Recenzja Dreamhost

Dzięki 97-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i szerokiej gamie pakietów hostingowych DreamHost jest solidnym wejściem na australijski rynek hostingu.


Ich czas sprawności waha się wokół 99,96 procent, a przy prędkościach 719 ms są zdecydowanie umieszczając imponujące liczby.

Czy DreamHost to ten, na który czekałeś? Jeśli tak, o ile nie szukasz platformy Windows. W przeciwnym razie jest wiele do powiedzenia na temat tego weterana sceny hostingowej.

Plusy

 • Średnio 99,96 procent czasu bezczynności w ostatnich miesiącach
 • Szybkie ładowanie strony
 • Nieograniczona przepustowość
 • Kompetentny zespół wsparcia
 • Dobre opcje hostingu WordPress
 • 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Dostęp do obsługi klienta może wydawać się ograniczony
 • Migracje stron internetowych często są dostępne tylko za opłatą

DreamHost działa od około dwóch dekad. Oferują one Gwarancja 100-procentowej dostępności i całodobowa obsługa klienta. Firma twierdzi, że pasjonuje się oprogramowaniem open source i WordPress. Jako moc 1,5 miliona witryn DreamHost jest popularnym wyborem dla webmasterów na całym świecie.

Przegląd DreamHost Web Hosting

DreamHost naprawdę stara się wyeliminować komplikacje i domysły związane z budowaniem strony internetowej. Zapewniają one niestandardowy panel sterowania, który jest intuicyjnie zaprojektowany. Jeśli jesteś webmasterem po raz pierwszy, nie jest wymagana wiedza na poziomie zaawansowanym.

Jeśli musisz zbudować stronę internetową, DreamHost również może ci w tym pomóc. Mają łatwy w obsłudze kreator stron internetowych, który zawiera wiele dobrze wyglądających motywów. Osoby, które wolą WordPress, z przyjemnością znajdą swoją ulubioną platformę w pełni obsługiwaną przez DreamHost, DreamHost jest jednym z polecanych przez WordPress hostów internetowychs.

Oczywiście tworzenie stron internetowych nie jest specjalnością DreamHost. Jeśli chcesz naprawdę nietypowej witryny, sprawdź niektóre z najlepszych dostępnych narzędzi do tworzenia witryn.

Wybierając DreamHost, zawsze będziesz mieć możliwość interakcji z ludźmi, którzy zapewniają wiedzę techniczną. Tylko nie oczekuj, że będziesz w stanie do nich zadzwonić, ponieważ ta opcja nie jest dostępna.

Dzięki ponadprzeciętnej szybkości i czasowi działania możesz zaufać DreamHost, który zapewni Twojej witrynie wydajność niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Ponadto odkryjesz wiele aplikacji i wtyczek, które zwiększą funkcjonalność Twojej witryny. Poszukaj pomocnych dodatków, takich jak Joomla, Tumblr, Shopify, Drupal i inne.

Ceny hostingu DreamHost

Ta firma oferuje wiele możliwości hostingu. Niezależnie od tego, czy Twoja organizacja jest duża czy mała, znajdziesz opcję, która odpowiada Twoim potrzebom.

DreamHost Shared Hosting

Udostępniane plany hostingowe DreamHost można nabyć co miesiąc, rok lub trzy lata.

Oczywiście, trzyletni pakiet zapewni największe oszczędności. Jeśli dopiero zaczynasz i myślisz, że trzy lata to zbyt duże zobowiązanie, jedna z krótszych opcji prawdopodobnie dobrze się sprawdzi i nie będzie kosztować ręki i nogi.

Należy pamiętać, że jeśli wybierzesz opcję z miesiąca na miesiąc, będziesz musiał kupić i zarejestruj swoją nazwę domeny za około 9,99 USD. W przypadku opcji długoterminowych nazwa domeny jest dołączana za darmo.

Dreamhost-Shared

Jak podaje strona DreamHost, ich wspólne plany hostingowe są idealnym miejscem dla początkujących webmasterów. Są proste, proste i niedrogie.

Interfejs użytkownika jest przyjazny i dostępny, istnieje wiele opcji prowadzenia bloga, strony internetowej firmy, a nawet sklepu internetowego. Szereg konfigurowalnych motywów i kompatybilnych wtyczek sprawia, że ​​jest to wszechstronny, ale łatwy w użyciu wybór. Regularne aktualizacje i Wsparcie 24/7 są podstawowymi funkcjami.

DreamHost przeprowadzi migrację twojej istniejącej witryny WordPress, jeśli ją masz. Niezależnie od tego, czy dotyczy to Ciebie, czy nie, docenisz to dostępny panel administracyjny, bezpłatna nazwa domeny, bezpłatne adresy e-mail, bezpłatna ochrona prywatności i instalacja jednym kliknięciem. Kopie zapasowe są zautomatyzowane, a plik bezpłatny certyfikat SSL zapewnia bezpieczeństwo ruchu.

Wybierając hosting współdzielony z DreamHost, zyskujesz nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i dostęp do wielu zaawansowanych narzędzi. Wśród funkcji jest bezpieczny dostęp do powłoki, pełna powłoka uniksowa, dostęp do nieprzetworzonych plików dziennika oraz obsługa Python, Perl i Rails.

Obecnie DreamHost oferuje dwa wspólne plany hostingowe.

Udostępniony starter

Począwszy od zaledwie 2,59 USD miesięcznie za trzyletnią subskrypcję, pakiet ten obejmuje jedną stronę internetową z bezpłatną domeną.

Ruch jest nieograniczony, a otrzymasz dysk SSD wraz z preinstalacją WordPress.

Jeśli chcesz, możesz dodać wiadomość e-mail do tego pakietu za nominalną miesięczną kwotę. Dla porównania, koszt tego pakietu z miesiąca na miesiąc wynosi 4,95 USD.

Shared Unlimited

Abonament Unlimited zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie przez wstępny okres trzech lat. Następnie cena wzrasta do 7,95 USD miesięcznie.

Ten pakiet zapewnia nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczony ruch i nieograniczoną liczbę adresów e-mail dla Twojej domeny bez dodatkowych opłat. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z opcji z miesiąca na miesiąc, będziemy płacić 10,95 USD każdego miesiąca.

DreamHost VPS Hosting

Hosting VPS od DreamHost to krok naprzód w stosunku do udostępnionych pakietów hostingowych. Podobnie jak inne plany VPS, dostajesz zasoby, które są przeznaczone tylko dla Twojej witryny. To znaczy poprawiona prędkość i wydajność, dane, które naprawdę liczą się w przypadku rozwijającej się witryny.

Pomimo zwiększonej funkcjonalności klienci na tym poziomie nadal mają niewiarygodnie łatwy interfejs, dzięki któremu można uruchomić witrynę internetową w kilka minut.

dreamhost-vps

Jeśli Twoja witryna i jej potrzeby rosną, możesz w ciągu kilku sekund zwiększyć skalę pamięci i pamięci RAM. Dzięki tym pakietom VPS zyskujesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym e-mail, SSL, dyski SSD, funkcje prywatności i nieograniczoną liczbę domen.

Z nieograniczona przepustowość i gwarancja 100-procentowej dostępności, Twoja strona jest na drodze do sukcesu. Otrzymujesz nawet nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i nieograniczoną liczbę kont e-mail.

Dreamhost VPS

Obecnie DreamHost oferuje cztery plany VPS. Każdy z nich można kupić na miesiąc, miesiąc lub trzy lata.

VPS Basic

Ten jest dla witryny, która dopiero się zaczyna. Ma jedną GB pamięci RAM, 30 GB pamięci SSD, nieograniczoną liczbę stron internetowych i nieograniczony ruch. Abonament miesięczny kosztuje 15 USD miesięcznie. Pakiet roczny kosztuje 13,75 USD miesięcznie, a trzyletnia umowa kosztuje 10 USD.

VPS Business

Pakiety te, przeznaczone dla małych firm, zawierają dwa GB pamięci RAM, 60 GB pamięci SSD i te same nieograniczone opcje, które są uwzględnione w planie podstawowym. Z miesiąca na miesiąc ten pakiet kosztuje 30 AU $ miesięcznie. Plany jednoroczne obniżają cenę do 27,50 AU miesięcznie, zaś trzy lata kosztują 20 AU $ miesięcznie.

VPS Professional

Ten pakiet oferuje te same nieograniczone funkcje, co poprzednie dwa.

Jednak zwiększa pamięć RAM do czterech GB, a pamięć SSD do 120 GB.

Przy cenie 60 USD miesięcznie cena tego pakietu spada do 55 USD miesięcznie przez rok i 40 USD miesięcznie przez trzy lata.

VPS Enterprise

Jest to przeznaczone dla stron internetowych, które wymagają znacznie więcej zasobów.

Obejmujący osiem GB pamięci RAM i 240 GB miejsca na dysku SSD, ten plan 120 USD miesięcznie jest dobrą ofertą dla rozwijającego się biznesu.

Rejestracja na jeden rok obniża cenę do 110 USD miesięcznie, a trzyletnia subskrypcja kosztuje 80 USD miesięcznie.

Hosting dedykowany DreamHost

W pełni zarządzany, hosting dedykowanego serwera z DreamHost jest przeznaczony dla strony internetowej firmy, która wymaga całkowicie zaangażowanych zasobów i ulepszonych zabezpieczeń.

Klienci mogą wybierać spośród planów miesięcznych lub rocznych, które oferują najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie.

Dzięki tym planom zdecydowanie poprawia się wydajność witryny. Ochrona DDoS i redundancja zasilania 2N + 2 zapewniają spokój ducha, podobnie jak gwarancja 100% dostępności. Pomimo wszystkich możliwości, które są dostarczane z tymi pakietami, interfejs pozostaje przyjazny dla użytkownika.

dedocated-dreamhost

Klienci uzyskują pełny dostęp do roota i powłoki oraz możliwość ponownego uruchomienia lub zrestartowania serwera, gdy jest to konieczne. Inne funkcje obejmują Ubuntu Linux, OPcache, pamięć RAID 1, Node.js, PHP7, Ruby, Python, Perl i wiele więcej.

DreamHost zapewnia dwa pakiety dedykowanego hostingu.

Standard

Kosztujący 169 AU $ miesięcznie lub 149 AU $ miesięcznie przez cały rok, ten pakiet zawiera 4-rdzeniowy serwer Intel Xeon 8-wątkowy, cztery GB pamięci RAM, jeden TB HDD i inne wspomniane już funkcje.

Ulepszony

Miesięcznie ten plan będzie kosztował 299 USD. Jeśli zarejestrujesz się na rok, zapłacisz 279 USD miesięcznie. Dzięki temu otrzymujesz 24-wątkowy serwer Intel Xeon 12-rdzeniowy z 16 GB pamięci RAM i dwoma dyskami twardymi HDD. Nawet w przypadku strony internetowej, która odnotowuje poważny wzrost, powinna to być moc.

DreamHost WordPress Hosting

Jeśli jesteś ściśle poświęcony stronom WordPress, możesz sprawdzić DreamHost Hosting WordPress.

Warto zauważyć, że WordPress popiera DreamHost jako host dla swojej platformy, więc prawdopodobnie znajdziesz tutaj wszystkie możliwości dostosowywania i moc, których potrzebujesz.

Wszystkie plany hostingowe WordPress obejmują natychmiastową konfigurację stron internetowych WordPress, bezpłatną domenę i przyjazny dla użytkownika panel.

Dreamhost-Wordpress

Aktualizacje WordPress są automatyczne i zawiera wiele ochrony prywatności. Z bezpłatny hosting e-mail i dołączony certyfikat SSL, jest to prosta i niedroga opcja dla wielbiciela WordPress.

DreamHost zapewnia zarówno współdzielony, jak i zarządzany hosting WordPress. Dodatkowo możesz przejść z opcją VPS. Udostępnione i pakiety VPS są takie same jak te opisane powyżej. Pozostawia to zarządzany hosting WordPress jako jedyną pozostałą do wyszczególnienia usługę.

Hosting zarządzany WordPress

Ta usługa hostingowa, znana jako DreamPress, jest dostępna na trzech poziomach oraz w cyklu miesięcznym lub rocznym. Podstawowa subskrypcja DreamPress pozwala na około 100 000 odwiedzających miesięcznie. To ma nie mierzona przepustowość i 30 GB pamięci SSD. Kosztuje to 19,95 AU miesięcznie lub 16,95 AU miesięcznie przez rok.

Zaktualizowany pakiet DreamPress Plus ma nieograniczoną liczbę CDN i 60 GB przestrzeni dyskowej SSD dla około 300 000 odwiedzających miesięcznie. Miesięcznie ten plan kosztuje 29,95 USD, a roczna subskrypcja obniża cenę miesięczną do 24,95 USD miesięcznie.

DreamPress Pro jest zaprojektowane dla witryn z ponad milionem odwiedzających każdego miesiąca. Ma 120 GB pamięci SSD i nieograniczoną liczbę CDN. Przy 79,95 AU miesięcznie lub 71,95 AU miesięcznie przez rok jest to pakiet stosunkowo przystępny.

Jak plany DreamHost łączą się z konkurencją?

DreamHost działa dobrze w porównaniu z innymi hostami w Australii. Warto jednak to zauważyć nie oferują hostingu opartego na systemie Windows. Oznacza to, że zamiast tego musisz użyć Linuksa. Dla niektórych osób nie stanowi to przełomu, ale dla innych tak jest.

Pod względem cenowym miło jest zauważyć, że różnica między kosztami wstępnymi DreamHost a kosztami regularnymi nie jest ogromna. Prawdopodobnie nie doświadczysz nieprzyjemnego wstrząsu z naklejkami, gdy skończy się okres promocyjny i zaczniesz płacić regularne ceny.

Jednak może ci się nie podobać, że bezpłatne migracje stron internetowych nie zawsze są dostępne za pośrednictwem DreamHost. Jeśli masz witrynę hostowaną w innym miejscu, którą chcesz przenieść do DreamHost, może to cię kosztować.

Obsługa klienta DreamHost

obsługa klientaJeśli potrzebujesz pomocy podczas korzystania z DreamHost, możesz poprosić o nią przez e-mail, czat online lub system oparty na biletach. jednak, nie możesz skontaktować się z nimi telefonicznie, co może być trochę kłopotliwe, gdy czujesz, że rozmowa z kimś byłaby bardziej skuteczna. Niemniej jednak funkcja czatu online wydaje się działać dobrze. Czasy odpowiedzi średnio mniej niż jedna minuta.

Warto również zwrócić uwagę na sporą bazę wiedzy DreamHost. Jeśli masz jakieś typowe pytania lub wątpliwości, prawdopodobnie znajdziesz tam odpowiedzi, których potrzebujesz.

The Upshot

Podczas gdy DreamHost nie dorównuje najlepszym hostingom w Australii, nadal obiecuje całkiem dobrą wartość. Liczby czasu działania i szybkość wyglądają dobrze. Ponadto ma łatwy w użyciu kreator stron internetowych i liczne opcje, jeśli chodzi o pakiety hostingowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map