5 pluginů pro zvýšení vašeho seznamu e-mailů

E-mailový marketing je mrtvý. Ne! Bez ohledu na to, v jaké oblasti se právě nacházíte, pokud existuje jedna věc, na kterou se musíte nejvíce zaměřit, je budování vašeho seznamu e-mailů.


Chcete-li, aby vaše online podnikání bylo úspěšné, sestavení seznamu e-mailů je cesta, protože e-mailový marketing je jedním z nejlepších a praktických způsobů, jak oslovit zákazníky a zvýšit počet konverzí..

Pokud máte poutavý seznam e-mailů, může být snadno výhodnější než výsledky, které získáte z kanálů sociálních médií, jako je Facebook nebo Twitter. Udělejte svým čtenářům předplatné velmi snadné.

Formuláře optin můžete přidat do klíčových umístění svého webu, například do postranního panelu a pod obsahovou oblastí. Některé pluginy vám to mohou pomoci ve větru.

1. Vyskakovací okna Elementor Pro

Můžete navrhnout mimořádně krásné a upoutávající pozornost vyskakovací okna s jedním z nejpopulárnějších pluginů pro tvorbu stránek Elementor a jeho funkcí pro tvorbu vyskakovacích oken..

Zachyťte své potenciální zákazníky a zvyšte míru konverze vytvořením inteligentních vyskakovacích oken, která přitahují vaše čtenáře k přihlášení. Vyskakovací okna Elementor používají stejné rozhraní jako Elementor, takže na vyskakovací okna můžete použít stejné možnosti stylingu.

Můžete si také vybrat z více než stovky krásných šablon. Konkrétní optin můžete vytvořit na konkrétní stránce WordPress.

Další úžasné funkce, kromě zachycení olova:

  • Snadno integrujte své formuláře s poskytovatelem služeb e-mailového marketingu a rozšiřte svůj seznam odběratelů.
  • Vytvořte vyskakovací okno s úmyslem odejít a povzbudit čtenáře, aby zůstali na vašem webu nebo si zakoupili produkt právě v okamžiku, kdy se chystají odejít.
  • Vytvořte krásné přihlašovací formuláře pro své uživatele.
  • Zveřejněte svůj prémiový obsah pouze uživatelům, kteří se přihlásili.
  • Vytvořte vyskakovací okno s uvítací maticí, která uvítá vaše uživatele v okamžiku, kdy přistanou na vašem webu.
  • Spusťte propagaci a prodej v rozbalovacím seznamu bannerů prodeje.

Elementor Popups však nemá A / B testování a vestavěnou analytiku. A je k dispozici pouze tehdy, když jste v programu Elementor Pro.

Elementor Pro začíná u jednoho webu 49 USD ročně.

Navštivte Elementora

2. Převést Pro

Convert Pro je populární zásuvný modul pro správu e-mailů a generování potenciálních zákazníků vytvořený společností Brainstorm Force, tvůrci pluginů Astra Theme a Schema Pro. Díky jeho funkci drag and drop můžete snadno a rychle vytvářet mobilní a vysoce převádějící formuláře optin.

Můžete nastavit spouštěče chování tak, aby zacílili na vaše návštěvníky pomocí správné zprávy a ve správný čas. To znamená zvýšení míry konverze a vytvoření vysoce segmentovaného seznamu e-mailů.

Můžete také integrovat plugin s hlavními poskytovateli e-mailových marketingových služeb, jako jsou ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse a mnoho dalších.

Dalším skvělým rysem programu Convert Pro je to, že můžete vytvářet formuláře, které jsou zaměřeny pouze na konkrétní země, země mimo EU nebo všechny země EU. Můžete také nastavit, aby se formuláře zobrazovaly pouze na konkrétních zařízeních.

Jedna věc, která mi v aplikaci Convert Pro chybí, je omezený výběr šablon pro některé typy formulářů optin. Ale hej, vždy můžete stavět od nuly pomocí editoru drag and drop. S existujícími šablonami můžete dokonce provést rozsáhlé přizpůsobení.

Cenový plán Převést Pro začíná na 99 USD ročně nebo 399 USD na celoživotní předplatné.

Navštivte Convert Pro

3. OptinMonster

Pokud jste uživatelem, který není uživatelem WordPress, je OptinMonster skvělým nástrojem pro zvýšení potenciálních zákazníků a zvýšení vašich příjmů.

Jak to funguje?

Jednoduše si vyberte z předem vytvořené šablony, kterou nabízí, a přizpůsobte ji, jak dlouho chcete, pomocí snadno použitelného drag and drop builderu. Nakonfigurujte spouštěče chování pomocí výkonné funkce cílení a segmentace. A pak získejte všechny podrobnosti, které potřebujete ke zlepšení strategie generování potenciálních zákazníků.

OptinMonster má také funkce split testování, aby určil, která metoda funguje nejlépe pro zvýšení vašich konverzí. Můžete otestovat různé nadpisy, rozvržení a obsah a zjistit, který formulář optin má nejvyšší míru konverze.

Můžete také zabránit návštěvníkům v opuštění vaší stránky přidáním vyskakovacího okna těsně před tím, než stránku zavřou. Můžete jim nabídnout stahovací olověný magnet nebo nabídnout slevu, nebo je pozvat k chatování s technickou podporou a další věci, které pomáhají rozšiřovat váš seznam e-mailů. Nenechte si ujít naši recenzi videa OptinMonster 2 a návod.

OptinMonster se pohybuje mezi 9 $ na měsíc a 49 $ na měsíc, což je výrazně dražší než všechny alternativy.

Navštivte OptinMonster

4. WPFusion

Pokud hledáte způsob, jak přidat funkčnost členství a využít návštěvníky svých stránek a data CRM, pak pro vás může být to WPFusion..

WPFusion používá značky a integruje desítky pluginů WordPress do vašeho CRM. Zatímco váš CRM poskytuje klikání z odkazů ve vašich e-mailech, WPFusion poskytuje klikání z odkazů na vašich webových stránkách.

To znamená, že můžete iniciovat automatické spouštění e-mailových kampaní na základě uživatelské aktivity na úrovni webu. WPFusion vám umožňuje inteligentně označovat lidi.

WPFusion má funkci zásuvného modulu pro členství, kde můžete určit, jaký obsah bude konkrétní uživatel vidět na základě značek ve vašem CRM. Pokud tedy chcete, aby se olověný magnet ke stažení viděl pouze u konkrétního typu zákazníka, můžete tak učinit.

WPFusion má bezplatnou verzi. Pro verze však začíná na 247 USD ročně.

Navštivte WPFusion

5. ConvertKit

Pokud jste blogger, podcaster nebo jiné firmy, které vytvářejí publikum, je ConvertKit poskytovatelem e-mailových služeb, který potřebujete.

Vytvořením a vložením formulářů na svůj web změníte příležitostné čtenáře na odběratele a začnete rozšiřovat svůj seznam e-mailů. Předplatitele můžete snadno uspořádat tak, že je označíte na základě aktivity, zájmů a dalších.

Pomocí těchto značek můžete segmentovat své publikum a odeslat jim správnou zprávu ve správný čas. To znamená, že jim pošlete přizpůsobenější e-mail, který zachytí emoce čtenáře a nakonec je převede na zákazníka.

Další skvělou funkcí ConvertKit je, že můžete znovu odeslat svůj vysílací e-mail lidem, kteří jej neotevřeli při prvním odeslání. Pokud chcete, můžete změnit svůj předmět.

ConvertKit má však omezenou sadu spouště a akcí pro pokročilou automatizaci. A můžete rozdělit pouze řádky testovacích předmětů a ne obsah, automatizaci a čas doručení. Také nabízí e-mailové šablony, ale musíte mít znalosti HTML / CSS. Takže, pokud jste netechník, je to něco, co musíte zvážit.

Celkově je ConvertKit výkonný e-mailový marketingový software určený speciálně pro tvůrce obsahu a blogery.

Cenový plán společnosti ConvertKit začíná u 24 až 1 000 odběratelů měsíčně na 24 USD. Jak budete rozšiřovat své předplatitele, budete muset upgradovat svůj plán.

Navštivte ConvertKit

Závěr

Pokud chcete vytvořit a rozšířit svůj seznam e-mailů úspěšně, musíte vědět, které pluginy jsou pro vaše obchodní potřeby nejlepší. Ty, které jsem uvedl výše, patří mezi nejlepší nástroje pro prudký nárůst vašeho seznamu e-mailů.

Potřebujete poskytovatele e-mailových služeb. Potřebujete nástroj pro zachycení potenciálních zákazníků. Potřebujete nástroj pro automatizaci marketingu.

Vytvoření seznamu e-mailů nemusí být únavné. Se správnými nástroji můžete začít vytvářet seznam odběratelů, jako je požár.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector