Як почати дивовижний блог у 2020 році (15 кроків + малюнки)

Contents

Крок 1 – Пошук правильної платформи для блогів

Нижче наведений посібник – це нікчемний посібник щодо створення власного блогу. Це той самий процес, який ми використовували, щоб допомогти незліченним численним блогерам створити свій перший сайт і зрозуміти, що для створення чудового блогу потрібно лише трохи досліджень..


Менш ніж за годину ви дізнаєтесь майже все, що потрібно знати про створення власного блогу.

Тепер я усвідомлюю, що деякі з вас можуть насолоджуватися читанням, тому дозвольте мені зазначити, що читання всього цього посібника займе 13 хвилин 45 секунд (приблизно �� ).

Перед початком читання потрібно знати кілька термінів

Один з найкращих способів, яким підприємці можуть скористатися своїм бізнесом, – це запустити блог. Власники малого бізнесу здивовані можливостями, які представлені в результаті їхнього блогу.

Однак ви можете подумати собі, моя спеціальність – випічка печива, в’язання гачком маленьких шапочок для кошенят або виготовлення декоративних квітів з паперу. (Так, це все реальні речі, на яких люди заробляють гроші.)

Ви можете не відчувати, що ви технічно схильні. Якщо ви просто займаєтеся своєю справою, ви, мабуть, не маєте пари великих, щоб просто сидіти, щоб подарувати комусь, щоб вони могли налаштувати ваш блог для вас. Щоб було зрозуміло, я точно не стукаю веб-дизайнерів. Ви, хлопці, рок, а ми вас любимо. ��

Ну, не хвилюйся. Я покажу вам спосіб зробити свій власний блог, використовуючи найкращий друг, що роби сам, WordPress.

Я припускаю, що ви знаєте різницю між веб-сайтом та блогом. Якщо ви цього не зробите, ось простий спосіб подумати про це: “Усі блоги – це веб-сайти, але не всі веб-сайти – це блоги”.

Ваш блог дозволяє показувати повідомлення в хронологічному порядку, а останні публікації відображаються вгорі. Звичайно, як і у всьому, в цьому є більше, і про це я розповім в іншому посібнику. Але заради стислості давайте перейдемо до того, що вам потрібно для створення власного блогу.

По-перше, давайте вийдемо з простої термінології:
 • Доменне ім’я: Простіше кажучи, це ваша адреса. Тут люди можуть вас знайти.

 • CMS: Це ваша майстерня. Тут ви створюєте всі дрібниці, які роблять ваші публікації унікальними для вас, такі як вміст, зображення, засоби масової інформації, все, що пов’язано з вашою сторінкою. Коли продукт буде готовий, ви представляєте його світові. У цьому випадку ваша CMS або семінар – це WordPress.

 • Тема WordPress: Це основна структура або шаблон, який використовується для створення вашого блогу. Ці теми дають вам основні рамки, які будуть привабливі для вашої аудиторії, а потім дозволяють вам змінити її, щоб вона також відображала вас.

 • Веб хостинг: Якщо тема WordPress – це структура, веб хостинг це область, на якій ви будуєте структуру. Тут зберігається вся інформація про ваш сайт. Є купа варіантів. Деякі з них добрі, а деякі – прямо зірвані. За мої гроші, SiteGround – ваш найкращий варіант.

Чому вам потрібно використовувати WordPress

Система управління вмістом – це простий спосіб визначити систему управління, оновлення та налаштування вашого блогу. Станом на 2018 рік найпопулярнішим є WordPress (і надійний) CMS там.

Дослідження показують що 55% веб-сайтів в Інтернеті використовують WordPress, 20% використовують Joomla і 11% використовують Drupal. 

Кілька великих сайтів, які використовують WordPress:

 • Нью-Йорк Таймс
 • Vice.com
 • BBC
 • TechCrunch

веб-сайти за допомогою wordpress

Кожен із цих методів чудово підходить для створення власного веб-сайту чи блогу. Якби я запропонував один, я би сказав, що якби у вас було більше часу на руках навчитися користуватися WordPress – ваш найкращий варіант.

WordPress неймовірно простий у використанні та пропонує безліч функціональних можливостей, яких ви не отримаєте в іншому місці. Я успішно навчаю людей, які не мають досвіду створення веб-сайтів, як користуватися WordPress менш ніж за 45 хвилин, щоб не турбуватися про рівень складності.

Тому я зосередився на WordPress, а не на будь-якому розробнику веб-сайтів. Однак у мене буде ще один огляд тих, хто цікавиться.

Ось і ми! Час потрапити на м’ясо та картоплю!

Переваги використання WordPress

Існує дуже багато різних редакторів веб-сайтів, і більше з них насправді смердить у порівнянні з потужністю та гнучкістю WordPress. Тепер я знаю, що існує багато інших варіантів, таких як Tumblr, Blogger та безліч інших платформ “Створіть свій власний безкоштовний блог”.

Я б радив вам уникати їх усіх. Причини досить прості:

 1. Безкоштовно не означає безкоштовно. Це означає, що вони збираються додати своє власне доменне ім’я в URL-адресу, тому якщо ви не хочете lucasblog1.tumblr.com або lucasblog1.blogspot.com (тому що удача отримати ваше ім’я), у вас не буде власної URL-адреси чи домену. Володіння власним доменом НЕБЕЗПЕЧНО важливо.

 2. Згадаймо ще раз цей момент, володіти власним доменом – це як володіти власною цифровою ідентичністю. Це ваше і ніхто інший, не позичайте його у когось іншого.

 3. WordPress має 72 мільйони користувачів. Це означає, що у вашому розпорядженні є велика інтернет-спільнота розробників та інструментів. Буквально будь-яка потрібна вам модифікація є.

 4. Це неймовірно просте у використанні, і є на зразок мільйона відео на YouTube для всього, що ви хочете.

 5. Це супер безпечно. Якщо ви не вірите мені … NASA використовує WordPress. Ти кращий за НАСА? ��

 6. Хочете веб-сайт з тематикою для котів? Немає проблем, для цього є тема. Все, що ви хочете, доступне через теми та плагіни.

 7. Ви просто не зможете співставити налаштування та можливість редагувати свій сайт, який надає WordPress.

зображення, що показує переваги хостингу wordpress

За любов до всього, що є хорошим і правильним у цьому світі – не використовуйте безкоштовний веб-сайт

Якщо ви плануєте створити щось, що представляє, хто ви є, і що ви бачили, що робили, їли або створювали раніше, ніж не використовуєте безкоштовний сайт.

Ви хочете володіти тим, що ви створили, а не мати власність когось іншого. Я зустрічав стільки людей, які створили веб-сайт, думаючи, що це буде просто невеликий побічний проект, а потім дізнаються, що вони або люблять це, або це є реальний потенціал, щоб заробити гроші, але вони застрягли в домені.

Ви не володієте доменом … ось кілька причин, чому ….
 1. Ви не володієте вмістом. Ви використовуєте їх власне програмне забезпечення, і вони можуть закрити вас у будь-який час. Вони навіть можуть вкрасти ваш вміст. Ви буквально не маєте на це права.

 2. Якщо ви хочете перемістити свою URL-адресу, ви не зможете. Якщо ви плануєте залучити будь-який органічний пошуковий трафік (коли люди шукають у Google), переключення вашої URL-адреси – це буквально найгірше, що ви можете зробити.

 3. Ви не можете рекламувати на ньому. Реклама на платформі іншої людини суперечить їх правилам. Вони володіють цим трафіком, а не ти.

На щастя, на сьогоднішній день, коли ринок хостингу є настільки ж конкурентоспроможним, як і хостингові компанії, дійсно активізуються та пропонують якісні ціни та пакети за частину того, що раніше.

Ураїй!

Що робити перед наступним розділом

 Виберіть хостинг-платформу, яку ви хочете використовувати. Я настійно рекомендую використовувати WordPress. Якщо ви хочете скористатися іншою платформою, ніж цей посібник, то не буде для вас корисним.

 Знайдіть час, щоб подумати над доменним іменем або видом бренду, який ви намагаєтеся створити

Крок 2 – Зареєструйте свій домен та отримайте хостинг

Перш ніж отримати власну унікальну URL-адресу, вам доведеться її зареєструвати. Те, як працює реєстрація – це в основному ви заявляєте претензію на унікальну адресу букв чи цифр, які зареєстровані на ваше ім’я чи компанію.

Чи варто мені отримати .com або .org?

Не важливо, що ви отримуєте з точки зору реєстру. Ви просто хочете, щоб ви вибрали щось легке для запам’ятовування та запам’ятовування. Чим коротше, тим краще і уникайте розміщення чисел або тире у своєму блозі.

Ви також можете зареєструватися за допомогою розширення для країни. Наприклад, якщо ви з Канади, ви можете зареєструвати домен .ca або якщо ви з Великобританії, ви можете отримати .co.uk.

Скільки коштує зареєструватися?

конфіденційність домену

Більшість господарів коштує близько 10 доларів на рік. Якщо ви платите більше, ніж поздоровлення, ви позбавляєтесь вас!

Одне ви обов’язково захочете отримати захист конфіденційності. Це перешкоджає незнайомим людям бачити ваше ім’я / адресу / електронну пошту в домені.

Якщо у вас немає налаштування конфіденційності, вас спамує кожен африканський принц, який намагається переслати вам швидкі суми на ваш банківський рахунок (Інтернет-жарт попередження).

Siteground має 100% безкоштовну захист конфіденційності, яка зазвичай коштує від 10-20 доларів додатково на рік.

Ну це крок, в якому ми найкращі. ��

Тут, на Aussie Hosting, ми порівнюємо дані про провідних австралійських хостинг-провайдерів, щоб допомогти клієнтам прийняти найкраще рішення щодо хостингу. Тож ми знаємо річ чи дві про хорошого господаря. Насправді ми підтримуємо сотні веб-сайтів для клієнтів, що дає нам доступ до 4+ років хостингу даних сервера.

Сорта, як це…

відстеження часу і простоїв

Ви будете переповнені мільйоном різних хостів там, але якщо мова йде про базовий хостинг блогерів вам не потрібно нічого фантазії, і ви не хочете нічого занадто дешевого.

 • Занадто дешево = Неймовірно повільний веб-сайт із TONS розпродажів (ви закінчите витрачати більше коштів у довгостроковій перспективі)

 • Занадто дорого = Якщо ви ведете блог, вам не потрібні шалені сили.

Отже, ми хочемо, щоб щось було точно.

І це є SiteGround – наш рекомендований хостинг-провайдер. Вам буде важко перемагати приголомшливі ціни на SiteGround та чудову підтримку клієнтів цілодобово. Вони також пропонують встановлення WordPress у 1 клік. ОДИН КЛІК!

Спочатку потрібно зареєструватись, тому погляньте на їх ціни. Я рекомендую поїхати з їх самим основним пакетом і нічого надто фантазійного.

Крок 3 – Як налаштувати WordPress на майданчику сайту – (найдовший)

Закладіть свою землю: отримайте план розміщення

По-перше, ви хочете натиснути на це посилання, щоб відвідати SiteGround. Потрапивши там, ви побачите, що вони пропонують три основні плани хостингу. Вони є:

 • План запуску (Рекомендовано для особистих блогів): Відмінний варіант для тих, хто має лише один веб-сайт і хто тільки починає.

 • Великий план зростання (Рекомендується для сайтів, які планують заробити гроші) : Це чудовий варіант для тих, хто починає, але кому здається, що їм потрібно лише кілька веб-сайтів. SuperCacher змусить ваш сайт WordPress працювати з блискавичною швидкістю.

 • План GoGeek (Рекомендовано для малого бізнесу): Це ідеальний варіант, якщо у вас є великий сайт, у вас електронна комерція або у вас інші потреби в розробці, включаючи такі дії, як постановка та інтеграція GIT.

Якщо ви не зовсім впевнені, що вам знадобиться, я рекомендую Grow Big Plan. Це дає вам гнучкість для росту, але не дає більше, ніж ви можете жувати. Це також дуже конкурентоспроможне.

Щойно ви вибрали свій план, тепер настав час ввести контактну інформацію та платіжну інформацію.

Нарешті, потрібно вибрати, скільки місяців хостингу ви збираєтесь придбати. Що стосується хостингу, це те, що чим більше ви купуєте, тим дешевше він отримує.

Після цього вам буде запропоновано вибрати доменне ім’я або скористатися наявним. Нижче пояснення – якщо ви не маєте доменного імені та хочете зареєструвати його. Якщо у вас уже є домен, вам потрібно буде вказати сервери імен на записи хостингу (ось повне проходження як це зробити).

SiteGround надасть вам БЕЗКОШТОВНИЙ домен з вашим планом хостингу, тому якщо у вас немає такого, я пропоную просто скористатися цією опцією.

вибрати доменне ім’я

Вам також запропонують заповнити деякі свої особисті дані для реєстрації вашого домену. Не хвилюйтеся з цього приводу, якщо ви зареєструєте домен через SiteGround або інший сервіс, наприклад Namecheap, ви отримаєте безкоштовний захист конфіденційності, тобто ніхто не зможе побачити вашу особу.

Однак для реєстрації настійно раджу використовувати вашу реальну інформацію, інакше ви можете втратити своє доменне ім’я.

інформація про домен

Встановлення WordPress на Siteground – 2 Mehods

Отже, є два способи встановити WordPress на новому веб-сайті. Давайте розглянемо їх обох.

 1. Запропонуйте вам встановити експерта SiteGround (неймовірно просто)

 2. Встановіть його самостійно (3 прості кроки, показані нижче)

Спосіб 1 – встановлення сайту

Це одна з причин, чому я люблю SiteGround. Їх команда підтримки безкоштовно встановлює WordPress для вас. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати свій хостинг, ввести свої реєстраційні дані та натиснути “Підтримка“.

Прокрутіть вниз, і ви побачите розділ для “Допомога WordPress.”Дотримуйтесь інструкцій, і ви так само хороші, як золото.

Звідти вони спрямовуватимуть вас, хоч і покроково, включаючи прохання вибрати пароль / логін для свого веб-сайту. Весь цей процес займе близько 3 хвилин.

Спосіб 2 – Встановіть WordPress самостійно

Після того, як ви зареєструвались у своєму акаунті та заплатили за свій план. Перейдіть на головну сторінку Siteground.com та увійдіть у свій обліковий запис. Ви перейдете на цей екран.

сторінка для входу в SG

Клацніть на Перейдіть до опції cPanel і як тільки ви завітаєте, ви побачите внутрішню частину зони управління cPanel. Не лякайтеся, ви майже там.

Вам потрібно буде натиснути інсталятора або Softuclous Installer, вони працюють однаково. 

Далі ви перейдете до екрана угоди про WordPress, а на BOTTOM LEFT ви побачите область, де написано “Install WordPress”, натисніть на неї, і ви потрапите сюди. Дотримуйтесь інструкцій на сторінці.

зображення, що показує, як налаштувати cPanel для блогу WordPress

Ви зробили! Поздоровлення!

Останній крок – увійти та переконатися, що все працює. Вам потрібно буде зайти на http://yourwebsitesname.com/wp-admin. Просто введіть “/ wp-admin” після URL-адреси, і ви перейдете на цей екран. Звідси просто увійдіть.

Екран входу в WordPress

Встановлення теми WordPress

Як початківець WordPress, швидше за все, ви чули про всі теми, які ви можете отримати безкоштовно або придбати. Вам добре пограти з декількома доступними темами, щоб побачити, яка тема підходить для ваших потреб. Пам’ятайте, ваша тема – це структура вашої сторінки. Це те, що бачать люди. Тож ви хочете, щоб ваша тема була максимально привабливою.

Просто порада для початківців, друга, коли ви активуєте свою нову тему, вона вмить змінить те, як ваш веб-сайт виглядає та функціонує на світ. Деякі з функцій попередньої теми можуть не переходити до вибраної вами теми, тому добре перейти до швидкого списку, щоб переконатися, що ваша нова тема працює..

Каталог тем WordPress.org – це простий спосіб вибрати тему.

Спочатку увійдіть у свою адміністраторську область WordPress.

Потім натисніть на Зовнішній вигляд >> Теми.

Після цього ви перейдете на сторінку тем. Потрапивши туди, виберіть кнопку “Додати нову”, і вона буде розташована у верхній частині.

Потім ви зможете вибрати найновіші теми WordPress, популярні теми та популярні теми. Ось чудовий список всіх безкоштовних тем в Інтернеті.

Виходячи з обраного вами вибору, ви побачите одну тему, або ви побачите кілька тем на основі критеріїв, які ви встановили.

Коли ви знайдете тему, яку хочете встановити, наведіть курсор миші на зображення. Ви побачите кнопку “Встановити”, кнопку “Попередній перегляд”, а також кнопку “Деталі”. Натисніть кнопку «Встановити».

WordPress розпочне процес встановлення. Вам буде представлено повідомлення про те, що тема успішно встановлена, і вам буде надана можливість її активувати.

Деякі теми матимуть додаткові параметри для налаштування чи налаштування залежно від теми, яку ви вибрали. Вибравши своє доменне ім’я, придбали хостинг, встановили WordPress та вибрали свою тему, ви готові розпочати ведення блогів.

Тепер настає хитра частина. Як побачити ваш блог іншими.

Налаштуйте свій блог так, щоб він був зручним для пошукових систем

Якщо ви хочете, щоб блог був зручним для пошукових систем, важливо пам’ятати, що пошукові системи схожі на ваш дуже марний і поверховий друг, вони не люблять потворних. Що ми маємо на увазі під цим? Ось приклад того, що пошукова система вважає некрасивою URL-адресу:

HTTP: // мій блог / 2018 / спеціальна тема / автор – я / мій потворний блог

З точки зору пошукової системи, більш привабливим способом вигляду вашої URL-адреси є:

HTTP: // мій blog.com/ мій прекрасний блог

Різниця очевидна. Перший варіант переповнений неважливою інформацією. Друга URL-адреса чиста і до речі. На щастя, WordPress допомагає зробити вашу пошукову систему URL-адресами зручною.

Щоб досягти цього, перейдіть до  “Налаштування” >> “Постійні посилання” і змініть свої налаштування так, щоб вони виглядали приблизно так:

Друге, що ненавидять пошукові системи, як і справжні люди, – це спам. На жаль, люди захочуть спам на ваш сайт. Вони хочуть примусити людей відвідувати їхній блог, вони хочуть рекламувати свої барахли, або вони хочуть використовувати ваш блог як спосіб просування своїх продуктів.

Однак ви можете зупинити їх, модеруючи ваші коментарі. Зробіть це, перейшовши “Налаштування” >> “Обговорення” а потім натисніть наступні параметри:

Почніть писати повідомлення та сторінки

Тепер у вас є блог WordPress, який повністю працює. У вас є дивовижне доменне ім’я, яке відображає вас та ваш бізнес. Ви вибрали тему-вбивцю, яка ідеально підходить для вас. Ви багато зробили. Виділіть кілька секунд і погладьте себе по спині. Ви маєте повне право пишатися. Гаразд, досить самовітання. Повернемося до роботи.

У цьому розділі ми хочемо зупинитися на трьох речах:

 • Написання дописів на WordPress

 • Додавання зображень, посилань та форматування тексту

 • Короткі поради щодо написання зоряного вмісту

Як додати нову публікацію?

На адміністраторській стороні вашого веб-сайту натисніть на посилання для публікації, яке відображається в меню зліва. Звідти натисніть кнопку Додати нове.

Вам буде запропоновано інший екран, який буде виглядати приблизно так:

Якщо ви подивитесь на це зображення, то побачите, що найвище поле дозволяє вам дати назву своєї публікації. Під цим простором ви можете написати свою публікацію чи власний вміст. Звідти ви можете вирішити зберегти свій вміст як чернетку. Або якщо ви задоволені тим, що написали, можете опублікувати. Ви можете вибрати ці параметри, скориставшись меню, яке відображається у верхній правій частині сторінки. Інші варіанти включають в себе планування публікації для публікації на пізніше або маркування публікації як приватної, щоб лише вибрані особи могли бачити її.

Опублікувавши публікацію, просто перейдіть до розділу “Усі повідомлення” меню ліворуч. Там ви можете створити все, що ви вже опублікували, і відредагувати його на свій розсуд.

Звичайно, нічого не може бути більш нудним, ніж звичайна цегла тексту. Тож давайте подивимося на деякі речі, які можна зробити, щоб трохи пожити життя.

Додавання зображень до вашого блогу WordPress

Всім подобаються фотографії. WordPress дозволяє додавати фотографії до своєї публікації за допомогою декількох клацань миші. Якщо ви подивитеся праворуч над полем, де ви розмістили основу свого блогу, ви побачите кнопку під назвою “Додати медіа”. Однак перед тим, як все охоче додавати малюнки туди-сюди, радимо клацнути курсор лівою частиною свого блогу, де ви хочете, щоб зображення було. Якщо ні, вам доведеться перемістити його пізніше, і це може розчарувати.

Ви перейдете на іншу сторінку, де вам буде дозволено завантажувати файли. У центрі цього екрана ви побачите кнопку «Вибрати файли».

Як тільки ви знайдете файли, вони будуть автоматично завантажені в WordPress. Після завантаження зображення двічі перевірте його, щоб переконатися, що воно потрібне зображення, а потім натисніть кнопку «Вставити у публікацію». Зображення з’явиться у публікації, яку ви пишете там, де ви хочете, щоб воно з’явилося. Це просто так просто.

Додавання посилань на ваш блог

Що ви швидко дізнаєтесь як блогер, це те, що найкращий спосіб змусити людей читати ваш вміст – це посилання на інших. Там багато хороших блогерів. Відверто кажучи, деякі з них стануть кращими за вас. Відносини, які ви будуєте з ними, і ваша здатність ділитися вмістом, лише додадуть вашому блогу цінності. Отже, ось як це зробити.

Якщо ви подивитеся на панель інструментів, що сидить над полем, де ви додали основу своєї публікації, ви побачите щось, що схоже на ланцюжок.

Після натискання кнопки “Вставити / Змінити посилання” ви перейдете до спливаючого вікна, який запитає вас про деяку інформацію.

 • URL-адреса – це адреса веб-сайту, яким ви хочете поділитися. Не забудьте включити до “HTTP: //” перед “www.”. Якщо ви цього не зробите, ваше посилання не працює.

 • The текст посилання це те, що ви хочете, щоб люди натискали, щоб потрапити на сайт, на який ви посилаєтесь. Тож якщо ви посилаєтесь на сайт про змагальну ходьбу, текст посилання може бути “ходити з військовою точністю”. Коли людина натисне на неї, вона буде спрямована на веб-сайт, на який ви посилаєтесь.

 • Відкрити посилання в новому вікні / вкладці. Ви завжди хочете, щоб ця опція була обрана, тому що якщо ви цього не зробите, якщо людина натискає текст посилання, вона залишає вашу сторінку і не зможе знайти свій шлях назад.

 • Посилання на себе. Ви можете зв’язати щось, що є у вас на власному сайті. Ви можете скористатися розділом пошуку, щоб знайти цю публікацію чи ту сторінку та додати посилання на неї.

Коли все буде сказано і зроблено, натисніть кнопку Додати посилання, і посилання з’явиться там, де ви залишили курсор під час написання.

Як редагувати заголовки та форматувати текст вашого блогу

Більшість людей не читають блог, вони його сканують. Вони проводять очима по блогу у формації F, шукаючи жирного тексту, який кидається в очі. Якщо ніщо не приверне погляд ваших читачів, вони можуть просто відвернутися, і це не те, що ви хочете. Ви можете запобігти цьому, додавши заголовки.

Ви можете додати заголовок, натиснувши спадне меню, розташоване в нижній лівій частині панелі інструментів.

Як бачите, “Заголовок 1” – це найбільший розмір. Це має бути те, що знаходиться вгорі вашої сторінки. “Заголовок 2” або “Заголовок 3” можна використовувати далі на сторінці. Це не тільки спрощує пошукову систему читати ваш сайт, але робить його набагато приємнішим для людей, які читають ваш сайт.

Як редагувати шрифти

Ви також можете редагувати шрифти, роблячи їх жирними, курсивом, підкресленням і навіть зміною їх кольору. Все, що потрібно, – це натиснути кнопку.

 • “B” – для жирних шрифтів

 • “U” – це лежить в основі

 • “A” дозволить вам вибирати різні кольори зі спадного меню

 • “Я” – це курсив

Якщо ви працювали з Microsoft Word, усі ці команди повинні бути досить простими.

Зробіть свій блог для вас

Ну, це все. Ви пройшли всі етапи та створили успішний базовий блог. Тепер питання полягає в тому, як ви можете зробити так, щоб ваш блог працював для вас? Це може бути викликом. Але я зібрав кілька посібників, які полегшать вам. Найближчим часом я поділюсь цією інформацією з вами, а також вирішу будь-які питання, які у вас можуть виникнути. До цього часу рекомендую ознайомитись із WordPress.

Це дуже універсальний інструмент. Це інтуїтивно зрозуміло і легко вивчити. Завдяки заздалегідь заданим темам, за допомогою лише декількох клацань миші ви можете створити блог, який виглядає професійно і привертає вас та ваш бізнес уваги, яку ви заслуговуєте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector