Огляд Wix

В останні кілька років Wix стала неймовірно популярною. Якщо ви часто використовуєте Youtube, є хороші шанси на те, що ви неодноразово націлялися на їхню агресивну рекламу.


Поки вона користується величезною популярністю, Варто Wix або просто інший розроблений розробник сайту.

У цьому огляді ми розглянемо Wix зверху вниз, щоб краще зрозуміти, хто це добре, а хто – ні.

Давайте вступимо в це.

Огляд Wix

Wix працює над ідеєю, щоб кожен мав можливість мати гладкий, функціональний веб-сайт із професійним виглядом. Більше того, кожен повинен мати можливість створити цей веб-сайт самостійно, не сплачуючи сотні чи тисячі доларів розробнику веб-сайту чи дизайнеру.

Здебільшого Wix досягає успіху. У вас є два варіанти створення веб-сайту. Суперпростий маршрут – це використовувати Штучний інтелект дизайну Wix, програма, яка задає вам ряд питань, перш ніж створити новий веб-сайт саме для вас. Якщо вам не вистачає часу і вам не потрібно нічого, що є хитромудро налаштованим, то це може бути ідеальним рішенням.

Крім того, ви можете використовувати Редактор Wix. Неймовірно простий та інтуїтивно зрозумілий, редактор має функцію перетягування, яку можна використати. Ви можете легко запустити базовий веб-сайт упродовж години та двох, навіть якщо ви починаєте з нуля.

TDLR: Wix – ідеальний розробник сайтів для тих, хто хоче неймовірно простий у використанні досвід. Ви не отримаєте повного налаштування за допомогою нього або створити дивовижний магазин електронної комерції, але ви зможете створити невеликий веб-сайт надзвичайно легко.

Зазначимо, він також подвоюється як гідний платформа електронної комерції другий лише Шопіруйте.


Зображення

Тоді, є Захоплений Wix. Це варіант для веб-майстрів, які мають певний досвід кодування та хочуть, щоб їх веб-сайт міг зробити більше, ніж те, що пропонують шаблони та програми на Wix. Це досить просто у використанні, тому, якщо ви хочете попрактикувати кодування відбитків, це місце це зробити.

Wix забезпечує вас більше 500 шаблонів які готові для вас. Доступний у надзвичайно широкому розмаїтті категорій, ви зможете знайти шаблон, який ідеально підходить для вашого персонального веб-сайту чи електронної комерції. Деякі функції, які ви зможете включити, – це блоги, медіа-галереї та інтернет-магазини. Крім того, всі шаблони Wix оптимізовані для перегляду мобільних пристроїв, що є критичним на сучасному ринку.

Окрім того, щоб провести вас у процесі створення веб-сайту, Wix надає веб-хостинг. Якщо ви отримаєте потрібний пакет, ви також можете мати власне доменне ім’я. Завдяки чудовим можливостям SEO, жорстким заходам безпеки, що включає можливість захисту паролем вашого веб-сайту або окремих сторінок вашого веб-сайту та відділу підтримки клієнтів, який відомий чуйністю.

Як користуватися Wix

Використовувати Wix надзвичайно просто. Навіть люди, які ніколи не замислювалися над створенням веб-сайту раніше, будуть здивовані тим, наскільки швидко вони можуть створити чудовий і функціональний веб-сайт.

Якщо на цьому етапі процесу є недолік, це може перейняти почуття переповнення виборів. Як зазначалося вище, у Wix є буквально сотні шаблонів, з яких можна вибрати.

Крім того, компанія має понад 200 додатків та послуг, які можуть бути додані на ваш веб-сайт. Це майже занадто багато варіантів. Для деяких новачків забава може швидко зноситись, замінюючись почуттям розгубленості, а потім розчарування.

Як працюють шаблони Wix

Хороша новина полягає в тому, що ви можете взяти шаблон для короткого віджимання, щоб перевірити всі його функції. Якщо ви виявите, що вам це не подобається після того, як ви трохи пограли з ним, вимкніть його на інший. У шаблонах є область попереднього перегляду, де ви можете побачити всі різні приклади та сторінки, які ви могли використовувати.

Щоб уникнути переповненості цим процесом, спробуйте обмежити вибір шаблонів спочатку лише тими, які орієнтовані на тип веб-сайту, який ви хочете створити. Маючи менше варіантів, ви рідше відчуєте себе переповненими. Взагалі редагувати шаблони Wix набагато простіше, ніж редагувати ввімкнені Сайти WordPress.

Погана новина полягає в тому, що після того, як ваш веб-сайт вийде в реальному часі, ви затримаєтеся з цим шаблоном. Перехід на інший шаблон означає, що потрібно починати з нуля заново. Ось чому важливо, що ви впевнені, що обраний шаблон є правильним, перш ніж почати його налаштовувати.

Намагайтеся не приймати негайного рішення щодо того, який шаблон ви хочете використовувати, щоб не втратити тонни роботи. Крім того, просто зайдіть з інтелектуальним дизайном Wix і дозвольте алгоритму зробити багато варіантів для вас.

Не всі відчують переповненість, коли починають працювати з Wix. Насправді, багато людей ніколи цього не відчувають, інакше це швидкоплинна сенсація. Більшість людей, які розробляють веб-сайт із Wix, насправді повідомляють, що це цікавий, творчий та корисний досвід. З почуттям успішності створення веб-сайту Wix може бути заспокійливим першим кроком до відкриття бізнесу.

Хто повинен використовувати Wix?

Якщо ви не керуєте багатонаціональною корпорацією, важко повірити, що Wix не зможе запропонувати вам безліч способів влади, універсальності та функціональності для веб-сайту вашої компанії. Хоча деякі люди періодично ставлять під сумнів, чи достатньо масштабність Wix для задоволення потреб зростаючого бізнесу, можна припустити, що цей розробник веб-сайтів більш ніж здатний, якщо ваша компанія не порівнянна за розміром з Amazon.

Втім, на Wix ви знайдете всі види пакунків, розроблених майже для кожного, кому може знадобитися веб-сайт. Люди, які хочуть керувати модним блогом або створити веб-сайт для свого весілля, знайдуть численні варіанти. Якщо ви керуєте рестораном чи готелем, у Wix є шаблони для вас.

Аналогічно розміщуються музиканти, фотографи, графіки, танцюристи, актори та артисти. Ви навіть виявите шаблони, які підходять саме для юриста або CPA, що примикають до макетів, ідеальних для студій йоги та життєвих тренерів.

Кожен, хто розглядає можливість подібного побудови інтернет-магазину, може поглянути на те, що може запропонувати Wix. Доступні численні шаблони електронної комерції, і з великою кількістю бізнес-орієнтованих додатків легко створити веб-сайт, на якому ваші товари можуть продаватися 24/7.

По суті, Wix настільки гнучка, що може бути ідеальною платформою для майже всіх, хто хоче створити веб-сайт.

Можливо масштабування Wix?

З часом ваш веб-сайт може користуватися все більшим успіхом. Це означає, що вам потрібно більше веб-сторінок, більше пам’яті, більша пропускна здатність та розширена можливість продажу. Хороша новина полягає в тому, що ваш веб-сайт Wix готовий до розробки.

Все, що вам потрібно зробити – це відвідати App Market, щоб знайти більше 200 додатків, які роблять ваш веб-сайт Wix більш функціональним та потужним, ніж будь-коли. Якщо вам потрібно більше варіантів, ніж те, що ви можете отримати з додатком, перегляньте деякі більші пакети, які пропонує Wix. З розширеним сховищем, необмеженою пропускною здатністю та всілякими додатковими можливостями, саме для цього потрібно розширити свій веб-сайт.

Якщо ваш веб-сайт стає ще більшим, тоді розгляньте пакет «Підприємство», про який йде мова нижче. Розроблений для середнього бізнесу, цей пакет є надійним, потужним та гнучким. За допомогою правильних додатків він легко може служити вашим цілям роками.

Настроювання

Шаблони, створені Wix, чудово виглядають прямо з коробки. Ви можете зробити дійсно легке налаштування всього за кілька хвилин і все-таки закінчити веб-сайт, який виглядає так, що ви витратили на нього сотні, якщо не тисячі доларів.

Звичайно, якщо ви дійсно хочете, щоб ваш веб-сайт виділявся з натовпу, вам доведеться його налаштувати. Wix робить це завдання не тільки простим, але й задоволенням. Шаблони попередньо завантажені фіктивним текстом, який ви, очевидно, захочете замінити. Просто натисніть текст і почніть вводити текст. Це так просто. Якщо ви хочете, щоб текст був більшим чи меншим, перетягніть зручний повзунок.

Якщо ви бажаєте не вводити текст безпосередньо в Wix, тоді сміливо копіюйте та вставляйте з програми текстової обробки. Завантаження вмісту з Instagram або Facebook так само просто.

Щоб ваш веб-сайт по-справжньому ожив, використовуйте таку функцію, як кнопка анімації, щоб змусити певний текст згасати, збільшувати масштаби або демонструвати інші привабливі поведінки. Не соромтеся завантажувати відео-фон, включайте інтерактивне слайд-шоу або додайте контактну форму. Wix робить все це можливим.

Визнаючи, що зображення можуть мати вирішальне значення для залучення відвідувачів на веб-сайті, Wix має бібліотеку запасних зображень та графіки. Щоб додати їх у свій шаблон, все, що вам потрібно зробити, – це перетягування та перетягування. Крім того, завантажуйте власні фотографії, щоб надати веб-сайту користувальницький штрих.

Шаблони

Однією з речей, яка робить Wix таким приємним у використанні, є інструменти, які він надає. Хоча раніше не вистачало можливостей SEO, Wix досягла величезних кроків у напрямку забезпечення того, щоб ваш веб-сайт помітили Google та інші пошукові системи. Інструменти SEO для платформи дозволяють вам налаштовувати URL-адреси, редагувати мета описи та додавати текст alt до зображень серед багатьох інших функцій.

Wix також може інтегрувати ваші облікові записи в соціальних мережах з вашим веб-сайтом, тим самим збільшуючи шанси на те, що ваші клієнти зможуть взаємодіяти з вами. Ці можливості включають можливість додавання лайків, каналів, обміну та кнопок соціальних медіа.

Wix також отримує високі оцінки за безпеку. Сертифікати SSL вбудовані у кожен веб-сайт Wix. Відповідно, кожен, хто відвідує ваш веб-сайт, буде знати, що їх зв’язок захищений завдяки значку замка, що прилягає до URL-адреси.

Ще одним важливим інструментом є функція автоматичного збереження. Якщо ви один з тих людей, які часто забувають зберегти свою роботу, то це особливість, без якої ви не можете жити. Оскільки Wix періодично і автоматично зберігає вашу роботу, пошук останньої збереженої копії вашого веб-сайту не є великою проблемою.

Крім того, Wix надзвичайно корисний завдяки безлічі значків знака питання, які розкидані по веб-сайту, включаючи ваш шаблон. Клацніть на знаку питання, щоб виявити цікаві та корисні поради та підказки, більшість з яких надходить безпосередньо з довідкового центру Wix. Ще більш вражаючими є знаки запитання, які додаються до відеоуроків. Це так зручно, що не потрібно шукати в іншому місці, коли вам просто потрібна швидка відповідь.

Великий ринок додатків

Однією з найсильніших особливостей Wix є його App Market. Завантажений більш ніж 200 додатками, деякі з яких безкоштовні, ринок – це ваше єдине вікно для всього, що потрібно для покращення вашого веб-сайту. Існує галерея Wix Pro, щоб ви могли продемонструвати свої фотографії та бустер сайту, який використовується, щоб допомогти вашому веб-сайту знайти в пошукових системах..

Інші додаткові програми включають форми Wix Forms, що дає змогу створювати неймовірне різноманіття форм та події Wix для створення та керування подіями в Інтернеті. Wix Music дозволяє передавати та продавати власні музичні композиції, а інші додатки дозволяють бронювати зустрічі в режимі он-лайн, обробляти рахунки та облік та полегшувати онлайн-платежі. Що стосується оптимізації вашого веб-сайту для електронної комерції, ви знайдете численні варіанти, і ви зможете зв’язатися з усіма своїми каналами соціальних медіа, магазином Etsy та вашим eBay.

Якщо говорити про маркетинг, Ascend by Wix по суті – це всебічний пакет маркетингових рішень для зайнятого професіонала. Виберіть із трьох планів Ascend, залежно від розміру вашого бізнесу та місця, в якому ви розвиваєтесь. Ascend включає в себе корисні інструменти для управління контактами та реагування на відвідувачів веб-сайту за допомогою чату або месенджера.

Ascend також дозволяє створювати автоматизовані процеси, такі як реєстрація нових членів.

wix автоматизація

Також включена можливість створювати та надсилати рахунки клієнтам.

wix рахунок-фактура

Крім того, в комплект входять такі речі, як SEO Wiz, щоб допомогти веб-майстрам покращити інструменти SEO-ігри та маркетинг електронної пошти. Також доступне створення соціальних постів.

соціальна посада

У Wix представлені сотні чудових шаблонів, які просто чекають, коли ви будете налаштовані вами. Вони згруповані в різні категорії, такі як бізнес, Інтернет-магазин, фотографія, відео, музика, ресторани та продукти харчування, подорожі та туризм, здоров’я та оздоровлення, мода та краса, громада та освіта тощо. Якщо вам потрібно створити веб-сайт для події, є шаблони для цього. Потрібен портфоліо чи резюме на веб-сайті? Вони також доступні. Якщо ви хочете завести блог, ви знайдете численні готові варіанти. Справа в тому, що ви, швидше за все, знайдете в Wix чудовий шаблон, який ідеально підходить для будь-яких потреб.

Ось приклад подорожнього блогу:

Це для бізнесу:

Юридична фірма може тяжіти до цього шаблону:

Фотограф може полюбити такий макет галереї, як цей:

Незалежно від того, чи є ви виконавцем продуктивності чи потребуєте консервативного веб-сайту для вашої фірми CPA, Wix повинен мати можливість розмістити вас. Їх вибір шаблонів практично неперевершений, і ви, швидше за все, вразите усіма функціями та параметрами, які входять до кожного.

Ціни на Wix

У Wix є два пакети широкого рівня: Веб-сайт та Бізнес та електронна комерція. Люди, які хочуть створити персональний веб-сайт, можуть платити всього 13 доларів на місяць за допомогою “Комбо“план. За ціною вони отримують два ГБ пропускної здатності, 3 ГБ пам’яті, можливість без реклами, 30 відеохвилин та безкоштовний домен на один рік.

Наступний крок упаковок пропонується підприємцям та фрілансерам. Вартість 17 доларів на місяць, цей пакет відомий як “Необмежений.”Відповідно, люди з цим планом отримують необмежену пропускну здатність і 10 Гб пам’яті. Крім функцій плану Combo, передплатники отримують одну відео-годину, 300 доларів рекламних ваучерів, додаток Booster Site і додаток Visitor Analytics.

Wix каже, що їх наступний пакет, який вони називають “Про,”- їх найкраща ціна – 22 долари на місяць. Вона включає в себе два пакети нижнього рівня, крім 20 ГБ пам’яті, дві відео години, календар подій, професійний логотип та файли логотипів соціальних медіа.

Найбільший пакет називається “VIP.”Це коштує 39 доларів на місяць і постачається з усім, що входить до трьох менших пакетів. Крім того, абоненти отримують пріоритетну відповідь та VIP-підтримку. Це означає, що їхні дзвінки переходять на передню частину лінії, коли у них є питання або проблема.

Плани бізнесу та електронної комерції щодо прийому платежів через ваш веб-сайт

Кожен, хто хоче мати змогу приймати платежі через свій веб-сайт, повинен зареєструватися в одному з планів «Бізнес та електронна комерція», всі вони безоплатно. Сюди входить “Основний бізнес,”який коштує всього $ 23 на місяць. Окрім того, що можна приймати онлайн-платежі, цей пакет включає необмежену пропускну здатність, 20 Гб пам’яті, відсутність реклами Wix, п’ять відео годин, Google Analytics, безкоштовний домен на один рік, 300 доларів США в рекламі ваучери, додаток Booster Site і додаток Visitor Analytics.

Наступний найбільший пакет для бізнесу та електронної комерції – “Бізнес необмежений,”і він працює в $ 27 на місяць. Він включає все в пакет Basic, за винятком того, що він також містить 35 Гб сховищ, 10 відео годин, професійний логотип та файли логотипів соціальних медіа.

З “Бізнес VIP“Пакет, клієнти платять $ 49 на місяць, щоб отримати всі функції двох менш дорогих планів плюс 50 ГБ пам’яті, Пріоритетна відповідь та VIP-підтримка.

Якщо жоден із цих пакетів не є саме тим, що ви шукаєте, тоді подумайте про вибір повністю настроюваного “Підприємство“пакет, який коштує 500 доларів на місяць. Розроблений для зростаючого бізнесу, якому потрібен великий і потужніший веб-сайт, це масштабований пакет, який покликаний допомогти вам бути в курсі потреб клієнтів..

Якщо ви шукаєте дешевші варіанти, погляньте на наш кращі дешеві господарі.

Підтримка клієнтів

підтримка клієнтівЩо стосується підтримки клієнтів, то Wix видатний. Просто завітайте на їхній веб-сайт, щоб відкрити довідковий центр Wix, де ви можете знайти готові відповіді, набравши запитання або переглянувши конкретні теми. З усілякими статтями досить швидко отримати негайну допомогу з поширених питань та проблем, не звертаючись до представника служби підтримки клієнтів.

Блог Wix – це ще один корисний ресурс, який охоплює широкий спектр тем, що включає основні способи створення веб-сайту та навіть більш вдосконалені теми, до яких вам потрібно буде підходити під час дозрівання вашого веб-сайту..

Якщо ви не хочете створити власний веб-сайт, відвідайте Wix Arena. Тут ви можете знайти та зв’язатися із сотнями веб-дизайнерів Wix, які із задоволенням створять власний веб-сайт саме для вас. Перегляньте галереї, щоб швидко знайти дизайнера, стиль якого подобається вам.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися з представником служби обслуговування клієнтів електронною поштою або телефоном. Ці фахівці, як правило, оперативні, ефективні та корисні. Якщо ви турбуєтесь про те, що вам доведеться чекати занадто довго, щоб отримати відповіді, коли вони вам потрібні швидко, просто підпишіться на один із пакетів, які пропонують пріоритетну відповідь та VIP-підтримку. Ці функції завжди ставлять вас на передню лінію.

Фінальні думки

Wix може бути найкращим розробником веб-сайтів сьогодні. У ньому є сотні шаблонів на додаток до понад 200 додатків. Маючи всі ці варіанти та можливості, ви повинні мати можливість створити веб-сайт мрії.

Тим не менш, деяким людям важко почати роботу з Wix просто тому, що їм пропонується так багато варіантів. Новим клієнтам рекомендується спочатку спробувати максимально звузити вибір шаблонів, щоб потенційно уникнути цієї проблеми. Потім додатки можна додавати з часом, коли веб-майстер дізнається, що потрібно та корисно.

Якщо ви хочете створити прекрасний веб-сайт, який не порушить банк, важко помилитися з Wix. Це неймовірно весело і просто у використанні.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map