Przegląd WPForms 2020

Przyjazny dla początkujących kreator przeciągnij i upuść

Widziałeś kiedyś wspaniałe formy i zastanawiasz się, jak to u licha to zrobili? Podczas gdy inne witryny WordPress świecą, twoje są nijakie, nudne i nie działają tak dobrze, jak chcesz.


Jest jeden sekret: WPForms.

WPForms to wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć piękne formularze przeciągnij i upuść, nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym.

Niezależnie od tego, czy są to formularze kontaktowe, formularze zgody, płatności lub formularze rejestracyjne, WPForms mogą pomóc Ci utworzyć je w ciągu kilku minut.

Nie jest idealny, ale jest zdecydowanie najbardziej zaufanym narzędziem do tworzenia formularzy WordPress przez ponad 2 miliony ludzi.

W tej recenzji omówimy:

 1. WPForms: Przegląd
 2. WPForms Lite: Kluczowe funkcje
 3. WPForms Pro: Ceny i przegląd funkcji
 4. Unikalne funkcje WPForms Pro
 5. Jak przeglądać wpisy w WPForms
 6. WPForms: responsywność na urządzeniach mobilnych
 7. WPForms: Obsługa klienta
 8. WPForms: Co mi się w tym podoba
 9. WPForms: Czego mi się nie podoba
 10. WPForms: końcowe myśli

WPForms: Przegląd

Formularze są niezbędnym narzędziem dla każdego właściciela witryny, który chce zmaksymalizować swoją witrynę w celach biznesowych. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy, która chce zbudować swoją listę e-mailową, czy freelancerem, który chce przyciągnąć więcej klientów, formularze online są koniecznością.

Budowanie formularzy WordPress było kiedyś tak skomplikowane, z wtyczkami, które są trudne w użyciu i nieuporządkowane.

Chłopaki przed WPForms postanowili zmienić standard i stworzyli naprawdę przyjazny dla początkujących konstruktor formularzy WordPress. Są ekspertami WordPress, którzy są już od dawna i są odpowiedzialni za inne marki, w tym WPBeginner, OptinMonster i MonsterInsights.

Od czasu wydania w 2016 roku na nowo zdefiniował sposób tworzenia formularzy WordPress i dodał więcej funkcji, które przyjmują formularze online na nowym poziomie.

WPForms starały się zbudować formularze WordPress i mogę szczerze powiedzieć, że korzystanie z wtyczki jest przyjemnością.

WPForms ma darmową wersję (o nazwie WPForms Lite) i wersję premium (WPForms Pro). Zagłębimy się w funkcje każdej wersji i pomożemy Ci zdecydować, którą wersję wybrać.

WPForms Lite: Kluczowe funkcje

Darmowa wersja WPForms jest dostępna w katalogu wtyczek WordPress. Chociaż jest bezpłatny, zapewnia wystarczającą funkcjonalność, aby pomóc Ci łatwo dodać piękne formularze kontaktowe do strony WordPress.

Po zainstalowaniu i aktywacji możesz od razu zacząć dodawać nowe formularze.

Aby dodać nowy formularz, najedź kursorem myszy WPForms w panelu po lewej stronie pulpitu WordPress i kliknij Dodaj nowe.

Następnie możesz wybrać jeden z gotowych szablonów lub utworzyć od podstaw.

W WPForms Lite dostępne są cztery gotowe szablony formularzy:

 1. Pusty formularz
 2. Prosty formularz kontaktowy
 3. Formularz rejestracji do newslettera
 4. Formularz sugestii
Gotowe szablony formularzy WPForms Lite

Po wybraniu opcji nastąpi przejście do interfejsu konstruktora formularzy. Będziesz mógł dodawać pola, takie jak tekst, imię i adres e-mail, a także zmieniać kolejność pól, przeciągając i upuszczając.

dodaj pola

Każde pole można również edytować. Możesz zmienić ich etykietę, dodać lub usunąć symbole zastępcze, zamienić je w wymagane pola i więcej.

edycja pól formularza

Możesz także zmodyfikować ustawienia formularza kontaktowego. W Ustawienia > Generał, będziesz mógł zmienić nazwę formularza, opis formularza, klasę CSS, tekst na przycisku przesyłania i inne.

Ustawienia główne

Będziesz także mógł zmienić sposób otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy ktoś prześle formularz. Zauważ jednak, że kiedy zmieniłem Wyślij na adres e-mail, nowy adres e-mail nie otrzymywał powiadomień, gdy przesyłałem formularze, więc może to być problem wymagający pomocy technicznej.

ustawienia powiadomień

Będziesz także mógł zmienić to, co się stanie, gdy ktoś prześle formularz. Możesz wybrać wyświetlanie wiadomości tekstowej, wyświetlenie strony lub przekierowanie na adres URL.

ustawienia potwierdzenia

Gdy będziesz zadowolony z formularza i jego ustawień, kliknij Zapisać i Osadzać. Powinieneś wtedy zobaczyć krótki kod. Musisz skopiować ten krótki kod i wkleić go na stronie, na której chcesz wyświetlić formularz.

Oto jak to zrobić:

osadzić formularz na stronie

Możesz także dodać formularz bezpośrednio z edytora Gutenberga:

dodaj blok WPForm w edytorze Gutenberga

Dostosowywanie formularzy za pomocą CSS

Nie byłam naprawdę zadowolona z prostoty wyglądu formularza i chciałam dodać kolor tła. Zrobiłem to, przechodząc do Dostosowywanie > Dodatkowy CSS i wkleił ten kod w:

.wpforms-form {
kolor tła: # F5F5F5;
wypełnienie: 20px 15px;
}

Jeśli nie znasz CSS i chcesz nauczyć się stylizować swoje formularze, sprawdź Przewodnik WPForms jak to zrobić.

WPForms Pro: Ceny i przegląd funkcji

W miarę rozwoju projektu możesz potrzebować bardziej zaawansowanych funkcji, aby tworzyć formularze, które naprawdę spełniają Twoje potrzeby, i wtedy musisz uaktualnić do WPForms Pro.

WPForms Pro ma cztery pakiety: Basic, Plus, Pro i Elite, przy czym Basic jest najtańszy, a Elite najdroższy.

Pakiety WPForms Pro

Jak widać tutaj, każdy pakiet różni się liczbą obsługiwanych witryn i dostępem do priorytetowego wsparcia.

Każdy pakiet ma także inne funkcje. Jak można się domyślić, im więcej zapłacisz, tym bardziej zaawansowane funkcje otrzymasz. Oto częściowa migawka różnych funkcji każdego pakietu:

Pakiety WPForms Pro

Każdy pakiet WPForms Pro pozwala:

 • tworzyć nieograniczoną liczbę formularzy
 • dzielić długie formularze na wiele stron
 • włącz przesyłanie plików
 • ustawić logikę warunkową
 • zarządzaj potencjalnymi klientami w jednym miejscu
 • twórz stałe formularze kontaktowe
 • utwórz niestandardowe captchas
 • mieć więcej szablonów formularzy
 • dodaj więcej potwierdzenia i powiadomienia

Ale jeśli chcesz mieć następujące funkcje, będziesz musiał skorzystać z innych pakietów:

 • MailChimp, AWeber, GetResponse, Campaign Monitor i Drip Forms (Plus, Pro i Elite)
 • PayPal i dodatek Stripe do jednorazowej płatności lub darowizny, a nawet powtarzających się płatności (Pro i Elite)
 • Formularze konwersacyjne, które zadają pytania pojedynczo, aby zwiększyć zaangażowanie (Pro i Elite)
 • Dodatek Signature, który pozwala użytkownikom podpisywać formularze za pomocą myszy lub ekranu dotykowego (Pro i Elite)
 • Twórz strony docelowe, aby tworzyć bezstronne strony docelowe (Pro i Elite)
 • Przesyłanie postów, które umożliwia użytkownikom przesyłanie postów gości i innych treści (Pro i Elite)
 • Form Abandonment Add-on, który pozwala przechwytywać częściowe wpisy z formularzy
 • Szablony formularzy premiowych (Pro i Elite)
 • Formularze offline (Pro i Elite)
 • Ankiety i ankiety (Pro i Elite)
 • Formularze rejestracyjne użytkowników WordPress (Pro i Elite)
 • Formularz logowania (Pro i Elite)
 • Geolokalizacja (Pro i Elite)
 • Integracja Zapier (Pro i Elite)

Te funkcje są naprawdę bardzo przydatne i omówimy niektóre z najważniejszych funkcji, które WPForms Pro ma do zaoferowania.

Unikalne funkcje WPForms Pro

Logika warunkowa

Logika warunkowa WPForms pozwala tworzyć dynamiczne formularze, w których można ukryć lub pokazać pola, zapisać się do newslettera na podstawie wyboru użytkownika lub zapewnić opcje płatności, w zależności od preferencji i odpowiedzi użytkownika.

Na przykład, jeśli jesteś konsultantem lub agencją, możesz zadać klientowi następne pytanie tylko wtedy, gdy jego budżet jest wyższy niż kwota X.

Lub pokaż ekskluzywną ofertę użytkownikom z wyższej półki lub sprzedaży krzyżowej, którzy kupili określony pakiet lub produkt.

Aby użyć logiki warunkowej, kliknij pole że chcesz być warunkowy i przejść do Opcje pól. Kliknij Warunkowe kliknij menu Włącz logikę warunkową, i przystąp do ustawiania warunków dla pola.

Oto przykład:

ustawianie logiki warunkowej

Dodatek do formularzy konwersacyjnych

Częstym problemem związanym z formami, szczególnie długimi, jest to, że czują się bezosobowe i często zniechęcają do wypełnienia. Prowadzi to do porzucenia formularzy przez użytkowników.

Conversational Forms zapewnia rozwiązanie, pokazując jedno pytanie na raz zamiast wszystkich 30 pytań na raz. Podejście to przypomina bardziej rozmowę twarzą w twarz.

Aby włączyć formularze warunkowe, musisz przejść do WPForms > Dodatki i zainstaluj Dodatek do formularzy konwersacyjnych.

dodatki do konwersacji

Możesz teraz rozpocząć tworzenie własnego formularza konwersacyjnego. Pamiętaj, że możesz zmienić dowolny istniejący formularz w formularz konwersacyjny lub utworzyć nowy.

Otwórz narzędzie do tworzenia formularzy i gotowe Ustawienia. Zobaczysz, że istnieje nowe pole o nazwie Formy konwersacyjne. Kliknij i zaznacz pole obok Włącz tryb formularza konwersacyjnego.

włączyć formularze konwersacyjne

Powinieneś zobaczyć te dodatkowe ustawienia:

ustawienia formularza konwersacyjnego

Jak widać, możesz zmienić tytuł, dodać wiadomość, dodać swoje logo i użyć koloru marki. Możesz wyświetlić podgląd formularza, klikając niebieski Podgląd formularza konwersacyjnego przycisk lub nawet Przycisk Wyświetl obok bezpośredniego łącza.

Oto forma konwersacji w akcji:

przykład formy konwersacyjnej

UWAGA: Formularz konwersacyjny nie zadziała, jeśli Twoja struktura permalink jest ustawiona na Równina. Zmień strukturę permalink na inną niż Zwykła, aby działała.

zmień strukturę bezpośredniego łącza

Utwórz dodatek Landing Pages

Strony docelowe formularzy to kolejne świetne narzędzie, które pomaga zmniejszyć liczbę przypadków porzucania formularzy. Podobnie jak formularze konwersacyjne, Twój formularz zostanie opublikowany na niezależnej stronie docelowej, co eliminuje rozproszenie uwagi.

Aby korzystać ze stron docelowych formularzy, musisz je zainstalować i aktywować tak, jak aktywowane są formularze konwersacyjne.

zainstaluj i aktywuj dodatek do stron formularza

Możesz teraz rozpocząć tworzenie strony formularza. Podobnie jak formularze konwersacyjne, możesz utworzyć dla niego nowy formularz lub zamienić dowolny istniejący formularz na strony formularza.

Aby zmienić istniejący formularz w stronę formularza, otwórz formularz i przejdź do Ustawienia.

Kliknij Formularz stron i zaznacz pole obok Włącz tryb strony formularza.

włącz tryb strony formularza

Pojawią się dodatkowe ustawienia. Zobaczysz, że ustawienia są prawie takie same jak ustawienia dla formularzy konwersacyjnych. Możesz dodać tytuł i wiadomość, użyć logo i kolorów marki oraz wyświetlić podgląd formularza.

ustawienia strony formularza

U dołu strony możesz wybrać styl między stylem nowoczesnym a klasycznym:

tworzą nowoczesny lub klasyczny design strony

Zobaczmy, jak wygląda każdy styl:

tworzą klasyczny wzór strony
Klasyczny design
tworzą nowoczesny design strony
Nowoczesny design

Osobiście podoba mi się nowoczesny design, ale to od Ciebie zależy, który projekt chcesz.

UWAGA: Podobnie jak formularze konwersacyjne, strona formularza nie będzie działać, jeśli twoja struktura permalink jest ustawiona na Równina. Zmień strukturę permalink na inną niż Zwykła, aby działała.

Form Abandonment Addon

Nie każdy, kto zaczyna wypełniać formularz, wypełnia go. Może stracili połączenie z Internetem, wyczerpała się bateria lub zostali rozproszeni. W porządku, to normalne, ale traci możliwość zdobycia jeszcze jednego potencjalnego klienta i potencjalnie klienta.

Dodatek Form Abandonment Addon to zebranie częściowo kompletnych odpowiedzi, które dali, abyś mógł się z nimi skontaktować później.

Jeśli ta funkcja Cię interesuje, wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Dodatki WPForms i zainstaluj Form Abandonment Addon.

zainstaluj i aktywuj dodatek do opuszczania formularza

Po zakończeniu otwórz kreator formularzy i przejdź do Ustawienia, i kliknij Porzucenie formy.

Włącz opuszczanie formularza

Zaznacz pole obok Włącz przechwytywanie potencjalnych klientów porzucania formularzy, i jesteś skończony.

Możesz zapisać tylko opuszczone formularze z podanym adresem e-mail lub numerem telefonu lub zebrać wszystkie opuszczone formularze.

Formularze wielostronicowe

Niezwykle długie formy są omijane przez użytkowników jak plaga. Nikt nie lubi robić czegoś, o czym wie, że zajmie za dużo. Jeśli więc formularz zawiera wiele pól, np. Jak często robią to formularze wniosku o pracę, formularze wielostronicowe pomogą Ci podzielić je na strony.

Utwórz formularz jak zwykle oraz w Pola obszar pod Fantazyjne pola powinieneś zobaczyć nowy typ pola o nazwie Podział strony. Przeciągnij i upuść w miejscu, w którym chcesz utworzyć, aby zakończyć. I to wszystko.

Oto przykład:

przykład formularza wielostronicowego

Dodatek do wysyłania postów

Jeśli chcesz mieć możliwość przyjmowania postów gości i usprawnionego procesu przesyłania, ten dodatek jest dla Ciebie idealny. Za pomocą tego dodatku będziesz mógł utworzyć określony typ formularza o nazwie Formularz przesyłania postów na blogu i dalej modyfikować ustawienia dotyczące przyjmowania postów gości.

Aby rozpocząć, zainstaluj i aktywuj Dodatek do wysyłania postów:

dodatek do wysyłania postów

Po zakończeniu utwórz nowy formularz za pomocą WPForms. W obszarze konfiguracji zobaczysz, że Formularz przesyłania postów na blogu jest już dodany w twoich szablonach:

formularz zgłoszenia postu na blogu

Kliknij i przejdź do edycji formularza. Oto domyślne pola zawarte w szablonie:

szablon przesyłania postów na blogu
pole przesyłania pliku

Możesz dodać lub usunąć dowolne pole. Jeśli chcesz, aby autorzy przesłali plik zamiast publikować całą treść w samym formularzu, możesz to zrobić, dodając plik Udostępnianie pliku pole. Możesz ustawić dozwolone pliki, maksymalny rozmiar pliku, a nawet uzależnić go, jeśli chcesz, aby autorzy najpierw podali dodatkowe informacje, zanim będą mogli przesłać post.

UWAGA: Użytkownicy nie będą mogli przesyłać wielu plików w jednym polu. Jeśli więc chcesz pozwolić im na przesyłanie wielu plików (np. Obrazów postów na blogu), musisz utworzyć wiele pól przesyłania plików.

Oczywiście, podobnie jak wszystkie formularze, możesz zmienić to w formularz konwersacyjny lub stronę formularza.

Ponadto, jeśli chcesz, aby powiadomienia dotyczące postów na blogu były wysyłane na inny e-mail, powiedz e-mail edytora treści, możesz to zrobić, przechodząc do Ustawienia > Powiadomienia i zmień adres e-mail pod „Wyślij na adres e-mail” pole. Ale znowu, gdy próbowałem to zrobić, nowy adres e-mail nie otrzymał powiadomień, więc jeśli napotkasz ten sam problem, najlepiej skontaktować się z pomocą techniczną.

wyślij na adres e-mail

Dodatek do ankiet i ankiet

WPForms niedawno wprowadził ten dodatek, który pozwala użytkownikom szybko tworzyć ankiety i ankiety do dowolnych celów. Niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć, gdzie pracownicy chcą wybrać się na wycieczkę firmową, czy chcesz zmierzyć lojalność klientów, ten dodatek na pewno się przyda..

Aby rozpocząć, zainstaluj i aktywuj Dodatek do ankiet i ankiet:

dodatek do ankiety i ankiet

Następnie utwórz nowy formularz. w Ustawiać obszar, zobaczysz cztery dodatkowe szablony:

ankiety i szablony formularzy ankiet

W zależności od tego, co musisz zrobić, wybierz jeden z tych szablonów i edytuj go tak, jak zwykle.

Rzućmy okiem na każdy szablon.

Formularz ankiety

Ankiety są powszechnie używane, aby poznać opinie klientów. Pomagają one jeszcze lepiej poznać swoich odbiorców, np. Jakie problemy chcą rozwiązać, jaki rodzaj treści chcieliby zobaczyć, gdzie cię znaleźli i więcej.

Oto jak wygląda szablon formularza ankiety:

przykład formularza ankiety

Formularz ankiety

Szablon formularza ankiety zawiera pola oceny, które można w pełni edytować i dostosowywać. Ma również wstępnie ustawione pytanie warunkowe, które pojawia się, jeśli użytkownik oceni ich satysfakcję 1 lub 2. Oczywiście, możesz zmienić te pola i dodać lub usunąć pola według własnych potrzeb. Wskazane jest również włączenie raportowania ocen, aby można było łatwo generować dane z ankiety.

przykład formularza ankiety

Prosty formularz ankiety NPS

Szablon prostej formy ankiety NPS ma jedno pole oceny i dwa pola warunkowe. Pierwsze pole warunkowe pojawi się, jeśli użytkownik wybierze ocenę niższą niż 7, a drugie pole warunkowe pojawi się, jeśli użytkownik wybierze ocenę od 6 do 9. Możesz zmienić te wartości lub dodać więcej pól, aby zebrać więcej danych.

przykład prostej formy ankiety NPS

Ulepszony formularz ankiety NPS

Ulepszony formularz ankiety NPS ma również na celu pomiar lojalności klientów, ale z dodatkowymi polami. Oprócz oceniania lojalności klientów i tego, czego dokładnie nie lubili (jeśli ocena jest niska), formularz pyta również, co lubili użytkownicy (jeśli ocena jest wysoka) i czy są gotowi przedstawić referencje. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz uzyskać autentyczne referencje, aby przyciągnąć więcej klientów lub wiedzieć, gdzie możesz poprawić.

przykład ulepszonej formy ankiety NPS

Dodatkowe szablony Addon

Dodatkowy szablon jest szalony. Posiada szablony formularzy branżowych, takie jak formularz wniosku o kredyt hipoteczny, formularz zaproszenia do składania wniosków, formularz połączenia rodziny, formularz wniosku o sponsoring, formularz katalogu receptur i wiele, wiele innych.

Dodatek do szablonów WPForms

Przy tak obszernej bibliotece szablonów powinieneś być w stanie utworzyć formularz na dowolne potrzeby w mniej niż 5 minut.

Jak przeglądać wpisy w WPForms

Więc ktoś wypełnia twój formularz. Co teraz? Jak zobaczysz ich wpisy?

To całkiem proste. Na panelu po lewej stronie pod WPForms, powinieneś zobaczyć Wpisy. Kliknij na to, a przejdziesz do interfejsu wpisów. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać formularz, który chcesz zobaczyć wpisy:

Wpisy WPForm

Po wybraniu formularza zobaczysz każdy wpis dla tego formularza. Aby wyświetlić wpis, kliknij Widok pod działania.

wyświetl wpis

Sposób prezentacji wyników będzie oczywiście różny w zależności od rodzaju ankiety. Oto, jak wygląda wpis do wysłania postu gościa:

wpis przesłania postu gościa

A oto przykład wpisu ulepszonego formularza NPS Survey:

Ankieta NPS usprawniona wprowadzanie formularza

Możesz wyeksportować te wpisy do celów raportowania i dokumentacji.

WPForms: responsywność na urządzeniach mobilnych

Formularze utworzone za pomocą WPForms wyglądają świetnie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Czcionki są wystarczająco duże, aby je zobaczyć, a pola mają odpowiednie odstępy. Oto jak formularz wygląda na tablecie:

widok tabletu

I na telefonie komórkowym:

widok mobilny

WPForms: Obsługa klienta

Możesz skontaktować się z obsługą klienta w tej sprawie strona w przypadku pytań technicznych i ogólnych lub przedsprzedażowych.

Jeśli masz pytanie związane z technologią, możesz je najpierw sprawdzić dokumentacja aby sprawdzić, czy możesz tam znaleźć rozwiązanie. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, możesz przesłać bilet.

skontaktuj się z pomocą techniczną

WPForms: Co mi się w tym podoba

 • Darmowa wersja ma wystarczającą funkcjonalność, abyś mógł stworzyć prosty formularz w zaledwie kilka minut. Idealny dla początkujących lub do tworzenia prostych formularzy kontaktowych.
 • Interfejs przeciągnij i upuść jest tak łatwy w użyciu. Istnieje wystarczająco dużo opcji, aby dostosować każde pole. Możesz także stylizować formularze za pomocą dodatkowego CSS.
 • W miarę rozwoju firmy i potrzeb możesz ją zaktualizować w dowolnym momencie. Aktualizacja, w zależności od planu, odblokowuje wiele zaawansowanych funkcji.
 • WPForms Pro ma unikalne funkcje, takie jak formularze konwersacyjne, strony formularzy, logika warunkowa i inne, które umożliwiają użytkownikom tworzenie zaawansowanych formularzy do dowolnych celów. Te cechy sprawiają, że za wersję premium warto zapłacić.
 • Dokumentacja i artykuły instruktażowe zawierają wystarczającą ilość informacji, aby pomóc w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów.
 • Długa lista szablonów zawartych w dodatku do szablonu jest szalona.

WPForms: Czego mi się nie podoba

 • Jeśli używasz dodatków po raz pierwszy, może być mylące, co zrobić po instalacji i aktywacji. Pomocne byłoby posiadanie krótkich instrukcji lub nawet linków do dokumentacji po zainstalowaniu dodatków, aby użytkownicy wiedzieli dokładnie, co robić dalej.
 • Użytkownicy nie mogą przesyłać wielu plików w jednym polu, więc jeśli użytkownicy muszą przesłać wiele plików, np. wiele zdjęć, możesz dodać wiele pól przesyłania plików lub poprosić ich o przesłanie plików w oprogramowaniu do udostępniania plików, takim jak folder Dysku Google, i zamiast tego podać link.
 • Strony formularza i formularze konwersacyjne nie będą działać, jeśli twoje linki bezpośrednie są ustawione na Zwykły, więc najpierw zmień strukturę bezpośredniego łącza..
 • Powiadomienia nie są wysyłane na niestandardowy adres e-mail.

WPForms: końcowe myśli

Pomimo drobnych ograniczeń tu i tam WPForms jest niesamowitą wtyczką do tworzenia formularzy WordPress, która naprawdę pozwala budować dowolne formy w kilka minut. Nie wymaga kodowania ani skomplikowanych ustawień. Ma również regularne aktualizacje i dostępne wsparcie.

W zależności od potrzeb i zasobów możesz wybrać wersję Lite i Pro z bardziej unikalnymi funkcjami dla każdego płatnego pakietu. Jeśli potrzebujesz funkcji formularzy konwersacyjnych lub ich szablonów formularzy, możesz rozważyć ich wersję pro, ale pamiętaj, że licencja zostanie przedłużona w pełnej cenie. Dla mnie sprawia, że ​​wersja Pro jest „miła mieć”, ale nie „musi mieć”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector