En İyi Bayi Barındırma

bayi barındırma işleminin nasıl çalıştığını gösteren resimBir hosting satıcısı olarak, internette başkalarına yer sattığınız bir işletme oluşturma fırsatına sahipsiniz. Fiyatı belirleyen sensin. Müşterileri pazarlayan ve satan sizsiniz. Müşterilerinizle olan ilişkilerinizi sürdürmekten siz sorumlusunuz.


Ancak, barındırma hizmetini satın aldığınız şirket donanım sorunlarından, yazılım sorunlarından ve herhangi bir teknik sorundan sorumludur. Temel olarak sunucu alanını kiralıyorsunuz. Bir toptan satış fiyatı ödüyorsunuz, bu yüzden bir perakende fiyatı için yeniden satabiliyor ve kâr elde edebiliyorsunuz.

Bunu akılda tutarak kaliteli bir bayi programı seçmek müşterilerinizin 2-3 yıl boyunca sizinle kalmasını sağlayacaktır..

Bu kılavuzda birkaç bayi programını ele alacağız ve her birini daha iyi anlamanıza yardımcı olacağız.

Hosting Hizmetleri için Bir Pazar Var mı?

Evet. Sadece düşünün, 2016’da yaklaşık bir milyar canlı web sitesi vardı. Sadece üç yıl sonra 2020’de iki milyara yakın canlı web sitemiz var. Her gün yeni web siteleri çevrimiçi oluyor. Hosting sattığınızda, bu artan trendden para kazanabilirsiniz. Bu işte başarılı olmak için, sahadaki diğer oyuncuları iyi anlamış olmanız gerekir. Sunucularınızı kimden kiralamanız gerektiğini ve kaçınmanız gereken şirketleri bilmeniz gerekir. Yeni bir web sitesi kurmak isteyenlerin çoğunun istediği kriterleri bilmelisiniz ve sunucularınızın sahip olması gereken özellikleri bilmeniz gerekir Müşterilerinize iyi bir hizmet sunabilmek için.

Çoğu hosting şirketi karlarını barındırma ikinci ila üçüncü yılında yapmak, ilk yıl kar genellikle pazarlama çabaları ile yenir. Kaliteli barındırma hizmetleri, iki-üç yıllık karlılığı vurabilmenizi sağlar.

Bayilerde Neler Arıyoruz

Bir bayi barındırma seçiminde önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç alana bakacağız.

Çoğu bayinin çok benzer bir paket sunduğunu unutmayın, cihaz genellikle ayrıntılardadır. Ne sunduklarını tam olarak ücretsiz olarak bilmek isteyeceksiniz, böylece barındırma teklifinizi nasıl fiyatlandıracağınızı ve işletmenizi nasıl ölçeklendireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Burda biraz var. Daha teknik web sitelerinde (web uygulamaları diyelim) daha spesifik önerilere ihtiyacınız varsa, lütfen bana bir e-posta gönderin ([email protected]) daha fazla bilgi için. Teşekkürler!

Çalışma Süresi ve Güvenilirlik

website speed görüntüBaktığımız bir diğer alan çalışma süresi ve güvenilirlikti. İstemiyorsun yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisinden daha az. Bundan daha az bir şey, müşterilerinizin her ay bir saate kadar kapalı kalma süresine bakabileceği anlamına gelir. Bu bir saat, müşterinizin işletmesinin başarılı olması veya başarısız olması arasındaki farkı oluşturmak için yeterli olabilir.

Müşterilerinizin sizden isteyeceği bir şey ve bu nedenle barındırma hizmetini satın aldığınız şirketten talep etmeniz SSD depolama ve HTTP / 2 sunuculardır. Göreceğiniz gibi, bu kılavuzda daha sonra inceleyeceğimiz şirketler iyi hız ve iyi çalışma süresi sağlar. Hatta bazıları çalışma süreleri yüzde 99,9 eşiğinin altına düşerse para iade garantisi sunuyor.

Bizim görebilirsiniz canlı barındırma izleme hangi ana makinelerin iyi / düşük performansa sahip olduğunu görmek için.

Teknik Destek

En iyi sunuculara sahip mükemmel bir dünyada bile, işler ters gidecek. teknik DestekBunu yaptıkları zaman, hizmetinizi sattığınız müşteriler size yardım isteyecektir. Sırayla web hosting şirketine bakacağız. Bu yüzden istiyorsun zamanında cevap vermek ve uzman teknisyenlere sahip olmak için kullandığınız web hosting şirketi. Barındırma şirketinin size yanıt vermesinde veya sorunları düzeltmesinde herhangi bir gecikme, müşterilerinizin web sitelerini tekrar açıp tekrar çalıştırdığı bir gecikme anlamına gelir.

7/24 destek, teknik sorunları çözmek için mutlak bir zorunluluktur. Bilet sistemi kullanan bir bayi barındırma bile düşünmeyin. ��♂️

Fiyat

Düşüneceğimiz son faktör fiyattır. Bahsettiğimiz gibi, bu bir iş. İşletmeler para kazanmakla ilgilidir. kumbaraToptan barındırma satın alabileceğiniz daha ucuz, hizmeti sattığınız zaman daha fazla kâr elde edersiniz. İnceleyeceğimiz tüm şirketlerin birkaç dolar kazanmanıza ve büyümek için biraz kıpır kıpır kulağa sahip olmanıza izin verecek kadar düşük bir fiyatı var.

Şimdi ön hazırlıklara sahip olduğumuza göre, dalış yapalım ve en iyi bayi web barındırma şirketleri için seçimlerimizi tartışalım. Bunları tercihlerimize göre listeledik.

En İyi Web Hosting Bayileri

HostGator – En İyi Performans Planı

Ana Özellikler
 • Sınırsız Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz WHMCS Müşteri Yönetimi / Faturalandırma yazılımı
 • 7/24/365 Destek
 • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

Artıları

 • Beyaz etiket barındırma
 • Kaynakların tam kontrolü
 • Ek ücret ödemeden ResellerClub hesabı

Eksileri

 • SSD depolaması yok

HostGator, hissettiklerimizi sunar piyasadaki en eksiksiz satıcı planlarından bazıları. Sundukları planlar, bayilerin müşterilerine gerekli özellikleri sağlamasını ve müşterilerini yönetmesini kolaylaştırır. Bir satıcı olarak, çevrimiçi olduklarında müşterilerinize yeni özellikler sunmanıza olanak tanır ve müşterilerinizin müşteri desteğine erişimi olur. Bütün bunlar nispeten ucuz bir fiyata yapılır.

Kayıt İndirimi ��

Yukarıda listelenen planların tümü size ücretsiz bir ResellerClub hesabı sağlar. Bu, müşterilerinize 70 artı gTLD ve ccTLD satabileceğiniz anlamına gelir. Var Kayıt masraflarında yüzde 80 indirim. Alan adlarını müşterilerinize satabilirsiniz. Web sitelerini mevcut sunucularından kendi sitenize geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Tüm hizmetleri maliyetle satın aldığınız için, sattığınız zaman para kazanabilirsiniz.

HostGator, işinizi markalaştırmanızı mümkün kılan bir dizi benzersiz araca sahiptir. Örneğin, HostGator benzersiz tasarlanmış bir cPanel’e sahiptir müşterilerinize sunabileceğiniz. Bunun en güzel yanı, kendi logonuzu ve kendi markanızı ekleyebilirsiniz..

HostGator bir dizi video ve öğretici hazırladı. Bunları müşterilerinizle birlikte kullanabilir ve markalayabilirsiniz, böylece tüm bu bilgiler işletmenizden geliyormuş gibi görünür.

Bant genişliği, depolama, RAM vb. Üzerinde yüzde 100 kontrole sahipsiniz. Kaynaklarınızın nasıl tahsis edileceğini kontrol edebilirsiniz. Kaynakların tükenme eşiğinde olduğunuzu düşünüyorsanız, HostGator size ayın yarısında başka bir katmana geçme olanağı sunar. Bu şekilde potansiyel müşterileri kaybetmezsiniz.

Son Derece Güvenilir & # x1f600;

HostGator’u ne kadar güvenilir oldukları için bir numaralı seçimimiz olarak seçtik. Onlar bir .. sahip Yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi. Birçok hosting şirketi ile bu tür bir garanti görüyorsunuz. HostGator hakkında sevdiğimiz şey aslında onların garantisi ile takip etmeleridir. Sunucuları ay boyunca bu eşiği karşılamazsa, HostGator sizi tüm ay boyunca telafi eder.

Bahsettiğimiz gibi, müşterileriniz markanızla cPanel’i kullanabilecektir. CPanel’i de kullanabilirsiniz. HostGator, kullanımı kolay olacak şekilde cPanel’i yeniden tasarlamak için iyi bir iş çıkardı. Arkasında çok fazla güç var. Siz ve müşterileriniz, dövülemeyen benzersiz bir yeniden tasarımla cPanel’den bekleyebileceğiniz tüm seçeneklere sahip olacaksınız.

HostGator incelemelerini okuduğunuzda, neden bugün orada en iyi sağlayıcılardan biri olduklarını görmek açıktır. Onlar sahip mükemmel hızlar, inanılmaz çalışma süresi ve kullanımı kolay cPanel. HostGator, bu fiyat aralığındaki bir hosting şirketinden bekleyebileceğiniz her önemli noktaya ulaşır.

Komple yeni başlayanların hızlı bir şekilde ustalaşabilmesi için kullanımı yeterince kolaydır. Bununla birlikte, güç kullanıcılarının yapmak istediklerini yapmalarını sağlayan güç ve özelliklere sahiptir. Bir dizi güvenlik özelliği mevcuttur. Bazıları dahildir ve diğerleri ekstra ücrete tabidir. Neden kendin denemiyorsun? HostGator şu anda 45 günlük para iade garantisi sunuyor.

A2 Hosting – Premium Bayi Barındırma

Ana Özellikler
 • Ücretsiz eNom Bayi Hesabı
 • Para iade garantisi
 • Ücretsiz SSL ve SSD
 • 7/24/365 Destek
 • 1000 GB Aktar
 • 20X Daha Hızlı Turbo Seçeneği

Artıları

 • cPanel entegrasyonu
 • Linux sunucuları veya Windows sunucuları arasında seçim yapın
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz iki ücretsiz faturalandırma yazılımı

Eksileri

 • Çok fazla depolama alanı yok

A2 Hosting’i iki numaralı seçimimiz olarak seçtik, çünkü HostGator’a benzer şekilde, müşterilerine ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayabiliyorlar. Bayi planları piyasadaki en iyilerden bazıları. İçerirler:

 • cPanel entegrasyonu
 • SSD depolama
 • Hesapları yönetmek için WHMCS veya Blesta

Kapsamlı Özellikler Seti & # x1f4c3;

Şirketten bağımsız olarak hemen hemen tüm satıcı barındırma planları, bir tür faturalandırma yazılımına sahiptir. A2 Hosting size iki seçenek sunma konusunda farklıdır. “Silver” hesabını satın alırsanız, WHMCS ve Blesta arasında seçim yapabilirsiniz. WHMCS, birçoğu arasında problem çözme aracı olarak tanınmıştır. Blesta açık kaynak olduğu için tercih edilir, yani kullanıcılar ihtiyaçları için özelleştirebilir.

Bir Linux sunucusu veya bir Windows sunucusu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz işletim sistemi, kullanabileceğiniz yazılım seçeneklerini belirler. Bu seçim, müşterilerinize sunmak istediğiniz hizmetlere göre yapılır. Örneğin, Linux cPanel ve PHP kullanır. Windows, Plesk ve.NET çekirdeklerini kullanacak.

Seçtiğiniz plandan bağımsız olarak, size yeterli miktarda kaynak tahsis edilecektir.. A2 Hosting’in sunduğu en düşük katman planı en fazla 40 hesabı destekler. Oradan büyümeye devam edebilirsiniz. İşletmeniz büyüdükçe daha fazla depolama alanı sunan daha yüksek seviye hesaplar seçebilirsiniz.

En Hızlı Web Sunucularından Biri & # x1f686;

A2 Hosting’in hızından çok etkilendik. Bunlar arasında test ettiğimiz en hızlı web sunucuları. Taban hızları hızlıdır, ancak bu yalnızca SSD depolama alanı sayesinde geliştirilir. Dünya çapında içerik sunmak için bir dizi veri merkezi vardır. “Turbo” sunucu alma seçeneğiniz vardır. Bu sunucu normalden 20 kat daha yüksek hızlar sunar.

A2 Hosting inanılmaz destek sunar. Onlarla şu yollarla iletişim kurabilirsiniz:

 • E-posta
 • Canlı sohbet
 • Telefon desteği

Ayrıca, iyi desteklenen bir bilgi tabanından da yararlanabilirsiniz. Müşterilerinizin temel soruları yanıtlamasına ve web sitelerini barındırmaya başlamasına yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir dizi kılavuz vardır..

A2 Hosting, 15 yıldan fazla süredir tutarlı bir hizmet sunmaktadır. Bu onlara web barındırma dünyasında kalite için bir isim oluşturmak yardımcı oldu. Hizmetlerinden tamamen memnun değilseniz, onlar her zaman para iade garantisi sunuyor.

A2 hosting, işleri mümkün olduğunca özelleştirilebilir hale getirmeye odaklanan bir şirkettir. Biraz şey ayarladıklarını anlamak biraz zaman alabilir, ama bir kez bunun için bir fikir almak, etkileyici bir dizi özelliği olan ucuz ve hızlı bir web barındırma olacak. A2 Hosting incelememizin tamamını okuyun.

InMotion – Mükemmel Performans Daha Az Özellik

Ana Özellikler
 • 100G + Disk Alanı
 • Ücretsiz Özel IP
 • Sınırsız cPanels
 • 7/24/365 Destek
 • Site yedekleme

Artıları

 • SSD depolama
 • Beyaz etiket barındırma
 • Mükemmel site güvenliği

Eksileri

 • Arada sırada kesinti

InMotion’ın sunduğu tüm ürünlere baktığınızda, bazılarının çok güzel olduğunu ve diğerlerinin özelliklerinden yoksun olduğunu görüyorsunuz. Neyse ki, bayi planları sundukları güzel özelliklerden bazıları. InMotion size altı farklı konfigürasyon arasından seçim yapma seçeneği sunar. Faturalandırma ve yedeklemelerde size yardımcı olacak özellikler de dahil olmak üzere birçok özellik sunar.

Şeffaf Servis ��

Bizim için, InMotion’ın bir numaralı avantajı şeffaflığıdır. Beyaz etiketli bir ürün olarak, kaynaklarını kullandığınızda, markanız veya adınız başkalarının gördüğü şeydir. InMotion arka planda çalışır. Bu şekilde, işletmeniz ve onlarınki arasında bir karışıklık olmaz. Bu güvenilirliğinizi artırır.

Size sunulan kaynaklar etkileyicidir. Bayi sunucuları, SSD depolamanın yanı sıra RAID-6 veri koruması ile donatılmıştır. Bu size veri aktarımı için mevcut en yüksek hızlar. Aynı zamanda fazlalığı koruyabilirsiniz.

Onlardan bir satıcı olarak alacağınız birkaç avantaj var. Örneğin, Enom ile ücretsiz bir hesap alacaksınız. Bu, müşterilerinize SSL kaydı ve alan adları sunmanızı mümkün kılacaktır. WHMCS faturalandırma yazılımı alacaksınız. Bu yazılım popülerdir, çünkü otomatik faturalar, ödeme tahsilatı ve müşterilerinizin takibini kolaylaştırır.

Büyük Destek Ekibi & # x1f4de;

InMotion müşterilerine başka güzellikler de sunar. Bunlardan biri sahip oldukları destek ekibidir. Bu etkileşimde bulunduğumuz en iyilerden biri. Personeli iki farklı bölüme ayrılmıştır. Bu, sizin veya müşterilerinizin sahip olabileceği kesin sorunun cevabını bulmanızı kolaylaştırır. Çalışanlarının çoğu çapraz eğitimlidir. Yani bir satış elemanıyla konuşuyorsunuz, ancak teknik destek de sağlayabilecekler.

InMotion size bir dizi güvenlik özelliği sunar. Patchman kötü amaçlı yazılım koruması, sunucunuzun sürekli olarak kötü amaçlı yazılım aradığı anlamına gelir. Şüpheli olduğu tespit edilen her şey karantinaya alınacak ve kaldırılacaktır. Corero DDoS koruması, sunucunuzu kaba kuvvet saldırılarına karşı korumak için oradadır.

InMotion müşterilerine ihtiyaç duydukları her şeyi sunar. Ek yazılımlar ücretsiz olarak dahil edilebilir veya satın alınabilir. Sahip oldukları özelliklerden ne kadar etkilendik..

WordPress desteği harika. Duyarlı bir destek ekibine sahipler ve çok çeşitli güvenlik özellikleri sunuyorlar. InMotion müşterilerine 90 günlük para iade garantisi sunar, böylece onları risksiz deneyebilirsiniz.

SiteGround – Harika Bulut Satıcısı Barındırma

Ana Özellikler
 • Yılda 42 $ gibi düşük
 • En İyi Destek Hands Down
 • Ücretsiz SSL
 • 7/24/365 Destek
 • Birden Çok Sunucu Konumu

Artıları

 • SSD depolama
 • Ucuz fiyat
 • Olağanüstü müşteri desteği

Eksileri

 • Yalnızca yıllık hosting satın alabilirsiniz

SiteGround hakkında neler sevdiğimizi sık sık tartıştık. WordPress için daha iyi barındırma seçeneklerinden biridir. Bahsettiğimiz tüm nedenler ve daha fazlası, bunları neden bu listeye eklediğimizdir. SiteGround düşük fiyatlı hızlı bir hosting seçeneğidir. Onların teklifi olağanüstü destek.

Kredi Sağlar

SiteGround’un diğer ana bilgisayarlardan aldığınızdan farklı bir bayi barındırma planı vardır. Diğer ev sahiplerinin çoğuyla, satabileceğiniz aylık bir plan veya yıllık bir plan satın alırsınız. SiteGround size kredi verir. Her kredi size bir yıl bayi hizmeti verir. Herhangi bir zamanda istediğiniz kadar kredi satın alabilirsiniz. Onlar hakkında harika olan şey, sürelerinin dolmamasıdır. Bu, istediğiniz zaman bir müşterinin hesabını yenileyebileceğiniz veya yeni bir hesap açabileceğiniz anlamına gelir.

Birçoğu için, bu etkileşim şekli, satın aldığınız plan katmanına bağlı olarak kaynaklara erişiminizi sınırlayan planlardan daha iyi çalışır. SiteGround ile, her hesap bir web sitesi içindir. Böylece müşterilerinize kapsamlı bir plan sunabilirsiniz. Bir müşteri, bir web sitesinin üç yıl boyunca barındırılmasını isteyebilir. Yani üç kredi satın alıyorsunuz. Veya farklı bir müşteri, yedi web sitesinin bir yıl boyunca barındırılmasını isteyebilir, bu nedenle onlara yedi kredi satın alıp verebilirsiniz.

Diğer barındırma şirketleriyle uğraşmaya alışkın olan satıcılar için, bu etkileşim yolu biraz garip görünebilir. Ancak, birçoğu bu tür bir planın sunduğu esnekliği çabucak takdir ediyor. Evrensel bir hesaba sahip olmak yerine, her bir plan, alacak olan müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenebilir.

Ücretsiz Günlük Yedeklemeler & # x1f193;

Bayi barındırma yaklaşım benzersiz yolu ek olarak, SiteGround sunacak çok şey var. SiteGround beyaz etiket hosting sunuyor. Bu, tüm markalarının kaldırıldığı ve markanızı yerine koyabileceğiniz anlamına gelir.

Müşterileriniz bir dizi çekici özellik alır. Sitelerinin her biri günlük olarak ücretsiz olarak yedeklenebilir. Önceki 30 yedek dosyada tutulur. Müşterilerinize ücretsiz bir Cloudflare CDN verilecektir. Bu sadece hızları artırmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerinizin DDoS saldırılarıyla savaşmasına da yardımcı olur.

Her sunucu HTTP / 2 etkindir. Hepsi SSD depolama ile donatılmıştır. Müşterileriniz en son teknolojiyi aldıklarını bilmeye güveniyor.

Kanımızca, SiteGround en iyi satış seçenekleri arasındadır. Kapsamlı planları var. Personeli inanılmaz bir destek sağlıyor. Sağlam hızlar sunarlar. Cazip bu ev sahibi hakkında çok şey var. 30 günlük para iade garantisi sayesinde kendiniz deneyebilirsiniz.

İlişkili: Web Sitenizi Yedekleme

Son sözler

Bir web hosting satıcısı olmak sınırsız potansiyeli olan bir iş. İşletmenizin büyümesi ve müşterilerinizin mutluluğu, hizmetinizi kiraladığınız web barındırıcısına bağlıdır. Kendi araştırmanızı yaptığınızda, muhtemelen başkalarının satması için sunucularında yer bırakan çok fazla sağlayıcı olmadığını gördünüz. Ve satıcıları destekleyenlerin çoğu en iyi araçları veya hizmetleri sunmaz. Bu yüzden bu kılavuzu en iyi sağlayıcılar olarak hissettiğimizi içerecek şekilde yaptık.

Ayrıca bazı ucuz hosting şirketleri de fiyatının bir kısmında bayi planları sunduğunu unutmayın.

Diğer satıcılarla çalıştınız mı? Bu işte olmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Sizden duymak isteriz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Diğer incelemelerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen en iyi web barındırma kılavuzumuzu okuyun. Rehberlerimizi okumak için zaman ayırdığınız için her zaman olduğu gibi teşekkür ederim.

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map