Kluczowy przegląd hostingu

Kluczowy hostingCrucial to firma hostingowa założona w 2003 roku. Misją tej firmy zawsze było ułatwienie małym firmom w Australii odnajdywania sukcesu w Internecie.


W ciągu 16 lat istnienia Crucial urósł do tego stopnia, że ​​ma ponad 7000 VPS, którymi zarządza i wdraża.

Codziennie ich sieć obsługuje ponad 8,8 TB danych. Crucial ma stałą popularność w Australii.

Są znane z tego, że są innowacyjne i trwałe. Obecnie są łącząc z Internetem ponad 50 000 firm w Australii. Obecnie mają ponad 6000 zadowolonych klientów.

Za to, co postanowili zrobić, a mianowicie pomóc małym firmom w Australii uzyskać obecność w Internecie, Crucial wykonał godną pochwały pracę. Są porządnym gospodarzem.

Jednak porównując je do tego, co jest dostępne na scenie światowej, widać, że ich prędkości, serwery i funkcje są po prostu średnie. Oni nie’nie robimy nic złego, ale zauważyliśmy, że tam jest’to nic specjalnego, co wyróżniałoby je na tle innych popularnych usług hostingowych.

W rzeczywistości za cenę, którą zapłacisz za Crucial, możesz uzyskać wyższą jakość usług od wyższej klasy hostów internetowych.

Podczas Kluczowe opłaty 19,99 USD w przypadku zwykłego hostingu dzielonego możesz uzyskać podobne plany za 3,99 USD od SiteGround lub nawet 0,80 USD miesięcznie od Hostinger.

Crucial obciąży Cię również za migrację witryny, SSL (który jest produktem bezpłatnym) i pozbył się obsługi czatu na żywo przez całą dobę, co jest standardem dla większości nowoczesnych hostów internetowych.

Uwielbiamy fakt, że Crucial to australijska firma. ����

Firma odpowiedzialna ekologicznie

przyjazny dla środowiskaCrucial zyskuje sławę jako przyjazna dla środowiska usługa hostingowa. Ich zaangażowanie w ochronę środowiska widać po oferowaniu usług neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla. Dodatkowo sadzą jedno drzewo dla każdego nowego klienta, który zarejestruje się w usłudze hostingowej. Jest to wygrana dla wszystkich zaangażowanych.

Każdego roku wybierają określone przyczyny, do których przyczyniają się w Australii lub w innych częściach świata. W roku kalendarzowym 2013/2014 firma Crucial była w stanie zrównoważyć cały rok emisji dwutlenku węgla.

Teraz, gdy masz już ogólny przegląd tego, czym jest ta firma i czym ona jest, pozwól’Poświęć trochę czasu i zagłęb się w to, co oferuje ta firma i dla kogo mogą być dostosowane jej usługi.

Kluczowe ceny wyjaśnione

Byliśmy zaskoczeni tym, co zobaczyliśmy, gdy spojrzeliśmy na ceny Crucial. Nie spodziewaliśmy się, że będą one tak tanie, jak niektóre inne duże nazwiska w branży. Byliśmy jednak zaskoczeni, jak bardzo prosili o usługi, które Australijczycy mogą znaleźć za ułamek ceny, jaką oferują inne renomowane firmy hostingowe.

Podstawowy hosting dzielony

Crucial oferuje swój podstawowy hosting dla 19,90 USD miesięcznie. Możesz zaoszczędzić 16 procent dzięki rocznej subskrypcji, która kończy się na 199 USD.

Opisując oferowany przez siebie pakiet hostingowy, Crucial skupia się na usługach 24x7x365. Widzą ten pakiet jako sposób na pomoc firmom z Australii w uzyskaniu obecności w Internecie. Niektórzy funkcje w tym przedziale cenowym obejmują:

 • Wsparcie przez całą dobę. Ma to na celu zapewnienie swoim klientom spokoju i pomocy, gdy tego potrzebują.
 • 50 GB przestrzeni dyskowej. Zapewniają szybkie i bezpieczne przechowywanie Twojej witryny i poczty e-mail.
 • Nieograniczone konta e-mail i przelewy. W tej cenie oferują nieograniczoną liczbę e-maili i możliwość przesyłania nieograniczonej ilości danych.

Hosting wydajności

Plan hostingu wydajności został przedstawiony jako sposób na zwiększenie szybkości i wydajności witryny. Ten plan ma służyć jako punkt między hostowaniem dzielonym a Plany VPS.

Podstawową funkcją sprzedaży jest lepsza alokacja zasobów. Więc teoretycznie, ten plan powinien umożliwić Twojej witrynie obsługę większej liczby użytkowników. Posiada w pełni funkcjonalny panel sterowania, a także 24-godzinne wsparcie. Centrum danych z siedzibą w Sydney jest domem dla przechowywanych danych.

 • Podobnie jak podstawowy plan, ten plan obejmuje 50 GB przestrzeni dyskowej.
 • Funkcja zwiększania prędkości zapewnia dostęp do 4 GB pamięci RAM, 400-procentowy wzrost limitu procesora, 40 procesów procesora, a także 6 MB na sekundę We / Wy dysku.
 • Podobnie jak podstawowy plan, Performance Hosting oferuje nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail i nieograniczony transfer danych za pośrednictwem poczty e-mail.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców umożliwia ci to tworzyć konta i zarządzać kontami dla 50 lub więcej klientów. Został zaprojektowany, aby dać ci kontrolę. Ceny wahają się od 39,90 USD do 89,90 USD. Zawiera wiele funkcji, których można oczekiwać od hostingu dla sprzedawców, w tym:

 • Wiele opcji przechowywania
 • Nieograniczony transfer danych
 • Gwarancja dostępności przez 99,9 procent czasu
 • Centrum danych w Sydney
 • Wsparcie 24 godziny na dobę w Australii
 • Zielony hosting

Hosting VPS

Hosting VPS jest centralną częścią Crucial’biznes. Od początku istnienia firmy wdrożyli ponad 7000 planów VPS, zaczynając od 10 USD miesięcznie, a kończąc na 2100 USD miesięcznie.

Crucial stworzył trzy dostosowane produkty VPS w celu zwiększenia ich dostępności dla różnych firm. Obejmują one:

 • Linux VPS
 • Windows VPS
 • cPanel zarządzany VPS

Niektóre z ich funkcji obejmują:

 • Podobnie jak usługi, które już omówiliśmy, ich VPS jest obsługiwany na australijskim serwerze i korzysta z wysokowydajnego urządzenia należącego do APDC
 • Oferują wsparcie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
 • Są objęte 99-procentową gwarancją czasu pracy

Blaze Business SSD VPS

Crucial oferuje klientom Blaze Cloud VPS. To wszystko Pamięć SSD wcześniej była to tylko opcja z dedykowanym serwerem.

Blaze VPS wdraża się natychmiast i ma być skalowalny, aby sprostać rosnącym potrzebom firmy. Plany zaczynają się od 164,95 USD miesięcznie i rosną do 579,95 USD miesięcznie.

 • Plany obejmują zakres od dwóch GB pamięci RAM do opcji 12 GB pamięci RAM
 • Plan najniższego poziomu oferuje dwa rdzenie procesora, a najwyższy plan oferuje sześć
 • Plany zaczynają się od 50 GB miejsca na dysku SSD, a doładowania na 100 GB miejsca na dysku SSD
 • Wszystkie plany umożliwiają przesyłanie lub pobieranie 500 GB miesięcznie
 • Wszystkie plany oferują 100 MBIT

Blaze VPS jest objęty tą samą 99,9 procentową gwarancją czasu pracy, którą Crucial oferuje wraz z innymi planami. Inne funkcje obejmują:

 • Gotowość IPv6
 • Infrastruktura chmurowa bez jednego punktu awarii
 • Automatyczne przełączanie awaryjne

Aplikacja “Crucial Mobile” został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom większą kontrolę nad VPS w chmurze. Użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 25 systemów operacyjnych. Aplikacja posiada wsparcie i dodatki. Celem jest ułatwienie zarządzania serwerem dla małych firm.

Klienci mają możliwość stworzenia własnego unikalnego VPS, aby spełnić ich potrzeby. Są w stanie wybrać żądaną ilość pamięci RAM, liczbę rdzeni komputerów, liczbę gigabajtów potrzebnej pamięci SSD, a także system operacyjny, którego chcą używać. Cena usługi będzie się zmieniać w zależności od wybranych funkcji.

cPanel VPS

Ten plan jest przeznaczony dla osób, które chcą VPS, ale cieszą się prostotą korzystania z cPanel. Crucial ma zespół ekspertów, którzy rozumieją, jak używać cPanel do równoważenia konfiguracji, a także wydajności VPS, aby dobrze współpracować z większością witryn.

cPanel VPS można wykorzystywać do hostingu internetowego lub hostingu dla sprzedawców. Minusem tego planu jest to, że wsparcie techniczne jest ograniczone. Tak więc użytkownik musi mieć wcześniejszą wiedzę techniczną przy wyborze tego planu.

Plany te zaczynają się od 109 USD miesięcznie z opcją zapłaty 2 135 USD za plan dwuletni. Ten plan zawiera szereg funkcji, w tym:

 • Gwarancja 99-procentowej dostępności
 • Ochrona przed DDoS
 • Pokój do wzrostu
 • Zielony hosting

Crucial Hosting jest łatwy w użyciu?

Crucial ma niezłą mieszankę rozwiązań hostingowych. Mają różne pakiety serwerów. Zaskoczyło nas to, że oferują one tylko jeden pakiet hostingu all-inclusive.

Udostępniony pakiet hostingu oferuje wspaniałe funkcje i zasoby. Może to być dobra opcja dla kogoś, kto szuka serwera z Australii.

Minusem tego ustawienia jest to, że ponieważ mają tylko jeden pakiet hostingu współdzielonego, nie masz wyboru funkcji, które uzyskasz, jeśli użyjesz Crucial. Na przykład, co jeśli nie potrzebujesz 50 GB przestrzeni dyskowej?

Co zrobić, jeśli nie potrzebujesz nieograniczonej liczby e-maili lub nieograniczonego transferu danych? Nie ma prostej opcji na hosting podstawowej strony internetowej. Oznacza to, że ostatecznie płacisz za dodatkowe funkcje i zasoby, których po prostu nie będziesz używać.

Również to’jasne jest, że są one skierowane do początkujących i tych, którzy dopiero rozpoczynają małą firmę w Australii. To wspaniale. Ale oni nie’mają narzędzia przyjazne dla początkujących. Chcielibyśmy zobaczyć narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” oraz inne narzędzia zaprojektowane, aby pomóc komuś, kto’nowi w projektowaniu stron internetowych szybko uruchamiają swoją witrynę.

Dodatkowe funkcje i ich koszt

Poniżej znajduje się kilka innych obszarów, o których ludzie powinni wiedzieć, gdy patrzą na potencjalną rejestrację w Crucial.

Ceny rejestracji nazw domen

Istotny umożliwia bezpłatny transfer australijskich nazw domen do ich usług. Nazwa domeny transferu będzie musiała zostać ponownie zarejestrowana, gdy pojawi się istniejąca rejestracja w celu odnowienia.

Rejestracja domen w cenie od 20,90 USD za dwa lata dla domen .com.au i 89,90 USD za dwa lata dla domen mobi.

Certyfikaty SSL

certyfikaty sslCi, którzy mają sklep internetowy prawdopodobnie będzie zainteresowany zakupem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL zapewniają klientom spokój ducha.

Crucial sprzedaje szereg certyfikatów SSL. Ich Rapid SSL oferuje podstawową ochronę i jest sprzedawany za 99 USD rocznie. Wildcard SSL, zaprojektowany dla wielu subdomen, sprzedaje za 549 USD rocznie.

Kiedy patrzysz na Crucial’plany cenowe i oferowane przez nich usługi w obiektywny sposób’widać, że są przyzwoitym gospodarzem, który ma wiele produktów do zaoferowania swoim klientom.

Jednak proste porównanie tego, co oferują z innymi hostami internetowymi, takimi jak InMotion, SiteGround lub HostGator, pokazuje, że w większości przypadków te szanowane firmy hostingowe oferują wyższą jakość usług, lepszą obsługę klienta, więcej funkcji i bardziej konkurencyjną cenę.

Nie twierdzimy, że Crucial jest zły. Mają miejsce w Australii’rynek. Dla firm, które chcą mieć międzynarodowy zasięg i chcą skorzystać z szerszego zakresu usług, Crucial może nie być najlepszym wyborem.

Wsparcie i obsługa klienta

obsługa klientaCrucial był przejrzysty na temat rynku docelowego. Oni są chcą dotrzeć do małych firm w Australii.

Odzwierciedlają to ich ceny i oferowane przez nich plany. Jest kilka rzeczy, które klienci powinni rozważyć przed podjęciem decyzji, czy Crucial jest dla nich właściwą opcją.

Istotne, jak wiele innych hostów internetowych, oferty “nieograniczony hosting.” Brzmi nieźle, ale w rzeczywistości hosting nieograniczony nie istnieje.

Dzięki Crucial hosting jest nieograniczony, o ile nie przekroczysz zasobów procesora przydzielonych dla twojego konta. Crucial nie ma jednoznacznych wskazówek co do tego, kiedy i jak zawiesią konto.

Jednak ich Warunki świadczenia usług stanowią, że według własnego uznania mogą zakończyć obsługę klienta całkowicie lub częściowo i zrobić to bez uprzedzenia. Jednym z powodów, dla których podejmują tę decyzję, jest nadmierne zużycie pojemności sieci, cykli procesora lub operacji we / wy dysku.

Wsparcie
 • E-mail i czat na żywo, wsparcie techniczne: 24 na 7, 365 dni w roku
 • Sprzedaż i fakturowanie: od 9:00 do 17:00 w dni powszednie (AEST)
 • Telefon: 9: 00-17: 00 w dni powszednie (AEST): 1300 884 839 lub +61 2 8202 9999
 • Mail: Crucial Cloud Hosting, P.O. Ramka 1, Surry Hills 2010

Crucial dąży do poprawy oferowanego wsparcia i obsługi klienta. Kilka lat temu pojawiły się obawy dotyczące godzin pracy obsługi klienta.

Teraz w przypadku większości planów oferują wsparcie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Po przesłaniu zgłoszenia prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź w ciągu 15 minut. Kluczowi technicy mają reputację współpracujących ze swoimi klientami, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Okazały się elastyczne. Jeśli potrzebujesz czegoś zmienić na serwerze lub zainstalować i skontaktujesz się z nimi, zrobią wszystko, aby to zrobić.

Szybko reagują na problemy techniczne i udzielają pomocy w kwestiach związanych z rozliczeniami. Są elastyczni wobec swoich klientów i zwykle chętnie udzielają pomocy tym, którzy potrzebują kilku dodatkowych dni na zapłacenie zaległej faktury.

kluczowa obsługa klienta

Gdy rozmawiasz z klientami, którzy pracują z Crucial od samego początku, często komentują firmę’niezawodność. Często zdarza się, że ludzie mówią, że gdyby nie ich niezawodność, opuściliby Crucial na tańszą opcję. Kiedy hostujesz z kimś, musisz mu zaufać.

Jedną skargą dotyczącą obsługi klienta jest to, że usługa telefoniczna jest dostępna tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17. Niestety problemy z witryną nie są ograniczone do tych dni lub czasów. Ponadto numer 130-088-4839 zamyka się o godzinie 16:00 w ostatni piątek miesiąca.

Customer Experience

W ciągu ostatnich kilku lat klienci zauważyli redukcję usług oferowanych przez Crucial. Wiele osób łączy tę zmianę usługi z przejęciem Crucial przez Digital Pacific. Za nowego właściciela usunięto obsługę czatu na żywo i całodobową pomoc przez siedem dni w tygodniu. Klienci doświadczyli również dłuższych przestojów.

Poziom usług świadczonych przez zespół pomocy technicznej Crucial będzie zależał od dnia, w którym zadzwonisz i kto odbierze połączenie. Wygląda na to, że często zatrudniają nowe wsparcie techniczne. Jeśli znajdziesz kogoś z mniejszym doświadczeniem lub kogoś, kto nie przeczyta dokładnie twojego biletu, możesz nie otrzymać potrzebnej pomocy.

Crucial jest aktywny w mediach społecznościowych. Szybko reagują na wszelkie wiadomości wysyłane na ich stronie na Facebooku i stale publikują informacje, aby edukować swoich użytkowników na temat hostingu jako całości lub usług, które oferują.

W ostatnich latach Crucial wypuścił niektóre ze swoich starszych produktów. Mimo to wspierają klientów, którzy kupili te produkty w przeszłości. Oznacza to, że wielu klientów, którzy lubią produkty, które mieli od lat, nie są zmuszane, dopóki nie będą gotowi dokonać tej zmiany.

Gwarancja zwrotu 100 procent

Crucial jest przekonany, że ich sprzęt i obsługa klienta spełnią oczekiwania klientów. Jeśli jednak klienci chcą zrezygnować z usługi w ciągu pierwszych 10–30 dni, mogą to zrobić i uzyskać pełny zwrot pieniędzy ceny, którą zapłacili za swoją usługę. Obiecują, że nie będzie żadnych formalności ani połowów.

 • Wspólne plany hostingowe, w tym hosting dla sprzedawców i hosting, mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
 • Plany hostingowe VPS masz 10-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Ta 100-procentowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy certyfikatów SSL, rejestracji nazw domen ani migracji witryn. Nie dotyczą one również żadnych aktualizacji. Ma zastosowanie tylko do produktu podstawowego.

Uwagi techniczne

Crucial przechowuje swoje dane w wysokowydajnym obiekcie APD w Sydney w Australii. Ponieważ nie przechowują danych na morzu, ich dane są chronione australijskimi przepisami dotyczącymi prywatności.

Zatrudniają techników 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. Pracownicy ci monitorują infrastrukturę i zapewniają płynne działanie. Crucial ma własną w pełni niezależną sieć. Mają prywatną infrastrukturę. Zapraszają nawet gości do zwiedzania swoich obiektów.

Ostatnie myśli – przyzwoity gospodarz, ale zbyt drogi

Od 2003 roku Crucial dąży do zbudowania silnej marki w celu oferowania niezawodnych rozwiązań hostingowych dla swoich klientów. Mają prosty cel, aby wszyscy odnieśli sukces online, dzięki czemu hosting jest łatwy i niezawodny. Pod pewnymi względami można powiedzieć, że udało im się osiągnąć ten cel. Stale oferują nowe technologie, aby ułatwić swoim klientom korzystanie z Internetu.

Porównując je do tego, co jest dostępne w Australii, mówimy, że Crucial oferuje doskonałą wydajność, łatwą konfigurację i dobre wsparcie. Jeśli jednak porównasz je z innymi opcjami hostingu dostępnymi na całym świecie, w tym z firmami takimi jak SiteGround, która oferuje znakomitą obsługę firmom w Australii, od razu zauważysz szereg różnic. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest to Crucial jest do 75 procent droższy niż inne firmy hostingowe.

Crucial szczyci się tym, że jest australijską firmą dla Australijczyków. I to świetnie. Ale wadą tego jest to, że oni nie mają globalnych centrów danych. Mają tylko jeden w Sydney.

Crucial oferuje szereg planów hostingowych, ale nie widzimy planu hostingowego ukierunkowanego na WordPress. Jest to problem, ponieważ ponad jedna czwarta Internetu działa na WordPress. Prawdopodobnie osoby budujące nową stronę będą również korzystać z WordPress.

Niezwykle ważne są pochwały za wysiłki, jakie podejmują, aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko. Jest to przykład, za którym mogą pójść inne firmy hostingowe.

Crucial jest przyzwoitym gospodarzem. Oferowane przez nich usługi są przeciętne. W tej samej cenie będziesz w stanie znaleźć hosta takiego jak SiteGround, który będzie oferował więcej funkcji, lepszą obsługę klienta i wyższą jakość usług za niższą cenę.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map