Огляд квадратного простору

Використання Squarespace як конструктора веб-сайтів надає всі інструменти, необхідні для створення прекрасного веб-сайту.


За останні кілька років Squarespace справді розвивався як компанія. Початковий продукт був дуже простою версією того, що було схоже на старий шкільний редактор Dreamweaver WYSIWYG (дуже старий розробник сайтів).

З цього часу він розширився як на своїх функціональних пристроях для будівельників, надаючи повний капітальний ремонт його інтерфейсу, так і інвестуючи сотні сотень безкоштовних тем і посібників.

Завдяки Squarespace ви отримуєте потужний розробник веб-сайтів та редактор, про який легко та ефективно дізнатися. Замість декількох тижневих кривих навчання, які вам знадобляться для WordPress, ви можете навчитися майже все, що вам потрібно за тиждень.

Ця функціональність робить Squarespace чудовим для нових блогерів або підприємств, яким потрібен простий веб-сайт, орієнтований на інформацію. Існують деякі види сайтів та функцій, які, на нашу думку, не є найкращим для Squarespace.

У цьому огляді ми розглянемо, як Squarespace складається з все більш конкурентоспроможної категорії кращих розробників веб-сайтів.

Наша швидка поломка

Квадратний простір дозволяє швидко та легко створити прекрасний веб-сайт, майже не навчаючись.

Вони роблять це, пропонуючи вам можливість вибору з ряду дивовижних шаблонів. Після обрання вашого шаблону ви можете завантажувати медіа, писати текст та додавати жменю інших корисних елементів. У цей момент ви можете переставити ці різні елементи в межах теми.

Якщо ви хочете піти ще далі на налаштування – це буде важко. Площа простору процвітає у шаблоновому світі. Поза того світу з’являються бар’єри. Інші варіанти створення веб-сайтів є кращими за Squarespace, якщо ви шукаєте налаштування.

Дуже багато людей гаразд із швидким та легким створенням прекрасного веб-сайту, майже не вивчаючи кривих знань у шаблоні. У цьому немає нічого поганого.

Також Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію для людей, які бажають спробувати. Порада – не забудьте скасувати до 14 днів, інакше вам стягуватиметься плата. 

Отже, підсумовуючиПлоща простору чудово підходить людям, які хочуть створити неймовірно легкий пристрій без особливих можливостей. 

Як працює квадратний простір

Починаючи з Squarespace, вам відкриваються два варіанти.

  1. Почніть з відповіді на кілька запитань.
  2. Почніть з перегляду шаблонів.

Якщо ви’знову легко перевантажений, ми пропонуємо натиснути на перший варіант. В основному, Squarespace зробить, це запитати вас, що ви плануєте робити зі своїм веб-сайтом, а потім помістити вас у категорію шаблонів, щоб ви подивилися..

Тут я відповів на одне питання, яке вони мали. Я сказав їм, що хочу створити веб-сайт для свого портфоліо. Залежно від того, на що ви відповіли, Squarespace потім переводить вас у категорію шаблонів і пропонує вам шаблон.

персональні веб-сайти

Мені дали пропозицію шаблону Джаспера. Шаблон Jasper був побудований спеціально для демонстрації людей’s портфелі. Якби ви відповіли на іншу категорію, Squarespace запропонував би інший шаблон. Я вирішив просто вибрати Джаспер і рухатися вперед.

Бум, у вас є веб-сайт і ви’знову у вашій безкоштовній пробній версії. Ви завжди можете оновити відразу. Чудова річ у Squarespace – це те, що я міг просто завантажити декілька зображень і зробити це безпосередньо на своєму веб-сайті. Трохи більше налаштування завжди добре, але пам’ятайте, що немає’т багато що рухається навколо вас може зробити.

Ти живеш і вмираєш за шаблоном.

То хіба що’t сказати, що ти можеш’т створити прекрасний веб-сайт. Ось приклад веб-сайту побудований на Squarespace, який показує, що можливо за короткий час.

Для кого призначений простір (Підказка – сайти із зображеннями)

Площа квадрата найкраще підходить для людей, які хочуть показати фотографії. Це може бути будь-який тип людини, але він дійсно підходить людям, що демонструють фотографії та інше мистецтво. Як видно із наведених нижче шаблонів, створити гарну вітрину дуже можливо на Squarespace.

