30+ дивовижна статистика WordPress

хостинг для wordpressМаючи більш ніж третину всіх веб-сайтів, що працюють на WordPress (WP), немає сумнівів, що це найпопулярніша і широко застосовувана система управління вмістом навколо. [1] Це CMS за великою кількістю веб-сайтів, ніж дві наступні платформи разом. За даними Keyword.com, “WordPress” гугла 34 мільйони разів на місяць.


Але ця цифра є лише вершиною айсберга, коли мова йде про використання WP, як хорошого, так і поганого. Він найвідоміший як платформа для ведення блогів, але більшість веб-сайтів на платформі – це вітрини електронної комерції, значна частина яких належить компаніям Fortune 500, таких як Fortune.com, CNN та New York Post або таких гігантів, як Microsoft та Facebook News . Це навіть платформа, що стоїть за Whitehouse.gov та офіційним веб-сайтом уряду Швеції. [2]

Якщо ви вперше розглядаєте WP або вам просто цікаво, хто використовує платформу і як вони її використовують, у нас є цифри та історії за ними.

Що робить WordPress таким чудовим конструктором веб-сторінок?

розвиток WordPressСаме цей заголовок може викликати суперечки. В Інтернеті триває бурхлива дискусія щодо того, чи це насправді конструктор сторінок чи просто найкраща платформа для управління вмістом і публікацією вмісту.

Коротка відповідь – це і те, і інше.

Це CMS з широким діапазоном потужних тем для створення сторінок та плагінів, як Beaver Builder та Divi.

Версії 5.0 і новіших версій також мають вбудований редактор за замовчуванням під назвою Gutenberg, який більше нагадує функцію перетягування традиційних розробників веб-сайтів, ніж його стару платформу для редагування слів, що нагадує MS Word. Усі плагіни та теми повинні підтримувати Гутенберг, тому немає проблем з сумісністю.

Де WordPress відрізняється від багатьох розробників веб-сайтів та сторінок, це те, що інші платформи надають хостинг, але вони не дозволяють вам вибрати власне унікальне доменне ім’я, і ви фактично не володієте створеним вами вмістом. Якщо ви хочете перейти на ще одна хостингова платформа, навряд чи ви зможете взяти з собою будь-який вміст вашого веб-сайту. У вас не буде такої проблеми з WordPress.

Дві різні версії WordPress

WordPress має дві версії, wordpress.com та wordpress.org. Версія dot com – це самостійна платформа, яка дає вам безкоштовний базовий веб-сайт, але він може запускати до 5000 доларів на рік за рішення підприємства; це також залишає вас проблемою власності на вміст та відсутністю унікального доменного імені. WordPress.org є абсолютно безкоштовним у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати та зареєструвати доменне ім’я та знайти хостинг-рішення що підтримує технологію WP.

Хоча WordPress спочатку може здатися трохи залякуючим, якщо ви не підковані в техніці, він має досить неглибоку криву навчання. Кодування вбудовано в додатки та теми, але досвідчені кодери можуть змінювати та налаштовувати будь-який код під свої специфікації.

З іншого боку, новачки можуть швидко вчитися як налаштувати WordPress без будь-яких знань з кодування та створити якісний веб-сайт. Це робить його чудовою платформою для новачків і технічних експертів.

Плагіни та теми

Однією з найкращих речей щодо WordPress є технологія та рамки, які підтримують CMS та додають до функціональності веб-сайту. Ми говоримо про розслаблені та інколи насмішники плагіни WP та теми.

Оскільки WordPress є платформою з відкритим кодом, є сотні безкоштовних тем і плагінів для встановлення прямо з Веб-сайт WordPress. Насправді, зараз є 55,094 плагінів у бібліотеці WP. Розробники в усьому світі також створили плагін преміум-класу та теми майже для кожної функції, мети та уподобань.

Що вони роблять?

Теми – це фронтальні рамки, які встановлюються над WP-кодом. Теми оснащені вбудованими модулями та функціями побудови сторінок, які визначають макет та зовнішній вигляд вашого веб-сайту WP.

Безліч безкоштовних та преміальних тем

Є теми, які створені для створення веб-сайтів для конкретних галузей промисловості, таких як нерухомість, журналістика та цифрова комерція, і ви можете використовувати одну із сотень безкоштовних тем на веб-сайті або купувати власні, преміальні теми від таких компаній, як Theme Forest, який має доступно більше 11 000 тем WP. відсотків власників веб-сайтів WordPress використовують преміальні теми, а середня вартість ліцензії на преміальну тему становить 40 доларів США. [3] [4]

Купуючи теми у поважного розробника, ви маєте перевагу підтримки розробників, оновлень та патчів безпеки. Вам також не доведеться турбуватися про масштабованість тем. Їх можна масштабувати вгору або вниз, коли ваш бізнес зростає, не платячи більше, як ви робите з розробниками веб-сайтів.

З безкоштовними темами вам не варто переживати, поки ви завантажуєте їх з веб-сайту WordPress. Ті широко перевірені та переглянуті підтримувати якісне кодування CSS та HTML та перевіряти на стандарти безпеки та конфіденційності. Просто переконайтеся, що ви постійно їх оновлюєте та видаляйте старі теми чи плагіни, які ви більше не використовуєте.

Плагіни – це додатки, які надають вашим веб-сайтам WordPress функціональність. Вони також розділені між тисячами безкоштовних, сторонніх плагінів та преміальних додатків. Незалежно від того, яку функцію чи функцію вам потрібно покращити, користувачеві потрібно не менше десятка плагінів чи віджетів. Вони варіюються від плагінів, які керують електронною поштою, до тих, що покращують безпеку та все, що знаходиться між ними. Ви навіть можете встановити плагін Google Analytics та інтегрувати свій ідентифікатор Google із інформаційною панеллю адміністратора.

Тепер, коли у вас є невелика інформація про те, що таке WordPress і що вона робить, давайте розглянемо ще кілька статистичних даних за платформою.

Використання WordPress

використання WPСтатистичні дані про відсоток веб-сайтів, що працюють на WordPress, не розповідають про те, наскільки широко вона поширена в усьому світі. Ці моменти включають як глобальні, так і конкретні факти та статистику щодо використання WordPress.

 • За підрахунками, WordPress – це сила, що стоїть за 59,9 відсотками всіх систем управління контентом. [5]
 • CMS доступний у 162 різних місцевостях по всьому світу. [6]
 • 71 відсоток усіх блогів WordPress англійською мовою; Наступна найпоширеніша мова – іспанська, з 4,7 відсотками ринку. [7]
 • У 2014 році завантаження неанглійських версій WordPress вперше перейшли до версій англійської мови. [8]
 • Це найпопулярніша платформа для побудови веб-сайтів в Індії, яка складає 47 відсотків частки ринку CMS. [9]
 • Близько 3000 найпопулярніших 10000 веб-сайтів управляє WordPress. [10]
 • Тільки за 2016 рік у блогах WP було опубліковано майже 117 913,148,357 слів. Розміщення трибуналу
 • 17 нових публікацій додаються на веб-сайт WP щосекунди. [11]
 • 805 нових веб-сайтів WP запускаються щодня. [12]

Спільнота та підтримка WordPress

Вас турбує відсутність підтримки з вільною платформою з відкритим кодом? Ця статистика повинна полегшити ваш розум.

 • У WordPress немає генерального директора; ним повністю керують добровольці із спільноти з відкритим кодом. [13]
 • Засновники WordPress, Метт Малленвег та Майк Літтл, створили платформу в 2003 році як журнал B2B. Він створив некомерційний фонд під назвою Фонд WordPress, щоб захистити проект з відкритим кодом та забезпечити, щоб він завжди залишався безкоштовним. [14]
 • У США є 175 і понад 185 WordCamps за межами США. [15] [16]
 • Наразі їх можна знайти 840 Групи MeetUp із загальною кількістю 511 000 активних членів та зростаючих.
 • WordPress відомий своїм віддана спільнота розробників та користувачів. На останньому підрахунку, на форумі WP було понад 2030 000+ відкритих тем.
 • Існує 70 розробників в основній команді розробників WP, і вони написали більше 430 000 рядків коду для створення ядра платформи.
 • Багато розробників, що сприяють зростанню ВП, є добровольцями, але середня зарплата для розробника WP становить 49 185 доларів на рік.

Зростання WordPress

WP не тільки підтримує зростання бізнесу, а сама платформа щодня зростає та розвивається. Ось кілька фактів, які підтверджують це.

 • Остання версія WordPress – 5.2. Він називається Яко, і його завантажено 27 366 583 рази, 300 з часу набору цього речення. Ви можете дивитися лічильник завантажень у режимі реального часу тут.
 • Серед мільйонів веб-сайтів Alexa Top 1 є 74 версії запущених WP.

Підказка: Тільки У 27,9 відсотка користувачів встановлена ​​остання версія WordPress. Обов’язково оновіть або встановіть найновішу версію WP. Він включає новий редактор за замовчуванням, і він менш вразливий для злому.

Залучення соціальних медіа

Один з найбільш основних способів збільшення трафіку вашого веб-сайту та загальної присутності в Інтернеті – через соціальні медіа. WordPress також може допомогти у сфері соціального залучення.

Плагіни та теми WordPress

Обмеження функціональності вашого веб-сайту WP обмежені лише встановленими плагінами. Ось кілька статистичних даних щодо розробки та використання плагінів.

Підказка: Однією з найбільших уразливостей веб-сайтів WP є використання застарілих плагінів та тем. Оновіть свої плагіни, переконайтеся, що відразу встановіть патчі безпеки та повністю видаліть старі, застарілі, невикористані та непідтримувані плагіни. Відключення їх не робить їх більш безпечними.

Підказка: Використовуйте лише плагіни від авторитетних розробників, які були протестовані та перевірені.

Безпека WordPress

Навіть якщо ви не займаєтесь електронною комерцією, безпека в Інтернеті все ще важлива. Це цифри, які стоять за безпекою веб-сайту WP, хорошими та поганими.

 • Популярність робить вас мішенню. У дослідженні, проведеному Сукурі, більше 70 відсотків усіх заражених веб-сайтів працювали на WP.
 • Вісім відсотків цих злому були пронизаний через вхідні двері через слабкі паролі.
 • Найкращі зламані імена користувачів були адміністратор, тест, адміністратор, root
 • Один з найбільших ризиків працює застарілі версії основного програмного забезпечення WP.
 • Менше ніж 1/3 власників сайтів WordPress використовують останню версію. Це створює a серйозний ризик безпеки.
 • 41 відсоток подвигів було допущені недоліки безпеки в хостинг-платформах.
 • Розбиття вразливості безпеки виглядає приблизно так:
  • 52 відсотки від старих або ненадійних плагінів
  • 37 відсотків від ядра WP
  • 11 відсотків від тем
 • Існує більше 90 000 атак на веб-сайти WP за хвилину.
 • Недосконалий плагін WordPress був причиною найбільшої журналістської витоку усіх часів Panama Papers. Цей витік призводить до викриття 4,8 мільйона електронних листів.
 • The найпоширеніші подвиги WP є задніми дверями, завантажуваними файлами, аптеками та зловмисними переадресаціями.

Підказка: Ніколи не використовуйте пароль за замовчуванням на будь-якій платформі.

Вибір хостингової платформи WordPress

Популярність WordPress полягає не лише в його масштабованості та універсальності, а в тому, що її легко та легко інтегрувати в цілий спектр середовищ. Єдині витрати, пов’язані з використанням WP, – це придбання теми та плагінів, реєстрація домену та хостинг. Це може заробити всього 50 доларів на рік. [30]

Багато хостингових пакетів нададуть вам реєстрацію домену як частину послуги, і вони навіть підпишуться на вказані доменні адреси електронної пошти. Якщо у вас є лише один веб-сайт, вибір одного хоста та реєстратора домену повинен бути достатнім. Але, якщо ви користуєтеся веб-сайтом із великим обсягом або кількома доменами, може бути краще, щоб реєстратор та хостинг-платформа були окремими.

Шукаючи найкраще хостинг рішення для вашого веб-сайту WP, врахуйте наступне:

 • Мінімальні вимоги. Будь-яка хостингова платформа повинна підтримувати мінімальні вимоги WP до PHP версії 7.3 або новішої, MySQL версії 5.6 або вище або MariaDB версії 10.1 і новіших, і мати підтримку HTML.
 • Безпека. Ви повинні вибрати хостинг-платформу, на якій використовується найвища безпека та стандарти шифрування.
 • Масштабованість. Ви хочете отримати максимально можливу швидкість і пропускну здатність, а також інших ресурсів, достатніх для вашого типу веб-сайту, очікуваного трафіку та зростання.
 • Підтримка. Клієнтська підтримка повинна бути доступна цілодобово різними методами.
 • Час роботи. Багато хостингових послуг гарантують певний відсоток часу роботи; 99+ відсотків – це стандарт, але обов’язково отримайте цю гарантію в письмовій формі.

Якщо ваш веб-сайт працює з комп’ютера з ОС Linux, він сумісний з PHP та MySQL. Хостингові платформи, що підтримують ОС Windows, сумісні з ASP, .NET, Microsoft Access та Microsoft SQL (MSSQL).

Фінальні думки

Тепер, коли у вас є деякі факти, які підтверджують те, що багато хто з нас уже знає про переваги WordPress, ви можете розпочати роботу сьогодні, створивши ідеальний веб-сайт для публікації свого блогу, розваги своєї аудиторії чи розширення вашого інтернет-бізнесу. Просто переконайтесь, що ви також прислухаєтесь до попереджень про безпеку та SEO, щоб забезпечити захист ваших веб-сайтів та трафіку від поширених кіберзагроз, а також, щоб ваш WP був налаштований та максимізований для покращення рейтингу пошукової системи та доставки вмісту..

[1] https://kinsta.com/wordpress-market-share/
[2] Виграш WP
[3] https://themeforest.net/
[4] https://winithemes.com/blog/infographic-the-current-capacity-of-wordpress/
[5] https://w3techs.com/technologies/details/cm-wordpress/all/all
[6] https://digital.com/blog/wordpress-stats/
[7] https://99firms.com/blog/wordpress-statistics/
[8] http://www.wpblogington.com/data/wordpress-2015.php
[9] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[10] http://trends.builtwith.com/cms
[11] http://torquemag.io/13-surprising-wordpress-statistics/
[12] https://w3techs.com
[13] https://www.isitwp.com/interesting-wordpress-stats-facts/
[14] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[15] https://central.wordcamp.org/news/2016/03/30/wordcamps-in-2015/
[16] https://www.codeinwp.com/blog/mesmerizing-wordpress-stats/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector