Przegląd motywów BuddyBoss 2020

Motyw BuddyBoss: przegląd

Jeśli kiedykolwiek chciałeś stworzyć społeczność online dla swojej firmy lub firmy, motyw BuddyBoss to jedyny motyw, którego będziesz kiedykolwiek potrzebować. Jest to jedyny w swoim rodzaju motyw w swojej lidze i zawiera bezpłatną wtyczkę o nazwie Platforma BuddyBoss.


W połączeniu ze sobą, Temat i Platforma BuddyBoss mogą pomóc każdemu, nawet bez wiedzy technicznej, w stworzeniu serwisu społecznościowego na równi z nowoczesnymi serwisami społecznościowymi. Będziesz mieć zaawansowane funkcje zwykle kupowane osobno w innych motywach i będziesz mógł zintegrować je z wieloma wtyczkami WordPress, gdy twoje potrzeby będą się rozwijać i ewoluować.

W tej recenzji omówimy:

 1. Temat Buddy Boss i platforma Buddy Boss: Krótka historia
 2. Rzeczy, które możesz zrobić dzięki kombinacji Buddy Boss
 3. Konfigurowanie platformy Buddy Boss
 4. Składniki społeczności online
 5. Dostosowywanie motywu
 6. Sprzedawaj swoje treści za pomocą BuddyBoss + LearnDash
 7. Zintegruj z większą liczbą wtyczek WordPress
 8. BuddyBoss: Ceny
 9. BuddyBoss: Wsparcie
 10. Recenzja BuddyBoss: Co mi się podoba
 11. Recenzja BuddyBoss: Czego mi się nie podoba
 12. Recenzja BuddyBoss: Końcowe przemyślenia

Temat Buddy Boss i platforma Buddy Boss: Krótka historia

Cofnijmy się trochę: w jaki sposób pojawił się motyw i platforma BuddyBoss?

Motyw i platforma Buddy Boss są w rzeczywistości zamiennikiem BuddyPress, wtyczki WordPress, która pozwala tworzyć serwisy społecznościowe. Choć innowacyjny, BuddyPress miał wiele ograniczeń i ma całą społeczność zewnętrznych wtyczek do niektórych bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak tworzenie forum. Korzystanie z wielu dodatków plug-in nie tylko komplikuje rzeczy, ale także zwiększa koszty użytkowników.

Tak więc twórcy motywu BuddyBoss pomyśleli, co zrobić, jeśli mamy wszystkie te zaawansowane funkcje pod jednym dachem? To by było łatwiejsze!

I tak się stało. Teraz, dzięki kombinacji BuddyBoss, możesz zrobić znacznie więcej niż portal społecznościowy, ale możesz także tworzyć dyskusje na forum i grupy społecznościowe bez dodatkowej wtyczki, prowadzić bezpłatne i płatne kursy i więcej.

W tym miejscu chcę wyjaśnić, co robi każdy z nich. The Platforma BuddyBoss dodaje funkcje do WordPress, aby ułatwić tworzenie społeczności online. Te funkcje obejmują możliwość tworzenia profili użytkowników, grup społecznościowych, forów, zaproszeń e-mail i tak dalej.

The Motyw BuddyBoss upewnia się, że wszystko wygląda ładnie i ładnie. Możesz używać dowolnego motywu WordPress z platformą BuddyBoss, ale nie będzie on wyglądał tak świetnie, jak podczas korzystania z motywu BuddyBoss.

Na przykład, oto jak wygląda profil użytkownika, gdy nie używasz motywu BuddyBoss:

profil użytkownika bez motywu BuddyBoss

Nadal możesz utworzyć profil użytkownika za pomocą Buddy Boss Platform, ale nie wygląda to tak dobrze.

Teraz porównaj to do wyglądu motywu Buddy Boss:

profil użytkownika z motywem BuddyBoss

Teraz wygląda to jak prawdziwy profil społecznościowy.

Podsumowując, możesz utworzyć portal społecznościowy z darmową wtyczką Platforma Buddy Boss, ale jeśli chcesz, aby wszystko wyglądało ładnie i pięknie od razu po wyjęciu z pudełka, najlepiej użyć motywu BuddyBoss. Oba są ściśle zintegrowane, dzięki czemu możesz dostosować swoją witrynę i inne ustawienia w jednym miejscu.

Są również kompatybilne ze starym BuddyPress, więc jeśli musisz przeprowadzić migrację profili społecznościowych i innych danych, zadziała bez żadnych problemów.


Rzeczy, które możesz zrobić dzięki kombinacji Buddy Boss

 1. Sieć społecznościowa / społeczność w komplecie z profilami użytkowników, aktualnościami, osiami czasu, prywatnymi wiadomościami, grupami społecznościowymi, forami, łączami członków, a nawet zaproszeniami e-mail do osób niebędących członkami. Żadna z tych wtyczek nie jest wymagana!
 2. Sprzedaj swoje treści. Buddy Boss integruje się z LearnDash i WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać treści na zasadzie subskrypcji lub jednorazowej opłaty.
 3. Utwórz stronę eLearningową. Możesz tworzyć, hostować i zarządzać swoimi kursami dzięki integracji z LearnDash.
 4. Zintegruj z innymi wtyczkami WordPress w celu zaryzykowania doświadczenia członków, tworzenia ofert pracy, tworzenia wydarzeń w witrynie lub na wyłączność itp.

Konfigurowanie platformy Buddy Boss

Ponieważ jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z kombinacją Buddy Boss, jedynym możliwym minusem jest ustawienie tego wszystkiego może zająć trochę czasu. Rozproszone ustawienia i opcje i wszystko inne (które wyjaśnię później) również nie pomaga. Ale aby uniknąć zagubienia się w złożoności interfejsu zaplecza, gorąco polecam obejrzenie ich instrukcji wideo tutaj.

Te filmy pokazują wszystko, od konfiguracji i konfiguracji platformy po dostosowanie motywu, aby upewnić się, że wszystko działa idealnie i wygląda świetnie.

W tej sekcji omówię tylko kilka podstawowych rzeczy, które musisz zrobić / wiedzieć, aby zrozumieć, jak działa platforma i jak z niej korzystać.


Zrozumienie platformy BuddyBoss

Jak powiedziałem wcześniej, platforma oferuje wiele funkcji, co jest świetne, ale niektóre ustawienia są dość rozproszone i wszędzie. Ma to związek ze sposobem organizacji platformy. Włączanie, konfigurowanie i stylizowanie funkcji odbywa się w kilku różnych miejscach.

Weźmy na przykład stronę logowania / rejestracji.

Możesz dostosować stronę logowania / rejestracji w BuddyBoss > Opcje motywu > Zaloguj się / zarejestruj się. Tutaj możesz dodać logo, zmienić rozmiar logo, użyć obrazu tła, dodać tytuł i opis itp.

Ale zdobądź to: możesz zmienić kolor strony logowania / rejestracji w Stylizacja, osobna sekcja w Opcjach motywu.

Wydaje mi się, że to rozsądne, że powinieneś mieć wszystkie potrzeby związane ze stylizacją strony pod jednym dachem, ale tak nie jest zorganizowane na platformie BuddyBoss.

Pozwólcie, że przedstawię migawkę tego, jak rzeczy działają na platformie:

różne części platformy BuddyBoss

Przeglądając tę ​​recenzję, zauważysz, że między różnymi obszarami platformy wiele się porusza, aby spersonalizować określoną funkcję. Na początku będzie to trochę przytłaczające i mylące, ale wkrótce zrozumiesz i zaczniesz wiedzieć, jak to jest w rekach dłoni.

Wybieranie komponentów

Zanim zrobisz cokolwiek innego, musisz najpierw wybrać komponenty, które mają mieć swój serwis społecznościowy.

Jeśli pójdziesz do BuddyBoss > składniki, zobaczysz listę komponentów, które możesz włączyć w swojej witrynie. Oto, co powinieneś zobaczyć:

składniki

Po prostu zaznacz pole komponentu, który chcesz włączyć dla swojej witryny, wybierz Aktywuj wśród akcji masowych u góry i naciśnij Zastosować.

Na przykład, jeśli chcesz, aby użytkownicy mogli wysyłać do siebie prywatne wiadomości, musisz aktywować Prywatne wiadomości pierwszy. Jeśli chcesz, aby członkowie mogli wysyłać zaproszenia e-mail dla osób niebędących członkami, aby dołączyć do sieci, możesz aktywować ten składnik tutaj i tak dalej.

Jeśli chcesz skonfigurować ustawienia dla każdego komponentu, kliknij Ustawienia bezpośrednio pod nim. Możesz także znaleźć ustawienia w BuddyBoss > Ustawienia.

Konfigurowanie stron komponentów i rejestracji

Powinieneś także przypisać strony WordPress do stron właśnie włączonych składników. Aby to zrobić, przejdź do BuddyPress > Strony, i powinieneś zobaczyć dwie sekcje: Strony elementów i Strony rejestracyjne.

W przypadku stron z komponentami są one automatycznie tworzone przez WordPress po włączeniu komponentów, więc najprawdopodobniej na początku nic nie będziesz musiał zmieniać. Ale jeśli na przykład chcesz przypisać nową stronę do grup społecznościowych, możesz to zrobić, tworząc nową stronę i wybierając tę ​​nową stronę z menu rozwijanego:

dodawanie nowej strony do strony komponentu

Dla Strony rejestracyjne, musisz utworzyć stronę z Warunkami korzystania z usługi i Polityką prywatności i połączyć je z odpowiednimi sekcjami rejestracji. Jeśli nie masz pewności, co robić w tym momencie, możesz zapoznać się z samouczkiem wideo, który zostały starannie połączone na dole sekcji:

link do samouczka na temat konfigurowania stron rejestracji

Znajdziesz linki do samouczków rozrzucone po różnych sekcjach platformy, co jest naprawdę miłym akcentem, który ułatwia nieco nowym użytkownikom.

Konfigurowanie ustawień

Chcesz również dostosować swoje ustawienia, aby kontrolować dostęp do witryny, profile użytkowników, grupy społecznościowe i inne ustawienia. Iść do BuddyBoss > Ustawienia i dokładnie przejrzyj każdą opcję. Zacznij od ustawień ogólnych i przejdź przez każdą z kategorii.

Oto migawka ustawień:

Ustawienia BuddyBoss Platofrm

Jeśli tworzysz społeczność online, sensowne jest zezwolenie osobom niebędącym członkami na rejestrację nowych kont. Możesz także zezwolić członkom na usuwanie ich profili i wybrać, komu będzie pokazywany pasek narzędzi.

Pod Prywatność, możesz ograniczyć dostęp do swojej witryny tylko zalogowanym członkom, ale strony logowania / rejestracji będą nadal widoczne dla każdego.

Inną interesującą rzeczą, którą możesz tutaj zrobić, jest zwolnienie niektórych adresów URL z prywatności. Możesz chcieć, aby niektóre strony, takie jak na przykład strony marketingowe, były widoczne publicznie i aby to zrobić, po prostu wklej adres URL strony w Treści publiczne pole i naciśnij Zapisz zmiany.

Również w tej sekcji znajdziesz ustawienia dla włączonych komponentów, takich jak profile, grupy, fora, aktywność, media, połączenia, zaproszenia i wyszukiwanie.

To jest na ogół miejsce, w którym możesz ustawić, co użytkownicy mogą robić w Twojej witrynie. Na przykład, jeśli chcesz, aby mogli przesyłać zdjęcie profilowe i zdjęcie na okładkę dla swoich profili użytkowników, po prostu przejdź do BuddyBoss > Ustawienia > Profile i zaznacz odpowiednie pole.

Importowanie danych demonstracyjnych

Inną rzeczą, którą chcesz zrobić przed rozpoczęciem zabawy z tematem, jest import danych demonstracyjnych. Witryna po wyjęciu z pudełka będzie pusta i nie będziesz mieć przykładowych profili użytkowników ani grup społecznościowych. Aby zobaczyć, jak wyglądają rzeczy na froncie, najlepiej zaimportować dane demonstracyjne.

Aby zaimportować dane demonstracyjne, przejdź do Buddy Boss > Przybory. Zobaczysz listę Dane domyślne możesz zaimportować. Możesz importować członków, grupy i fora demo. Aby ułatwić sobie życie, sugeruję importowanie wszystkiego na raz. Kliknij każde z pól i naciśnij Importuj wybrane dane.

importowanie danych demo

Gdy to zrobisz, podasz kilka przykładowych profili użytkowników, grup społecznościowych i forów do pracy.

