Огляд MailerLite 2020

MailerLite: огляд

MailerLite – це веб-інструмент маркетингу електронної пошти, якому довіряють понад 600 000 користувачів у всьому світі. Це програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, розпочате в 2010 році, має на меті допомогти фрілансерам та малим та середнім підприємствам насолоджуватися пільгами по маркетингу електронною поштою за доступною ціною.


Серед основних переваг MailerLite – це простота у використанні, гарний дизайн електронних листів та розсилок та чудова підтримка клієнтів. Незважаючи на свою простоту, MailerLite може похвалитися безліччю чудових функцій та інтеграцій.

Поширені проблеми з програмним забезпеченням маркетингу електронною поштою

Оскільки так багато інструментів маркетингу електронної пошти сьогодні пропонують майже однаковий набір стандартних функцій, вибір хорошого залежить від вашого бюджету. Є преміум-інструменти, які пропонують більш надійний набір функцій, але очікують, що вони вигідні за високу ціну. З іншого боку, деякі інструменти є безкоштовними або дешевшими, але функції, які вони пропонують, є досить елементарними.

MailerLite – один з тих небагатьох інструментів маркетингу електронної пошти, які мають приємну суміш функцій та доступність.

Основні особливості MailerLite

Основні функції MailerLite можна класифікувати на такі:

 • Створення кампаній
 • Управління абонентами
 • Форми побудови
 • Автоматизація
 • Інтеграції

Ці функції доступні в меню інформаційної панелі, а деякі доступні на вітальній сторінці. У наступних розділах ми переглянемо деталі цих функцій.

Вітальна сторінка MailerLite

1. Кампанії

MailerLite дозволить вам робити красиві та висококонверсійні електронні кампанії для вашої нової публікації в блозі, вебінару чи інших подій. Ви можете розпочати одну кампанію, перейшовши до “Кампанії” в меню панелі, а потім натисніть “Створити кампанію”. Ця функція “Кампанії” також може бути доступна на вітальній сторінці.

Кампанії MailerLite

Вам буде запропоновано чотири типи кампаній на вибір:

 • Регулярні: Класична поштова кампанія.
 • A / B розкол: Розділіть тестування двох різних форматів електронної пошти. За допомогою цієї функції ви можете визначити найкращий набір кампанії, який буде конвертувати вище, ніж інші.
 • Автоматичне повторне надсилання: Допомагає повторно надсилати попередні кампанії передплатникам, які не відкривали або не натискали ваші електронні листи. Тема та вміст електронного листа, що підлягає повторенню, можна персоналізувати, щоб мотивувати передплатників залишатися на зв’язку з вами.
 • RSS кампанія: Повторна кампанія для автоматичного надсилання RSS-push-листів, коли ви публікували нову публікацію.
MailerLite Виберіть тип кампанії

Створення звичайної кампанії

Давайте розглянемо процес складання звичайної кампанії. Вибравши звичайну кампанію, вас запитають, хочете ви почати з нуля чи ні. Якщо вам подобається новий початок, вас попросять обраний редактор: новий або класичний перетягування, розширений текст або спеціальний HTML.

Дизайн електронної пошти кампанії MailerLite 1

Я спробував класичний редактор перетягування і вважаю, що це плавно. Набір блоків вмісту на бічній панелі охоплює більшість потрібних речей, як-от відео, зображення, підпис, елементи RSS, кнопки та соціальні посилання. Редактор також відстежує зміни, так що виправлення помилок буде легким вітром. Також є галерея, яка дозволить вам вибирати зображення, не виходячи з редактора. Ще одна унікальна особливість полягає в тому, що ви можете додавати повідомлення Facebook безпосередньо до своєї електронної пошти.

Кампанії MailerLite Створення вмісту електронної пошти

Основний малюнок редактора перетягування – це те, що вам не знадобиться HTML або будь-які знання кодування, щоб мати можливість ним користуватися. Однак, якщо ви хочете працювати з HTML, ви можете просто перейти на спеціальний редактор HTML.

Якщо починати з нуля – це не те, що ви хочете, ви можете обрати шаблон або повторно використовувати один із своїх кураторів електронних листів. На жаль, шаблони доступні лише для платних абонентів.

MailerLite Кампанії Дизайн електронної пошти 2

Після того, як ви створили електронний лист із редактором або шаблоном, натисніть «Готово редагувати» та виберіть групу або сегмент підписників. (Зауважте, що група відрізняється від сегмента, який ми розглянемо в наступному розділі “Управління абонентами”.)

Отримувачі кампаній MailerLite

Після цього вам буде запропоновано переглянути та підтвердити свою кампанію. Останній крок – це планування кампанії.

Розклад кампаній MailerLite

Решта трьох типів кампанії – розділення A / B, автоматичне повторне надсилання та RSS – дотримуйтесь кроків звичайної кампанії з деякими додатковими параметрами.

2. Управління абонентами

Сегменти та групи

Надсилання одного загального електронного листа всім вашим підписникам – це ні-ні в маркетингу електронної пошти. Якщо ви прагнете збільшити коефіцієнт відкритості, кліків та конверсій, необхідно персоналізувати свої кампанії. Ось чому ви повинні максимально класифікувати своїх підписників на різноманітні персони.

Більшість інструментів маркетингу електронної пошти роблять це за допомогою “тегів”, але MailerLite використовує “сегменти” та “групи”. Якщо ви вважаєте, що сегменти та групи схожі поняття, пам’ятайте, що MailerLite трактує ці два по-різному. І це робить підхід MailerLite досить заплутаним.

Якщо натиснути “Підписники”, ви побачите дві окремі вкладки для “Сегменти” та “Групи”.

Сторінка підписників MailerLite

Давайте обговоримо сегменти. Сегменти засновані на різноманітних правилах. Абоненти будуть включені в один сегмент, якщо вони відповідають правилам, визначеним для цього сегмента. Можна комбінувати правила або встановити альтернативне правило. Налаштування правила буде виглядати приблизно так:

Сегменти підписників MailerLite

З іншого боку, групи – це те, що ми можемо прирівнювати до “тегів” інших інструментів маркетингу електронної пошти. Ви можете оновити свої групи вручну або за допомогою правила автоматизації. (Перевірте розділ «Автоматизація» нижче, щоб дізнатися більше про автоматизацію.)

Групи підписників MailerLite

Завдяки довідці MailerLite є додатковий посібник, який допоможе вам диференціювати сегменти та групи. Незважаючи на те, що сегменти та групи можуть заплутатися у використанні, ці два варіанти надають новий спосіб для подальшої категоризації абонентів та створення більш персоналізованих кампаній. Якщо ви все ще переповнені, ви можете не використовувати сегменти або групи, оскільки ці дві суттєво необов’язкові.

Групи підписників MailerLite та сегменти

Поля, статистика та очищення неактивні

Ці три – це вкладки, що залишилися в розділі “Підписники”. У розділі “Поля” MailerLite вже вказав свої власні поля, такі як електронна пошта, ім’я, прізвище, компанія та країна. Ви також можете створити спеціальні поля в цьому розділі, завантаживши файл CSV зі списку своїх підписників або додавши нові поля вручну. Поля зручні при побудові форм.

Поля передплатників MailerLite

“Статистика” надає різні статистичні дані, включаючи середній показник відкритих, натискань, підписки та скасування підписки.

Статистика підписників MailerLite

Нарешті, вкладка «Очистити неактивні» дозволяє видаляти неактивних членів, які були у вашому списку більше шести місяців, але не відкрили жодну з ваших електронних листів..

Очищення передплатників MailerLite неактивне

3. Форми

Конструктори форм MailerLite дозволять вам створювати вбудовані форми, спливаючі вікна та цільові сторінки.

Вбудовані форми

Створення нової форми, іменування форми та вибір групи передплатників – це перші кроки зі створення вбудованої форми. MailerLite приведе вас на сторінку, де ви можете змінити зовнішній вигляд як форми підписки, так і повідомлення про успіх на вкладці «Дизайн». Як видно із зображень нижче, вбудовані форми є основними, а шаблонів для налаштування немає.

Підписатись на форми MailerLite
Успіх вбудованих форм MailerLite

Потім ви можете розмістити вбудований код на своєму веб-сайті, щоб форма відображалася на вибраних сторінках. Ви також можете налаштувати функції форми на вкладці “Налаштування”.

Параметри вбудованої форми MailerLite

Спливаючі вікна

Етапи створення, іменування та вибору групи абонентів для нових спливаючих вікон схожі з тими для вбудованих форм. Однак, на відміну від вбудованих форм, у спливаючих вікон є шаблони на вибір.

MailerLite Форми спливаючого вікна виберіть шаблон

MailerLite переведе вас на іншу сторінку, де ви можете змінити дизайн як спливаючої форми, так і повідомлення про успіх.

Спроектування форм MailerLite
Дизайн форм MailerLite Popup 2
Спроектування форм MailerLite Popup 3

Це ще не все. MailerLite надає додаткові варіанти контролю поведінки спливаючих вікон на вкладці “Налаштування”.

Спроектування форм MailerLite Popup 4

Цільова сторінка

Якщо ви ще не вражені розробником вбудованих форм і спливаючих вікон, можливо, редактор цільової сторінки – унікальна особливість MailerLite – може зробити вас віруючим.

Створивши нову цільову сторінку, давши їй ім’я та вибравши групу передплатників, вам буде запропоновано вибрати шаблон. Поточні варіанти включають: електронну книгу, електронний курс, запрошення, попередній запуск, вебінар, “скоро”, покоління ведучих та продукт. Хоча поточних виборів небагато, їх має бути достатньо для початку роботи зі створення цільової сторінки.

Форма цільової сторінки MailerLite Виберіть шаблон

Я спробував шаблон вебінару. Редактор MailerLite запропонував 17 будівельних блоків плюс додаткові варіанти стилів для створення та зміни як моєї цільової сторінки, так і повідомлення про успіх.

Посадка дизайну форм MailerLite Сторінка 1
Посадка дизайну форм MailerLite Сторінка 2
Посадка дизайну форм MailerLite Сторінка 3

Крім того, є наступний розділ, де ви можете оптимізувати свою нову цільову сторінку для SEO.

MailerLite Форми налаштування цільової сторінки

Вражає те, що MailerLite пропонує спосіб побудувати ці три форми – вбудовані форми, спливаючі вікна та цільову сторінку – навіть для своєї безкоштовної версії. Ви навіть можете зіставити кольори та інші елементи стилю, щоб відповідати цим формам вашому бренду. Хоча інші постачальники послуг електронної пошти пропонують функції побудови форм, вам, можливо, доведеться заплатити за оформлення форм.

4. Автоматизація

Автоматизація електронної пошти – одна з корисних функцій MailerLite і використовується для створення робочих процесів на основі дій кампанії. Деякі приклади дій: передплатники, що відкривають та клацають посилання, підписки приєднуються до списку, абоненти, що оновлюють одне або декілька контактних полів, або передплатники, що переходять з freemium до платного плану. Автоматизація MailerLite акуратна, проста та зручна у навігації. Такі описи не можна сказати для автоматизації іншого програмного забезпечення електронного маркетингу.

Щоб створити нову автоматизацію, спершу створіть робочий процес, а потім встановіть тригер робочого процесу. Після встановлення тригера ви можете додати кроки, наприклад надсилання електронного листа або додавання затримки, умови чи дії. Наприклад, ви можете створити філії так / ні в різних точках, щоб надсилати окремі електронні листи, коли передплатники відповідають або не відповідають певним критеріям. Ви також можете використовувати автоматизацію для налаштування автовідповідачів або оновлення своїх груп.

Тригер запуску робочого процесу налаштування автоматизації MailerLite

Незважаючи на те, що MailerLite має безліч варіантів автоматизації для незліченних можливостей, вона все ще не така насичена функціями, як ActiveCampaign та інші більш складні платформи електронного маркетингу. У ньому відсутні сучасні умовні елементи, і це не дозволить вам відстежувати взаємодію абонентів зі сторінками вашого веб-сайту.

5. Інтеграція

MailerLite має досить багато доступних інтеграцій. Список довгий і включає Shopify, WooCommerce, PayPal, Stripe, Magento, WordPress, Facebook, Zapier, Zendesk, ClickFunnels, Slack, Trello, Basecamp 3, Google Docs, Google Sheets та Google Forms.

Список інтеграцій MailerLite

Крім того, легко інтегрувати MailerLite з сайтами WordPress через плагін WordPress. MailerLite також дозволяє отримати доступ до API розробника, що сприяє його інтеграції з іншими програмами.

6. Інші особливості

Ось інші функції MailerLite:

 • Звіти та аналіз: MailerLite має основну функцію звітування, але для цього не існує спеціального розділу. У “Підписниках” є “Статистика”, а також є звіти всередині кампаній. MailerLite має обмежене відстеження електронної комерції, яке стосується WooCommerce та Shopify. У ньому немає соціального відстеження, але воно має відображення кліків.
 • Управління відмов: Після одного жорсткого відмов або п’яти м’яких відмов MailerLite автоматично переміщує передплатників у папку відмов, де ви можете керувати ними. Відхилені електронні листи трапляються, коли папка вхідних абонентів повна або коли електронна адреса недійсна.
 • Необмежена бібліотека зображень: MailerLite також не встановлює обмеження на розмір зображення.

Ціни MailerLite

MailerLite – доступний постачальник послуг електронної пошти. Це чудово для стартапів, малого та середнього бізнесу, а також для людей, які не мають занадто багато грошей. Існує п’ять моделей ціноутворення, включаючи версію freemium. Однак, якщо ви збираєтесь використовувати MailerLite для використання в бізнесі, я пропоную вам перейти до $ 10 на місяць, щоб ви могли користуватися всіма функціями та матимете можливість надсилати необмежену кількість електронних листів.

Ось цінові плани:

 • $ 0 на місяць (безкоштовно): до 1000 абонентів; до 12000 електронних листів на місяць; з обмеженими можливостями.
 • $ 10 на місяць ($ 84 / рік): до 1000 абонентів; необмежену кількість електронних листів на місяць; доступ до всіх функцій.
 • $ 15 на місяць ($ 126 / рік): Від 1 001 до 2500 абонентів; необмежену кількість електронних листів на місяць; доступ до всіх функцій.
 • $ 30 на місяць ($ 252 / рік): Від 2500 до 5000 передплатників; необмежену кількість електронних листів на місяць; доступ до всіх функцій.
 • $ 50 на місяць ($ 420 / рік): Від 5 001 до 10000 абонентів; необмежену кількість електронних листів на місяць; доступ до всіх функцій.
Щорічний план цін MailerLite

Якщо вам цікаво розбіжність у функціях між безкоштовними та платними планами, перевірте це зображення:

Безкоштовний MailerLite та платні плани

Повернення коштів

Абоненти можуть отримати відшкодування лише у тому випадку, якщо MailerLite припиняє послуги без причини. Інші ситуації будуть на розсуд MailerLite.

MailerLite: що мені сподобалось

Перш за все, MailerLite зручний для початківців і простий у користуванні. Мені, звичайно, сподобалися панель приладів, конструктор перетягувань, велика кількість блоків вмісту, конструктори форм, безпрограмні інтеграції та проста, але досить потужна автоматизація.

Підтримка клієнтів (що складається з електронної пошти та цілодобового чату) чудова та чуйна. Команда може розмовляти 12 мовами, включаючи англійську, французьку, іспанську, німецьку, російську та голландську. MailerLite також має вичерпну базу знань.

Однак головне, що тяжіло мене до MailerLite – це вільний план. Хоча в цьому плані можуть бути не всі дзвіночки платних планів, їхня безкоштовна опція вже включає досить потужну автоматизацію та більшість ключових особливостей MailerLite. Додайте факт, що перші 1000 підписників електронної пошти безкоштовні. Цей безкоштовний план просто ідеально підходить для тих, хто хоче відчути, як працює інструмент маркетингу електронної пошти.

MailerLite: Що мені не подобається з цього приводу

Хоча MailerLite має корисні функції автоматизації, він все ще не має певних тригерів. Різниця між сегментами та групами є заплутаною. Наявні шаблони, варіанти оплати та інструменти персоналізації обмежені.

Найбільш страшною частиною щодо MailerLite є суворий процес затвердження. Хоча процес затвердження може зайняти лише один день, якщо ваш обліковий запис не затверджено, MailerLite не надасть жодних пояснень щодо відхилення. Хоча це, мабуть, зусилля MailerLite, щоб стримувати спам і підтримувати швидкість доставки електронних поштових кампаній, процес все ще дратує..

Огляд MailerLite: Фінальні думки

MailerLite – це просте у користуванні програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, що має достатньо функцій, які повинні відповідати малому та середньому бізнесу, блогерам та незалежним маркетологам, які працюють зі скромним бюджетом. Новачок та проміжні користувачі з мінімальними знаннями HTML або кодування сподобаються конструктору перетягування та інші прості аспекти інтерфейсу MailerLite.

MailerLite є на рівні (якщо не краще), ніж MailChimp, при цьому платні плани MailerLite також є більш доступними. Безкоштовний план не має всіх функцій, але з 1000 безкоштовними підписниками та 12 000 щомісячних електронних листів це все-таки хороша угода. MailerLite пакує багато автоматизації для простих тригерів, але не сподівайтеся, що він буде виконувати розширену автоматику, яку бачать в ActiveCampaign та інших більш досконалих інструментах.

MailerLite пропонує значне управління списками, яке стане в нагоді в розробці більш персоналізованих кампаній. Однак створення сегментів і груп може бути заплутаним для початківців, особливо якщо ви звикли “розмічувати” інші інструменти маркетингу електронної пошти. Крім того, процес затвердження MailerLite для нових облікових записів є більш суворим, ніж процес інших провайдерів.

Отже, чи MailerLite для вас? Якщо у вас обмежений бюджет, але вам потрібен інструмент, який більше, ніж надсилати електронні кампанії, тоді MailerLite підходить до рахунку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map