Najlepsze bezpłatne kreatory stron internetowych

Kreator strony internetowejObecnie żadna firma nie przetrwa bez potężnej, funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku nowych, małych firm, które mają naprawdę trudny start i jeszcze trudniej utrzymać się na powierzchni.


Oczywiście przedsiębiorcy chcą stworzyć najlepszą stronę internetową, którą można kupić za pieniądze. Zła wiadomość jest taka, że ​​niektóre z tych stron internetowych mogą kosztować wiele tysięcy dolarów. Dlaczego kosztują tyle?

Zazwyczaj te astronomiczne koszty są związane z usługami projektanta stron internetowych. Sprytni, doświadczeni projektanci stron internetowych są w stanie dostarczać wysoce spersonalizowane strony internetowe, które zapewniają mnóstwo dzwonków i gwizdków. Oczywiście całe to wyrafinowanie ma swoją cenę. Średni koszt budowy podstawowej strony internetowej to około 1840 USD.

Pewnego dnia możesz być w stanie zapłacić za taką stronę internetową. W rzeczywistości ciągły sukces Twojej firmy może zależeć od rosnącego wyrafinowania Twojej obecności w Internecie.

W tej chwili potrzebujesz tylko czegoś, co działa.

Odpowiedzią może być użycie narzędzia do tworzenia witryn. Co to jest kreator stron internetowych i jak znaleźć odpowiedni dla siebie?

W tej recenzji przyjrzymy się wielu darmowym twórcom stron internetowych i porównamy ich różne funkcje.

Contents

Najlepsze oferty dla bezpłatnych twórców stron

Niektóre bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn internetowych są lepsze od innych, ale są ich setki. Skąd wiesz, który wybrać? Na szczęście wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę, przeglądając wszystkie możliwości, aby znaleźć listę sześciu najlepszych darmowych kreatorów stron internetowych, które znajdziesz wszędzie.

1. Wix (większość funkcji, darmowe szablony i darmowa domena)


Kluczowe cechy
 • Ponad 300 szablonów jakości
 • Ogromne archiwum bazy wiedzy
 • Szybka rejestracja i aktywacja
 • Niesamowite wsparcie
 • Niezwykle łatwy w użyciu

Wix jest obecnie powszechnie uważany za najbardziej niezawodny kreator stron internetowych. Jest niezwykle popularny i sprawia, że ​​jest intuicyjny niezwykle łatwy w użyciu nawet dla nowicjuszy. Funkcje sklepu internetowego są fantastyczne. Ponadto znajdziesz animację tytułów i tła wideo.

W wersji darmowej nie otrzymujesz niestandardowego adresu URL, a na twoich stronach zobaczysz reklamę Wix. Są to niewielkie kompromisy, zapewniające ogólnie doskonałe wrażenia, które obejmują dostęp do setek bezpłatnych szablonów projektów. Właściwie Wix ma znacznie więcej szablonów niż jakikolwiek inny darmowy program do tworzenia witryn.


Możesz dodać aplikacje i widżety innych firm, z których wiele jest dostępnych za niewielką opłatą. Edycja jest niezwykle łatwa, podobnie jak dodawanie lub edycja zdjęć. Wix ma pewne możliwości handlu elektronicznego na poziomie darmowym, ale musisz dokonać aktualizacji, jeśli chcesz przyjmować płatności online.

Możesz przeczytać nasz pełny Recenzja Wix tutaj.

2. Squarespace (łatwy w użyciu, darmowe szablony, bez bezpłatnej wersji próbnej)


Kluczowe cechy
 • 40 bardzo nowoczesnych szablonów
 • Idealne dla firm wizualnych
 • 24/7 czat na żywo i wsparcie e-mail
 • DARMOWE ustawienia domeny i prywatności

Squarespace to stylowy wybór, który ma solidne możliwości sprzedaży. Na Certyfikat SSL jest wliczony za darmo i narzędzia analityczne są na najwyższym poziomie.

Jednak Squarespace nie jest tak intuicyjny i przyjazny dla użytkownika jak Wix. Nowi użytkownicy mogą z tego powodu zacząć wolniej. Ponadto usługa ta oferuje znacznie mniej szablonów niż Wix. Brak portalu z widgetami innych firm jest również znakiem rozpoznawczym tej usługi.

Niemniej jednak, Squarespace jest niezawodnym wykonawcą, jeśli chodzi o tworzenie eleganckich, dopracowanych stron internetowych. Darmowa rejestracja domen jest również świetna, a strony internetowe Squarespace z pewnością oferują elastyczne projekty.


Uaktualnienie do płatnych planów jest łatwe, a ceny są dość przystępne. Jednak inne wpisy na tej liście, w tym Wix, mają tańsze plany.

Możesz przeczytać nasz pełny Recenzja Squarespace tutaj.

3. Weebly (łatwy w użyciu, ale darmowa wersja bardzo ograniczona)


Kluczowe cechy
 • BEZPŁATNY e-mail
 • Natychmiastowa rejestracja i aktywacja
 • Wiele metod wsparcia
 • Stosunkowo niski koszt

Przejrzysty, prosty interfejs Weebly jest dobrodziejstwem dla nowych użytkowników. Jest w stanie budować strony internetowe, które wyglądają wspaniale i dostaniesz statystyki strony. To niezwykle cenne, gdy testujesz sukces swojej witryny.


Z Weebly zintegrowana jest możliwość tworzenia biuletynów i funkcji e-commerce. Jest to jednak bardziej restrykcyjne w porównaniu do Wix. Brakuje mu także możliwości wykonania „uniwersalnego cofnięcia”, gdy popełnisz błąd. Kolejną wadą jest to, że Weebly nie może ponownie użyj przesłanych zdjęć.

Darmowa wersja zapewnia 500 MB pamięci, a cena, którą płacisz, to reklamy Weebly na każdej stronie Twojej witryny. Za kilka dolarów miesięcznie możesz uzyskać domenę niestandardową i nieograniczoną przestrzeń dyskową.

Dzięki Weebly niewiele zyskujesz na dostosowywaniu motywów. Możliwość zmiany czcionek zależy od zakresu twoich opcji.

4. Zyro Website Builder (Najłatwiejszy sposób na zbudowanie strony internetowej)


Kluczowe cechy
 • Narzędzia AI
 • Konstruktor oparty na siatce
 • Dziesiątki szablonów
 • Darmowe i płatne wersje

  Zyro został zaprojektowany od podstaw jako łatwy w użyciu, ale nieco ograniczony kreator stron internetowych. Na przykład, mimo że oferują dziesiątki szablonów (niektóre z nich są dostępne tylko dla płatnych użytkowników), żaden z nich nie pozwala na zmianę ich czcionek ani zmianę kilku innych tradycyjnie dostosowywanych funkcji. Jako kolejny przykład wykorzystują układ kreatora stron internetowych oparty na siatce.

  Dzięki temu nowi użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak to zrobić przeciągnij i upuść elementy na ich stronach, ale tak nie jest’pozwalają zmienić orientację siatki.

  Strona główna Zyro

  Jako takie oni’jesteś fenomenalnym wyborem, jeśli don’Mam przede wszystkim duże doświadczenie w korzystaniu z kreatorów stron internetowych. Ale ci, którzy mają dużo czasu na majsterkowanie w Internecie, prawdopodobnie będą chcieli szukać gdzie indziej.

  Jeśli ich użyjesz, ty’Korzystam z wielu doskonałych funkcji, takich jak rzeczywiście przydatne narzędzia sztucznej inteligencji, wstępnie ustawione szablony jakości przeznaczone dla kilku tematów lub firm oraz funkcje wtyczek dla kluczowych dodatków, takich jak Google Analytics i Facebook Messenger. Ponadto wszyscy użytkownicy Zyro otrzymują bezpłatny certyfikat SSL i integrację Unsplash dla bezpłatnych zdjęć: doskonały stosunek jakości do ceny lub czasu.

  5. BoldGrid (dobre dla blogów, ale również ograniczone)


  Kluczowe cechy
  • Zbuduj KAŻDY typ strony internetowej
  • Wybierz spośród 3000 motywów WordPress
  • Bardzo niski koszt (4,17 USD / miesiąc)
  • DARMOWA domena, e-mail, eCommerce

  Ten twórca stron internetowych ma na to sporo ochoty. Dla właściwej osoby może to być doskonały wybór. Ważne jest, aby wiedzieć, że BoldGrid nie ma możliwości handlu elektronicznego, więc osoby chcące sklepu internetowego powinny szukać gdzie indziej. Co więcej, ta platforma ma tylko ograniczony wybór widżetów i nie oferuje żadnych dostosowań do oglądania na urządzeniach mobilnych.

  Niemniej BoldGrid dostarcza doskonałe rozmieszczenie witryn i przenośność. Galeria multimediów zapisuje wszystkie media przesyłane przez użytkowników i dostępnych jest kilka opcji publikacji. Dołączono edycję metodą „przeciągnij i upuść”, darmową bibliotekę motywów i zintegrowane obrazy podstawowe, a także automatyczne kopie zapasowe.

  tematy
  Zdecydowanie największą wadą BoldGrid jest to, że musisz mieć osobny host WordPress, aby go uruchomić. Zasadniczo ta usługa jest pakietem Wtyczki WordPress. Jest to sprzeczne z niezależnymi twórcami stron internetowych, takimi jak Wix. Jeśli nie chcesz korzystać z WordPress, może to stanowić problem.

  6. Jimdo


  Kluczowe cechy
  • Szybkie ładowanie strony i czas pracy bez przestojów
  • Czysty interfejs konstruktora
  • Zawiera e-mail i e-commerce
  • 7,50 USD / cena miesięczna

  Jimdo oferuje proste i łatwe tworzenie stron internetowych metodą „przeciągnij i upuść”. Dostajesz naprawdę fajne dostosowywanie strony, a jeśli się spieszysz, możesz pokochać automatycznego twórcę strony. Dodatkowo, Jimdo zapewnia dobre wsparcie mobilne.

  Podobnie jak wszyscy twórcy stron internetowych, Jimdo ma pewne wady, takie jak ograniczone możliwości handlu elektronicznego i mniej przyjazny interfejs. Nie dostajesz żadnych zasobów do przechowywania aktywów, co jest dość dużą szkodą.

  motywy jimdo
  Darmowa wersja ma 500 MB pamięci i dwa GB przepustowości. Możesz mieć do pięciu stron witryny, w tym HTTPS. Będziesz jednak musiał znosić reklamy na każdej stronie i nie dostaniesz żadnych statystyk. Jeśli chcesz mieć jakiekolwiek możliwości handlu elektronicznego, będziesz musiał zapłacić za pakiety Unlimited lub e-Commerce.

  7. WordPress Gutenberg Editor


  Zamiast być prawdziwym twórcą stron internetowych, WordPress to tak naprawdę system zarządzania treścią lub CMS. Oznacza to, że korzystanie z niego jest bardziej skomplikowane. Czerpiesz z tego jak najwięcej, gdy znasz przynajmniej trochę kodowania i chcesz poświęcić trochę więcej czasu.

  Teraz WordPress wyszedł z Redaktor Gutenberg, nowa funkcja polegająca na „blokach” do tworzenia stron internetowych. Ta platforma jest bardziej podobna do narzędzia do tworzenia witryn z edycją „przeciągnij i upuść”.redaktor Gutenberg

  To oprogramowanie zaczęło się jako wtyczka WordPress, ale jest zintegrowane z całym WordPress. Jego możliwości dają WordPress bardziej interfejs WYSIWYG, dzięki czemu proces projektowania jest usprawniony. Jednak nie ma przyjaznego interfejsu, możliwość edycji obrazów jest ograniczona, a niektórzy uważają, że zbyt duży nacisk kładziony jest na blogi, a nie na inne rodzaje stron.

  Jeśli dopiero zaczynasz budować strony internetowe i WordPress, Gutenberg może być w porządku, ale trudny do nauczenia. Ci, którzy już korzystają z WordPress, mogą czuć się oszukani przez bardziej ograniczoną elastyczność Gutenberga.

  Co to jest Kreator stron internetowych?

  Kreator strony internetowejKreator stron internetowych to doskonałe narzędzie dla kogoś, kto musi szybko założyć stronę internetową. Co ważniejsze, jest to idealna platforma dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie był właścicielem ani nie prowadził strony internetowej.

  Projektanci stron internetowych mogą spędzić lata ucząc się różnego rodzaju umiejętności i kodu, dzięki czemu mogą budować wyjątkowe przestrzenie online. Kiedy korzystasz z narzędzia do tworzenia stron internetowych, to trochę tak, jakbyś mógł korzystać z częściowo uformowanych projektów stron internetowych bez wszystkich kosztów.

  Jest to możliwe, ponieważ większość twórców stron internetowych korzysta ze znanego formatu „przeciągnij i upuść”. Dodajesz, co chcesz, do swojej witryny i pomijasz rzeczy, które nie są dla ciebie istotne. A co najważniejsze, nie musisz mieć żadnej wiedzy ani doświadczenia w programowaniu.

  Nie ma potrzeby programowania

  Zgadza się. Każdy, kto nigdy wcześniej nie programował ani nie kodował, może z łatwością korzystać z narzędzia do tworzenia witryn. To naprawdę możliwe, aby rozpocząć projektowanie strony internetowej rano i opublikować ją po południu dzięki temu wszechstronnemu oprogramowaniu.

  Oczywiście niektórzy twórcy stron internetowych są lepsi od innych. Te naprawdę dobre nadają Twojej stronie niesamowicie dopracowany i profesjonalny wygląd, który jest również całkowicie funkcjonalny. Możesz dostosować swoją witrynę do urządzeń mobilnych, zintegrować ją z kanałami społecznościowymi i aktualizować swoją witrynę o najnowsze zabezpieczenia, gdy tylko będą one dostępne. Możesz nawet zintegrować narzędzia handlu elektronicznego, aby sprzedawać klientom bezpośrednio z nowej witryny.

  Komponenty Kreatora stron internetowych

  Jednym z pierwszych składników potrzebnych w witrynie jest nazwa domeny. Możesz się zarejestrować, jeśli chcesz. Jednak wielu najlepszych twórców stron internetowych jest w stanie zapewnić pomoc potrzebną do wykonania tego zadania. Twórca witryny może nawet zapewnić bezpłatną nazwę domeny.

  Po wybraniu nazwy domeny czas zacząć budować swoją witrynę. Proces rozpoczyna się od szablonów. Zazwyczaj twórcy stron internetowych udostępniają kilka opcji. Szablony często są ukierunkowane na określony cel, taki jak handel elektroniczny lub blogowanie. Będziesz chciał wybrać taki, który dobrze pasuje do celu Twojej witryny.

  Co najmniej dwie lub trzy podstawowe strony

  Kreator strony internetowejPo wybraniu szablonu będziesz mieć możliwość zbudowania różnych stron i sekcji. Nawet jeśli szukasz naprawdę podstawowej strony internetowej, mądrze jest mieć co najmniej dwie lub trzy strony. Przynajmniej będziesz mieć stronę główną, „O nas„lub”Skontaktuj się z nami”i stronę Twojego bloga lub produktów.

  Jeśli będziesz prowadzić firmę online, możesz również rozważyć rezerwację strony z recenzjami klientów i opiniami. Strony FAQ to także świetny pomysł.

  Kolejnym istotnym elementem witryny są zdjęcia. Może to obejmować zdjęcia i filmy. Takie media zapewniają zainteresowanie wizualne i pomagają utrzymać zaangażowanie użytkowników w treści. Idealnie byłoby, gdyby Twoja witryna umożliwiała odwiedzającym link do Twojej obecności w mediach społecznościowych, aby mogli nadążać za wszystkimi Twoimi najnowszymi wiadomościami.

  Witryny firmowe będą chciały dodać narzędzia handlu elektronicznego, takie jak koszyk i narzędzia płatności. System zarządzania zapasami ostrzega, gdy masz mało zapasów, a inne funkcje i widżety pomogą Twojej witrynie funkcjonować bez wad.

  Jak twórcy stron internetowych mogą zaoszczędzić pieniądze

  Bezpłatne i płatne narzędzia do tworzenia witryn

  Być może główną zaletą korzystania z narzędzia do tworzenia witryn jest to, ile zaoszczędzisz. W końcu pracujesz nad nowym przedsięwzięciem. Dlaczego miałbyś wlewać wiele tysięcy dolarów na stronę internetową, skoro nie wiesz na pewno, czy Twój pomysł może w ogóle odnieść sukces??

  Strona internetowa stworzona przez profesjonalnego projektanta będzie wyglądać niesamowicie, ale jeśli pomysł na biznes za nią śmierdzi, przedsięwzięcie się nie powiedzie. To pomimo eleganckiej, profesjonalnej strony internetowej.

  Kreator stron internetowych pozwala Ci skupić się na swojej działalności

  Idea korzystania z narzędzia do tworzenia witryn jest taka daje ci możliwość skupienia się na treści przedsięwzięcia. O ile model biznesowy nie dotyczy po prostu posiadania strony internetowej, jakość witryny nie powinna być najważniejsza.

  Zamiast tego powinieneś poświęcić cały swój czas i wysiłki na opracowanie lepszego produktu lub usługi, dowiedzieć się, czego naprawdę chce społeczeństwo i zastanowić się, jak mu to dać.

  Dobra strona internetowa może obsługiwać wszystkie te rzeczy, a do tego możesz użyć narzędzia do tworzenia witryn.

  Najlepszą wiadomością jest to, że z wielu twórców stron można korzystać za darmo. Zgadza się. Projektowanie stron internetowych za pomocą niektórych konstruktorów jest całkowicie bezpłatne. Jest to tani sposób na zbudowanie strony internetowej i opublikowanie jej bez ponoszenia żadnych kosztów.

  Przy odrobinie wysiłku zaoszczędziłeś sobie tysiące dolarów. Możesz być w stanie zdobyć bezpłatny hosting w przypadku niektórych twórców stron internetowych, oszczędzając jeszcze więcej pieniędzy na dłuższą metę.

  Później, gdy masz pewność, że Twój pomysł na biznes wygrał, możesz przejść na płatny plan z kreatorem stron internetowych, a nawet zatrudnić projektanta stron internetowych w celu stworzenia czegoś całkowicie niestandardowego. Na razie darmowy kreator stron internetowych może być idealnym rozwiązaniem. Aby uzyskać więcej pomysłów na oszczędzanie pieniędzy, zobacz nasz najlepszy tani hosting awaria.

  Jeśli chcesz zbudować nową stronę internetową, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie masz na to nieograniczonych zasobów. Pieniądze, które musisz zainwestować, są prawdopodobnie bardzo małe, więc warto oszczędzać tam, gdzie to możliwe. Jednym z miejsc, w którym możesz to zrobić, jest wybór darmowego narzędzia do tworzenia witryn zamiast płatnego.

  Dzisiaj bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn są zaskakująco dopracowane i wyrafinowane. Są duże szanse, że odwiedzający twoją stronę nigdy nie dowiedzą się, że stworzone przez ciebie środowisko online nie kosztuje ani grosza. Istnieją jednak pewne kompromisy.

  Więcej szablonów z płatnymi wersjami

  Po wybraniu bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn zobaczysz, że masz tylko kilka opcji szablonów do wyboru. Uaktualnij do nawet najtańszych płatnych planów, a Twoje opcje mogą się zwielokrotnić, czasem do setek opcji.

  Ponadto nie będziesz mieć dostępu do tak wielu widżetów i aplikacji. Oznacza to, że funkcjonalność Twojej witryny może być nieco ograniczona. Rezultat może być nieco mniej przyjazny dla użytkowników lub może wymagać poświęcenia większej ilości czasu na konserwację i aktualizacje.

  Ponadto może się okazać, że nie otrzymasz własnego adresu URL za pomocą darmowego narzędzia do tworzenia witryn. Innymi słowy, zamiast adresu URL takiego jak „betty’swebsite.com”, możesz mieć adres URL taki jak „wix.betty’swebsite.com”. Dla niektórych osób jest to ogromna wada, ponieważ ich zdaniem sprawia, że ​​wyglądają mniej profesjonalnie. Nie powinno to jednak utrudniać znalezienia Twojej witryny, a sukces oznacza, że ​​możesz przejść na płatną usługę i lepszy adres URL.

  Dzięki niektórym darmowym twórcom stron odkryjesz różnicę w poziomie obsługi klienta. Płatni subskrybenci mogą mieć pytania lub wątpliwości wysunięte na przód linii, podczas gdy wolni klienci są zmuszeni czekać na swoją kolej. Rezultatem mogą być godziny lub dni oczekiwania na wystąpienie trudności w witrynie. Mimo to większość renomowanych twórców stron internetowych będzie w stanie odpowiedzieć na pytania i wątpliwości w rozsądny sposób prędkość strony.

  Darmowy przegląd Kreatora stron internetowych – FAQ

  Ile kosztuje projektant strony internetowej?

  Ceny mogą się znacznie różnić, ale minimalistyczna witryna z podstawową funkcjonalnością będzie kosztować co najmniej 1500 USD. Jeśli chcesz rozszerzone możliwości i więcej dzwonków i gwizdków, możesz z łatwością wydać 10 000 USD.

  Jestem początkujący. Który jest dla mnie najlepszym narzędziem do tworzenia stron internetowych?

  Wix jest zdecydowanie najsilniejszym darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych i ma naprawdę przyjazny interfejs. jednak, Squarespace może być jeszcze łatwiejszy w użyciu, więc jeśli martwisz się tworzeniem pierwszej witryny, może to być rozsądne miejsce na rozpoczęcie.

  Jest jednym z twórców stron internetowych lepszym od innych do blogowania?

  Dzięki ogromnemu wyborowi tematów, Wix to najbardziej prawdopodobny kreator stron internetowych dla osób, które chcą założyć blog. Edytor WordPress Gutenberg jest na drugim miejscu, ponieważ z pewnością podkreśla układy blogów. Jednak nie jest tak łatwy w użyciu jak Wix. W porządku, jeśli masz czas i chęć na naukę Gutenberga. Jeśli spieszysz się lub chcesz uniknąć WordPress, skorzystaj z Wix.

  Jeśli chcesz po prostu założyć bloga, zalecamy zapoznanie się z naszym artykułem na temat najlepszego hostingu.

  Który kreator stron internetowych obiecuje najlepsze możliwości SEO?

  Obecnie oba Wix i Squarespace oferują wyjątkowe SEO w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych. Biorąc pod uwagę, jak kluczowy jest SEO dla sukcesu Twojej witryny, jest to jeden wskaźnik, którego nie możesz zignorować. Jeśli jesteś gotowy, aby wyjść poza kreator stron internetowych, możesz rozważyć zbudowanie strony internetowej w WordPress, która jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych funkcji SEO w dowolnym miejscu.

  Czy to prawda, że ​​Wix jest lepszą opcją niż WordPress?

  Nie. Kreator stron internetowych nie może konkurować o dostosowanie i opcje z CMS, takim jak WordPress. Jednak ten artykuł koncentruje się na ludziach, którzy chcą szybko zbudować stronę internetową lub którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Dla tej kategorii użytkowników Wix jest mądrzejszym wyborem.

  To dlatego, że Wix jest tak przyjazny dla użytkownika. Łatwiej się nauczyć jego edytora „przeciągnij i upuść” niż bardziej złożonego edytora WordPress. W porządku aby zbudować świetną stronę internetową na Wix, nie musisz znać kodu. To sprawia, że ​​jest to doskonałe wprowadzenie do świata tworzenia i obsługi stron internetowych. Kiedy Twoja strona startuje, możesz rozważyć zbudowanie czegoś bardziej złożonego w WordPress lub innym systemie zarządzania treścią.

  Dowiedz się więcej o WP w naszym przewodniku po najlepszych hostach WordPress.

  Jak bezpieczne są kreatory stron internetowych?

  Bezpieczeństwo strony ma ogromne znaczenie dla wszystkich webmasterów. Niewłaściwe zabezpieczenia mogą narazić Twoją witrynę na wszelkiego rodzaju ataki hakerskie i brutalne. Co więcej, odwiedzający będą mniej skłonni do odwiedzania strony internetowej, która nie zapewnia swoim danym odpowiedniego bezpieczeństwa. Obie Wix i Squarespace zawierają certyfikaty SSL w swoich bezpłatnych pakietach. Gwarantuje to, że odwiedzający będą mieli bezpieczne połączenie, co oznacza, że ​​Twoja witryna jest dla nich bezpieczna.

  Czy istnieje związek między Square a Squarespace?

  Square to firma zajmująca się płatnościami mobilnymi, a Squarespace to twórca stron internetowych. Chociaż nazwy brzmią podobnie, nie ma związku między tymi dwiema firmami.

  Czy mogę używać mojej własnej nazwy domeny z twórcami stron internetowych, takimi jak Wix i Squarespace?

  Istnieje możliwość współpracy z zewnętrznym dostawcą w celu zakupu nazwy domeny który pasuje do Twojej przyszłej witryny. W rzeczywistości wiele osób robi ten krok, zanim jeszcze szuka kreatora stron internetowych lub systemu zarządzania treścią. Twórcy stron internetowych, tacy jak Wix i Squarespace, pozwalają używać mapowania domen do łączenia witryny z zarejestrowaną nazwą domeny. Większość twórców stron internetowych posiada wiele informacji na temat łączenia się z istniejącą nazwą domeny w bazie wiedzy lub na stronie FAQ. Obsługa klienta to kolejny zasób, który może pomóc w połączeniu domeny i witryny.

  Jak wybrać między Wix a Squarespace?

  Oba narzędzia do tworzenia witryn są łatwe w użyciu i pomogą Ci stworzyć fantastycznie wyglądającą witrynę. jednak, trudno jest pokonać Wix ze względu na różnorodność jego szablonów i jego opcje dostosowywania. Po prostu zyskujesz wyższy poziom zaawansowania dzięki tej platformie.

  Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

  Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.


  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector