Recenzia BlueHost

V roku 1996 Matt Heaton najprv začal premýšľať o hostiteľskej spoločnosti, ktorá by sa nakoniec stala Bluehostom.


Matt vytvoril dve ďalšie spoločnosti, ktoré sa zaoberajú webhostingom, predtým ako sa Bluehost stal realitou v roku 2003. Bluehost definoval a potom nanovo definoval, čo to znamená byť hostingovou spoločnosťou..

Prvá iterácia Bluehost bola 0catch.com. Toto bola bezplatná hostingová služba, ktorá sa rýchlo stala populárnou. Počet funkcií, ktoré spoločnosť mohla ponúknuť svojim klientom, bol obmedzený. V roku 2003 spoločnosť prevzala spoločnosť Bluehost moniker a odtiaľ začala poskytovať klientom zdieľané hostingové plány.

Bluehost sa rýchlo stal populárnym kvôli jeho schopnosť ponúkať dostupné plány. Poskytovali svoje hostingové balíčky s podporou systému na správu obsahu. Jednou z najpopulárnejších funkcií Bluehostingu bola schopnosť nainštalovať WordPress jediným kliknutím.

Bluehost vytvoril systém, pomocou ktorého mohli ponúkať zdieľané hostingové plány s použitím rôznych cenových bodov. Bolo to jedinečné, pretože bez ohľadu na to, či ste jednotlivcom otvárali blog alebo veľkou spoločnosťou, ktorá potrebovala viac zdrojov, existoval plán, ktorý vyhovoval vašim potrebám a rozpočtu..

Bluehost viedol cestu k zmene toho, čo hostingové spoločnosti znamenali, keď predávali svoje úložisko alebo šírku pásma ako neobmedzenú. V skutočnosti sú služby, ktoré ponúkajú, s týmto termínom obmedzené “neobmedzený” používa sa na označenie množstva priestoru alebo šírky pásma, ktoré by bežný používateľ potreboval, ak by prevádzkoval typickú webovú stránku.

celkovo myslíme si, že Bluehost je skvelá voľba. Ponúkajú vysoko kvalitný webhosting za rozumné ceny a poskytujú solídnu podporu pre nové registrácie.

Poďme na preskúmanie, aby sme lepšie pochopili ich ceny a plány. ��

Malá história Bluehost

Bluehost sa stal populárnym pre ponúka svojim klientom neobmedzené úložisko. Avšak, ak osoba “zneužívané” toto privilégium uložením veľkého množstva údajov, ktoré nemali nič spoločné s ich webovými stránkami, by sa na ne vzťahovalo obmedzenie.

To isté platí pre tých, ktorí používali svoje webové stránky ako zariadenie na hromadné odosielanie e-mailov, alebo pre tých, ktorí ich používali ako spôsob nahrávania alebo sťahovania veľkého množstva zvukových alebo obrazových súborov..

Zámerom týchto flexibilných obmedzení bolo zabrániť tomu, aby jeden používateľ na zdieľanom serveri používal toľko zdrojov, že to škodí ostatným používateľom na rovnakom serveri..

V roku 2009 Bluehost opäť zmenil hru, pokiaľ ide o to, ako hostingové spoločnosti spolupracujú so svojimi klientmi. To bolo v tomto roku, že sa rozhodli začať šetriť využitie CPU pre niektorých svojich užívateľov.

Dôvodom bolo, že niektorí používatelia kládli vysoký dopyt po CPU prostriedkoch a negatívne ovplyvňovali skúsenosti ostatných používateľov na serveri. Keď sa výskum uskutočnil, bolo nevyhnutne jasné, že väčšina webových stránok s pridanou hodnotou sťahuje alebo sťahuje informácie, ktoré by nemali byť na zdieľanom hostingovom účte..

Zakúpené spoločnosťou Endurance International Group

V roku 2010 Bluehost kúpila spoločnosť Endurance International Group. Táto skupina bola založená v roku 1997. Jej ústredie sa nachádza v Burlingtone v štáte Massachusetts.

Spoločnosť Endurance International Group zakúpila niekoľko hostingových spoločností. Prax spoločností umožňuje, aby spoločnosti, ktoré získali, pokračovali v činnosti pod vlastným menom.

To znamená, že pri výbere medzi nákupom služby od spoločnosti Bluehost a inej hostingovej spoločnosti si môžete vybrať medzi dvoma spoločnosťami, ktoré vlastní rovnaká materská spoločnosť..

Bluehost je stále nezávislý

Bluehost je spravovaný spoločnosťou Endurance International Group. Stále však fungujú nezávisle. Keď si kúpite službu od spoločnosti Bluehost, dostanete od tejto spoločnosti niečo, čo je jedinečné.Poskytované služby odrážajú dlhoročné skúsenosti spoločnosti Bluehost s tým, že sú spoľahliví, ponúkajú hviezdne služby zákazníkom, poskytujú nízke ceny a ponúkajú rôzne možnosti hostenia vrátane zdieľaný hosting, VPS a vyhradený hosting.

Teraz, keď máme trochu histórie o spoločnosti, nechajme’Trvajte niekoľko minút a prečítajte si niektoré podrobnosti o službách, ktoré ponúkajú, a či sú ich služby pre vás vhodné alebo nie.

Veci, ktoré sa nám páčia na Bluehost

Keď zostavíme tieto recenzie webhostingu, naším cieľom je podať nestrannú správu.

Snažíme sa prenášať informácie, ktoré odrážajú našu osobnú skúsenosť a osobné skúsenosti našich kolegov pri interakcii s touto spoločnosťou. Pri určovaní kvality webhostingu sa veľmi zaujímame o skúmanie štatistických údajov a prezentáciu merateľných metrík.

Môžeš vidieť naše živé sledovanie Bluehost tu. Štatistiky sa aktualizujú 15 až 20-krát denne. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi najlepší web hosting Austrália.

99,9 percenta dostupnosti

uptime

Nie je to tak dávno, čo Bluehost urobil na svojich serveroch zásadné opravy. Jedným z nápadných výsledkov ich serverov je ich vylepšená dostupnosť. Je takmer dokonalý. Je to viac ako 99,99 percent.

V priebehu 10 mesiacov sa spoločnosti Bluehost podarilo dosiahnuť iba päť výpadkov. To znamenalo, že v priebehu 7 296 hodín služby bolo iba 9 minút prestojov. Pred pár rokmi boli zasiahnutí útokom DDOS, ktorý ovplyvnil ich dostupnosť.

Ak sa však pozriete na ich služby od decembra 2017 do septembra 2018, vidíte, že mali iba dva mesiace, keď ich služby neboli až na 100 percent času. Počas týchto desiatich mesiacov, ich služby boli až 99,99 percent času.

Ich stránky sa načítajú rýchlo

Keby ste sa mali pozrieť na služby spoločnosti Bluehost začiatkom roku 2016, videli by ste, že ich rýchlosť bola priepastná. Ich priemerná rýchlosť bola približne 1500 ms. To znamenalo, že sa nenašli medzi 10 najrýchlejšími nakladačmi stránok.

Skočte dopredu do roku 2020 a vidíte fenomenálne zlepšenie doby načítania. Teraz má Bluehost priemerná doba načítania 424 ms. Tým sa dostanú medzi päť najlepších hostiteľov, ktorých sme skontrolovali.

Na otázku, čo viedlo k tejto zmene, zástupcovia spoločnosti Bluehost uviedli, že to bola súčasť ich snahy o zlepšenie zákazníckeho zážitku. Na dosiahnutie tohto cieľa venovali peniaze a investovali do svojho serverového parku BlueRock. Výsledky hovorili samy za seba. Za 10 mesiacov bola najrýchlejšia priemerná rýchlosť 399 ms a najpomalšia priemerná rýchlosť bola 467 ms. V každom prípade to sú horiace rýchlosti.

Nízka úvodná cena

Pred pár rokmi veľa ľudí rozmýšľalo o používaní Bluehost. Cítili, že služba je príliš drahá a že nie’Nemám niečo navyše, čo by cenu oplatilo.

V roku 2020 nás však Bluehost stále zapôsobil. Oni majú pôsobivé časy zaťaženia a pôsobivé doby prevádzky. Zároveň ponúkajú svoje služby za primeranú cenu. Je spravodlivé povedať, že sú jedným z najlacnejších webhostingov na trhu.

Ponúkajú uvádzaciu cenu už od najnižšej ceny 2,95 dolárov mesačne, v závislosti od propagačných ponúk, ktoré ste schopní nájsť. Je pravda, že budete môcť nájsť lacnejšie možnosti hostenia. Keď sa však pozriete na cenu, vylepšené servery a služby zákazníkom, cítime, že sa im oplatí.

BH nie je zlé pre vašu hodnotu, ale určite to nie je náš zoznam najlepší lacní hostitelia.

Veľa bezplatných bezpečnostných funkcií

Táto správa je plná správ o hlavných kybernetických útokoch a porušeniach údajov. Preto sme boli radi, že Bluehost má dobrú škálu bezpečnostných možností. Majú k dispozícii niekoľko nástrojov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na riešenie bežných útokov a rizík.