Oto przykłady demo grup społecznych:

demo grupy społeczne

Składniki społeczności online

Teraz możesz zacząć tworzyć społeczność online, którą zawsze sobie wyobrażałeś. Jak powiedziałem wcześniej, kombinacja BuddyBoss zapewnia wbudowane zaawansowane funkcje do tworzenia zaawansowanych społeczności internetowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​zdecydowanie łatwiej jest stworzyć serwis społecznościowy za pomocą BuddyBoss. Żadne dodatkowe funkcje nie są potrzebne. Mają także szczegółowe instrukcje wideo na temat konfigurowania każdej funkcji, abyś nie musiał sam się zastanawiać..

Profile użytkowników

Wbudowany w BuddyBoss umożliwia dostosowywanie profili użytkowników. Jeśli pójdziesz do BuddyBoss > Profile, będziesz mógł dodać więcej pól, takich jak adres e-mail, numer kontaktowy, urodziny i inne. To naprawdę zależy od Ciebie i tego, co chcesz, aby użytkownicy dzielili się o sobie.

profile użytkowników

Sprawy stają się trochę mylące, ponieważ możesz dodawać pola do profili użytkowników w backendu, ale aby zmienić rozmieszczenie elementów w profilu użytkownika, musisz przejść do Nawigacja profilu co zabiera cię z BuddyBoss.

Po kliknięciu przycisk Nawigacja profilu otwiera się w nowej karcie i zabiera mnie do dostosowania motywu interfejsu użytkownika. Jest to niewygodne, jeśli nie chcę opuszczać strony ustawień zaplecza. Wolałbym, jeśli zamiast tego otwiera się w nowej karcie, lub jeszcze lepiej jest, aby tę opcję można było znaleźć w edytorze zaplecza wraz ze wszystkim innym.

Prywatne wiadomości

Możesz także włączyć funkcję prywatnych wiadomości, jeśli chcesz, aby użytkownicy mogli przesyłać sobie wiadomości. Aby to włączyć, po prostu przejdź do BuddyBoss > składniki i aktywuj Prywatne wiadomości.

Prywatna funkcja wiadomości zawiera zaawansowane opcje. Po pierwsze, członkowie mogą wpisać nazwę bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej, aby mogli wysłać wiadomość do każdego bez konieczności opuszczania własnego profilu.

Mogą również wysyłać zdjęcia, emotikony i pliki GIF za pośrednictwem prywatnych wiadomości, ale najpierw musisz włączyć tę funkcję. Aby ją włączyć, po prostu przejdź do BuddyBossy > Ustawienia > Głoska bezdźwięczna. Tam zobaczysz te opcje:

włączanie mediów w prywatnych wiadomościach

Zaznacz wszystkie te pola i zapisz zmiany.

W funkcji wiadomości prywatnych podoba mi się to, że interfejs jest bardzo podobny do innych popularnych aplikacji do przesyłania wiadomości, więc użytkownicy mogą z niego korzystać jednocześnie, nie poświęcając zbyt wiele czasu na zrozumienie, jak działają.

Użytkownicy mogą wybierać wiele zdjęć jednocześnie, wyszukiwać wiadomości i korzystać z wbudowanych emoji. Uwielbiam także to, że możesz zmieniać odcienie skóry emoji.

Jedyną rzeczą, która moim zdaniem jeszcze bardziej ją ulepszy, jest możliwość wyszukiwania emoji przez użytkowników przez wpisanie.

Kolejną drobną niedogodnością, którą znalazłem, jest to, że nie możesz wysłać wiadomości, naciskając Enter. W rzeczywistości musisz kliknąć przycisk Wyślij, który jest bummerem, jeśli jesteś na pulpicie i nie chcesz zawracać sobie głowy myszką lub panelem dotykowym.

Nie wiem też, czy to tylko ja, ale pliki GIF nie będą się ładować po mojej stronie.

Oto przegląd działania prywatnych wiadomości:

prywatne wiadomości

Grupy społeczne

Kolejną fajną funkcją BuddyBoss jest możliwość tworzenia grup społecznościowych w oparciu o zainteresowania użytkowników.

Aby włączyć tę funkcję, przejdź do BuddyBoss > składniki i aktywuj Grupy społeczne.

Jeśli zaimportowałeś dane demo, będziesz mieć przykładowy zestaw grup społecznościowych, i tak powinien wyglądać katalog grup społecznych:

demo grupy społeczne

Więcej ustawień dla tej funkcji można znaleźć w BuddyBoss > Ustawienia > Grupy. Tutaj możesz zezwolić wszystkim użytkownikom na tworzenie grup społecznościowych, pozwolić administratorom na przesłanie zdjęcia na okładkę i awatara, włączyć typy grup itp.

Możesz także ustawić domyślny obraz okładki dla grup społecznościowych, a także szerokość i wysokość obrazu okładki w BuddyBoss > Opcje motywu > Okładka.

Na zapleczu możesz zobaczyć listę wszystkich grup społecznościowych, przechodząc do BuddyBoss > Grupy. Tutaj możesz edytować, usuwać lub wyświetlać grupy społecznościowe.

Dyskusje na forum

Inną wbudowaną funkcją BuddyBoss jest możliwość tworzenia dyskusji na forum, funkcja, która była możliwa do osiągnięcia tylko dzięki wtyczkom innych firm. Podczas dyskusji na forum członkowie mogą rozmawiać ze sobą w formacie pytań i odpowiedzi podobnym do Reddit, co jest bardzo przydatne, jeśli chcesz, aby członkowie mogli sobie pomagać lub rozmawiać ze sobą.

dyskusja na forum

Aby włączyć tworzenie forów, po prostu przejdź do BuddyBoss > składniki i aktywuj Dyskusje na forum. Jeśli pójdziesz do BuddyBoss > Ustawienia > Dyskusje na forum, będziesz mógł wdrożyć więcej zasad, takich jak zabronienie edytowania komentarzy lub postów po ustalonym czasie, zezwolić użytkownikom bez kont na tworzenie dyskusji lub komentarzy, umożliwiając członkom subskrybowanie forów i wiele więcej.

To naprawdę potężna funkcja, która może przenieść twoją sieć społecznościową na inny poziom. Jest to szczególnie przydatne w przypadku witryn e-learningowych, w których chcesz, aby Twoi uczniowie mogli wspólnie omawiać tematy.

W Opcje motywu > Fora, będziesz mógł dostosowywać fora, zmieniając układ, używając niestandardowego obrazu baneru, dodając tytuł i opis forum itp..

Fajne jest też to, że każda grupa społecznościowa może stworzyć własne forum i może utworzyć więcej niż jedno. Na przykład w grupie społecznej „Projektowanie graficzne” mogą odbyć następujące dyskusje na forum:

dyskusje na forum grup społecznych

Połączenia członków

Członkowie mogą również łączyć się ze sobą, wysyłając prośbę o połączenie podobnie jak w Google+ lub prośbę o przyjaźń na Facebooku.

Każdy profil członka będzie miał Połączyć przycisk obok zdjęcia profilowego. Członkowie mogą kliknąć ten przycisk, aby wysłać żądanie połączenia.

niebieski przycisk Połącz w profilach użytkowników

Po wysłaniu przez członka prośby o połączenie będzie można ją anulować.

Członkowie zobaczą takie powiadomienie, gdy ktoś wyśle ​​prośbę o połączenie:

powiadomienie o zaproszeniu do połączenia

Możesz włączyć tę funkcję w BuddyBoss > składniki > Połączenia członków.

Wyszukiwanie w sieci

Kolejną naprawdę wygodną funkcją jest wyszukiwanie sieciowe, w którym użytkownicy mogą przeszukiwać całą sieć w poszukiwaniu postów na jednym pasku wyszukiwania.

wyszukiwanie sieciowe

Możesz wybrać, które typy wpisów mogą być wyszukiwane. Aby to zrobić, przejdź do BuddyBoss > Ustawienia > Szukaj. Tutaj możesz ustawić, aby niektóre posty lub informacje były dostępne do wyszukiwania, takie jak nazwiska członków, adres e-mail, nazwa użytkownika, tekst akapitu, liczby, dyskusja, odpowiedzi i inne.

Zaproszenia e-mailowe

BuddyBoss pozwala również członkom wysyłać zaproszenia e-mail do wszystkich osób, które chcą dołączyć do sieci, czy to współpracowników, przyjaciół czy rodziny. Wszystko, czego potrzebują, to imię i adres e-mail osoby zapraszanej.

Oto, w jaki sposób członkowie mogą wysyłać zaproszenia e-mail:

wysyłanie zaproszeń e-mail

Możesz także wybrać, czy chcesz, aby członkowie mogli zmieniać tytuł i treść wiadomości e-mail, przechodząc do BuddyBoss > Ustawienia > Zaprasza.


Dostosowywanie motywu

Następnym krokiem jest rozpoczęcie dostosowywania motywu, aby wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Motyw BuddyBoss zapewnia wiele opcji dostosowywania, dzięki czemu możesz zapewnić markowe, przyjemne wrażenia swoim członkom.

Tworzenie menu nawigacyjnych

Pierwszą rzeczą, którą chcesz utworzyć, są menu nawigacyjne, ponieważ właśnie w ten sposób będziemy poruszać się po witrynie.

Istnieją dwa główne menu, które można utworzyć za pomocą motywu Buddy Boss: menu paska tytułowego i menu BuddyPanel.

pasek tytułu i menu BuddyPanel

Menu paska tytułowego

Menu paska tytułowego to menu w nagłówku. Aby utworzyć menu paska tytułowego, przejdź do Backend WordPress, najedź kursorem myszy Wygląd, i kliknij Menu. Zobaczysz pole, w którym możesz wpisać Nazwa menu. Wpisz nazwę menu, na przykład „Menu paska tytułowego”, i kliknij Utwórz menu.

jak stworzyć menu

Pojawi się lista stron, które możesz dodać do swojego menu. Zaznacz pola, które chcesz dodać i naciśnij Dodaj do menu. Pod tytułem menu zobaczysz paski, które możesz przeciągać i upuszczać, aby zmienić kolejność. Możesz również utworzyć element podrzędny dla każdej strony, wcinając pasek.

Na Ustawienia menu w dolnej części nie zapomnij kliknąć Pasek tytułu.

tworzenie menu paska tytułowego

W przypadku większości innych motywów nie będziesz mieć dużej swobody w wyglądzie nagłówka, ale Motyw Buddy Boss daje więcej opcji dostosowywania nagłówka i stopki.

Możesz znaleźć opcje dostosowywania nagłówka w BuddyBoss > Opcje motywu. W tej sekcji będziesz mógł wgrać swoje logo, zmienić układ nagłówka, a nawet zmienić jego kolor. Później pokażę Ci bardziej szczegółowo różne rzeczy, które możesz zrobić w Opcjach motywu.

Menu BuddyPanel

Menu BuddyPanel to miła funkcja tego motywu, która zwiększa komfort korzystania z serwisu społecznościowego. Aby utworzyć menu BuddyPanel, przejdź do Panel WordPress > Wygląd > Menu. Kontynuuj, aby utworzyć nowe menu i nadać mu tytuł.

Po lewej stronie kliknij Buddy Boss i zaznacz pola elementów, które chcesz pokazać w menu BuddyPanel. Kliknij Dodaj do menu, i w Ustawienia menu możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać ten panel zarówno zalogowanym, jak i wylogowanym użytkownikom. Osobiście uważam, że sensowniej jest stworzyć inny panel dla tych dwóch typów użytkowników. W tym przykładzie pokażę to tylko zalogowanym użytkownikom.

BuddyPanel domyślnie wygląda niesamowicie, ale możesz zrobić wiele więcej, aby go dostosować.

Na przykład możesz zmienić ikonę pozycji menu w BuddyPanel bezpośrednio w Menu Sekcja. Aby to zrobić, kliknij menu rozwijane elementu menu i kliknij ikonę. Zobaczysz wyskakujące okienko z dużą ilością ikon do wyboru. Jest to całkiem fajna funkcja dodana przez platformę BuddyBoss, która ułatwia dostosowanie menu BuddyPanel.

zmiana ikon menu BuddyPanel

Możesz także zmienić kolor BuddyPanel, a ja pokażę to w dalszej części.

Konfigurowanie strony domowej i blogów

Gdy skończysz menu, możesz także ustawić strony domowe i strony bloga. Strona główna jest pierwszą rzeczą, którą członkowie widzą po zalogowaniu do Twojej witryny. Możesz wybrać wyświetlanie aktualności, osi czasu, katalogu członków, bloga lub listy kursów.

Aby ustawić stronę główną i stronę bloga, przejdź do Pulpit nawigacyjny WordPress > Ustawienia > Czytanie. Gdy tam będziesz, wybierz Strona statyczna jako stronę główną i ustaw dowolną stronę jako stronę domową i blog.

ustawienie strony domowej i blogu

Jako przykład, jeśli wybierzesz Kanał wiadomości jako twoją stronę główną, jest to pierwsza rzecz, którą członkowie zobaczą po zalogowaniu:

kanał informacyjny jako strona główna

Teraz masz ścianę aktywności podobną do Twittera, która jest automatycznie zapełniana ostatnimi aktywnościami w Twojej witrynie. Członkowie mogą wpisać status i wspomnieć o kimś za pomocą @, przesłać zdjęcie lub GIF i załączyć emoji. Mogą również wybrać opublikowanie go w swoim profilu lub w grupie. To jest całkiem fajne.

Oczywiście możesz przypisać inną stronę jako stronę główną w zależności od potrzeb i preferencji.

Istnieje również kilka innych rzeczy, które możesz zrobić na swojej stronie głównej. Jeśli przejdziesz do pulpitu WordPress i klikniesz Strony, zobaczysz listę wszystkich stron, w tym aktualnie przypisaną stronę główną. Kliknij tę stronę, aby przejść do edytora Gutenberga.

pierwsza strona

Po wejściu, jeśli klikniesz Atrybuty strony, zobaczysz menu rozwijane pokazujące trzy opcje szablonu:

zmiana układu strony

Strona pełnoekranowa usunie nagłówek i pasek boczny, podczas gdy brak paska bocznego oczywiście usunie pasek boczny. Baw się tymi opcjami, dopóki nie znajdziesz preferowanego układu. Możesz zrobić to samo ze wszystkimi innymi stronami. Więc jeśli chcesz utworzyć stronę marketingową, w której nie ma rozproszenia, takiego jak nagłówki i paski boczne, tryb pełnoekranowy jest świetną opcją.

Jeśli chcesz dodać pasek boczny do swojej strony głównej (lub jakiejkolwiek innej strony), po prostu przejdź do Pulpit nawigacyjny WordPress > Wygląd > Widżety.

widżety i paski boczne

Aby dodać widżet do paska bocznego, po prostu przeciągnij go i upuść wewnątrz paska bocznego. Możesz przypisać mu nazwę i dokonać innych modyfikacji.

W tym przykładzie chcę dodać pasek boczny do mojej strony głównej kanału informacyjnego. Paski boczne dla tej strony są oznaczone Aktywność -> Pozostał katalog (pasek boczny pojawia się po lewej stronie) i Aktywność -> Prawo katalogu (pasek boczny pojawia się po prawej stronie). Najlepsze jest to, że mogę używać obu pasków bocznych, jeśli chcę. Oto przykład, jak to zrobić:

dodawanie pasków bocznych

W tym procesie podoba mi się to, że nie wymusza nowego sposobu robienia rzeczy. Jeśli jesteś już przyzwyczajony do korzystania z WordPressa, jego widżetów i edytora treści, będziesz w stanie z łatwością wykonać większość tych rzeczy. Chociaż jeszcze lepiej jest mieć wszystkie te możliwości dostosowywania w tylko jednej, zunifikowanej sekcji dla każdej strony, przynajmniej platforma nie wymusza nowego interfejsu dla użytkowników, którego nauka zajmie trochę czasu.

Jeśli chodzi o stronę bloga (i dowolną stronę), możesz zrobić dokładnie to samo. Możesz dodać pasek boczny (ale możesz dodać tylko jeden pasek boczny) i użyć dowolnego widżetu.

Możesz także zmienić układ strony swojego bloga, ale tym razem zrobisz to w BuddyBoss. Iść do BuddyBoss > Opcje motywu > Blog. w Układ archiwum blogów, zobaczysz trzy opcje: Lista, Kamieniarstwo lub Siatka.

układ archiwum blogów

Osobiście najbardziej lubię masonerię, ale to naprawdę zależy od ciebie. Rzućmy okiem na różnice między tymi trzema układami:

różne szablony stron bloga

Możesz więcej dostosowywać nawet za pomocą pojedynczych stron postów na blogu. Na przykład możesz zmienić układ prezentowanego obrazu, włączyć / wyłączyć pole autora i włączyć / wyłączyć przyciski udostępniania społecznościowego. Jest to szczególnie fajne, ponieważ nie musisz używać innej wtyczki do udostępniania społecznościowego. Mimo że same przyciski nie mogą być modyfikowane, jest to lepsze niż nic i martwi się o jedno.

Po prostu poznaj Blog sekcja pod Opcje motywu, wypróbuj różne rzeczy i sprawdź, które ustawienia będą dla Ciebie najlepsze.

Opcje motywu

Kilka razy wspominałem o opcjach motywu w poprzednich sekcjach, i tutaj możesz przejść do drobiazgów i dostosować wygląd swojej witryny od typografii do kolorów. Nie zamierzam pokazywać ci wszystkiego, co możesz tutaj zrobić, te samouczki istnieje właśnie z tego powodu, ale przedstawię przegląd ciekawych sposobów dostosowania motywu.

Po prostu idź do BuddyBoss > Opcje motywu aby zobaczyć dostępne opcje dostosowywania motywu.

Logo

Sekcja przesyłania logo tutaj jest bardzo przyjazna dla użytkownika, ponieważ zawiera różne opcje. W przypadku większości motywów opcje dostosowywania logo są bardzo ograniczone, ale dzięki motywowi BuddyBoss możesz zrobić kilka różnych rzeczy.

dodawanie logo

Możesz włączyć lub wyłączyć logo na komputerze i telefonie komórkowym. Być może zastanawiasz się, dlaczego powinna to być opcja, ale niektórzy ludzie nie chcą mieć swojego logo na telefonie komórkowym, ponieważ jest zbyt duże i odwraca uwagę użytkownika.

Dzięki BuddyBoss, jeśli włączysz logo mobilne, będziesz mógł wgrać inne o mniejszych wymiarach. Możesz także dostosować jego rozmiar.

nagłówek

Powiedziałem wcześniej, że możesz zrobić o wiele więcej za pomocą nagłówka i tutaj możesz to zrobić.

Możesz wybrać jedną z trzech opcji układu, czego nie oferuje większość innych motywów. Możesz wybrać, aby Twoje logo znajdowało się po lewej stronie nagłówka, na środku lub na BuddyPanel. BuddyPanel jest lepszą lokalizacją dla Twojego logo, jeśli jest wysokie i potrzebujesz więcej miejsca.

dostosowywanie nagłówka

Możesz także włączyć lepki nagłówek, który jest przyklejany na górze strony podczas przewijania przez użytkowników.

Inną rzeczą, którą możesz regulować, jest wysokość nagłówka, włączanie / wyłączanie cienia oraz zmiana przycisków wyświetlanych w prawym rogu nagłówka.

Jedyne, czego brakuje, to możliwość przypisania innego nagłówka do różnych stron, ponieważ czasami chcesz to zrobić.

BuddyPanel

Tutaj możesz włączyć lub wyłączyć BuddyPanel. Pamiętaj, że będzie widoczny tylko wtedy, gdy masz dla niego utworzone menu Wygląd > Menu.

Możesz także wyświetlić go po lewej lub prawej stronie ekranu.

Paski boczne

Jeśli chcesz mieć możliwość zmiany pozycji pasków bocznych różnych stron, możesz to zrobić. Masz opcję wyświetlania paska bocznego stron po lewej lub prawej stronie za pomocą jednego kliknięcia.

Typografia

Zmiana typografii witryny wymaga wtyczek innych firm do wielu motywów, ale Motyw BuddyBoss zawiera wbudowane dostosowanie czcionek Google Fonts, w którym można wybierać spośród setek czcionek dla swojej witryny.

Możesz wybrać typografię dla tytułu witryny (jeśli logo jest wyłączone), treści i nagłówków (od H1 do H6). Możesz także zmienić grubość i styl czcionki, podzestawy i rozmiar czcionki. A ponieważ możesz ustawić inną typografię dla każdego nagłówka, daje to znacznie więcej możliwości dostosowywania.

Stylizacja

W stylu możesz zmienić schemat kolorów, a także kolor nagłówka, BuddyPanel, stopki i elementów ciała. Najbardziej podoba mi się to, że możesz zmienić kolor praktycznie dowolnej części witryny, dzięki czemu bardzo łatwo pozostać wiernym kolorom marki.

Jako przykład możesz zmienić kolory nagłówka:

zmiana koloru nagłówka

Możesz zrobić wiele, aby stylizować swoją witrynę i myślę, że dobrze się badasz.

Blog

Pokazałem wcześniej, że możesz wybierać między trzema układami stron blogu. W rzeczywistości istnieje wiele innych dostępnych opcji dostosowywania strony bloga. Na przykład możesz zmienić sposób wyświetlania wyróżnionego obrazu. Możesz także włączyć / wyłączyć pokrewne posty, ograniczyć liczbę wyświetlanych pokrewnych postów, wyłączyć / włączyć pole autora bloga i dodać krótki kod biuletynu.

Chociaż istnieje wiele opcji, niektóre funkcje są nadal ograniczone. Na przykład opcje wyświetlania polecanych obrazów nie są wystarczająco elastyczne. Nie ma opcji wyświetlenia tytułu postu na górze wyróżnionego obrazu ani dodania nakładki.

W treści posta na blogu nie ma możliwości zmiany odstępów między wierszami ani dostosowania szerokości obszaru treści.

Nie można również zmienić sposobu wyświetlania powiązanych artykułów. Więc jeśli chcesz wyświetlić je jako listę z małymi polecanymi obrazami, nie ma na to sposobu.

Istnieje również opcja włączenia pływających linków społecznościowych, dzięki czemu nie trzeba już do tego używać wtyczki innej firmy. Jedynym minusem jest to, że nie będziesz w stanie zmienić wyglądu ikon. Wygląda całkiem nieźle, więc nie jest to tak duży problem. Ale gdyby mogli dodać więcej opcji dostosowywania ikon pływających akcji społecznościowych, byłoby świetnie.

Strona logowania / rejestracji

Kolejną naprawdę fajną funkcją jest możliwość dostosowania strony logowania / rejestracji, aby odzwierciedlała Twoją markę, a nie tylko zwykły obszar logowania / rejestracji WordPress.

Stronę logowania / rejestracji można zaprojektować tak, aby miała niestandardowy obraz tła, który wygląda świetnie. Możesz również dodać nagłówek i opis tekstowy jako nakładkę do obrazu. Moim zdaniem ograniczenie w ustawieniach polega na tym, że możesz wyświetlać tylko tę samą wiadomość zarówno dla strony logowania, jak i rejestrować, a czasem możesz chcieć wyświetlać różne wiadomości dla tych różnych stron. Na przykład zamiast mówić „Dołącz do nas!” na stronie logowania bardziej sensowne jest powiedzenie „Witamy ponownie!”

Oto przykład dostosowania strony logowania:

dostosowywanie strony logowania

Inne rzeczy, które możesz zrobić w Opcjach motywu:

 • Dostosuj swoją stronę 404
 • Baw się stopką (możesz dodawać widżety, zmieniać kolory, dodawać krótki kod, taki jak zapis do newslettera, linki społecznościowe, zmieniać etykietę (biała etykieta) itp.)
 • Dodaj niestandardowe kody
 • Zminimalizuj CSS i JavaScript
 • Włącz tryb konserwacji
 • Ustaw domyślne obrazy okładek dla profili użytkowników
 • Dostosuj fora (zmień układy, użyj obrazu baneru, dodaj tytuł i opis forum itp.)

Podsumowując, opcje dostosowywania dostępne w Opcjach motywu są dość zaawansowane, ale można je łatwo dostosować. Żadne dodatkowe wtyczki ani kodowanie nie są potrzebne, aby zmienić typografię, zmodyfikować nagłówki, zmienić kolory i więcej.


Sprzedawaj swoje treści za pomocą BuddyBoss + LearnDash

Oprócz posiadania społeczności online, możesz także sprzedawać swoje treści na swojej stronie poprzez integrację motywu BuddyBoss z LearnDash.

Jeśli już korzystasz z LearnDash, dobrą wiadomością jest to, że BuddyBoss podjął dodatkowe kroki, aby upewnić się, że ich platforma i motyw są doskonale zintegrowane z LearnDash. Ułatwia to sprzedaż treści i budowanie społeczności wokół tych treści.

Jeśli nie znasz LearnDash, jest to wtyczka WordPress do systemu do nauki uczenia się, która pozwala tworzyć, hostować i zarządzać kursami online w jednym miejscu. Jest to wtyczka premium, którą musisz zakupić osobno. Dzięki integracji z WooCommerce możesz sprzedawać swoje kursy za opłatą jednorazową lub na zasadzie subskrypcji.

LearnDash sam w sobie jest niesamowitą wtyczką. Ma potężne wbudowane narzędzie do tworzenia kursów, którego można używać do tworzenia kursów od zera, tworzenia quizów i zadań, tworzenia niestandardowych certyfikatów i wielu innych. Możesz oferować kursy za darmo lub za opłatą jednorazową lub cykliczną. Możliwości są nieograniczone dzięki LearnDash.

Chociaż nie zamierzam szczegółowo omawiać sposobu tworzenia kursu w LearnDash (możesz sprawdzić moją recenzję LearnDash tutaj), chcę pokazać, w jaki sposób możesz dostosować sposób strony listy kursów i indywidualnego kursu wyglądają strony.

Integracja LearnDash

Aby rozpocząć korzystanie z LearnDash, przejdź do Wtyczki > Dodaj nowe oraz zainstaluj i aktywuj LearnDash.

Po zainstalowaniu LearnDash zostanie automatycznie utworzona nowa strona z adresem URL „twojadomena.com/kursy”.

Na tej stronie członkowie będą mogli zobaczyć wszystkie dostępne kursy w Twojej witrynie. Nie będę dogłębnie omawiać, jak utworzyć kurs w LearnDash (możesz sprawdzić moją recenzję LearnDash tutaj), ale chcę ci pokazać, w jaki sposób możesz dostosować sposób strony listy kursów i indywidualnego kursu wyglądają strony.

Ale zanim wszystko inne, przejdź do LearnDash > Ustawienia i upewnij się, że Aktywny szablon w twoim LearnDash jest LearnDash 3.0 i NIE Dziedzictwo. LearnDash 3.0 to nowo wydana wersja, która sprawia, że ​​każda strona kursu wygląda niesamowicie od razu, więc nie musisz wykonywać obszernych dostosowań.

Dostosowywanie strony listy kursów

Po zainstalowaniu i aktywacji LearnDash, przejdź do BuddyBoss > Opcje motywu, zobaczysz, że jest nowa sekcja o nazwie LearnDash:

LearnDash w opcjach motywu

Tutaj możesz się pobawić tym, jak wygląda strona listy kursów. Możesz włączyć filtr kategorii, który pozwoli członkom zobaczyć kursy w jednej kategorii. W polu Taksonomia możesz wybrać, czy użytkownicy będą mogli filtrować według kategorii lub tagów.

Możesz także włączyć filtr instruktorów, który pozwoli użytkownikom zobaczyć wszystkie kursy instruktora. Jeśli jesteś jedynym instruktorem, możesz obejść się bez tego filtra.

Możesz także wyświetlić autora kursu i datę jego utworzenia na kursach, lekcjach lub tematach.

Oto jak wygląda strona indeksu kursu oraz różne opcje filtrowania i wyświetlania dostępne dla użytkowników:

strona indeksu kursu

Jak widać, członkowie mogą zobaczyć, w których kursach są zapisani, a którzy nie są zapisani, i które kursy jeszcze nie rozpoczęli. Wyświetlane są również paski postępu.

W tym momencie warto dodać tę stronę do menu nagłówka, aby członkowie mogli łatwo przejść tutaj.

Dostosowywanie strony kursu

Możesz dostosować wygląd każdej strony kursu bezpośrednio w LearnDash. Możesz dodać tytuł, krótki opis, zdjęcie na okładkę, polecany obraz i więcej.

Aby dostosować stronę kursu, przejdź do LearnDash > Kursy i kliknij kurs, który chcesz dostosować. Zostaniesz przeniesiony do edytora Gutenberga, gdzie będziesz mógł dodać lub edytować tytuł i opis kursu.

Po prawej stronie przewiń w dół, zobaczysz opcje przesłania zdjęcia na okładkę i polecanego obrazu. Są to świetne sposoby na ulepszenie strony kursu i uczynienie go bardziej atrakcyjnym dla uczniów.

Dodatkową funkcją BuddyBoss jest możliwość ustawienia podglądu wideo zamiast wyróżnionego obrazu. Oto jak to zrobić:

ustawianie podglądu kursu wideo

Gdy członkowie rozpoczną kurs, zostaną przeniesieni na stronę lekcji. LearnDash jest wyposażony w funkcję o nazwie Tryb ostrości, która usuwa wszelkie zakłócenia, takie jak menu i paski boczne, aby uczniowie mogli skupić się na lekcji. W połączeniu z BuddyBoss wygląda to tak:

Tryb ostrości LearnDash

Zauważ, że menu paska tytułu zniknęło, dzięki czemu strona nie jest zagracona.

Na stronie lekcji znajduje się wiele ciekawych opcji, które zwiększą komfort uczenia się uczniów. Mogą przełączać się między trybem jasnym i ciemnym, aby dopasować się do różnych warunków oświetleniowych, i przejść do trybu pełnoekranowego, aby uzyskać jeszcze bardziej bez zakłóceń interfejs.

Łączenie kursów z grupami społecznościowymi

Kolejną naprawdę fajną rzeczą, którą możesz zrobić za pomocą BuddyBoss i LearnDash, jest utworzenie ustawienia w klasie, łącząc kursy Learndash z grupami społecznościowymi. W ten sposób grupa społeczna może funkcjonować jako klasa, w której użytkownicy (studenci) mają dostęp do swoich kursów w jednym miejscu.

Będziesz mógł przypisać organizatorów / nauczycieli do każdej grupy społecznej i możesz połączyć więcej niż jeden kurs z grupą społeczną.

Proces jest naprawdę prosty i łatwy do wykonania. Jeśli interesuje Cię ta funkcja, możesz obejrzeć pełną wersję instruktaż wykonane przez BuddyBoss, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.


Zintegruj z większą liczbą wtyczek WordPress

Motyw BuddyBoss jest również zgodny z większością dobrze zakodowanych wtyczek WordPress, co daje wiele możliwości tego, co możesz zrobić ze swoją witryną.

Gambling User Experience

Hazardowanie doświadczeń użytkowników to świetny sposób na zachęcenie do ciągłego korzystania i zaangażowania społeczności internetowej. Na przykład, aby zachęcić użytkowników do dołączenia do dyskusji na forum, możesz przyznawać punkty za każdą odpowiedź lub dyskusję, którą rozpoczną. Następnie możesz w jakiś sposób wymienić te punkty.

Jeśli chcesz zaryzykować wrażenia członków, możesz zintegrować BuddyBoss z GamiPress. GamiPress to darmowa wtyczka WordPress, która pomaga przyznawać punkty użytkownikom za interakcję z witryną, przyznawać im odznaki za osiągnięcia i umożliwiać system rankingowy motywujący użytkowników do spełnienia wszystkich wymagań.

Sekcja Ofert Pracy

Jeśli budujesz społeczność specjalistów w niszowej lub określonej branży, sekcja poświęcona ogłoszeniom o pracę to świetny sposób na zwiększenie wartości członków. To duży magnes dla użytkowników, który zmotywuje użytkowników do powrotu do Twojej witryny.

Możesz zintegrować BuddyBoss z WP Job Manager, darmową wtyczką, aby utworzyć sekcję ogłoszeń o pracę w swojej witrynie.

Po zainstalowaniu i aktywacji WP Job Manager zobaczysz nowe pole w panelu po lewej stronie WordPress o nazwie Oferty pracy. Tutaj możesz skonfigurować ustawienia wtyczki.

Wtyczka automatycznie tworzy trzy strony: pulpit zadań, stronę Opublikuj pracę i stronę Praca. Oto jak wyglądają te strony, a także przykładowe ogłoszenie o pracę:

oferty pracy

Jeśli chcesz, aby wnioskodawcy mogli składać wnioski za pomocą formularza, musisz kupić dodatek. Możesz znaleźć więcej dodatków w Oferty pracy > Dodatki.

Utwórz kalendarze wydarzeń

Jeśli prowadzisz regularne wydarzenia dla swojej społeczności, utworzenie kalendarza pokazującego zaplanowane wydarzenia to świetny pomysł, aby utrzymać użytkowników sieci w pętli. Aby utworzyć kalendarz wydarzeń, potrzebujesz wtyczki kalendarza WordPress, takiej jak Events Calendar Pro.

Dzięki kalendarzowi wydarzeń Pro nie tylko będziesz mógł tworzyć kalendarze wydarzeń, ale możesz także sprzedawać bilety i rezerwować bilety bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Utwórz aplikację mobilną

Dzięki ścisłej integracji z AppBoss możesz stworzyć aplikację mobilną dla swojego serwisu społecznościowego. Wszystkie dane z witryny na komputery są zsynchronizowane z aplikacją, więc gdy użytkownicy będą musieli zrezygnować z sesji na komputerze, mogą zacząć od momentu, w którym przerwali w aplikacji. Będziesz także mógł wysyłać powiadomienia push.

Jest to doskonałe narzędzie dla witryn e-learningowych, aby uczynić ich kursy bardziej dostępnymi dla użytkowników mobilnych i zwiększyć wskaźniki zaangażowania użytkowników.


BuddyBoss: Ceny

Kiedy patrzysz na wszystkie rzeczy, które możesz zrobić z BuddyBoss, i kiedy patrzysz na jego cenę, trudno nie być zaskoczonym, co to za kradzież. Za roczną opłatę w wysokości 228 USD będziesz mógł zbudować potężny serwis społecznościowy dla swojej marki. Dodaj tylko 60 USD, a będziesz mógł budować 5 witryn rocznie. Otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji motywu – nie potrzebujesz żadnych dodatków.

Ceny BuddyBoss

Jeśli chcesz przeprowadzić konfigurację witryny, zaprojektować ją lub przeprowadzić migrację, musisz uiścić jednorazową opłatę konfiguracyjną 00 plus / miesiąc. Jeśli chcesz wrzucić gotową aplikację mobilną, jednorazowa opłata instalacyjna wzrasta do 8000 USD, a opłata miesięczna do 249 USD.

Jeśli chcesz go wypróbować i przekonać się, że nie spełnia twoich potrzeb, możesz skorzystać z 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.


BuddyBoss: Wsparcie

Wsparcie zapewnia tylko jeden kanał – Help Desk. Obecnie nie oferują wsparcia za pośrednictwem innych kanałów, takich jak media społecznościowe i poczta e-mail, więc jedynym sposobem na uzyskanie pomocy jest przesłanie zgłoszenia do działu pomocy.

Jest to nieco rozczarowujące, ponieważ już w 2019 roku firmy powinny mieć obsługę wielu kanałów, która zaspokoi klientów tam, gdzie są. Na przykład aplikacje do czatu na żywo zapewniają klientom znacznie szybszą pomoc niż przesyłanie biletu.

Jeśli chodzi o wsparcie, BuddyBoss może poprawić skokowo, dodając klientom więcej sposobów uzyskania pomocy.


Recenzja BuddyBoss: Co mi się podoba

 • Skonsolidował potężne funkcje serwisu społecznościowego, takie jak prywatne wiadomości i grupy społecznościowe, pod jednym dachem, dzięki czemu budowanie społeczności online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
 • Idealnie integruje się z LearnDash i wieloma innymi wtyczkami WordPress, w tym programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor Pro.
 • Dostosowywanie motywów jest obszerne i oferuje znacznie więcej możliwości niż w przypadku innych motywów premium.
 • Jest bardzo tani, biorąc pod uwagę, jak zaawansowane są oferowane funkcje.

Recenzja BuddyBoss: Czego mi się nie podoba

 • Nauka lin może być trudna i będziesz musiał obejrzeć samouczki, aby dowiedzieć się, jak to działa.
 • Ustawienia na początku czują się wszędzie, wydaje się, że nie możesz znaleźć miejsca, co zwiększa poczucie nowych użytkowników.
 • Niektóre funkcje nie mają opcji dostosowywania.

Recenzja BuddyBoss: Ostatnie myśli

Motyw BuddyBoss jest wiodącym motywem WordPress do tworzenia serwisów społecznościowych. Na rynku nie ma dosłownie nic podobnego.

Jego integracja z BuddyBoss Platform, wtyczką opracowaną przez tę samą firmę, ujednolica wszystkie funkcje i komponenty w jednym miejscu i eliminuje potrzebę dodatków i wtyczek. Jeśli szukasz najłatwiejszego, a jednocześnie najbardziej zaawansowanego sposobu na stworzenie serwisu społecznościowego, który możesz rozwinąć w dół, motyw BuddyBoss i platforma to wszystko, czego potrzebujesz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector