Jak zarabiać w Internecie – pomysły, porady i często zadawane pytania dla przedsiębiorców internetowych

zarabiać przez internetW erze współczesnej nie musisz już uderzać o chodnik, aby znaleźć i utrzymać pracę osobiście, aby ją pokonać. W rzeczywistości coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę’można zarobić mnóstwo pieniędzy w Internecie: wystarczy, aby przetrwać, a nawet wyrównać prosperować.


To powiedziawszy, zawiłości i złożoność zarabiania pieniędzy w Internecie są nadal nieco mętne – tych, którzy zrobić sprawią, że mama często mówi o tym, jak udało im się zarobić mnóstwo pieniędzy dzięki pracy online.

Z powodu szalejącej w gospodarce COVID-19 pomyśleliśmy, że teraz będzie dobry moment na wyjaśnienie, w jaki sposób możesz zarabiać pieniądze w Internecie i udzielenie wskazówek na wypadek, gdybyś musiał maksymalnie wykorzystać swój czas w domu. Pozwolić’s zacząć.

Związane z: Najlepszy hosting dla małych firm

# 1 Zacznij blogować


zacznij blogowaćBlogowanie jest jednym z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, i nie bez powodu:’jest również jednym z najłatwiejszych. Wszystko czego potrzebujesz to jakość hostingu do obsługi swojej witryny i możesz iść.

Świetną rzeczą w blogowaniu jest to, że możesz pisać o wszystkim. Możesz założyć blog dla hobbystów, blog edukacyjny lub inną przestrzeń internetową dostosowaną do twoich zainteresowań lub biznesu.

Związane z: Jak założyć blog

Ale co ważniejsze, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na blogach. Na przykład, możesz zarabiać na swoich blogach “Cena za kliknięcie” lub “płacić za kliknięcie” reklamy.

Są to przede wszystkim banery lub inne reklamy umieszczane w treści lub na pasku bocznym bloga. Za każdym razem, gdy potencjalny czytelnik kliknie reklamę, otrzymujesz zapłatę za kliknięcie! Oczywiście ten model monetyzacji pasuje do niektórych stylów blogów lepiej niż inne.

Możesz także sprzedawać prywatne reklamy, szczególnie jeśli masz partnerstwo biznesowe z inną obecnością lub organizacją online. Lub możesz użyć Marketing afiliacyjny na swoim blogu’s treści – więcej na ten temat później.

Istnieje jeszcze więcej sposobów zarabiania na blogach. Na przykład, jeśli prowadzisz działalność online, możesz wykorzystywać swoje treści do promowania własnych produktów lub usług. Lub możesz sprzedać członkostwa dla swojej organizacji lub firmy. Blogi mogą pomóc w budowaniu wiarygodności, przekierowuj ludzi do swojego sklepu internetowego, i generować o wiele więcej konwersji klientów niż w przypadku tradycyjnych metod reklamowych.

Podsumowując, blogowanie jest na pierwszym miejscu w naszych najlepszych sposobach zarabiania pieniędzy w Internecie, ponieważ to’jest najbardziej uniwersalnym i czymś, co możesz dołączyć do praktycznie każdej innej metody zarabiania pieniędzy. Dodawanie blogów do listy “rzeczy, które robisz dla swojej marki online” jest zawsze mądrym pomysłem.

Chociaż to’jest mało prawdopodobne, że ty’Będę mógł korzystać z Twojego bloga, aby zarobić wystarczającą ilość pieniędzy na utrzymanie samodzielnie, blogowanie jest tak wszechobecne, ponieważ tak jest’jest krytyczną częścią każdego przedsięwzięcia cyfrowego.

Zalecany hosting: HostPapa

Aby utrzymać swój blog przy życiu, potrzebujesz hosta. Nawet najlepsze darmowe hosty internetowe nie są wystarczająco dobre dla witryny, która zarabia mnóstwo pieniędzy.

Istnieją jednak świetne oferty, jeśli spojrzeć na hosty premium.

My w Aussie Hosting polecamy HostPapa blogerom, którzy dopiero zaczynają ze względu na zniżkę dla początkujących i łatwość użytkowania.

Zalecany kreator stron internetowych: Wix

Jeśli chodzi o zarządzanie treściami i projektowanie bloga, możesz chcieć pobrać jeden z nich najlepsi twórcy stron internetowych tam.

Można obejść ten krok, ale nie bez obszernej wiedzy na temat projektowania i SEO.

# 2 Rozpocznij podcast!


rozpocznij podcastPodcasting może nie być tak powszechny jak blogowanie jeszcze, ale to’z pewnością nadrobię to wkrótce. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rozpoczyna własne podcasty z wielu tych samych powodów, co na blogu: aby porozmawiać o swoich zainteresowaniach, promować swoje firmy internetowe i zebrać obserwujących ich nadrzędną markę cyfrową.

Podcasty to świetny sposób na połączenie się z bazą użytkowników i pozyskanie potencjalnych nowych użytkowników Twojej głównej strony internetowej lub firmy eCommerce. Możesz zarabiać na podcastach na wiele takich samych sposobów, jak możesz zarabiać na blogu.

Marketing partnerski jest jednym z przykładów lub możesz użyj podcastu, aby porozmawiać o swoich płatnych treściach i pozyskaj nowych subskrybentów lub członków swojej marki.

Ale podcasting ma własne metody monetyzacji, z których możesz potencjalnie skorzystać. Na przykład podcasting pozwala bezpośrednio otrzymywać płatności za pośrednictwem sponsorów i kampanii reklamowych. Jeśli ty’kiedykolwiek słuchałeś podcastu, który okazał się dość udany, są szanse, że w trakcie odcinka słyszałeś, jak podłączali inną firmę lub produkt.

Jest to reklama lub sponsoring w zamian za zapłatę od innej firmy internetowej lub marki. To’jest czymś, co musisz udoskonalić z czasem, więc nie’czuję “kupione i opłacone” przez twoich słuchaczy lub twoich lojalnych subskrybentów. Jest to jednak dobry sposób na uzyskanie dodatkowego dochodu i nawiązanie udanego partnerstwa biznesowego z innymi organizacjami.

Możesz także użyć podcastu do zapewnić usługę lub kurs edukacyjny. Te podcasty będą płatne, a nie bezpłatne, więc prawdopodobnie będziesz potrzebować grupy członków lub subskrybentów, aby dokonać poważnych rys za pomocą tej metody. Ale nadal jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy, jeśli interesuje Cię przede wszystkim edukacja ludzi lub sprzedaż wiedzy specjalistycznej w bardziej bezpośrednim formacie.

Wreszcie, podcasting może również przynosić dochody poprzez odcinki coachingowe i konsultacyjne. Ponownie, będziesz musiał tworzyć odcinki podcastów, za które ludzie płacą w zamian za bezpośrednie porady lub konsultacje. Musisz więc posiadać umiejętności lub wiedzę specjalistyczną, za którą ludzie są gotowi zarabiać na gotówce. Ogólnie rzecz biorąc, podcasting może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie, jeśli lubisz format multimediów i chcesz nawiązać bardziej bezpośrednie połączenie z bazą użytkowników

# 3 Wykorzystaj platformy Freelancing


platformy niezależneObecnie siła robocza jest włączona ślad być składa się z około 50% niezależni pracownicy zamiast tradycyjnie zatrudnionych pracowników w najbliższej przyszłości. Jest to oszałamiająca zmiana w stosunku do poprzednich trendów w zatrudnieniu i tak jest’coś, z czego możesz skorzystać… pod warunkiem, że masz umiejętności, za które inni mogą być skłonni zapłacić.

Platformy takie jak Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour i wiele innych to rynki internetowe, w których freelancerzy i najemcy mogą się zbierać i szukać siebie nawzajem.

Freelancerzy mogą tworzyć portfele wykazujące ich wiedzę specjalistyczną lub ukończył projekty w dowolnej dziedzinie, do której mają umiejętności, a pracodawcy mogą szukać wykwalifikowanych freelancerów, którzy ukończyliby swoją pracę.

Jest to atrakcyjna opcja dla wielu osób w porównaniu z tradycyjnym zatrudnieniem, biorąc pod uwagę trudność włamania się do niektórych sektorów pracy lub dziedzin. To’to także sposób na przejęcie przez pracowników codziennych harmonogramów i prowadzenie własnej firmy bez poczucia, że ​​nie są’płacą za to, co oni’są warte.

Możesz znaleźć pracę dla:

 • Pisanie
 • tworzenie stron internetowych
 • Kodowanie
 • Nauczanie
 • Malowanie lub rysowanie
 • Wiele więcej

Sztuką jest oczywiście to, że praca online jako freelancer pociąga za sobą całą odpowiedzialność za sukces lub porażkę. The niezależne życie isn’t dla wszystkich, ale jest to realny sposób na zarabianie pieniędzy w dłuższej perspektywie, a nawet jako kariera, jeśli uda ci się zbudować platformę i portfolio, które mogą zapewnić ci spójną pracę. To’jest atrakcyjną opcją dla wielu osób ze względu na elastyczność, swobodę i odpowiedzialność.

Wszystkie wyżej wymienione platformy mają swoje zalety i wady, ale należy pamiętać, że wiele z nich pobiera niewielkie opłaty lub obniżki zysków jako koszt korzystania z platformy w celu nawiązania kontaktu z pracodawcami. W miarę zdobywania doświadczenia i wiarygodności’prawdopodobne, że ty’Będę mógł całkowicie uniknąć korzystania z tych platform i polegać na własnych połączeniach w swojej branży. To jednak wymaga czasu.

# 4 Naucz angielskiego online


uczyć angielskiego onlineTam’to cała branża internetowa dla osób z umiejętnościami i chęcią nauczania języka angielskiego dla innych. Ponieważ angielski (wraz z nadchodzącym chińskim) jest najważniejszym językiem handlowym na świecie’to ogromna liczba ludzi z całego świata, którzy chcą nauczyć się czytać, pisać i mówić po angielsku w sposób bardziej kompetentny.

Rozpoczęcie kariery online w nauczaniu języka angielskiego jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. Oczywiście musisz biegle władać językiem i być w stanie to udowodnić, starając się o pracę dydaktyczną online.

ty’Prawdopodobnie również będę musiał uzyskać certyfikat, przynajmniej jeśli chcesz zorganizować koncert w renomowanej angielskiej firmie edukacyjnej zamiast w bardziej zacienionej witrynie. Istnieje kilka różnych Angielskie programy certyfikacyjne najpopularniejsza istota TEFL, TESL i TESOL, które oznaczają odpowiednio Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego, drugiego języka oraz dla osób posługujących się innymi językami.

Po uzyskaniu certyfikatu i doskonałym komputerze ze stabilnym połączeniem internetowym i kamerą internetową możesz ubiegać się o pracę dydaktyczną. Istnieje wiele wysokiej jakości witryn, które będą zatrudniać osoby z biegłą znajomością języka angielskiego i licencjatem’stopni, jak Teach Away lub VIPKID.

Ile możesz zarobić? To zależy od twojego doświadczenia i tego, ile chcesz uczyć. Niektóre platformy online, takie jak DaDa (która zatrudnia nauczycieli języka angielskiego, którzy uczą chińskich uczniów) płacą do 25 USD za godzinę, w zależności od poziomu doświadczenia. Inni mogą płacić mniej, ale zapewniają bardziej spójną pracę.

Wspaniałą rzeczą w nauczaniu angielskiego online jest to, że w dużej mierze kierujesz własnym harmonogramem i masz swobodę podróżowania podczas pracy. To’jest zdecydowanie mniej stresujące niż nauczanie w prawdziwym środowisku klasowym! W zależności od warunków mieszkaniowych, to’całkowicie możliwe jest zarobienie wystarczających środków na utrzymanie, ucząc języka angielskiego online, przynajmniej wtedy, gdy masz wystarczająco dużo doświadczenia i wiarygodności w witrynie.

# 5 Wypłacaj ankiety


robić płatne ankietyZ drugiej strony istnieje więcej metod zarabiania pieniędzy opartych na Internecie, które mogą’naprawdę mogą być wykorzystane jako pojedyncze źródło dochodu. Ale robienie płatnych ankiet to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, szczególnie jeśli wykonujesz działania’Zapłacę ci za te, które ty’i tak czynię przestoje.

W skrócie, firmy takie jak Swagbucks, Toluna i OnePoll to wszystkie organizacje, które zatrudniają ludzi do wypełniania ankiet i wykonywania innych zadań, takich jak oglądanie filmów lub przeglądanie za pomocą określonych aplikacji, w celu gromadzenia danych i analizy rynku.

Firmy te następnie biorą odpowiedzi z ankiety lub nawyki oglądania użytkowników i otrzymują pieniądze od agencji reklamowych i firm marketingowych.

Ile możesz zarobić? Niewiele. Wszystkie te strony ankiet przyznają ci zastrzeżone punkty lub „gwiazdki” lub coś podobnego, które można następnie wymienić na karty upominkowe Amazon lub nawet bezpośrednio na gotówkę za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej, takiej jak PayPal. Większość programów wymiany do dolara ma naprawdę wysokie wskaźniki; na przykład 1000 platformy’Punkty mogą sumować się tylko do około 10 USD. Biorąc pod uwagę, że wypełnienie ankiet może czasem zająć ponad pół godziny, oznacza to, że możesz wypełnić tylko 10 USD lub mniej za godzinę, wypełniając ankiety przy użyciu tych platform.

To powiedziawszy, wypełnienie wspomnianych ankiet jest realnym sposobem na uzyskanie dodatkowego dochodu’znudzony i już odpowiadałby na ankiety i w inny sposób kręciłby się w Internecie. To’lepiej zarabiać trochę gotówki niż nic nie robić, przynajmniej w naszych oczach. Co więcej, wiele z tych stron ma dodatkowe bonusy i inne nagrody, z których możesz skorzystać, jeśli będziesz z nich konsekwentnie korzystać.

Kluczem do zarobienia sporej kwoty za pomocą stron z ankietami jest znalezienie najkrótszych, najbardziej wydajnych ankiet, które można znaleźć i wypełnienia jak największej liczby w określonym czasie – powiedzmy, pół godziny. Rób to kilka razy w tygodniu, a będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby zjeść więcej czasu w tygodniu, a wszystko to bez większego wysiłku.

# 6 eCommerce – Sprzedawaj rzeczy online


Projektowanie e-commerceJak wspomnieliśmy wcześniej w przypadku blogów i podcastów, możesz również używać handlu elektronicznego jako podstawowej metody zarabiania pieniędzy w Internecie.

Faktem jest, że rynki internetowe są rozkwitać pod względem możliwości i potencjału, szczególnie w porównaniu z rynkami tradycyjnymi (a zwłaszcza w świetle COVID-19).

Możesz prowadzić sklep e-commerce, który sprzedaje prawie wszystko, od niestandardowych koszulek po starą kolekcję modeli po niestandardowe rysunki, jeśli masz jakieś umiejętności artystyczne.

Możesz też robić za najlepsza platforma eCommerce dość łatwo przez WordPress lub inny bezpłatne narzędzia do tworzenia stron internetowych, z których wiele pochodzi Funkcjonalność eCommerce wbudowana w ich projekty. Mogą również korzystać z wtyczek, które pomagają analizować ruch użytkowników i nawyki użytkowników, dzięki czemu można lepiej zoptymalizować witrynę pod kątem konwersji (np. Odwiedzających, którzy wydają pieniądze).

Oczywiście w każdej firmie, w której coś sprzedajesz, sztuczka polega na tym, że musisz mieć coś wartego zakupu. Oznacza to samodzielne tworzenie treści lub produktów lub zawieranie umów biznesowych z producentem, w którym działasz jako pośrednik lub marketer.

Ponadto, Twój sklep eCommerce zawsze będzie wymagał ekspozycji i marketingu, nawet jeśli robisz to sam. Oznacza to płacenie za reklamy rozpowszechniane w Internecie lub za pomocą wyżej wymienionych platform, takich jak blogi i podcasty, w celu reklamowania własnej witryny. Jeśli ty’tworząc dowolny sklep internetowy w jakimkolwiek charakterze, powinieneś wzmacniać swoją markę online i rozpowszechniać swoją obecność tak daleko i szeroko, jak to możliwe.

To’Warto również skupić się na jednej niszy produktów, jak rysunki ludzi w określonym stylu lub coś podobnego. Internet to duży staw, a ty’bardziej prawdopodobne jest, że zgubisz się, jeśli sprzedasz coś ogólnego lub coś, co wszyscy inni mogą łatwo zrobić.

Tam’to kolejna alternatywa dla zarabiania pieniędzy za pośrednictwem handlu elektronicznego: korzystanie z istniejącej platformy, takiej jak Etsy, szczególnie jeśli sprzedajesz produkty artystyczne lub domowe. Istnieje wielu producentów biżuterii, stolarzy, rzemieślników mebli i artystów, którzy używają platform takich jak Etsy wyłącznie jako jedyne źródło dochodu.

Może to być bardzo opłacalna opcja, jeśli zawsze chciałeś otworzyć własny sklep, ale nie’masz chęć lub dochód, aby zabezpieczyć fizyczną lokalizację, lub jeśli uważasz, że masz większą szansę na sprzedaż swoich towarów za pośrednictwem cyfrowego rynku internetowego.

Zalecana platforma eCom i hosting: Shopify

Nie tylko najlepsza platforma eCom, ale także absolut najlepszy host eCom tam – zalecamy Shopify.

Jest szybki, niezawodny i doskonale zaprojektowany dla każdego, kto chce otworzyć sklep internetowy, bez względu na to, jakie towary sprzedaje.

# 7 Naucz się handlu – projektowanie stron internetowych


uczyć się projektowania stron internetowychProjektowanie stron internetowych jest jedną z najbardziej pożądanych transakcji, jakich możesz się nauczyć, ale tak jest’jest również jednym z najtrudniejszych do zarabiania pieniędzy, ponieważ pole jest nieco zalane nowymi profesjonalistami.

Że’dlatego wielu projektantów stron internetowych szuka niezależnych platform, takich jak Upwork, i robi to samodzielnie.

Nauka projektowania stron internetowych, jeśli nie’Już wiem, jak to zrobić, to nadal dobry pomysł i tak jest’to świetny sposób na zarobienie pieniędzy w Internecie.

Chociaż istnieje wielu nowych projektantów stron internetowych, którzy reklamują swoje umiejętności, tak jest’jest również prawdą, że każdego dnia pojawia się wielu nowych klientów potrzebujących utalentowanych projektantów stron internetowych.

Ucząc się tego handlu, możesz przynajmniej zarobić trochę dodatkowej gotówki oprócz głównego źródła dochodu lub ostatecznie przejść do pracy jako projektant stron internetowych w pełnym wymiarze godzin.

Skuteczne zarabianie pieniędzy w ten sposób wymaga wielu takich samych umiejętności i determinacji jak każdy freelancer. ty’Będę musiał proaktywnie docierać do klientów i ostatecznie rozwijaj sieć zaufanych klientów, dzięki czemu przez cały czas będziesz mieć stałą pracę.

Możesz także użyć wielu takich samych metod powyżej, aby rozpowszechniać swoje umiejętności lub stworzyć portfolio. Stworzenie bloga pokazującego wszystkie twoje umiejętności projektowania stron internetowych jest dobrym pomysłem, ponieważ daje potencjalnym klientom okno na to, czego mogą oczekiwać od własnego projektu.

Ponadto możesz zarabiać jako projektant stron internetowych przez sprzedaż grafik stockowych. Jeśli nie’Jeśli w tej chwili masz jakieś zadania do załatwienia dla klienta, zawsze możesz sporządzać grafiki zapasowe i sprzedawać je właścicielom małych firm lub stronom z wizerunkami, takimi jak Unsplash. Wspaniałą rzeczą w grafikach giełdowych lub innych szablonach jest to, że są one zawsze potrzebne na nowych stronach internetowych i można je odsprzedawać w kółko. Oni nie’oczywiście koniecznie generuje duży zysk z każdej sprzedaży, ale to’nadal jest dobrym bocznym źródłem dochodów.

# 8 Ucz się handlu – tworzenie stron internetowych


uczyć się tworzenia stron internetowychPodobnie możesz nauczyć się być programistą internetowym, co jest kolejną z najbardziej pożądanych transakcji, jakie można obecnie znaleźć. ty’W większości przypadków muszę dołączyć do platform freelancerów, chyba że jakoś masz zdrowy zestaw gotowych do pracy klientów po wyjściu z pracy.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli ty’uczę się tworzenia stron internetowych od zera lub musisz brać udział w zajęciach online lub na studiach, aby uzyskać niezbędne umiejętności w głowie. Niezależnie od tego, możesz zarobić sporo pieniędzy online poprzez tworzenie stron internetowych.

To’jest poszukiwany wszędzie, ponieważ cały czas pojawiają się nowe strony internetowe. Nawet lepiej, zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowani i kompetentni programiści stron internetowych jest znacznie większy niż mogłoby się wydawać.

Pamiętasz nadmiar, o którym wspominaliśmy? Że’W większości składają się z tanich projektantów i programistów stron internetowych. Często skutkuje to słabą pracą, więc wielu właścicieli małych firm, a nawet większe agencje są skłonne płacić wyższe ceny za świetne wyniki.

W tym celu my’d. polecam specjalizację w czymś jako programista internetowy, czy to’konkretna platforma, kilka różnych języków kodowania lub określony rodzaj strony internetowej. Z pewnością powinieneś również stworzyć blog pokazujący twoje umiejętności w portfolio, zwłaszcza że, oczywiście, możesz pokazać swoje umiejętności w jaki sposób blog, o którym mowa, został utworzony.

Prowadzenie niezależnego życia jako programista lub projektant stron internetowych z pewnością wiąże się z jego wyzwaniami, mimo że ma wiele zalet (takich jak możliwość budzenia się, kiedy tylko zechcesz). ty’Muszę zachować stałą dyscyplinę i być w stanie pozostać przy zadaniu, nawet gdy praca staje się trudna.

Ponadto ty’Prawdopodobnie będę musiał poświęcić mnóstwo dodatkowych godzin “poza godzinami pracy” w celu zbudowania udanej klienteli i zdobycia wystarczającej ilości “uliczna wiarygodność” że w końcu dostajesz powtarzające się interesy zamiast korzystać z platform freelancingu wspomnianych wcześniej.

Podsumowując, zarabianie w Internecie za bycie programistą lub projektantem jest całkowicie możliwe i prawdopodobnie całkiem opłacalne, jeśli włożysz pracę i będziesz mieć umiejętności, aby odnieść sukces. Uczenie się tych zawodów teraz to świetny pomysł, ponieważ z czasem umiejętności te będą coraz cenniejsze.

# 9 Marketing partnerski


program partnerski amazonWcześniej rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możesz wykorzystywać marketing afiliacyjny za pośrednictwem swojego bloga lub podcastu do zarabiania pieniędzy. Pozwolić’zanurz się teraz głębiej w tę metodę zarabiania pieniędzy.

W skrócie, marketing partnerski oznacza, że ​​reklamujesz lub w inny sposób omawiasz produkt sprzedającego na swojej platformie internetowej lub blogu i podajesz link do tego produktu.

Jeśli użytkownik kliknie link do tego produktu / dokonuje sprzedaży, dostajesz bardzo małą część zysków. Reklamy płatne za kliknięcie to odmiany marketingu afiliacyjnego, ponieważ zarabiasz na podstawie liczby użytkowników przekierowujących na stronę reklamodawcy.

Programy partnerskie to umowy między większymi rynkami, takimi jak Amazon, w których płacą za wysyłanie osób do ich produktów. Dołączanie do tych programów jest dość łatwe i nie robi’T dużo wysiłku, ale zarabianie spójnych pieniędzy za pośrednictwem programów partnerskich jest nieco trudniejsze.

Na początek klienci są bardzo świadomy tego, jak zalana jest sieć w dzisiejszych czasach przy niewielkim wysiłku “Opinie” produktów, które są przeznaczone wyłącznie do generowania kliknięć. To’o wiele lepiej jest uzbroić się w cierpliwość i reklamować lub oceniać produkty lub usługi w witrynie, które są warte czasu… i są tymi, które uważasz za przydatne.

Ponadto ty’Będę musiał przeprowadzić badania marketingowe i fzignoruj, które produkty lub branże są obecnie poszukiwane. Nie ma sensu tworzyć blogu na temat sprzętu letniego na podwórku’jesień, a wkrótce będzie zima.

ty’Będę również musiał stale wymyślać nowe linki partnerskie, aby powiązać z reklamodawcą lub witryną marketingową. Zawsze pojawiają się nowe produkty, a upewnienie się, że Twój blog ma wystarczająco dużo nowych treści, aby ludzie klikali i sprawdzali polecane produkty, oznacza Ciebie’Będę musiał wydawać pieniądze, aby zarabiać, zatrudniając autorów tekstów lub menedżerów mediów lub w inny sposób sam wymyślając treść.

W sumie to’jest mało prawdopodobne, że ty’Będę mógł uczynić z marketingu afiliacyjnego jedyne źródło dochodów, chyba że prowadzisz mnóstwo blogów poświęconych temu rodzajowi dochodów. Możesz jednak korzystać z marketingu afiliacyjnego w połączeniu ze swoim blogiem, sklepem internetowym lub podcastem, aby przyciągnąć słuchaczy, czytelników i klientów tymi samymi głównymi kanałami treści. Ten model „wielostrumieniowego dochodu” jest bardzo skuteczny dla osób, które chcą zarabiać w Internecie.

# 10 Zostań menedżerem mediów społecznościowych


zostań menedżerem mediów społecznościowychWreszcie, możesz zarabiać pieniądze w Internecie, jeśli wykorzystasz swoją wiedzę na temat mediów społecznościowych i Sprzedać ta umiejętność dla tych, którzy nie są’t jako biegły w obsłudze swoich obecności online lub platform.

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są jednym z najlepszych motorów konwersji klientów i utrzymania udanej reputacji online. W rezultacie zarządzanie mediami społecznościowymi jest umiejętnością pożądaną. To nie działa’oznacza to tylko, że musisz wiedzieć, jak prowadzić własną stronę na Facebooku.

Musisz mieć znaczną wiedzę marketingową i public relations – stopień naukowy w tych dziedzinach z pewnością pomaga w poszukiwaniu jednej z tych pozycji.

ty’Będę też musiał umieć żonglować wieloma kontami w mediach społecznościowych jednocześnie i wymyślić kampanie marketingowe lub public relations.

Ale to’to droga do dobrych pieniędzy, jeśli wiesz, co’robię i jeśli lubisz zajmować się już sprawami w mediach społecznościowych. Media społecznościowe są rzeczywiście fascynującym tematem, gdy patrzy się na nie z perspektywy ludzkiej psychologii.

Najbardziej udani menedżerowie mediów społecznościowych wybierz kilka platform, w których można się specjalizować i reklamować swoje umiejętności poprzez portfolio, podobnie jak w przypadku większości innych rodzajów freelancerów. Ale zarządzanie niezależnymi mediami społecznościowymi nie jest’Twoja jedyna droga do sukcesu. Możesz również znaleźć to jako “tradycyjna praca” jeśli masz kwalifikacje i wymagane wykształcenie wyższe (które zwykle dotyczy komunikacji, marketingu lub czegoś podobnego).

Jest to skuteczny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie, ponieważ praca prawie w całości odbywa się w Internecie. ty’Prawdopodobnie będę miał bardzo elastyczny harmonogram pracy, niezależnie od tego, czy wybierzesz wolny strzelec, czy tradycyjny’Większość pracy wykonam w wygodnym fotelu komputerowym. Podsumowując, jest to metoda zarabiania pieniędzy, która prawdopodobnie stanie się jeszcze bardziej popularna i pożądana, ponieważ firmy będą nadal przechodzić przez Internet i otrzymywać więcej klientów z kanałów cyfrowych.

5 porad na temat zarabiania pieniędzy w Internecie


Wszystkie powyższe strategie są świetnymi pomysłami bez względu na poziom doświadczenia, choć oczywiście ludzie z pewnym doświadczeniem będą mieli trochę przewagi. Niezależnie od tego, oto kilka wskazówek, z których możesz skorzystać, próbując zarabiać pieniądze w Internecie.

 • Pracuj przez wiele strumieni dochodów. Dotknęliśmy tego trochę wcześniej, kiedy rozmawialiśmy o zarabianiu pieniędzy poprzez ankiety, ale prawdą jest, że jest mało prawdopodobne, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przetrwać jedną z powyższych metod. Dzieje się tak nawet po krótkim pobycie. Sztuczka do robienia zgodny Pieniądze online to realizacja wielu strumieni dochodów w tym samym czasie, z których każdy zyskuje po trochu. To wszystko może zsumować więcej, niż się spodziewałeś.
 • Zawsze powinieneś gonić następną okazję. Nie można zaprzeczyć, że praca online to ekonomia „gig” – to znaczy, zawsze jest inna praca, której powinieneś szukać, i kolejna szansa na zarabianie zadrapań, które powinieneś zablokować. Bardzo rzadko można zarobić tyle pieniędzy na jednej pracy lub na jednym blogu lub podcastu, że możesz spocząć na laurach. Jeśli nie masz nic przeciwko pośpiechu i pracy pięć dni w tygodniu (lub więcej), praca online może być naprawdę intratna.
 • Zachowaj połączenie wszystkich swoich profili i kont. Nie oznacza to używania tego samego hasła do wszystkich swoich kont lub witryn (w rzeczywistości zawsze powinieneś robić odwrotnie!). Ale to oznacza, że ​​powinieneś wykorzystać każdą okazję, aby połączyć ze sobą różne internetowe przedsięwzięcia. Na przykład twoje profile w mediach społecznościowych powinny mieć linki do siebie na swojej stronie głównej. Ale powinieneś również dołączyć linki do swojego bloga, podcastu, sklepu e-commerce lub innej strony internetowej, na której umieścisz swoje imię i nazwisko. Jeśli ludzie lubią to, co robisz w jednym miejscu, są duże szanse, że sprawdzą inne witryny, a może nawet dadzą ci biznes.
 • Pozostań profesjonalistą. Wbrew powszechnemu przekonaniu Internetu nie można usunąć. Traktuj wszystko, co piszesz, jak napisane atramentem, ponieważ reputacja może towarzyszyć Ci przez długi czas. Zdecydowanie zalecamy zachowanie profesjonalnej postawy za wszelką cenę przy podejmowaniu wszelkich działań zarabiania pieniędzy. Łatwiej jest zdobyć powtarzalną działalność, zdobyć pracę z referencji i rozpocząć nowy podcast lub przedsięwzięcie rozrywkowe, jeśli Twoja reputacja jest profesjonalna, przyjazna i szanowana. 
 • Zawsze ucz się nowych umiejętności. Internet jest znacznie bardziej plastycznym i zróżnicowanym miejscem pracy niż świat rzeczywisty ze względu na mnóstwo treści i sam poziom innowacji, który napędza jego ewolucję. Zawsze powinieneś uczyć się nowych umiejętności i wykorzystywać je, aby zarabiać pieniądze i zwiększać swój sukces online. Nie ucz się tylko kodować; zawsze ucz się kodowania w nowych językach i bądź na bieżąco z nowościami. 

FAQ


Czy płacisz podatki podczas pracy online lub freelancingu??

płacenie podatków jako wolny strzelecTak! Wielu pracowników internetowych lub freelancerów wpada w potknięcie, gdy zaczynają zarabiać pieniądze głównie przez Internet, ponieważ ich podatki nie są naliczane’t automatycznie potrącane z wypłat, jak zwykle.

Ale tylko dlatego, że twój pracodawca tego nie robi’t automatycznie nie pobiera podatków’To znaczy, że nie’zawdzięczają rządowi pod koniec roku.

Zamiast tego wszelkie pieniądze, które zarabiasz w Internecie, czy to przez niezależne przedsięwzięcie, czy przez pracę niezależną, należy zgłosić do urzędu skarbowego i odliczyć odpowiednią kwotę podatku.

Najłatwiej to zrobić po prostu poczekaj do końca roku i złóż podatki. ty’Podam twój całkowity dochód, a IRS poda ci to, co jesteś im winien w lutym. Jest to jednak prawdopodobnie dość znaczna suma.

ty’Będę musiał oszczędzać pieniądze przez cały rok i żyć znacznie poniżej swoich możliwości, przynajmniej przez pierwszy rok, kiedy don’dokładnie wiem ile’Będę opodatkowany. Może to być trudne dla wielu osób, zwłaszcza że większość ludzi jest przyzwyczajona do dostępu do wszystkich pieniędzy na swoim koncie bankowym, ponieważ podatki są pobierane automatycznie w większości miejsc pracy.

Lub możesz płacić podatki kwartalne, co pozwoli ci zliczyć wszystko, co zarobiłeś w danym kwartale (powiedzmy, od stycznia do marca) i płacić IRS co kilka miesięcy. Ostatecznie płacisz taką samą sumę, ale każda płatność jest mniejszym ugryzieniem twojego konta bankowego i to’jest trochę łatwiejszy w obsłudze.

My’d zalecam zrobienie tego, jeśli dasz radę. W rzeczywistości, nawet jeśli płacisz IRS źle kwota, ty’Nadal prawdopodobnie zapłacę mniej, bo wygrałeś’zostać trafionym przez “opóźniona płatność” opłata na koniec roku podatkowego.

Możesz znaleźć arkusz roboczy, w którym dowiesz się, jak obliczać kwartalne podatki i jak dokonywać płatności bezpośrednio do IRS za pośrednictwem bezpośredniego depozytu za pośrednictwem ich strony internetowej.

Jakie są najbardziej udane firmy internetowe?

Istnieje kilka kluczowych modeli biznesowych online, które możesz próbować naśladować, jeśli chcesz zmaksymalizować swój sukces pieniężny.

Pierwszym z nich jest bez wątpienia podstawowy model biznesowy blogu, a nawet model sieci blogów. W skrócie, prowadzenie firmy internetowej, w której prowadzisz wiele blogów z treściami, może przynieść ci znaczny miesięczny dochód z samego zysku partnera.

Oznacza to, że musisz napisać mnóstwo treści lub zatrudnić autorów tekstów, aby napisali za Ciebie, ale może to prowadzić do poważnego sukcesu, jeśli znajdziesz odpowiednią niszę marketingową i wygenerujesz wiele kliknięć.

Zaletą sieci blogów jest to, że możesz łatwo łączyć je ze sobą, zwiększając ruch w samowystarczalnym cyklu na swoich stronach internetowych.

Możesz także zarabiać pieniądze za pośrednictwem blogów kampanie marketingowe lub promocyjne, lub współpracuj z innymi blogerami i organizacjami korporacyjnymi. Prowadzenie blogów jako firmy staje się coraz bardziej popularnym pomysłem zawodowym. Prawie każdy może wskoczyć i znaleźć sukces, i właśnie dlatego’jest jedną z najpopularniejszych dostępnych opcji.

Ale możesz także prowadzić działalność online, sprzedając produkty cyfrowe. My’mówię e-książki, piosenki, wtyczki WordPress, motywy, grafika i wiele innych. Ludzie naprawdę wkładają wiele wysiłku w tworzenie najlepszych dostępnych miejsc online, a jeśli możesz zapewnić treści dla tych miejsc, możesz osiągnąć porządny zysk.

To prawda, że ​​nie jest to dokładnie pasywny dochód, ponieważ musisz włożyć wysiłek, aby stworzyć wszystkie produkty opisane powyżej. Ale to świetna potencjalna kariera i biznes online, jeśli chcesz tworzyć.

Wreszcie, prowadzenie własnego niezależnego biznesu, z pisaniem lub innymi umiejętnościami, takimi jak kodowanie lub projektowanie stron internetowych, to świetny pomysł. To najlepszy biznes online, jaki możesz wybrać, jeśli masz niezależnego ducha i chcesz wziąć odpowiedzialność za cały swój sukces.

Trochę wcześniej pogłębiliśmy ten pomysł, ale może potencjalnie przynieść wspaniałe nagrody, jeśli poświęcisz czas i będziesz mieć umiejętności, aby poprzeć swoje portfolio.

Jak znaleźć sprawdzone modele biznesowe online?

Krótko mówiąc, znajdziesz dobre modele Googlinga, cokolwiek to jest ty’ponownie myślę o rozpoczęciu i sprawdzeniu najlepszych wyników.

Algorytmy wyszukiwania Google automatycznie filtrują najpopularniejsze witryny na górę. Oczywiście strony, które klikniesz jako pierwsze, będą działać przez dobre modele biznesowe online. Zrób trochę ekonomicznego spóźnienia i spójrz na to, co robią witryny o najwyższej pozycji, i zastanów się, jak to robią.

Możesz także nadal czytać takie przewodniki, które przedstawiają różne modele biznesowe online i pomysły na zarabianie pieniędzy. Ale często zastanawianie się, które modele biznesowe online należy naśladować, jest tak proste, jak zastanawianie się, co działa dla Ciebie i na jakich stronach internetowych ty lubię spędzać czas z.

Na przykład, czy kiedykolwiek widziałeś portfolio dla niezależnego programisty, który naprawdę Ci się podobał? Sprawdź ich model cenowy, a nawet wyślij im wiadomość e-mail z zapytaniem o ofertę biznesową. Możesz wziąć to, na co reagują, i pomyśleć o tym, jak ten model biznesowy może przełożyć się na ich sukces.

Jaki biznes online powinieneś zacząć bez pieniędzy do zainwestowania?

Tam’to wiele firm internetowych, które możesz rozpocząć bez żadnych pieniędzy, aby zainwestować:

 • Niezależne pisanie jest łatwym przykładem; wszystko czego potrzebujesz to edukacja angielska i podstawowe umiejętności pisania. Możesz dołączyć do platformy takiej jak Upwork i ubiegać się o pisanie tam prac. Możesz też skorzystać z witryn takich jak Textbroker naprawdę za darmo w tym, co oni’Musisz tego “stawka” do pracy.
 • Możesz także zostać projektant stron internetowych i załóż własną firmę w podobnym formacie, korzystając z platform zewnętrznych w celu znalezienia pracy. Technicznie rzecz biorąc, musisz najpierw wydać trochę pieniędzy, aby uzyskać wykształcenie w zakresie tworzenia lub projektowania stron internetowych.
 • Zostań artysta przez Etsy lub inna platforma. Jeśli masz zdolności artystyczne, wygrał’t kosztuje dziesięć centów za rozpoczęcie korzystania z tej umiejętności i sprzedaż swoich towarów przez Internet.
 • Prowadzenie działalności na blogach na początek może teoretycznie robić to bez wydawania pieniędzy, chociaż ty’Będę musiał szukać wysokiej i niskiej platformy hostingowej, która ma darmowy pakiet bez żadnych słabych stron i ciągów. Szanse jesteś ty’W końcu będę musiał wydać trochę gotówki, aby ulepszyć możliwości przechowywania lub tworzenia stron internetowych, ale ty mogą zacznij bez dolara na swoje imię.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map