5 найпоширеніших уразливостей вашого веб-сайту

Щоденні новини, здається, несуть постійний потік хакерів щодо безпеки, порушення даних та випадки, коли особиста інформація порушена через Інтернет. Це може бути інформація про кредитні картки, адреси електронної пошти, паролі, номери соціального страхування або навіть засекречені державні дані, які взломані. Хакери вдосконалили свої атаки та заробляють на життя, ласуючи на непідготовлених веб-сайтах.


Хоча ви можете подумати, що ваш маленький, нешкідливий маленький блог чи веб-сайт для бізнесу навряд чи стануть мішенню для зловмисних хакерів, ви можете помилитися. І помилятися в цьому випадку може виявитись дорогим. Ви хочете скористатися цим шансом? Ми не вважаємо, що слід.

Хакери можуть зробити ваш веб-сайт шпигунським ботом, який використовується для доступу до комп’ютерів клієнтів. Вони можуть отримати доступ до чутливих даних користувачів, навіть якщо ви цього не знаєте. Що ще гірше, вони можуть виламати в базу даних вашого веб-сайту, що пошкоджує або маніпулює даними, вводять сайт зловмисними посиланнями, а також захоплюють сервер хоста для використання при атаках відмови в обслуговуванні (DDoS)..

Ми наполегливо відчуваємо, що знання – це сила, тому ось деяке розуміння 5 найпоширеніших уразливостей веб-сайтів.

1. Міжсайтовий сценарій (XSS)

Міжсайтовий сценарій (або XSS) обліковий запис майже половина всіх атак на веб-сайти згідно з Wordfence . Фішинг атаки – це єдиний метод злому, який найчастіше застосовують недобрі типи в Інтернеті. І хоча фішинг націлює людей на електронну пошту чи шахрайські посилання, міжсайтовий сценарій націлює веб-сайти та обмін між хостами та відвідувачами.

Експозиція або вразливість до XSS виникає, коли веб-додатки приймають дані користувачів, не попередньо перевіряючи їх чи чистячи. Ці вразливості дозволяють хакерам викрасти веб-програми та відображати вміст у користувача’s браузер. Зловмисник може в кінцевому підсумку отримати контроль над браузером кінцевого користувача та отримати доступ до його комп’ютера, не попереджаючи їх про атаку. Великі гравці, такі як Google, Facebook та PayPal, стали жертвами крос-сайтових сценаріїв у той чи інший момент.

Успішні атаки XSS можуть дозволити хакерам викрадати облікові записи клієнтів, поширювати віруси, контролювати користувача’з браузера віддалено, отримуйте доступ до особистої інформації на комп’ютері та навіть надайте точку входу для подальших атак на ваш веб-сайт.

Подумайте про це як прохід, який хакери використовують для входу як на ваш веб-сайт, так і на комп’ютер усіх, хто відвідує ваш сайт. Успішні атаки XXS можуть скомпрометувати всі дані вашого веб-сайту та, можливо, комп’ютери вашого клієнта..

Захист від сценаріїв між веб-сайтами може здатися загрозливим, особливо якщо врахувати деяких гучних жертв, але це можливо. Ось’s як:

 • Підтвердити введення – обмеження вхідних даних поля та перевірка очікуваних цілих чисел або символів – це крок номер один
 • Використовуйте Escaping – Утеча стосується взяття даних та забезпечення їх безпеки перед тим, як з ним щось робити
 • Санітизуйте – подальша санітарія вводу користувачів шляхом дезіннізації коду забезпечує ще один рівень захисту від шкідливої ​​розмітки, що надходить у систему

2. Інжекція SQL (SQLi)

Інжекції SQL трапляються, коли хакери використовують поля введення (наприклад форми, текстові поля, входи тощо) для введення шкідливих команд SQL, які можуть компрометувати дані або надавати несанкціонований доступ до браузерів клієнтів. Якщо поля введення не відфільтровані або захищені від коду SQL.

Поряд із міжсайтовим сценарієм, ін’єкції SQL є одним з найбільш часто використовуваних методів атаки. Виправлення ін’єкції SQL порівняно просте і просте.

Код використовується для того, щоб переконатися, що дані поля введення обмежені, перевірені та безпечні. Хоча в безпеці немає нічого надійного, є кроки, які слід вжити.

 • Впровадити брандмауер – брандмауер є чудовим захистом від атак SQL, ефективно зупиняючи будь-які дані, які не очікуються та не розпізнаються
 • Нікому не вір – в той час як поля та форми вводу можуть знаходитись за захищеними входами, не забудьте довіряти вводу та не перевіряйте завжди твердження sql
 • Оновлення програмного забезпечення – Часто є краще або сильніше програмне забезпечення, яке допомагає запобігти атакам. Подивіться зробити оновлення, де це доречно
 • Постійно контролюйте нападки на ін’єкцію SQL – утримання очей – прекрасний спосіб швидко реагувати на атаки та обмежувати шкоду
 • Обмежте вхідні поля / вхідні точки – завжди підходити до використання форм та полів введення як потенційних ризиків та застосовувати їх лише тоді, коли це абсолютно необхідно. Ось довідник зробити це.

3. Логін адміністратора / слабкий пароль за замовчуванням

Веб-додатки, конфігурації та програмне забезпечення часто надають адміністративні логіни та паролі за замовчуванням, які мають бути негайно змінені та покращені за допомогою більш захищених даних. Проблема полягає в тому, що зміна облікових даних або вибір більш безпечного пароля часто не помічаються для спрощення внутрішніх, а в деяких випадках і декількох, користувачів.

Хакери не важко проникнути в систему “Admin1” або пароль “Password1”. Логіни та паролі адміністратора повинні мати ту саму суворість та суворі рекомендації, які компанії використовують для всіх своїх облікових даних для входу, і їх слід регулярно оновлювати / переглядати. Це запобіжна проблема, яка потребує лише певної уваги та старанності, щоб їх уникнути.

4. Не додавання HTTPS чи оновлення програмного забезпечення

Це може здатися непродуманим, але реалізація захищених протоколів (HTTPS) на сайті представляє значну перешкоду і стримує хакерів. Захищені протоколи містять зашифровані дані, які майже неможливо зламати. Безпечний сайт також заспокоює відвідувачів і майже необхідність будь-якої фінансової операції, яка відбувається на веб-сайті.

Ще один очевидний крок – підтримка програмного забезпечення та переконайтеся, що ви використовуєте останні, найновіші версії, щоб переконатися, що ви взяли оновлення безпеки та заповнили будь-які потенційні вразливості, які, можливо, вирішили провайдери.

5. Неправильно налаштована безпека, така як Неправомірне перенаправлення

Неправильна конфігурація безпеки може включати декілька різних точок входу або вразливості, але всі вони поділяють типовою відсутністю уваги та обслуговування для базових веб-додатків. Безпечні конфігурації повинні бути чітко визначені та розміщені в коді, який підтримує сайт’s фреймворк, програми, веб-сервер, база даних тощо.

Кожен компонент, який не є належним чином захищеним та налаштованим, дає хакерам можливість отримати доступ до даних і, можливо, навіть поставити під загрозу всю систему.

Інтернет перенаправляє, де дані передаються недійсними – ще одна загальна точка входу для хакерів. Захищений сеанс та передача цих даних на недійсну веб-сторінку для повторного прямого доступу може викрити конфіденційну інформацію та навіть облікові дані для входу користувачів..

Безпечний підхід

Створення регулярних оглядів технічного обслуговування та забезпечення правильності виконання заходів безпеки на кожному рівні розробки та обслуговування пройде довгий шлях до закриття цих отворів для хакерів.

У світовій безпеці Інтернету філософія “цього не трапиться зі мною” є неефективним підходом до безпеки. Успішні атаки на ваш сайт можуть призвести не тільки до дорогих порушень даних, але також можуть призвести до чорного списку пошукових систем та повної втрати цілісності бренду в очах споживачів, клієнтів та партнерів..

Власники веб-сайтів повинні помилятися з боку обережності. Виконайте описані вище дії відразу, щоб не стати мішенню для хакерів. Крім того, ви також можете переконатися, що ви вибрали авторитетного веб-хоста, який не вважається тим, що зазвичай називають хостом “бездоганного”. Поки закордонні уряди та Інтернет-протоколи не знайдуть спосіб обмежити хостинг-сайти, які не захищаються від кулі, ми будемо змушені звертатися до хакерів та злочинців на своїх власних умовах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector