Огляд Podia 2020

Podia: Огляд

Наразі Podia, що використовується понад 20 000 творців вмісту, призначений для тих, хто хоче продати наступне:


 • Членство
 • Інтернет-курси
 • Завантажуваний цифровий вміст.

За допомогою Podia ви зможете створити цифрову вітрину «все в одному» і почати продавати ці три продукти за мить. Ви також можете надсилати бюлетені та електронні листи, а також обробляти платежі в межах самої Podia.

Платформа має акуратний інтерфейс, і це так просто у використанні. Вам не знадобиться багато глибокого технічного ноу-хау чи сторонніх плагінів для створення вашого веб-сайту електронної комерції. Це робить Podia сприятливим інструментом для початківців та проміжних користувачів, які хочуть продавати цифрові продукти в Інтернеті.

Поширені проблеми з цифровими вітринами

Якщо у вас вже створений веб-сайт за допомогою WordPress, ви, можливо, знали, що можете створити цифрову вітрину за допомогою WooCommerce або інших плагінів для електронної комерції. Проблема з плагінами полягає в тому, що речі можуть стати складними, якщо ви встановили багато з них для живлення вашого магазину. Додайте також той факт, що вам потрібно володіти певним рівнем технічної експертизи, якщо ви хочете практично керувати своїм сайтом.

Це місце, де Podia має перевагу перед своїми складнішими конкурентами. Podia спрощує все своєю механікою перетягування.

Продаж цифрових продуктів з подією та без неї

Основні особливості Подіа

Після реєстрації в обліковому записі Podia вам буде запропоновано увійти на свою інформаційну панель. Це перша сторінка, яка привітає вас вперед.

Популярний Інтернет-курс

Ці три модулі – членство, онлайн-курс та цифрове завантаження – представляють ключові особливості Podia.

1. Членство

Клацніть на перше зображення, щоб створити сайт для членства. Крім того, ви можете також зробити це, натиснувши “Членства” у верхньому меню панелі керування. Перед виконанням подальших дій вам запропонують назвати свій веб-сайт.

Назва членства Podia

Клацніть «Створити своє членство», щоб створити свій перший сайт. Тепер ви перейдете на сторінку “Членство” та отримаєте доступ до різних вкладок.

Сторінка членства Podia

На вкладці “Плани” ви можете створити різні плани ціноутворення та комплектувати продукти чи курси для кожного плану.

Плани членства у Podia

У розділі “Налаштування” ви можете змінити ім’я та зв’язати групу Facebook або канал Slack.

Налаштування членства у Podia

Інші пункти меню – повідомлення, коментарі, просування та продажі – можуть використовуватися після створення та публікації сайту для членства.

2. Вироби

Інші онлайн-курси та цифрові завантаження є двома іншими модулями Podia, і вони разом розміщені у розділі “Продукти”. Ви також можете отримати доступ до цього на вкладці “Продукти” в меню панелі.

Продукти Podia

“Продукти” охоплюють три компоненти: онлайн-курси, цифрові завантаження та пакети продуктів.

Продукти Podia 2

Інтернет-курси

Розглянемо спочатку онлайн-курси. Клацніть «Продукти», а потім «Інтернет-курс». Назвіть свій онлайн-курс та натисніть «Створити та продовжити». Ця дія приведе вас на цю сторінку. Крім того, ви можете також отримати прямий доступ до “Інтернет-курсу”, коли ви зіткнетеся зі сторінкою привітання.

Інтернет-курс Podia

Ви почнете з основної теми, створюючи онлайн-курс. Тут ви можете завантажувати багато типів файлів і навіть додавати посилання, розділи та вікторини. Уроки надсилатимуться в заплановані інтервали, щоб зацікавити та зацікавити слухачів курсу.

Одне хороше, що мені подобається в цьому розділі, це те, що на відміну від конкурентних платформ, Podia має вбудовану сторінку продажів для збору платежів та роздачі купонів. Існує також сторінка перед запуском, якщо ви хочете заздалегідь класифікувати курси та збирати електронні адреси від потенційних користувачів. Ви також можете створити кілька курсів і прийняти якомога більше студентів.

Цифрові завантаження

Окрім онлайн-курсів, ви також знайдете “Завантаження цифрових даних” у розділі “Продукти”. Клацніть по ньому, і ви перейдете на цю сторінку нижче. (Крім того, ви можете отримати доступ до “Цифрового завантаження” на сторінці привітань разом із “Членство” та “Онлайн-курс”.)

Podia Digital Download

Тут ви можете продавати вміст, що завантажується, як-от електронні книги, путівники, файли PDF, відео, аудіо, контрольні списки, шпаргалки тощо. Ви також можете дарувати ці предмети безкоштовно, якщо ви вирішите це зробити.

Процес оформлення замовлення швидкий, щоб оптимізувати коефіцієнт конверсії вашого сайту; від людей не потрібно буде створювати обліковий запис для завантаження вашого вмісту. Також є безкоштовна сторінка з продажу, на якій можна вставити відео, сторінку поширених запитань або форму підписки електронною поштою.

Пакет продуктів

Останній вибір “Продукти” – “Пакет продуктів”. Як видно з назви, це дозволяє вам поєднувати курси з цифровими завантаженнями.

Комплект продуктів Podia

3. Маркетинг по електронній пошті

Podia також має функцію маркетингу електронною поштою. Доступ до цієї функції можна отримати в меню “Електронна пошта” в меню панелі, але вона також інтегрована в модулі членства, онлайн-курсу та цифрові модулі завантаження.

Podia Email Marketing

Завдяки цій функції Podia ви можете надсилати розсилки та крапельні кампанії, щоб підтримувати своїх підписників та підписників. Ви можете надсилати як ручні, так і автоматизовані повідомлення, а також можете включати свій брендинг. Ви можете відстежувати показники, такі як ціни на кліки, відкриття та скасування підписки. Функція маркетингу електронної пошти також включає форми відмови, які можна розмістити на вітрині та на сторінці перед запуском.

Крім маркетингових листів, ви можете також надсилати оновлення курсу. Наприклад, якщо ви додасте нову главу до своєї електронної книги, ви можете надіслати електронною поштою своїм клієнтам повідомлення про наявність оновленого продукту, який вони можуть завантажити..

Хоча ви можете створювати інформаційний бюлетень, не сподівайтеся, що Podia замінить вашу службу електронної пошти. Podia не такий надійний, як MailChimp або будь-який інший інструмент маркетингу електронної пошти. Він має обмеження, що стосується форматування, і він призначений лише для просування трьох його модулів.

Ціни на подію

У Podia є лише два платні плани, що зовсім не бентежить. Два плани:

 • Переміщення при $ 39 / місяць, виставляючи рахунок за 390 доларів протягом цілого року
 • Шейкер при $ 79 / місяць, виставляючи рахунок за 790 доларів протягом цілого року

Два плани мають різні включені функції, зокрема, модуль членства, який відсутній у пакеті Mover.

Ціни на подію

Ви можете будь-коли припинити свою оплачувану підписку, але Podia не забезпечить повернення коштів. Однак ви все одно можете користуватися послугами Podia до кінця підписки.

Якщо ви не впевнені, чи Podia – це правильна платформа для продажу ваших цифрових продуктів, ви можете вибрати реєстрацію на 14-денну безкоштовну пробну версію лише своїм іменем та електронною адресою (кредитна картка не потрібна). За допомогою цієї безкоштовної пробної версії ви можете спробувати познайомитись із членством Podia, онлайн-курсом та функціями цифрового завантаження та побачити, чи відповідає Podia вашим потребам.

Безкоштовна пробна версія Podia

Виплати можна здійснювати через PayPal або Stripe. Транзакції захищені за допомогою 128-бітної технології шифрування SSL.

Подя: Що мені сподобалось

Перше, що мені сподобалося про Podia – це простота використання. Інтерфейс акуратний і простий. Практично всі основні функції знаходяться на сторінці інформаційної панелі. З Podia побудова онлайн-курсу, цифрового магазину чи веб-сайту членства стало легким завданням.

Ще одна хороша річ у використанні Podia – це те, що ви можете зберігати всі свої цифрові продукти в одному місці. На відміну від інших платформ, які зазвичай мають обмежений потенціал, Podia дозволяє разом проводити онлайн-курси, цифрові завантаження та веб-сайти для членства. Вам навіть не потрібно використовувати DropBox або будь-які сторонні додатки для зберігання для розміщення різних предметів. Це робить організацію та обслуговування всіх ваших цифрових продуктів легким вітром.

Як конструктор з перетягуванням, Podia є ідеальним інструментом для початківців і проміжних користувачів, які не вміють використовувати HTML або мову програмування. Крім того, у вас буде гарна тема, щоб почати все.

Подя: Що мені не подобається з цього приводу

Хоча Podia простий, йому не вистачає параметрів налаштування та розширених функцій, щоб завоювати серця досвідчених користувачів. У цьому аспекті Podia просто не може конкурувати з Magento або WordPress.

Ще одним недоліком є ​​те, що Podia не має підтримки телефону. Однак Podia пропонує інші способи зв’язатися із службою підтримки клієнтів, як-от сторінка його ресурсів, електронна пошта та канал прямого чату 24/7.

Огляд Подіа: Фінальні думки

Незалежно від того, що ви хостите на сайті для членства, пропонуєте онлайн-курс або продаєте завантажуваний вміст, Podia запропонує вам простий і гнучкий спосіб почати продавати свої продукти в Інтернеті. Треба сказати, що для перших користувачів зробити перший крок – це інтуїтивний та зрозумілий процес.

На відміну від WordPress та інші конкуруючі платформи, Podia не переповнить людей, які не є такими кмітливими, що стосується кодування чи управління веб-сайтами. Наприклад, людям не доведеться турбуватися про збої або будь-які технічні проблеми, які зазвичай трапляються, коли асортимент продукції стає занадто великим або коли використовуваних плагінів занадто багато.

Хоча простота Podia є великою перевагою, вона також є недоліком – платформа не має безлічі варіантів налаштування або розширених функцій. Якщо ви задумаєтесь над цим, ви отримаєте впевненість, що ви не будете платити за зайві функції, якими ви взагалі не будете користуватися. Навіть якщо вам потрібні додаткові функції, якщо все стає занадто складним, то навіщо вам взагалі турбуватись.

Якщо ви новачок або проміжний користувач, то Podia, безсумнівно, вам добре підійде. Якщо ви просунутий користувач, який хоче отримати доступ до більш розширених функцій, вам слід скористатися іншою платформою, яка не пропонує функції Podia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map