Огляд Dreamhost

Завдяки гарантії повернення грошей на 97 днів та широкому спектрі хостингових пакетів, DreamHost – це надійне місце на ринку австралійського веб-хостингу.


Їх тривалість тривалості роботи коливається приблизно на 99,96 відсотка, а зі швидкістю 719 мс це точно виставляючи вражаючі цифри.

DreamHost – той, кого ви чекали? Якщо це можливо, поки ви не шукаєте платформу для Windows. Інакше про цього ветерана сцени веб-хостингу можна багато чого сподобатися.

Плюси

  • В середньому 99,96 відсотків тривалості роботи за останні місяці
  • Швидке завантаження сторінки
  • Необмежена пропускна здатність
  • Знаюча команда підтримки
  • Хороші варіанти хостингу WordPress
  • Гарантія повернення грошей 97 днів

Мінуси

  • Доступ до підтримки клієнтів може здатися обмеженим
  • Міграція веб-сайтів часто доступна лише на основі оплати

DreamHost працює вже близько двох десятиліть. Вони пропонують 100-відсоткова гарантія тривалості роботи та цілодобова підтримка клієнтів. Компанія претендує на пристрасть до програмного забезпечення з відкритим кодом та WordPress. DreamHost – це потужність 1,5 мільйона веб-сайтів – популярний вибір для веб-майстрів у всьому світі.

Огляд веб-хостингу DreamHost

DreamHost насправді намагається усунути ускладнення та здогадки зі створення веб-сайту. Вони забезпечують спеціальна панель управління, інтуїтивно розроблена. Тут не потрібно ніяких знань просунутого рівня, якщо ви вперше є веб-майстром.

Якщо вам потрібно створити веб-сайт, то DreamHost може допомогти вам і тут. Вони мають простий у навігації веб-конструктор, який містить безліч гарних тем. Люди, які віддають перевагу WordPress, будуть раді знайти свою улюблену платформу, повністю підтримувану DreamHost, DreamHost – один з рекомендованих веб-хостів WordPressс.

Звичайно, створення веб-сайтів не є спеціальністю DreamHost. Якщо ви хочете по-справжньому вийти зі звичайного веб-сайту, тоді ви хочете перевірити кілька найкращих розробників веб-сайтів, які є в наявності.

Вибираючи DreamHost, ви завжди матимете можливість взаємодіяти з людьми, які надають знаючу технічну підтримку. Просто не сподівайтеся, що зможете зателефонувати їм по телефону, оскільки ця опція недоступна.

Маючи вище середньої швидкості та тривалості роботи, ви можете довірити DreamHost, щоб надати веб-сайту ефективність, необхідну для успіху. Крім того, ви відкриєте для себе численні програми та плагіни, які покращать функціональність вашого веб-сайту. Шукайте корисні доповнення, такі як Joomla, Tumblr, Shopify, Drupal та інші.

Ціни на веб-хостинг DreamHost

Ця компанія пропонує безліч варіантів хостингу. Будь ваша організація велика чи мала, ви знайдете варіант, який відповідає вашим потребам.

Спільний хостинг DreamHost

Плани спільного хостингу DreamHost можуть купуватися щомісяця, один рік або три роки.

Звичайно, трирічний пакет забезпечить вам найбільшу економію витрат. Якщо ви тільки починаєте і думаєте, що три роки – це занадто багато зобов’язань, будь-який із коротших варіантів, ймовірно, вийде просто чудово і не коштуватиме руку і ногу..

Одне, що потрібно пам’ятати, це те, що якщо ви йдете з місячним варіантом, вам доведеться купувати і зареєструйте своє доменне ім’я приблизно за 9,99 доларів США З більш довгостроковими параметрами доменне ім’я включено безкоштовно.

Сонник-спільний

Як говориться на сайті DreamHost, їх спільні плани хостингу – ідеальне місце для початку для початківців веб-майстрів. Вони прості, прості та доступні.

Користувацький інтерфейс дружній та доступний, і є безліч варіантів ведення блогу, ділового веб-сайту чи навіть інтернет-магазину. Різноманітність настроюваних тем та сумісних плагінів роблять це універсальним, але простим у використанні вибором. Регулярні оновлення та Цілодобова підтримка є істотними ознаками.

DreamHost перенесе ваш існуючий веб-сайт WordPress, якщо він у вас є. Незалежно від вас це чи ні, ви оціните це доступна панель адміністратора, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовні адреси електронної пошти, безкоштовний захист конфіденційності та установка одним клацанням миші. Резервні копії автоматизовані, і безкоштовний сертифікат SSL зберігає ваш рух в безпеці та безпеці.

