Важливий огляд веб-хостингу

Важливий веб-хостингНайважливіше – це веб-хостинг-компанія, яка була заснована в 2003 році. Місією цієї компанії завжди було полегшити малий бізнес в Австралії для досягнення успіху в Інтернеті.


За 16 років свого існування компанія Crucial зросла до такої міри, в якій вона має понад 7000 ВПС, якими керує та розгортає..

Щодня їх мережа обробляє понад 8,8 ТБ даних. Найважливішим є наступне в Австралії.

Вони відомі тим, що вони є інноваційними та наполегливими. В даний час вони є підключення до мережі Інтернет понад 50 000 підприємств Австралії. Наразі вони мають понад 6 000 щасливих клієнтів.

За те, що вони вирішили зробити, а саме допомогти малому бізнесу в Австралії отримати присутність в Інтернеті, компанія Crucial зробила похвальну роботу. Вони – гідний господар.

Однак, порівнюючи їх з тим, що доступно на світовій арені, ви бачите, що їх швидкість, їхні сервери та їхні функції є лише середніми. Вони роблять’не робити нічого поганого, але те, що ми помітили, є те, що там’s нічого особливого, що дозволило б їм виділитися в порівнянні з іншими хостинг-послугами, що працюють на заводі.

Насправді, за ціну, яку ви заплатите за вирішальне значення, ви можете отримати послугу більш високої якості від веб-хостів більш високого рівня.

Поки Основні витрати 19,99 дол оскільки це звичайний спільний хостинг, ви можете отримати подібні плани за $ 3,99 від SiteGround або навіть 0,80 дол. / місяць з Хостингер.

Також важливо стягувати плату за міграцію сайту, SSL (який є безкоштовним продуктом) та позбувся 24/7 підтримки чату, яка є стандартною для більшості сучасних веб-хостів.

Ми любимо той факт, що Crucial є австралійською компанією. ����

Мінуси

 • Ціна: Дорожче, ніж конкуренція
 • Немає безкоштовної міграції: вирішальне значення буде стягувати з вас міграцію наявного веб-сайту та акаунта cPanel.

Екологічно відповідальна компанія

екологічно чистіНайважливіше – це зробити собі ім’я як екологічно чистий хостинг. Їхнє зобов’язання допомагати довкіллю бачиться через те, що вони пропонують нейтральні послуги. Крім того, вони садять по одному дереву для кожного нового клієнта, який підписався на їх хостинг-послугу. Це виграшний виграш для всіх залучених.

Щороку вони вибирають певні причини, до яких вони сприяють в Австралії чи в інших частинах світу. У календарному році 2013/2014 компанія Crucial змогла компенсувати весь рік викидів вуглецю.

Тепер, коли у вас є основний огляд того, що ця компанія і про що вони стосуються, нехай’s зайняти трохи часу та зануритися у те, що пропонує ця компанія та кому можуть бути відповідні їхні послуги.

Основні роз’яснення цін

Нас здивувало те, що ми побачили, коли ми подивилися на ціни на вирішальне значення. Ми не очікували, що вони будуть такими ж недорогими, як і деякі інші великі імена в бізнесі. Однак ми були здивовані тим, наскільки вони просять послуг, які австралійці можуть знайти за частку ціни, що йде на інші авторитетні хостингові компанії.

Основний спільний хостинг

Найважливіше пропонує основний веб-хостинг для $ 19,90 на місяць. Ви можете зекономити 16 відсотків за підписку щорічно, що дорівнює 199 доларам.

При описі пакету веб-хостингу, який вони пропонують, вирішальне значення приділяється сервісу 24x7x365. Вони розглядають цей пакет як спосіб допомогти австралійським підприємствам отримати свою Інтернет-присутність. Деякі з Особливості цієї ціни включають:

 • Цілодобова підтримка. Він створений для того, щоб дати своїм клієнтам спокій і допомогу, коли вони цього потребують.
 • 50 Гб пам’яті. Вони пропонують швидке та безпечне зберігання вашого веб-сайту та електронної пошти.
 • Необмежений облік електронної пошти та перекази. У цій ціні вони пропонують необмежену кількість електронних листів та можливість передавати необмежену кількість даних.

Хостинг продуктивності

План хостингу продуктивності представлений як спосіб для підвищення швидкості та продуктивності вашого сайту. Цей план покликаний слугувати точкою між спільним хостингом та Плани VPS.

Основна його особливість продажу – поліпшення розподілу ресурсів. Отже, теоретично, цей план повинен давати можливість вашому сайту обробляти більше відвідувачів. Він оснащений повнофункціональною панеллю управління, а також цілодобовою підтримкою. У центрі обробки даних на базі Сіднея зберігаються ваші збережені дані.

 • Подібно до базового плану, цей план включає 50 Гб пам’яті.
 • Функція підвищення швидкості надає вам доступ до 4 ГБ оперативної пам’яті, 400-відсоткове збільшення ліміту процесора, 40 процесорних процесів, а також 6 Мб в секунду вводу / виводу диска.
 • Як і в базовому плані, хостинг продуктивності пропонує необмежену кількість електронної пошти та необмежену передачу даних електронною поштою.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг реселлерів дозволяє вам це зробити створювати акаунти та керувати обліковими записами для 50 або більше клієнтів. Він створений, щоб дати вам контроль. Ціни коливаються від 39,90 доларів до 89,90 доларів. Він оснащений багатьма функціями, яких можна очікувати від хостингу реселерів, включаючи:

 • Кілька варіантів зберігання
 • Необмежена передача даних
 • 99,9 відсотка гарантії безперервного часу
 • Центр обробки даних Сіднея
 • Цілодобова підтримка на базі австралійських країн
 • Зелений хостинг

VPS хостинг

Хостинг VPS є центральною частиною вирішального значення’s бізнес. З моменту створення компанії вони розгорнули понад 7000 планів VPS, починаючи від 10 доларів на місяць і закінчуючи до 2100 доларів на місяць.

Вирішальне значення створило три спеціалізовані вироби VPS з метою зробити їх більш доступними для різних підприємств. До них належать:

 • Linux VPS
 • Windows VPS
 • cPanel управляв VPS

Деякі їх функції включають:

 • Як і послуги, про які ми вже обговорювали, їх VPS обслуговується на австралійському сервері та використовує високоефективну систему, що належить APDC
 • Вони пропонують цілодобову підтримку сім днів на тиждень
 • Вони мають 99-відсоткову гарантію тривалості роботи

Blaze Business SSD VPS

Найважливіше пропонує клієнтам свої VPS Blaze Cloud. Це йде з усіма Зберігання SSD це раніше було лише опцією з виділеним сервером.

Blaze VPS розгортається миттєво і розроблений таким чином, щоб бути масштабним для задоволення зростаючих потреб бізнесу. Плани починаються від $ 164,95 на місяць і піднімаються до $ 579,95 на місяць.

 • Плани варіюються від двох ГБ оперативної пам’яті до 12 ГБ оперативної пам’яті
 • План найнижчого рівня пропонує два ядра процесора, а план найвищого рівня – шість
 • Плани починаються з накопичувача на SSD 50 Гб і закінчуються на 100 ГБ SSD
 • Усі плани дозволяють завантажувати або завантажувати 500 Гб на місяць
 • Усі плани пропонують 100 MBIT

Blaze VPS підтримується тими ж 99,9-відсотковою гарантією безперервного часу, яку вирішальне значення пропонує у своїх інших планах. Інші функції включають:

 • Готовність до IPv6
 • Хмарна інфраструктура без єдиної точки відмови
 • Автовідмовлення

Додаток “Важливий мобільний” розроблений, щоб дати користувачам більше контролю над хмарною VPS. Користувачі можуть вибирати 25 операційних систем. Додаток постачається з підтримкою та доповненнями. Мета – спростити управління сервером малого бізнесу.

Клієнти мають можливість створити власну унікальну VPS для задоволення своїх потреб. Вони можуть вибрати необхідну кількість оперативної пам’яті, скільки ядер комп’ютера, скільки гігабайт накопичувача SSD їм потрібно, а також операційну систему, яку вони хочуть використовувати. Ціна на послугу буде коливатися залежно від обраних функцій.

cPanel VPS

Цей план призначений для людей, які хочуть VPS, але насолоджуються простотою використання cPanel. Ключове значення має команда експертів, які розуміють, як використовувати cPanel для збалансування конфігурації, а також продуктивність VPS, щоб добре працювати з більшістю сайтів.

cPanel VPS можна використовувати для веб-хостингу або для хостингу реселерів. Недоліком цього плану є те, що технічна підтримка обмежена. Тому користувачеві необхідно мати попередні технічні знання при виборі цього плану.

Ці плани починаються від 109 доларів на місяць з можливістю сплатити 2135 доларів за дворічний план. Цей план має ряд особливостей, зокрема:

 • 99-відсоткова гарантія тривалості роботи
 • Захист DDoS
 • Кімната для вирощування
 • Зелений хостинг

Важливий хостинг є простим у використанні?

Важливим є поєднання рішень для веб-хостингу. Вони мають різноманітні серверні пакети. Щось нас здивувало, – це те, що вони пропонують лише один загальнодоступний пакет хостингу.

Пакет спільного хостингу пропонує чудові функції та ресурси. Це може бути хорошим варіантом для того, хто шукає сервер із австралійською мовою.

Недоліком цієї установки є те, що оскільки у них є лише один спільний хостинг-пакет, у вас немає вибору функцій, які ви отримаєте, якщо використовуєте вирішальне значення. Наприклад, що робити, якщо вам не потрібно 50 Гб пам’яті?

Що робити, якщо вам не потрібні необмежені електронні листи або необмежена передача даних? Немає простого варіанту розміщення базового веб-сайту. Це означає, що ви платите за додаткові функції та ресурси, якими ви просто не збираєтесь користуватися.

Також, це’Зрозуміло, що вони націлені на початківців та тих, хто тільки починає малий бізнес в Австралії. Це чудово. Але вони роблять’не мають початкових інструментів. Ми хотіли б побачити розробник веб-сайтів із перетягуванням та інші інструменти, розроблені для того, щоб допомогти комусь’Новачок веб-дизайну швидко запускає свій сайт і працює.

Додаткові можливості та їх вартість

Нижче наведено кілька інших напрямків, на які я думаю, що люди повинні знати, коли дивляться на потенційну підписку на вирішальне значення.

Ціни на реєстрацію доменних імен

Вирішальне значення дозволяє безкоштовно передавати австралійські доменні імена на їх послугу. Доменне ім’я для передачі потрібно буде перереєструвати, як тільки існуюча реєстрація з’явиться для оновлення.

Реєстрація доменних імен коливається в ціні від $ 20,90 протягом двох років для .com.au доменів і 89,90 доларів за два роки для domena домер for.mobi.

SSL сертифікати

ssl сертифікатиТі, хто має інтернет-магазин ймовірно, буде зацікавлено придбати сертифікати SSL. Сертифікати SSL надають клієнтам додатковий спокій.

Найважливіше продає цілий ряд сертифікатів SSL. Їх Rapid SSL пропонує захист початкового рівня і продається за 99 доларів на рік. Wildcard SSL, розроблений для декількох піддоменів, продається за 549 ​​доларів на рік.

Коли ви дивитесь на вирішальне’s цінові плани та послуги, які вони пропонують об’єктивно, це’Зрозуміло, що вони є гідним господарем, який може запропонувати своїм клієнтам різноманітні продукти.

Однак просте порівняння того, що вони пропонують з іншими веб-хостами, такими як InMotion, SiteGround або HostGator, показує, що в більшості випадків ці шановані хостингові компанії пропонують більш високу якість обслуговування, кращу підтримку клієнтів, більше можливостей та більш конкурентоспроможну ціну.

Ми не кажемо, що вирішальне – це погано. Вони мають місце в Австралії’s ринок. Для підприємств, які бажають досягти міжнародної сфери та хочуть скористатися ширшим спектром послуг, вирішальне значення може бути не найкращим.

Підтримка та досвід клієнтів

підтримка клієнтівВажливе значення має прозорість щодо їх цільового ринку. Вони є прагнучи націлити малий бізнес в Австралії.

Це відображає їх ціноутворення та плани, які вони пропонують. Є кілька речей, які слід розглянути клієнтам, перш ніж вирішити, чи є вирішальний варіант для них правильним.

Найважливіші, як і багато інших веб-хостів, пропозиції “необмежений хостинг.” Це звучить приємно, але реальність така, що необмеженого хостингу не існує.

Що стосується вирішального значення, ваш досвід роботи з хостингом обмежений лише до тих пір, поки ви не перевищили ресурси CPU, призначені для вашого облікового запису. Вирішальне значення не має чітких рекомендацій щодо того, коли або як вони призупинять рахунок.

Однак в їх Умовах надання послуг зазначено, що на власний розсуд вони можуть повністю або частково припинити обслуговування клієнтів і зробити це без попереднього повідомлення. Однією з причин, яку вони дають для прийняття цього рішення, є надмірне споживання мережевої ємності, циклів процесора або дискового вводу / виводу.

Підтримка
 • Електронна пошта та чат, технічна підтримка: 24 до 7, 365 днів на рік
 • Продажі та виставлення рахунків: 9:00 – 17:00 по буднях (AEST)
 • Телефон: щодня з 9:00 до 17:00 (AEST): 1300 884 839 або +61 2 8202 9999
 • Пошта: вирішальний хмарний хостинг, P.O. Вставка 1, Surry Hills 2010

Ключове значення прагнуло покращити підтримку та обслуговування клієнтів, які вони пропонують. Кілька років тому існували певні занепокоєння щодо годин роботи їхньої служби підтримки.

Тепер, у більшості планів, вони пропонують цілодобову підтримку цілодобово. Подавши квиток, ви, ймовірно, отримаєте відповідь протягом 15 хвилин. Найважливіші фахівці мають репутацію працювати зі своїми клієнтами до тих пір, поки будь-яке питання клієнта не буде вирішено.

Вони зарекомендували себе гнучкими. Якщо вам потрібно щось змінити на вашому сервері або встановити, і ви зв’яжетеся з ними, вони зроблять все, що потрібно, щоб це зробити.

Вони швидко реагують, коли виникають технічні проблеми, та надають допомогу у питаннях оплати. Вони гнучкі зі своїми клієнтами і, як правило, готові надати допомогу тим, кому потрібно кілька додаткових днів, щоб сплатити непогашений рахунок.

вирішальна підтримка клієнтів

Коли ви розмовляєте з клієнтами, які працюють з Crucial з самого початку, вони часто коментують компанію’s надійність. Не рідкість люди чують, що якби не їхня надійність, вони залишили б вирішальне значення для менш дорогого варіанту. Коли ви приймаєте когось, вам потрібно довіряти їм.

Одна скарга людей на їх обслуговування клієнтів – це те, що телефонна послуга доступна лише з понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 17 вечора. На жаль, проблеми з вашим веб-сайтом не обмежуються цими днями чи часом. Крім того, номер 130-088-4839 закривається о 16:00 в останню п’ятницю місяця.

Клієнтський досвід

За останні кілька років клієнти відчули скорочення послуг, що пропонуються компанією Crucial. Багато хто пов’язує цю зміну в сервісі з придбанням вирішального значення Digital Pacific. Згідно з новим власником, такі функції, як функція чату в реальному часі та цілодобова підтримка електронної пошти цілодобово. Клієнти також зазнали збільшення часу вниз.

Рівень обслуговування, який ви отримаєте від служби технічної підтримки компанії Crucial, залежатиме від дня, коли ви телефонуєте та хто відповість. Схоже, вони часто наймають нову технічну підтримку. Якщо ви отримаєте когось із меншим досвідом чи того, хто уважно не читає ваш квиток, ви можете не отримати необхідної допомоги.

Найважливіший активний показник у соціальних мережах. Вони швидко реагують на будь-які повідомлення, що надсилаються на їхній сторінці у Facebook і постійно розміщують інформацію, щоб навчити своїх користувачів про веб-хостинг в цілому або про послуги, які вони пропонують.

Останніми роками компанія Crucial вимкнула частину своїх спадкових продуктів. Проте вони підтримують клієнтів, які купували ці товари в минулому. Це означає, що багато клієнтів, які користуються продуктами, які вони мали протягом багатьох років, не змушені, поки не готові внести ці зміни.

100 відсотків гарантії повернення грошей

Важливе переконання, що їх обладнання та підтримка клієнтів виконають очікування клієнтів. Однак якщо клієнти хочуть скасувати послугу протягом перших 10 – 30 днів, вони можуть це зробити і отримати повне відшкодування ціни, яку вони заплатили за свою послугу. Вони обіцяють, що паперів немає і жодного улову.

 • Плани спільного хостингу, включаючи посередницький хостинг та веб-хостинг, мають 30-денну гарантію повернення грошей
 • Плани хостингу VPS мати 10-денну гарантію повернення грошей

Ця стовідсоткова гарантія повернення грошей не стосується сертифікатів SSL, реєстрації доменних імен або міграції сайтів. Також вони не застосовуються до будь-яких оновлень. Це стосується лише базового продукту.

Технічні міркування

Найважливіші розміщення їх даних у високопродуктивній системі APD, розташованій в Сіднеї, Австралія. Оскільки вони не зберігають офшорні дані, їхні дані захищені австралійським законодавством про конфіденційність.

У них є працівники техніки 24 години на день, сім днів на тиждень та 365 днів на рік. Ці працівники відстежують інфраструктуру і безперебійно працюють. Ключове значення має власна повністю незалежна мережа. Вони мають інфраструктуру в приватній власності. Вони навіть запрошують гостей відвідати їхні заклади.

Заключні думки – гідний господар, але занадто дорогий

Починаючи з 2003 року, компанія Crucial намагається створити сильний бренд з метою запропонувати своїм клієнтам надійні хостингові рішення. Вони мають просту мету зробити все, щоб досягти успіху в Інтернеті, зробивши веб-хостинг легким та надійним. У чомусь можна сказати, що вони досягли успіху в цій меті. Вони постійно пропонують нові технології, щоб спростити їх клієнтам Інтернет-досвід.

Коли ви порівнюєте їх з наявними в Австралії, ми кажемо, що Crucial пропонує велику продуктивність, просту налаштування та хорошу підтримку. Однак, якщо порівнювати їх з іншими варіантами хостингу, доступними по всьому світу, включаючи такі компанії, як SiteGround, яка пропонує зоряний сервіс для підприємств Австралії, ви помітите ряд відмінностей з самого початку. Перше, що ви побачите, це те Найважливіше – до 75 відсотків дорожче, ніж інші хостинг-компанії.

Важливе значення має австралійська компанія для австралійців. І це чудово Але недоліком цього є те, що вони не мають глобальних центрів обробки даних. У них є лише один у Сіднеї.

Найважливіше пропонує ряд хостингових планів, але ми не бачимо, що це план хостингу, орієнтований на WordPress. Це проблема, оскільки більше четвертої частини Інтернету працює на WordPress. Цілком ймовірно, що люди, які будують новий сайт, також будуть використовувати WordPress.

Особливо важливо похвалити зусилля, які вони докладають, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище. Це приклад, який, можливо, бажають наслідувати інші хостингові компанії.

Вирішальне значення – гідний господар. Послуги, які вони пропонують, є середніми. За тією ж ціною ви зможете знайти такого хоста, як SiteGround, який запропонує більше можливостей, краще обслуговування клієнтів та більш високу якість обслуговування за більш дешеву ціну.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector