Zásadní webhostingová recenze

Zásadní webhostingCrucial je webhostingová společnost, která byla založena v roce 2003. Posláním této společnosti bylo vždy usnadnit malým podnikům v Austrálii nalezení úspěchu online..


Za 16 let své existence se společnost Crucial rozrostla do bodu, kdy má více než 7 000 VPS, které spravuje a zavádí.

Jejich síť denně zpracovává více než 8,8 TB dat. Zásadní má v Austrálii stabilní následování.

Je známo, že jsou inovativní a vytrvalí. V současné době jsou připojení více než 50 000 podniků v Austrálii k webu. V současné době mají více než 6 000 spokojených zákazníků.

Za to, co si stanovili, jmenovitě pomoc malým podnikům v Austrálii získat přítomnost na webu, provedl Crucial chvályhodnou práci. Jsou to slušný hostitel.

Když je však porovnáte s tím, co je k dispozici na světové scéně, zjistíte, že jejich rychlost, jejich servery a jejich funkce jsou pouze průměrné. Oni ne’Neudělám nic špatného, ​​ale všimli jsme si, že tam je’není nic zvláštního, co by je přimělo vyniknout ve srovnání s ostatními hostitelskými službami běžícími v mlýně.

Ve skutečnosti, za cenu, kterou byste zaplatili s Crucial, můžete získat kvalitnější služby od vyšších koncových web hostitelů.

Zatímco Zásadní poplatky 19,99 USD pro pravidelný sdílený hosting můžete získat podobné plány za 3,99 USD SiteGround nebo dokonce 0,80 $ / měsíc od Hostinger.

Zásadní vám také bude účtovat poplatky za migraci stránek, SSL (což je bezplatný produkt) a zbavil se podpory nepřetržitého živého chatování 24/7, což je standard pro většinu moderních webových hostitelů.

Milujeme však skutečnost, že Crucial je australskou společností. ����

Ekologicky odpovědná společnost

šetrné k životnímu prostředíCrucial si dělá jméno pro sebe jako hostingová služba šetrná k životnímu prostředí. Jejich závazek pomáhat životnímu prostředí je patrný z jejich nabídky uhlíkově neutrálních služeb. Kromě toho zasazují jeden strom pro každého nového zákazníka, který se přihlásí ke své hostitelské službě. Je to výhra pro všechny zúčastněné.

Každý rok vybírají určité příčiny, ke kterým přispívají v Austrálii nebo v jiných částech světa. V kalendářním roce 2013/2014 byl Crucial schopen vyrovnat celý rok emise uhlíku.

Nyní, když máte základní přehled o tom, o čem je tato společnost ao čem to je, nechte’s trochu času a ponořit se do toho, co tato společnost nabízí a pro koho jejich služby by mohly být vhodné.

Zásadní ceny jsou vysvětleny

Byli jsme překvapeni tím, co jsme viděli, když jsme se podívali na Crucialovu cenu. Neočekávali jsme, že budou stejně levné jako některá další velká jména v oboru. Byli jsme však překvapeni, kolik žádají o služby, které Australani mohou najít za zlomek ceny jdoucích s jinými renomovanými hostingovými společnostmi..

Základní sdílené hostování

Společnost Crucial nabízí základní webhosting pro web 19,90 $ měsíčně. S ročním předplatným můžete ušetřit 16 procent, což nakonec činí 199 $.

Při popisu webhostingového balíčku, který nabízejí, se společnost Crucial zaměřuje na služby 24x7x365. Tento balíček považují za způsob, jak australským podnikům pomoci získat jejich internetovou přítomnost. Některé z funkce v tomto cenovém bodě zahrnují:

 • Nepřetržitá podpora. Je navržen tak, aby svým klientům poskytoval klid a pomoc, když to potřebují.
 • 50 GB úložného prostoru. Nabízejí rychlé a bezpečné úložiště pro váš web a váš e-mail.
 • Neomezené e-mailové účty a převody. V tomto cenovém bodě nabízejí neomezené množství e-mailů a možnost přenosu neomezeného množství dat.

Performance Hosting

Plán hostování výkonu je představen jako způsob, jak zvýšit rychlost a výkon vašeho webu. Tento plán je navržen tak, aby sloužil jako bod mezi sdíleným hostingem a Plány VPS.

Jeho primární prodejní funkcí je lepší alokace zdrojů. Teoreticky, tento plán by měl umožnit, aby vaše stránky zvládly více návštěvníků. Je dodáván s plně vybaveným ovládacím panelem a 24hodinovou podporou. Datové centrum se sídlem v Sydney je domovem vašich uložených dat.

 • Podobně jako základní plán zahrnuje tento plán 50 GB úložiště.
 • Funkce pro zvýšení rychlosti vám umožní přístup k 4 GB RAM, 400% zvýšení limitu CPU, 40 procesů CPU a 6 MB za sekundu I / O disku.
 • Podobně jako základní plán nabízí Performance Hosting neomezený e-mail a neomezený přenos dat prostřednictvím e-mailu.

Reseller Hosting

Hosting hostitele umožňuje vám to vytvářet účty a spravovat účty pro 50 a více klientů. Je navržen tak, aby vám dal kontrolu. Ceny se pohybují od 39,90 do 89,90 $. Dodává se s mnoha funkcemi, které byste očekávali od hostování distributorů, včetně:

 • Více možností úložiště
 • Neomezený přenos dat
 • Záruka 99,9 procenta dostupnosti
 • Sydney datové centrum
 • 24 hodin denně australská podpora
 • Zelený hosting

VPS Hosting

VPS hosting je ústřední součástí Crucial’s obchodem. Od založení společnosti nasadili více než 7 000 plánů VPS, počínaje od pouhých 10 USD měsíčně až po 2 100 USD měsíčně.

Zásadní vytvořil tři produkty VPS na míru s cílem zvýšit jejich dostupnost pro různé podniky. Tyto zahrnují:

 • Linux VPS
 • Windows VPS
 • cPanel spravoval VPS

Mezi jejich vlastnosti patří:

 • Stejně jako služby, které jsme již probrali, je jejich VPS obsluhováno na australském serveru a využívá vysoce výkonné zařízení ve vlastnictví APDC
 • Nabízejí podporu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu
 • Přicházejí s 99 procent zárukou dostupnosti

Blaze Business SSD VPS

Společnost Crucial nabízí zákazníkům svůj Blaze Cloud VPS. To přichází se vším Úložiště SSD to bylo dříve pouze možnost s dedikovaným serverem.

Blaze VPS se zavádí okamžitě a je navržen tak, aby byl škálovatelný, aby vyhovoval rostoucím potřebám firmy. Plány začínají na 164,95 $ měsíčně a stoupají až na 579,95 $ měsíčně.

 • Plány sahají od možnosti 2 GB RAM až po 12 GB RAM
 • Plán nejnižší úrovně nabízí dvě jádra CPU a plán nejvyšší úrovně šest
 • Plány začínají úložištěm SSD s kapacitou 50 GB a doplňují úložiště SSD s kapacitou 100 GB
 • Všechny plány umožňují nahrávat nebo stahovat 500 GB měsíčně
 • Všechny plány nabízejí 100 MBIT

Blaze VPS je podporována stejnou 99,9 procentní zárukou dostupnosti, kterou Crucial nabízí s ostatními plány. Mezi další funkce patří:

 • Připravenost na IPv6
 • Cloudová infrastruktura bez jediného bodu selhání
 • Automatické převzetí služeb při selhání

Aplikace “Zásadní Mobile” je navržen tak, aby uživatelům poskytoval větší kontrolu nad jejich cloudovým VPS. Uživatelé si mohou vybrat z 25 a více operačních systémů. Aplikace přichází s podporou a doplňky. Cílem je usnadnit správu serveru pro malé firmy.

Zákazníci mají možnost vytvořit si vlastní unikátní VPS, aby vyhovovali jejich potřebám. Jsou schopni vybrat množství požadované paměti RAM, kolik počítačových jader, kolik gigabajtů SSD úložiště, které potřebují, a operační systém, který chtějí použít. Cena za službu se bude lišit v závislosti na vybraných funkcích.

cPanel VPS

Tento plán je určen pro jednotlivce, kteří chtějí VPS, ale užívají si jednoduchost používání cPanelu. Společnost Crucial má tým odborníků, kteří rozumí tomu, jak používat cPanel k vyvážení konfigurace a výkonu systému VPS, aby dobře fungoval s většinou webů..

cPanel VPS lze použít pro webový hosting nebo pro hostingový prodejce. Nevýhodou tohoto plánu je, že technická podpora je omezená. Uživatel tedy musí mít při výběru tohoto plánu předchozí technické znalosti.

Tyto plány začínají na 109 USD měsíčně s možností platit 2 135 USD za dvouletý plán. Tento plán obsahuje řadu funkcí, včetně:

 • 99 procent záruka dostupnosti
 • Ochrana DDoS
 • Prostor k růstu
 • Zelený hosting

Je klíčový hosting snadno použitelný?

Crucial má pěknou kombinaci webhostingových řešení. Mají celou řadu serverových balíčků. Něco, co jsme považovali za překvapivé, byla skutečnost, že nabízejí pouze jeden komplexní balíček sdíleného hostování.

Sdílený hostingový balíček nabízí skvělé funkce a zdroje. Může to být dobrá volba pro někoho, kdo hledá australský server.

Nevýhodou tohoto nastavení je však to, že protože mají pouze jeden sdílený hostingový balíček, nemáte na výběr funkcí, které získáte, pokud používáte Crucial. Například, co když nepotřebujete 50 GB úložiště?

Co když nepotřebujete neomezený počet e-mailů nebo neomezený přenos dat? Neexistuje jednoduchá možnost hostování základního webu. To znamená, že nakonec zaplatíte za další funkce a zdroje, které prostě nebudete používat.

Také to’Je jasné, že cílí na začátečníky a ty, kteří právě začínají v Austrálii. To je skvělé. Ale oni ne’Nemám vhodné nástroje pro začátečníky. Rádi bychom viděli tvůrce webových stránek s přetažením a další nástroje určené pro pomoc někomu, kdo’s novým webovým designem rychle a rychle fungují jejich stránky.

Další funkce a jejich náklady

Níže uvádíme několik dalších oblastí, o kterých si myslím, že by si lidé měli být vědomi, když se dívají na potenciální přihlášení do služby Crucial.

Cena registrace doménového jména

Rozhodující umožňuje bezplatný převod australských doménových jmen na jejich službu. Jakmile bude existující registrace obnovena, bude třeba název domény převodu znovu zaregistrovat.

Registrace doménových jmen se pohybuje v ceně od 20,90 USD po dobu dvou let pro domény .com.au a 89,90 $ po dobu dvou let pro domény mobi..

SSL certifikáty

ssl certifikátyTi, kteří mají internetový obchod bude pravděpodobně mít zájem o nákup certifikátů SSL. SSL certifikáty poskytují zákazníkům větší klid.

Společnost Crucial prodává řadu certifikátů SSL. Jejich Rapid SSL nabízí základní úroveň ochrany a prodává se za 99 $ ročně. Wildcard SSL, navržený pro více subdomén, prodává za 549 $ ročně.

Když se podíváte na Crucial’s cenovými plány a službami, které nabízejí, objektivním způsobem’Je jasné, že jsou slušným hostitelem, který má celou řadu produktů, které svým klientům nabízí.

Jednoduché srovnání toho, co nabízejí s jinými webovými hostiteli, jako jsou InMotion, SiteGround nebo HostGator, však ukazuje, že ve většině případů tyto respektované hostingové společnosti nabízejí kvalitnější služby, lepší zákaznickou podporu, více funkcí a konkurenceschopnější cenu..

Neříkáme, že Crucial je špatný. Mají místo v Austrálii’trh. Pro podniky, které chtějí mít mezinárodní dosah a které chtějí využívat širší škálu služeb, nemusí být klíčová sázka společnosti Crucial.

Podpora a zkušenosti zákazníků

zákaznická podporaZásadní bylo o jejich cílovém trhu průhledné. Oni jsou snaží se zaměřit na malé podniky v Austrálii.

To odráží jejich ceny a plány, které nabízejí. Existuje několik věcí, které by zákazníci měli zvážit, než se rozhodnou, zda je pro ně klíčová správná volba.

Zásadní, stejně jako mnoho jiných webových hostitelů, nabízí “neomezený hosting.” To zní pěkně, ale realita je taková, že neomezený hosting neexistuje.

S klíčovým je váš zážitek z hostování neomezený, pokud nepřekročíte prostředky CPU, které byly přiděleny pro váš účet. Zásadní není jasně stanoveno, kdy a jak pozastaví účet.

Jejich smluvní podmínky však uvádějí, že podle svého uvážení mohou klientskou službu zcela nebo částečně ukončit, a to bez předchozího upozornění. Jedním z důvodů, proč uvádějí toto rozhodnutí, je nadměrná spotřeba síťové kapacity, cyklů CPU nebo diskových vstupů / výstupů.

Podpěra, podpora
 • E-mail a live chat, technická podpora: 24 do 7, 365 dní v roce
 • Prodej a fakturace: 9:00 – 17:00 pracovních dnů (AEST)
 • Telefon: 9:00 – 17:00 pracovních dnů (AEST): 1300 884 839 nebo +61 2 8202 9999
 • Mail: Crucial Cloud Hosting, P.O. Box 1, Surry Hills 2010

Společnost Crucial se snažila zlepšit podporu a služby zákazníkům, které nabízejí. Před několika lety existovaly určité obavy ohledně hodin, kdy jejich zákaznická podpora fungovala.

Nyní, pro většinu plánů, nabízejí podporu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Když odešlete lístek, pravděpodobně dostanete odpověď do 15 minut. Klíčoví technici mají pověst spolupráce se svými klienty, dokud není vyřešen problém klienta.

Ukázalo se, že jsou flexibilní. Pokud potřebujete něco změnit na svém serveru nebo nainstalovat a dostanete se do kontaktu s nimi, udělá to, co je potřeba, aby se to stalo.

V případě technických problémů rychle reagují a poskytují pomoc s fakturačními problémy. Jsou flexibilní se svými klienty a obvykle jsou ochotni poskytnout pomoc těm, kteří potřebují několik dní navíc k zaplacení nezaplacené faktury.

zásadní zákaznická podpora

Když mluvíte se zákazníky, kteří s Crucialem pracují od začátku, často o společnosti komentují’s spolehlivost. Není neobvyklé slyšet, jak lidé říkají, že pokud by to nebylo kvůli jejich spolehlivosti, nechali by klíčový pro levnější variantu. Když hostujete s někým, musíte jim důvěřovat.

Jedna stížnost lidí na zákaznický servis spočívá v tom, že telefonní služba je k dispozici pouze od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Problémy s vaším webem bohužel nejsou omezeny na tyto dny nebo časy. Navíc číslo 130-088-4839 končí v 16:00 posledního pátku v měsíci.

Zákaznická zkušenost

V posledních několika letech zákazníci zaznamenali snížení služeb nabízených společností Crucial. Mnoho spojuje tuto změnu ve službě s akvizicí společnosti Crucial Digital Pacific. Pod novým vlastníkem byly odstraněny věci jako funkce živého chatu a e-mailová podpora 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Zákazníci také zažili prodlevy.

Úroveň služeb, kterou získáte od týmu technické podpory společnosti Crucial, bude záviset na dni, kdy voláte a kdo odpoví. Vypadá to, že často najímají novou technickou podporu. Pokud dostanete někoho, kdo má méně zkušeností, nebo někoho, kdo si lístek pečlivě nečetl, nemusí vám být poskytnuta pomoc, kterou potřebujete.

Zásadní je aktivní na sociálních médiích. Rychle reagují na všechny zprávy, které jsou zasílány na jejich Facebookové stránce, a neustále zveřejňují informace, aby své uživatele vzdělávali o webhostingu jako celku nebo o službách, které nabízejí..

V posledních letech společnost Crucial vybledla některé ze svých starších produktů. Stále však podporují zákazníky, kteří tyto produkty v minulosti zakoupili. To znamená, že mnoho zákazníků, kteří si užívají produkty, které měli léta, nejsou nuceni, dokud nejsou připraveni tuto změnu provést.

100% záruka vrácení peněz

Zásadní je přesvědčeno, že jejich hardware a jejich zákaznická podpora splní očekávání svých klientů. Pokud však klienti chtějí zrušit svou službu během prvních 10 až 30 dnů, mohou tak učinit a získat plnou náhradu ceny, kterou zaplatili za službu. Slibují, že neexistuje papírování ani úlovky.

 • Sdílené plány hostingu, včetně hostování prodejců a webhostingu, mají 30denní záruku vrácení peněz
 • Hostingové plány VPS mají 10denní záruku vrácení peněz

Tato 100% záruka vrácení peněz se nevztahuje na certifikáty SSL, registrace doménových jmen ani migrace stránek. Nevztahují se ani na žádné upgrady. Vztahuje se pouze na základní produkt.

Technické úvahy

Společnost Crucial hostí svá data ve vysoce výkonném zařízení APD se sídlem v australském Sydney. Protože neukládají data na moři, jsou jejich data chráněna australskými zákony na ochranu soukromí.

Mají k dispozici techniky 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a 365 dní v roce. Tito zaměstnanci sledují infrastrukturu a udržují bezproblémový chod. Společnost Crucial má vlastní plně nezávislou síť. Mají soukromou infrastrukturu. Dokonce zvou hosty na prohlídku jejich zařízení.

Závěrečné myšlenky – slušný hostitel, ale příliš drahé

Od roku 2003 se společnost Crucial snaží budovat silnou značku s cílem nabídnout svým zákazníkům spolehlivá řešení hostingu. Mají jednoduchý cíl, aby každý uspěl online tím, že web hosting bude snadný a spolehlivý. V některých ohledech lze říci, že v tomto cíli uspěli. Neustále nabízejí nové technologie, aby svým zákazníkům usnadnili online zážitek.

Když je porovnáte s tím, co je k dispozici v Austrálii, říkáme, že společnost Crucial nabízí skvělý výkon, snadné nastavení a dobrou podporu. Pokud je však porovnáte s ostatními možnostmi hostování dostupnými po celém světě, včetně společností jako SiteGround, které nabízejí hvězdné služby podnikům v Austrálii, všimnete si hned několika netradičních rozdílů. První věc, kterou uvidíte, je to Zásadní je až o 75 procent dražší než jiné hostingové společnosti.

Zásadní hrdost na to, že je australskou společností pro Australany. A to je skvělé. Nevýhodou je, že jsou nemají globální datová centra. V Sydney mají jen jednoho.

Zásadní nabízí řadu hostingových plánů, ale to, co nevidíme, je hostingový plán zaměřený na WordPress. To je problém, protože na WordPress běží více než čtvrtina internetu. Je pravděpodobné, že lidé vytvářející nové stránky budou také používat WordPress.

Je třeba ocenit úsilí, které vyvíjí, aby zmírnili svůj dopad na životní prostředí. Je to příklad, který si další hostingové společnosti mohou přát.

Zásadní je slušný hostitel. Služby, které nabízejí, jsou průměrné. Za stejnou cenu budete moci najít hostitele, jako je SiteGround, který nabídne více funkcí, lepší zákaznický servis a vyšší kvalitu služeb za levnější cenu.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector