Як заробити гроші в Інтернеті – ідеї, поради та поширені запитання для інтернет-підприємців

заробляти гроші в ІнтернетіУ сучасну епоху вам більше не доведеться вдарятися про тротуар, щоб знайти та утримати роботу особисто, щоб її виконати. Насправді все більше людей усвідомлюють це’s можна заробити багато грошей в Інтернеті: достатньо, щоб вижити і навіть процвітати.


Це, як кажуть, тонкощі та складності онлайн-заробляння грошей все ще трохи каламутні – ті, хто робити змушуйте часто мами про те, як їм вдається заграти багато грошей за допомогою роботи в Інтернеті.

Коли COVID-19 прогулюється через економіку, ми подумали, що зараз вдалий час, щоб пояснити, як можна заробляти гроші в Інтернеті, та надати кілька порад на випадок, якщо вам потрібно буде максимально використовувати час у приміщенні. Дозволяє’s почати.

Пов’язані: Кращий веб-хостинг для малого бізнесу

№1 Почніть вести ведення блогів


почати вести блогиВедення блогів – це один із найпоширеніших способів заробити гроші в Інтернеті, і це є не дарма:’s також одна з найпростіших. Все, що вам потрібно – це якісний веб-хост щоб підтримувати ваш веб-сайт, і ви готові зайти.

Чудова річ у блоги – це те, що ви можете писати про що завгодно. Ви можете мати блог-хобі, навчальний блог чи будь-який інший інтернет-простір, пристосований до ваших інтересів чи бізнесу.

Пов’язані: Як створити блог

Але що ще важливіше, є кілька способів заробити гроші за допомогою блогів. Наприклад, ви можете монетизувати свої блоги через “вартість за клік” або “платити за клік” рекламні оголошення.

Це фактично банери або інші оголошення, які ви розміщуєте у своєму вмісті або на бічній панелі свого блогу. Кожен раз, коли потенційний читач натискає на рекламу, вам платять за клік! Звичайно, ця модель монетизації краще підходить до деяких стилів блогів, ніж інші.

Ви також можете продавати приватну рекламу, особливо якщо ви маєте ділове партнерство з іншою Інтернет-організацією чи організацією. Або ви можете використовувати партнерський маркетинг у вашому блозі’s вміст – докладніше про це пізніше.

Існує ще більше способів, яким ви можете монетизувати свої блоги. Наприклад, якщо ви ведете інтернет-бізнес, ви можете використовувати свій вміст для продажу власних товарів чи послуг. Або ви можете продати членство для своєї організації чи бізнесу. Блоги можуть допомогти вам створити довіру, перенаправити людей до вашого інтернет-магазину, і зробити набагато більше конверсій клієнтів, ніж якщо б ви покладалися на традиційні методи реклами.

Загалом, ведення блогів – це перше з наших найкращих способів заробити гроші в Інтернеті, оскільки це’s найбільш універсальний і щось, що ви можете приєднати практично до кожного іншого способу заробітку. Додавання блогів до вашого списку “що ви робите для свого інтернет-бренда” завжди розумна ідея.

Поки це’s, ймовірно, що ви’Я зможу використовувати ваш блог, щоб заробити достатньо грошей на життя сам по собі, блогінг настільки всюдисущий, тому що це’s критична частина будь-якого цифрового починання.

Рекомендований веб-хост: HostPapa

Щоб ваш блог був “живим”, вам потрібен веб-хост. Навіть кращі безкоштовні веб-хости недостатньо хороший для веб-сайту, який заробляє багато грошей.

Однак, коли ви дивитесь на власників преміум-класу, є кілька чудових пропозицій.

Ми з Aussie хостингу рекомендуємо HostPapa блогерам, які тільки починаються завдяки знижці на старт і простоті користування.

Рекомендований конструктор веб-сайтів: Wix

Що стосується управління вмістом та створення вашого блогу, ви можете захопити один із них кращі розробники веб-сайтів там.

Цей крок можна обійти, але не без широких дизайнерських та SEO-знань.

№2 Запуск Podcast!


запустити подкастПідкастинг може бути не таким звичним, як ведення блогів поки що, Але це’Я впевнений, що скоро наздожене. У цей час все більше людей починають власні подкасти з багатьох тих самих причин, що й у блозі: щоб поговорити про їхні інтереси, просувати свій інтернет-бізнес та зібрати підписників для свого всебічного цифрового бренду.

Подкасти – це чудовий спосіб зв’язатися зі своєю базою користувачів та зібрати потенційних нових відвідувачів для вашого основного веб-сайту чи електронної комерції. Таким чином, ви можете монетизувати подкаст багатьма тими ж способами, якими ви можете монетизувати блог.

Партнерський маркетинг – один із прикладів, або ви можете використовуйте свій подкаст, щоб поговорити про свій платний вміст і отримати нових підписників або членів для вашого бренду.

Але подкастинг має власні методи монетизації, якими ви потенційно можете скористатися. Наприклад, підкастинг дозволяє вам безпосередньо отримувати оплату через спонсорів та рекламних кампаній. Якщо ви’Ви коли-небудь слухали подкаст, який був досить успішним, швидше за все, ви також почули, як вони під час епізоду підключають інший бізнес чи продукт.

Це реклама або спонсорство в обмін на оплату від іншого інтернет-бізнесу або бренду. Це’s щось, що вам доведеться вдосконалити вашу доставку з часом, так що ви не робите’не відчуваю “купив і оплатив” вашими слухачами або вашими лояльними підписниками. Але це хороший спосіб принести певний додатковий дохід і налагодити успішні ділові партнерські стосунки з іншими організаціями.

Ви також можете використовувати свій подкаст для надавати послугу або навчальний курс. Ці подкасти будуть платними, а не безкоштовними, тому вам, швидше за все, знадобиться купа членів або передплатників, щоб зробити серйозну подряпину за допомогою цього методу. Але це все-таки хороший спосіб заробити гроші, якщо ви в першу чергу зацікавлені у навчанні людей чи продажі своєї експертизи у більш прямому форматі.

Нарешті, подкастинг також може приносити прибуток за допомогою сеансів коучінгу та консультацій. Знову ж таки, це дозволить вам зробити епізоди подкастів, за які люди платять в обмін на прямі поради чи консультаційний досвід. Тож вам потрібно мати навик або досвід, на який люди готові роздрібнити гроші. Але в цілому, подкастинг може бути чудовим способом заробити гроші в Інтернеті, якщо ви любите медіа-формат і хочете встановити більш прямий зв’язок зі своєю базою користувачів

# 3 Використовуйте фріланс-платформи


позаштатні платформиУ ці дні працює робоча сила доріжка бути складає близько 50% позаштатні працівники а не традиційно зайнятих робітників найближчим часом. Це приголомшливий зсув від колишніх тенденцій зайнятості, і це’s щось, чим ви можете скористатися… за умови, що у вас є навик, за який можуть бути готові заплатити інші.

Платформи, такі як Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour та багато іншого – це інтернет-майданчики, на яких фрілансери та наймачі можуть скликатися і шукати одне одного.

Фрілансери можуть створювати портфелі, демонструючи свою експертизу або завершили проекти в будь-якій галузі, для якої вони мають навички, і роботодавці можуть шукати кваліфікованих фрілансерів, щоб виконати свою роботу.

Це привабливий варіант для багатьох порівняно з традиційною зайнятістю, враховуючи труднощі прориву в деякі сфери роботи або сфери. Це’s також спосіб, щоб працівники взяли на себе відповідальність за свій розпорядок дня та вести власний бізнес, не відчуваючи, що вони є’не платять те, що вони’знову варто.

Ви можете знайти позаштатну роботу для:

 • Написання
 • веб-розробка
 • Кодування
 • Навчання
 • Живопис або малюнок
 • Набагато більше

Трюк, звичайно, полягає в тому, що робота в Інтернеті як фрілансер також несе всю відповідальність за успіх чи невдачу на ваших плечах. The позаштатне життя хіба що’t для всіх, але це життєздатний спосіб заробити гроші в Інтернеті протягом довгострокового періоду, і навіть як кар’єри, якщо вам вдасться створити платформу та портфоліо, які можуть налагодити постійну роботу. Це’s привабливий варіант для багатьох через свою гнучкість, свободу та відповідальність.

Усі вищезазначені платформи мають свої позитиви та негативи, але пам’ятайте, що багато з них беруть невеликі гонорари чи скорочення від ваших прибутку як вартість використання своєї платформи для зв’язку з роботодавцями. По мірі набуття досвіду та достовірності, це’s ймовірно, що ви’Ви зможете уникати використання цих платформ повністю і покладатися на власні зв’язки у вашій галузі. На це потрібен час.

№4 Викладайте англійську мову в Інтернеті


викладайте англійську мову в ІнтернетіТам’s ціла інтернет-галузь для тих, хто має навички та бажання викладати англійську мову для інших. Оскільки англійська (поряд з китайською мовою) є найважливішою торговою мовою в світі’s величезна кількість людей, які хочуть навчитися читати, писати та розмовляти англійською мовою.