Вибираючи спільний хостинг з DreamHost, ви отримуєте необмежену базу даних MySQL та доступ до численних сучасних інструментів. Серед особливостей – безпечний доступ до оболонки, повна оболонка Unix, доступ до необроблених файлів журналу та підтримка Python, Perl та Rails.

В даний час DreamHost пропонує два спільні плани хостингу.

Спільний старт

Починаючи з $ 2,59 на місяць для трирічної підписки, цей пакет включає один веб-сайт з безкоштовним доменом.

Трафік необмежений, і ви отримуєте сховище SSD разом із попередньою установкою WordPress.

Якщо вам подобається, ви можете додати електронний лист до цього пакета за номінальну щомісячну суму. Для довідки, вартість цього місяця на місяць становить 4,95 долара США.

Спільний необмежений

План безлімітного починається від 5,95 доларів США на місяць протягом вступного періоду трьох років. Після цього ціна піднімається до 7,95 доларів США на місяць.

Цей пакет надає вам необмежену кількість веб-сайтів, необмежений трафік та необмежену кількість електронних адрес для вашого домену без додаткової плати. Якщо ви вирішите скористатися опцією “Місяць на місяць”, вам стягуватиметься 10,95 доларів США щомісяця.

Хостинг DreamHost VPS

VPS хостинг від DreamHost – це крок від спільних хостинг-пакетів. Як і інші плани VPS, ви отримуєте ресурси, присвячені лише вашому веб-сайту. Це означає покращена швидкість та продуктивність, показники, які дійсно враховуються із зростаючим веб-сайтом.

Незважаючи на підвищену функціональність, клієнти на цьому рівні все ще отримують неймовірно простий інтерфейс, завдяки якому можна запустити веб-сайт за лічені хвилини.

dreamhost-vps

Якщо ваш веб-сайт та його потреби зростають, за кілька секунд ви можете збільшити масштаб пам’яті до пам’яті. Завдяки цим пакетам VPS ви отримуєте все необхідне, включаючи електронну пошту, SSL, SSD, функції конфіденційності та необмежену кількість доменів.

З необмежена пропускна здатність та стовідсоткова гарантія безперервного часу, ваш веб-сайт на шляху до успіху. Ви навіть отримуєте необмежену кількість баз даних MySQL та необмежену кількість облікових записів електронної пошти.

Dreamhost VPS

В даний час DreamHost пропонує чотири плани VPS. Кожен з них можна придбати щомісяця, один рік або три роки.

VPS Basic

Цей для веб-сайту, який тільки починається. Він постачається з одним ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті SSD, необмеженим веб-сайтами та необмеженим трафіком. Щомісячний план коштує 15 доларів США на місяць. Однорічний пакет коштує 13,75 доларів США на місяць, а трирічна угода – 10 доларів США.

VPS Бізнес

Ці пакети, розроблені для малого бізнесу, включають два ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ пам’яті SSD і такі ж необмежені варіанти, які включені в базовий план. Щомісяця цей пакет коштує 30 доларів США на місяць. Однорічні плани знижують ціну до 27,50 доларів на місяць, три роки коштують 20 доларів на місяць.

VPS Professional

Цей пакет може похвалитися тими ж необмеженими можливостями, що і попередні два.

Однак він розширює оперативну пам’ять до чотирьох ГБ, а накопичувач SSD – до 120 ГБ.

За 60 доларів щомісяця ціна на цей пакет падає до 55 доларів на місяць протягом року і 40 доларів на місяць протягом трьох років.

VPS Enterprise

Це розроблено для веб-сайтів, які вимагають значно більше за рахунок ресурсів.

Сюди входить вісім ГБ оперативної пам’яті та 240 ГБ накопичувача на жорсткому диску, це 120 доларів на місяць – це хороша угода для зростаючого бізнесу.

Підписка на один рік знижує ціну до 110 доларів на місяць, тоді як трирічна підписка коштує 80 доларів на місяць.

DreamHost Виділений хостинг

Повністю впорався, спеціалізований хостинг сервера від DreamHost розроблений для бізнес-веб-сайту, який потребує повністю відданих ресурсів та покращеної безпеки.

Клієнти можуть вибирати або щомісячні, або щорічні плани, які пропонують сучасне обладнання та програмне забезпечення.

Продуктивність веб-сайту, безумовно, покращується цими планами. Захист DDoS та надмірність живлення 2N + 2 пропонують спокій, як і 100% гарантію часу роботи. Незважаючи на всі можливості, які поставляються з цими пакетами, інтерфейс залишається зручним для користувачів.

відданий-сонник

Клієнти отримують повний доступ до корінних оболонок та оболонок, а також можливість переробляти або перезавантажувати сервер, коли це необхідно. Інші функції включають Ubuntu Linux, OPcache, RAID 1 сховище, Node.js, PHP7, Ruby, Python, Perl та багато іншого.

DreamHost пропонує два пакети для спеціалізованого хостингу.

Стандартний

Коштуючи 169 доларів США на місяць або 149 доларів США на місяць протягом повного року, цей пакет включає 4-ядерний 8-ядерний сервер Intel Xeon, чотири ГБ оперативної пам’яті, один TB HDD та інші згадані функції.

Розширений

Щомісяця цей план коштуватиме 299 доларів. Якщо ви зареєструєтесь на рік, ви будете платити 279 доларів США на місяць. Ви отримуєте 12-ядерний сервер 24-Thread Intel Xeon з 16 ГБ оперативної пам’яті та двома TB HDD. Навіть для веб-сайту, який відчуває серйозне зростання, це має бути достатньо потужним.

DreamHost WordPress хостинг

Якщо ви чітко присвячені веб-сайтам WordPress, можливо, ви захочете перевірити DreamHost WordPress хостинг.

Варто зазначити, що WordPress схвалює DreamHost як хост для своєї платформи, тому ви, швидше за все, знайдете всю необхідну тут налаштування та потужність..

Усі плани хостингу WordPress включають миттєве налаштування веб-сайтів WordPress, безкоштовний домен та зручну панель.

dreamhost-wordpress

Оновлення WordPress є автоматичними, і багато захищеного конфіденційності. З безкоштовний хостинг електронної пошти та включений сертифікат SSL, це прямий і доступний варіант для відданого WordPress.

DreamHost пропонує як спільний, так і керований хостинг WordPress. Крім того, ви можете перейти з опцією VPS. Пакети, що надаються спільним доступом, та VPS такі ж, як і в перелічених вище. Це залишає керований хостинг WordPress як єдиний сервіс, що залишається детальним.

Управління хостингом WordPress

Відомий як DreamPress, цей хостинг-сервіс доступний у три рівні та щомісячно чи щорічно. Базова підписка на DreamPress дозволяє приблизно 100 000 відвідувачів щомісяця. Це має немерована пропускна здатність і 30 ГБ пам’яті SSD. Це коштує 19,95 доларів США на місяць або 16,95 доларів США на місяць протягом одного року.

Оновлений пакет DreamPress Plus має необмежену кількість CDN та 60 Гб пам’яті SSD для приблизно 300 000 відвідувачів щомісяця. Місячний місяць цей план коштує 29,95 дол. США, при цьому однорічна підписка знижує місячну ціну до 24,95 доларів США на місяць.

DreamPress Pro є розроблений для веб-сайтів, що мають більше мільйона відвідувачів щомісяця. Він має 120 ГБ пам’яті SSD та необмежену кількість CDN. Щодо 79,95 доларів США на місяць або 71,95 доларів США на місяць протягом одного року, це відносно доступний пакет.

Як плани DreamHost дотримуються конкуренції?

DreamHost працює в порівнянні з іншими веб-хостами в Австралії. Однак це варто зазначити вони не пропонують жодного хостингу на базі Windows. Це означає, що потрібно використовувати Linux замість цього. Для деяких людей це не є домовленості, але для інших це є.

Цінно, приємно бачити, що різниця між вступними витратами DreamHost і регулярними витратами не величезна. Ви, ймовірно, не відчуєте неприємного шокеру наклейки, коли закінчиться ваш рекламний період, і ви почнете платити регулярні ціни.

Однак вам може не сподобатися, що безкоштовні міграції веб-сайтів не завжди доступні через DreamHost. Якщо у вас є веб-сайт, розміщений в іншому місці, який ви хочете перейти на DreamHost, це може коштувати вам.

Підтримка клієнтів DreamHost

обслуговування клієнтівЯкщо вам потрібна допомога під час користування DreamHost, ви зможете попросити її електронною поштою, онлайн-чатом або системою на основі квитків. Однак, Ви не можете зв’язатися з ними по телефону, що може трохи боліти, коли ви відчуваєте, що було б ефективніше поговорити з ким-небудь. Тим не менш, функція онлайн-чату, здається, працює добре. Часи реакції в середньому менше однієї хвилини.

Також слід відзначити значну Базу знань DreamHost. Якщо у вас є якісь поширені питання або проблеми, ви, ймовірно, можете знайти відповіді, які вам там потрібні.

Знімок

Хоча DreamHost не зовсім відповідає найкращим веб-хостам в Австралії, він все-таки обіцяє досить гарне значення. Її час роботи та швидкість роботи добре виглядають. Крім того, він має простий у використанні розробник веб-сайтів та безліч варіантів, що стосуються хостинг-пакетів.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector