Як налаштувати WordPress

розвиток WordPressWordPress є домінуючою платформою веб-сайтів навколо, і з поважної причини. Це’s простий у використанні, неймовірно настроюється, і є включено з більшістю якісні провайдери веб-хостингу.


Давайте зануримось у те, як ви можете налаштувати свої веб-сайти WordPress після того, як розмістили простір хостингу.

Налаштування спочатку

Як тільки WordPress буде встановлений, і ви хочете почати налаштовувати його під свої потреби, це’s добре почати з основ. Налаштування налаштувань та елементів керування дасть вам більш високу точність щодо внесених налаштувань та дозволить налаштувати решту сайту на ваш смак.

Ваша початкова сторінка WordPress матиме “Ласкаво просимо” і а “налаштувати свій сайт” кнопка. Ігноруйте це; замість цього, натисніть на “параметри екрана” в верхньому правому куті екрана. Це місце містить колекцію прапорців, які показують, що ви бачите на екрані в будь-який час. Ви можете зняти прапорець, якщо потрібно’т байдуже на деякі з них.

Далі ви можете перетягувати вікна, які ви хочете тримати біля екрана, залежно від ваших уподобань або того, як часто ви думаєте, що ви’Буду використовувати ящики. Наприклад, Швидкий проект може бути хорошим вибором, якщо ви часто зустрічаєте примітки або грубі чернетки для публікацій блогу. З іншого боку, більшість людей перемогли’не цікавитесь подіями та новинами WordPress, якщо ви не вас’переробник.

Після цього перейдіть до Кнопка налаштувань WordPress, яке знаходиться в лівому меню. Вони повинні бути налаштовані достатньо добре для більшості користувачів відразу після створення кажана, але це допомагає пройти і переконатися, що все в чудовому стані. Це також місце, в якому ви зможете налаштувати декілька основних аспектів свого веб-сайту, наприклад, ваш заголовок.

Налаштування WordPress

Також непогано перевірити, чи адреса сайту та адреса WordPress відповідають одна одній; ти дон’не хочу, щоб відвідувачі загубилися на своєму веб-сайті!

Тут ви також можете зробити так, щоб ваша домашня сторінка була чим’s відображається спочатку, а не канал вашого блогу (що за замовчуванням).

Ми’d також рекомендую встановити “Додайте до кожної публікації у стрічці…” варіант до “Підсумок”. Це призводить до підбиття ваших публікацій, що допомагає людям швидше прокручувати ваш вміст і допомагає вашій сторінці швидше завантажуватися. Крім того, переконайтеся, що ваш “видимість пошукової системи” не знімається, щоб Google міг знайти ваш сайт для цілей трафіку.

Крім цих основ, існує безліч інших налаштувань, з якими можна зіпсуватись через цю сторінку. Ми’буду рекомендувати перевірити налаштування конфіденційності, оскільки це дозволяє вам підбирати сторінку конфіденційності, автоматично створену WordPress. Це безцінно, якщо ви плануєте здійснювати міжнародний трафік у світлі GDPR.

Користувачі – додавання та видалення

Дозволяє’з наступним заголовком до меню Користувачі, яке має знаходитися на тій же лівій консолі. Тут ви можете створювати нові профілі користувачів або редагувати профілі користувачів усіх, хто зараз знаходиться в системі. Це дозволяє визначити, хто має певні привілеї та інформацію про вхід.

Кнопки досить зрозумілі. “Додати нового користувача” дозволяє додати нового користувача на сайт і вимагає заповнити певну інформацію про них, включаючи ім’я користувача та електронну адресу. Ви можете налаштувати їх роль та надати їм певні привілеї, використовуючи “роль” контроль внизу.

Wordpress-add-new-user

Ви також можете редагувати профілі користувачів та коригувати привілеї чи адміністративний контроль, якщо ви вирішили залучити більше людей на сайт для створення вмісту чи редагування. Будьте обережні при використанні цього меню, якщо ви’привертаєте когось, щоб ви зробили це’не випадково надайте їм повні права адміністратора, якщо ви не довіряєте їм 100%.

Нарешті, ця частина сайту дозволяє вам змінити пароль, і ви навіть можете використовувати WordPress для створення надійних паролів, якщо вам потрібна допомога. Дано WordPress’s періодичні проблеми із безпекою, це’s відмінна ідея використовувати цей контрольний перемикач пароля кілька разів на рік.

Тематичні речі

Тепер це’час перейти до цікавої частини налаштування WordPress: теми!

Залежно від пакета хостингу або плану WordPress ви плануєте’Ви вибрали, ви’У вас буде доступ до декількох десятків або декількох тисяч тем. Це безліч творчих можливостей може бути трохи непосильним.

Ви можете змінити або вибрати тему за: збирається “Зовнішній вигляд” зліва на панелі приладів. WordPress автоматично встановлює теми у вашій системі, але ви можете використовувати це меню для пошуку нових тем, натиснувши кнопку “додати нову тему”.

Додати нову тему в WordPress

Усі безкоштовні теми, які ви вже маєте, вже повинні бути у вашій колекції. Теми від сторонніх постачальників можна знайти у вашому обліковому записі, натиснувши на ваш “завантаження” вкладка.

В іншому випадку ви можете скористатися вкладками у верхній частині екрана, щоб або шукати теми вручну, або вибирати їх із на зразок колекцій “Популярні”, “Останні”, або “Вибране”.

Раз ти’Ви знайшли тему, яка вам подобається, ви можете завантажити файли та повернутися до WordPress. Після додавання теми ви можете “Завантажити тему” за допомогою кнопки у верхній частині екрана. Поле для завантаження файлів має спливати, що дозволяє викидати свої файли WordPress у простір. У цей момент WordPress автоматично встановлює та активує тему.

Як завантажити тему в WordPress

Далі натисніть кнопку “Налаштувати” під “Зовнішній вигляд”; це дасть вам можливість налаштувати свою тему на свій смак. Інструмент’s елементи керування та зовнішній вигляд виглядатимуть трохи по-іншому залежно від того, що дозволяє кожна тема, але загальний макет однаковий. Параметри налаштування WordPress знаходяться в лівій частині екрана, а попередній перегляд знаходиться прямо в центрі.

Ідентифікатор вашого веб-сайту – це назва веб-сайту, і він з’явиться, якщо ви цього не зробите’не мати логотипу на місці. Значок сайту isn’t логотип, хоча; це маленький значок, який відображається на вкладці браузера (тобто “Г” для Google).

Натомість логотип знайдено під “Заголовок”. Ви можете вибрати свій логотип із пристрою чи комп’ютера, хоча переконайтеся, що його фон прозорий, щоб він відображався незалежно від того, який колір фону ви виберете.

Якщо говорити про колір, ви можете змінити універсальні відтінки, доступні вашій темі та веб-сайту, натиснувши відповідну кнопку на лівій панелі інструментів. Колір тла сам по собі пояснює; Колір фону заголовка та нижнього колонтитулу дозволяє виділити різні сектори сторінки вашого веб-сайту.

The “Глобальний” кнопка дозволяє налаштувати глобальні налаштування відповідно до вашого бренду або заздалегідь визначена тема. Сюди входять такі речі, як розміри шрифтів або макети різних сторінок. Це може допомогти надати всі ці налаштування, навіть якщо ви вирішите зберегти їх по суті на основі того, що тема надає за замовчуванням..

Нарешті, якщо ви придбали тему преміум WordPress, у вас можуть бути додаткові параметри налаштування зліва та приладової панелі. Їх можна знайти на кнопці, названій на честь самої теми.

Наприклад, “Астра” параметри відображатимуться під тим самим ім’ям, хоча вони можуть знаходитись під зовнішнім виглядом, а не на інформаційній панелі як власна категорія.

Вони дозволяють встановити додаткові плагіни або змінити аспекти, характерні для цих тем. Ми рекомендуємо витратити трохи часу на експерименти зі всіма своїми варіантами, оскільки це легко один із найглибших аспектів налаштування WordPress..

Плагіни та SEO

Плагіни – це відмінне доповнення до будь-якого веб-сайту та можуть покращити його функціональність, продуктивність та функції для відвідувачів. У той же час, ви хочете ретельно вибирати та вибирати свої плагіни, щоб не робити’не випадково перевантажуйте свій сайт’s обмеження пропускної здатності або обмеження пам’яті або змусити сайт завантажуватися занадто повільно для відвідувачів.

Є кілька “повинен мати” типи плагінів ми’буду рекомендувати. Сюди входять плагіни для безпеки, наприклад Wordfence, що захищає ваш сайт від жорстоких атак та зловмисного програмного забезпечення. ви’Також ви хочете кілька плагінів для оптимізації зображень, якщо ви плануєте використовувати багато візуальних медіа на своєму сайті. Сміш – хороший варіант, оскільки він дозволяє використовувати зображення високої роздільної здатності, не надто сповільнюючи речі.

ви’Також, ймовірно, ви хочете отримати резервний копію плагіна, навіть якщо ваш хостинг-провайдер включає безкоштовні резервні копії в якості привілеїв. Резервні копії дозволяють зберігати ваші дані в інших місцях, якщо на вашому веб-сайті трапляються збої або трапляється щось катастрофічне’s жива версія.

Плагіни для кешування також можуть бути корисними. Вони дозволяють вашому сайту WordPress відчувати себе більш чуйним, надаючи веб-сайт та дані відвідувачам трохи ефективніше та швидше. W3 Загальний кеш є прекрасним прикладом.

Після виявлення плагінів, які ви хочете встановити (чи є вони)’повторно вище або окремо), їх можна встановити та активувати, перейшовши до “Плагіни” кнопка зліва та приладової панелі та клацання “Додати новий”.

Додайте новий плагін у WordPress

Цей екран також перенесе вас до безкоштовної колекції плагінів WordPress. Ви можете шукати безкоштовні плагіни, ввівши ім’я у вікні пошуку вгорі праворуч. Раз ти’знайшли потрібні плагіни, натисніть “Встановити зараз” і плагін автоматично буде встановлений. Клацніть “Активуйте” як тільки це буде зроблено, щоб ініціювати його ефекти на вашому сайті. Повторіть стільки разів, скільки потрібно, але пам’ятайте, щоб максимально знизити загальний ліміт плагінів, щоб сприяти кращому використанню ресурсів на сайті..

Плагіни Premium працюють точно так само, хоча і ви’Потрібно придбати та завантажити файли плагінів на комп’ютер, перш ніж завантажувати їх у “Додати плагін” Сторінка, згадана вище.

Конфігурація

Після цього ви можете налаштувати окремі налаштування та функції різних плагінів після їх встановлення на веб-сайті WordPress. Насправді більшість плагінів запропонують вам ознайомитись із їх функціями після встановлення, тому ми рекомендуємо витратити час, щоб перевірити кожен плагін, якщо ви не використовували його раніше.

Можна також переглянути панель приладів зліва та побачити нові меню для кожного встановленого плагіна. Це дозволяє вручну змінювати функції, коли вам потрібно. Однак зауважте, що деякі плагіни приховані під різними загальними назвами, як-от “Продуктивність” для W3 Total Cache. Можливо, вам також знадобиться знайти різні плагіни, приховані під меню вищого рівня. 

SEO речі

Друга половина цього кроку зосередившись на зусиллях з оптимізації пошукової системи. Оптимізація вашого веб-сайту для високого рейтингу в Google та збирання відвідувачів відвідувачів – це його власна стаття, тому нехай’s зануритися в те, як подбати про це лише для мене перспективи налаштування WordPress.

Для пошуку використовуйте підручник із плагіном вище Йоаст SEO; це’s найбільш використовуваний плагін SEO, доступний для користувачів WordPress. Це дозволяє збирати дані про ключові слова та використовувати їх для оптимізації вмісту та практик SEO.

Плагін WordPress Yoast SEO

Раз це’s встановлено та активовано, знайдіть його меню на панелі приладів бічної панелі. Він повинен виглядати як стилізований “Y” з “SEO” поруч.

Тут ви можете отримати доступ до інформаційної панелі Yoast самостійно. Скористайтеся майстром конфігурації, що з’являється при відкритті цієї сторінки, щоб все запустити, використовуючи надані посилання, щоб розпочати вашу SEO-оптимізацію. Плагін задасть вам ряд питань.

По-перше, переконайтеся, що вибираєте своє “сайт є активним та готовим до індексації” коли буде запропоновано. Це гарантує, що Google легко індексує ваш веб-сайт, коли ваш вміст буде створений та розміщений. Подальші запитання дадуть вам відповідь на тип веб-сайт, який ви будуєте, а також заповнити критичну інформацію, як-от ваша URL-адреса, будь-які пов’язані URL-адреси вашого бренду чи компанії, і нарешті, чи всі ваші сторінки, публікації та шаблони повинні відображатися в результатах пошуку. Переконайтеся, що вони встановлені “Так” для найкращих результатів.

Доступні додаткові налаштування, такі як вказівка, чи є один автор чи один автор для різних публікацій у вашому блозі, та кілька параметрів заголовка.

Контактна інформація

Дозволяє’s Створіть контактну сторінку поруч, перш ніж ми зануримось у другу за величиною частину налаштування вашого сайту WordPress: створення контенту.

Це можна зробити, натиснувши на попередньо зроблене “Контактна інформація” сторінка, яка постачається практично з будь-якою темою WordPress, включаючи безліч безкоштовних тем. Ви повинні заповнити цю сторінку мінімум своєю основною інформацією та, за необхідності, включити кілька посилань на відповідну інформацію, включаючи сторінку вашої політики конфіденційності.

Ви також можете використовувати Контактна форма 7 плагін створити спеціальну контактну форму, яка дозволяє прив’язати форму до вашої сторінки контактів. Це дає людям спрощений спосіб надсилати вам коментар чи скаргу, що набагато простіше, ніж просіювати всі коментарі, які ви можете мати у своїх різних публікаціях. За допомогою цього плагіна можна також надсилати попередньо записані повідомлення і користувачеві, який надсилає повідомлення.

Контактна форма 7 плагін

Зрештою, створення контактної сторінки та наявність відповідної форми контактів – це прекрасний спосіб переконатися, що ваші відвідувачі почуті, і забезпечити можливість спілкування з ними у випадку технічних труднощів. Це особливо критично, якщо ви запустити інтернет-магазин і потрібно час від часу обробляти такі речі, як повернення коштів.

Створення контенту

На вашому веб-сайті WordPress вже є кілька основних сторінок, налаштованих і доступних з лівої панелі інструментів. Це називаються такі речі “Головна”, “Про” і так далі.

Ви можете і повинні заповнювати ці сторінки в першу чергу, і обидва, щоб отримати обробку в інтерфейсі WordPress, якщо у вас немає’я не використовував його раніше і щоб переконатися, що вони є’t порожній порівняно з вашими іншими вмістовими сторінками.

Але коли настане час створити нову сторінку, ви можете це зробити за допомогою клацання “Сторінки” на панелі інструментів ліворуч, а потім “Додати нове”. WordPress переведе вас на екран, де ви можете створити зразок сторінки, сторінку конфіденційності або нову сторінку взагалі. Більшість людей в кінцевому рахунку видаляє зразок сторінки, FYI.

Додати нову сторінку в wordpress

Раз ти’Ви вирішили створити нову сторінку, ви’Ви перейдете до редактора блогу WordPress, який включає попередній перегляд у лівій та центральній частині екрана та різні налаштування праворуч. Плагін для створення веб-сторінок змінить цей шаблон.

Ви можете назвати сторінку, де вам подобається, і додати постійну посилання за необхідності. Потім ви можете створити дизайн та макет за допомогою блоку або досліджуючи параметри шаблону за допомогою правої кнопки управління. Ви також можете заповнити більшу частину сторінки вмістом, який ви записуєте безпосередньо в блок WordPress або в Word за допомогою копіювання / вставки.

Не забудьте використовувати “зберегти чернетку” кнопка досить часто, щоб ви не робили’не випадково видалити вміст.

Більшість шаблонів або плагінів також містять “Додати медіа” кнопка чи щось подібне. Ви можете використовувати це для вставки зображень чи відео у вміст; зазвичай це додається через окремий пристрій або комп’ютер. Крім того, багато плагінів для побудови сторінок дозволяють додавати на сторінку нові блоки, щоб контент не тривав до вас’повторно наскрізь.

Медіатека WordPress

Редактор WordPress – це найпростіший приклад, і він містить список блоків, з яких можна намалювати, натиснувши на “+” кнопка у верхньому лівому куті редактора.

Опублікувавши кожну сторінку, ми’буду рекомендувати скористатися плагіном Yoast перед публікацією сторінки. Це’Ви додасте в різні точки пошуку даних, як ключове слово та мета опис, перш ніж оцінити, наскільки добре ви оптимізуєте цей вміст для цілей SEO.

Досягнення цього з кожним створеним вмістом допоможе вашому сайту зайняти більш високу позицію в Google за тривалий перебіг, а також запобіжить вам витрачати дорогий час на редагування вмісту пізніше.

Перш ніж відправляти повідомлення, переконайтесь, що все герметично і що ви’Встановіть образне зображення, яке точно представляє вміст. Не забудьте категорії та теги, якщо ви пишете допис у блозі! Ви також можете встановити свою домашню сторінку на ту сторінку, яку ви’я зробив, поїхавши “Налаштування”, тоді “Читання”, потім натисканням кнопки “статична сторінка” та вибравши потрібну сторінку зі списку.

Нарешті, ви можете розмістити свій сайт “режим обслуговування” на вкладці Сторінка. Це не дозволяє людям бачити ваш веб-сайт та його незакінчений стан.

Віджети

Віджети (також знайдені під “Футер |”) можна знайти в основних налаштуваннях. Це по суті налаштовані блоки, які ви можете розмістити в різних місцях на вашому сайті WordPress. Вони’перегляньте бічні панелі, додаткові меню тощо, що дозволяють налаштувати доступність вашого сайту для вас та ваших відвідувачів.

Wordpress віджети

Йти до “Зовнішній вигляд”, тоді “Віджети” почати. Він показує доступні віджети в лівій частині екрана, а права справа показує місця, які ви можете “виїмка” ці віджети. Деякі з цих просторів вже можуть бути заселені, але сміливо міняйте місцями обставини, якщо потрібно.

Ви можете змінити різні функції кожного віджета, включаючи їх ім’я та функціональність. Або ви можете скористатись якоюсь меншою кількістю. Це’з вами!

Меню

Ми’d рекомендую зберегти цю частину процесу до тих пір, поки більшість вмісту вже не налаштована, оскільки вам потрібні речі для підключення до меню. Йти до “Зовнішній вигляд”, тоді “Меню”.

Меню WordPress

Ви можете створити меню на цій сторінці та там’s без обмеження, скільки ви можете генерувати. Більшість сайтів використовують, звичайно, лише один. Ви повинні назвати меню чимось простим; назва меню isn’t відображається будь-де, де відвідувач може бачити.

Створивши меню, ви можете визначити, куди ви хочете піти за допомогою параметрів, наданих у “Налаштування меню” екран. “Зберегти меню” коли ти’знову задоволений.

Нарешті, автоматично зберігайте розділ “додайте в це меню нові сторінки верхнього рівня” не встановлено прапорці, щоб ви могли вручну розміщувати нові сторінки в меню у відповідному місці під час їх створення.

Ви можете додати в меню нові сторінки, клацнувши прапорцями зліва внизу “додати пункти меню”, потім клацніть “додати в меню”. Це також дозволяє перетягувати сторінки меню на їх відповідне місце.

Ще краще, кожну сторінку меню можна відкрити, а її налаштування додатково налаштувати, включаючи відключення посилання, ширину стовпця та мітку навігації.

Google Connection

Останній фрагмент головоломки для налаштування: підключення до Google!

Після створення а Google Analytics Обліковий запис та підключення до вашого веб-сайту, ви можете контролювати свій веб-сайт’s трафік та інші дані з пульта управління Google Analytics. Але ви також можете налаштувати пошукову консоль, що ви робите, перейшовши на Пошукова консоль веб-сайт і натискання “Розпочати зараз”.

Процес налаштування досить простий і вимагає підтвердити право власності на ваш обліковий запис. Після перевірки пошукова консоль буде також збирати дані на вашому веб-сайті, що дозволяє вам доповнити свої зусилля з SEO!

Перейдіть до Google Analytics і встановіть підключення до консолі пошуку; зробіть це через “Адміністратор”, тоді “Власність”, тоді “Налаштування властивості”.

Вкладка адміністратора Google Analytics

Після цього перейдіть до налаштувань Yoast SEO і натисніть на “Особливості” вгорі екрана. Йоаст вже створює “мапи сайту”, які дані, які Google Search Console може використовувати для підвищення вашого SEO-рейтингу та створення нових даних для ваших інструментів. Клацнувши на “?” вище Sitemaps надасть вам посилання, яке ви зможете перенести на інформаційну панель Пошукової консолі.

Висновок

Загалом, налаштування вашого веб-сайту WordPress – це велике починання, і, швидше за все, вам знадобиться кілька тижнів чи місяців, щоб повністю зрозуміти всі функціональні можливості та налаштування, якими можна займатися. Однак виконайте вищезазначені кроки, і ви будете добре на шляху до створення функціонального, ефективного та SEO-дружнього веб-сайту, який ви можете використовувати як завгодно.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map