Починати свою онлайн-викладання англійської мови набагато простіше, ніж можна подумати. Очевидно, ви повинні вільно володіти мовою та вміти доводити це, подаючи заявку на роботу в Інтернеті.

ви’Також вам, можливо, доведеться пройти сертифікацію, принаймні, якщо ви хочете висадити концерт на авторитетній англійській викладацькій компанії замість тінішого сайту. Є кілька різних Англійські програми сертифікації ви можете взяти, найпопулярніша істота TEFL, TESL і TESOL, які виступають відповідно до викладання англійської мови як іноземної, другої та відповідно до мовців інших мов.

Після того, як ви отримаєте сертифікат і у вас є чудовий комп’ютер зі стабільним зв’язком з Інтернетом та веб-камерою, ви можете подати заявку на навчання. Є багато якісних сайтів, які наймуть тих, хто володіє англійською мовою та бакалавра’s градусів, як Навчіть далеко або VIPKID.

Скільки можна зробити? Це залежить від вашого досвіду та того, наскільки ви готові вчити. Деякі онлайн-платформи люблять ДаДа (яка наймає вчителів англійської мови для навчання китайських студентів) платять до 25 доларів за годину залежно від рівня вашого досвіду. Інші можуть платити менше, але забезпечують більш послідовну роботу.

Чудова річ у навчанні англійської мови в Інтернеті – це те, що ви багато в чому керуєте власним розкладом і маєте свободу подорожувати, працюючи. Це’s, звичайно, набагато менш напружений, ніж викладання в реальному класі! Залежно від вашого житла, це’s цілком можливо заробити достатньо грошей на життя, викладаючи англійську мову в Інтернеті, принаймні один раз у вас буде достатньо досвіду та авторитету з сайтом.

# 5 Робіть платні опитування


робити платні опитуванняЗ іншого боку, існує більше методів отримання грошей, які базуються в Інтернеті’t дійсно використовуватись як єдине джерело доходу. Але проведення платних опитувань – це прекрасний спосіб заробити трохи побічних грошових коштів, особливо, якщо ви займаєтесь ними’Вам заплатять ті, які ви’буду робити все одно на час простою.

Коротше кажучи, компанії подобаються Swagbucks, Toluna та OnePoll чи всі організації, які наймають людей для проведення опитувань та виконання інших завдань, наприклад, перегляду відео чи перегляду за допомогою певних додатків для збору даних та аналізу ринку.

Потім ці компанії приймають відповіді на опитування або звички перегляду своїх користувачів і отримують гроші від рекламних агентств та маркетингових компаній.

Скільки можна зробити? Не багато. Усі ці сайти, що беруть опитування, присуджують вам власні очки або «зірки» чи щось подібне, яке потім можна буде подати на подарункові картки Amazon або навіть прямі гроші за допомогою платформи дистрибуції, як PayPal. Більшість схем «до долара» мають дуже високі співвідношення; наприклад, 1000 платформи’s бали можуть становити лише близько 10 доларів. Зважаючи на те, що опитування іноді може зайняти більше півгодини, це означає, що ви, можливо, лише 10 дол. США чи менше за годину, заповнюючи опитування за допомогою цих платформ.

Це сказано, заповнення зазначених опитувань – це життєздатний спосіб отримати додатковий дохід, якщо ви’знову нудно і вже відповідатимуть на опитування та іншим чином крутять колеса в Інтернеті. Це’s краще зробити трохи побічних грошей, ніж взагалі нічого не робити, як мінімум на наших очах. Крім того, на багатьох із цих веб-сайтів є додаткові бонуси та інші призи, від яких ви зможете отримати вигоду, якщо використовуватимете їх постійно.

Ключовим фактором для отримання хорошої кількості грошей за допомогою веб-сайтів для опитування є пошук найкоротших та найефективніших опитувань, які ви можете знайти та заповнити якомога більше за певний час – скажімо, за півгодини. Робіть це кілька разів на тиждень, і у вас буде достатньо грошей, щоб з’їсти зайвий час на тиждень, і все це не докладаючи великих зусиль.

№ 6 Електронна комерція – Продаємо речі в Інтернеті


Дизайн електронної комерціїЯк ми вже згадували раніше, коли вести блоги та подкастинг, ви також можете використовувати електронну комерцію як основний метод онлайн-заробітку в Інтернеті.

Справа в тому, що інтернет-ринки є бум з точки зору можливостей та потенціалу, особливо порівняно з ринками з цегли та розчину (і особливо з урахуванням COVID-19).

Ви можете запустити магазин електронної комерції, який продає практично все, починаючи від футболок, створених на замовлення, до вашої колекції старої моделі до замовлених малюнків, якщо у вас є якісь художні здібності.

Ви також можете зробити а найвища платформа електронної комерції досить легко наскрізь WordPress або інше безкоштовні будівельники веб-сайтів, багато з яких приходять Функціональність електронної комерції, вбудована в їх дизайн. Вони також можуть використовувати плагіни, які допомагають аналізувати трафік користувачів та звички відвідувачів, щоб ви могли краще оптимізувати свій веб-сайт для конверсій (тобто відвідувачів, які закінчують витрачати гроші).

Звичайно, хитрість будь-якого бізнесу, де ви щось продаєте, полягає в тому, що вам потрібно щось придбати. Це означає, що ви робите свій контент або продукти самостійно або примикаєте бізнес-домовленості з виробником, ви виступаєте в ролі посередника чи маркетолога.

Крім того, ваш магазин електронної комерції завжди потребує деякої експозиції та маркетингу, навіть якщо ви робите речі самі. Це означає платити за рекламу, яка поширюється в Інтернеті, або використовуючи вищезгадані платформи, такі як блоги та подкасти, для реклами власного веб-сайту. Якщо ви’щоб зробити якийсь інтернет-магазин будь-якою, вам слід зміцнювати свій інтернет-бренд і поширювати свою присутність якомога далі і ширше, як би там не було..

Це’s також гарна ідея зосередитись на одній ніші продуктів, як малюнки людей у ​​певному стилі чи щось подібне. Інтернет – це великий ставок, і ти’Ви, швидше за все, загубитеся, якщо продаєте щось загальне або щось таке, що всі інші теж можуть легко зробити.

Там’s Інша альтернатива заробляти гроші за допомогою електронної комерції: використовуючи існуючу платформу на зразок Etsy, особливо якщо ви продаєте художні або домашні вироби. Є безліч ювелірних виробів, деревообробників, меблевих крафтерів та художників, які використовують платформи на зразок Etsy виключно як єдине джерело доходу.

Це може бути дуже життєздатним варіантом, якщо ви завжди хотіли відкрити власний магазин, але не намагайтеся’не маєте бажання або доходу захистити фізичне місце розташування або якщо ви думаєте, що маєте більше шансів продати свої товари через цифровий ринок Інтернету.

Рекомендована платформа eCom & Хостинг: Shopify

Не тільки найкраща платформа eCom, але і абсолютна кращий хост eCom там – ми рекомендуємо Shopify.

Це швидкий, надійний та ідеально розроблений для всіх, хто хоче відкрити інтернет-магазин, незалежно від того, які товари вони продають.

№ 7 Вивчіть торгівлю – веб-дизайн


вивчити веб-дизайнВеб-дизайн – це одна з найбільш затребуваних професій, яку ви можете вивчити, але це’s також є одним із найважчих для заробітку грошей, оскільки поле дещо затоплено новими професіоналами.

Це’Ось чому багато веб-дизайнерів шукають незалежних платформ, таких як Upwork і вражають самостійно.

Навчання веб-дизайну, якщо ви цього не робите’Я вже знаю, як це зробити, це все ще гарна ідея, і це’s відмінний спосіб заробити гроші в Інтернеті.

Хоча там є багато нових веб-дизайнерів, які рекламують всі свої навички, це’s однаково вірно, що щодня з’являється безліч нових клієнтів, які потребують талановитих веб-дизайнерів.

Навчившись цій торгівлі, ви можете принаймні заробити трохи додаткових грошових коштів на додаток до свого основного джерела доходу або, зрештою, навіть перейти до того, щоб стати веб-дизайнером на повний робочий день.

Таким чином, щоб успішно заробляти гроші, потрібно багато тих самих навичок і те саме, що і будь-який фрілансер. ви’Вам потрібно буде активно звертатися до клієнтів і, врешті-решт, розвивати мережу надійних клієнтів, тому ви постійно працюєте в роботі.

Ви також можете скористатися багатьма тими ж методами, що описані вище, щоб розповсюдити слово своїх навичок або створити портфоліо. Створити блог, що демонструє всі ваші навички веб-дизайну, є хорошою ідеєю, оскільки він дає потенційним клієнтам уявлення про те, що вони можуть очікувати у своєму власному проекті.

Крім того, ви можете заробляти гроші веб-дизайнером продаж фондової графіки. Якщо вам’На даний момент у вас немає роботи, яку потрібно опікуватися клієнтом, ви завжди можете складати графік акцій та продавати їх власникам малого бізнесу або веб-сайтам із зображеннями на зразок Unsplash. Чудова річ у фондовій графіці чи інших шаблонах – це те, що вони завжди потрібні для нових веб-сайтів, і ви можете перепродавати їх знову і знову. Вони роблять’t, звичайно, чистий прибуток від кожного продажу, звичайно, але це’s як і раніше хороший побічний джерело доходу.

№ 8 Навчіться торгівлі – Веб-розробка


вивчити веб-розробкиТак само ви можете навчитися бути веб-розробником, що є ще однією з найбільш затребуваних угод, яку ви можете знайти в ці дні.. ви’Вам потрібно буде приєднатись до платформ, що займаються фріланс, щоб почати в більшості випадків, якщо тільки ви якось не маєте здорової колекції, яка готова йти клієнтам під пояс, коли ви вийдете з робочого дня.

Особливо це стосується вас’заново вивчити веб-розробку з нуля або потрібно пройти онлайн-класи або курси коледжу, щоб отримати необхідні навички в голові. Незважаючи на те, ви можете заробити в Інтернеті досить багато грошей за допомогою веб-розробки.

Це’з попиту скрізь, де ви шукаєте, оскільки нові веб-сайти постійно з’являються. Ще краще, попит на висококваліфіковані та компетентні веб-розробники набагато більше, ніж ви могли подумати.

Пам’ятаєте згадувану нами глухоту? Це’Здебільшого складаються з недорогих веб-дизайнерів та розробників. Це часто призводить до роботи з підрозділами, тому багато власників малого бізнесу та навіть більші агенції готові платити більш високі ціни за чудові результати.

З цією метою ми’буду рекомендувати спеціалізуватися на чомусь веб-розробнику, будь то’s певну платформу, кілька різних мов кодування або певний тип веб-сайту. Вам також неодмінно слід створити блог, де демонструють свої вміння в портфоліо, тим більше, що, звичайно, ваші навички можна продемонструвати як створений блог, про який йде мова.

Життя фріланс-життя як веб-розробника чи дизайнера, безумовно, постає перед своїми викликами, навіть якщо є чимало переваг (наприклад, можливість прокидатися коли завгодно). ви’Вам потрібно буде підтримувати постійну дисципліну і вміти залишатися на завданні, навіть коли робота стає важкою.

Крім того, ви’Можливо, потрібно буде витратити багато зайвих годин “поза годинником” для того, щоб створити успішну клієнтуру і придбати достатньо “вуличний кредит” що ви, нарешті, отримуєте повторний бізнес, замість того, щоб використовувати платформи, згадані раніше.

Загалом, заробляти гроші в Інтернеті за те, щоб бути веб-розробником чи дизайнером, цілком можливо і, ймовірно, досить вигідно, якщо ви вкладетесь у роботу та маєте навички досягти успіху. Вивчення цих торгів зараз це відмінна ідея, оскільки ці навички, ймовірно, з часом стануть більш цінними.

№ 9 Партнерський маркетинг


партнерська програма AmazonРаніше ми говорили про те, як ви можете використовувати афілійований маркетинг через свій блог або подкаст, щоб заробити гроші. Дозволяє’s зануритися глибше в цей метод отримання грошей.

Коротше кажучи, партнерський маркетинг означає, що ви рекламуєте або іншим чином обговорюєте товар від продавця на своїй веб-платформі чи блозі та надаєте посилання на зазначений товар.

Якщо відвідувач натискає посилання на цей товар / здійснює продаж, ви отримуєте дуже невеликий скорочення прибутку. Оголошення з оплатою за клік – це варіанти афілійованого маркетингу, оскільки ви заробляєте гроші залежно від того, скільки відвідувачів перенаправляєте на веб-сайт рекламодавця.

Партнерські програми – це угоди між більшими ринками, такими як Amazon, куди вони платять вам, щоб відправляти людей на їх продукцію. Приєднання до цих програм досить легко і не хоче’не потрібно витрачати багато зусиль, але заробити постійні грошові кошти через партнерські програми – трохи складніше.

Для початку клієнти є дуже усвідомлюючи, як затоплене в Інтернеті сьогодні мало зусиль “огляди” продуктів, призначених лише для отримання кліків. Це’s набагато краще ставитись на терпіння і лише рекламувати чи переглядати товари чи послуги на своєму сайті, які варті часу… і це ті, кого ви насправді вважаєте корисними.

Крім того, ви’Вам потрібно буде зробити деякі маркетингові дослідження і fвизначити, яка продукція чи галузі в даний час користуються попитом. Немає сенсу складати блог літнього обладнання на задньому дворі’осінь і скоро буде зима.

ви’Вам також потрібно постійно придумувати нові партнерські посилання, щоб зв’язати рекламодавця чи веб-сайту з маркетингу. Завжди з’являються нові продукти, і те, що ваш блог має достатньо нового вмісту, щоб люди не натискали та не перевіряли рекомендовані продукти, означає для вас’Вам потрібно буде витратити гроші, щоб заробити гроші, найнявши копірайтерів чи медіа-менеджерів, або іншим чином самостійно придумати вміст.

Загалом, це’s навряд чи ти’Ви зможете зробити партнерський маркетинг вашим єдиним джерелом доходу, якщо ви не заведете безліч блогів, присвячених цьому типу доходу. Однак ви можете використовувати партнерський маркетинг спільно зі своїм блогом, магазином електронної комерції чи підкастом, щоб залучити слухачів, читачів та клієнтів на одних і тих же основних каналах контенту. Ця модель “багатопотокового доходу” дуже успішна для тих, хто хоче заробити гроші в Інтернеті.

# 10 Станьте менеджером соціальних медіа


стати менеджером соціальних медіаНарешті, ви можете заробляти гроші в Інтернеті, якщо використовуєте свої знання про соціальні медіа та продати що вміння для тих, хто не є’t як вмілий в обробці своїх онлайн-презентацій або платформ.

У наші дні соціальні медіа є одним з найкращих рушій для конверсії клієнтів та підтримки успішної репутації в Інтернеті. Як результат, керування соціальними медіа – це навичка затребуваності. Це не так’t означає, що вам потрібно знати, як працювати з власною сторінкою у Facebook.

Потрібно мати значні знання з маркетингу та зв’язків з громадськістю – ступінь у цих галузях безумовно допомагає при пошуку однієї з цих позицій.

ви’Також потрібно знати, як перемикати кілька облікових записів у соціальних мережах одночасно та придумувати маркетингові кампанії та кампанії зі зв’язків із громадськістю.

Але це’s дуже багато шляху до хороших грошей, якщо ви знаєте, що ви’займаєтесь, і якщо ви вже любите займатися питаннями соціальних медіа. Соціальні медіа, справді, є захоплюючим предметом, якщо його розглядати через призму людської психології.

Найбільш успішні менеджери соціальних медіа виберіть кілька платформ для спеціалізації і рекламувати свої вміння через портфоліо, як у більшості інших видів фрілансерів. Але позаштатне управління соціальними медіа – це не’т ваш єдиний шлях до успіху. Ви також можете знайти це як “традиційна робота” якщо у вас є кваліфікація та необхідна ступінь коледжу (що зазвичай стосується комунікацій, маркетингу чи чогось подібного).

Це ефективний спосіб заробити гроші в Інтернеті, оскільки ваша робота майже повністю проходить в Інтернеті. ви’Ви, ймовірно, матимете дуже гнучкий графік роботи, будь то позаштатний чи традиційний, і ви’Більшу частину вашої роботи я виконуватиму з комфорту свого комп’ютерного крісла. Загалом, це спосіб отримання грошей, який, можливо, стане ще більш поширеним і затребуваним, оскільки компанії продовжують переходити в Інтернет і отримувати більше своїх клієнтів з цифрових каналів.

5 порад щодо заробітку в Інтернеті


Всі перераховані вище стратегії – це чудові ідеї незалежно від рівня вашого досвіду, хоча, звичайно, у людей, які мають певний досвід, доведеться трохи підняти ногу. Незважаючи на це, ось кілька порад, які ви можете використовувати, намагаючись заробляти гроші в Інтернеті.

 • Працюйте через декілька потоків доходу. Ми говорили про це трохи раніше, коли говорили про заробіток за допомогою опитувань, але це правда, що ви навряд чи зможете заробити достатньо грошей, щоб вижити на одному методі вище. Це залишається істинним навіть після того, як ви були на ньому трохи часу. Хитрість зробити послідовний гроші в Інтернеті – це переслідування кількох потоків доходу одночасно, отримуючи трохи від кожного. Це може скласти більше, ніж ви очікували.
 • Ви завжди повинні переслідувати свою наступну можливість. Не можна заперечувати, що робота в Інтернеті – це “концерт” економіки, тобто завжди є інша робота, яку ви повинні шукати, і ще одна можливість заробити подряпину, яку ви повинні заблокувати. Дуже рідко ви зможете заробити стільки грошей на одній роботі або на одному блозі чи подкасті, щоб ви могли відпочити на лаврах. Якщо ви не проти поспішати і працювати п’ять днів на тиждень (або більше), робота в Інтернеті може бути дуже прибутковою.
 • Залишайте взаємозв’язок усіх своїх профілів та облікових записів. Це не означає використовувати один і той же пароль для всіх ваших облікових записів чи веб-сайтів (адже ви завжди повинні робити навпаки!). Але це означає, що ви повинні скористатися всіма можливими можливостями, щоб зв’язати між собою ваші різні Інтернет-починання. Наприклад, ваші профілі соціальних медіа повинні мати посилання один на одного на їх головній сторінці. Але ви також повинні містити посилання на свій блог, подкаст, магазин електронної комерції чи будь-яку іншу веб-сторінку, на яку ви поклали своє ім’я. Якщо людям подобається те, що ви робите в одному місці, великі шанси, що вони перевірять інші ваші сайти і, можливо, навіть дадуть вам бізнес.
 • Залишайтеся професійними. Всупереч поширеній думці, Інтернет не є зручним. Ставтесь до всього, що вводиться так, як написано чорнилом, оскільки репутація може тривалий час стежити за вами. Ми настійно рекомендуємо будь-якою ціною підтримувати професійну поведінку, за будь-яких зусиль, спрямованих на отримання грошей, які ви вирішите виконати. Простіше отримати повторний бізнес, отримати роботу за довідками та почати новий подкаст або розважальне підприємство, якщо ваша репутація професійна, доброзичлива та доброзичлива. 
 • Завжди навчайтеся нових навичок. Інтернет є набагато більш податливим та різноманітним робочим місцем, ніж реальний світ, завдяки безлічі змісту та чистому рівню інновацій, що рухає його еволюцію. Ви завжди повинні вивчати нові навички та використовувати їх, щоб заробити гроші та підвищити ваш Інтернет-успіх. Не просто вчитися кодувати; завжди навчайтеся кодувати новими мовами та бути в курсі нових розробок кодування. 

FAQ


Ви сплачуєте податки під час роботи в Інтернеті чи на фрілансі?

сплачуючи податки як фрілансерТак! Багато робітників в Інтернеті або фрілансери отримують роботу, коли вони починають заробляти гроші насамперед через Інтернет, оскільки їхні податки не є’t автоматично віднімається з зарплати, як це було б зазвичай.

Але тільки тому, що ваш роботодавець не робить’не знімати податки автоматично’t означає, ти дон’t заборгував уряду наприкінці року.

Натомість, будь-які гроші, які ви заробляєте в Інтернеті, або через незалежне підприємство, або через позаштатну роботу, потрібно повідомляти в IRS, і відповідна сума податку повинна бути відрахована..

Найпростіший спосіб зробити це просто зачекайте до кінця року та подайте податки. ви’Повідомте про свій загальний дохід, і IRS повідомить вам про те, що ви їм зобов’язані, прийде в лютому. Однак це, ймовірно, буде досить вагомою сумою.

ви’Вам потрібно буде економити цілий рік і жити набагато нижче своїх коштів, принаймні перший рік, коли ви робите’я точно не знаю, скільки ти’Я буду оподатковуватися. Це може бути складним для багатьох, тим більше, що більшість людей звикли отримувати доступ до всіх грошей на своєму банківському рахунку, оскільки податки знімаються автоматично в більшості місць роботи.

Або ви можете сплачувати щоквартальні податки, що дозволить вам нарахувати все, що ви заробили за певний квартал (скажімо, з січня по березень), і платити IRS кожні кілька місяців. Ви в цілому сплачуєте ту саму суму, але кожен платіж – це менший прикус з вашого банківського рахунку’s трохи простіше впоратися.

Ми’буду рекомендувати це робити, якщо вам вдасться ним керувати. Насправді, навіть якщо ви платите IRS неправильно суму, ти’Ви все одно заплатите менше, ніж ви виграли’не вдаритись із a “несвоєчасна оплата” плата наприкінці оподатковуваного року.

Ви можете знайти робочий аркуш, щоб дізнатися, як обчислювати квартальні податки та як безпосередньо здійснювати платежі IRS через прямий депозит через їх веб-сайт.

Які найбільш успішні Інтернет-компанії?

Є кілька ключових бізнес-моделей в Інтернеті, які ви можете спробувати наслідувати, якщо ви хочете досягти максимального грошового успіху.

Перший з них, безперечно, є основна бізнес-модель блогу, або навіть модель блогової мережі. Коротше кажучи, ведення онлайн-бізнесу, де ви постійно підтримуєте вміст декількох блогів, може принести вам значний щомісячний дохід тільки в партнерському прибутку.

Це означає, що вам потрібно або написати тони вмісту, або найняти копірайтерів, щоб вони писали за вас, але це може призвести до серйозного успіху, якщо ви знайдете потрібну маркетингову нішу і в кінцевому підсумку принесуть багато кліків.

Справа в блогових мережах полягає в тому, що ви можете легко зв’язувати їх між собою, приводячи трафік у цикл самозбереження на ваших веб-сайтах.

Ви також можете заробляти гроші через блоги з маркетингові або рекламні кампанії, або об’єднатися з іншими блогерами та корпоративними організаціями. Ведення блогів як бізнесу стає все більшою мірою ідеєю кар’єри. Практично кожен може заскочити і знайти успіх, саме тому’s один з найпопулярніших варіантів там.

Але ви також можете вести інтернет-бізнес, продаючи цифрові продукти. Ми’повторно говорити електронні книги, пісні, плагіни WordPress, теми, мистецтво тощо. Люди дійсно докладають багато зусиль, щоб створити найкращі інтернет-простори, які вони можуть, і якщо ви зможете надати вміст для цих просторів, ви можете отримати охайний прибуток.

Зрозуміло, це не зовсім пасивний дохід, тому що вам потрібно докласти роботи до створення всіх продуктів, описаних вище. Але це велика потенційна кар’єра та бізнес в Інтернеті, якщо ви хочете створювати в першу чергу.

Нарешті, ведення власного позаштатного бізнесу з написанням чи іншим вмінням, таким як кодування чи веб-дизайн, – чудова ідея. Це найкращий бізнес в Інтернеті, який ви можете обрати, якщо у вас є незалежний дух і хочете взяти на себе відповідальність за всі свої успіхи.

Ми зачепили цю ідею більш глибоко трохи раніше, але вона може принести велику винагороду, якщо ви вкладете час і маєте навички резервного копіювання свого портфоліо.

Як знайти перевірені онлайн-моделі бізнесу?

Коротше кажучи, ви знайдете хороші моделі від Googling, що б ви не були’переосмислююсь про початок та перегляд найкращих результатів.

Алгоритми пошуку Google автоматично фільтрують найуспішніші веб-сайти доверху. Природно, веб-сайти, які ви натискаєте спочатку, будуть працювати наскрізь хороші бізнес-моделі в Інтернеті. Робіть трохи економічні переробки та погляньте, що роблять сайти найвищого рейтингу, і подумайте, як вони можуть це робити.

Ви також можете продовжувати читати такі посібники, які розбивають різні бізнес-моделі в Інтернеті та ідеї отримання грошей. Але частіше за все зрозуміти, які онлайн-моделі бізнесу є тими, якими слід наслідувати, так само просто, як думати про те, що працює для тебе та які веб-сайти ви люблю проводити час.

Наприклад, ви коли-небудь бачили портфоліо для веб-розробника, який вам дуже сподобався? Ознайомтеся з їх моделлю ціноутворення або навіть надішліть їм електронний лист із запитом із запитом щодо пропозиції бізнесу. Ви можете взяти те, на що вони відповідають, і подумати, як ця бізнес-модель може перетворити їх на успіх.

Який Інтернет-бізнес слід починати, не вкладаючи грошей?

Там’s різноманітний бізнес в Інтернеті, який ви можете почати без будь-яких грошей для вкладення коштів:

 • Позаштатне письмо – простий приклад; все, що вам потрібно – це англійська освіта та основні навички письма. Ви можете приєднатися до такої платформи, як Upwork, і подати заявку на написання вакансій там. Або ви можете використовувати такі сайти, як Textbroker, які є по-справжньому вільне в тому, що вони роблять’не вимагати від вас “ставка” для робочих місць.
 • Ви також можете стати веб-дизайнер і розпочати власний бізнес через подібний формат, використовуючи позаштатні платформи для отримання робочих місць. Технічно вам спочатку потрібно витратити трохи грошей, щоб отримати освіту в галузі веб-розробки чи дизайну.
 • Станьте художник через Етсі або іншої платформи. Якщо ти маєш артистичні здібності, це перемогло’т не коштувало ні копійки, щоб почати використовувати цей навик і починати продавати свої товари через Інтернет.
 • Створення блогового бізнесу почати можна теоретично робити, не витрачаючи грошей, хоча ти’Вам потрібно буде шукати високо і низько на чудовій веб-хостинговій платформі, яка має безкоштовний пакет без будь-яких слабких сторін або рядків. Швидше за все, ти’Зрештою, вам потрібно буде виділити трохи грошей, щоб оновити можливості зберігання чи створення веб-сайтів, але ви може почніть без долара до вашого імені.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map