21 прийоми підвищення швидкості веб-сайту

повільне завантаженняШвидкість вашого веб-сайту може мати великий вплив на трафік, конверсії та дохід. Як показник продуктивності, швидкість не варто недооцінювати. Згідно з Акамі, майже половина всіх користувачів Інтернету очікує, що веб-сторінка завантажиться за дві секунди, а 40% користувачів завантажать веб-сайт, якщо на завантаження піде більше трьох секунд.


В “Чому значення веб-продуктивності: чи відводять клієнтів ваш сайт?”, У дослідженні Gomez за 2010 рік, яке опитувало 1500 інтернет-покупців про те, як ефективність веб-сайтів впливає на їхню поведінку в Інтернеті, ми дізнаємось наступне:

 • “Збільшення часу завантаження веб-сайту з 2 до 10 секунд збільшило швидкість залишення сторінки на 38%.”
 • “Під час пікових періодів руху більше 75% споживачів виїхали до конкурента’веб-сайт замість того, щоб зазнати затримки.”

Щоб ще більше підкреслити вплив, який швидкість веб-сайту чинить на поведінку споживачів, дослідження Aberdeen Group показує, що лише затримка часу на завантаження на одну секунду призводить до зменшення конверсій на веб-сайті на 7%. Крім того, перегляд сторінок зменшується на 11%, а задоволеність клієнтів падає на 16%. Наче це не було’t достатньо, щоб перейти додому та запропонувати нам перегони, щоб оптимізувати час завантаження веб-сайту, власники також повинні знати, що Google використовує швидкість веб-сайту як фактор ранжування вашого сайту на сторінці результатів пошуку.

Підводячи підсумок, повільний веб-сайт призведе до наступного:

 • Менше трафіку та переглядів сторінок
 • Зменшення конверсій
 • Падіння продажів
 • Негативно впливає на імідж марки

Як провідний ресурс щодо створення успішного веб-сайту, HostingFacts.com представляє наступні поради та рекомендації щодо підвищення швидкості веб-сайту..

Швидкість вашого веб-сайту може мати великий вплив на трафік, конверсії та дохід. Як показник продуктивності, швидкість не варто недооцінювати. Згідно з Акамі, майже половина всіх користувачів Інтернету очікує, що веб-сторінка завантажиться за дві секунди, а 40% користувачів завантажать веб-сайт, якщо на завантаження піде більше трьох секунд.

У дослідженні «Чому питання веб-продуктивності: чи відводять клієнтів ваш сайт?», У дослідженні Gomez 2010 року, яке опитувало 1500 інтернет-покупців про те, як ефективність веб-сайту впливає на їх поведінку в Інтернеті, ми дізнаємось наступне:

 • “Збільшення часу завантаження веб-сайтів з 2 до 10 секунд збільшило показник залишення сторінки на 38%.”
 • “Під час пікових періодів руху більше 75% споживачів виїжджали на веб-сайт конкурента, а не зазнавали затримки.”

Щоб ще більше підкреслити вплив, який швидкість веб-сайту чинить на поведінку споживачів, дослідження Aberdeen Group показує, що лише затримка часу на завантаження на одну секунду призводить до зменшення кількості конверсій на 7%. Крім того, перегляд сторінок зменшується на 11%, а задоволеність клієнтів падає на 16%. Як би цього було недостатньо для того, щоб повернутися додому і змусити нас бігти, щоб оптимізувати час завантаження нашого веб-сайту, власники також повинні знати, що Google використовує швидкість веб-сайту як фактор ранжування вашого сайту на сторінці результатів пошуку..

Підводячи підсумок, повільний веб-сайт призведе до наступного:

 • Менше трафіку та переглядів сторінок
 • Зменшення конверсій
 • Падіння продажів
 • Негативно впливає на імідж марки

Як провідний ресурс щодо створення успішного веб-сайту, HostingFacts.com представляє наступні поради та рекомендації щодо підвищення швидкості веб-сайту. У цьому посібнику ми торкнемось наступних моментів:

Contents

Крок 1: Видаліть зайві плагіни та надбудови

Розглянемо тематичне дослідження Майка, в якому він проаналізував швидкість свого веб-сайту та оптимізував його так, щоб він перейшов від 4,23 секунди часу завантаження до лише 1,33 секунди часу завантаження. Чому його веб-сайт був таким повільним? Одне слово. Плагіни.

видалити плагінНепотрібні додатки та додатки можуть суттєво вплинути на швидкість вашого веб-сайту. У Майку’У цьому випадку він виявив, що приголомшливі 86% часу завантаження веб-сайту були пов’язані з плагінами. Якщо ви використовуєте такі CMS, як WordPress (користувачі можуть захотіти встановити P3 або Профілер продуктивності плагіна, які скануватимуть ваші плагіни WordPress, щоб знайти вузькі місця та створити звіт про те, як кожен плагін впливає на ефективність вашого веб-сайту), Drupal або Joomla, дуже важливо звернути увагу на плагіни та додатки, які можуть уповільнити ваш веб-сайт.

При вирішенні цього питання важливо не зосередитись лише на кількості встановлених плагінів, але і на якість цих плагінів. Зверніть увагу на плагіни, які завантажують зайві сценарії та стилі. Також видаліть плагіни, які виконують безліч віддалених запитів, а також плагіни, що збільшують кількість запитів до бази даних на кожній сторінці вашого веб-сайту.

Підсумок: використовуйте плагіни, які абсолютно необхідні для підвищення функціональності вашого веб-сайту. Відмовтеся від решти.

Розглянемо тематичне дослідження за Майк, в якому він проаналізував швидкість свого веб-сайту та оптимізував його так, що він зайняв від 4,23 секунди час завантаження до всього 1,33 секунди часу завантаження. Чому його веб-сайт був таким повільним? Одне слово. Плагіни.

Непотрібні додатки та додатки можуть суттєво вплинути на швидкість вашого веб-сайту. У випадку Майка він виявив, що приголомшливі 86% часу завантаження його веб-сайту пов’язані з плагінами. Якщо ви використовуєте такі CMS, як WordPress (користувачі можуть захотіти встановити P3 або Профілер продуктивності плагіна, які скануватимуть ваші плагіни WordPress, щоб знайти вузькі місця та створити звіт про те, як кожен плагін впливає на ефективність вашого веб-сайту), Drupal або Joomla, дуже важливо звернути увагу на плагіни та додатки, які можуть уповільнити ваш веб-сайт.

При вирішенні цього питання важливо не зосередитись лише на кількості встановлених плагінів, але і на якість цих плагінів. Зверніть увагу на плагіни, які завантажують зайві сценарії та стилі. Також видаліть плагіни, які виконують безліч віддалених запитів, а також плагіни, що збільшують кількість запитів до бази даних на кожній сторінці вашого веб-сайту.

Підсумок: використовуйте плагіни, які абсолютно необхідні для підвищення функціональності вашого веб-сайту. Відмовтеся від решти.

Крок 2. Зменшіть або усуньте кількість кнопок соціального обміну на вашому веб-сайті

зменшити кнопки спільного використанняНе впадайте в оману, що наявність на вашому веб-сайті кнопок соціального обміну завжди є хорошою справою. Це ні’т. Існує небагато досліджень, які підтверджують значне збільшення трафіку веб-сайтів через наявність кнопок соціального обміну. Все, що це робиться, це заплутати відвідувачів.

Оскільки більшість кнопок соціального обміну працює з JavaScript, занадто багато кнопок можуть створювати проблеми з ефективністю веб-сайту. Якщо на сайті соціальних медіа є відключення, це може бути суттєвим наслідки для веб-сайтів із встановленою кнопкою.

Замість того, щоб мати асортимент кнопок, відредагуйте їх до найважливіших чи іншим чином встановіть їх навантаження асинхронно, щоб відключення не впливали негативно на швидкість вашого веб-сайту.

Не впадайте в оману, що наявність на вашому веб-сайті кнопок соціального обміну завжди є хорошою справою. Це не так Існує небагато досліджень, які підтверджують значне збільшення трафіку веб-сайтів через наявність кнопок соціального обміну. Все, що це робиться, це заплутати відвідувачів.

Оскільки більшість кнопок соціального обміну працює з JavaScript, занадто багато кнопок можуть створювати проблеми з ефективністю веб-сайту. Якщо на сайті соціальних медіа є відключення, це може бути суттєвим наслідки для веб-сайтів із встановленою кнопкою.

Замість того, щоб мати асортимент кнопок, відредагуйте їх до найважливіших чи іншим чином встановіть їх навантаження асинхронно, щоб відключення не впливали негативно на швидкість вашого веб-сайту.

Крок 3. Налаштуйте всі коди відстеження Analytics і коди рекламних мереж для асинхронного завантаження

Коди відстеження Analytics та рекламні мережі’ коди можуть уповільнити ваш веб-сайт. Іноді віддалені сервери повільні або вони знижуються, і результат – тривалий час завантаження вашого веб-сайту. аналітика сайту

Однак якщо ви налаштуєте коди для асинхронна доставка, ви можете переконатись, що сервер переможе чи повільно виграє’t негативно впливає на швидкість вашого веб-сайту.

Крок 4: Використовуйте Заголовки закінчується

заголовок сайтуЯк відомо, швидкість роботи сервера є ключовим фактором швидкості вашого веб-сайту. Більше запитів серверів означає більш повільний веб-сайт. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся заголовками Expires.

Закінчується Заголовки скорочують час завантаження відвідувачів, що повертаються, повідомляючи їх браузеру, коли запитувати файли з сервера або коли завантажувати файл із кешу браузера. Наприклад, ви можете налаштувати заголовок Expires лише для того, щоб запитувати певний файл раз на місяць, а до цього файл буде зберігатися та завантажуватися з кеша.

Ваш веб-сайт виграє від використання заголовків Expires двома способами. По-перше, це зменшить кількість HTTP-запитів на сервері. По-друге, оскільки один і той же файл не потрібно запитувати знову і знову, завантаження вашого сервера буде менше.

Щоб скористатися заголовками терміну дії на своєму веб-сайті, виконайте наступні дії цей підручник від GTmetrix.

Як відомо, швидкість роботи сервера є ключовим фактором швидкості вашого веб-сайту. Більше запитів серверів означає більш повільний веб-сайт. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся заголовками Expires.

Закінчується Заголовки скорочують час завантаження відвідувачів, що повертаються, повідомляючи їх браузеру, коли запитувати файли з сервера або коли завантажувати файл із кешу браузера. Наприклад, ви можете налаштувати заголовок Expires лише для того, щоб запитувати певний файл раз на місяць, а до цього файл буде зберігатися та завантажуватися з кеша.

Ваш веб-сайт виграє від використання заголовків Expires двома способами. По-перше, це зменшить кількість HTTP-запитів на сервері. По-друге, оскільки один і той же файл не потрібно запитувати знову і знову, завантаження вашого сервера буде менше.

Щоб скористатися заголовками терміну дії на своєму веб-сайті, виконайте наступні дії цей підручник від GTmetrix.

Крок 5: Увімкніть кешування веб-сайтів

Кешування веб-сайтівКешування значно скорочує час завантаження вашого сайту, зберігаючи на сайті відвідувача версію свого веб-сайту’s браузер і завантажуючи цю версію щоразу, коли вони повертаються. Потім кеш зберігається та використовується до тих пір, поки веб-сайт не буде оновлений або не встановлено для оновлення.

Згідно з дослідженнями, використання повного кешу для веб-сайту має надзвичайний вплив на час завантаження: від 2,4 секунди до 0,9 секунди!

Щоб увімкнути кешування, потрібно спочатку визначити, яку платформу ви використовуєте. Ви можете встановити додатки нижче, якщо ви використовуєте WordPress:

Один з найкращих вдосконалених плагінів кешування та оптимізації продуктивності на ринку зараз Ракета WP. Це вимагає інвестицій, але результати того варті. Якщо ви використовуєте Drupal як платформу, дотримуйтесь цього посібник з методик оптимізації.

Для отримання додаткової інформації про те, як увімкнути кешування, дотримуйтесь цих чудових навчальних посібників:

Кешування значно скорочує час завантаження вашого сайту, зберігаючи версію свого веб-сайту у веб-переглядачі відвідувача та завантажуючи цю версію кожного разу, коли вони повертаються. Потім кеш зберігається та використовується до тих пір, поки веб-сайт не буде оновлений або не встановлено для оновлення.

Згідно з дослідженнями, використання повного кешу для веб-сайту має надзвичайний вплив на час завантаження: від 2,4 секунди до 0,9 секунди!

Щоб увімкнути кешування, потрібно спочатку визначити, яку платформу ви використовуєте. Ви можете встановити додатки нижче, якщо ви використовуєте WordPress:

Один з найкращих вдосконалених плагінів кешування та оптимізації продуктивності на ринку зараз Ракета WP.  Це вимагає інвестицій, але результати того варті. Якщо ви використовуєте Drupal як платформу, дотримуйтесь цього посібник з методик оптимізації.

Для отримання додаткової інформації про те, як увімкнути кешування, дотримуйтесь цих чудових навчальних посібників:

Крок 6: Використовуйте мережу доставки вмісту (CDN)

Веб-сайти, розміщені на американських серверах, завантажуватимуться швидше для користувачів у США (або відвідувачів із послугою VPN в США). Однак користувачі з інших куточків земної кулі відчують повільніший веб-сайт. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся Мережею доставки вмісту або CDN, яка перерозподілить файли вашого веб-сайту по мережі серверів, розташованих в різних куточках світу. Це значно пришвидшить ваш веб-сайт для користувачів інших країн.

В тематичне дослідження Меттью Вудварда, показано, що використання CDN збільшує швидкість веб-сайту на цілих 60%.

Нижче наведено два найкращі варіанти CDN:

 • Хмара (із ідеально прекрасним безкоштовним планом)
 • KeyCDN

Веб-сайти, розміщені на американських серверах, завантажуватимуться швидше для користувачів у США (або відвідувачів із послугою VPN в США). Однак користувачі з інших куточків земної кулі відчують повільніший веб-сайт. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся Мережею доставки вмісту або CDN, яка перерозподілить файли вашого веб-сайту по мережі серверів, розташованих в різних куточках світу. Це значно пришвидшить ваш веб-сайт для користувачів інших країн.

В тематичне дослідження Меттью Вудварда, показано, що використання CDN збільшує швидкість веб-сайту на цілих 60%.

Нижче наведено два найкращі варіанти CDN:

 • Хмара (із ідеально прекрасним безкоштовним планом)
 • KeyCDN

Крок 7: вивантажте веб-хостинг для кращого

вибрати веб-хостингуТреба сказати, що іноді просто потрібно їхати з a кращий веб-хост. Якщо ви наполегливо працювали над тим, щоб зробити свій веб-сайт швидшим і вичерпали всі інші можливості, але все ще відчуваєте повільний час завантаження, можливо, прийде час змінити веб-хостингу.

Маркус Тейлор, в журналі Smashing, обговорював, як двоє його клієнтів, які мають обидва подібні веб-сайти, використовували різні хостинг-провайдери та відчували різкі відмінності у часі відгуку веб-сайтів..

Клієнт, який використовував надійний, виділений сервер для розміщення свого сайту, пережив 7-миллисекундний DNS-час відповіді, а клієнт, який використовував дешевий сервер, переживав 250-миллисекундний DNS-час відповіді. Плагіни та налаштування допоможуть вам отримати лише якісний веб-хост.

Через важливість вибір хорошого веб-хостингу, рекомендується прочитати огляди хостингу, щоб визначити, який веб-хост найкраще обслуговуватиме ваш веб-сайт’s потреби. Ви також повинні порівнювати веб-хостів, щоб ви могли прийняти найбільш усвідомлене рішення.

Тут, на HostingFacts.com, ми виконали домашнє завдання та знайшли трійку найкращих хостинг-провайдерів, щоб отримати час завантаження менше 500 мілісекунд:

 1. А2 хостинг – приблизно 300 мілісекунд
 2. SiteGround – приблизно 400 мілісекунд
 3. Хмара HostGator – приблизно 500 мілісекунд

Використання таких будівельників, як Wix, позбавляє від необхідності знайти якісного веб-хоста, але для решти нас важливо зробити домашнє завдання, щоб знайти найкращий варіант.

Треба сказати, що іноді просто потрібно пройти з кращим веб-хостом. Якщо ви наполегливо працювали над тим, щоб зробити свій веб-сайт швидшим і вичерпали всі інші можливості, але все ще відчуваєте повільний час завантаження, можливо, прийде час змінити веб-хостингу.

Маркус Тейлор, в журналі Smashing, обговорював, як двоє його клієнтів, які обидва мали подібні веб-сайти, використовували різні хостинг-провайдери та відчували різкі відмінності у часі відгуку веб-сайтів. Клієнт, який використовував надійний, виділений сервер для розміщення свого сайту, зазнав часу відгуку DNS 7 мілісекунд, а клієнт, який використовував дешевий сервер відчував час відгуку DNS у 250 мілісекунд. Плагіни та налаштування допоможуть вам отримати лише якісний веб-хост.

У зв’язку з важливістю вибору хорошого веб-хостингу, рекомендується ознайомитися розміщення оглядів визначити, який веб-хост найкращим чином відповідає потребам вашого веб-сайту. Ви також повинні порівняйте веб-хостів тож ви можете прийняти найбільш усвідомлене рішення.

Тут, на HostingFacts.com, ми виконали домашнє завдання та знайшли трійку найкращих хостинг-провайдерів, щоб отримати час завантаження менше 500 мілісекунд:

 1. А2 хостинг – приблизно 300 мілісекунд
 2. SiteGround – приблизно 400 мілісекунд
 3. Хмара HostGator – приблизно 500 мілісекунд

Використання будівельники як Wix позбавляється від необхідності знайти якісного веб-хоста, але для решти нас важливо зробити домашнє завдання, щоб знайти найкращий варіант.

Крок 8: Переключіть тему свого веб-сайту

Тема веб-сайту може сильно вплинути на швидкість цього веб-сайту. Помірний код або занадто довгий і погано написаний код знизить ефективність роботи вашого веб-сайту. Для прикладу того, скільки різниця може змінити тематику веб-сайту в його швидкості, читайте тематичне дослідження Джуліана Фернандеса, в якому він зміг скоротити час завантаження з 630 мс до 172 мс, просто переключивши тему на краще написане один.

Підсумок: не орієнтуйтеся лише на вигляд теми, вибираючи її для вашого веб-сайту; подумайте, як ця тема вплине на швидкість вашого веб-сайту.

Крок 9: Використовуйте Google Pagespeed

PageSpeed ​​- це серверний модуль з відкритим кодом, який покращує швидкість вашого веб-сайту шляхом внесення змін та налаштувань на сервер і файли відповідно до найкращих практик.

Встановлення Сторінка швидкості Ви вимагаєте трохи технічної кмітливості, але це можна зробити. З іншого боку, ви завжди повинні мати можливість попросити вашого веб-хоста / розробників зробити встановлення.

PageSpeed ​​- це серверний модуль з відкритим кодом, який покращує швидкість вашого веб-сайту шляхом внесення змін та налаштувань на сервер і файли відповідно до найкращих практик.

Встановлення Сторінка швидкості Ви вимагаєте трохи технічної кмітливості, але це можна зробити. З іншого боку, ви завжди повинні мати можливість попросити вашого веб-хоста / розробників зробити встановлення.

Крок 10: Використовуйте менші файли зображень

Великі розміри зображень (1 Мб або більше) призводять до прив’язки ресурсів сервера та потребують більше часу для завантаження. Використовуйте такі інструменти, щоб оптимізувати файли зображень на вашому веб-сайті, щоб зменшити їх, переконавшись, що якість зображення не порушена:

Крок 11: Стисніть файли свого веб-сайту за допомогою Gzip

Файли меншого розміру призводять до більш швидкого завантаження. Як і у випадку стиснення звичайних комп’ютерних файлів, Gzip зменшує розмір файлів вашого веб-сайту, стискаючи їх у zip-файли.

Smashing Magazine висвітлює випадок веб-сайту від 68 КБ до 13 КБ, включивши Gzip.

Використовуй це посібник від GTmetrix щоб увімкнути Gzip на своєму веб-сайті.

Крок 12: Очистіть свою базу даних на регулярній основі

Очищення бази данихДеякі CMS, такі як WordPress, а також додатки, зберігають дані у вашій базі даних, що в свою чергу сповільнює ваш веб-сайт з часом.

Функції WordPress, такі як ввімкнення змін після публікації, пінгбаків та зворотних зворотів, значною мірою залежать від вашої бази даних для зберігання. Також будьте обережні до плагінів, які зберігають статистичні дані та дані користувачів та журнали.

Щоб виправити це, регулярно чистіть базу даних, використовуючи автоматизовані плагіни, як-от WP-оптимізація (для WordPress). Якщо у вас є будь-яка інша платформа, використовуйте цей ресурс чистити базу даних вручну. Ці заходи часто не помічають власників веб-сайтів, але вони можуть мати величезний вплив на підвищення швидкості вашого веб-сайту.

Деякі CMS, як WordPress, а також додатки, зберігають дані у вашій базі даних, що в свою чергу сповільнює ваш веб-сайт із часом. Функції WordPress, такі як ввімкнення змін після публікації, пінгбаків та зворотних зворотів, значною мірою залежать від вашої бази даних для зберігання. Також будьте обережні до плагінів, які зберігають статистичні дані та дані користувачів та журнали.

Щоб виправити це, регулярно чистіть базу даних, використовуючи автоматизовані плагіни, як-от WP-оптимізація (для WordPress). Якщо у вас є будь-яка інша платформа, використовуйте цей ресурс чистити базу даних вручну. Ці заходи часто не помічають власників веб-сайтів, але вони можуть мати величезний вплив на підвищення швидкості вашого веб-сайту.

Крок 13: Зменшіть кількість файлів Javascript та CSS на вашому веб-сайті

Веб-переглядач відвідувача може розглядати всі файли JavaScript та CSS на вашому веб-сайті як окремі файли. Це, у свою чергу, створює кілька запитів, що сповільнює час завантаження вашого веб-сайту. Ви можете зменшити кількість цих окремих файлів або зменшити їх, помістивши їх в одне місце.

Крок 14: Усуньте кілька фонових зображень

Наявність декількох фонових зображень призводить до декількох запитів на ваш сервер для завантаження зображень. Більше запитів призводить до більш повільного часу завантаження. Це можна виправити, комбінуючи фонні зображення лише в один файл. Використовуйте спрайти зображень, щоб переконатися, що веб-переглядачам потрібно зробити лише один запит на завантаження фонового зображення.

Багато шаблонів веб-сайтів складаються з декількох різних фонових зображень. Поєднуючи їх в одне ціле, ви досягаєте трьох речей. По-перше, ви мінімізуєте кількість запитів на ваш сервер. Ви також зменшите кількість байтів, які браузер повинен завантажити. Нарешті, ви зменшуєте затримки в обидва кінці, викликані завантаженням вашого сервера з інших місць.

Зробіть свій веб-сайт швидшим, використовуючи SpriteMe. Це Стаття про розбиття журналу також робить хороші пропозиції.

Наявність декількох фонових зображень призводить до декількох запитів на ваш сервер для завантаження зображень. Більше запитів призводить до більш повільного часу завантаження. Це можна виправити, комбінуючи фонні зображення лише в один файл. Використовуйте спрайти зображень, щоб переконатися, що веб-переглядачам потрібно зробити лише один запит на завантаження фонового зображення.

Багато шаблонів веб-сайтів складаються з декількох різних фонових зображень. Поєднуючи їх в одне ціле, ви досягаєте трьох речей. По-перше, ви мінімізуєте кількість запитів на ваш сервер. Ви також зменшите кількість байтів, які браузер повинен завантажити. Нарешті, ви зменшуєте затримки в обидва кінці, викликані завантаженням вашого сервера з інших місць.

Зробіть свій веб-сайт швидшим, використовуючи SpriteMe.  Це Стаття про розбиття журналу також робить хороші пропозиції.

Крок 15: Використовуйте єдине відкрите з’єднання, щоб зробити запити сервера

use-httpЗазвичай запити на серверні файли виконуються індивідуально. Відкривається з’єднання, захоплюється файл, з’єднання закривається, і відкривається нове з’єднання для наступного захоплення файлу. Це неефективно, що призводить до більшого використання пам’яті та більш повільного часу завантаження веб-сайту.

Використовуйте HTTP-режим збереження, щоб усі запити файлів здійснювалися через одне відкрите з’єднання. Процес досить простий. Просто скопіюйте та вставте наступний код у файл .htaccess:

Налаштування заголовка З’єднання збережене

Залежно від вашого сервера, ви також можете виконувати кроки тут або тут щоб дозволити зберегти життя.

Зазвичай запити на серверні файли виконуються індивідуально. Відкривається з’єднання, захоплюється файл, з’єднання закривається, і відкривається нове з’єднання для наступного захоплення файлу. Це неефективно, що призводить до більшого використання пам’яті та більш повільного часу завантаження веб-сайту.

Використовуйте HTTP-режим збереження, щоб усі запити файлів здійснювалися через одне відкрите з’єднання. Процес досить простий. Просто скопіюйте та вставте наступний код у файл .htaccess:

Налаштування заголовка З’єднання збережене

Залежно від вашого сервера, ви також можете виконувати кроки тут або тут щоб дозволити зберегти життя.

Крок 16: Сканування несправних посилань у URL-адресах JavaScript, CSS та зображень

Якщо ви порушили посилання в URL-адресах JavaScript, CSS чи зображень, ваш веб-сайт може зазнати невдало повільного завантаження. Вам слід сканувати ці несправні посилання та вирішити їх, щоб покращити перегляд відвідувачів. Поки ви шукаєте, шукайте всі інші непрацюючі посилання, які не обов’язково впливають на швидкість вашого веб-сайту, але негативно впливають на досвід роботи користувачів..

Крок 17: Розмістіть усі зображення на власному веб-сайті

Гаряча посилання на зображення, або “рядкове з’єднання” це коли ви уникаєте завантаження зображень на свій власний сервер, просто посилаючись на зображення на іншому веб-сайті. Теоретично це дозволяє економити пропускну здатність, але це може фактично знизити швидкість вашого веб-сайту, особливо якщо веб-сайт хостингу зображень не працює або сам повільно завантажується.

Хорошим правилом є розміщення зображень на власному веб-сайті, перш ніж посилатися на них.

Крок 18: Розмістіть якомога більше файлів на власному сервері

Майже неминуче, що ваш веб-сайт буде покладатися на інші веб-сайти для файлів, таких як вбудовані відео та інша мультимедіа. Однак якщо зовнішніх запитів занадто багато або ви просите з повільних веб-сайтів, швидкість вашого веб-сайту буде негативно впливати.

Обмежте цю можливість, розмістивши якомога більше файлів на власному сервері. Не забудьте перевірити надійність веб-сайтів, на які ви звертаєтесь із запитом.

Крок 19: Перевірте якість вашої CMS

Як структура всього вашого веб-сайту, CMS може впливати на швидкість вашого веб-сайту. Шановні CMS, такі як WordPress та Drupal, а також простий HTML ідеально підходять для оптимізації часу завантаження вашого веб-сайту. Менш авторитетні CMS піддають вашому веб-сайту ризик за повільніше завантаження. Важливо, щоб ви запускали тести та виконували домашні завдання, щоб переконатися, що ваша CMS найкраща для оптимізації швидкості веб-сайту.

Як структура всього вашого веб-сайту, CMS може впливати на швидкість вашого веб-сайту. Шановні CMS, такі як WordPress та Drupal, а також простий HTML ідеально підходять для оптимізації часу завантаження вашого веб-сайту. Менш авторитетні CMS піддають вашому веб-сайту ризик за повільніше завантаження. Важливо, щоб ви запускали тести та виконували домашні завдання, щоб переконатися, що ваша CMS найкраща для оптимізації швидкості веб-сайту.

Крок 20: Зверніть увагу на те, чи зменшуються ваші Php-файли на веб-сайті

Незважаючи на те, що PHP все, окрім випадків, не потребує введення тієї ж інформації на ваш веб-сайт знову і знову, він також може уповільнити ваш веб-сайт. Ви можете виправити це з двох моментів: замінити PHP-файли статичними HTML-файлами або, якщо зможете’t це робити, використовуйте прискорювач PHP.

Прискорювачі PHP корисні для сайтів, яким доводиться сильно покладатися на PHP. Це Стаття у Вікіпедії корисно перерахувати кілька хороших прискорювачів PHP, які ви можете використовувати.

Незважаючи на те, що PHP все, окрім випадків, не потребує введення тієї ж інформації на ваш веб-сайт знову і знову, він також може уповільнити ваш веб-сайт. Ви можете виправити це з двох дій: замінити PHP-файли статичними HTML-файлами або, якщо ви цього не можете, скористайтеся прискорювачем PHP.

Прискорювачі PHP корисні для сайтів, яким доводиться сильно покладатися на PHP. Це Стаття у Вікіпедії корисно перерахувати кілька хороших прискорювачів PHP, які ви можете використовувати.

Крок 21: Вимкнення зовнішньої гарячої посилання ваших власних зображень

Якщо інші веб-сайти гарячі посилання на ваші власні зображення, вони по суті зривають вашу пропускну здатність. Кожен раз, коли хтось із їх відвідувачів намагається переглянути зображення, на ваш сервер надсилається запит. Вимкніть гарячу посилання, щоб цього не сталося!

Дотримуйтесь порад, наведених у цьому стаття про Гонкіат щоб уникнути гарячого посилання ваших зображень. Додатково це інструмент дозволяє генерувати .htaccess файл для запобігання гарячого посилання ваших зображень.

Якщо інші веб-сайти гарячі посилання на ваші власні зображення, вони по суті зривають вашу пропускну здатність. Кожен раз, коли хтось із їх відвідувачів намагається переглянути зображення, на ваш сервер надсилається запит. Вимкніть гарячу посилання, щоб цього не сталося!

Дотримуйтесь порад, наведених у цьому стаття про Гонкіат щоб уникнути гарячого посилання ваших зображень. Додатково це інструмент дозволяє генерувати .htaccess файл для запобігання гарячого посилання ваших зображень.

Почніть з тестування швидкості вашого веб-сайту!

Тепер, коли ви дотримуєтесь наведених вище порад та рекомендацій, щоб покращити швидкість та ефективність роботи свого веб-сайту, знайдіть хвилину, щоб перевірити швидкість вашого веб-сайту, щоб побачити вплив, який ми зробили. Не забудьте залишити коментар нижче, якщо ми допомогли вам оптимізувати та покращити якість вашого веб-сайту.

Це мої улюблені інструменти для оцінки швидкості вашого веб-сайту:

Тест на швидкість веб-сайту Pingdom: Цей інструмент дозволяє зосередитись на скороченні часу завантаження вашого веб-сайту та зменшенні кількості запитів на сервер, які робляться. Крім того, він має інструмент порівняння, який дозволяє побачити, як працює ваш веб-сайт щодо інших веб-сайтів.

GTMetrix: Тут вам дають оцінку від A до F після аналізу Google Pagespeed Insights та Yslow. Надаються пропозиції щодо оптимізації.

Аналізатор веб-сторінок: Використовуйте цей інструмент, щоб дізнатися інформацію про розмір сторінки та час завантаження. Пропозиції щодо вдосконалення надаються.

Інформація про Google Pagespeed: Тут ви отримуєте бал до 100. Прикольною особливістю є те, що цей інструмент дозволяє перевірити швидкість мобільності.

Yslow: Цей інструмент для вимірювання швидкості веб-сайту втрачає правила Yahoo!.

Тест веб-сторінки: Тут швидкість вашого веб-сайту оцінюється за шкалою, що доходить до 100.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map