Огляд Beaver Builder 2020

Якщо ви шукали розробника сторінки WordPress, швидше за все, ви натрапили на Beaver Builder. Він став одним з найнадійніших розробників сторінок з моменту виходу в 2014 році завдяки своїй надійності, зручному інтерфейсу та висококласній підтримці.


Домашня сторінка Beaver Builder

Я особисто використовую цей конструктор сторінок щодня протягом багатьох років, тому мені багато чого сказати про цей плагін – і хороший, і не дуже хороший. Тож якщо ви хочете чесного огляду з досвіду, ви в потрібному місці.

Ось розбивка того, що ми будемо висвітлювати:

 1. Бівер будівельник: як це працює
 2. Особливості Beaver Builder: Free / Lite vs. Pro
 3. Мобільна чуйність
 4. Beaver Builder Pro: ціни
 5. Бівер будівельник: що мені подобається в цьому
 6. Бівер Будівельник: Що мені не подобається з цього приводу
 7. Бібер-будівельник: Фінальні думки

Давайте розпочнемо!


Бівер будівельник: як це працює

Beaver Builder – це плагін WordPress, який допомагає користувачам створювати веб-сторінку, перетягуючи елементи, наприклад тексти, зображення, піктограми чи відео.

Щойно ви ввійдете в конструктор, ви побачите чистий інтерфейс, що без перешкод, який дає вам змогу просто вивчити та переконатися, як він працює. Ось що виглядає будівельник Бівера:

Інтерфейс Beaver Builder

У цьому прикладі я використовую тему Astra, яка, на мою думку, є найкращою темою для будь-якого розробника сторінки, включаючи Beaver Builder. Бічна панель вимкнена для повністю порожнього полотна.

Щоб почати додавати елементи на свою сторінку, натисніть на синій плюс значок у верхньому правому куті екрана. Почати можна, додавши або модуль або ряд.

У рядку може бути більше одного стовпця, і кожен стовпець може мати один модуль або елемент, як фото, текст чи відео.

Скажімо, я хочу додати рядок на свою сторінку. Я перетягую рядок до області вмісту і продовжую додавати фотографії до стовпців. Ось як це працює:

додавання рядків і модулів

Під час випадання рядка чи модуля ви побачите спливаюче вікно із загальними, стильовими та розширеними налаштуваннями модуля.

Хороша річ у цьому спливаючому вікні – ви можете вільно переміщувати його по екрану, щоб він не блокував модуль, який ви редагуєте. Переміщуючи його вліво або вправо, ви помітите сині лінії, що означають, що ви можете стикувати її в лівій або правій частині екрана, щоб повністю вийти з шляху.

переміщення спливаючого редактора навколо

Ви також можете отримати доступ до цього спливаючого вікна за допомогою наведення миші над модулем або рядком, який ви хочете відредагувати клацнувши значок гайкового ключа:

значок гайкового ключа

Якщо ви натиснете на стрілка, що випадає у верхній лівій частині екрана ви побачите більше інструментів, які допоможуть створити сторінку та впорядкувати ваш процес. Ми розповімо про деякі ці інструменти більш докладно пізніше.

Ви знайдете варіанти збереження шаблону, дублювання макета, попереднього перегляду макета, редагування у чутливих режимах, перегляду версій сторінки, додавання макета CSS та Javascript, зміни яскравості інтерфейсу користувача (є темний режим) тощо. Що ви побачите тут, залежатиме від вашої версії. Наприклад, версія Lite не матиме можливість зберегти шаблон.

інструменти для будівельників

Однією з речей, яка подобається більшості людей, є те, що вони мають повномасштабні області вмісту. Я маю на увазі під цим вміст, який охоплює обидва кінці сторінки так:

повна ширина області вмісту

Хоча в Beaver Builder є можливість повернути вміст на повну ширину, він не працював для мене відразу. Мені довелося зробити кілька конфігурацій зі своєю темою, перш ніж повна ширина запрацювала.

Щоб він працював для Astra, я налаштував макет теми і встановив контейнер Повна ширина / розтягнута.

встановити контейнер на повну ширину / розтягнутий у темі Astra

Потім я повернувся до конструктора сторінок, перейшов до Глобальні налаштування, і встановити ширина рядка за замовчуванням і ширина вмісту рядків за замовчуванням до Повна ширина.

глобальні налаштування - ширина рядка за замовчуванням та ширина вмісту рядків за замовчуванням

Це зробив свою справу. Але я думаю, що це щось, що Beaver Builder має вдосконалити, оскільки це майже стандартна функція в інших розробників сторінок, щоб мати можливість встановлювати ряд на повну ширину прямо в програмі сторінки, не потребуючи додаткових конфігурацій тем..

Окрім трохи незручного способу встановлення рядка на повну ширину, сам по собі конструктор сторінки легко вивчити та використовувати. Вам не доведеться повертатися туди-сюди безлічі статей із практичними вказівками, щоб щось працювати. Чистий інтерфейс також дозволяє вивчити все у власному темпі, не перевантажуючи вас.

Тепер детальніше розглянемо особливості версій Beaver Builder Lite та Pro.


Особливості Beaver Builder: Free / Lite Vs. Про

У Beaver Builder є версія Lite / Free та преміальна версія, що пропонується у 3 пакетах. У цьому розділі ми розберемо, чим відрізняються функції у цих версіях.

Версія Lite / Free доступна в репо-плагіні WordPress. Хоча ви, безумовно, можете створити просту веб-сторінку з версією Lite / Free, вона позбавлена ​​всіх потужних функцій професійної версії, тому це справді добре лише для демонстрації, якщо ви хочете зрозуміти, як працює Beaver Builder в цілому. Але якщо ви серйозно ставитесь до створення веб-сайту, який може отримати результати для вашого бізнесу, оновлення до преміум-версій – це шлях..

Основні модулі (безкоштовно Vs. Pro)

Одне з обмежень програми Beaver Builder Lite – це дуже мало базових модулів. Lite має лише 5 основних модулів, тоді як Pro версія має 8 основних модулів, включаючи кнопки, роздільник та заголовок:

Модулі Lite проти Pro

Неможливість додати кнопку до веб-сайту забирає сенс створення веб-сайту. Я справді не можу уявити веб-сайт без жодної кнопки. Це як мати двері без дверної ручки!

Отже, як я вже говорив раніше, безкоштовної версії насправді недостатньо для створення серйозного веб-сайту.

Розширені модулі (Pro версія)

Крім основних модулів, версія Pro також має вдосконалені модулі, які додадуть ще більше функціональності на ваш веб-сайт. До вдосконалених модулів належать слайдер вмісту, карта, піктограми, слайд-шоу, галерея, форма контакту, заклик до дії, опис, соціальні кнопки, зворотний відлік та інше.

вдосконалені модулі Pro версії

Шаблони (версія Pro)

Ще одна річ, якій бракує версії Lite, – це попередньо виготовлені шаблони, що входять до Pro версії. Хоча я особисто не шанувальник цих шаблонів, вони можуть допомогти вам надихнути дизайну і десь почати, якщо почати з порожнього полотна занадто залякує.

Шаблони класифікуються на цільові сторінки та сторінки вмісту:

заздалегідь зроблені шаблони - цільова сторінка та сторінка із вмістом

Створення та збереження власних шаблонів (версія Pro)

Коли ви створюєте макет, який вас влаштовує і хотів би використовувати на інших сторінках вашого веб-сайту, ви не хочете витрачати години на копіювання кожного окремого модуля та рядків. Це було б величезною тратою часу!

Версія Pro дозволяє зберегти будь-який створений шаблон, щоб ви могли повторно використовувати його на інших сторінках.

Щоб зберегти шаблон, просто перейдіть на сторінку Інструменти і натисніть Зберегти шаблон:

зберегти шаблон

Ви можете знайти збережені шаблони разом із попередньо зробленими шаблонами:

збережені шаблони

Збереження рядків, стовпців та модулів

Ви також можете зберігати окремі рядки, стовпці та модулі, щоб ви могли повторно їх використовувати на інших сторінках. Для цього натисніть значок гайкового ключа елемента, який ви бажаєте зберегти, і натисніть Зберегти як на дні.

Дайте ім’я, і тут вам нададуть можливість зробити це Глобальний. Глобальний елемент з’являється на декількох сторінках вашого сайту, але його можна редагувати в одному місці. Ми детальніше розглянемо цю функцію пізніше. Збережені рядки, стовпці та модулі можна знайти, натиснувши на синій плюс значок разом з модулями, рядками та шаблонами для розробника.

збереження ряду

Глобальні рядки (версія Pro)

Як я вже говорив раніше, зберігаючи рядок і навіть модуль, вам буде надано можливість зробити його глобальним. Ви знаєте, що помаранчеве щось глобальне Глобальний етикетка поруч:

глобальні елементи мають помаранчеві етикетки

Редагуючи глобальний елемент, перше, що ви помітите, це лінія навколо нього, тепер він стане помаранчевим, а не синім. Також, натискаючи значок гайкового ключа, він переходить до відкрити для нового вікна де ви будете робити всі редагування.

Після того як ви закінчили редагувати глобальний елемент, натисніть Опублікувати, і всі щойно внесені вами зміни відобразяться в глобальному елементі на всіх сторінках.

редагування глобального елемента

Функція імпорту / експорту (версія Pro)

Уявіть, що ви створили шаблон настільки красивий, що ви хочете використовувати його і на інших веб-сайтах. Версія Pro робить це легко зробити, оскільки ви можете створювати власні шаблони та експортувати / імпортувати їх на інший веб-сайт.

Щоб експортувати шаблон, на інформаційній панелі WordPress перейдіть до Інструменти > Експорт і виберіть Шаблони. У спадному меню під ним виберіть, чи потрібно експортувати всі шаблони або лише певні.

Вибравши, що експортувати, натисніть Завантажте експортний файл. Ви завантажуєте XML-файл.

експорт шаблону

Щоб імпортувати шаблон, перейдіть до Інструменти > Імпорт > WordPress. Якщо це ваш перший імпорт, він скаже Встановити зараз, але якщо ні, то це скаже Запуск імпортера. Запустіть імпортер і виберіть XML-файл, який потрібно імпортувати.

імпорт шаблону

Усі ваші імпортовані шаблони будуть знайдені в Збережені шаблони всередині будівельника Бівера.

Фонові параметри (безкоштовно Vs. Pro)

І в безкоштовній, і в платній версіях ви можете змінити фон будь-якого рядка. Безкоштовна версія дозволить вам використовувати кольоровий, градієнтний, фотографічний або відеозапис. З платною версією ви зможете виконати всі ці два більш досконалі варіанти фону: паралакс та слайд-шоу.

Фонові параметри Lite проти Pro

Повний контроль над сторінками (Pro версія з Beaver Themer)

Зазвичай розробники сторінок не в змозі редагувати певні області веб-сторінки, такі як заголовки, колонтитули та бічні панелі, а також сторінки, створені WordPress, як одиничні публікації блогу, архівні сторінки та 404 сторінки. Але розробники верхніх сторінок знайшли обхідні шляхи для них і включили функції у свої платні версії, які дозволять користувачам редагувати ці раніше недоторканні області.

Ви також можете зробити це за допомогою програми Beaver Builder з додатком під назвою Beaver Themer. За допомогою цього додатка ви зможете створити кожну частину свого веб-сайту за допомогою програми Beaver Builder. Ви зможете створити власні заголовки, колонтитули, пости сітки, сторінки архівів, динамічну область вмісту тощо.

Досить приголомшливо, але улов вам доведеться викласти додаткові 199 доларів на рік, щоб мати змогу це зробити.

Доступ та обмеження користувачів (безкоштовно Vs. Pro)

Дійсно корисною функцією є Доступ користувача де ви можете надати або обмежити доступ до певних аспектів розробника до різних ролей сторінки. Це стане в нагоді, якщо ви хочете заблокувати дизайн і дозволити лише людині, як письменнику вмісту, редагувати вміст.

Налаштування доступу для користувачів у версії Lite обмежені порівняно з преміальною версією. З версією Lite ви зможете обмежити доступ лише до них лише вміст або зміст та дизайн.

Але за допомогою платної версії ви можете дозволити редагуванню певних ролей сторінки глобальні рядки, стовпці та модулі. Ви також можете дозволити певним ролям отримати доступ до меню адміністратора будівельника і інструмент експортера шаблонів.

Параметри доступу користувачів Beaver Builder Lite

налаштування доступу користувачів Beaver Builder Lite

Налаштування доступу користувачів для Beaver Builder Pro

налаштування доступу користувачів Beaver Builder Pro

Пріоритетна підтримка (безкоштовна версія Vs Pro)

Клієнти преміум-класу отримують пріоритетну підтримку від команди Beaver Builder, але цього варто очікувати лише від компанії за моделлю freemium. Весь мій минулий досвід отримання допомоги в чомусь був приємним і швидким. Їх технічна підтримка дійсно знає свою продукцію і завжди, здається, вирішила будь-яку проблему, яку я виник у короткий проміжок часу.

Також доступні для всіх свої База знань де ви знайдете відповіді на питання передпродажного продажу та будь-що, що стосується використання програми Beaver Builder та усунення неполадок, пов’язаних із їх створенням сторінок.


Мобільна чуйність

Щодо мого оглядового відео, я зробив кілька зауважень щодо мобільної чутливості компанії Beaver Builder, але незабаром після публікації відео всі ці проблеми були швидко вирішені.

Як я вже говорив у своєму відео, я ненавиджу мобільне редагування у програмі Beaver Builder. Це було абсолютно безладом, оскільки попередні перегляди мобільних пристроїв не показували точно, як виглядає сторінка на різних пристроях.

Але, на щастя, команда Бівера вислухала та покращила питання одразу. Тепер досвід редагування мобільних пристроїв у програмі набагато кращий. Ви можете побачити точну картину, як виглядає сторінка як на планшетному ПК, так і на мобільному телефоні та редагувати при необхідності.

Щоб перейти з редагування робочого столу на мобільний, просто натисніть на стрілка, що випадає у верхньому лівому куті екрана та натисніть Чуйне редагування.

чуйне редагування

Потім ви зможете побачити, як виглядає ваша сторінка на планшеті та мобільному телефоні, натиснувши відповідні піктограми вгорі сторінки:

чуйне редагування - планшет та мобільний телефон

Beaver Builder Pro: ціни

Beaver Builder Pro постачається в трьох пакетах, стандартний, Pro та агентський.

Ціноутворення на Beaver Builder Pro

Кожен пакет дозволяє використовувати програму Beaver Builder на необмеженій кількості сайтів, кваліфікує вас на пріоритетну підтримку протягом одного року до закінчення терміну дії ліцензії та надає доступ до преміум-модулів та шаблонів.

Основна відмінність між трьома – ви отримаєте доступ до Теми Beaver Builder лише за допомогою пакета Pro та Agency.

Отже, що таке Тема «Бібер-будівельник»?

Деякі теми просто не добре працюють з Beaver Builder. Є деякі несумісні налаштування, які ускладнюють виконання творчого бачення для вашої сторінки.

Тема Beaver Builder – це рамкова тема, інтегрована з плагіном Beaver Builder, тому у вас не виникне жодних проблем із сумісністю та чим іншим. Іншими словами, з пакетом Pro та Agency ви отримаєте розробник сторінок І повністю сумісну тему.

Нарешті, лише пакет Агентства пропонує маркування білим кольором, і саме там користувачі можуть видалити ім’я Beaver Builder зазвичай в нижній частині колонтитула сторінки та замінити його власною маркою. Веб-розробники, які створюють веб-сайти для клієнтів, зазвичай потребують цієї функції, оскільки все більше і більше компаній хочуть бачити власні торгові марки замість якоїсь компанії, що займається створенням сторінок..

Співвідношення ціни та ціни

Я маю бути чесним і сказати, що хоча Beaver Builder – це дивовижний, надійний конструктор сторінок, є багато подібних інструментів, які можуть робити те, що він робить, за меншу ціну.

Пакет Pro не сильно відрізняється від стандартного пакету, за винятком теми та функції багатосайтового зв’язку, які особисто для мене непотрібні, оскільки я часто використовую тему Astra в будь-якому випадку на будь-якому веб-сайті, який я створюю, і я не використовую багатосайтовий сайт.

Тому я думаю, це дійсно залежить від того, що потрібно як користувач. Якщо ви розробник чи агентство, якому потрібна тема рамки, яка гарантовано працює з Beaver Builder, і якщо вам потрібна функція багатосторонніх та / або білих маркування, то отримання вищих пакетів, безумовно, варто того.

Політика повернення коштів

Якщо ви бажаєте мати можливість випробувати продукт спочатку, перш ніж вирішити, чи правильно він підходить, ви можете заздалегідь придбати пакет і попросити повернення коштів протягом 30 днів після покупки, якщо виявите, що будівельник не відповідає не виправдаю ваших очікувань.

Поновлення ліцензії

Що стосується ліцензії, вона закінчується через рік і автоматично поновлюється за замовчуванням. Якщо ви не поновите свою ліцензію, ви все одно отримаєте доступ до свого вмісту, але все форматування не буде. Ви можете поновити свою ліцензію зі знижкою 40%.


Бівер будівельник: що мені подобається в цьому

 • Beaver Builder створена авторитетною компанією, яка буде триматися довгий час, забезпечуючи регулярні оновлення та підтримку клієнтів.
 • Це зручний для розробників розробник із чистими кодами та надійними оновленнями.
 • У минулому вони впровадили так багато вдосконалень на основі скарг користувачів, і це знак того, що думки користувачів не падають на глухі вуха.
 • Мобільне чуйне редагування зараз працює дуже добре.
 • Цей розробник сторінки може покладатися на оновлення, які не порушать ваш веб-сайт та швидку відповідь на проблеми. Ідеально підходить агенціям та веб-розробникам, які потребують 100% надійності для проектів з високими ставками.
 • У Beaver Builder є невеликі речі, які полегшують життя користувачів, ніж інші розробники сторінок. Наприклад, всередині конструктора сторінок є пряме посилання на інформаційну панель WordPress або Інструмент налаштування тем, що відкриється на новій вкладці, щоб ви могли залишитися на цій сторінці.
 • Їх підтримка справді світового класу з швидким реагуванням та рішеннями, які працюють.

Бівер Будівельник: Що мені не подобається з цього приводу

 • Розвиток може бути досить повільним, в тому сенсі, що для додавання нових функцій потрібно більше часу. Тож якщо ви хочете створити більш досконалий стиль або кричущий дизайн, вам доведеться використовувати сторонні додатки. Проблема з деякими з цих доповнень полягає в тому, що вони не коштують додатково, деякі їх оновлення спричинять проблеми через несумісність із самим Beaver Builder або WordPress. Це ускладнює справи, оскільки вам зараз доводиться мати справу з двома окремими компаніями для вирішення проблем.
 • Їх шаблони преміум-класу бліді порівняно з шаблонами інших розробників преміум-сторінок.
 • Не скасовувати / повторювати! Це може бути більше дратувати, ніж ви думаєте.
 • Щоб увімкнути повну ширину для областей вмісту, мені довелося налаштувати тему Astra за межами Beaver Builder, тоді як в інших розробників сторінок користувачі можуть вмикати вміст повної ширини майже для будь-якої теми прямо в програмі.

Огляд Beaver Builder: Фінальні думки

Незважаючи на свої обмеження, Beaver Builder все ще є надійним, простим у використанні плагіном для створення сторінок WordPress, який я особисто використовував для створення дивовижних на вигляд веб-сайтів. Чистий код, зручні для розробників функції, надійні оновлення та чудова підтримка роблять його одним з найкращих розробників сторінок на ринку..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map