Розуміння місць розташування центрів даних (Чому краще)

Скільки є веб-сайтів у світі? Ви здивуєтеся, дізнавшись, що існує трохи більше мільярда веб-сайтів? Це означає, що є один веб-сайт на кожні вісім людей.


Звичайно, це не означає, що всі ці веб-сайти є активними. Це’За оцінками, лише близько 200 мільйонів з них активно використовуються. Серед них сотні мільйонів існуючих імен хостів.

Якщо є сотні мільйонів веб-сайтів, всі вони потребують хостинг-провайдер. Підраховано, що наразі сотні і, залежно від того, кого ви запитуєте, тисячі хостинг-провайдерів і серверів по всій планеті.

Власники малого бізнесу та фізичні особи, які мають власні веб-сайти, вже багато років використовують ці хостинг-провайдери. Цим людям клопоту з налаштування власного хостингу не варто. Хостинг за межами сайту – це те, що саме їм підходить.

З більшими компаніями ситуація інша. Багато великих компаній вирішили зберегти свій веб-сайт’s серверів на сайті. Або вони можуть використовувати приватні центри обробки даних. Багато хто мігруючи свої обчислення до хмари. Це призвело до вибуху в кількості центрів обробки даних, які існують у всьому світі. Кожен новий центр даних більший за той, що передував йому.

Наразі в усьому світі близько 500 центрів обробки даних з високою шкалою. До них відносяться центри обробки даних, які використовуються Facebook, Amazon, Google, Alibaba та Baidu.

Крім того, є центри обробки даних різної величини, які перевищують 8,6 мільйонів.

На момент написання цього запису на великі центри обробки даних припадає понад 70 відсотків побудови центрів обробки даних постачальників послуг, коли мова йде про космос у всьому світі.

Ці центри обробки даних мають величезний вплив на життя повсякденних людей. З цієї причини зрозуміло, що багато хто запитував, де розташовані ці великі центри обробки даних.

Де розташовані великі у світі центри обробки даних?

Порівняти розміри різних центрів обробки даних по всьому світу може бути важко. Це пояснюється тим, що деякі центри обробки даних – це лише будівлі, в яких є тонна серверів. В інших є зручності, включаючи приміщення для проведення зустрічей, офіси та навіть житлові приміщення.

Коли ви будете в курсі новин про центри обробки даних, здається, що щомісяця з’являється новий проект, який оголошується. Схоже, компанії змагаються, щоб випередити один одного, створюючи центри обробки даних, які є більшими та кращими, ніж ті, що були перед ними. Переглядаючи центри обробки даних, викладені на карті, ви чітко бачите, скільки зусиль та фінансових ресурсів вкладається для їх створення.

Змагається бути найбільшим

Якщо ви подивитесь на плани деяких центрів обробки даних, які мають з’явитися в мережі в найближчі кілька років, ви не можете не вразити, як ці нові центри будуть карликувати мегацентри, побудовані за останні кілька років.

Був час, коли споруди, такі як Технологічний центр Lakeside, розташований у Чикаго, Іллінойс чи Комута’s Заклад SUPERNAP у Лас-Вегасі вважався найбільшим центром обробки даних у світі, кожен з яких мав близько 1 000 000 футів².

Там найближчими конкурентами були центри обробки даних, які мали десь від 400 000 футів до 600 000 футів. Дозволяє’Коли ми не відкрили ці центри обробки даних, вони також вважалися бегемотами. Як змінилися речі. Тепер центр обробки даних, що має 1 000 000 футів², ледве промальовується на карті. Проекти центрів обробки даних, які зараз розробляються, передбачають багатоповерхові кампуси з мільйонами квадратних кадрів. Вони були розроблені з урахуванням гнучкості. Мета полягає в тому, щоб мати можливість продовжувати розвивати центр обробки даних на основі поточного попиту.

Просто подумай про те Китайський центр даних телекомунікацій. Центр знаходиться в інформаційному парку Внутрішньої Монголії. На момент написання цього повідомлення це найбільший центр обробки даних у світі. Він охоплює вражаючі 10 700 000 футів². У ньому розташований центр комп’ютерних знайомств, кол-центри, офіси, житлові приміщення для персоналу та склади. Це дорогий центр обробки даних. Вважається, що на будівництво обійшлося більше 3 мільярдів доларів. Тож візьміть цей технологічний центр Lakeside.

Світовий центр даних Vortex

Алея центрів обробки даних у графстві Loudoun, штат Вашингтон, вважається Ctr. Data, Vortex. До цього сприяло низка факторів, включаючи інфраструктуру в районі, розташування району та стимули, які були визначені урядовими чиновниками..

світовий центр даних

Обговорюючи актуальність своєї округи, Управління економічного розвитку міста Loudoun заявило, що понад 70 відсотків Інтернет-трафіку по всьому світу протікає через Loudoun’s центри обробки даних щодня.

Коли ви вперше почуєте це, це може здатися трохи перебільшеним, поки ви не зрозумієте, що споживачі гіпер мега даних, включаючи Facebook, Amazon та Microsoft, мають власність або оренду нерухомості в цій зоні. На додаток до цих бегемотів, є ще 3000 інших технологічних компаній, які орендують або володіють площею в цьому районі.

Корпоративний центр DuPont Fabros Ashburn, а також Digital Realty Ashburn Campus – це кілька великих об’єктів, які називають будинком графства Loudoun. У районі є понад 60 об’єктів, які займають мільйони квадратних футів місця. Ця кількість щодня зростає.

Щось подібне відбувається у Внутрішній Монголії. Китай користується прохолодною погодою, великою кількістю опадів та іншими унікальними властивостями цього району для створення мегацентрів, розміром яких мільйони квадратних футів.

Звичайно, як і у згаданому раніше центрі обробки даних China Telecom, не весь простір у цих центрах обробки даних використовується для серверів. Частина простору використовується для житла, офісів, холодильних приміщень, ділових послуг і майже всього, що можна зробити на комп’ютерах. Китай стоїть на другому місці, але перед його наближенням до Сполучених Штатів ще довгий шлях.

В даний час у США проживає половина світу’s 100 000 найбільш відвідуваних веб-сайтів. У Китаї та Німеччині розміщено близько 5000 найпопулярніших сайтів. Фенікс, штат Арізона – найпопулярніше місто для найпопулярніших веб-сайтів. Однією з причин цього є той факт, що веб-хостинг-гігант GoDaddy разом із Cyrus One та Digital Realty Trust створюють свій будинок у Феніксі, штат Арізона.

Все про Місцеположення

Великі центри обробки даних дорого будувати і дорого обслуговувати. Вони виробляють багато енергії та тепла, тому їм потрібні складні системи охолодження, а також складні мережеві системи. Багато центрів обробки даних використовують стільки ж, скільки потребує місто середнього розміру.

Очевидно, через велику кількість захищених даних, які мають ці центри обробки даних, вони повинні бути надійними та надійними. У той же час вони повинні бути досить гнучкими, щоб змінюватись з потребами своїх клієнтів. Вибираючи правильне місце для великого центру обробки даних, компаніям потрібно враховувати вартість електроенергії, скільки коштуватиме земля та наскільки далеко їхні дані повинні проїхати, щоб дістатися туди, куди потрібно їхати..

Розмірковуючи про швидкість передачі даних та про розташування центру обробки даних, компанії повинні враховувати користувачів, кого вони збираються обслуговувати. Наприклад, Нью-Йоркській фондовій біржі потрібні швидкості передачі даних за півмільсекунди. Для надання цієї послуги центр обробки даних повинен бути максимально наближений до тих, кого він обслуговує. Що стосується Нью-Йоркської фондової біржі, вона повинна бути в межах 50 миль.

Звичайні люди не потребують швидкості передачі даних десь поблизу цього швидкості. Більшість людей добре справляються зі швидкістю передачі даних, виміряною частками секунд. Наприклад, коли ми говоримо про приміщення Supernap Switch в Лас-Вегасі, ми говоримо про споруду, яка знаходиться в 270 милях від Лас-Вегаса. Дані можуть перенести з центру обробки даних в Лас-Вегас за сім мс.

Facebook застосував новий підхід, побудувавши центр обробки даних на межі Полярного кола Північною Швецією. Це місце дозволяє Facebook скористатися гідроелектричними генераторами для живлення своїх серверів. Вони здатні використовувати арктичне повітря для охолодження своїх серверів. Це робить сервер Facebook у Полярному колі енергоефективним.

Інші розробники центрів обробки даних наступні. Вони шукають способи використання зеленої енергії для зменшення впливу своїх центрів обробки даних на навколишнє середовище, одночасно знижуючи витрати на їх використання..

Метеорний ріст Інтернету

Якщо ви читаєте із середньою швидкістю, від часу, коли ви почали читати цю статтю до цього часу, було створено понад 1200 веб-сайтів. Це підкреслює великий вплив Всесвітньої павутини. Незабаром центри обробки даних, що мають 2 000 000 футів², не будуть включені до найбільших світових центрів обробки даних. Ми, мабуть, побачимо більше уваги на інфраструктурі як сервісі, а також на платформі як сервісі. Ці дві технології в поєднанні з Програмним забезпеченням як Сервісом перетворюють центри обробки даних в життєвий процес бізнесу.

Ринок концертів також відіграє велику роль у цьому. Є так багато людей, які заробляють гроші в Інтернеті. Тепер вам важливіше, ніж будь-коли, мати можливість визначити найкращого хоста веб-сайту, дізнатися, як працює їх інфраструктура, і переконатися, що вони відповідають вашим потребам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector