

Pravidlá zacielenia a spúšťania

Ak nainštalujete bezplatnú verziu tohto doplnku, môžete nastaviť svoje pravidlá spúšťania kliknutím a časom. Kliknutím na položku ponuky, bočné panely, tlačidlá, obrázky a akýkoľvek iný obsah svojej webovej stránky môžete spustiť kontextové okno.

Má tiež Auto Open Triggers, ktoré vám umožňuje nakonfigurovať časové oneskorenie; potom sa zobrazí vyskakovacie okno podľa vašich preferencií.

Pokiaľ ide o zacielenie, program Popup Maker vám umožňuje nastaviť podmienku na presné zacielenie na ľudí, ktorým sa nezobrazia vaše kontextové okná, a tiež na zacielenie akéhokoľvek obsahu WordPress, ako sú príspevky, stránky, kategórie, značky, typy príspevkov a ďalšie..

Ak chcete vylepšiť kontextové okná, môžete získať prémiové rozšírenia pre kontextové okná, ako sú kontextové okná s výstupom, pokročilý tvorca motívov, integrácia MailChimp, pokročilé podmienky zacielenia a spôsoby overenia veku..

stanovenie ceny

Doplnok Popup Maker je úplne zadarmo. Ak však chcete získať ďalšie funkcie, môžete si kúpiť prémiové rozšírenia jednotlivo alebo podľa balíka za 192 dolárov.

Navštívte program na otváranie okien

záver

Po predstavení vyskakovacích riešení môžete teraz určiť najlepší vyskakovací doplnok WordPress pre vás?

Z pohľadu toho, Thrive Leads robí všetko celkom dobre, od jeho drag-and-drop funkcie po spoľahlivé zacielenie a spúšťacie pravidlá, A / B testovanie funkčnosť, až po dostupnú cenu.

Pokiaľ ide o flexibilitu pri prispôsobovaní vyskakovacích okien, Elementor Pro jednoznačne získa trofej.

Ak chcete podrobnejšie pravidlá zacielenia a spúšťania, môžete použiť program Convert Pro alebo OptinMonster.

Ak chcete ľahko použiteľný doplnok, vyberte možnosť WP Subscribe Pro. Alebo, ak chcete zadarmo, potom choďte na Popup Maker.

Choďte vpred s výberom, ktorý vyhovuje vašim najvyšším potrebám pri zostavovaní zoznamu a webovom marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector