Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів

Веб-сайтУ наші дні жоден бізнес не може вижити без потужного, функціонального та естетично приємного веб-сайту. Особливо це стосується нових, малих підприємств, яким справді важко починати роботу та ще більше труднощів залишатися на плаву.


Природно, підприємці хочуть викласти найкращий веб-сайт, на який можна купити гроші. Погана новина полягає в тому, що деякі з цих веб-сайтів можуть коштувати кілька тисяч доларів. Чому вони коштують так багато?

Зазвичай ці астрономічні витрати пов’язані з послугами веб-дизайнера. Розумні, досвідчені веб-дизайнери здатні доставити спеціально налаштовані веб-сайти, які пропонують велику кількість дзвіночків. Звичайно, вся ця витонченість виходить ціною. Середня вартість створення базового веб-сайту становить приблизно 1840 AUD AUD.

Колись, можливо, ви зможете оплатити такий веб-сайт. Насправді, постійний успіх вашого бізнесу може залежати від зростаючої вишуканості вашої присутності в Інтернеті.

Зараз вам просто потрібно щось, що працює.

Відповідь може полягати у використанні конструктора веб-сайту. Що таке конструктор веб-сайтів та як знайти потрібний для вас?

У цьому огляді ми розглянемо купу безкоштовних розробників веб-сайтів та порівняємо їхні особливості.

Contents

Кращі пропозиції для безкоштовних будівельників веб-сайтів

Деякі безкоштовні розробники веб-сайтів кращі за інші, але їх там сотні. Як ви знаєте, кого вибрати? На щастя, ми зробили для вас важку роботу, провівши всі можливості, щоб потрапити до списку шести найкращих безкоштовних розробників веб-сайтів, які ви знайдете де завгодно.

1. Wix (більшість функцій, безкоштовні шаблони та безкоштовний домен)


Ключові особливості
 • 300+ шаблонів якості
 • Величезний архів баз знань
 • Швидка реєстрація та активація
 • Дивовижна підтримка
 • Неймовірно простий у використанні

Сьогодні Wix вважається найбільш надійним розробником веб-сайтів. Він надзвичайно популярний, і його інтуїтивний інтерфейс робить це неймовірно простий у користуванні навіть новачків. Особливості веб-магазину є фантастичними. Крім того, ви знайдете анімацію для заголовків та відео фонів.

З безкоштовною версією ви не отримуєте власну URL-адресу, і ви побачите рекламу Wix на своїх веб-сторінках. Це невеликі компроміси для загального відмінного досвіду, що включає доступ до сотень безкоштовних шаблонів дизайну. Фактично Wix має набагато більше шаблонів, ніж будь-які інші безкоштовні розробники веб-сайтів.


Ви можете додавати сторонні додатки та віджети, багато з яких доступні за невелику вартість. Редагування надзвичайно просто, як і додавання чи редагування зображень. У Wix є деякі можливості електронної комерції на безкоштовному рівні, але вам доведеться оновити, якщо ви хочете приймати платежі в Інтернеті.

Ви можете прочитати наш повний Огляд Wix тут.

2. Квадратний простір (простий у використанні, безкоштовні шаблони, без безкоштовної пробної версії)


Ключові особливості
 • 40 дуже сучасних шаблонів
 • Чудово підходить для візуального бізнесу
 • Цілодобова підтримка чату та електронної пошти
 • БЕЗКОШТОВНІ налаштування домену та конфіденційності

Squarespace – це стильний вибір, який має солідні можливості для продажу. An SSL сертифікат включено безкоштовно та інструменти аналітики є найвищим рівнем.

Однак Squarespace не такий інтуїтивно зрозумілий та зручний, як Wix. Нові користувачі можуть виявити, що через це вони повільніше стартують. Крім того, у цій службі є набагато менше шаблонів, ніж у Wix. Відсутність стороннього ринку віджетів також є знаком проти послуги.

Тим не менш, Squarespace – це надійний виконавець, коли справа доходить до створення гладких, відшліфованих веб-сайтів. Безкоштовна реєстрація домену теж чудова, і веб-сайти Squarespace, безумовно, пропонують чуйні дизайни.


Оновити платні плани легко, а ціни досить доступні. Проте інші записи в цьому списку, включаючи Wix, мають дешевші плани.

Ви можете прочитати наш повний Огляд квадратного простору тут.

3. Weebly (простий у використанні, але безкоштовна версія дуже обмежена)


Ключові особливості
 • БЕЗКОШТОВНА електронна пошта
 • Миттєва реєстрація та активація
 • Кілька методів підтримки
 • Порівняно низька вартість

Чіткий, зрозумілий інтерфейс Weebly – це користь для нових користувачів. Він здатний створювати веб-сайти, які виглядають чудово, і ви отримуєте статистику сайту. Це неймовірно цінно, коли ви перевіряєте успіх свого веб-сайту.


В Weebly інтегрована можливість створення інформаційних бюлетенів та функцій електронної комерції. Однак він більш обмежений у порівнянні з Wix. Також не вистачає сил для здійснення “універсальної відміни”, коли ви робите помилку. Ще одним недоліком є ​​те, що Weebly не може повторно використовувати завантажені зображення.

Безкоштовна версія забезпечує 500 Мб пам’яті, а ціна, яку ви платите, – це Weebly реклама на кожній сторінці вашого веб-сайту. За кілька доларів на місяць ви можете отримати користувацький домен та необмежену кількість пам’яті.

Ви не дуже сильно перешкоджаєте налаштуванню тем за допомогою Weebly. Можливість змінювати шрифти – це приблизно ступінь ваших варіантів.

4. Zyro Website Builder (найпростіший спосіб створення веб-сайту)


Ключові особливості
 • Інструменти AI
 • Сітка на основі будівельника
 • Десятки шаблонів
 • Безкоштовні та платні версії

  Zyro розроблений як простий у користуванні, але дещо обмежений розробник веб-сайтів з самого початку. Наприклад, хоча вони пропонують десятки шаблонів (деякі з яких доступні лише платним користувачам), жоден із шаблонів не дозволяє змінювати їх шрифти або змінювати кілька інших традиційно налаштованих функцій. В якості іншого прикладу вони використовують компонування веб-сайтів на основі сітки.

  Це дозволяє новим користувачам легко зрозуміти, як це зробити перетягни та Впусти елементів на свої сторінки, але це не так’t дозволяють змінити орієнтацію сітки.

  Домашня сторінка Zyro

  Як такі, вони’ви феноменальний вибір, якщо ви цього не зробите’не маю багато досвіду використання веб-розробників веб-сайтів. Але ті, хто має багато часу на веб-сайті, що, можливо, захочуть шукати в іншому місці.

  Якщо ви їх використовуєте, ви’Ви отримаєте користь від безлічі чудових функцій, таких як фактично корисні інструменти AI, якісні попередньо встановлені шаблони, розроблені для декількох тем або підприємств, та функціональність плагінів для ключових додатків, таких як Google Analytics та Facebook Messenger. Крім того, всі користувачі Zyro отримують безкоштовну сертифікацію SSL та інтеграцію Unsplash для безкоштовних фотографій: відмінне співвідношення ціни та якості.

  5. BoldGrid (добре для блогів, але також обмежений)


  Ключові особливості
  • Створіть будь-який тип веб-сайту
  • Виберіть з 3000 тем WordPress
  • Дуже низька вартість ($ 4,17 / місяць)
  • БЕЗКОШТОВНИЙ домен, електронна пошта, електронна комерція

  Цей розробник веб-сайтів працює зовсім небагато. Для правильної людини це може бути відмінним вибором. Важливо знати, що BoldGrid не має можливостей електронної комерції, тому люди, які бажають інтернет-магазин, повинні шукати в іншому місці. Більше того, ця платформа має лише обмежений вибір віджетів і не пропонує налаштування для перегляду мобільних пристроїв.

  Тим не менш, BoldGrid дійсно постачає відмінна постановка сайту та портативність. Медіа-галерея зберігає всі медіа, які завантажують користувачі, та доступно кілька варіантів публікації. Перетягування та редагування, безкоштовна бібліотека тем та інтегровані зображення запасів включені в автоматичне резервне копіювання.

  теми
  На сьогодні найбільшим недоліком BoldGrid є те, що для його запуску ви повинні мати окремий хост WordPress. По суті, ця послуга є пакетом WordPress плагіни. Це на відміну від незалежних розробників веб-сайтів, таких як Wix. Якщо ви не хочете використовувати WordPress, це може бути проблемою.

  6. Джімдо


  Ключові особливості
  • Швидке завантаження сторінок і час роботи
  • Чистий інтерфейс для будівельників
  • Електронна пошта та електронна комерція включені
  • $ 7,50 / місяць ціна

  Джимдо пропонує просте створення простих веб-сайтів із перетягуванням. Ви отримуєте дійсно приємну настройку веб-сайтів, і якщо ви поспішаєте, можливо, вам сподобається автор автоматичного веб-сайту. Крім того, Джімдо забезпечує хорошу мобільну підтримку.

  Як і всі будівельники веб-сайтів, у Jimdo є деякі недоліки, такі як його обмежені можливості електронної комерції та його менш сприятливий інтерфейс. Ви не отримуєте жодного сховища активів, що є досить великим збитком.

  теми джимо
  Безкоштовна версія має 500 МБ пам’яті і два ГБ пропускної здатності. Ви можете мати аж п’ять сторінок веб-сайту, і HTTPS включений. Однак вам доведеться миритися з рекламою на кожній сторінці, і ви не отримаєте жодної статистики. Якщо ви хочете отримати будь-які можливості електронної комерції, вам доведеться платити або за безлімітний пакет, або за електронну комерцію.

  7. WordPress Gutenberg Editor


  Замість того, щоб бути справжнім розробником веб-сайтів, WordPress насправді є системою управління вмістом або CMS. Це означає, що його взагалі складніше використовувати. Ви отримуєте максимум від цього, коли знаєте хоч трохи кодування і готові вкластися в додатковий час.

  Тепер WordPress вийшов разом із Редактор Гутенберга, нова функція, яка спирається на “блоки” для створення веб-сайтів. Ця платформа більше схожа на розробника веб-сайтів із редагуванням перетягування.gutenberg редактор

  Це програмне забезпечення почалося як плагін WordPress, але інтегрується у всі WordPress. Його можливості надає WordPress більш інтерфейс WYSIWYG, щоб процес дизайну був спрощеним. Однак у нього немає зручного інтерфейсу, можливість редагування зображень обмежена, і деякі люди вважають, що занадто великий акцент робиться на веб-сайтах, що ведуть блоги, а не на інших видах веб-сайтів.

  Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів та WordPress, Гутенбергу, можливо, все добре, але це важко вивчити. Ті, хто вже використовує WordPress, можуть відчути себе обдуреною обмеженою гнучкістю Гутенберга.

  Що таке веб-сайт Builder?

  Веб-сайтРозробник веб-сайтів є найкращий інструмент для тих, кому потрібно швидко поспіль створити веб-сайт. Ще критичніше – це ідеальна платформа для того, хто ніколи раніше не володів і не підтримував веб-сайт.

  Дизайнери веб-сайтів можуть витрачати роки на вивчення всіляких навичок та коду, щоб вони могли створити виняткові простори в Інтернеті. Коли ви використовуєте конструктор веб-сайтів, це трохи схоже на те, щоб мати можливість скористатися напівсформованими проектами веб-сайтів без усіх витрат.

  Це можливо тому, що більшість розробників веб-сайтів покладаються на звичний формат перетягування. Ви додаєте на свій веб-сайт те, що хочете, і залишаєте поза речами, які не стосуються вас. Найкраще, що вам не потрібно мати ніяких знань чи досвіду кодування.

  Немає потреби в програмуванні

  Це вірно. Кожен, хто ніколи раніше не робив будь-якого програмного чи кодування, може легко використовувати веб-конструктор. По-справжньому можна розпочати розробку вашого веб-сайту вранці та опублікувати його до полудня завдяки цьому програмному забезпеченню «все в одному».

  Звичайно, деякі розробники веб-сайтів кращі за інші. Дійсно хороші з них надають вашому веб-сайту неймовірно відточений та професійний вигляд, який також є повністю функціональним. Ви можете зробити свій веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, інтегрувати його у свої канали соціальних медіа та оновлювати веб-сайт останніми заходами безпеки, коли вони стають доступними. Ви навіть можете інтегрувати інструменти електронної комерції, щоб ви могли продавати клієнтам прямо з нового веб-сайту.

  Компоненти розробника веб-сайтів

  Одним з перших компонентів, який знадобиться вашому веб-сайту, є доменне ім’я. Ви можете зареєструвати свою, якщо захочете. Однак багато кращих розробників веб-сайтів здатні надати допомогу, необхідну для виконання цього завдання. Ваш веб-сайт-розробник може навіть надати вам безкоштовне доменне ім’я.

  Вибравши доменне ім’я, саме час приступити до створення веб-сайту. Процес починається з шаблонів. Зазвичай розробники веб-сайтів надають кілька варіантів. Шаблони часто спрямовані на певну мету, наприклад електронну комерцію чи ведення блогів. Ви хочете вибрати той, який добре відповідає цілі вашого веб-сайту.

  Як мінімум дві-три основні сторінки

  Веб-сайтВибравши шаблон, у вас з’явиться можливість створити різноманітні сторінки та розділи. Навіть якщо ви збираєтеся дійсно базовий веб-сайт, розумно мати принаймні дві-три сторінки. Як мінімум, ви матимете домашню сторінку,Про нас“або”Зв’яжіться з нами“сторінка та сторінка вашого блогу чи продуктів.

  Якщо ви ведете інтернет-бізнес, також можете зарезервувати сторінку для оглядів клієнтів та відгуків. Сторінки поширених запитань теж чудова ідея.

  Ще одним життєво важливим компонентом вашого веб-сайту є зображення. Це може включати фотографії та відео. Такі ЗМІ викликають візуальний інтерес і допомагають відвідувачам займатися контентом. В ідеалі ваш веб-сайт також дозволить відвідувачам посилатися на вашу присутність у соціальних мережах, щоб вони могли бути в курсі всіх ваших останніх новин.

  Ділові веб-сайти хочуть додати такі засоби електронної комерції, як кошик для покупок та платіжні засоби. Система управління запасами попереджає вас про низький запас, а інші функції та віджети допоможуть вашому веб-сайту функціонувати без вад.

  Як будівельники веб-сайтів можуть заощадити гроші

  Безкоштовно проти платних будівельників веб-сайтів

  Можливо, головна перевага використання веб-конструктора веб-сайтів полягає в тому, скільки грошей це заощадить. Зрештою, ви працюєте над новим підприємством. Чому б ви наливали кілька тисяч доларів на веб-сайт, коли ви точно не знаєте, чи може ваша ідея навіть зійти з місця?

  Веб-сайт, створений професійним дизайнером, буде виглядати неймовірно, але якщо бізнес-ідея, що стоїть за ним, смердить, підприємство не вдасться. Це незважаючи на те, що у вас є професійний веб-сайт.

  Конструктор веб-сайтів дозволяє зосередитись на вашому бізнесі

  Ідея використання конструктора веб-сайтів така це дає вам можливість зосередити увагу на суті вашого підприємства. Якщо ваша бізнес-модель не стосується просто володіння веб-сайтом, то якість вашого веб-сайту не повинна бути вашою основною проблемою.

  Натомість вам слід вкладати весь свій час та зусилля на розробку кращого продукту чи послуги, з’ясовувати, чого насправді хоче громадськість, і придумувати, як їх надати..

  Хороший веб-сайт може підтримувати всі ці речі, а ви можете використовувати конструктор веб-сайтів, щоб потрапити туди.

  Найкраща новина з усіх – те, що багатьма розробниками веб-сайтів можна користуватися безкоштовно. Це вірно. Оформлення вашого веб-сайту у деяких будівельників абсолютно не коштує. Це недорогий спосіб створити свій веб-сайт та опублікувати його, не обходячись вами ні копійки.

  Вклавши лише трохи зусиль, ви заощадили кілька тисяч доларів. Можливо, ви зможете заробити безкоштовний хостинг з деякими розробниками веб-сайтів, заощадивши ще більше грошей у довгостроковій перспективі.

  Пізніше, коли ви впевнені, що ваша бізнес-ідея перемогла, ви можете перейти на платний план з розробником веб-сайтів або навіть найняти веб-дизайнера для того, що є абсолютно на замовлення. Наразі ідеальним рішенням може стати безкоштовний розробник веб-сайтів. Більше ідей щодо економії грошей див. У нашому найкращий дешевий хостинг зламатися.

  Якщо ви хочете створити новий веб-сайт, велика ймовірність, що у вас немає необмежених ресурсів для цього. Гроші, які потрібно вкласти, напевно, надзвичайно малі, тому є сенс економити витрати там, де можна. Одне місце, де ви можете це зробити, передбачає вибір безкоштовного конструктора веб-сайтів порівняно з платним.

  Сьогоднішній безкоштовні будівельники веб-сайтів дивно відшліфовані та витончені. Цілком ймовірно, що відвідувачі вашого веб-сайту ніколи не дізнаються, що створене вами онлайн-середовище не коштувало вам ні копійки. Однак є деякі компроміси.

  Більше шаблонів із платними версіями

  Вибравши безкоштовного конструктора веб-сайтів, ви побачите, що у вас є лише кілька варіантів шаблонів, з яких можна вибрати. Оновіть навіть найдешевші платні плани, і ви побачите, що ваші варіанти множиться, іноді до сотень варіантів.

  Крім того, у вас не буде доступу до такої кількості віджетів і додатків. Це означає, що функціональність вашого веб-сайту може бути дещо обмежена. Результат може бути трохи менш зручним для відвідувачів або може зажадати витрачати більше практичного часу на обслуговування та оновлення..

  Ви також можете виявити, що ви не отримуєте власну URL-адресу за допомогою безкоштовного веб-сайту. Іншими словами, замість такої URL-адреси, як “betty’swebsite.com”, ви можете мати URL-адресу типу “wix.betty’swebsite.com”. Для деяких людей це величезний недолік, оскільки вони вважають, що це робить їх менш професійними. Однак це не повинно ускладнювати пошук вашого веб-сайту, і успіх означатиме, що ви можете перейти на платну послугу та кращу URL-адресу.

  З деякими безкоштовними розробниками веб-сайтів ви виявите різницю в рівні підтримки клієнтів. Оплачені абоненти можуть викликати свої запитання або проблеми в передній частині рядка, тоді як безкоштовні клієнти змушені чекати своєї черги. Результатом можуть бути години чи дні очікування, коли ваш веб-сайт відчуває труднощі. Тим не менш, більшість авторитетних розробників веб-сайтів зможуть відповідати на запитання і питання з розумом швидкість веб-сайту.

  Безкоштовний огляд веб-сайту Builder – FAQ

  Скільки коштує дизайнер веб-сайтів?

  Ціни можуть значно відрізнятися, але мінімалістичний веб-сайт з базовим функціоналом обійдеться не менше 1500 доларів. Якщо ви хочете розширених можливостей і більше дзвіночків, ви можете легко витратити 10 000 доларів.

  Я початківець. Що для мене найкращий конструктор веб-сайтів?

  Wix – це, безумовно, найсильніший розробник безкоштовних веб-сайтів, і він має дійсно дружній інтерфейс. Однак, Простір квадрата може бути ще простішим у використанні, тож якщо ви хочете створити свій перший веб-сайт, це може стати розумним місцем для початку.

  Є одним із розробників веб-сайтів краще, ніж інші, для блогів?

  З його величезним вибором тем, Wix – найімовірніший розробник веб-сайтів для людей, які хочуть завести блог. WordPress Gutenberg Editor – це найближча секунда, оскільки, безумовно, робить акцент на макетах для блогів. Однак використовувати його не так просто, як Wix. Це добре, якщо у вас є час і бажання вкластися в навчання Гутенбергу. Якщо ви поспішаєте або хочете уникнути WordPress, перейдіть з Wix.

  Якщо ви просто хочете створити блог, рекомендую переглянути нашу статтю про найкращий веб-хостинг.

  Який розробник веб-сайтів обіцяє найкращі можливості SEO?

  В даний час і те, і інше Wix і Squarespace пропонують винятковий SEO в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів. З огляду на те, наскільки важливим є SEO для успіху вашого веб-сайту, це одна з показників, яку ви не можете дозволити ігнорувати. Якщо ви готові вийти за межі розробника веб-сайтів, то, можливо, ви захочете розглянути можливість створення веб-сайту в WordPress, який широко визнаний як той, що має деякі найкращі можливості SEO в будь-якому місці.

  Це правда, що Wix кращий варіант, ніж WordPress?

  Ні. Розробник веб-сайтів не може конкурувати за налаштування та параметри з такою CMS, як WordPress. Однак ця стаття зосереджена на людях, які хочуть швидко створити веб-сайт або не мають попереднього досвіду створення веб-сайтів. Для цієї категорії користувачів Wix – це розумніший вибір.

  Це тому, що Wix настільки зручний для користувачів. Його редактор перетягування легше вивчити, ніж складніший редактор WordPress. В порядку щоб створити чудовий веб-сайт на Wix, вам не потрібно знати код. Це робить його прекрасним введенням у світ створення та обслуговування веб-сайтів. Коли ваш веб-сайт знімається, ви можете розглянути можливість створення більш складного в WordPress або іншої системи управління вмістом.

  Дізнайтеся більше про WP в нашому посібнику з найкращими господарями WordPress.

  Наскільки безпечні будівельники веб-сайтів?

  Безпека веб-сайтів є першорядною для всіх веб-майстрів. Неправильна безпека може зробити ваш веб-сайт уразливим до різного роду хак і жорстоких атак. Більше того, відвідувачі будуть менш схильні відвідувати веб-сайт, який не забезпечує їх даних належною безпекою. І те й інше Wix та Squarespace містять сертифікати SSL у своїх безкоштовних пакетах. Це гарантує, що відвідувачі матимуть безпечне з’єднання, тобто ваш веб-сайт безпечний для користування.

  Чи існує взаємозв’язок між площею та квадратом?

  Square – компанія для мобільних платежів, в той час як Squarespace – це розробник веб-сайтів. Хоча назви звучать схоже, між двома компаніями зв’язку немає.

  Чи можу я використовувати власне доменне ім’я для таких будівельників, як Wix та Squarespace?

  Можна придбати сторонне провайдер для придбання доменного імені що підходить для вашого потенційного веб-сайту. Насправді, багато людей роблять цей крок, перш ніж навіть шукати розробника веб-сайтів чи системи управління вмістом. Побудовники веб-сайтів, такі як Wix та Squarespace, дозволяють використовувати відображення домену для підключення вашого веб-сайту до зареєстрованого доменного імені. Більшість розробників веб-сайтів мають велику кількість інформації про те, як з’єднатися з існуючим доменним іменем у базі знань або на сторінці поширених запитань. Підтримка клієнтів – ще один ресурс, який може допомогти вам об’єднати ваш домен та веб-сайт.

  Як вибрати між Wix та Squarespace?

  Обидва ці розробники веб-сайтів прості у використанні, і вони допоможуть вам створити веб-сайт на фантастичний вигляд. Однак, важко перемогти Wix за різноманітність його шаблонів та його варіанти налаштування. Ви просто отримуєте більш високий рівень вишуканості з цією платформою.

  Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

  Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.


  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map