5 zásuvných modulov na zvýšenie vášho zoznamu e-mailov

E-mailový marketing je mŕtvy. Nie! Bez ohľadu na to, v akom práve ste práve teraz, je potrebné vytvoriť jednu z nich, na ktorú sa musíte najviac zamerať.


Ak chcete, aby vaše online podnikanie bolo úspešné, zostavenie zoznamu e-mailov je spôsob, ako ísť, pretože e-mailový marketing je jedným z najlepších a praktických spôsobov, ako osloviť zákazníkov a zvýšiť počet konverzií..

Ak máte pútavý zoznam e-mailov, môže byť ľahko ziskovejší ako výsledky, ktoré získate zo sociálnych médií, ako sú Facebook alebo Twitter. Jednoducho urobte predplatné pre svojich čitateľov veľmi jednoduchým.

Formuláre optin môžete pridať do kľúčových umiestnení svojich webových stránok, napríklad do bočného panela a pod oblasťou obsahu. Niektoré doplnky vám to môžu pomôcť vo vetre.

1. Vyskakovacie okná Elementor Pro

Jedným z najobľúbenejších doplnkov na tvorbu webových stránok Elementor a jeho funkciou Popup Builder môžete navrhnúť mimoriadne krásne okná, ktoré upútajú pozornosť..

Zachyťte svojich potenciálnych zákazníkov a zvýšte svoju mieru konverzie navrhnutím inteligentných kontextových okien, ktoré prilákajú vašich čitateľov na aktiváciu. Pop-upy Elementor používajú rovnaké rozhranie ako Elementor, takže na svoje kontextové okná môžete použiť rovnaké možnosti stylingu.

Môžete si tiež vybrať z viac ako sto krásnych šablón. Môžete si vytvoriť konkrétny optin na konkrétnej stránke WordPress.

Ďalšie úžasné funkcie okrem snímania olova:

 • Jednoducho integrujte svoje formuláre do svojho poskytovateľa služieb e-mailového marketingu, aby ste rozšírili zoznam svojich odberateľov.
 • Vytvorte kontextové okno so zámerom ukončiť a povzbudite svojich čitateľov, aby zostali na vašom webe alebo aby si kúpili váš produkt, len keď sa chystajú odísť.
 • Vytvorte pre svojich používateľov krásne prihlasovacie formuláre.
 • Prezrite si prémiový obsah iba tým používateľom, ktorí sa rozhodli prihlásiť.
 • Vytvorte kontextové okno uvítacej podložky, aby ste svojich používateľov privítali v okamihu, keď sa dostanú na váš web.
 • Spustite svoju propagáciu a predaj vo vyskakovacom okne s reklamným pruhom.

Elementor Popups však nemá A / B testovanie a vstavanú analytiku. A je k dispozícii iba vtedy, keď ste v aplikácii Elementor Pro.

Elementor Pro začína na 49 USD ročne na jedno miesto.

Navštívte Elementora

2. Previesť Pro

Convert Pro je populárny doplnok pre správu e-mailových správ a generovanie potenciálov, ktorý vytvoril Brainstorm Force, tvorcovia doplnkov Astra Theme a Schema Pro. Vďaka funkcii drag and drop môžete ľahko a rýchlo vytvárať formuláre optin priateľské k mobilným zariadeniam a s vysokou konverziou.

Môžete nastaviť spúšťače správania, aby ste zacielili svojich návštevníkov na správnu správu a v správny čas. To znamená zvýšenie miery konverzie a vytvorenie vysoko segmentovaného zoznamu e-mailov.

Doplnok môžete tiež integrovať s hlavnými poskytovateľmi e-mailových marketingových služieb, ako sú ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse a mnoho ďalších..

Ďalšou vynikajúcou funkciou programu Convert Pro je, že môžete vytvárať formuláre, ktoré sú zacielené iba na konkrétne krajiny alebo krajiny mimo EÚ alebo všetky krajiny EÚ. Svoje formuláre môžete tiež nastaviť tak, aby sa zobrazovali iba v konkrétnych zariadeniach.

Jednou z vecí, ktoré mi v aplikácii Convert Pro chýba, je obmedzený výber šablón pre niektoré typy formulárov optin. Ale hej, vždy môžete zostaviť od nuly pomocou editora drag and drop. S existujúcimi šablónami môžete dokonca vykonať rozsiahle prispôsobenie.

Cenový plán prevodu Pro začína od 99 dolárov ročne alebo 399 dolárov za celoživotné predplatné.

Navštívte aplikáciu Convert Pro

3. OptinMonster

Ak ste používateľom mimo WordPress, OptinMonster je vynikajúci nástroj na zvýšenie potenciálnych zákazníkov a zvýšenie výnosov.

Ako to funguje?

Jednoducho si vyberte z preddefinovanej šablóny, ktorú ponúka, a prispôsobte ju, pokiaľ chcete, pomocou ľahko použiteľného drag and drop Builderu. Konfigurujte spúšťače správania pomocou svojej výkonnej funkcie zacielenia a segmentácie. A potom získajte všetky podrobnosti, ktoré potrebujete na zlepšenie stratégie generovania potenciálnych zákazníkov.

OptinMonster má tiež funkciu testovania rozdelenia, aby určil, ktorá metóda najlepšie funguje pri zvyšovaní konverzií. Môžete otestovať rôzne nadpisy, rozloženia a obsah a zistiť, ktorý formulár optin má najvyššiu mieru konverzie.

Návštevníkom môžete zabrániť v opustení vašej stránky pridaním kontextového okna tesne pred tým, ako stránku zavrú. Môžete im ponúknuť stiahnuteľný olovený magnet alebo ponúknuť zľavu alebo ich pozvať na rozhovor s technickou podporou a ďalšie veci, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznam e-mailov. Nenechajte si ujsť našu prehliadku a prehliadku videí OptinMonster 2.

OptinMonster sa pohybuje medzi 9 dolárov na mesiac a 49 dolárov na mesiac, čo je výrazne drahšie ako všetky alternatívy.

Navštívte OptinMonster

4. WPFusion

Ak hľadáte spôsob, ako pridať funkčnosť členstva a využiť návštevníkov svojich stránok a údaje CRM, môže byť pre vás to pravé WPFusion..

WPFusion používa značky a integruje desiatky doplnkov WordPress do vášho CRM. Aj keď váš CRM poskytuje kliknutia z odkazov vo vašich e-mailoch, WPFusion poskytuje kliknutia z odkazov na vašich webových stránkach.

To znamená, že pre svoje e-mailové kampane môžete iniciovať automatické spúšťanie na základe aktivity používateľa na úrovni webových stránok. WPFusion vám umožňuje inteligentne označovať ľudí.

WPFusion má funkčnosť doplnku pre členstvo, kde môžete určiť, ktorý obsah uvidí konkrétny užívateľ na základe značiek vo vašom CRM. Ak teda chcete, aby sa váš olovený magnet na stiahnutie zobrazoval iba konkrétnemu typu zákazníka, môžete tak urobiť.

WPFusion má bezplatnú verziu. Verzia Pro sa však začína na 247 $ ročne.

Navštívte WPFusion

5. ConvertKit

Ak ste bloger alebo podcaster alebo iné firmy, ktoré vytvárajú publikum, potom je poskytovateľom e-mailových služieb, ktorý potrebujete, ConvertKit.

Vytvorením a vložením formulárov na svoje webové stránky zmeníte príležitostných čitateľov na odberateľov a začnete rozširovať svoj zoznam e-mailov. Odberateľov môžete ľahko usporiadať tak, že ich označíte na základe aktivity, záujmov a ďalších možností.

Pomocou týchto značiek môžete segmentovať svoje publikum a poslať im správnu správu v pravý čas. To znamená, že im pošlete prispôsobenejší e-mail, ktorý zachytí emócie čitateľa a nakoniec ich prevedie na zákazníka.

Ďalšou skvelou funkciou programu ConvertKit je, že môžete odoslať svoj vysielací e-mail ľuďom, ktorí ho neotvorili pri prvom odoslaní. Ak chcete, môžete zmeniť svoj predmet.

ConvertKit má však obmedzenú množinu spúšťačov a akcií pre pokročilú automatizáciu. A môžete rozdeliť iba riadky predmetu testu, nie obsah, automatizáciu a čas doručenia. Ponúka tiež e-mailové šablóny, ale potrebujete znalosti HTML / CSS. Takže, ak ste netechníčik, musíte zvážiť toto.

Celkovo je ConvertKit výkonný softvér na e-mailový marketing určený špeciálne pre tvorcov obsahu a blogerov.

Cenový plán spoločnosti ConvertKit sa začína na $ 24 za mesiac pre 0 – 1 000 predplatiteľov. Ako budete rozširovať svojich predplatiteľov, budete musieť svoj plán aktualizovať.

Navštívte ConvertKit

záver

Ak chcete úspešne vytvárať a rozširovať svoj zoznam e-mailov, musíte vedieť, ktoré doplnky sú najvhodnejšie pre vaše obchodné potreby. Tie, ktoré som uviedol vyššie, patria medzi najlepšie nástroje na zvýšenie vášho zoznamu e-mailov.

Potrebujete poskytovateľa e-mailových služieb. Potrebujete nástroj na zachytenie potenciálnych klientov. Potrebujete nástroj na automatizáciu marketingu.

Vytvorenie zoznamu e-mailov nemusí byť únavné. So správnymi nástrojmi môžete začať vytvárať zoznam účastníkov, ako je napríklad požiar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map