Spustite webovú stránku s jedným produktom WordPress

Väčšina ľudí dnes uprednostňuje nákup svojich vecí cez internet namiesto návštevy miestneho obchodu. V USA v roku 2016 asi 80% populácie nakupovalo online. Ak plánujete preniknúť do odvetvia elektronického obchodu, mali by ste si predstaviť svoj produkt pomocou elegantnej webovej stránky. Určite to zvýši pravdepodobnosť, že oslovíte viac svojej cieľovej skupiny a zmeníte ich na predaj.


Aj keď svoj produkt predávate v Amazon a eBay, rozdiel medzi tým má oficiálna webová stránka. Ak máte vo väčšej miere, ak máte iba jeden produkt, okamžite opravte reflektor a pri spustení obchodu s elektronickým obchodom naň dajte „krúžok“..

Čo je to webová stránka jedného produktu a ako to funguje?

Je očividné, že webová stránka jedného produktu je webová stránka, ktorá predáva iba jeden produkt. A nie je tam žiadny tieň pochybovať že je nesmierne náročné stavať stránky s jedným produktom v porovnaní s tým, na ktorom sa umiestňujú stovky produktov.

Áno, čím viac produktov máte, tým vyššia je šanca na konverziu. Kľúčom tu je preto nájsť jeden produkt, ktorý vám môže priniesť veľa peňazí. Pomysli na Dropbox, Uber, Asana a Evernote. Toto je len niekoľko webových stránok s jedným produktom, ktoré prinášajú zisk.

Je však dôležité si uvedomiť, že nemôžete vytvoriť jediný obchod s produktmi vo všetkých situáciách. Ak máte digitálny produkt, je potešenie mať jedinečný obchod s výrobkami, pretože nevyžaduje žiadne prepravné ani výrobné náklady. Ďalším by mohol byť produkt so silnou značkou alebo produkt, ktorý sa zameriava na špecifický výklenok.

A samozrejme, ak chcete zvýšiť konverziu a predaj, vaša webová stránka s jedným produktom musí mať vysokokvalitné kópie, obrázky vysokej kvality a jasnú výzvu na akciu.

Kľúčové vlastnosti webovej stránky jedného produktu

Čo robí jednu webovú stránku produktu?

Zhrnutie produktu nad záhybom

Najdôležitejšou časťou webu je nad záhybom stránky alebo v hornej polovici vášho webu. Tu trávia návštevníci väčšinu času prehliadania, približne 80%. Musíte teda okamžite upútať pozornosť návštevníka sumarizáciou produktu nad záhybom stránky.

Odpovedzte prečo

Ak váš produkt nie je vo všetkých ohľadoch taký jedinečný a viete, že máte veľa konkurentov, musíte mať jasno v tom, prečo sa oplatí kúpiť váš produkt v porovnaní s inými značkami..

Neprekonajte to

Udržujte svoju domovskú stránku jednoduchú a nepreťažujte návštevníkov príliš množstvom informácií. Môžete pridať tlačidlo „Ďalšie informácie“ a presmerovať ich na stránku s funkciami.

Možnosti nákupu

Ak predávate svoj produkt na iné platformy ako Amazon alebo eBay, pokračujte a pridajte odkazy na svoju webovú stránku. Kupujúcim tak získate možnosť skontrolovať svoj produkt.

Kroky na vytvorenie samostatnej webovej stránky produktu WordPress

1. Rozhodnite sa o pláne webhostingu a nainštalujte WordPress

Ak ešte nemáte poskytovateľa webhostingu, vyberte poskytovateľa, ktorý poskytuje mimoriadne dobrý výkon a zákaznícku podporu. Odporučil by som službu SiteGround pretože ponúka vysoko kvalitné, rýchle a bezpečné hostingové riešenia. Tiež sme uverejnili príspevok zoznam cenovo dostupné weboví hostitelia tu.

SiteGround ponúka tri plány, ktoré začínajú na 3,95 dolárov mesačne pre jednu webovú stránku s 10 GB webového priestoru, 5,95 dolárov mesačne pre neobmedzené webové stránky s webovým priestorom 20 GB a 11,95 dolárov mesačne pre neobmedzené webové stránky s webovým priestorom 30 GB.

Všetky tieto plány prichádzajú s bezplatným programom WordPress s možnosťou kliknutia a inštalácie, kde sa nemusíte starať o manuálnu inštaláciu programu WordPress na svoje webové stránky. SiteGround sa o to už stará.

Navštívte SiteGround

2. Vyberte tému WordPress

Pri výbere ideálnej témy pre svoj web s jedným produktom zvážte ten, ktorý je rýchly, ľahký a veľmi prispôsobiteľný. Téma Astra sa veľmi odporúča, vzhľadom na to, že túto tému používa viac ako 300 000 webových stránok.

Okrem toho, že je Astra rýchla a ľahká, ponúka výkonné možnosti dizajnu, ktoré môžete nastaviť tak, aby vyzerali atraktívnejšie pre vaše webové stránky. Kontajnery svojho webu môžete spravovať vrátane hlavičky, príspevkov, jednotlivých stránok a blogov.

Navyše je úplne kompatibilný s WooCommerce, ako aj s najpopulárnejšími tvorcami stránok, ako sú Elementor, Brizy, Beaver Builder, Thrive Architect, Divi a Gutenberg..

Ak chcete viac možností a funkcií dizajnu, môžete upgradovať na verziu Pro, ktorá začína na 59 USD.

Môžete tiež zvoliť inštaláciu z webovej stránky pripravenej na import Webové stránky Astra Starter. K dispozícii sú šablóny pripravené na prispôsobenie pomocou prvkov Elementor, Beaver Builder, Gutenberg a Brizy.

Navštívte Astra

3. Prispôsobte svoj web pomocou nástroja na tvorbu stránok

Ak nemáte kódovanie a iba začiatočník si vytvára webovú stránku, potom Dôrazne odporúčam použiť nástroj na tvorbu stránok, ako je napríklad Elementor. Tento nástroj na tvorbu stránok vám umožňuje ovládať všetky prvky vašej webovej stránky a navrhovať ich podľa vašich preferencií alebo značky.

Má funkciu drag-and-drop, ktorá vám umožní robiť inline úpravy a živý dizajn. Je to rýchle a intuitívne. Môžete si dokonca vybrať z viac ako stovky vopred navrhnutých šablón a blokov.

Elementor je bezplatný doplnok. Ak však potrebujete pokročilejšie funkcie dizajnu, môžete využiť jeho verziu Pro, ktorá začína na jednej stránke 49 dolárov ročne..

Navštívte Elementora

4. Nainštalujte a nastavte WooCommerce

Funkcie elektronického obchodu nie sú zabalené do natívnych funkcií WordPress. tak, budete musieť nainštalovať WooCommerce ak chcete spravovať operácie a platby vášho produktu.

WooCommerce je open-source eCommerce riešenie, ktoré vám umožní nastaviť internetový obchod za pár minút. S WooCommerce môžete spracovávať platby cez PayPal, Stripe, kreditné karty a ďalšie alternatívy.

Môžete tiež integrovať WooCommerce s MailChimp ako svoju e-mailovú marketingovú službu, Google Analytics a Facebook. Má tiež informačný panel centrálneho obchodu, kde si môžete prezrieť kľúčové metriky, dostupnosť produktu a ďalšie.

Po inštalácii a aktivácii WooCommerce môžete teraz nakonfigurovať nastavenia pomocou sprievodcu nastavením. Vďaka tomu môžete nastaviť svoj obchod, variabilné nastavenia produktu, nastavenia platobnej brány, možnosti doručenia a ďalšie odporúčané funkcie.

Navštívte WooCommerce

5. Pridajte svoj produkt

Prejdite na položku Produkty a potom na položku Pridať nový. Začnite vyplňovať všetky potrebné polia so všetkými informáciami o vašom produkte. Keďže ide o jediný produkt, uistite sa, že bude pôsobiť príťažlivejšie, aby svojim návštevníkom vytvoril väčší humbuk. Možno budete chcieť nahrať viac kvalitných produktov z rôznych uhlov a variácií.

Sekcia údajov o produktoch pod stránkou produktu umožňuje určiť cenu, podrobnosti o dodaní, inventár a ďalšie možnosti. Pokiaľ je to možné, urobte ho podrobnejším a zrozumiteľnejšiu kópiu produktu pre svojich cieľových zákazníkov.

Možno budete chcieť prispôsobiť stránku produktu tak, aby vyzerala skvelo a vyskúšala rôzne variácie obsahu a dizajnu.

6. Nastavte CartFlow

Teraz, ak chcete ľahko a rýchlo predať svoj produkt, musíte si vytvoriť predajný lievik. Zúženia vám pomôžu vygenerovať viac potenciálnych zákazníkov, premeniť viac návštevníkov na nákup zákazníkov a zvýšenie predaja. WooCommerce teda môže byť dobrý, ale nestačí ho len nechať. Na pomoc potrebujete doplnok vytvorte predajnú cestu so zabezpečenou pokladňou, objednávaním hrbolkov, výpredajov a poklesov.

Čo je teda jeden doplnok, ktorý sa má použiť? Samozrejme, CartFlows! Spolu so spoločnosťou Sujay Pawar z spoločnosti Brainstorm Force, ktorá stojí za spoločnosťou Astra Theme, som postavil platformu CartFlows, aby som odstránil frustráciu z predaja produktov na webových stránkach WordPress..

S CartFlows môžete vytvoriť pokladnú stránku bez trenia a znížiť opúšťanie nákupného košíka. Pred dokončením objednávky môžete predviesť aj nárazy, uplny / downsells alebo ponuky zliav. Ak chcete svojim zákazníkom oceniť, môžete navrhnúť stránku s poďakovaním, ktorá zodpovedá vašej značke.

Ďalšou skvelou vecou CartFlows je, že existujú pripravené šablóny pre váš obľúbený tvorca stránok, či už je to Elementor, Divi, Thrive Architect alebo Beaver Builder..

Navyše je to úplne zadarmo. Ak však chcete získať viac možností štýlov pokladnice, šablón, ovládacích prvkov pokladnice, objednávok a ďalších možností, môžete si kúpiť profesionálnu verziu, ktorá sa predáva za 299 dolárov ročne.

Navštívte CartFlows

záver

Úspech internetového obchodu nie je priamo úmerný počtu výrobkov, ktoré predávate. Môžete si vytvoriť jeden produktový obchod online a zarobiť veľa peňazí. Potrebujete iba strategické plánovanie. Skombinujte ho s použitím správnych nástrojov, navrhnite presvedčivú kópiu, vysokokvalitné obrázky a jasný výzvu na akciu.

Takže, ak je vaša nika označená kameňom a ste na tom istom produkte mŕtvi, vytvorte si teraz webovú stránku elektronického obchodu a začnite zarábať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map