Pārskats par BlueHost

1996. gadā Metjū Heatons pirmo reizi sāka domāt par mitināšanas uzņēmumu, kas galu galā kļūs par Bluehost.


Paralēli Matt izveidoja divus citus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pirms Bluehost kļuva par realitāti 2003. gadā. Bluehost definēja un pēc tam no jauna definēja, ko nozīmē hostinga kompānija..

Pirmais Bluehost atkārtojums bija 0catch.com. Šis bija bezmaksas mitināšanas pakalpojums, kas ātri kļuva populārs. Bija ierobežots to funkciju skaits, kuras uzņēmums varēja piedāvāt saviem klientiem. 2003. gadā uzņēmums uzņēma Bluehost moniker un no turienes sāka piedāvāt klientiem kopīgus hostinga plānus.

Bluehost ātri kļuva populārs daļēji tāpēc, ka tā spēja piedāvāt pieejamus plānus. Viņi piedāvāja savas hostinga paketes ar satura vadības sistēmas atbalstu. Viena no populārākajām Bluehost funkcijām bija spēja instalēt WordPress tikai ar vienu klikšķi.

Bluehost izveidoja sistēmu, ar kuras palīdzību viņi varēja piedāvāt dalīta hostinga plānus, izmantojot dažādus cenu punktus. Tas bija unikāls, jo neatkarīgi no tā, vai esat indivīds, kurš atver emuāru, vai liels uzņēmums, kuram nepieciešami vairāk resursu, bija pieejams plāns, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Bluehost parādīja ceļu, mainot hostinga kompāniju nozīmi, pārdodot savu krātuvi vai joslas platumu kā neierobežotu. Patiesībā viņu piedāvātie pakalpojumi ir ierobežoti ar terminu “neierobežots” tiek izmantoti, lai norādītu uz vietas vai joslas platuma daudzumu, kas parastajam lietotājam būtu nepieciešams, ja viņi darbotos tipiskā vietnē.

Kopumā mēs domājam, ka Bluehost ir lieliska izvēle. Viņi piedāvā augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanu par saprātīgām cenām un sniedz stabilu atbalstu jauniem reģistrēšanās gadījumiem.

Apskatīsim pārskatu, lai labāk izprastu viņu cenas un plānus. ��

Maza Bluehost vēsture

Bluehost kļuva populārs piedāvājot saviem klientiem neierobežotu krātuvi. Tomēr, ja cilvēks “ļaunprātīgi izmantots” šī privilēģija, uzglabājot apjomīgus datu apjomus, kuriem nebija nekā kopīga ar viņu tīmekļa vietni, viņiem tiks noteikts ierobežojums.

Tas pats attiecas uz tiem, kuri savu vietni izmantoja kā masveida e-pasta ziņojumu sūtīšanu, vai tiem, kuri viņu vietni izmantoja kā veidu, kā augšupielādēt vai lejupielādēt lielu daudzumu audio vai video failu..

Šo elastīgo ierobežojumu ideja bija neļaut vienam lietotājam koplietotā serverī izmantot tik daudz resursu, ka tas būtu kaitīgs citiem tā paša servera lietotājiem.

2009. gadā Bluehost atkal mainīja spēli, kad runa bija par to, kā hostinga uzņēmumi mijiedarbojas ar saviem klientiem. Tieši šajā gadā viņi nolēma sākt kontrolēt procesora izmantošanu dažiem saviem lietotājiem.

Tas tika darīts tāpēc, ka daži lietotāji izvirzīja lielu pieprasījumu pēc CPU resursiem un negatīvi ietekmēja citu servera lietotāju pieredzi. Neizbēgami, veicot pētījumu, kļuva skaidrs, ka vairums droseļvārstu vietņu augšupielādē vai lejupielādē informāciju, kurai nevajadzētu būt dalīta mitināšanas kontā..

Iegādājies Endurance International grupa

2010. gadā Bluehost iegādājās Endurance International Group. Šī grupa tika dibināta 1997. gadā. Tās galvenā mītne atrodas Burlingtonā, Masačūsetsā.

Endurance International grupa ir iegādājusies vairākus hostinga uzņēmumus. Viņiem ir prakse ļaut iegūtajiem uzņēmumiem turpināt darboties ar savu vārdu.

Tas nozīmē, ka, izvēloties pakalpojumu pirkt no Bluehost, nevis citu mitināšanas uzņēmumu, jūs varētu izvēlēties starp diviem uzņēmumiem, kuri pieder tai pašai mātes sabiedrībai.

Bluehost joprojām ir neatkarīgs

Bluehost administrē Endurance International Group. Tomēr viņi joprojām darbojas neatkarīgi. Iegādājoties pakalpojumu no Bluehost, jūs saņemat kaut ko tādu, kas ir unikāls no šī uzņēmuma.Piedāvātie pakalpojumi atspoguļo uzņēmuma Bluehost senos uzticamības rādītājus, kas piedāvā zvaigžņu klientu apkalpošanu, zemas cenas un dažādas hostinga iespējas, tostarp dalīta mitināšana, VPS un speciāla mitināšana.

Tagad, kad mums ir mazliet vēstures par uzņēmumu, ļaujiet mums’s prasa dažas minūtes un iedziļināsies dažās specifikācijās par viņu piedāvātajiem pakalpojumiem un par to, vai viņu pakalpojumi jums ir piemēroti vai nē.

Lietas, kas mums patīk attiecībā uz Bluehost

Kad mēs apkopojam šīs tīmekļa mitināšanas atsauksmes, mūsu mērķis ir sniegt jums objektīvu ziņojumu.

Mēs cenšamies pārsūtīt informāciju, kas atspoguļo mūsu personīgo pieredzi un mūsu kolēģu personīgo pieredzi, sadarbojoties ar šo uzņēmumu. Nosakot tīmekļa mitinātāja kvalitāti, mēs ļoti vēlamies pārbaudīt statistiskos datus un iepazīstināt ar kvantitatīvi izmērāmiem rādītājiem.

Tu vari redzēt mūsu dzīvā Bluehost izsekošana šeit. Statistika tiek atjaunota 15-20 reizes dienā. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu ceļvedi labākais web hostings Austrālijā.

99,9 Uptime

uptime

Ne pārāk sen, Bluehost veica būtisku kapitālo remontu viņu serveros. Viens no pamanāmākajiem rezultātiem no viņu serveriem ir viņu uzlabots darbspējas laiks. Tas ir gandrīz ideāls. Tas ir lielāks par 99,99 procentiem.

10 mēnešu laikā Bluehost izdevās veikt tikai piecus pārtraukumus. Tas nozīmēja, ka 7296 stundu darba laikā dīkstāvei bija tikai deviņas minūtes. Pirms pāris gadiem viņus piemeklēja DDOS uzbrukums, kas ietekmēja viņu darbības laiku.

Tomēr, ja paskatās uz viņu dienestu no 2017. gada decembra līdz 2018. gada septembrim, redzat, ka viņiem bija tikai divi mēneši, kad viņu dienests nebija beidzies 100 procentus laika. Šo desmit mēnešu laikā, viņu dienests bija pieaudzis par 99,99 procentiem laika.

Viņu lapas tiek ielādētas ātri

Ja jums būtu jāskatās uz Bluehost pakalpojumiem 2016. gada sākumā, jūs redzētu, ka to ātrums ir pārmērīgs. Viņu vidējais ātrums bija aptuveni 1500 ms. Tas nozīmēja, ka viņi nav ierindoti starp desmit ātrākajiem lapu iekrāvējiem.

Pāriet uz 2020. gadu, un jūs redzat, ka viņu ielādes laiks ir fenomenāli uzlabojies. Tagad Bluehost ir vidējais ielādes laiks ir 424 ms. Tas viņus ierindo piecu ātrāko saimnieku skaitā, kurus esam pārskatījuši.

Jautāti, kas noveda pie šīm izmaiņām, Bluehost pārstāvji sacīja, ka tas bija daļa no viņu centieniem uzlabot klientu pieredzi. Šī mērķa sasniegšanai viņi atvēlēja naudu un ieguldīja līdzekļus savā BlueRock serveru parkā. Rezultāti ir runājuši paši par sevi. 10 mēnešu laikā to ātrākais vidējais ātrums bija 399 ms, un lēnākais vidējais ātrums bija 467 ms. Jebkurā gadījumā šie ir milzīgi ātrumi.

Zema ievada cena

Pirms pāris gadiem daudzi cilvēki divreiz domāja par Bluehost lietošanu. Viņi uzskatīja, ka pakalpojums ir pārāk dārgs un ka to nedara’Tam nav papildu, kas cenu padarīja vērtīgu.

Tomēr 2020. gadā Bluehost turpina mūs ieskaidrot. Viņiem ir iespaidīgi slodzes laiki un iespaidīgi uptimes. Tajā pašā laikā viņi piedāvā savu pakalpojumu par saprātīgu cenu. Var teikt, ka tie ir vieni no lētākajiem tīmekļa mitinātājiem tirgū.

Viņi piedāvā tik zemu ievada cenu kā Mēnesī 2,95 USD, atkarībā no reklāmas piedāvājumiem, kurus jūs varat atrast. Tā ir taisnība, ka jūs varēsit atrast lētākas mitināšanas iespējas. Tomēr, aplūkojot cenu, viņu uzlabotos serverus un klientu apkalpošanu, mēs uzskatām, ka tie ir to vērtības vērti.

BH nav slikts jūsu vērtībai, bet tas noteikti nepadara mūsu sarakstu labākie lētie saimnieki.

Daudz bezmaksas drošības līdzekļu

Šīs ziņas ir pilnas ar ziņojumiem par nozīmīgiem kiberuzbrukumiem un datu pārkāpumiem. Tāpēc mēs priecājāmies redzēt, ka Bluehost ir plašs drošības iespēju klāsts. Viņiem ir vairāki rīki, kas ir īpaši izstrādāti, lai risinātu izplatītos uzbrukumus un riskus.

Piemēram, jūs varat cīnīties ar surogātpastu, izmantojot Surogātpastu eksperti, Surogātpasts, un SpamAssassin (diezgan satriecoši vārdi).

Mākoņa uzliesmojums var glābt jūs no mērķtiecīga uzbrukuma pakalpojumu noraidīšanai.

Ja jūsu vietnē ir kāds kvalitatīvs saturs, iespējams, kāds mēģinās to nozagt no jums. Tas ir iemesls, kāpēc Bluehost piedāvā karsto saišu aizsardzību, kuras dēļ cilvēkiem nav iespējams nozagt jūsu attēlus un saturu izmantojot karsto saišu izveidošanu. Ir filtri, kurus varat izmantot, lai bloķētu noteiktus e-pasta kontus, un Bluehost piedāvā jums iespēju bloķēt IP adreses.

Jūs varat aizsargāt direktorijus ar paroli, izveidot IP adrešu melnos sarakstus, iespējot divu faktoru autentifikāciju, izmantot marķiera pārbaudi un izmantot virkni citu vērtīgu drošības elementu. Bluehost spēj nodrošināt jūs un jūsu vietnes apmeklētājus drošībā.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka BH iekasēs maksu no jums par privātuma aizsardzību, turpretī tādi uzņēmumi kā Namecheap to nepieprasīs. Tas var palīdzēt jums ietaupīt USD 20-50 dolārus katru gadu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu ceļvedi labākajiem domēnu reģistrētājiem.

Atmaksas politika

Bluehost ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja atcelsit savu plānu pirmo 30 dienu laikā, jūs saņemsit bezmaksas atmaksu. Esiet piesardzīgs, ja neatceļat pirmo 30 dienu laikā, nesaņemsit proporcionālu atmaksu par laiku, kuru neesat izmantojis. Atcerieties arī, ka domēna nodevas nav atmaksājamas.

Viegli izmantot

Bluehost ir izgājis no tā, lai jūsu vietnes iestatīšana un pārvaldīšana būtu vienkārša. Viņu uzlabotais cPanel interfeiss ir tik vienkārši lietojams, cik vien iespējams. Vienkārši noklikšķinot uz atbilstošās ikonas, jūs varat nokļūt tur, kur jums jādodas.

Izmantojot cPanel, no centrālās vietas jūs varat rūpēties par tādām lietām kā e-pasta adreses un elementi jūsu vietnē. Jūs varat pielāgot vadības paneļa izkārtojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Varat rediģēt lietas, lai visizplatītākās būtu tās funkcijas, kuras jūs visbiežāk izmantojat.

Ieteica WordPress.org

Izvēloties savas vietnes mitinātāju, jums vajadzētu veltīt laiku, lai uzzinātu faktus un skaitļus par to. To sakot, WordPress.org ir lielākais CMS uz planētas. Tas pārvalda miljoniem vietņu. Ja WordPress iesaka mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas parasti ir kaut kas, kam jums jāpievērš uzmanība.

WordPress nesen izveidoja savu trīs iecienītāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Bluehost šajā sarakstā bija pamanāms.

Šīs bija tikai dažas no lietām, kuras mēs esam iemīlējuši par Bluehost. Vēl viena detaļa, kas ir vērts pieminēt, ir to e-komercijas funkcijas, kas padara vienkāršu tiešsaistes veikala iestatīšanu, izmantojot Bluehost.

Lai uzzinātu vairāk par WordPress labestību, izlasiet mūsu ceļvedi labākie WordPress saimnieki.

Kas mums nepatīk attiecībā uz Bluehost

Mēs vēlamies pēc iespējas godīgāk parādīt Bluehost attēlu. Šajā nolūkā mēs apspriedīsim dažas lietas, kas mums nepatīk attiecībā uz šo mitināšanas pakalpojumu.

Klientu apkalpošana

bluehost atbalsta attēlsBluehost dara daudzas lietas labi, un mēs’mēs esam redzējuši augošu tendenci piedāvāto pakalpojumu kvalitātē. Tomēr, ja rodas problēmas un jums ir jāsazinās ar viņu klientu apkalpošanas dienestu, nav garantijas par to, ko jūs iegūsit.

Daži klienti zvana uz klientu apkalpošanas dienestu un saņem fenomenālu palīdzību. Viņiem ir pozitīva pieredze. Tomēr ir dažas sūdzības. Bluehost mudina klientus sazināties ar viņiem pa tālruni. Tomēr daudziem cilvēkiem ir bijušas problēmas, ar kurām faktiski tiek galā, pat ja viņi to izdara’Es esmu zvanījis vairākas reizes.

Tas ir teikts, kad jūs salīdzināt Bluehost ar kādu citu lēti tīmekļa mitinātāji jūs ātri redzēsit, ka viņu atbalsts nebūt nav sliktākais. Tajā ir tikai mazliet uzlabošanas iespēju.

Ja jūs meklējat atbalstu rokturī, es teiktu, ka pieturieties pie tā Vietnes laukums.

Jums ir jāmaksā par vietņu migrēšanu

Liela daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju, kurus mēs apskatījām, ar prieku pārvietos jūsu vietni no pašreizējās atrašanās vietas uz viņu serveri. Viņiem tā ir salīdzinoši vienkārša procedūra, un tas nozīmē, ka dažus nākamos gadus jūs būsit viņu klients.

Kādu iemeslu dēļ Bluehost neredz lietas šādā veidā. Viņi iekasē 150 USD, lai kaut ko izdarītu viņu pakalpojumā, ko vairums citu pakalpojumu dara bez maksas. Un ja tā’Nepietiekami nomākti, viņi pārsūtīs ne vairāk kā piecas vietnes un 20 e-pasta kontus.

Ja ar to mazliet naudas paķeršanai nepietiek, viņi iekasē no jums 80 USD par 45 minūšu ievada caurskatīšanu par viņu pakalpojumiem. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju labprāt sniegtu jums bezmaksas pakalpojumu.

Skaidroja Bluehost cenu noteikšanu

Bluehost piedāvā piecus dažādus hostinga plānus. Tajos ietilpst:

 • Dalīta mitināšana
 • Dedicated hostings
 • WordPress mitināšana
 • VPS hostings
 • Mākoņu vietnes

Lielākajai daļai cilvēku koplietotā mitināšanas plāna ir vairāk nekā pietiekami. Pirmoreiz uzsākot darbu, jūs nezināt, cik lielu trafiku piesaistīs jūsu vietne. Dedicated hosting pamatā ir fiziska servera īre. WordPress mitināšana mitina, kas ir optimizēta WordPress.

Šeit ir sadalīts cenu plāns katram.

Dalīts hostings (labākā sākuma izvēle)

 • “Pamata” plāna sākums ir 2,95 USD mēnesī. Pēc tam, kad ievada periods ir beidzies, tas palielinās līdz USD 7,99 mēnesī. (vislabāk jaunu vietņu īpašniekiem)
 • “Plus” plāns ir USD 10,99 mēnesī. (vislabāk ilgtermiņa vietnēm vai emuāriem)
 • “Choice Plus” maksātu jums USD 23,99 mēnesī. (vislabāk, ja vēlaties nopelnīt naudu ar savu vietni)

Šīs cenas ir diezgan labas, taču Bluehost piedāvā vairākus akcijas piedāvājumus, kas ļauj jums iegūt vēl labāku cenu. Ar “Pamata“plāns, jūs saņemat viena vietne, neierobežots joslas platums un 50 GB vietas. Jums tiek piešķirts bezmaksas domēns ar pieciem rezervētajiem domēniem, kā arī 25 apakšdomēniem. Jūs arī iegūsit 100 MB krātuves katrā no saviem pieciem e-pasta kontiem.

“Plus” un “Choice Plus” plāni tev dod neierobežotas vietnes, neierobežota telpa un neierobežots joslas platums. Jūs’ir piešķirts viens domēns ar neierobežotiem apakšdomēniem un rezervētajiem domēniem. E-pasta kontiem ir neierobežota krātuve un dažas drošības priekšrocības.

Bluehost piedāvā “Biznesa Pro” plāns. Tas ir nedaudz dārgi vidusmēra lietotājam, taču tas piedāvā vairākas papildu priekšrocības, tostarp premium SSL, domēna privātumu un īpašu IP adresi.

VPS hostings (lai iegūtu vairāk resursu / drošību)

 • “Standarta” paketes cena ir USD 18,99 mēnesī. Tas galu galā palielinās līdz USD 29,99 mēnesī.
 • Papildu pakete sākas ar USD 29,99 mēnesī un galu galā palielinās līdz USD 59,99 mēnesī.
 • “Ultimate” pakete sākas ar 59,99 USD mēnesī, galu galā palielinoties līdz 119,99 USD mēnesī.

Ņemot vērā to, ko mēs redzējām, šīs cenas ir diezgan daudz tādas, par kurām jums vajadzētu cerēt maksāt VPS hostings. Pirmajos divos plānos ir divu CPU kodolu ātrums. Pēdējo divu plānu ātrums ir attiecīgi trīs vai četri. Jūs saņemat 30 GB krātuvi zemākajā līmenī un 120 GB krātuvi augstākajā līmenī.VPS hostings

RAM ir divi GB zemākajam līmenim un astoņi GB augstākā līmeņa. Iegādājoties standarta paketi, jūs saņemat vienu terabaitu joslas platuma, un tas maksimālā līmenī sasniedz trīs terabaitus joslas platuma..

Ar katru līmeni jūs iegūstat vienu domēnu. Izmantojot standarta paketi, jūs’ir piešķirta viena IP adrese. Uzlabotajām un galīgākajām pakotnēm ir divas IP adreses. Visiem plāniem ir Diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Dedicated Hosting (uzņēmumiem)

 • “Standarta” Īpaša hostinga pakete sāksies no USD 79,99 mēnesī un galu galā nonāks līdz USD 119,99 mēnesī.
 • “Uzlabots” paketes cena būs USD 99,99 mēnesī. Tas galu galā pieaugs līdz USD 159,99 mēnesī.
 • “Piemaksa” Pakas sākums ir USD 119 mēnesī un galu galā kļūs par USD 209 mēnesī.

Gan “Standarta”, gan “Uzlabota” plānā ir 4 × 2,5 GHz centrālais procesors. Izmantojot “Premium” plānu, jūs iegūstat 4 × 3,3 GHz centrālo procesoru. Krātuves ietilpība ir no 500 GB ar zemāko plānu līdz vienam terabaitam, kas atspoguļojas ar augstāko plānu. Zemākā plāna operatīvā atmiņa ir četri GB, bet “Premium” līmenis dod 16 GB.

Izmantojot “Standarta” līmeni, “Premium” līmenī jūs iegūstat piecus TB joslas platuma un 15 TB joslas platuma. Katram plānam ir viens domēns. Plānam “Standarta” ir trīs IP adreses, plānam “Uzlabots” ir četras, bet plānam “Premium” ir piecas. Tāpat kā ar visiem Bluehost piedāvātajiem plāniem, arī šie gūst labumu no diennakts atbalsta un naudas atdošanas garantijas.

Skatīt saistītos – labākie veltītie saimnieki

WordPress mitināšana (vislabāk emuāriem)

 • Pamata pakete sākas ar 2,95 ASV dolāriem mēnesī, ja abonējat 36 mēnešus.
 • Pakete “Plus” sākas ar USD 5,45 mēnesī, ja jūs saņemat 36 mēnešu abonementu.
 • “Choice Plus” pakete sākas ar USD 5,45 mēnesī, ja jūs saņemat 36 mēnešu abonementu.

WordPress mitināšanas plāni piedāvā tādas pašas tehnoloģijas kā koplietošanas mitināšanas plāni, kurus mēs pārskatījām iepriekš. Lasiet vairāk par labākajiem WordPress mitinātājiem šeit.

Bluehost atbalsts

Kā mēs minējām mūsu plusu un mīnusu sadaļā, Bluehost atbalsts ir jaukta soma. Liekas, ka tas ir daudz atkarīgs no dienas, kad zvana, un ar to, ar kuru jūs beidzot mijiedarboties.

Dažreiz jūs saņemsit atbildi uz tālruņa zvanu un mijiedarbosities ar zinošu tehnoloģiju atbalsta klientu palīgu.

Citreiz uz jūsu tālruņa zvaniem var neatbildēt vai var likties, ka cilvēki, kas mijiedarbojas ar jums, mazāk saprot, ko’s notiek, nekā jūs darāt.

atbalsta resursi

Papildus atbalstam pa tālruni, Bluehost piedāvā ļoti daudz atbalsta resursu. Tas ietver zināšanu bāzi, kurā ir raksti, ceļveži, instrukcijas un atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Šī ir labi atbalstīta zināšanu bāze, tāpēc pastāv liela iespēja, ka jūs varēsit atrast atbildes uz jūsu uzdotajiem jautājumiem.

Izglītības resurss” ir lielisks veids, kā lietotāji var iepazīties ar dažādiem savas vietnes aspektiem, ieskaitot pieteikšanos pārvaldībā, domēna nosaukumus, e-pastu, WordPress utt..

Ja jums ir jautājumi par kaut ko citu, ko nevarat atrast zināšanu bāzē, viņi aicina savus klientus piezvaniet viņiem, izmantojot diennakts palīdzības līniju.

Verdikts – mums patīk Bluehost

Bluehost ir lieliski piemērots ikvienam, kurš sāk. Viņi ir vieni no vecākajiem tīmekļa mitinātājiem, un viņiem ir gadu pieredze un laba reputācija. Viņi piedāvā lētākas cenas, vienlaikus nodrošinot augstu kvalitāti. Viņiem ir vairāki tiešsaistes resursi, kas ir izstrādāti, lai atvieglotu iestatīšanas procesu.

Pastāv vairākas aizraujošas iespējas un ekstras, kas tiek piedāvātas klientiem neatkarīgi no cenas. Pieejamo plānu daudzveidība ļauj jums viegli atrast paketi, kas atbilst jūsu budžetam un vajadzībām.

Lielākoties mūsu iespaids par Bluehost ir populārs skats. Būtu jauki, ja viņi bez maksas migrētu jūsu vietni un ja viņu klientu apkalpošana būtu mazāk ietekmēta. Tomēr mēs domājam, ka Bluehost ir lieliska izvēle tīmekļa mitināšanai un viegli padara to par mūsu labāko tīmekļa mitinātāju sarakstu.

Paldies, ka puiši apstājās. Lūdzu, nekautrējieties atstāt atsauksmi zemāk. 

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map