Як створити резервну копію веб-сайту

резервне копіювання веб-сайтуБагато хто з найкращих веб-сайтів та інтернет-підприємств мають тисячі годин зусиль, що вкладаються в їх дизайн, вміст та оптимізацію пошукових систем.


Вони’це твори мистецтва та любові, і вони представляють увесь економічний результат та прибуток для багатьох професіоналів, що працюють в Інтернеті.

Це’Без розтяжок сказати, що веб-сайт, належним чином зроблений та оптимізований, дуже схожий на фізичне місцезнаходження бізнесу чи офіс.

Але подібно до справжньої будівлі, ваш веб-сайт, на який ви доклали багато зусиль, ризикує згоріти. Тільки замість того, щоб насправді горіти у пожежі, ваш веб-сайт можна видалити з Інтернету, якщо сервер вийде з ладу або якщо зловмисна кібератака націлена на ваш веб-сайт та його критичні дані.

В найкоротший час, весь час і енергію, яку ви вкладаєте налаштування WordPress може бути зник через одного поганого дня.

Однак веб-сайти мають одну перевагу, ніж фізичні місця; ви можете зробити легкі однакові копії свого веб-сайту та зберігати їх десь дощого для дощового дня. Якщо ваш веб-сайт несподівано виходить з ладу, ви можете використовувати цю копію для заміни вашого веб-сайту за лічені хвилини або години. Сьогодні нехай’s погляньте, як ви можете створити резервну копію свого веб-сайту, якими методами можуть підійти саме вам.

Як часто слід створювати резервні копії вашого сайту?


як часто слід робити резервну копію свого веб-сайтуМи рекомендуємо регулярно створювати резервні копії вашого веб-сайту, хоча точне визначення цього слова буде залежати від користувача до користувача.

Суть будь-якої резервної копії веб-сайту полягає в тому, щоб уникнути відновлення сайту після копії або ітерації, якій вже кілька років.

Однак ви також можете не хотіти щодня намагатися робити копію веб-сайту, особливо якщо ви цього не робите’t додайте до нього новий вміст так часто.

Багато власників веб-сайтів мають інші завдання, які потребують участі, щоб переконатися, що їх сайт працює безперебійно.

З цією метою, Резервне копіювання веб-сайтів, яким виповнилося пару тижнів, – це, мабуть, найкраща ставка. Це дозволяє відновити більшість налаштувань і вмісту, навіть якщо ви’з тих пір ви оновлювали речі, і це не дозволяє вам виправляти тонни програмного забезпечення або плагінів’s Навряд чи всі вони оновлювались в проміжок часу.

Раз на місяць є ще одним хорошим орієнтиром, і він дозволяє запланувати резервне копіювання на звичайний день, включаючи його в існуючий графік обслуговування веб-сайту.

Чому варто ВЖЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ резервне копіювання свого сайту


захищене резервне копіювання веб-сайтуРезервне копіювання веб-сайту – це одне з найбільших обов’язків щодо вашого інтернет-бізнесу або бренду.

Втрата всіх даних на вашому веб-сайті може бути абсолютно поразкою і поверне вас на кілька днів або тижнів за кількома показниками.

# 1 Втрата бази SEO та відвідувачів

Для початку, навіть якщо спочатку не створити резервну копію веб-сайту, ви можете втратити весь час та енергію, яку ви вкладете в його дизайн, вміст та оптимізацію пошукових систем..

Чим довше ви запускаєте сайт і чим складніший він, тим більше ви втрачаєте у випадку, якщо сервери виходять з ладу і все стирається. Резервне копіювання веб-сайту заважає вам переживати цю загальну катастрофу.

Щоб запустити сайт і запустити його, потрібен тривалий час, не кажучи вже про підходящий для відвідувачів і оптимізований для рейтингу пошуку Google. Це’s також неймовірно деморалізує тепер всі ваші наполегливі роботи були знищені за одну мить, якщо ви цього не зробите’не матимуть сучасного резервного копіювання вашого веб-сайту.

№2 витрачають багато грошей на перебудову

грошові запасиАльтернативою є створення вашого веб-сайту знову з нуля. Це коштує часу, грошей та психічного здоров’я.

Якщо ви ведете будь-який бізнес в Інтернеті або ви отримуєте якийсь значний прибуток від трафіку вашого веб-сайту, ви втрачаєте значний дохід, поки веб-сайт не працює.

Пам’ятайте, що вам не потрібно робити резервну копію веб-сайту починати все з нуля і відновлювати всі його елементи з нуля.

Це означає, що ти’Вам доведеться витратити кілька тижнів чи місяців, не отримуючи доходу, який ви зазвичай отримували від постійних відвідувачів. Ще гірше, вам доведеться витратити більше часу навіть після того, як веб-сайт знову буде функціонувати, відновивши ту саму базу відвідувачів, якою ви користувались раніше. Люди мають короткий проміжок уваги, і багато відвідувачів, які, можливо, навіть регулярно відвідували ваш сайт, не зупиняться знову, якщо тільки ви не завоюєте їхню увагу.

Зауважимо, що ця втрата доходу також ускладнює відновлення веб-сайту. ви’Вам потрібно буде фінансувати всі зусилля з реконструкції з іншого джерела. Для будь-якого веб-сайту чи електронної комерції це може призвести до банкрутства.

# 3 Час пішов по стоку

Третя і остання велика втрата, якщо ви не отримаєте’t створити резервну копію свого веб-сайту, є час. Більше, ніж гроші тут потрібно витратити на перебудову сайту, ви’мені доведеться переробляти роки’ варто попрацювати, якщо у вас сайт досить великий і складний. Весь час, коли ви повинні витрачати ітерацію та інновації на існуючу архітектуру та вміст сайту, тепер доведеться витрачати на перебудову фундаментів.

В кінцевому рахунку, резервне копіювання вашого сайту isn’t просто необхідність; це’З здоровим глуздом, коли ви врахуєте всі можливі недоліки, які виникають поряд з тим, як цього не зробити. Там’s немає приводу для не резервного копіювання вашого веб-сайту, особливо якщо ви цього не зробите’не матиме веб-хостингову компанію, яка регулярно підтримує ваш сайт.

Як створити резервну копію веб-сайту

Хоча є багато веб-хостів, які регулярно створюють резервні копії веб-сайтів для своїх клієнтів, це не робить’т означає, ти не повинен’не беріть речі у свої руки.

Навіть якщо ви довіряєте своїй хостинговій компанії, ми все-таки рекомендуємо зробити кілька резервних копій вручну самостійно за найгіршим сценарієм. Це’s, як говорить стара приказка: якщо ви хочете, щоб щось було зроблено правильно, зробіть це самостійно.

Крім того, резервне копіювання власного веб-сайту надає додаткову гнучкість відновлення. Ти виграв’не потрібно зв’язуватися з вашою хостинговою компанією за файлом резервного копіювання, і вони не зможуть утримувати її над головою, якщо ви погано вибрали вашу хостинг-компанію.

Пов’язані: Кращий веб-хостинг для Австралії

Наявність у вас власного резервного копіювання веб-сайту означає, що ви можете працювати з якомога меншим простоєм, що може бути критично важливим, якщо ви маєте Інтернет-бізнес із постійною базою відвідувачів..

Крім того, багато провайдерів веб-хостингу не роблять’t не запускати шкідливі програми чи віруси на своєму веб-сайті. Наявність резервної копії під рукою може бути найкращим способом захисту вашого веб-сайту від будь-яких зловмисних хакерів або кібератак.

Загалом, доне’t знижка спокою, яку може забезпечити наявність власного резервного копіювання веб-сайту.

Існує багато різних способів створення резервної копії веб-сайту; дозволяє’s розбийте кожну з них по черзі.

1. Скористайтеся послугою резервного копіювання в Інтернеті

резервні файли та папки

Одне з найзручніших рішень для резервного копіювання веб-сайтів – це використання сервісу онлайн-резервного копіювання або компанії.

Як випливає з назви, ці компанії створюють резервну копію вашого веб-сайту, надаючи онлайн-версію, яку ви можете завантажити і переформатувати, коли це необхідно. Подумайте про це як Dropbox, але для свого сайту!

Звичайно, веб-сайти aren’t просто колекції файлів. Ось чому сервіси резервного копіювання в Інтернеті враховують усі ці фактори та дозволяють створити резервну копію всього веб-сайту для переформатування та перезавантаження, коли це необхідно..

Онлайн сервіси резервного копіювання увійдіть на ваш веб-сайт та окремо створіть резервні копії кожного елемента та файлу веб-сайту. Це відбувається автоматично у фоновому режимі та не’не обов’язково впливати на час роботи веб-сайту або час завантаження відвідувачів. Ви також можете часто налаштовувати програмне забезпечення для резервного копіювання веб-сайтів на свій смак, навіть налаштовуючи його автоматично працювати в певні періоди часу, як ми обговорювали вище.

Це’s простий у використанні та легко оцінити завдяки своєму природному режиму. Це’s багато простіше включити послугу резервного копіювання в Інтернеті, ніж самостійно створити резервну копію кожного файлу чи рядка коду. Ці рішення для резервного копіювання є ефективними та навіть поставляються з належним зберіганням, так що ви не робите’не доведеться самостійно з’ясовувати файлову організацію.

Ще краще, те, що вони є онлайн-сервісами, означає ти дон’не потрібно турбуватися про технічне обслуговування фізичного захисту пристрою зберігання даних. Ти виграв’не потрібно турбуватися про те, щоб десь заховати зовнішній вінчестер або не дати йому розбити речі в гаражі. Це’s все, що знаходиться в Інтернеті і зберігається на віддаленому сервері або зберігається в хмарі.

Багато з найкращих веб-сервісів резервного копіювання веб-сайтів також поставляються разом розширені протоколи безпеки. Це заважає всім, хто має вендету проти вашого веб-сайту, не націлювати на ваш сайт, коли він найбільш вразливий і пошкоджує файли в ньому. Більшість сервісів використовують кілька рівнів захисту для захисту ваших файлів і можуть навіть включати зайві сервери; інакше кажучи, вони зберігають кілька копій файлів вашого веб-сайту, на випадок, якщо з однією з копій щось піде не так.

Але, безумовно, найбільша перевага використання онлайн-сервісу резервного копіювання полягає в тому, що це дозволяє швидше запускати свій сайт і працювати, ніж будь-який інший метод. Ви можете відновити веб-сайт до попередньої версії майже миттєво, що може стати вирішальною необхідністю, якщо ви запускаєте магазин електронної комерції і може’t дозволити собі втратити будь-який дохід.

Звичайно, сервіси резервного копіювання веб-сайтів коштують повторюваних платежів, щоб скористатися всіма їх чудовими можливостями та безпекою. Однак ви, можливо, зможете включити це до свого щомісячного бюджету на обслуговування. Ще краще, що багато відмінних веб-хостингових провайдерів включають послуги резервного копіювання як переваги або функції для деяких своїх пакетів підписки.

Один з найпопулярніших веб-сервісів резервного копіювання в Інтернеті, CodeGuard, входить до кількох хостинг-провайдерів’ передплатні пакети.

2. Резервні копії вручну

ftp-файл-передача-протоколЯкщо ви’знову більше практичної людини і дона’не хочете ризикувати з кимось іншим, ви можете вручну створити резервну копію кожного файлу на своєму веб-сайті прямо на локальному комп’ютері.

Потім ви можете взяти ці файли та зберігайте їх зовні десь ще для додаткової безпеки. Це може бути особливо привабливим, якщо у вас є якась конфіденційна інформація на вашому сайті і хочете переконатися, що ніхто не отримує цих даних.

Однак, покладаючись на ручну опцію резервного копіювання, ви стикаєтеся з декількома недоліками. ви’Вам потрібно пам’ятати, щоби вручну створювати резервні копії свого сайту знову і знову (саме тому ми настійно рекомендуємо метод раз на місяць), і це може зайняти багато часу, якщо вам потрібно створити резервну копію особливо великого веб-сайту.

Крім того, ви виграли’t вміти завантажувати файли, які змінюються індивідуально; ви’По суті, вам доведеться знову і знову завантажувати все, що коштуватиме вам багато часу.

Тоді туди’s потенціал людської помилки. Ми рекомендуємо виконувати метод резервного копіювання вручну лише в тому випадку, якщо ви дотримуєтесь навичок обслуговування комп’ютера і вмієте логічно підтримувати і впорядковувати збережені файли для легкого пошуку..

З усього сказаного, нехай’Ви можете дізнатися, як можна вручну створити резервну копію веб-сайту.

По-перше, зробити обліковий запис FTP. Зазвичай це можна отримати через вашу панель інструментів cPanel, хоча інші графічні інтерфейси можуть мати власні портали. Потім ви можете встановити FTP-клієнт, який надасть вам інтерфейс, необхідний для заглиблення у файли веб-сайту.

Незалежно від того, який саме FTP-клієнт ви використовуєте (FileZilla – це звичайний вибір, який ми б рекомендували), ви’Введіть IP-адресу вашого веб-сайту у FTP-клієнт та встановіть підключення до вашого веб-сайту. ви’Ви зможете побачити ваші локальні файли та папки, а також файли та папки для вашого веб-сайту.

Ви тоді будете створити папку призначення щоб зробити резервну копію. Це’s хороша ідея назвати це щось логічне і просте для пошуку в організації.

У цей момент ви можете перетягувати всі свої файли, натискаючи на них та перетягуючи їх у каталог, який ви перебуваєте’я створив. Завантаження почнеться негайно, хоча це може зайняти деякий час. Після завершення завантаження ви можете взяти ці файли куди завгодно і навіть перемістити їх на додатковий жорсткий диск.

3. Резервне копіювання бази даних

phpmyadminОднак якщо ви запускаєте a Веб-сайт WordPress, або будь-який веб-сайт, який має базу даних, ви’Також знадобиться резервна копія цього вмісту, крім ваших файлів.

Це можна зробити, знайшовши кнопку входу в cPanel; це буде розміщено або на самій інформаційній панелі cPanel, або на веб-сайті провайдера веб-хостингу.

Потім можна знайти розділ бази даних; шукати phpMyAdmin. Це відкриє ще одну інформаційну панель, яка надасть вам бази даних для вашого WordPress для веб-сайту управління вмістом.

Потім ви можете натиснути “експорт” (або аналогічну кнопку залежно від того, як конкретно виглядає ваша інформаційна панель) і замовити всі дані бази даних надсилатися до тієї ж папки, яку ви вказали для своїх звичайних файлів. Знову ж, це може зайняти деякий час, тому підготуйтеся до терпіння.

У більшості поширених програм буде добре працювати з налаштуваннями за замовчуванням, хоча ви можете зіпсуватись із спеціальними налаштуваннями, якщо хочете вибрати лише певні таблиці даних. Резервну копію вашої бази даних слід завантажити на комп’ютер у форматі .sql.

Раз ти’Після виконання обох цих кроків ви можете перенести резервний веб-сайт, куди завгодно. Багато власників веб-сайтів зберігають паперову копію свого веб-сайту, тоді як інші можуть зберігати його у хмарі після першого перенесення на комп’ютер. Так чи інакше, це створює надмірність, оскільки декілька версій веб-сайту завжди існують у кількох місцях.

4. Резервне копіювання за допомогою cPanel

cPanel логотипЩе одним (і швидшим) способом завантаження файлів веб-сайту вручну є використання файлів керування cPanel себе. Покладіть швидко:

 • увійдіть у свою панель керування cPanel
 • клацніть “резервне копіювання”
 • клацніть “генерувати / завантажувати повну резервну копію”
 • клацніть “домашній каталог” у тому місці, де запитується резервне місце призначення, і введіть свою електронну адресу
 • клацніть “генерація резервного копіювання”
 • ви’Я отримаю електронний лист, як тільки ваша повна резервна копія готова

Як і в разі резервного копіювання всього вмісту веб-сайту вручну, це може зайняти досить багато часу. ви’Ще потрібно буде практикувати належні зусилля організації щодо цього типу резервного копіювання; не забудьте робити це часто і зберігати свої дані в простому для запам’ятовування місці або в безпечному місці.

5. Резервне копіювання Rsync

Rsync (скорочено для “віддалена синхронізація”) – ще одне потенційне резервне рішення, яке ви можете використовувати. Його програмне забезпечення, яке дозволяє копіювати файли на сервери. Але це’s особливу увагу, оскільки він передає лише файли або фрагменти файлів, які були змінені.

Підручник із резервного копіювання rsync

В основному, ви виграли’не потрібно постійно читати резервну копію всього веб-сайту.

Rsync досить розумний, щоб виявляти лише оновлені частини вашого веб-сайту, приносячи ті, що переважають за старими копіями, зберігаючи всі файли чи дані, що не мають’т трохи змінився.

Це економить багато часу та пропускної спроможності, і може бути особливо ефективним, якщо ви використовуєте бюджет підписки на хостинг бюджету або просто хочете уникнути необхідності завантажувати весь веб-сайт знову і знову.

Rsync – особливо хороший вибір, якщо у вас вже є другий сервер Linux. Але, як показує опис методу, вам потрібно мати другий сервер, щоб навіть використовувати цей інструмент. Крім того, ви’Вам потрібно буде створити резервну копію вашої бази даних окремо, якщо ви запускаєте веб-сайт із вмістом.

6. Хмарні резервні копії

Одне остаточне резервне рішення передбачає резервне копіювання веб-сайту в хмару. Зберігання вашого веб-сайту у хмарі пропонує декілька рішень щодо безпеки, оскільки це повністю резервне копіювання та надлишковий захист та захищає вас від багатьох тих самих підводних каменів, від яких страждають жорсткі місця зберігання..

Наприклад, цілий хмара навряд чи розвалиться так само, як ваш єдиний зовнішній жорсткий диск, швидше за все, загубиться випадково.

Багато веб-сервісів хостингу вже роблять це, але ми можемо показати вам, як це зробити самостійно через декілька каналів.

Резервне копіювання веб-сайту Dropbox

логотип dropboxЯк було сказано раніше, ви можете використовувати Dropbox зробити якусь резервну копію завантаження для вашого веб-сайту.

Примітка: Це’s не призначений для повного вмісту великого веб-сайту.

Однак певні платформи, як-от WordPress, мають додаткові плагіни, які дозволять вам створити резервну копію інсталяції WordPress прямо на Dropbox на додаток до різноманітних файлів.

У будь-якому випадку ви можете зберігати всі файли, відкриваючи інтерфейс FTP та перетягуючи свої файли прямо у папку Dropbox..

Резервне копіювання веб-сайтів Amazon S3

Це хмарне рішення – ще один чудовий вибір. Якщо ти ні’Т вже знаю, Amazon S3 – це рішення для зберігання об’єктів через інтерфейс веб-сервісу, використовуючи той же тип архітектури, на який покладається ринок Amazon щодня. Це забезпечує їй велику ємність і стабільність зберігання.

Резервне копіювання Amazon s3

ви’Вам потрібно буде встановити серверне програмне забезпечення, яке може взаємодіяти з Amazon S3, або ви можете використовувати різні плагіни, як, наприклад, Backup Buddy’знову користувач WordPress.

В основному, ви можете знайти інструменти, які взаємодіють з Amazon S3 так само, як інші інструменти можуть взаємодіяти з Dropbox. Обидва рішення цілком справедливі, хоча і з тих пір’Отож подібне, ви також можете піти з тим, з яким ви вже налаштовані працювати. Наприклад, дотримуйтесь Dropbox, якщо у вас вже є великий рахунок і виграли’не потрібно підписуватися на все, що ви.

Слід зазначити, що за допомогою правильного плагіна або серверного програмного забезпечення ви можете автоматизувати резервні копії за допомогою Amazon S3. Це поєднує в собі характер відключення і простоту використання онлайн-сервісу резервного копіювання без оплати спеціальної резервної підписки..

Підсумок


Загалом, резервне копіювання веб-сайту – це те, що ви не повинні сприймати з легкістю, і це точно не те, що слід відкладати, поки не пізно. Якщо не вжити активних заходів для повного резервного копіювання вашого веб-сайту та його вмісту, це призведе до того, що ви, зрештою, бажаєте, щоб ви зайняли час раніше.

Нічого не гірше, ніж бачити, що всі ваші наполегливі зусилля і зусилля витрачаються на сміття та потребують відновлення вашого сайту з нуля. Втрачений дохід і потенційний трафік, який ваш сайт міг би генерувати протягом усього часу, коли ви будете змушені перебудовувати свій сайт, буде гіркою глазур’ю на торті..

На щастя, тепер вам слід обладнати декілька різних способів, за допомогою яких ви можете створити резервну копію свого веб-сайту. Є хороше рішення для майже всіх, незалежно від ваших уподобань чи обладнання. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map