Napríklad môžete pomocou spamu bojovať Experti na spam, Spam Hammer, a SpamAssassin (celkom úžasné mená).

Cloudflare vás môže zachrániť pred priamym útokom na odmietnutie služby.

Ak máte na svojich stránkach kvalitný obsah, je pravdepodobné, že sa ho niekto pokúsi ukradnúť. Preto Bluehost ponúka ochranu pomocou horúcich odkazov, ktorá ľuďom znemožňuje ukradnúť vaše obrázky a obsah pomocou hotlinkingu. Existujú filtre, ktoré môžete použiť na blokovanie konkrétnych e-mailových účtov, a spoločnosť Bluehost vám ponúka možnosť blokovať adresy IP.

Môžete chrániť adresáre chránené heslom, vytvárať zoznamy zakázaných adries pre adresy IP, povoliť dvojfaktorové overovanie, používať overovanie tokenov a využívať celý rad ďalších cenných bezpečnostných funkcií. Bluehost dokáže udržať vás a vašich návštevníkov v bezpečí.

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že spoločnosť BH vám bude účtovať poplatok za ochranu súkromia, zatiaľ čo spoločnosti ako Namecheap nebudú. To vám môže každý rok ušetriť 20 – 50 dolárov. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi najlepšími registrátormi domén.

Pravidlá vrátenia platby

Bluehost má 30 dňová záruka vrátenia peňazí. Ak zrušíte svoj plán v priebehu prvých 30 dní, dostanete náhradu zadarmo. Varovanie, ak ho nezrušíte do prvých 30 dní, nedostanete pomernú náhradu za čas, ktorý ste nevyužili. Nezabudnite tiež, že poplatky za doménu sú nevratné.

Jednoduché použitie

Bluehost prešiel zo svojej cesty, aby vám uľahčil nastavenie a spravovanie vašich webových stránok. Ich vylepšené rozhranie cPanel je rovnako jednoduché ako sa dá. Jednoduchým kliknutím na príslušnú ikonu sa dostanete tam, kam potrebujete.

Z programu cPanel sa môžete starať o veci, ako sú e-mailové adresy a prvky na vašom webe, z centrálneho umiestnenia. Rozloženie ovládacieho panela je možné prispôsobiť vašim potrebám. Môžete upravovať veci tak, aby funkcie, ktoré najčastejšie používate, boli tie, ktoré sú najvýznamnejšie.

Odporúča sa WordPress.org

Keď si pre svoj web vyberiete hostiteľa, mali by ste sa nejaký čas dozvedieť fakty a čísla o ňom. Ako už bolo povedané, WordPress.org je najväčší redakčný systém na svete. Prevádzkuje milióny webových stránok. Ak WordPress odporúča poskytovateľa hostingu, zvyčajne by ste mali venovať pozornosť.

WordPress nedávno vytvoril zoznam svojich troch obľúbených poskytovateľov hostingu. Bluehost vystupoval na tomto zozname popredné miesto.

To bolo len zopár vecí, ktoré sme si o Bluehostovi zamilovali. Ďalším detailom, ktorý stojí za zmienku, sú ich funkcie elektronického obchodu, ktoré uľahčujú zriadenie internetového obchodu s Bluehost.

Ak chcete získať viac dobroty WordPress, prečítajte si nášho sprievodcu najlepší hostitelia WordPressu.

Čo sa nám nepáči na Bluehost

Chceme prezentovať čo najúprimnejší obraz Bluehost. Z tohto dôvodu budeme diskutovať o niektorých veciach, ktoré sa nám na tejto hostingovej službe nepáčia.

Zákaznícky servis

Obrázok podpory služby BluehostBluehost robí veľa vecí dobre a my’videl som vzostupný trend v kvalite služieb, ktoré ponúkajú. Ak však máte problém a potrebujete sa spojiť so zákazníckym servisom, Neexistuje žiadna záruka, čo získate.

Niektorí zákazníci volajú zákaznícky servis a získajú fenomenálnu pomoc. Majú pozitívne skúsenosti. Existujú však určité sťažnosti. Bluehost povzbudzuje svojich zákazníkov, aby ich kontaktovali telefonicky. Mnohí ľudia však mali problémy skutočne prekonať, aj keď’zavolal som viackrát.

To sa hovorí, keď porovnáte Bluehost s niektorými ostatnými lacných webových hostiteľov rýchlo uvidíte, že ich podpora nie je ani zďaleka najhoršia. Má len trochu priestoru na zlepšenie.

Ak hľadáte pomocnú ruku, povedal by som, že sa budete držať Siteground.

Za migráciu stránok musíte zaplatiť

Veľká časť poskytovateľov hostingu, na ktorú sme sa zamerali, vás šťastne presunie z vášho aktuálneho umiestnenia na svoj server. Pre nich je to relatívne jednoduchý postup, čo znamená, že budete v nasledujúcich rokoch ich zákazníkom.

Z nejakého dôvodu Bluehost nevidí veci týmto spôsobom. Účtujú 150 dolárov, aby urobili niečo pre svoju službu, čo väčšina ostatných služieb robí zadarmo. A ak je to tak’Ak to nebude dosť frustrujúce, prevedú iba maximálne päť stránok a 20 e-mailových účtov.

Ak vám tento kúsok peňazí nepostačuje, naúčtujú vám 80 dolárov za úvodnú prehliadku ich služieb za 45 minút. Väčšina poskytovateľov hostingu vám našťastie poskytne bezplatnú prehliadku svojich služieb.

Vysvetlenie cien Bluehost

Bluehost ponúka päť rôznych hostingových plánov. Zahŕňajú:

 • Zdieľaný hosting
 • Vyhradený hosting
 • Hosting na WordPress
 • Hosting VPS
 • Cloudové weby

Pre väčšinu ľudí je zdieľaný hostingový plán viac ako dosť. Keď prvýkrát začínate, neviete, koľko návštevnosti váš web priláka. Dedikovaný hosting je v podstate prenájom fyzického servera. Hosting WordPress je hosting optimalizovaný pre WordPress.

Tu je rozpis cenových plánov pre každú z nich.

Zdieľaný hosting (najlepší výber)

 • “základné” plán začína na 2,95 dolárov mesačne. Potom sa zvyšuje až na 7,99 dolárov mesačne po skončení úvodného obdobia. (najlepšie pre nových vlastníkov webových stránok)
 • “Plus” plán je 10,99 dolárov mesačne. (najlepšie pre dlhodobé weby alebo blogy)
 • “Výber Plus” pobeží vám 23,99 dolárov mesačne. (najlepšie, ak chcete na svojom webe zarobiť peniaze)

Tieto ceny sú celkom dobré, ale spoločnosť Bluehost ponúka množstvo promo akcií, ktoré vám umožňujú získať ešte lepšiu cenu. S „základné“plán jedna webová stránka, neobmedzená šírka pásma a 50 GB voľného miesta. Dostanete bezplatnú doménu s piatimi zaparkovanými doménami a 25 subdoménami. Získate tiež 100 MB úložného priestoru v každom z vašich piatich e-mailových účtov.

“Plus” a “Výber Plus” plány vám neobmedzený počet webových stránok, neobmedzený priestor a neobmedzená šírka pásma. vy’dostali jednu doménu s neobmedzenými subdoménami a parkovanými doménami. E-mailové účty majú neobmedzené úložisko a niekoľko výhod zabezpečenia.

Bluehost ponúka “Business Pro” plan. Pre priemerného používateľa je síce drahá, ale ponúka množstvo ďalších výhod vrátane prémiového SSL, ochrany súkromia domény a vyhradenej adresy IP..

Hosting VPS (pre viac zdrojov / zabezpečenie)

 • Balík „Standard“ začína na 18,99 dolárov mesačne. Nakoniec to vyskočí až na 29,99 dolárov mesačne.
 • Balík „Enhanced“ začína na 29,99 $ mesačne a nakoniec vyskočí na 59,99 dolárov mesačne.
 • Balík „Ultimate“ sa začína na 59,99 $ mesačne, prípadne vyskočí až na 119,99 dolárov mesačne.

Z toho, čo sme videli, sú tieto ceny do značnej miery to, čo by ste mali očakávať za zaplatenie Hosting VPS. Prvé dva plány majú rýchlosť dvoch jadier CPU. Posledné dva plány majú rýchlosť troch alebo štyroch jadier. Získate 30 GB úložného priestoru na najnižšej úrovni a 120 GB úložného priestoru pre najvyššiu úroveň.Hosting VPS

RAM je dva GB pre najnižšiu úroveň a osem GB pre najvyššiu úroveň. Pri zakúpení štandardného balíka získate jeden terabajt šírky pásma, ktorý preskočí na tri terabajty šírky pásma s najvyššou úrovňou.

S každou úrovňou získate jednu doménu. So štandardným balíkom môžete’dostala jednu adresu IP. Vylepšený a dokonalý balík obsahuje dve adresy IP. Všetky plány majú 24/7 podpora a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Dedikovaný hosting (pre firmy)

 • “štandardné” venovanie hostingového balíka sa začína na 79,99 dolárov mesačne a nakoniec sa dostane na 11,99,99 dolárov mesačne.
 • “vylepšené” balíček začne na 99,99 dolárov za mesiac. Nakoniec sa zvýši na 169,99 dolárov mesačne.
 • “poistné” balíček začína 119 dolárov mesačne a nakoniec sa stane 209 dolárov mesačne.

Plán „Standard“ aj „Enhanced“ je dodávaný s procesorom 4 × 2,5 GHz. S plánom „Premium“ získate CPU 4 × 3,3 GHz. Úložný priestor sa pohybuje od 500 GB s najnižším plánom do jedného terabajtu zrkadleného s najvyšším plánom. RAM pre najnižší plán sú štyri GB a úroveň „Premium“ dáva 16 GB.

S úrovňou „Standard“ získate päť TB šírky pásma a 15 TB šírky pásma na úrovni „Premium“. Každý plán je dodávaný s jednou doménou. Plán „Standard“ sa dodáva s tromi IP adresami, plán „Enhanced“ sa dodáva so štyrmi a plán „Premium“ sa dodáva s piatimi. Rovnako ako u všetkých plánov, ktoré ponúka Bluehost, aj tieto využívajú podporu 24/7 a záruku vrátenia peňazí.

Pozri súvisiace – najlepšie špecializovaní hostitelia

Hosting WordPress (najlepšie pre BlogS)

 • Balík „Základné“ začína na 2,95 USD mesačne, ak získate predplatné na 36 mesiacov.
 • Balík Plus sa začína na 5,45 $ mesačne, ak získate predplatné na 36 mesiacov.
 • Balík „Choice Plus“ začína na 5,45 USD mesačne, ak získate predplatné na 36 mesiacov.

Hostingové plány WordPress ponúkajú rovnaké technológie ako zdieľané hostingové plány, ktoré sme preskúmali vyššie. Prečítajte si viac o najlepších hostiteľoch wordpress tu.

Podpora Bluehost

Ako sme spomenuli v časti venovanej výhodám a nevýhodám, podpora spoločnosti Bluehost je zmiešaná taška. Zdá sa, že veľa záleží na dni, keď voláte, a s kým nakoniec komunikujete.

Niekedy vám okamžite odpovieme na váš telefonický hovor a ocitnete sa v kontakte so skúseným zákazníckym asistentom technickej podpory.

Inokedy sa vaše telefónne hovory nemusia dať prijať alebo sa môže zdať, že jednotlivci, ktorí s vami interagujú, nemajú najmenšiu predstavu o tom, čo’pokračuje ďalej ako vy.

zdroje podpory

Okrem telefonickej podpory ponúka Bluehost aj veľa zdrojov podpory. Zahŕňa to vedomostnú základňu, ktorá obsahuje články, príručky, návody na použitie a odpovede na ich najčastejšie otázky. Toto je dobre podporovaná vedomostná základňa, takže existuje veľká šanca, že budete schopní nájsť odpovede na otázky, ktoré máte.

Zdroj vzdelávania” je to skvelý spôsob, ako sa používatelia môžu oboznámiť s rôznymi aspektmi svojich stránok vrátane správy prihlásení, doménových mien, e-mailov, WordPress atď..

Ak máte otázky týkajúce sa čohokoľvek iného, ​​čo nemôžete nájsť vo vedomostnej báze, pozývajú svojich klientov zavolajte im pomocou ich 24/7 linky pomoci.

Verdikt – máme radi Bluehosta

Bluehost je ideálny pre každého, kto začína. Sú jedným z najstarších webových hostiteľov a majú za sebou dlhoročné skúsenosti a dobrú povesť. Ponúkajú lacnejšie ceny pri súčasnom zabezpečení vysokej kvality. Majú k dispozícii niekoľko online zdrojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili proces nastavenia.

Klientom je ponúkaných množstvo zaujímavých funkcií a doplnkov bez ohľadu na cenu. Rozmanitosť dostupných plánov vám uľahčí vyhľadanie balíka, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu a potrebám.

Z väčšej časti je náš dojem z Bluehostingu obľúbeným pohľadom. Bolo by pekné, keby bezplatne migrovali vaše stránky a ak by ich zákaznícky servis bol menej zasiahnutý. Myslíme si však, že Bluehost je skvelou voľbou pre webhosting a ľahko sa zaraďuje do nášho zoznamu najlepších webových hostiteľov.

Ďakujem, že ste zastavili chlapci. Neváhajte a napíšte recenziu nižšie. 

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map