Повне керівництво по SSL

ssl сертифікатиЯкщо ви ніколи не приділяли багато уваги Технологія SSL (Secure Sockets Layer) раніше, це може бути час, щоб пройти повз рефлексу на ще одну технічну абревіатуру.


Якщо з будь-якої іншої причини, ніж Google, до кінця 2018 року, якщо ви цього не зробите, вивірите свій веб-сайт як небезпечний’не мати цього рівня шифрування безпека встановлено.

Проблема середнього онлайн-підприємця чи маркетолога полягає в тому, що вони роблять серйозні порівняльні покупки для SSL та провайдери веб-хостингу здається, настільки ж весело, як і тричі поспіль бити великим пальцем молотком.

Ось два поширених питання:

 • Який тип сертифікату SSL мені потрібно отримати?
 • З вільними добре?

Не хвилюйся, ніжний читачу, ми’я відповім на все це та інше на шляху до того, щоб надати вам майже все, що вам потрібно знати про сертифікати SSL та навряд чи щось, що ви робите’т. Це’s наш довгодушний спосіб сказати ми’Спробую дотримуватися важливих речей.

Що таке сертифікат SSL?

ssl сертифікат

Це хіба що’t вид сертифіката, який ви вішаєте на стіну на роботі для добре виконаної роботи.

Цей вид сертифікатів читається лише комп’ютером та сервером, коли вони передають дані туди і назад. Це додає рівень шифрування це означає, що інформація, що рухається між двома точками там, в Інтернеті є захищений від сторонніх очей.

Візуалізуйте покупку від Amazon. Ще краще введіть Amazon.com у свій веб-переглядач і знайдіть у верхньому лівому куті сторінки в рядку URL-адрес.

Ви повинні побачити слово ‘ЗАБЕЗПЕЧЕНО’ зеленим кольором та адресою, яка починається з HTTPS.

Це зайве ‘S’ означає, що на цьому веб-сайті працює і функціонує технологія SSL, і вона відступає у фоновому режимі захистіть номер своєї кредитної картки а також виявлення особистої інформації від усіх, хто може зайнятися крадіжкою даних.

Якщо ви перебуваєте на веб-сайті, який не відповідає’не маю цього слова ‘ЗАБЕЗПЕЧЕНО’ або ‘S’ після HTTP слід подумати довго і наполегливо, перш ніж вводити будь-яку інформацію в будь-які форми, які ви там знайдете. Врешті-решт, Google обійдеться брендувати всі подібні веб-сайти червоним кольором ‘НЕ БЕЗПЕЧНО’ поки його власник не встановить дійсний сертифікат SSL.

Переваги SSL – крім очевидних

Одним із очевидних переваг використання сертифіката SSL на вашому веб-сайті є те, що клієнти не отримують номер їхньої кредитної картки. Так! Тим, хто збирає інформацію про кредитні картки на веб-сайті, потрібна організація з охорони праці, відома як Промисловість платіжних карток (PCI), щоб мати дійсний сертифікат негайно, якщо не раніше.

Не дивно, що велика червона надпис “НЕ БЕЗПЕЧНО” вгорі вашого веб-сайту не допоможе запевнити відвідувачів щодо того, який досвід вони можуть очікувати. Ви хочете, щоб вони відчували себе тепло, комфортно і захищено від фішинг-схем та інших недобрих видів хакерської поведінки.

Останнє і, звичайно, не в останню чергу, навіть якщо Google не перемістився щоб повністю розмістити присмак на веб-сайтах, що не належать до SSL, гігант пошукових систем дає справжнє завдання Розширення SEO для тих, хто вже сумісний з SSL. У грі з важкими умовами, щоб забезпечити перелік першої сторінки для своїх найвигідніших ключових слів, ви повинні захопити всі наявні переваги.

Який тип сертифікату SSL вам потрібен?

Оскільки нічого, що стосується комп’ютерів та Інтернету, ніколи не може бути простим, ви повинні знати, коли ви починаєте свою подорож до країни відповідності SSL, що існує три різних типи сертифікатів SSL.

Домен підтверджено

Цей тип SSL-сертифікату зазвичай називають «низькою надійністю» вимагає дуже базового рівня безпеки, при якому видавець сертифікатів, як правило, перевіряє лише запис WHOIS, щоб переконатися, що особа, яка подає заявку на отримання сертифіката, власник веб-сайту.

Це найдешевший вид відповідності SSL і зазвичай видається одразу після подання заявки. Відвідувачу, який звертає увагу на подібні речі, сертифікат із низьким рівнем впевненості не надає нічого іншого, як свідчення про проходження рухом безпеки веб-сайту. Це аромат SSL, який отримує більшість людей, які не в Інтернеті, щоб заробити гроші. Ми говоримо про блогбістів-блогерів тощо.

Організація затверджена

Хоча процес отримання такого сертифіката схожий на той, що пов’язаний з валідацією домену, збирається більше інформації, що є причиною. вони відносяться до сертифікатів високої гарантії. Окрім перевірки домену, компанія повинна надати документацію щодо особи, зокрема:

 • Ім’я
 • Місто
 • Держава
 • Країна

Додатковий захист, затверджений організацією сертифікат SSL, забезпечує потенційним відвідувачам веб-сайту більше, ніж компенсує триваліший час обробки (кілька днів) та додаткові витрати. Якщо ви володієте бізнесом або компанією з веб-сайтом, це сертифікат, який ви хочете.

Розширений сертифікат валідації

Як новий дитина в блоці, розширений сертифікат перевірки вимагає всього, що включено в процес перевірки організації, і трохи більше.

По суті, ви повинні довести не тільки те, що у вас є законне ім’я та адресу, але і що ви фактична компанія для досягнення бізнес-цілей.

Отримати такий тип сертифіката може означати кілька тижнів – зелений замок в URL-рядку – але якщо ви’повторно бізнес з електронної комерції, доне’t не турбуватися з двома іншими. Отримайте цю!

Фінальні думки

Ми хотіли б вирішити цю ідею безкоштовні сертифікати SSL перш ніж ми закінчилися. Проблема у будь-якому вільному, що ви знайдете в Інтернеті, полягає в тому, що суб’єкт, який стоїть за ним, може запускати гаму від того, щоб бути хитрим, зловмисним торговцем зловмисним програмним програмним забезпеченням, щоб просто хлопець чи гал, що бажають повернути гроші. Суть полягає в тому, що Google не є великим шанувальником безкоштовних сертифікатів і, швидше за все, передасть попереджувальне повідомлення відвідувачу вашого веб-сайту, пропонуючи їм два варіанти:

 • “Продовжуйте все одно.”
 • “Назад до безпеки”

Більше кількох вибирають останнє, а це не добре для бізнесу. Коли настає час, коли гума зустріне дорогу, є одне, що слід врахувати. Чи коштує від 5 до 10 доларів на місяць, щоб отримати законний сертифікат, вартий збільшення продажів, які ви, ймовірно, заробляєте? Ми будемо дико здогадуватися і говорити: “Чорт, так!”

Кілька законних продавців сертифікатів SSL для початку роботи: GeoTrust, DigiCert, Symantec та всюдисущий GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector