Recenze BlueHost

V roce 1996 Matt Heaton nejprve začal přemýšlet o hostitelské společnosti, která se nakonec stane Bluehostem.


Matt vytvořil dvě další webhostingové společnosti, než se Bluehost stal realitou v roce 2003. Bluehost definoval a znovu definoval, co to znamená být hostingovou společností.

První iterací Bluehostu byl 0catch.com. Toto byla bezplatná hostingová služba, která se rychle stala populární. Počet funkcí, které společnost mohla nabídnout svým klientům, byl omezen. V roce 2003 převzala společnost Bluehost moniker a odtud začala poskytovat klientům sdílené hostingové plány.

Bluehost stal se populární rychle z části protože jeho schopnost nabízet dostupné plány. Nabízeli své hostingové balíčky s podporou systému pro správu obsahu. Jednou z nejoblíbenějších funkcí Bluehostu byla schopnost nainstalovat WordPress jediným kliknutím.

Bluehost vytvořil systém, díky kterému byli schopni nabízet sdílené hostingové plány s využitím různých cenových bodů. To bylo jedinečné, protože bez ohledu na to, zda jste jednotlivci otevírají blog nebo velkou společnost, která potřebovala více zdrojů, byl k dispozici plán, který vyhovoval vašim potřebám a rozpočtu.

Bluehost vedl cestu ke změně toho, co hostingové společnosti znamenaly, když uváděly na trh své úložiště nebo šířku pásma jako neomezené. Ve skutečnosti jsou služby, které nabízejí, s termínem omezené “neomezený” Používá se k označení množství prostoru nebo šířky pásma, které by běžný uživatel potřeboval, kdyby provozoval typický web.

Celkově myslíme si, že Bluehost je skvělá volba. Nabízejí vysoce kvalitní webhosting za rozumné ceny a poskytují solidní podporu pro nové registrace.

Pojďme skočit do recenze, abychom lépe porozuměli jejich cenám a plánům. ��

Malá historie Bluehost

Bluehost stal se populární pro nabízí svým klientům neomezené úložiště. Nicméně, pokud osoba “týrané” toto privilegium ukládáním velkého množství dat, která neměla nic společného s jejich webovými stránkami, by na ně bylo stanoveno omezení.

Totéž platí pro ty, kteří použili své webové stránky jako zařízení pro hromadné odesílání e-mailů, nebo pro ty, kteří své stránky používali jako způsob nahrávání nebo stahování velkého množství zvukových nebo obrazových souborů..

Účelem těchto flexibilních limitů bylo zabránit tomu, aby jeden uživatel na sdíleném serveru používal tolik prostředků, že to škodí ostatním uživatelům na stejném serveru..

V roce 2009 Bluehost znovu změnil hru, pokud jde o to, jak hostingové společnosti komunikují se svými klienty. To bylo v tomto roce, že se rozhodli začít škrtit využití CPU pro některé ze svých uživatelů.

Bylo to provedeno proto, že někteří uživatelé kladli vysokou poptávku na prostředky CPU a negativně ovlivňovali zkušenosti ostatních uživatelů na serveru. Když byl výzkum proveden, bylo nevyhnutelně jasné, že většina webových stránek škrticí klapky stahuje nebo stahuje informace, které by neměly být na sdíleném hostitelském účtu..

Zakoupeno společností Endurance International Group

V roce 2010 koupil Bluehost společnost Endurance International Group. Tato skupina byla založena v roce 1997. Sídlo společnosti se nachází v Burlingtonu v Massachusetts.

Endurance International Group zakoupila řadu hostingových společností. Praxe umožňuje společnostem, které získali, pokračovat v činnosti pod vlastním jménem.

To znamená, že pokud se rozhodujete pro nákup služby od společnosti Bluehost na rozdíl od jiné hostitelské společnosti, můžete si vybrat mezi dvěma společnostmi, které jsou vlastněny stejnou mateřskou společností..

Bluehost je stále nezávislý

Bluehost je spravován Endurance International Group. Stále však pracují nezávisle. Když si koupíte službu od Bluehost, dostanete něco, co je jedinečně od této společnosti.Nabízené služby odrážejí dlouholetou historii společnosti Bluehost, která je spolehlivá, nabízí hvězdné služby zákazníkům, poskytuje nízké ceny a nabízí celou řadu možností hostování, včetně sdílený hosting, VPS a vyhrazený hosting.

Teď, když máme o společnosti trochu historie, ať’to trvat několik minut a ponořit se do některých specifik o službách, které nabízejí a zda jejich služby jsou pro vás to pravé.

Věci, které se nám na Bluehostu líbí

Když sestavíme tyto recenze webhostingu, naším cílem je poskytnout vám nestrannou zprávu.

Snažíme se předávat informace, které odrážejí naši osobní zkušenost a osobní zkušenosti našich kolegů při jednání s touto společností. Při určování kvality hostitele webu se velmi zajímáme o zkoumání statistických údajů a prezentaci měřitelných metrik.

Můžeš vidět naše živé sledování Bluehost zde. Statistiky se aktualizují 15–20krát denně. Více informací najdete v našem průvodci nejlepší webhosting Austrálie.

99,9 procenta dostupnosti

uptime

Není to tak dávno, co Bluehost provedl na svých serverech zásadní opravu. Jedním z nápadných výsledků jejich serverů je jejich vylepšená doba provozu. Je téměř dokonalý. Je to více než 99,99 procent.

V průběhu 10 měsíců se společnosti Bluehost podařilo dosáhnout pouze pěti výpadků. To znamenalo, že v průběhu 7 296 hodin provozu došlo pouze k devíti minutám prostojů. Před několika lety byli zasaženi útokem DDOS, který ovlivnil jejich provozuschopnost.

Pokud se však podíváte na jejich službu v období od prosince 2017 do září 2018, zjistíte, že měli pouze dva měsíce, kdy jejich služby nebyly na 100 procentech času. Během těch deseti měsíců, jejich služby vzrostly o 99,99 procent času.

Jejich stránky se načítají rychle

Pokud byste se měli podívat na Bluehostovy služby na začátku roku 2016, viděli byste, že jejich rychlost byla propastná. Jejich průměrná rychlost byla přibližně 1500 ms. To znamenalo, že se nepatřili mezi 10 nejrychlejších nakladačů stránek.

Přeskočte dopředu na rok 2020 a vidíte fenomenální zlepšení doby načítání. Nyní má Bluehost průměrná doba načítání 424 ms. To je řadí mezi pět nejrychlejších hostitelů, které jsme zkontrolovali.

Na otázku, co vedlo k této změně, zástupci společnosti Bluehost uvedli, že to byla součást jejich snahy o zlepšení zákaznických zkušeností. K dosažení tohoto cíle věnovali peníze a investovali do svého parku serverů BlueRock. Výsledky hovořily samy za sebe. Za 10 měsíců byla jejich nejrychlejší průměrná rychlost 399 ms a jejich nejpomalejší průměrná rychlost byla 467 ms. V každém případě se jedná o ohnivé rychlosti.

Nízká úvodní cena

Před několika lety mnoho lidí přemýšlelo o použití Bluehostu dvakrát. Cítili, že služba je příliš drahá a že ano’Nemám něco navíc, co by stálo za to cenu.

V roce 2020 nás však Bluehost udělá dojem. Oni mají působivé doby zatížení a působivé doby provozu. Zároveň nabízejí své služby za rozumnou cenu. Je spravedlivé říci, že jsou jedním z nejméně drahých webových hostitelů na trhu.

Nabízejí úvodní cenu již od minima 2,95 $ za měsíc, v závislosti na propagačních nabídkách, které můžete najít. Je pravda, že budete moci najít levnější možnosti hostování. Když se však podíváte na cenu, vylepšené servery a zákaznický servis, máme pocit, že stojí za to.

BH není špatný pro vaši hodnotu, ale rozhodně to neznamená, že náš seznam nejlepší levné hostitele.

Spousta bezplatných bezpečnostních funkcí

Tato zpráva je plná zpráv o závažných kybernetických útocích a porušeních dat. Proto jsme byli rádi, že Bluehost má dobrou škálu bezpečnostních možností. Mají řadu nástrojů, které jsou speciálně navrženy pro řešení běžných útoků a rizik.

Můžete například bojovat proti spamu Experti na spam, Spam Hammer, a SpamAssassin (docela úžasná jména).

Cloudflare vás může zachránit před přímým útokem odepření služby.

Pokud na svém webu máte kvalitní obsah, je pravděpodobné, že se ho někdo pokusí ukrást. To je důvod, proč Bluehost nabízí ochranu Hotlink, která znemožňuje lidem ukrást vaše obrázky a obsah pomocí hotlinkingu. Existují filtry, které můžete použít k blokování konkrétních e-mailových účtů, a Bluehost vám nabízí možnost blokovat adresy IP.

Jste schopni chránit adresáře chráněné heslem, vytvářet černé seznamy adres IP, aktivovat dvoufaktorové ověřování, používat ověřování tokenů a používat celou řadu dalších cenných bezpečnostních funkcí. Bluehost je schopen udržet vás a návštěvníky vašeho webu v bezpečí.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že BH vám bude účtovat ochranu soukromí, zatímco společnosti jako Namecheap nebudou. To vám může každý rok ušetřit 20–50 dolarů. Další informace najdete v našem průvodci po nejlepších registrátorech domén.

Zásady vrácení peněz

Bluehost má 30denní záruka vrácení peněz. Pokud svůj plán zrušíte během prvních 30 dnů, dostanete vrácení peněz zdarma. Pokud se během prvních 30 dnů nezrušíte, neobdržíte poměrnou částku za dobu, kdy jste ji nevyužili. Nezapomeňte také, že poplatky za doménu jsou nevratné.

Snadné použití

Bluehost přešel ze své cesty, aby vám usnadnil nastavení a správu webových stránek. Jejich vylepšené rozhraní cPanel se snadno používá, jak jen to jde. Jednoduše kliknutím na příslušnou ikonu se dostanete tam, kam potřebujete.

Z cPanel se můžete starat o věci, jako jsou e-mailové adresy a prvky na vašem webu, z centrálního umístění. Rozložení ovládacího panelu můžete přizpůsobit vašim potřebám. Věci můžete upravovat tak, aby funkce, které nejčastěji používáte, byly ty, které jsou nejvýznamnější.

Doporučeno WordPress.org

Když si pro svůj web vyberete hostitele, měli byste se trochu času seznámit s fakty a čísly o něm. Jak již bylo řečeno, WordPress.org je největší CMS na planetě. Provozuje miliony webových stránek. Pokud WordPress doporučuje poskytovatele hostingu, obvykle byste měli věnovat pozornost.

WordPress nedávno vytvořil seznam svých tří oblíbených poskytovatelů hostingu. Bluehost vystupoval na tomto seznamu významně.

To bylo jen pár věcí, které jsme o Bluehostovi milovali. Dalším detailem, který stojí za zmínku, jsou jejich funkce elektronického obchodování, které usnadňují zřízení internetového obchodu s Bluehost.

Pro více dobrot WordPress, přečtěte si našeho průvodce nejlepší hostitelé WordPressu.

Co se nám na Bluehostu nelíbí

Chceme prezentovat co nejúprimnější obrázek Bluehostingu. Za tímto účelem budeme diskutovat o některých věcech, které se nám na této hostitelské službě nelíbí.

Služby zákazníkům

obrázek bluehost podporyBluehost dělá spoustu věcí dobře a my’viděl jsem vzestupný trend v kvalitě služeb, které nabízejí. Pokud však máte problém a potřebujete kontaktovat zákaznický servis, není tam žádná záruka, co se chystáte dostat.

Někteří zákazníci volají zákaznický servis a získají fenomenální pomoc. Mají pozitivní zkušenosti. Existují však některé stížnosti. Bluehost vybízí své zákazníky, aby je kontaktovali telefonicky. Mnoho lidí však mělo problémy se s nimi skutečně projít, i když’volal jsem několikrát.

To se říká, když porovnáte Bluehost s některými ostatními levné webové hostitele rychle uvidíte, že jejich podpora není zdaleka nejhorší. Má jen trochu místa na zlepšení.

Pokud hledáte podporu drženou rukou, řekl bych, že se budete držet Siteground.

Za migraci stránek musíte zaplatit

Velká část poskytovatelů hostingu, na které jsme se podívali, vás šťastně přesune z aktuálního umístění na jejich server. Pro ně je to relativně jednoduchý postup, a to znamená, že budete jejich zákazníky v příštích několika letech.

Z nějakého důvodu Bluehost nevidí věci tímto způsobem. Účtují 150 dolarů, aby udělali něco pro své služby, které většina ostatních služeb dělá zdarma. A pokud ano’Není dost frustrující, převedou pouze maximálně pět webů a 20 e-mailových účtů.

Pokud vám tato částka peněz nepostačuje, účtují vám 80 USD za úvodní procházku jejich službami po dobu 45 minut. Většina poskytovatelů hostingu vám naštěstí poskytne bezplatnou procházku jejich službami.

Bluehost Pricing Explained

Bluehost nabízí pět různých hostingových plánů. Obsahují:

 • Sdílený hosting
 • Vyhrazený hosting
 • Hosting WordPress
 • Hosting VPS
 • Cloudové weby

Pro většinu lidí je sdílený hostingový plán více než dost. Když poprvé začínáte, nevíte, kolik návštěvnosti váš web přitahuje. Dedikovaný hosting je v podstatě pronájem fyzického serveru. Hosting WordPress je hosting optimalizovaný pro WordPress.

Zde je rozpis cenových plánů pro každý z nich.

Sdílený hosting (nejlepší výběr)

 • “Základní” plán začíná na $ 2,95 za měsíc. Poté se zvyšuje až na 7,99 $ měsíčně po skončení úvodního období. (nejlepší pro nové majitele webových stránek)
 • “Plus” plán je 10,99 $ měsíčně. (nejlepší pro dlouhodobé weby nebo blogy)
 • “Výběr Plus” poběží vám 23,99 $ měsíčně. (nejlepší, pokud chcete na svém webu vydělávat peníze)

Tyto ceny jsou docela dobré, ale Bluehost nabízí řadu promo akcí, které vám umožní získat ještě lepší cenu. S „Základní“plán, máš.” jeden web, neomezená šířka pásma a 50 GB prostoru. Dostanete bezplatnou doménu s pěti zaparkovanými doménami a 25 subdoménami. V každém ze svých pěti e-mailových účtů získáte také 100 MB úložiště.

“Plus” a “Výběr Plus” plány vám neomezené weby, neomezený prostor a neomezená šířka pásma. Vy’byla dána jedna doména s neomezenými subdoménami a parkovanými doménami. E-mailové účty mají neomezené úložiště a několik výhod zabezpečení.

Bluehost nabízí “Business Pro” plán. Pro průměrného uživatele je to trochu drahý, ale nabízí řadu dalších výhod, včetně prémiového SSL, soukromí v doméně a vyhrazené adresy IP..

Hosting VPS (pro více zdrojů / zabezpečení)

 • Balíček „Standard“ začíná na 18,99 $ měsíčně. Nakonec to vyskočí až na 29,99 $ za měsíc.
 • Balíček „Enhanced“ začíná na 29,99 $ za měsíc a nakonec skočí na 59,99 $ za měsíc.
 • Balíček „Ultimate“ začíná na 59,99 $ za měsíc, nakonec vyskočí až na 119.99 $ za měsíc.

Z toho, co jsme viděli, jsou tyto ceny do značné míry to, za co byste měli očekávat, že za to zaplatíte Hosting VPS. První dva plány mají rychlost dvou jader CPU. Poslední dva plány mají rychlost tří nebo čtyř jader. Získáte 30 GB úložného prostoru na nejnižší úrovni a 120 GB úložného prostoru pro nejvyšší úroveň.VPS Hosting

RAM je dvě GB pro nejnižší úroveň a osm GB pro nejvyšší úroveň. Při zakoupení standardního balíčku získáte jeden terabajt šířky pásma a to skočí na tři terabajty šířky pásma s konečnou úrovní.

S každou úrovní získáte jednu doménu. Se standardním balíčkem, vy’dostala jednu IP adresu. Vylepšené a dokonalé balíčky mají dvě adresy IP. Všechny plány mají 24/7 podpora a 30 denní záruka vrácení peněz.

Dedikovaný hosting (pro firmy)

 • “Standard” věnování hostingového balíčku začne na 79,99 $ za měsíc a nakonec se dostane na 119,99 $ za měsíc.
 • “Vylepšeno” balíček začne na 99,99 $ za měsíc. Nakonec to půjde až na $ 149,99 za měsíc.
 • “Pojistné” balíček začíná 119 $ za měsíc a nakonec se stane 209 $ za měsíc.

Plán „Standard“ i „Enhanced“ je dodáván s procesorem 4 × 2,5 GHz. S plánem „Premium“ získáte CPU 4 × 3,3 GHz. Úložiště se pohybuje od 500 GB s nejnižším plánem po jeden terabajt zrcadlený s nejvyšším plánem. RAM pro nejnižší plán jsou čtyři GB a úroveň „Premium“ dává 16 GB.

S úrovní „Standard“ získáte pět TB šířky pásma a 15 TB šířky pásma na úrovni „Premium“. Každý plán je dodáván s jednou doménou. Plán „Standard“ je dodáván se třemi adresami IP, plán „Enhanced“ je dodáván se čtyřmi a plán „Premium“ je dodáván s pěti. Stejně jako u všech plánů, které Bluehost nabízí, i ty využívají 24/7 podpory a záruky vrácení peněz.

Viz související – nejlepší oddaní hostitelé

Hosting WordPress (nejlepší pro BlogS)

 • Balíček „Základní“ začíná na $ 2,95 za měsíc, pokud získáte předplatné na 36 měsíců.
 • Balíček „Plus“ začíná na 5,45 $ měsíčně, pokud získáte předplatné na 36 měsíců.
 • Balíček „Choice Plus“ začíná na 5,45 $ měsíčně, pokud získáte předplatné na 36 měsíců.

Hostingové plány WordPress nabízejí stejné technologie jako sdílené hostingové plány, které jsme přezkoumali výše. Přečtěte si více o nejlepších hostitelích wordpress zde.

Podpora Bluehost

Jak jsme se zmínili v sekci kladů a záporů, podpora Bluehostu je smíšená taška. Zdá se, že hodně záleží na dni, kdy voláte a na koho skončíte.

Někdy vám bude telefonát ihned zodpovězen a ocitnete se v kontaktu s dobře informovaným zákazníkem technické podpory.

Jindy nemusí být vaše telefonní hovory zodpovězeny nebo to může mít pocit, že jednotlivci, kteří s vámi komunikují, nemají ponětí o tom, co’jde dál než vy.

zdroje podpory

Kromě telefonické podpory nabízí Bluehost spoustu zdrojů podpory. Patří sem znalostní báze, která obsahuje články, návody, pokyny a odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Toto je dobře podporovaná znalostní báze, takže existuje dobrá šance, že budete moci najít odpovědi na otázky, které máte.

Zdroj vzdělávání” je to skvělý způsob, jak se uživatelé seznámit s různými aspekty svých stránek, včetně správy přihlášení, doménových jmen, e-mailu, WordPress atd..

Máte-li dotazy ohledně něčeho jiného, ​​co ve znalostní bázi nenajdete, zvou své klienty zavolejte jim pomocí jejich 24/7 linky pomoci.

Verdikt – máme rádi Bluehost

Bluehost je ideální pro každého, kdo začíná. Jsou jedním z nejstarších webových hostitelů a mají za sebou roky zkušeností a dobrou pověst. Nabízejí levnější ceny při současném zajištění vysoké kvality. Mají řadu online zdrojů, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly proces nastavení.

Existuje celá řada zajímavých funkcí a doplňků nabízených klientům bez ohledu na cenu. Rozmanitost dostupných plánů usnadňuje nalezení balíčku, který odpovídá vašemu rozpočtu a potřebám.

Z větší části je náš dojem z Bluehostingu populární pohled. Bylo by hezké, kdyby váš web migrovali zdarma a kdyby byl jejich zákaznický servis méně zasažen a chybí mu. Nicméně si myslíme, že Bluehost je skvělou volbou pro webhosting a snadno se řadí na náš seznam nejlepších webových hostitelů.

Díky za zastavení chlapci. Neváhejte a zanechte recenzi níže. 

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector