Огляд теми BuddyBoss 2020

Contents

Тема BuddyBoss: огляд

Якщо ви коли-небудь хотіли створити інтернет-спільноту для своєї компанії чи бізнесу, тема BuddyBoss – це єдина тема, яка вам коли-небудь знадобиться. Це унікальна тема у власній лізі, і вона постачається з безкоштовним плагіном під назвою платформа BuddyBoss.


Якщо вони використовуються разом, Тема та платформа BuddyBoss можуть допомогти будь-кому, навіть нетехнологіям, створити веб-сайт у соціальних мережах, що відповідає рівню сучасних сайтів соціальних мереж. У вас будуть розширені функції, які зазвичай купуються окремо в інших темах, і ви зможете інтегрувати її з багатьма плагінами WordPress, оскільки ваші потреби розширюватимуться та розвиватимуться.

У цьому огляді ми поговоримо про:

 1. Тема Buddy Boss та платформа Buddy Boss: коротка історія
 2. Речі, які ви можете зробити з комбі-боді Buddy
 3. Налаштування платформи Buddy Boss
 4. Компоненти Інтернет-спільноти
 5. Налаштування вашої теми
 6. Продайте свій вміст за допомогою BuddyBoss + LearnDash
 7. Інтеграція з додатковими плагінами WordPress
 8. BuddyBoss: Ціноутворення
 9. BuddyBoss: Підтримка
 10. Огляд BuddyBoss: що мені подобається в цьому
 11. Огляд BuddyBoss: Що мені в цьому не подобається
 12. Огляд BuddyBoss: Фінальні думки

Тема Buddy Boss та платформа Buddy Boss: коротка історія

Давайте трохи зробимо резервну копію: як тема та платформа BuddyBoss втілилися в життя?

Тема та платформа Buddy Boss – це фактично заміна для BuddyPress, плагіна WordPress, який дозволяє створювати веб-сайт у соціальних мережах. BuddyPress, хоча і інноваційний, мав багато обмежень і має цілу спільноту сторонніх плагінів для деяких більш вдосконалених функцій, таких як створення форуму. Використання безлічі плагінів не лише ускладнює речі, але й збільшує витрати користувачів.

Тож творці теми BuddyBoss подумали, що робити, якщо ми маємо всі ці розширені функції під одним дахом? Це полегшило б справи!

І це було. Тепер, за допомогою комбінації BuddyBoss, ви можете зробити набагато більше, ніж веб-сайт у соціальних мережах, але ви також можете створювати дискусії на форумі та соціальні групи без додаткового плагіна, безкоштовних курсів та безкоштовних курсів тощо.

На цьому етапі я хочу уточнити, що робить кожен з них. The Платформа BuddyBoss додає функцій WordPress, щоб полегшити створення інтернет-спільноти. Ці функції включають можливість створення профілів користувачів, соціальних груп, форумів, запрошень електронною поштою тощо.

The Тема BuddyBoss гарантує, що все виглядає приємно і красиво. Ви можете використовувати будь-яку тему WordPress на платформі BuddyBoss, але це не буде виглядати так чудово, як при використанні теми BuddyBoss.

Наприклад, ось як виглядає профіль користувача, коли не використовується тема BuddyBoss:

профіль користувача без теми BuddyBoss

Ви все ще можете створити профіль користувача за допомогою платформи Buddy Boss, але це виглядає не так чудово.

Тепер порівняйте це з тим, як це виглядає Тема Бадді Бос:

профіль користувача з темою BuddyBoss

Зараз це схоже на справжній соціальний профіль.

Для резюме ви можете створити веб-сайт у соціальних мережах за допомогою платформи Buddy Boss, безкоштовного плагіна, але якщо ви хочете, щоб все виглядало гарно і красиво прямо з коробки, найкраще використовувати Тему BuddyBoss. Ці два тісно інтегровані, щоб ви могли налаштувати свій сайт та інші налаштування в одному місці.

Вони також сумісні зі старим BuddyPress, тому, якщо вам потрібно перенести соціальні профілі та інші дані, це працюватиме без перешкод..


Речі, які ви можете зробити з комбо “Buddy Boss”

 1. Соціальна мережа / спільнота доповнити профілями користувачів, каналами новин, строками, приватними повідомленнями, соціальними групами, форумами, підключенням членів і навіть запрошеннями електронною поштою не членам. Жоден із них не потребує додаткового плагіна!
 2. Продайте свій вміст. Buddy Boss інтегрується з LearnDash та WooCommerce, щоб ви могли продавати вміст за підпискою або одноразовою платою.
 3. Створіть веб-сайт eLearning. Ви можете створювати, розміщувати та керувати своїми курсами за допомогою інтеграції LearnDash.
 4. Інтеграція з іншими плагінами WordPress щоб гаміфікувати досвід своїх членів, створювати посади, створювати події на сайті чи ексклюзивні події тощо.

Налаштування платформи Buddy Boss

Оскільки у комбінації Buddy Boss є багато можливостей, єдиний можливий мінус – це налаштувати все, може зайняти досить багато часу. Розсіяні налаштування та параметри, і все це (про що я розповім пізніше), також не допомагає. Але щоб уникнути втрати складності інтерфейсу, я настійно пропоную вам переглянути та дотримуватися їхніх покрокових інструкцій. тут.

Ці відео показують все, від налаштування та налаштування платформи до налаштування теми, щоб переконатися, що все працює ідеально та виглядає чудово.

У цьому розділі я перейду до кількох важливих речей, які вам потрібно зробити / знати, щоб зрозуміти, як працює платформа та як її використовувати.


Розуміння платформи BuddyBoss

Як я вже говорив раніше, платформа пропонує безліч функцій, що чудово, але деякі налаштування відчувають себе досить розпорошеними та повсюдно. Це пов’язано з тим, як вони організували платформу. Увімкнення функції, її налаштування та стилізація зроблено в декількох різних місцях.

Візьмемо, наприклад, сторінку входу / реєстрації.

Ви можете налаштувати сторінку для входу / реєстрації в BuddyBoss > Параметри теми > Вхід / Реєстрація. Тут ви можете додати логотип, змінити розмір логотипу, використовувати фонове зображення, додати назву та опис тощо.

Але отримайте це: ви можете змінити колір сторінки для входу / реєстрації в Стилізація, окремий розділ у розділі Параметри теми.

Мені здалося здоровим глуздом, що у вас повинні бути всі стильові потреби сторінки під одним дахом, так би мовити, але це не так, як організовано все на платформі BuddyBoss.

Тож дозвольте мені зробити короткий знімок того, як все працює навколо платформи:

різні частини платформи BuddyBoss

Переглядаючи цей огляд, ви помітите, що між різними ділянками платформи дуже багато можливостей для того, щоб налаштувати певну функцію. Спочатку це буде трохи непомітно і заплутано, але незабаром ви отримаєте зависання, і ви почнете знати, як тильною стороною руки.

Вибір компонентів

Перш ніж робити що-небудь інше, спершу потрібно вибрати компоненти, які ви хочете мати на вашому веб-сайті в соціальних мережах.

Якщо ви йдете до BuddyBoss > Компоненти, ви побачите список компонентів, які можна включити на своєму веб-сайті. Це те, що ви повинні бачити:

компоненти

Просто позначте прапорець компонента, який ви хочете включити для свого веб-сайту, виберіть Активуйте серед групових дій у верхній частині та натисніть Застосувати.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб користувачі могли надсилати приватні повідомлення один одному, вам потрібно активувати Приватні повідомлення спочатку. Якщо ви хочете, щоб члени мали змогу надсилати запрошення електронною поштою для нечленів, щоб приєднатися до мережі, ви можете активувати цей компонент тут тощо.

Якщо ви хочете налаштувати параметри для кожного компонента, натисніть Налаштування безпосередньо під ним. Ви також можете знайти налаштування в BuddyBoss > Налаштування.

Налаштування компонентів та реєстраційних сторінок

Ви також повинні призначити сторінки WordPress сторінкам компонентів, які ви тільки що включили. Для цього перейдіть до BuddyPress > Сторінки, і ви повинні побачити два розділи: Сторінки компонентів і Сторінки реєстрації.

Для сторінок компонентів вони автоматично створюються WordPress, коли ви ввімкнули компоненти, тому, швидше за все, спочатку вам нічого не доведеться змінювати. Але якщо, наприклад, ви хочете призначити нову сторінку в соціальних групах, це можна зробити, створивши нову сторінку та вибравши цю нову сторінку у спадному меню:

додавання нової сторінки до сторінки компонентів

Для Сторінки реєстрації, вам потрібно створити сторінку для Умов надання послуг та Політики конфіденційності та пов’язати їх із відповідними розділами реєстрації. Якщо ви втрачаєте, що робити в цей момент, ви можете переглянути відео-посібник, з яким вони продумано пов’язані в нижній частині розділу:

посилання на підручник із налаштування сторінок реєстрації

Ви знайдете ці посилання на підручник, розкидані по різних розділах платформи, справді приємний штрих, який полегшує роботу нових користувачів.

Налаштування налаштувань

Ви також бажаєте змінити налаштування для контролю доступу до веб-сайтів, профілів користувачів, соціальних груп та інших налаштувань. Йти до BuddyBoss > Налаштування і обережно перегляньте кожен варіант. Почніть із загальних налаштувань і пройдіться по кожній із категорій.

Ось короткий знімок налаштувань:

Налаштування BuddyBoss Platofrm

Якщо ви створюєте інтернет-спільноту, має сенс дозволити не членам реєструвати нові облікові записи. Ви також можете дозволити членам видалити свої профілі та вибрати, кому ви покажете панель інструментів.

Під Конфіденційність, ви можете обмежити доступ до свого веб-сайту лише учасникам, які увійшли в систему, але сторінки для входу / реєстрації все ще будуть видимі для всіх.

Ще одна цікава річ, яку ви можете тут зробити – це звільнити певні URL-адреси від приватних. Можливо, ви хочете, щоб деякі сторінки, наприклад, наприклад, маркетингові, були видимими для громадськості, і для цього просто вставте URL-адресу сторінки в Загальнодоступний контент ящик і удар Зберегти зміни.

Також у цьому розділі ви знайдете налаштування для ввімкнених компонентів, таких як профілі, групи, форуми, активність, засоби масової інформації, з’єднання, запрошення та пошук.

Тут зазвичай можна встановити, що користувачі можуть робити на вашому веб-сайті. Наприклад, якщо ви хочете, щоб вони змогли завантажити фотографію профілю та обкладинку для своїх профілів користувачів, просто перейдіть на сторінку BuddyBoss > Налаштування > Профілі і встановіть прапорець у відповідному полі.

Імпорт демо-даних

Ще одна річ, яку ви хочете зробити перед тим, як пограти з темою, це імпортувати демо-дані. З цього вікна веб-сайт буде порожнім, і ви не матимете зразків профілів користувачів або соціальних груп, з якими можна грати. Щоб побачити, як виглядають справи на передній частині, найкраще імпортувати демо-дані.

Щоб імпортувати демо-дані, перейдіть до Приятель бос > Інструменти. Потім ви побачите список Дані за замовчуванням ви можете імпортувати. Ви можете імпортувати демонстраційні члени, групи та форуми. Щоб полегшити справи, я пропоную вам імпортувати все відразу. Клацніть кожне з полів і натисніть Імпорт вибраних даних.

імпорт демо-даних

Після цього ви отримаєте кілька зразків профілів користувачів, соціальних груп та форумів, з якими можна працювати.

Ось приклади демо-соціальних груп:

демо-соціальні групи

Компоненти Інтернет-спільноти

Тепер у вас все готово розпочати створення спільноти в Інтернеті, яку ви завжди планували. Як я вже говорив раніше, комбінація BuddyBoss надає вбудовані потужні функції для створення прогресивних інтернет-спільнот, подібних до Facebook чи Twitter.

З мого особистого досвіду поки що, безумовно, простіше створити сайт у соціальних мережах за допомогою BuddyBoss. Для жодної функції не потрібні додаткові плагіни. Вони також мають докладні відео-інструкції щодо налаштування кожної функції, щоб ви не залишалися самостійно розбирати речі..

Профілі користувачів

Вбудований за допомогою BuddyBoss – це можливість налаштувати профілі користувачів. Якщо ви йдете до BuddyBoss > Профілі, ви зможете додати більше полів, таких як адреса електронної пошти, контактний номер, день народження тощо. Це дійсно залежить від вас і того, що ви хочете, щоб користувачі поділилися про себе.

профілі користувачів

Тут речі стають трохи заплутаними, оскільки ви можете додавати поля до профілів користувачів у бекенді, але для перестановки елементів у профілі користувача вам доведеться перейти до Навігація по профілю що виводить вас з BuddyBoss.

Після натискання кнопки, Навігація по профілю відкривається у новій вкладці та переносить мене до налаштування теми фронтену. Це незручно, якщо я не хотів залишати сторінку налаштувань. Я вважаю за краще, якщо вона відкриється на новій вкладці, а ще краще, щоб ця опція була знайдена в заднім редакторі разом із усім іншим.

Приватні повідомлення

Ви також можете ввімкнути приватні повідомлення, якщо ви хочете, щоб користувачі мали змогу надсилати повідомлення один одному. Щоб увімкнути це, просто перейдіть до BuddyBoss > Компоненти і активувати Приватні повідомлення.

Функція приватного обміну повідомленнями включає в себе розширені параметри. Для одного учасники можуть ввести ім’я безпосередньо у свою папку “Вхідні”, щоб вони могли надсилати повідомлення будь-кому, не залишаючи власного профілю.

Вони також можуть надсилати фотографії, емоджи та GIF-файли за допомогою приватних повідомлень, але спочатку потрібно включити цю функцію. Щоб увімкнути це, просто перейдіть до BuddyBossy > Налаштування > ЗМІ. Там ви побачите такі варіанти:

включення медіа в приватні повідомлення

Обов’язково позначте всі ці поля та збережіть зміни.

Що мені подобається у функції приватного обміну повідомленнями – це інтерфейс дуже схожий на інші популярні програми для обміну повідомленнями, тому користувачі можуть користуватися ним відразу, не витрачаючи занадто багато часу, намагаючись зрозуміти, як все працює..

Користувачі можуть вибирати кілька фотографій одночасно, шукати їхні повідомлення та використовувати вбудовані емоджи. Мені також подобається те, що ви можете змінити тони шкіри емоджи.

Єдине, що, на мою думку, ще більше покращить її, – це те, що користувачі зможуть шукати смайлики, набравши текст.

Ще одна незначна незручність, яку я знайшов – ви не можете надсилати повідомлення, натиснувши клавішу Enter. Насправді потрібно натиснути кнопку “Надіслати”, яка є обломкою, якщо ви перебуваєте на робочому столі і не хочете турбуватися мишею або трековим майданчиком.

Також я не знаю, чи це лише я, але GIF не завантажуватимуться з мого кінця.

Ось погляд на те, як працює приватне обмін повідомленнями:

приватні повідомлення

Соціальні групи

Ще одна цікава особливість BuddyBoss – це можливість створювати соціальні групи на основі інтересів користувачів.

Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть до BuddyBoss > Компоненти і активувати Соціальні групи.

Якщо ви імпортували демо-дані, ви матимете зразок набору соціальних груп, і ось як має виглядати каталог соціальних груп:

демо-соціальні групи

Більше налаштувань цієї функції можна знайти в BuddyBoss > Налаштування > Групи. Тут ви можете дозволити всім користувачам створювати соціальні групи, дозволяти адміністраторам завантажувати обкладинку та аватар, включати типи груп тощо.

Ви також можете встановити зображення обкладинки за замовчуванням для соціальних груп, а також ширину та висоту зображення обкладинки в BuddyBoss > Параметри теми > Зображення обкладинки.

На бекенді ви можете переглянути список усіх соціальних груп BuddyBoss > Групи. Ви можете редагувати, видаляти або переглядати соціальні групи звідси.

Форум Обговорення

Ще одна вбудована особливість BuddyBoss – це можливість створювати дискусії на форумі, функція, яка раніше була доступна лише за допомогою сторонніх плагінів. Під час обговорень на форумі учасники можуть спілкуватися один з одним у форматі запитань так, як Reddit, що дуже корисно, якщо ви хочете, щоб члени могли допомогти один одному або обговорити один одного.

обговорення на форумі

Щоб увімкнути створення форумів, просто перейдіть на сторінку BuddyBoss > Компоненти і активувати Форум Обговорення. Якщо ви йдете до BuddyBoss > Налаштування > Форум Обговорення, ви зможете впроваджувати більше правил, таких як заборона редагування коментарів чи публікацій через визначений проміжок часу, дозволяти гостям без акаунтів створювати дискусії та коментарі, дозволяти учасникам підписуватися на форуми тощо..

Це дійсно потужна функція, яка може вивести вашу соціальну мережу на інший рівень. Це особливо корисно для веб-сайтів для електронного навчання, де ви хочете, щоб ваші студенти мали змогу разом обговорювати теми.

В Параметри теми > Форуми, ви зможете налаштувати форуми, змінивши макет, скориставшись власним зображенням банера, додавши назву та опис форуму тощо.

Що також цікаво в цьому – кожна соціальна група може створити власний форум, і вони можуть створити більше одного. Наприклад, для соціальної групи «Графічний дизайн» вони можуть проводити такі дискусії на форумі:

форумові дискусії соціальних груп

Зв’язки учасників

Учасники також можуть зв’язатися один з одним, надіславши запит на з’єднання, як у Google+ або на дружбу у Facebook.

Кожен профіль учасника матиме Підключення кнопка, яка прилягає до фотографії профілю. Учасники можуть натиснути цю кнопку, щоб надіслати запит на з’єднання.

синя кнопка Підключення в профілях користувачів

Після того, як учасник надіслав запит на з’єднання, з’явиться можливість його скасувати.

Учасники побачать таке повідомлення, коли хтось надіслав запит на з’єднання:

повідомлення про запрошення на з'єднання

Ви можете ввімкнути цю функцію в BuddyBoss > Компоненти > Зв’язки учасників.

Пошук в мережі

Ще одна дійсно зручна функція – це мережевий пошук, де користувачі можуть шукати по всій мережі публікації на одному панелі пошуку.

мережевий пошук

Ви можете вибрати, які типи публікацій можна шукати. Для цього перейдіть до BuddyBoss > Налаштування > Пошук. Тут ви можете зробити певні публікації чи інформацію, яку можна шукати, наприклад, імена членів, електронну адресу, ім’я користувача, текст абзацу, номери, обговорення, відповіді тощо.

Запрошення електронною поштою

BuddyBoss також дозволяє членам надсилати запрошення електронною поштою всім, хто хоче приєднатися до мережі, будь то їх колега, друзі чи сім’я. Все, що їм потрібно мати – це ім’я та адреса запрошеного.

Ось як учасники можуть надсилати запрошення електронною поштою:

надсилання електронних запрошень

Ви також можете вибрати, чи бажаєте ви, щоб користувачі могли змінити назву та тіло електронної пошти, перейшовши на BuddyBoss > Налаштування > Запрошує.


Налаштування вашої теми

Наступний крок – почати налаштування теми, щоб вона виглядала так, як ви цього хочете. Тема BuddyBoss надає безліч варіантів налаштування, щоб ви могли подарувати своїм членам фірмові приємні враження.

Створення навігаційних меню

Перше, що ви хочете створити, це ваші навігаційні меню, оскільки це в першу чергу так, як ми збираємось обійти веб-сайт.

Є два основні меню, які ви можете створити за допомогою Теми Buddy Boss: меню заголовка та меню BuddyPanel.

заголовка та меню BuddyPanel

Меню заголовка

Меню панелі заголовків – це меню у вашому заголовку. Щоб створити меню заголовка, перейдіть до WordPress бекенд, наведіть курсор миші Зовнішній вигляд, і натисніть Меню. Після цього з’явиться поле, де ви можете ввести Назва меню. Введіть назву меню, наприклад “Menubar Menu” (Меню панелі заголовків) та натисніть кнопку Створити меню.

як створити меню

Потім з’явиться список сторінок, які ви можете додати до свого меню. Позначте поля, що ви хочете додати, і натисніть Додати в меню. Потім ви побачите смужки під заголовком меню, які ви можете перетягувати та відпускати, щоб змінити порядок. Ви також можете створити підпункт для кожної сторінки, відступаючи смугу.

На Налаштування меню в нижній частині, не забудьте натиснути Заголовок.

створення меню заголовка

У більшості інших тем у вас не буде багато свободи щодо того, як виглядає заголовок, але тема “Бадді Бос” надає більше варіантів налаштування для заголовка, а також колонтитула.

Ви можете знайти параметри налаштування для заголовка в BuddyBoss > Параметри теми. У цьому розділі ви зможете завантажити свій логотип, змінити макет заголовка і навіть змінити його колір. Пізніше я покажу вам більш детально різні дії, які ви можете зробити в параметрах теми.

Меню BuddyPanel

Меню BuddyPanel – це приємна особливість цієї теми, яка додає досвіду роботи в соціальній мережі. Щоб створити меню BuddyPanel, перейдіть до Інформаційна панель WordPress > Зовнішній вигляд > Меню. Перейдіть до створення нового меню та дайте йому назву.

Ліворуч натисніть кнопку Приятель бос і позначте прапорці пунктів, які потрібно відобразити в меню BuddyPanel. Клацніть Додати в меню, і в Налаштування меню ви можете вибрати, чи хочете ви показувати цю панель як зареєстрованим користувачам, так і вихідним користувачам. Особисто я вважаю, що має сенс створити іншу панель для цих двох типів користувачів. Тож у цьому прикладі я покажу його лише зареєстрованим користувачам.

За замовчуванням BuddyPanel виглядає приголомшливо, і ви можете зробити багато іншого, щоб налаштувати його.

Для одного ви можете змінити піктограму пунктів меню у програмі BuddyPanel прямо у вікні Меню розділ. Для цього натисніть спадне меню та натисніть на піктограму. Після цього з’явиться спливаюче вікно з великою кількістю іконок на вибір. Це досить прикольна додаткова функція платформи BuddyBoss, яка дозволяє легко налаштувати меню BuddyPanel..

зміна піктограм меню BuddyPanel

Ви також можете змінити колір BuddyPanel, і я це покажу в наступному розділі.

Налаштування домашньої сторінки та сторінок щоденника

Після того, як ваші меню будуть готові, ви також хочете встановити домашню сторінку та сторінки блогу. Домашня сторінка – це перше, що учасники бачать, коли ввійшли на ваш сайт. Ви можете показати канал новин, хронологію, довідник учасників, блог чи список курсів.

Щоб встановити домашню сторінку та сторінку блогу, перейдіть до сторінки Інформаційна панель WordPress > Налаштування > Читання. Коли ви там, виберіть Статична сторінка як домашню сторінку та встановіть будь-яку сторінку, яку ви хочете, як домашню та сторінку блогу.

налаштування домашньої сторінки та сторінки блогу

Як приклад, якщо ви вибрали Стрічка новин як ваша домашня сторінка, це перше, що члени побачать, коли ввійдуть у систему:

стрічка новин як головна сторінка

Тепер у вас є стінка активності у Twitter, яка автоматично заповнюється останніми заходами на вашому сайті. Учасники можуть ввести статус і згадати когось, використовуючи @, завантажити фотографію або GIF та долучити емоджи. Вони також можуть розмістити його у своєму профілі або в групі. Це дуже круто.

Звичайно, ви можете призначити іншу сторінку як свою головну сторінку залежно від ваших потреб та переваг.

Є ще кілька речей, які ви можете зробити зі своєю титульною сторінкою. Якщо ви перейдете на інформаційну панель WordPress і натисніть Сторінки, ви побачите список усіх своїх сторінок, включаючи присвоєну на даний момент головну сторінку. Клацніть на цій сторінці, щоб увійти до редактора Гутенберга.

титульна сторінка

Якщо ви ввійшли, якщо натиснути Атрибути сторінки, ви побачите спадне меню, де відображаються три варіанти шаблону:

зміна макета сторінки

Повноекранна сторінка видалить заголовок і бічну панель, тоді як No Sidebar очевидно видаляє бічну панель. Пограйте з цими параметрами, поки не знайдете вподобаний макет. Ви можете зробити те ж саме з усіма іншими своїми сторінками. Тож якщо ви хотіли створити маркетингову сторінку, де немає ніяких відволікань, як заголовки та бічні панелі, режим повноекранного режиму – чудовий варіант.

Якщо ви хочете додати бічну панель до вашої передньої сторінки (або будь-якої іншої сторінки), просто перейдіть на сторінку Інформаційна панель WordPress > Зовнішній вигляд > Віджети.

віджети та бічні панелі

Щоб додати віджет на бічну панель, просто перетягніть його всередину бічної панелі. Ви можете призначити йому ім’я та зробити інші зміни.

У цьому прикладі я хочу додати бічну панель до моєї основної сторінки новин. Бічні панелі для цієї сторінки позначені міткою Діяльність -> Каталог зліва (бічна панель з’являється зліва) та Діяльність -> Справа в каталозі (бічна панель з’являється праворуч). Найкраща частина – я можу використовувати обидві бічні панелі, якщо хочу. Ось приклад, як це зробити:

додавання бічних панелей

Що мені подобається в цьому процесі, це те, що він не змушує нового способу робити. Якщо ви вже звикли користуватися WordPress, його віджетами та редактором вмісту, ви зможете робити більшість цих справ легко. Хоча навіть краще, щоб усі ці можливості налаштування були лише в одному, уніфікованому розділі для кожної сторінки, принаймні, платформа не примушує нових інтерфейсів для користувачів, які потребують певного часу, щоб вивчити.

Що стосується сторінки блогу (і будь-якої сторінки), ви можете майже точно зробити те саме. Ви можете додати бічну панель (але ви можете додати лише одну бічну панель) і використовувати будь-який віджет, який ви хочете.

Ви також можете змінити макет сторінки свого блогу, але цього разу ви зробите це всередині BuddyBoss. Йти до BuddyBoss > Параметри теми > Блог. В Макет архіву блогу, ви побачите три варіанти: список, кладка або сітка.

макет архіву блогу

Мені особисто найбільше подобається масонство, але це залежить від вас. Давайте коротко розглянемо, як відрізняються три макети:

різні шаблони сторінок блогу

Ви можете зробити більше налаштування навіть за допомогою ваших одиночних сторінок публікацій блогу. Наприклад, ви можете змінити макет обраного зображення, увімкнути / відключити поле автора та ввімкнути / вимкнути кнопки соціального доступу. Це особливо акуратно, оскільки вам не потрібно використовувати інший плагін для соціального обміну. Незважаючи на те, що самі кнопки неможливо змінити, це краще, ніж нічого, і це менше турбуватися.

Просто вивчіть Блог розділ під Параметри теми, спробуйте все, і подивіться, які налаштування найкраще підходять для вас.

Параметри теми

У кількох попередніх розділах я кілька разів згадував Тематичні параметри, і саме тут ви можете переглянути деталі та шматочки та налаштувати, як виглядає ваш веб-сайт від друкарні до кольорів. Я не збираюся показувати тобі все, що ти можеш зробити тут, ці навчальні посібники саме з цієї причини, але я дам огляд цікавих способів налаштування теми.

Просто зайдіть BuddyBoss > Параметри теми щоб побачити доступні параметри налаштування теми.

Логотип

Розділ для завантаження логотипів тут дуже зручний для користувачів, оскільки включає різні варіанти. У більшості тем ваші варіанти налаштування логотипу дуже обмежені, але з Темою BuddyBoss ви можете зробити кілька різних речей.

додавання логотипу

Ви можете увімкнути або вимкнути логотипи для настільних і мобільних пристроїв. Вам може бути цікаво, чому це має бути варіант, але деякі люди не хочуть мати свій логотип на мобільному телефоні, оскільки він занадто великий і відволікає користувачів на роботу.

Якщо BuddyBoss включить логотип для мобільних пристроїв, ви зможете завантажити інший з меншими розмірами. Ви також можете регулювати його розмір.

Заголовок

Я говорив раніше, що ви можете зробити набагато більше зі своїм заголовком, і ось тут ви можете це зробити.

Ви можете вибрати між трьома варіантами компонування, що не дає вам більшість інших тем. Ви можете мати свій логотип ліворуч із заголовка, у центрі чи на BuddyPanel. BuddyPanel є кращим місцем для вашого логотипу, якщо він високий і вам потрібно більше місця.

налаштування заголовка

Ви також можете ввімкнути липкий заголовок, який є заголовком, який тримається вгорі сторінки під час прокрутки користувачів.

Інша річ, яку ви можете налаштувати – це висота заголовка, увімкнення / вимкнення тіні та зміна кнопок, що відображаються у правому куті заголовка.

Єдине, чого не вистачає, – це можливість присвоїти інший заголовок різним сторінкам, оскільки іноді ви хочете зробити це.

BuddyPanel

Тут ви можете ввімкнути або вимкнути BuddyPanel. Зауважте, що воно буде видиме лише тоді, коли ви створили для нього меню Зовнішній вигляд > Меню.

Ви також можете вибрати його в лівій або правій частині екрана.

Бічні панелі

Якщо ви хочете мати можливість змінити положення бічних панелей різних сторінок, саме тут ви можете це зробити. У вас є можливість відобразити бічну панель сторінок на лівій або правій стороні лише одним клацанням миші.

Типографія

Зміна типографії вашого веб-сайту потребує сторонніх плагінів для багатьох тем, однак Тема BuddyBoss оснащена вбудованим програмою типографіки шрифтів Google, де ви можете вибрати з сотень шрифтів для свого сайту..

Ви можете вибрати типографіку для заголовка сайту (якщо логотип вимкнено), корпусу та заголовків (H1 – H6). Ви також можете змінити вагу та стиль шрифту, підмножини та розмір шрифту. А оскільки ви можете встановити різну типографіку для кожного заголовка, це дає вам набагато більше можливостей для налаштування.

Стилізація

Стиль – це те, де ви можете змінити колірну гаму, а також колір заголовка, BuddyPanel, колонтитула та елементів тіла. Що мені найбільше подобається в тому, що ви можете змінити колір майже будь-якої частини вашого веб-сайту, що робить його дуже просто залишатися вірним кольорам вашої марки..

Як приклад, ось як змінити кольори заголовка:

зміна кольору заголовка

Ви можете зробити багато іншого, щоб створити свій веб-сайт, і я думаю, вам буде цікаво вивчити свої варіанти.

Блог

Я раніше показав, що ви можете вибрати між трьома макетами сторінки блогу. Насправді існує багато інших доступних варіантів налаштування сторінки вашого блогу. Наприклад, ви можете змінити спосіб відображення обраного зображення. Ви також можете ввімкнути / вимкнути пов’язані публікації, обмежити кількість пов’язаних публікацій, відключити / увімкнути поле авторів блогу та додати короткий код бюлетеня.

Хоча варіантів багато, деякі функції все ще обмежені. Наприклад, варіанти відображення зображених зображень недостатньо гнучкі. Немає можливості відображати заголовок публікації вгорі зображеного зображення або додавати накладку.

Для тіла публікації в блозі немає способу змінити інтервал між рядками або змінити ширину області вмісту.

Не можна також змінити спосіб відображення пов’язаних статей. Тож якщо ви хочете відобразити їх у вигляді списку з невеликими зображеними зображеннями, цього немає.

Також є можливість ввімкнути плаваючі соціальні посилання, тому вам більше не доведеться використовувати плагін сторонніх розробників. Єдиний мінус – ви не зможете змінити, як виглядають іконки. Це виглядає досить акуратно, як це все одно, тому це не стільки велика проблема. Але якщо вони можуть додати більше варіантів налаштування для значків плаваючих соціальних акцій, це було б чудово.

Сторінка входу / реєстрації

Ще одна дуже цікава функція – це можливість налаштувати вашу сторінку входу / реєстрації, щоб вона відображала вашу марку, а не лише звичайну область входу / реєстрації WordPress..

Сторінку входу / реєстрації можна сконструювати таким чином, щоб мати власне фонове зображення, яке виглядає чудово. Ви також можете додати заголовок та опис тексту як накладку до зображення. Обмеження в налаштуваннях, я думаю, що ви можете відображати одне і те ж повідомлення і для сторінок для входу, і для реєстрації, хоча іноді ви можете відображати різні повідомлення для цих різних сторінок. Наприклад, замість того, щоб сказати “Приєднуйтесь до нас!” на сторінці входу має сенс сказати “Ласкаво просимо!”

Ось приклад того, як можна налаштувати сторінку входу:

налаштування сторінки входу

Інші речі, які ви можете зробити в параметрах теми:

 • Налаштуйте сторінку 404
 • Пограйте за допомогою нижнього колонтитула (ви можете додавати віджети, змінювати кольори, додавати короткий код, наприклад, підписка на розсилку, соціальні посилання, змінювати мітку (біла мітка) тощо)
 • Додайте спеціальні коди
 • Мінімізуйте CSS та Javascript
 • Увімкнути режим технічного обслуговування
 • Встановіть типові зображення обкладинки для профілів користувачів
 • Налаштувати форуми (змінити макети, використовувати зображення банера, додати назву та опис форуму тощо)

Загалом, параметри налаштування, доступні в Тематичних параметрах, досить вдосконалені, але прості в налаштуванні. Ніякі додаткові плагіни чи кодування не потрібні для зміни вашої типографії, зміни заголовків, зміни кольорів тощо.


Продайте свій вміст за допомогою BuddyBoss + LearnDash

Крім інтернет-спільноти, ви також можете продавати свій вміст на своєму веб-сайті, інтегруючи Тему BuddyBoss з LearnDash.

Якщо ви вже використовуєте LearnDash, хорошими новинами є те, що BuddyBoss вжив додаткових кроків, щоб переконатися, що їх платформа та тема ідеально інтегруються з LearnDash. Це дозволяє настільки легко продавати вміст і створювати спільноту навколо цього вмісту.

Якщо ви не знайомі з LearnDash, плагін WordPress для системи управління навчанням дозволяє вам створювати, розміщувати та керувати онлайн-курсами в одному місці. Це плагін преміум-класу, який вам доведеться придбати окремо. Інтегруючи його в WooCommerce, ви можете продавати свої курси одноразово або за підпискою.

LearnDash – сам по собі такий дивовижний плагін. У ньому є потужний вбудований конструктор курсів, який ви можете використовувати для складання своїх курсів з нуля, створення вікторин та завдань, створення спеціальних сертифікатів тощо. Ви можете пропонувати курси безкоштовно або одноразово або періодично. Можливості безмежно для LearnDash.

Хоча я не збираюся детально розповідати про те, як створити курс у LearnDash (ви можете ознайомитися з моїм оглядом LearnDash тут), я хочу вам показати, як ви можете налаштувати спосіб перегляду сторінки списку курсів та окремого курсу сторінки схожі.

Інтеграція LearnDash

Щоб почати використовувати LearnDash, перейдіть на сторінку Плагіни > Додати новий і встановити та активувати LearnDash.

Після встановлення LearnDash нова сторінка з URL-адресою “yourdomain.com/courses” буде автоматично створена.

На цій сторінці учасники зможуть побачити всі доступні курси на вашому сайті. Я не збираюся детально розбиратись про те, як створити курс у LearnDash (ви можете ознайомитись з моїм оглядом LearnDash тут), але те, що я хочу вам показати, – як ви можете налаштувати спосіб перегляду сторінки списку курсів та окремого курсу сторінки схожі.

Але перш ніж все інше, перейдіть до LearnDash > Налаштування і переконайтеся, що Активний шаблон у вашому LearnDash є LearnDash 3.0 і НЕ Спадщина. LearnDash 3.0 – це нещодавно випущена версія, завдяки якій кожна сторінка курсу виглядає дивовижно прямо з кажана, тому вам не доведеться робити широкі налаштування.

Настроювання сторінки списку курсів

Після того, як LearnDash буде встановлений і активований, якщо ви переходите на BuddyBoss > Параметри теми, ви побачите, що є новий розділ під назвою LearnDash:

LearnDash у параметрах теми

Ось де можна пограти, як виглядає сторінка зі списком курсів. Ви можете увімкнути фільтр категорій, що дозволить учасникам переглядати курси під однією категорією. У полі Таксономія ви можете вибрати, чи зможуть користувачі фільтрувати за категоріями або тегами.

Ви також можете включити фільтр інструкторів, який дозволить користувачам бачити всі курси інструктора. Якщо ви єдиний інструктор, ви можете обійтися без цього фільтра.

Ви також можете відображати автора курсу та дату створення на курсах, уроках чи темах.

Ось як виглядає сторінка з покажчиком курсу та різні варіанти фільтру та перегляду, доступні користувачам:

сторінка покажчика курсу

Як бачимо, учасники можуть бачити, на які курси вони зараховані, а в які курси вони ще не розпочалися. Також показані смуги прогресу.

На даний момент, корисно додати цю сторінку до меню заголовка, щоб члени могли легко перейти сюди.

Настроювання сторінки курсу

Ви можете налаштувати, як виглядає кожна окрема сторінка курсу прямо в LearnDash. Ви можете додати заголовок, короткий опис, зображення обкладинки, зображене зображення тощо.

Щоб налаштувати сторінку курсу, перейдіть на сторінку LearnDash > Курси і натисніть курс, який потрібно налаштувати. Ви перейдете до редактора Гутенберга, де ви зможете додати чи відредагувати назву та опис курсу.

Якщо ви прокрутите вниз праворуч, ви побачите варіанти завантаження обкладинки та зображеного зображення. Це чудові способи покращити сторінку курсу та зробити її більш привабливою для учнів.

Додатковою функцією BuddyBoss є можливість встановити попереднє відео замість обраного зображення. Ось як це зробити:

встановлення попереднього перегляду відеокурсу

Як тільки учасники розпочнуть курс, вони будуть перенесені на сторінку уроків. LearnDash оснащений функцією під назвою Focus Mode, яка видаляє всі відволікання, такі як меню та бічні панелі, щоб студенти могли зосередитись на уроці. Якщо використовується з BuddyBoss, так виглядає режим фокусування:

Режим фокусування LearnDash

Зауважте, що меню рядка заголовків зникло, завдяки чому сторінка не захаращується.

Всередині сторінки уроку є багато цікавих варіантів для покращення досвіду навчання учнів. Вони можуть перемикатися між світлим і темним режимами відповідно до різних умов освітлення та входити в режим повноекранного режиму для ще більшого інтерфейсу без відволікання.

Підключення курсів із соціальними групами

Ще одна дуже прикольна річ, яку ви можете зробити з BuddyBoss та LearnDash, це створити налаштування типу аудиторії, з’єднавши курси Learndash із соціальними групами. Таким чином, соціальна група може функціонувати як аудиторія, де користувачі (студенти) можуть отримувати доступ до своїх курсів в одному місці.

Ви зможете призначити організаторів / викладачів для кожної соціальної групи, і зможете підключити більше одного курсу до соціальної групи.

Процес дійсно простий і простий у виконанні. Якщо вас зацікавила ця функція, ви можете переглянути вичерпний навчальний посібник зроблено BuddyBoss, щоб дізнатися, як це робиться.


Інтеграція з додатковими плагінами WordPress

Тема BuddyBoss також сумісна з більшістю добре кодованих плагінів WordPress, що дає вам багато можливостей щодо того, що ви можете зробити зі своїм веб-сайтом.

Ігровий досвід користувачів

Ігровий досвід користувачів – це прекрасний спосіб заохотити постійне використання та залучення вашої інтернет-спільноти. Наприклад, щоб заохотити користувачів приєднуватися до дискусій на форумі, ви можете присуджувати бали за кожну відповідь або дискусію, яку вони розпочинають. Потім ви можете зробити ці пункти деякими способами погашеними.

Якщо ви хочете збільшити досвід своїх членів, ви можете інтегрувати BuddyBoss з GamiPress. GamiPress – безкоштовний плагін WordPress, який допомагає вам присуджувати бали користувачам за взаємодію з вашим веб-сайтом, нагороджувати їх значками за досягнення та давати можливість рейтинговій системі мотивувати користувачів виконати всі вимоги.

Секція проводки робочих місць

Якщо ви створюєте спільноту професіоналів у ніші чи певному секторі, розміщення секції розміщення вакансій – це прекрасний спосіб додати цінність для своїх членів. Це великий магніт користувача, і він буде мотивувати користувачів продовжувати повертатися на ваш сайт.

Ви можете інтегрувати BuddyBoss з WP Job Manager, безкоштовним плагіном, щоб створити розділ розміщення вакансій на своєму веб-сайті.

Після встановлення та активації WP Job Manager ви побачите нове поле на панелі ліворуч на WordPress під назвою Список роботи. Тут ви можете налаштувати параметри плагіна.

Плагін автоматично створює три сторінки: інформаційну панель роботи, сторінку розміщення роботи та сторінку робочих місць. Ось як виглядають ці сторінки, а також зразок розміщення завдань:

списки вакансій

Якщо ви хочете, щоб заявники могли подати заявку на форму, вам доведеться придбати надбудову. Ви можете знайти додаткові додатки в Список роботи > Додатки.

Створіть календарі подій

Якщо ви проводите регулярні заходи для своєї спільноти, створення календаря, на якому відображаються заплановані заходи, є чудовою ідеєю для того, щоб утримати користувачів мережі в циклі. Для створення календаря подій вам знадобиться плагін WordPress, наприклад, Календар подій Pro.

За допомогою Календар подій Pro ви не тільки зможете створювати календарі подій, але також можете продавати квитки та бронювати бронювання прямо на своєму веб-сайті.

Створіть мобільний додаток

Завдяки тісній інтеграції з AppBoss, ви можете створити мобільний додаток для свого соціального веб-сайту. Всі дані з сайту настільних ПК синхронізовані з додатком, тому коли користувачі повинні відмовитися від сеансу на робочому столі, вони можуть забрати право там, де вони залишилися в додатку. Ви також зможете надсилати push-сповіщення.

Це чудовий інструмент для веб-сайтів для електронного навчання, щоб зробити їх курси більш доступними для мобільних користувачів та збільшити темпи залучення користувачів.


BuddyBoss: Ціноутворення

Якщо ви подивитеся на все, що ви можете зробити з BuddyBoss, і коли ви подивитеся на його ціну, важко не дивуватися, що це за крадіжка. За щорічну плату в розмірі 228 доларів США ви зможете створити потужний веб-сайт у соціальних мережах для свого бренду. Додайте лише 60 доларів, і ви зможете створювати 5 сайтів на рік. І ви отримаєте доступ до всіх функцій теми – додатки не потрібні.

Ціноутворення BuddyBoss

Якщо ви зацікавлені в налаштуванні, дизайні або міграції сайту, зробленому для вас, вам доведеться сплатити одноразову плату за встановлення 00 плюс / місяць. Якщо ви хочете скористатися готовим для вас мобільним додатком, плата за одноразове налаштування піднімається до 8000 доларів, а щомісячна плата – до 249 доларів.

Якщо ви хочете спробувати це зробити, щоб переконатися в цьому і переконатися, що він не відповідає вашим потребам, ви можете скористатися їх 14-денною гарантією повернення грошей.


BuddyBoss: Підтримка

Підтримка надається лише через один канал, довідковий стіл. Наразі вони не пропонують підтримку через інші канали, такі як соціальні медіа та електронна пошта, тому єдиний спосіб отримати допомогу – це подати квиток у службу довідки.

Це трохи невтішно, оскільки це вже 2019 рік, у підприємств має бути багатоканальна підтримка, яка відповідає клієнтам, де вони є. Наприклад, програми чату в реальному часі надають клієнтам набагато швидший спосіб отримати допомогу, ніж подати квиток.

Таким чином, з точки зору підтримки, BuddyBoss може вдосконалюватися в стрибках, додаючи більше способів, щоб клієнти могли отримати допомогу.


Огляд BuddyBoss: що мені подобається в цьому

 • Він об’єднав потужні функції соціальних мереж, такі як приватні повідомлення та соціальні групи під одним дахом, що полегшує, ніж будь-коли, створення інтернет-спільноти.
 • Він ідеально поєднується з LearnDash та багатьма іншими плагінами WordPress, включаючи розробники сторінок, як Elementor Pro.
 • Налаштування тем обширне з набагато більшими можливостями, ніж інші теми преміум-класу.
 • Це дуже дешево, враховуючи, наскільки вдосконалені функції, які він надає.

Огляд BuddyBoss: Що мені не подобається з цього приводу

 • Вивчити мотузки може бути важко, і вам доведеться дивитися підручники, щоб зрозуміти, як це працює.
 • Налаштування спочатку відчуваються в усьому місці, ви, здається, не можете знайти десь, що додає переважним почуттям для нових користувачів.
 • У деяких функціях відсутні параметри налаштування.

Огляд BuddyBoss: Фінальні думки

Тема BuddyBoss – це провідна тема WordPress для створення веб-сайту в соціальних мережах. На ринку практично нічого подібного немає.

Її інтеграція з платформою BuddyBoss, плагіном, розробленим однією і тією ж компанією, об’єднує всі функції та компоненти в одному місці і позбавляє від потреби в додатках та плагінах. Якщо ви шукаєте найпростіший, але найдосконаліший спосіб створити веб-сайт у соціальних мережах, який можна розширити вниз, Тема та платформа BuddyBoss – все, що вам потрібно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map