Harika Hosting Dünyası için Rehberler

ağ sağlayıcısıG,’gün ve web hosting rehberlerimize hoş geldiniz. Söylemek istediğim ilk şey, uğradığın için teşekkürler ve bu sayfada çok fazla bilgi olduğunun farkındayız. Şapkalarınızı tutun ve bunu kullanmanın en iyi yolunu açıklamama izin verin!


Bu sayfanın üst kısmı önerilen kılavuzlarımızdır. Bunlar, yeni barındırma veya yükseltme almak isteyen herkes için mükemmel bir seçim olduğunu düşündüğümüz en iyi web barındırıcılarını bulmanıza yardımcı olacaktır.. Aşağıda yaptığımız ev sahiplerinin uzun bir listesi var’T tavsiye.

Bu sürecin herhangi bir noktasında,’Anlamak veya biraz daha ayrıntılı bilgi istiyorum üstteki iletişim sekmesine basın ve ben’Sorularınızı tek tek cevaplamaktan mutluluk duyacağım. E-postaların hacmi nedeniyle lütfen bana ulaşmaları için birkaç gün verin! Teşekkürler!

Önerilen Ana Makineler Seviyoruz & # x2665;

siteground logosuSite Alanı ★★★★★ – SG, son iki yıldır en iyi sunucumuzdur ve kalite desteği ve barındırma konusundaki sonsuz taahhüdü ile bizi etkilemeye devam etmiştir..

A2 Hosting ★★★★ – Toprakta en iyi hosting unvanı için bir başka güçlü yarışmacı. A2, iyi bir fiyata bazı harika paketler sunan kaliteli bir ev sahibi.

bluehost logosuMavi Ev Sahibi ★★★ – Mavi Host internette memes (ne topal bir şaka) olduğu sürece olmuştur. Neyse, onlar eski ve kaliteli barındırma ve değer fiyatları sunuyoruz. Hangi planın sizin için en uygun olduğunu bulmak için kılavuzumuzu okuyun.

HostGator ★★★ – HG, web hosting için başka bir önerilen seçimdir, ancak bunlar’t söylemek başına en iyisi. Fiyatlandırmasının ardındaki gerçeği öğrenmek için incelememizi okuyun.


WordPress ve Blogger Sihirbazı Olmak için Önerilen Makaleler

Blog Nasıl Başlatılır (Komple Kickass Rehberi) – Bir blog başlatma hakkında bilmeniz gereken her şey. Kelimenin tam anlamıyla elinizi tutacağım ve yolunuzu her adım için kendi sitenizi ayarlayan işlemlerin her adımında size yol göstereceğim. ��

Blogunuzu Yapılandırmak için 8 Adım – Başarılı bir blog planlamak ve gelişmesini sağlamak için bazı önemli adımlar vardır. Bunu yapmak için en büyük unsurlardan bazılarını ele aldık ve size kendi sitenizi oluşturmak için bir çerçeve sunuyoruz.

Web Sitenizi Güvende Tutmanın 22 Yolu – Hacker, hackerlar ve daha fazla hackerlar. web sitesi güvenliğiBu kötü adamlar gece gündüz WP sitelerinize girmeye çalışıyorlar. Bu yazı, onları durdurmak için uygulanması kolay 22 yolu kapsar.

En İyi E-posta Pazarlama Araçlarımız – Hemen hemen her e-posta pazarlama aracını kullandık ve bu yayında hangilerinin bizim favorimiz olduğunu ele alıyoruz.

Hosting Çeşitleri Nelerdir – Farklı barındırma planlarını bilmek, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uyan birini seçmek için gereklidir.

Yeni Zelanda bölgesindeki en iyi Hostlar – Bu makale tüm Yeni Zelanda halkımız içindir. Yeni Zelanda’daki en iyi ana bilgisayarları karşılaştırdı ve en iyi seçimlerimizi paylaştı.

En İyi Web Sitesi Oluşturucuları – Web sitesi yapımcıları giderek daha popüler hale geliyor. Kullanıcıların kullanımı kolay ve sezgisel bir sürükle ve bırak editörü kullanmasına izin veriyorlar. Bu yayında en kolay editörlere odaklandık.

Singapur’de en iyi Hosting – Bu incelemeyi, Singapur’daki arkadaşlarımız için, orada bulunan birkaç işletme ile uğraştığımız için yazdık. Bu yazı, farklı Singapurlu ev sahiplerini karşılaştırmanıza ve para için büyük bir değer sunan bir tane bulmanıza yardımcı olacak.

En Popüler Hint Sunucuları – Web barındırma incelemelerinde Avustralya’nın en iyisi olabiliriz, ancak bu Hint pazarında bir göz atamayacağımız anlamına gelmez.!

En İyi VPN’ler – İş için en iyisini bulmaya çalışmak için dünyanın en iyi 15 VPN sağlayıcısından geçtik.

Online İş Kurma – Online iş kurmayı düşünenler ve bunun sizin için bir rehber olduğunu bilmek isteyenler için.

SSL – SSL nedir ve neden etkili bir şekilde ayarlanacağını bilmeniz gerekir.


Hosting Planına Özgü Yorumlar

Bazı kişilerin barındırma kategorilerine veya farklı türlere göre arama yapmayı sevdiklerini biliyoruz. Sizleri örtbas ettik! Biz’her bir alan için en iyi ana bilgisayarlarımızdan bazılarını inceledik ve son birkaç yılda verilerimizden bazılarını paylaştık..

WordPress Ana Bilgisayarları – WP veya WordPress, barındırma platformlarını veya İçerik Yönetim Sistemlerini (kısaca CMS) kullanmanın en kolay yollarından biridir. Bunlar, barındırma dünyasında her yerde bulunur ve şaşırtıcı bir esneklik sunar. WP ilk başta kullanımı zor olabilir ama’Öğrenmesi son derece kolay.

VPS Ana Bilgisayarları – Sanal Özel Sunucular, birden fazla web sitesi kurmak veya çevrimiçi web tabanlı uygulamalar çalıştırmak isteyen insanlar için iyi olan daha gelişmiş bir barındırma seçeneğidir..vps hosting

E-ticaret Ana Bilgisayarları – Senin olsun’Bir Shopify web sitesi veya kendi Ecom markanızı yeniden başlattığımızda, incelememiz 15’ten fazla E-ticaret web sitesi kurma deneyimimize dayanarak en iyi seçeneklerden bazılarını kapsamaktadır..

Ucuz Ev Sahipleri – Ucuz barındırma söz konusu olduğunda orada çok fazla çöp var. Sen’ucuz barındırma geldiğinde gerçekten korkunç uzak kalmak istiyorum ve prim ana fırsatlar için bakmak istiyorum. Rehberimiz sadece bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük İşletme Sahipleri – KOBİ’ler temsil ettikleri işletmenin profesyonel imajını tanıtan web siteleri gerektirir. Yapabilirsin’Potansiyel bir müşterinin web sitenizi ziyaret etmesini ve onu bulmasını sağlayın’çalışmıyor veya çok yavaş. Doğru ana bilgisayarı seçmek bu sorunu önlemenize yardımcı olacaktır

Drupal Hosting – Drupal başka bir CMS, WordPress gibi kullanımı oldukça kolay bir dizi seçenek ve işlevsellik sunuyor. Bu kılavuz, Drupal tabanlı web siteleri için uyarlanmış ana bilgisayarları bulmanıza yardımcı olur.

E-posta Ana Bilgisayarları – E-posta barındırıcıları, çalışanları veya kendileri için en üst düzey e-posta hizmetlerine sahip olmak isteyen işletmeler için mükemmeldir. Alandaki ilk 4 adamı inceledik ve güvenlik ve gizliliğe odaklandık.

Bulut Barındırma – Bir VPS’ye benzer şekilde, bir bulut ana bilgisayarı, sunucu tarafında fazla bir şey yapmadan çevrimiçi her şeyi çalıştırmanıza izin verir. Hangisinin en iyisi olduğunu gösteren yazımıza bir göz atın.


2. Seviye İyi ama Büyük Ev Sahipleri Değil

HostPapa – Kötü değil, ama kesinlikle Host Papa’nın son birkaç yılda gerçekten geride kaldığı söylenebilir.. hostpapa logosuOrijinal web barındırma şirketlerinden biriydi, ancak şimdi herhangi bir güvenilirlikle tavsiye edemeyiz.

InMotion Hosting (Çok Yakında) – Pek çok açıdan kaliteli bir ev sahibi olmasına rağmen, In Motion en iyi ihtimalle çok ortalama ve önerilen ev sahiplerimiz için ortaya koyduğumuz yüksek standartların hiçbirini karşılamıyor.

iPage Barındırma – Çok fazla paylaşılan barındırma hesabı ile sunucularını ezmeye başlayana kadar iPage’yi severdim ve hizmetleri ve kalitesi gerçekten düştü.

DreamHost – Dreamhost üst düzey bir web barındırma çözümü olarak kendini tanıtır, ancak SG’den fiyatın bir kısmı için aynı kalitede hosting paketleri alabileceğinizi söyleyebilirim.


Tavsiye Edemediğimiz Ev Sahibi – Aka – “Uzak dur” ev sahiplerimiz

Uyarıldınız ve evet, bunların% 90’ının Avustralya olduğunu anlıyorum. Veriler yalan söylemez.

Web Şehri – Yüksek fiyatlar, düşük çalışma süresi ve kötü hizmet. Bu adamları tavsiye edemeyiz.

Crucial Hosting (Çok yakında) – Her şeyi eksik. Crucial, temelde hizmetlerini çok yüksek bir fiyata yeniden satan eski bir şirkettir.

Net Kayıt – Korkunç olmasalar da, kesinlikle “iyi” olarak kabul edildikleri için standardı karşılamıyorlar. Bu hosting şirketinden kaçınırdım.

Dijital Pasifik – Dijital Pasifik, çeşitli nedenlerden dolayı önerilen bir ev sahibi değildir. Daha fazla bilgi edinmek için incelemeyi okuyabilirsiniz.

Panthur  – Panthur’un avladığı tek şey kredi kartınız. Görüşlerimizde daha iyi seçenekler var.

VentraIP – Hızlı web siteleri sevgisi için uzak durun.

Çılgın Alan Adı  – Çılgın alan adı, bu kişilerin yetkili ana bilgisayarlar olduğuna dair bir uyarı işareti değilse, başka ne olacağını bilmiyorum.

Zuver – Gider fiyatları hariç her şey ortalama.


İnternet Güvenliği 101

Çevrimiçi ortamda giderek daha fazla insan harcayarak paylaştığımız ve aldığımız bilgi miktarı hızla artıyor. Bununla birlikte gizlilik için bazı ciddi endişeler geliyor. Aşağıda İnternet Gizliliği ve güvenliği ile ilgili bazı harika kılavuzlar bulunmaktadır.

Gizlilik Avustralya (VPN / Online Güvenlik İncelemeleri) – Arkadaşımız Ryan Sperry, Avustralya’daki veya çevresindeki müşteriler için en iyi ücretsiz ve ücretli VPN sağlayıcılarının büyük bir listesini hazırladı. Ayrıca diğer büyük bilgi zenginliği var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map