колодязі

Крім того, Squarespace також призначений для всіх, хто хоче створити веб-сайт, але не хоче, щоб це було складно. Не перебільшення можна сказати, що ви можете запустити шаблон і просто поміняти зображення та текст за 30 хвилин і створити собі повний веб-сайт.

Я не пропоную використовувати Squarespace для електронної комерції, якщо ви не продаєте менше п’яти продуктів і не дбаєте про додаткові функції електронної комерції, які пропонують інші платформи.

Що нам подобається у квадраті

У наступному розділі ми розберемося з деякими делікатними елементами сервісу, щоб висвітлити те, що нам подобається, а що не подобається..

Простота використання

Є багато розробники веб-сайтів з більшою кількістю опцій, ніж у Squarespace. Повертаючись до аналогії меблів для моєї спальні – ви можете скористатися конструктором веб-сайтів, де ви можете вибрати з цілого магазину меблів і навіть вибрати свою кімнату у вашому будинку. Такі розробники веб-сайтів, як Wix, пропонують повне налаштування.

З цією повною настройкою виникає більше крива навчання та більше труднощів. Квадратний простір не’t дійсно є крива навчання, і це не так’t зовсім не складно.

Якщо ви хочете вийти за рамки розробника веб-сайтів, ви можете вибрати власні меблі, будинок, кімнату та сусідство з цього питання. Це’s що це’подібне до використання WordPress. Якщо ви хочете використовувати HTML, ви’будуєте свій будинок та меблі з нуля.

Краса Інтернету сьогодні полягає в тому, що він пропонує такі послуги, як Squarespace, можливість дозволити людям, як ви, можливість створювати чудові веб-сайти.

Чудова річ у Squarespace – це наскільки інтуїтивно зрозуміло все. Ви можете прокручувати різні елементи, щоб вибрати та відредагувати налаштування цього елемента.

Або ви можете просто натиснути, що розміщено на веб-сторінці, і просто відредагувати налаштування, не потребуючи пошуку того, що ви шукаєте.

Шаблони квадратних просторів

Магія квадрата простору в шаблоні. Це одне було б причиною вибору Squarespace над конкурентами, такими як Wix. Вони справді є найкращі шаблони на ринку, коли справа стосується розробників веб-сайтів. Я міг вибрати будь-який із запропонованих шаблонів і бути впевненим, що вони можуть створити веб-сайт, яким би хто пишався.

Квадратний простір розділяє їхні шаблони на категорії. Ваш веб-сайт, швидше за все, підпадає під одну з категорій – все, що вам потрібно зробити, це вибрати одну.

Як тільки ви звузите його, зазвичай вибираєте два варіанти. У категорії весілля ви можете вибрати Джулію чи Сонні.

Пройшовши два кращих, ви можете відчути, що у вас є’не було надано достатньо варіантів. Що ж, у кожній категорії є також розділ, який називається “інші, які вам можуть сподобатися”. У категорії весілля ви знайдете ще 6 шаблонів під назвою Аня, Наомі, Сонора, Шарлотта, Обрі та Кін.

Що нам не подобається у квадраті

Настроювання

Плюси Squarespace безпосередньо впливають на мінуси Squarespace.

Якщо щось надзвичайно просте у використанні, це означає, що воно не пропонує дуже багато варіантів. Зараз існує стільки способів створити веб-сайт, що не має сенсу намагатися встановити круглий кілочок у квадратний отвір.

Простор простору не призначений для використання в якості конструктора веб-сайтів, де ви будуєте все, що завгодно. Вся його мета полягає в роботі всередині шаблону, який забезпечує вам естетичний веб-сайт.

Є варіанти – просто ці варіанти обмежені.

Блоги та SEO

У Squarespace функціонування блогу чудово. Очевидно, це не так’t не тримайте свічку в WordPress, коли справа стосується функціональності, але вона все одно виконує роботу.

Чесно кажучи, це’s кращий за інших розробників веб-сайтів, оскільки він має такі функції, як сподобання, коментарі та значок спільного доступу. Ви також можете ввімкнути RSS-канал і налаштувати інтеграцію підкастів.

Крім того, він пропонує можливість блогеру планувати публікації публікацій пізніше. Це чудово підходить для людей, які люблять писати кілька публікацій в блозі. Це дає їм змогу колихати дні публікації, а не бомбардувати людей новими повідомленнями в блогах.

Що стосується SEO, то немає плагінів, які допоможуть вам оцінити, наскільки ви добре’Ви оптимізували сторінку. На інших платформах легко використовувати плагін, щоб сказати, що ви’ви зробили неправильно і правильно.

Квадратний простір також дозволяє редагувати структури URL-адрес та заголовки, що дозволить пройти шлях в організації пошукових систем. Дуже багато простих розробників веб-сайтів і платформ’т дозволяють так багато.

Якщо SEO – ваша основна мета, але ви буквально можете’t використовувати WordPress – Квадратний простір – хороший вибір. Якщо ви’плануєте робити все на SEO, але можна’t використовувати WordPress, ви, ймовірно, виграли’не зможете вийти на SEO. WordPress як і раніше є королем у світі блогів та SEO.

Якщо ви хочете, врешті-решт, створити дуже орієнтований на SEO сайт, ніж слід розглянути хост wordpress.

Підтримка клієнтів

Я хочу почати, сказавши, що Squarespace’s Підтримка клієнтів непогана.

Це свого роду дратує.

Squarespace має дивовижну базу знань, довідковий центр, каталог підручників та наявність форуму. Це задумом, і вони це знають. Простір квадрата – питання не повинно’не бути численним. Однак якщо ви хочете поговорити з людиною, це важко.

Компанія хоче, щоб ви використовували всі їхні довідкові матеріали, перш ніж звертатися до них. Це зрозуміло, оскільки вони економлять час та гроші, спрямовуючи користувачів у бік вже створених матеріалів, щоб відповісти майже на всі запитання.

Іноді вам потрібно з кимось поговорити. Коли ти хочеш це зробити, це’s клопоту. На веб-сайті ви натискаєте купу варіантів, де говориться, чому вам потрібно з кимсь поговорити. Хоча це корисно певними способами, головним чином тому, що воно вказує на точну статтю довідки, відео чи інші ресурси, які, можливо, все ще дратує..

Що б не сталося, щоб мати можливість звернутися за допомогою? ��‍♂️

Я розумію, деякі люди зловживають системою. Для тих із нас, хто задає питання лише раз у синій місяць, може бути супер прикро платити за послугу і не мати повного доступу до персоналу служби підтримки клієнтів, коли це потрібно.

Ціноутворення в квадраті

Чудова річ у Squarespace – це те, що він пропонує 14-денна безкоштовна пробна версія. З пробною версією ви можете приступити до створення свого сайту і побачити, як вам подобається програмне забезпечення. Це більше ніж достатньо часу, щоб побачити, чи дійсно вам подобається використовувати Squarespace.

Після закінчення безкоштовної пробної версії вам пропонується чотири різні варіанти. Два для звичайного веб-сайту та два для електронної комерції

ОсобистіБізнесОсновна електронна комерціяРозширена електронна комерція
Вартість, якщо виплачуєте щомісяця$ 16$ 2630 доларів$ 46
Вартість, якщо платить щорічно12 доларів18 доларів$ 2640 доларів
ОсобливостіНеобмежена пропускна здатність та зберігання, веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв, показники веб-сайту, безкоштовний користувацький домен, безпека SSL, підтримка клієнтів цілодобово, 2 учасникиВсе в Особистому, безлімітний внесок, професійна електронна пошта від Google, 100 доларів США для кредитів на рекламу, спливаючі вікна просування, повністю інтегрована електронна комерція, необмежений захист, прийняття пожертв, 3% плати за транзакції, інформаційна панель для мобільних пристроїв, CSS та JavaScript, преміум-блоки та інтеграції та панель оголошеньВсе в бізнесі, без комісійних транзакцій, оптимізований для мобільних кас, комерційних показників, товарно-матеріальних цінностей, замовлень, податків, купонів, друку етикеток, інтегрованого обліку, замовлення домену, акаунтів клієнтів, продуктів на InstagramВсе в базовій електронній комерції, підписки, розширене автоматичне відновлення кошика, гнучкі знижки, подарункові картки та API замовлення

Якщо платять щорічно – підписки на Squarespace відповідають правилам конкурентів. Якщо платять щомісяця – вартість відносно висока. Як і будь-який розробник веб-сайтів, ви сплачуєте премію за простоту користування та рішення “все в одному”.

Історія квадратних просторів

Ентоні Касалена створив простір квадрата з необхідності. Він хотів провести власний блог і виявив, що там було’t будь-які варіанти ведення блогів для звичайних людей. Це був 2004 рік, і варіантів для створення власного веб-сайту було мало.

Початкова позика від батьків отримала йому два сервери, які він зберігав у своїй кімнаті гуртожитку в університеті Меріленда. Ентоні був єдиним співробітником до 2007 року і хотів переконатися, що всі, хто використовує Squarespace, мають веб-сайт, яким вони можуть пишатися. Будуючи бізнес протягом наступних кількох років, головна мета полягала в тому, щоб забезпечити естетично приємний спосіб для людей створювати власні веб-сайти.

У 2014 році Squarespace повністю оновив те, як веб-сайт працює, на прекрасну дизайнерську платформу, яка існує сьогодні. Для цього їм потрібно було залишатися конкурентоспроможними та пропонувати мобільну оптимізацію. Ця зміна дозволяє побачити всі шаблони та дизайни в Squarespace на мобільному пристрої так само легко, як і настільну версію веб-сайту.

Тепер компанія є вартістю майже 2 мільярди доларів.

Почути історію Squarespace та Ентоні Касалени’s подорож, щоб побудувати те, що Squarespace є сьогодні, перевірити Як я будував Цей епізод, який демонструє засновника. Якщо ви любитель веб-дизайну, його потрібно слухати.

FAQ

Квадратура краща, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Довга відповідь – це може бути. Див. Вищезазначені питання для довідки. Квадратний простір набагато простіше у використанні, ніж WordPress, і має приблизно двадцяту частину кривої навчання. Як для початківців WordPress може бути жахливим.

Без квадратних просторів?

Компанія Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Це дозволить вам перевірити послугу, щоб прийняти освічене рішення щодо того, чи хочете ви платити за послугу повний робочий день.

Який будівельник веб-сайтів найкращий?

В цілому, Wix – найкращий розробник веб-сайтів. Однак Squarespace набагато простіше у використанні і може створити найкрасивіший веб-сайт за найменший проміжок часу.

Читайте докладніше про наш путівник по кращі розробники сайтів.

Важкий простір квадрата?

Ні, Squarespace – це одна з найпростіших служб для створення веб-сайтів. Є кілька легших, але вони не є’t так добре, як Squarespace.

Чи корисний простір для початківців?

Квадратний простір – це чудовий вибір, якщо ви вважаєте, що ви новачок і відчуваєте трохи занепокоєння, коли справа доходить до створення веб-сайту. Wix – це також фантастичний вибір, і його слід використовувати, якщо ви відчуваєте себе трохи впевненіше у своїх можливостях вивчати програмне забезпечення. Використовуйте квадратний простір, якщо ви хочете’шукаєте найпростіший підхід до створення веб-сайту.

Щоб побачити пару інших варіантів, ознайомтеся з нашими найкращий посібник із платформи електронної комерції.

Чи корисний квадрат для веб-магазину?

Квадратний простір хороший для простого магазину електронної комерції. Якщо ви хочете вийти за рамки цього, то Shopify – це найкраще рішення для електронної комерції.

Наскільки дорого коштує Squarespace?

Для звичайних веб-сайтів є два варіанти ціноутворення. Ви можете платити 12 доларів на місяць 18 доларів на місяць.

Квадратура краща, ніж Wix?

Обидва варіанти надають переваги. Квадратний простір призначений для людей, які хочуть створити прекрасний веб-сайт із фантастичного шаблону, тоді як Wix призначений для людей, які шукають більшої настроюваності.

Висновок

Якщо ви’шукаєте простий спосіб створити прекрасний веб-сайт, тоді Squarespace – це найкращий вибір для вас. Якщо вам’Не плануйте самостійно розміщувати веб-сайт та використовуючи WordPress, ви обмежуєтесь кількома варіантами у царині веб-розробників. Ось наші вибори для кращий веб-хост.

Це’s, куди надходить Squarespace. Якщо ви’Ви шукаєте, щоб створити дивовижний веб-сайт із красивих шаблонів, тоді Squarespace – це не хтось. Проблеми виникають, коли ви хочете налаштувати поза наданими шаблонами.

Це не поза сферою можливості створення веб-сайту, яким ви повністю задоволені, використовуючи Squarespace, протягом години.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector