Які мої варіанти хостингу?

типи веб-хостингуНезалежно від того, чи ведете ви бізнес, веб-сайт електронної комерції або блог, одне з ваших перших міркувань перед спробою встановлення присутності в Інтернеті – це яка платформа найкраща для розміщення вашого веб-сайту.


Є десятки провайдерів, великих і малих. Кожен тип хостингових послуг має свої переваги та недоліки, і жодне рішення не підходить для всіх. Який правильний вибір для ваших потреб та бюджету?

Що таке послуги веб-хостингу?

веб-хостинг для малого бізнесу 1Деякі люди плутають платформи веб-хостингу з постачальниками послуг Інтернету. Ваш веб-хост – це те, як ви додаєте та керуєте вмістом на своєму веб-сайті, а Інтернет-провайдер – це те, як ви та відвідувачі переглядають його після його прямого перегляду.

Ви можете використовувати платформу для управління контентом, як-от WordPress, яка сама по собі хостинг-послуга, щоб створити блог або веб-сайт електронної комерції. Але, якщо ви збираєтеся вести процвітаючий бізнес, вам потрібен хостинг-сервіс.

Вибір хостингової платформи – одне з найважливіших рішень, яке ви приймете. Вибір залежить від функції вашого веб-сайту, типу вмісту, який він відображає, та кількості очікуваного трафіку, серед інших міркувань..

Ви хочете, щоб веб-хост, який пропонує конфіденційність, безпеку та достатню пропускну здатність, швидкість та простір, щоб зберігати ваші файли та підтримувати роботу веб-сайту на оптимальних рівнях.

Перегляньте нашу домашню сторінку, щоб краще зрозуміти це найкращі господарі в Австралії.

Переваги використання сервісу веб-хостингу

Якщо ви хочете залишатися конкурентоспроможними, вам потрібен професійний хостинг, щоб керувати своїм веб-сайтом таким чином, що це рентабельно і без проблем. Перетворення веб-хостингу на компанію дозволяє вам користуватися захищеною платформою без побоювань щодо масштабованості та оновлення або обслуговування обладнання та програмного забезпечення. Вони також пропонують рівень безпеки та функціональності, який важко забезпечити всі, крім найбільших компаній.

Крім того, вам сподобається:

 • Краща ефективність роботи веб-сайту
 • Цілодобова технічна підтримка
 • Електронна пошта, пов’язана з доменом
 • Надійність та збільшення тривалості роботи

Що про безкоштовні хостингові послуги?

Пам’ятаєте приказку, що ви отримуєте те, за що платите? Безкоштовні або недорогі послуги веб-хостингу доступні по всьому Інтернету, а нові провайдери з’являються щотижня. Знайти хороший можна, якщо проглянути їх усі, але є недоліки, коли намагатися пройти безкоштовно.

хмарний хостинг

Гроші на послуги хостингу потребують підтримки технологій та безпеки, необхідних для конкуренції. Пошук надійного, надійного господаря слід враховувати та інвестувати.

До інших недоліків безкоштовних або недорогих хостингових послуг належать:

 • Менше ресурсів, таких як пропускна здатність та сховище
 • Різні зміни або відключення без попередження, наприклад, TOS або Угоди про рівень обслуговування
 • Витоки та порушення даних
 • Багато простоїв і повільніші швидкості
 • Можливість сторонніх продажів або обміну вашою інформацією

Прочитайте наш довідник до найкращий безкоштовний хостинг щоб дізнатися більше.

Технічні умови, які слід пам’ятати

Однією з найбільш заплутаних речей щодо вибору хостингової послуги є розуміння словникового запасу. Це особливо бентежить, коли ви намагаєтеся порівняти постачальників, і вони засліплюють вас великою кількістю технічних розмов. Як ви можете знати, яка пропускна здатність вам потрібна, якщо ви не знаєте, чому це впливає на продуктивність ваших веб-сайтів і час завантаження?

Ось кілька важливих умов торгівлі, які дозволять вам обговорити свої варіанти хостингу з погляду освіченого споживача.

Домен додатка: Це окремий веб-сайт, який ділиться вашими ресурсами і іноді додається як частина вашого плану.

Резервне копіювання: Додаткова копія всіх ваших файлів і даних. Ви вже повинні виконувати резервні копії системи, але деякі хостинг-сервери пропонують їх як автоматизовану функцію.

Пропускна здатність: Ваша пропускна здатність – це обсяг передачі даних при доступі до вашого веб-сайту. Ви використовуєте пропускну здатність через генерування трафіку, електронну пошту, завантаження та завантаження. Деякі плани хостингу пропонують необмежену пропускну спроможність, але вам слід вибрати найбільшу кількість, необхідну для ваших потреб.

хостинг для wordpressСистема управління вмістом (CMS): Платформа, яку ви використовуєте для управління та керування веб-сайтом. WordPress є найпопулярнішою, але інші платформи включають Joomla, Drupal та інші. Переконайтеся, що ваш веб-хост підтримує вашу CMS.

cPanel: Це панель управління ви використовуєте для налаштування параметрів на своєму сервері.

Виділений IP: IP-адреса, яку використовує лише ваш веб-сайт. Вам потрібен спеціальний IP-адресу, якщо ви використовуєте автентифікацію SSL для обробки платежів на веб-сайті електронної комерції.

Місце на диску: Кількість місця, передбаченого вашим планом зберігання файлів, веб-сторінок тощо.

Домен: Ваш домен URL-адреса, яка використовується для доступу до вашого веб-сайту. Це читана людиною версія вашої IP-адреси, яка повідомляє клієнтському серверу, куди слід направляти трафік.

Система доменних імен (DNS): Ця послуга переводить доменне ім’я в числовий рядок символів, який представляє ваше місцезнаходження в Інтернеті. Під час реєстрації вашого домену веб-хост створює запис DNS, який пов’язує його з IP-адресою.

Час простою: Кількість часу, коли веб-сервер або веб-сайт знижуються через збій, злом або інше порушення роботи служби, представлені у відсотках. Ви повинні орієнтуватися на якомога менше простоїв.

Протокол передачі файлів (FTP): Використовується для управління завантаженнями та завантаженнями файлів. Перевірте, чи дозволяє ваш хостинг-сервіс це та чи включають вони такі додаткові функції, як анонімний FTP або присвоєння облікових записів.

IP-адреса Машиночитана адреса, яка дозволяє серверам направляти трафік на правильний веб-сайт.

Мовна підтримка Мови програмування, які підтримує ваш хостинг-сервіс. Як мінімум, ваша послуга повинна бути сумісною з PHP та Perl.

Керований хостинг: Ви платите за послугу, а хостинг-компанія управляє всім за вас.

MySQL: Система баз даних, яка входить до більшості веб-служб хостингу. Він використовується з цілим рядом застосувань.

POP 3: Це протокол електронної пошти, який дозволяє отримувати електронні листи з сервера. Простий протокол передачі пошти (SMTP) – подібний протокол, який дозволяє надсилати електронні листи з сервера. Більшість сервісів хостингу дозволять вам надсилати та отримувати електронні листи з вашої хостингової платформи, але багато провайдерів обмежують вас лише користуватися їх поштовими послугами. Протокол доступу до Інтернет-повідомлень (IMAP) – подібний протокол, який використовується людьми, що працюють з декількох комп’ютерів у різних місцях.

Softaculous: Цей автоматичний інсталятор дозволяє перенести платформи CMS на зразок Drupal та WordPress на вашу хостинг-платформу одним клацанням, а не виконувати встановлення вручну..

Шар захищеного сокета (SSL): SSL це протокол шифрування, який використовується для аутентифікації та захисту даних, що рухаються по мережі. Будь-яка обрана вами послуга повинна мати цю технологію.

Зберігання Виділений обсяг місця, що дозволяє зберігати ваші дані. Деякі послуги обмежують зберігання за пакетом, а інші пропонують необмежений обсяг пам’яті. Виберіть план, який забезпечує належне зберігання вашим вимогам.

Пробіг: Тривалість роботи веб-сайту та функціонування належним чином. Ми хостингові послуги зазвичай показують це у відсотках, тому не звертайтесь до жодного провайдера, який відображає менше 99 відсотків часу роботи.

Тепер, коли вам зрозуміло, що таке веб-хостинг, навіщо він потрібен, і деякі умови, які допоможуть вам знайти хороший, ось п’ять найпопулярніших типів хостингових послуг. Існують і інші види веб-хостингу, але вони мало використовуються або просто є варіаціями на одній із цих платформ.

1. Спільний хостинг

За допомогою спільного хостингу вам надається певна кількість місця на сервері з іншими веб-сайтами. Спільний хостинг – економічний вибір для початківців. В діапазоні від 5 до 20 доларів на місяць, ціна є правильною, якщо ви маленькі або тільки починаєте. спільний хостинг

Але обмін ресурсами з потенційно тисячами інших веб-сайтів може не спрацювати, якщо ви очікуєте зростання бізнесу, регулярного зростання трафіку або потребуєте більш жорсткої безпеки. Якщо інший веб-сайт на сервері генерує багато трафіку, це може призвести до того, що ваша система сповільнить або іншим чином знизить вашу ефективність.

Спільний хостинг – це зазвичай те, що ви отримуєте дешевий хостинг рішення.

Хто використовує спільний хостинг?

Це хороші варіанти для тих, хто має невеликий операційний бюджет або обмежений простір для обладнання та інфраструктури, для початківців з обмеженими знаннями в техніці, і для невеликих веб-сайтів з меншим трафіком і не планує розширення..

Плюси
 • Найдешевші варіанти
 • Поширює вартість запущеного сервера серед багатьох клієнтів
 • Виключає витрати на налаштування, обслуговування та оновлення
Мінуси
 • Проблеми із сервером також спільні
 • Швидкість трафіку від інших клієнтів може сповільнити ваш веб-сайт
 • Обмеження ресурсів

2. Виділений хостинг

Коли ви отримуєте спеціальний план хостингу, ви отримуєте весь сервер все для себе. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про те, щоб інший трафік сповільнював вас або загрожував безпеці. Ви також маєте велику широту, коли справа стосується вибору операційної системи та налаштування вашого сервера. Виділений хостинг – це рекомендовані рішення хостинг малого бізнесу.

присвячений хостинг

Цей параметр також вимагає більших постійних витрат, який може становити до 350 доларів на місяць або більше, якщо вам потрібно багато місця для зберігання, швидкості та пропускної здатності. Однак кількість доступних ресурсів залежить від постачальника, і ви все одно повинні заплатити за повний обсяг ресурсів, навіть якщо вони не використовуються. Якщо апаратне забезпечення вимкнеться, весь ваш сервер не працює, і ви відповідаєте за все технічне обслуговування та оновлення.

Дізнайтеся більше про присвячений хостинг тут.

Хто використовує виділений хостинг?

Цей варіант справді лише для тих, хто має вузькоспеціалізовані потреби, великі бюджети і не планує експоненціального зростання. Подумайте, що компанії або особи, яким потрібно багато конфіденційності, але їх не турбує масштабність.

Плюси
 • Всі ресурси присвячені потребам клієнта
 • Дає вам більше контролю над конфігурацією системи та технологією
 • Більший контроль за конфіденційністю та безпекою
Мінуси
 • Найдорожчі варіанти
 • Потрібні технічні знання або ІТ-команда для встановлення, налаштування та управління
 • Не масштабується; наявні ресурси – це все, що постачається з контрактом.

3. Хмарний хостинг

хмарний хостингЗавдяки хмарному хостингу у вас є глобальна мережа серверів, які працюють разом. Це означає, що якщо один сервер йде вниз, інші сервери можуть забрати навантаження.

Це також дозволяє платити за лише використовувані ресурси, і ви можете негайно збільшувати масштаби вгору або вниз. Також немає інфраструктури та обладнання для придбання та обслуговування.

VPS хостинг є однією з найпоширеніших форм хмарного хостингу.

Хто використовує хмарний хостинг?

Усі, кому може знадобитися швидко нарощувати свої можливості, і ті, кому потрібно необмежене зберігання та інші ресурси за потребою. Це також хороше рішення для веб-сайтів електронної комерції, які, можливо, потребують більшої спроможності для сезонних або інших тимчасових стрибок трафіку, але не готові платити за ресурси, які вони не використовують повний робочий день. Прогнозується, що ця опція вчасно замінить традиційні виділені та спільні сервери.

Плюси
 • Немає апаратного чи фізичного зберігання для обслуговування
 • Ви платите лише за те, що використовуєте.
 • Інший трафік або проблеми на сервері не вплинуть на вас
Мінуси
 • Немає постійних витрат, які могли б вплинути на бюджетування
 • Витрати можуть злетіти, якщо у вас раптовий стрибок руху
 • Ви все ще застрягли, якщо у вас є порушення даних, атака DDoS або поганий PHP і незахищені сторонні плагіни.

4. Хостинг VPS

Для багатьох власників веб-сайтів це стає найкращим варіантом. Він заснований на хмарі, тож ви отримуєте переваги, які отримують масштабованість на вимогу. Плани VPS також більш приватні та безпечні.

VPS хостингОскільки так багато постачальників пропонують VPS, покупок за користувацьким рішенням надає вам більше варіантів. Це також означає, що у вашому розпорядженні значна кількість бюджетних схем.

Хто використовує хостинг VPS?

Кожен, хто потребує надійних, безпечних хостингових рішень, може бути забезпечений VPS. Також хороший вибір, якщо вам потрібно нарощувати масштаби протягом періоду росту.

Плюси
 • Доступний та гнучкий
 • Велика безпека від шпигунства та порушення даних
 • Захищає конфіденційність
Мінуси
 • Ви все ще ділитесь ресурсами з іншими клієнтами.
 • Якщо ви отримаєте поганого постачальника послуг, ви все ще сприйнятливі до простоїв, раптових підвищення цін і сторонніх обмінів або продажу.

5. Хостинг для реселерів

Хостинг для торговельних посередників дає вам все, що ви отримуєте від спільного хостинг-сервісу з додатковими можливостями, кинутими в суміш. Ви отримуєте більше функціональності та більше контролю над своєю конфігурацією, ніж із спеціалізованим хостингом, але меншими витратами, оскільки ресурси спільні.

як працюють торгові посередникиЗа допомогою цих планів ви також можете перепродавати частину свого сервера іншим клієнтам. Подумайте про це як про придбання дуплексу або багатоквартирного будинку та здачу в оренду інших одиниць, щоб покрити ваш іпотечний платіж. Ці плани часто отримують такі переваги, як автоматизоване виставлення рахунків клієнтів, виділені IP-адреси та безкоштовні домени.

Дізнайтеся більше про посередницький хостинг тут.

Хто використовує хостинг для торговельних посередників?

Хтось, хто хоче потрапити в бізнес-хостинг, не купуючи всю інфраструктуру та обладнання. Тим, хто хоче придбати хостинг як інвестицію без повсякденних обов’язків з обслуговування та безпеки.

Плюси
 • Безпосередній прибуток для інвесторів
 • Хостинг-компанія піклується про безпеку та обслуговування
 • Безкоштовне управління та технічні засоби поставляються разом із пакетом
 • Цілодобово технічна підтримка
 • Зберігає ваші витрати низькими
Мінуси
 • Ви можете виступати менеджером резидента, тобто постійно перебуваєте у службі дзвінка
 • Якість послуги все ще залежить від хостинг-компанії

Суть

На сьогоднішній день існує дуже багато варіантів обслуговування веб-хостингу. Це полегшує будь-якому власникові веб-сайту знайти правильне рішення. Ключове значення для того, щоб отримати саме те, що вам потрібно, – це знати лінгво і чітко орієнтуватися на свої цілі для покупки хостинг-сервісу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map