Przegląd CartFlows 2020

Przegląd CartFlows

Jeśli sprzedajesz rzeczy online za pomocą WordPress i WooCommerce, zgodzisz się, kiedy to powiem: proces kasy z WooCommerce jest do bani.


Nie ma sposobu na dostosowanie wyglądu strony kasy i nie ma możliwości oferowania produktów uzupełniających. Bez zoptymalizowanego lejka sprzedaży Twoja firma codziennie traci pieniądze.

To właśnie ja i mój partner postanowiliśmy rozwiązać. Wraz z moim dobrym przyjacielem Sujayem Pawarem, twórcą motywu Astry, chcieliśmy stworzyć najlepszą wtyczkę lejka sprzedażowego dla WordPress, ale to, do czego ewoluowało CartFlows, to znacznie więcej. To zdecydowanie najlepszy okres lejka sprzedażowego i nie mówię tego tylko dlatego, że go stworzyłem.

CartFlows oferuje wiele niesamowitych funkcji, które pomogą każdemu o dowolnym poziomie umiejętności stworzyć dowolny rodzaj ścieżek w ciągu kilku minut.

Jest teraz używany w ponad 10 000 witryn internetowych, a użytkownicy uwielbiają go, ponieważ jest tak łatwy w użyciu i znacznie usprawnia proces kasy – ostatecznie zwiększając pieniądze właścicieli witryn, co naprawdę jest tutaj celem końcowym.

W tej recenzji omówimy:

 1. CartFlows: czym różni się od ClickFunnels
 2. CartFlows: Czym różni się od ThriveArchitect
 3. Różne rodzaje ścieżek, które można tworzyć za pomocą CartFlows
 4. Rzeczy do zrobienia przed użyciem CartFlows
 5. Cartflows: kluczowe cechy
 6. Ceny CartFlows Pro
 7. CartFlows Free vs. Pro: Którą wersję powinieneś dostać?
 8. CartFlows: Obsługa klienta
 9. CartFlows: Co mi się w tym podoba
 10. CartFlows: Czego mi się nie podoba
 11. CartFlows: Final Thoughts

CartFlows: jak to się różni od ClickFunnels

ClickFunnels to niesamowite oprogramowanie do budowania ścieżek stworzone przez Russella Brandona i jego zespół. I chociaż mam ogromny szacunek do tego, co stworzyli, w ClickFunnels jest kilka rzeczy, których szczególnie nie lubię.

Strona główna Clickfunnels

Po pierwsze, strony tworzone za pomocą ClickFunnels nie są hostowane w Twojej własnej domenie, więc przypominasz tutaj wynajem nieruchomości. Nic nie masz. Twoje treści i dane są zablokowane w ClickFunnels, co będzie ogromnym bólem, jeśli w przyszłości zdecydujesz się przejść na inny program do tworzenia stron. Ponieważ technicznie nic nie posiadasz, zawsze istnieje ryzyko utraty lejka, nad którym tak ciężko pracowałeś, i nie będziesz w stanie nic z tym zrobić.

Po drugie, kreator stron ClickFunnels jest okropny. Jest niezgrabny, trudny w użyciu i bardzo ograniczony.

Hostowanie treści w innej domenie niż Twoja jest zawsze ryzykowne i na dłuższą metę może zaszkodzić Twoim działaniom marketingowym. Właśnie dlatego CartFlows został zaprojektowany do pracy w WordPress. Stworzono go tak, abyś mógł hostować swój lejek w swojej domenie i możesz go budować od zera bezpośrednio w WordPress.


CartFlows: jak różni się od ThriveArchitect

Niektórzy z was mogą się zastanawiać: „Cóż, ThriveArchitect pozwala także na hostowanie ścieżki na własnej domenie. Jaka jest różnica? ”

Porównanie ThriveArchitect i CartFlows przypomina porównywanie chleba i ryżu: oba mogą coś zrobić z twoim głodem, ale na zupełnie inne sposoby.

Rozwijaj się architekt

Dzięki ThriveArchitect zbudujesz ścieżkę poza WordPress. Będziesz musiał korzystać z innego oprogramowania i nauczyć się zupełnie nowego interfejsu i sposobu robienia rzeczy.

Z drugiej strony CartFlows pozwala budować ścieżkę bezpośrednio w WordPress. Nie potrzebujesz osobnego oprogramowania. Ma to wiele zalet, z których niektóre są następujące:

 1. Nie musisz tracić czasu na naukę nowego oprogramowania. Będziesz używać WordPressa, którego prawdopodobnie będziesz mógł używać nawet podczas snu.
 2. Możesz używać innych wtyczek na CartFlows, co pozwala łatwo zbudować swoją stronę internetową.
 3. CartFlows opiera się na WooCommerce, więc wszystko, co działa dla WooCommerce, powinno działać dla CartFlows.
 4. Możesz użyć istniejącego narzędzia do tworzenia stron, a nie jakiegoś nowego, niezgrabnego narzędzia do tworzenia stron.

Korzyści te pozwalają zaoszczędzić tyle czasu i problemów na drodze. Zobaczmy teraz, jak zacząć korzystać z CartFlows i co CartFlows ma do zaoferowania pod względem funkcji i funkcjonalności.


Różne rodzaje ścieżek, które można tworzyć za pomocą CartFlows

Istnieje wiele różnych rodzajów ścieżek, które można tworzyć za pomocą CartFlows. Nie jesteś ograniczony do prostego lejka sprzedażowego ze stroną kasy, ale możesz także utworzyć następujące ścieżki:

 • Darmowy lejek produktu / usługi / konsultacji / wyceny
 • Ścieżka listy seminariów internetowych
 • Lejek z magnesem ołowiowym
 • Lejek członkowski
 • 2-stopniowy lejek tripwire
 • Lej demonstracyjny na żywo
 • Lej anulowania zakupu
 • Lejek aplikacji klienta
 • Lejek do wprowadzenia produktu

To nie jest wyczerpująca lista w żaden sposób. To po prostu dać ci wyobrażenie o możliwościach, jakie oferuje CartFlows. W przypadku niektórych z tych ścieżek może być konieczne użycie wtyczek innych firm. Możliwość korzystania z dobrze zakodowanej wtyczki WordPress zwiększa nawet zakres czynności, które można wykonywać przy użyciu CartFlows.


Rzeczy do zrobienia przed użyciem CartFlows

Pokażę Ci, jak działa CartFlows, ale jest kilka rzeczy, które musisz zrobić przed użyciem CartFlows.

Po pierwsze, musisz mieć zainstalowany WooCommerce. Teraz, jeśli Twój sklep jest nowy, a WooCommerce nie jest jeszcze zainstalowany, CartFlows zrobi to za Ciebie w kreatorze konfiguracji. Rzućmy okiem na intuicyjny kreator konfiguracji CartFlow, który sprawia, że ​​konfiguracja jest tak prosta, jak cztery kliknięcia:

Kreator konfiguracji CartFlows

Jeśli korzystasz z WooCommerce po raz pierwszy, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy.

Najpierw musisz dodać produkt. Nie zrozum mnie źle. Możesz tworzyć ścieżki za pomocą CartFlows, nawet jeśli nie masz jeszcze produktu, ale aby strona kasy działała poprawnie, musisz połączyć ją z produktem.

Aby dodać produkt, po prostu przejdź do Produkty w panelu po lewej stronie pulpitu WordPress i kliknij Dodaj nowe.

Nadaj nazwę swojemu produktowi, ustaw zwykłą cenę, dodaj krótki opis i zdjęcie produktu. Są to podstawowe informacje, które musisz podać, ale możesz podać więcej szczegółów, takich jak cena sprzedaży, którą możesz zaplanować, jednostka SKU, stan magazynowy, wymiary i więcej.

Gdy wszystko się skończy, naciśnij Publikować, i masz teraz swój pierwszy produkt.


CartFlows: kluczowe cechy

CartFlows ma wiele sztuczek w rękawach, z funkcjami, które są wystarczająco potężne, aby umożliwić tworzenie zaawansowanych ścieżek. Niezależnie od tego, czy są to lejki sprzedażowe, czy lejki do tworzenia list e-mail, możesz je utworzyć za pomocą CartFlows. W tej sekcji wymieniono jego unikalne funkcje wraz z notatkami, jeśli są one dostępne w wersji darmowej lub pro.

Gotowe do użycia szablony (bezpłatny i Pro)

CartFlows zapewnia 4 bezpłatne szablony i 6 szablonów premium, które pomogą Ci jak najszybciej stworzyć swój pierwszy przepływ / ścieżkę. Te szablony działają dla większości programów budujących strony, w tym Elementora, Beaver Buildera, Divi Buildera, Thrive Architect, a wkrótce także Gutenberga.

I tak, te szablony będą działać nawet dla darmowych wersji, więc jeśli nie korzystasz obecnie z wersji premium programu budującego strony, nie powinno być problemu.

Oto, jak łatwo jest utworzyć przepływ za pomocą szablonów CartFlows:

Szablony ścieżek CartFlows

Po zaimportowaniu szablonów możesz łatwo przeciągać i upuszczać, aby zmienić ich kolejność. Możesz także usunąć lub zduplikować krok.

Jedną rzeczą, którą musisz zrobić, to połączyć produkt ze stroną kasy. Aby to zrobić, kliknij Edytować, przewiń w dół i pod Układ kasy, powinieneś to zobaczyć:

połącz produkt ze stroną kasy

Kliknij Wyszukaj produkt, wpisz nazwę swojego produktu i wybierz go.

W wersji Pro istnieją tutaj dodatkowe opcje, takie jak stosowanie kuponu i włączanie odmian produktu oraz włączanie opcji ilości produktu.

Gdy wszystko będzie w porządku, kliknij Aktualizacja.


Współpracuje z WordPress Page Builders (darmowy i Pro)

Każdy szablon można edytować za pomocą większości programów budujących strony, więc jeśli już go używasz, możesz edytować i edytować każdą stronę ścieżki za pomocą narzędzia do budowania stron.

Na przykład w przypadku strony kasy można dodać obraz produktu, edytować teksty i bawić się układem za pomocą narzędzia do tworzenia stron.

Oto przykład edycji szablonu strony kasy CartFlow za pomocą Elementora:


Kasy niestandardowe (tylko Pro)

Najczęściej właściciele sklepów chcą mieć możliwość dodania dodatkowych pól formularza kasy, takich jak opcja subskrypcji ich biuletynu, wieku, płci i innych.

CartFlows Pro pozwala to zrobić za pomocą kilku kliknięć. W edytorze stron kasy przewiń w dół i kliknij Pola kasowe. Zaznacz pole obok Włącz niestandardowy edytor pól, powinieneś zobaczyć dodatkowe opcje edycji pól Rozliczenia i dostawa.

Dzięki tym opcjom możesz zmienić pozycję każdego pola, zmienić etykietę, zmienić szerokość i wymagać dowolnego pola. Możesz także dodać niestandardowe pole za pomocą kilku kliknięć.

Oto przykład, jak możesz edytować i zmieniać kolejność pól oraz dodawać niestandardowe pola:


Global Checkout (tylko Pro)

Istnieje również opcja zamiany tradycyjnej strony kasy WooCommerce na stronę kasy stworzoną za pomocą CartFlows. Za każdym razem, gdy ktoś kupi twoje produkty, będą one przekierowywane na twoją niestandardową stronę kasy CartFlows zamiast zwykłej strony kasy WooCommerce.

Aby to zrobić, wystarczy utworzyć nowy przepływ za pomocą CartFlows. Pierwszym krokiem w tym przepływie powinna być strona kasy, ale NIE przypisuj do niej produktu. To powinno być puste. Nadaj mu nazwę, którą rozpoznasz, na przykład „Globalna strona kasy”. W tym przykładzie nazwałem go „Globalną stroną kasy”.

globalna strona kasy

Następnie możesz dodawać upsells, downsells, bump zamówień itp. W kolejnych krokach.

Po zakończeniu przepływu przejdź do ustawień CartFlow i kliknij opcję rozwijaną Global Checkout. Wybierz przepływ transakcji, który właśnie utworzyłeś i kliknij Zapisz zmiany.

UWAGA: Zanim to zadziała, powinieneś mieć przypisaną stronę kasy WooCommerce. Sprawdzić ten samouczek na temat przypisywania stron WooCommerce.

Gdy to zrobisz, za każdym razem, gdy ktoś spróbuje się wyrejestrować, zobaczy niestandardową stronę kasy utworzoną za pomocą CartFlows.


Łatwe do dodania guzki zamówień (tylko Pro)

Kolejną fajną funkcją premium jest możliwość dodawania progów zamówień do stron kasy. Dzięki guzowi zamówień będziesz mógł oferować pokrewne produkty po obniżonej cenie, takie jak programy szkoleniowe, powiązane kursy, przedłużone gwarancje itp. To ostatecznie zwiększy całkowitą wartość zakupu klienta.

Oto jak dodać garść zamówienia:

Funkcja „gula zamówień” pozwala wybrać jedną z wielu opcji. Możesz dodać swoją wypłatę przed kasą, po szczegółach płatności, po zamówieniu lub po kasie. Możesz dodać obraz, zmienić tekst oraz zmienić tło, obramowanie i kolor tekstu, aby pasowały do ​​Twojej marki.

To także świetny pomysł, aby dodać wzrost zamówień na stronie kasy darmowego produktu. Na przykład możesz rozdać bezpłatny e-book jako magnes na ołowiu, ale być może zarobisz na kupce.


Upsells / Downsells jednym kliknięciem (tylko wersja Pro)

Upsells i downsells to także inny sposób na zwiększenie wartości transakcji klienta i są zwykle używane do sprzedaży następujących produktów:

 • Oferty jednorazowe
 • Kursy Mastermind
 • Wyższe ceny oprogramowania
 • Duże ilości produktów
 • Oferty Tripwire

CartFlows zawiera szablony stron z wyprzedażami i stronami z wyprzedażami, a także możesz tworzyć lub importować własne.

Aby dodać stronę z wyższą lub niższą ceną, edytuj przepływ i kliknij Dodaj nowy krok. Zobaczysz wtedy szablony stron z wyprzedażami i ze zniżkami. Aby utworzyć własną stronę, po prostu kliknij Stwórz swój własny.

Oto przykład użycia upsellowego szablonu Elementor:

CartFlows obsługuje PayPal i Stripe dla sprzedaży za jednym kliknięciem.


Porzucenie koszyka (tylko wersja Pro)

Porzucanie koszyków jest niezwykle częstym zjawiskiem w sklepach internetowych raportowanie wskaźnik porzucania koszyków waha się od 60% do 80%. Opuszczone wózki to w zasadzie utracone pieniądze i musisz zrobić wszystko, aby je odzyskać.

CartFlows oferuje jedno rozwiązanie poprzez integrację z CRM w celu uruchomienia wiadomości e-mail za każdym razem, gdy ktoś poda swój adres e-mail, ale nie dokończy kasy.


Obsługa niestandardowych skryptów (darmowa i profesjonalna)

Możesz również dodać dowolny niestandardowy skrypt, którego będziesz używać do zasilania ścieżki sprzedaży, na przykład krótki kod czatu na żywo, niestandardowe piksele, boty i inne.

Aby to zrobić, edytuj krok / stronę i przewiń stronę w dół. Zobaczysz opcję o nazwie Skrypt niestandardowy. Kliknij i wklej swój kod w polu.

skrypt niestandardowy

Ceny CartFlows Pro

CartFlows Pro ma obecnie jeden pakiet, który ma roczną opłatę w wysokości 299 USD, w tym wszystkie bezpłatne i płatne funkcje, aktualizacje wtyczek, wsparcie techniczne, społeczność użytkowników online i członkostwo w SkillJet Training Academy. Akademia SkillJet jest nadal w fazie prac, ale jej celem jest zapewnienie najwyższej klasy szkolenia na temat budowania ścieżek sprzedaży za pomocą CartFlows i wielu innych.


CartFlows Free vs. Pro: Którą wersję powinieneś dostać?

Darmowa wersja CartFlows oferuje wystarczającą liczbę funkcji, które pomogą Ci stworzyć prosty lejek sprzedaży ze stroną kasy i stroną z podziękowaniami. Jeśli to wszystko, co chcesz teraz utworzyć, wystarczy wersja bezpłatna.

Ale jeśli chcesz tworzyć zaawansowane ścieżki wraz ze wzrostem zamówień, wyprzedażami i wyprzedażami, najlepiej kupić wersję premium. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz zmaksymalizować zysk, te funkcje są niezbędne.


CartFlows: Obsługa klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałe wsparcie, aby wszyscy nasi użytkownicy byli niesamowici. Staramy się odpowiadać na zapytania w ciągu jednego dnia i wykraczamy poza to, pisząc niestandardowe skrypty dostosowane do potrzeb użytkownika.

Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Jest wielu ludzi chwalących nasze wsparcie tutaj więc możesz to sprawdzić, jeśli jesteś zainteresowany.


CartFlows: Co mi się w tym podoba

 • CartFlows jest łatwy do nauczenia i pozwala tworzyć niesamowicie wyglądające przepływy w ciągu kilku minut.
 • Został zbudowany tak, aby działać bezpośrednio w WordPress, więc nie musisz uczyć się nowego oprogramowania.
 • Współpracuje z głównymi programami do tworzenia stron, dzięki czemu możesz łatwo zacząć używać szablonów lub tworzyć własne.
 • Obsługa klienta jest responsywna i naprawdę pomocna.
 • Doskonale współpracuje z WooCommerce. Cokolwiek działa dla WooCommerce, działa dla CartFlows.
 • Nasz zespół za CartFlows jest zwinny i nieustannie pracuje nad dodawaniem kolejnych funkcji i funkcjonalności.

CartFlows: Czego mi się nie podoba

 • W bazie wiedzy nadal brakuje bardziej szczegółowych samouczków i artykułów dotyczących rozwiązywania problemów. Ma to kluczowe znaczenie dla pomagania użytkownikom w osiągnięciu tego, czego chcą w jak najkrótszym czasie.

CartFlows: Final Thoughts

Trudno wymyślić inne oprogramowanie do budowania ścieżek, które jest tak łatwe w użyciu i skuteczne jak CartFlows. Stworzony do pracy bezpośrednio w WordPress, daje użytkownikom pełną kontrolę nad ich danymi i zawartością oraz ułatwia budowanie ścieżki za pomocą znanego interfejsu WordPress.

W nadchodzących miesiącach wprowadzimy więcej niesamowitych funkcji, takich jak testy A / B, liczniki odliczania czasu i inne, które wprowadzą wrażenia użytkowników na nowy poziom. CartFlows to wygodna, wydajna, a jednocześnie łatwa w użyciu wtyczka WordPress do budowania ścieżek, z której może korzystać każdy, niezależnie od poziomu biznesu i umiejętności, w celu maksymalizacji zysków i zwiększenia dochodów.

Często Zadawane Pytania

Gdy zadajesz pytania w komentarzach, postaram się na nie odpowiedzieć tutaj w sekcji FAQ.

Czy CartFlows współpracuje z Thrive Architect

Tak CartFlows współpracuje z Thrive Architect, a także mają szablon, który można pobrać i używać z Thrive Architect

Czy CartFlows ma dożywotnią ofertę?

CartFlows ma prywatną dożywotnią ofertę dostępną tylko przez ograniczony czas. Kliknij tutaj

Opcjonalnie możesz zrobić za to podzieloną płatność. Kliknij tutaj

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map