Squarespace Recenze

Použití programu Squarespace jako nástroje pro tvorbu webových stránek vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření krásného webu.


Během posledních několika let se Squarespace skutečně vyvinula jako společnost. Původním produktem byla velmi barebonská verze toho, co vypadalo jako starý školní editor WYSIWYG Dreamweaver (velmi starý tvůrce stránek).

Od té doby je rozšířena o funkčnost obou stavitelů, poskytuje jeho UI kompletní generální opravu a investuje do stovek bezplatných témat a průvodců.

S programem Squarespace získáte výkonného tvůrce webových stránek a editor, který se snadno a efektivně naučíte. Místo několika týdenních křivek učení, které potřebujete pro WordPress, se můžete do týdne naučit téměř vše, co potřebujete.

Díky této funkci je aplikace Squarespace skvělá pro nové blogery nebo firmy, které potřebují jednoduchý web zaměřený na informace. Existují různé druhy webů a funkcí, které si myslíme, že Squarespace není nejlepší.

V této recenzi se podíváme na to, jak se Squarespace hromadí v stále konkurenčnější kategorii nejlepších tvůrců webových stránek.

Naše rychlé rozdělení

Program Squarespace umožňuje rychle a snadno vytvořit krásný web s téměř žádnou křivkou učení.

Dělají to tak, že vám nabízejí možnost vybrat si z několika úžasných šablon. Po výběru šablony můžete nahrávat média, psát text a přidat několik dalších užitečných položek. V tomto okamžiku můžete v rámci motivu změnit uspořádání těchto různých prvků.

Pokud chcete jít ještě dále pro přizpůsobení – bude to obtížné. Ve čtverečném světě se daří náměstí. Mimo tento svět se objevují bariéry. Další možnosti pro vytváření webových stránek jsou lepší než čtvercový prostor, pokud je přizpůsobení tím, čím jste.

Mnoho lidí je v pořádku s vytvářením krásných webových stránek rychle a snadno a téměř bez křivky učení v rámci šablony. S tím není nic špatného.

Squarespace také nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi pro lidi, kteří to chtějí vyzkoušet. Spropitné – nezapomeňte zrušit do 14 dnů, jinak vám bude účtován poplatek. 

Takže shrnoutNáměstí je skvělé pro lidi, kteří chtějí stavět neuvěřitelně snadné sedět bez velkého množství možností. 

Jak funguje Squarespace

Když začínáte na náměstí, dostanete dvě možnosti.

  1. Nejprve odpovězte na několik otázek.
  2. Začněte procházením šablon.

jestli ty’znovu snadno ohromeni doporučujeme kliknout na první možnost. V podstatě to, co Squarespace udělá, je zeptat se, co plánujete dělat s vaším webem, a pak vás umístit do kategorie šablon, abyste se na ni mohli podívat.

Zde jsem odpověděl na jednu otázku, kterou měli. Řekl jsem jim, že pro své portfolio chci vytvořit web. V závislosti na tom, co odpovíte, vás Squarespace vezme do kategorie šablony a navrhne šablonu pro vás.

osobní webové stránky

Dostal jsem návrh šablony Jasper. Šablona Jasper byla vytvořena speciálně pro předvádění lidí’s portfolia. Pokud byste odpověděli na jinou kategorii, Squarespace by navrhl jinou šablonu. Rozhodl jsem se vybrat Jaspera a pohnout se vpřed.

Boom, máš web a ty’znovu ve své bezplatné zkušební verzi. Vždy můžete okamžitě upgradovat. Skvělá věc na Squarespace je, že jsem mohl nahrát jen pár obrázků a udělat to hned s mým webem. Trochu více přizpůsobení je vždy dobré, ale uvědomte si, že není’moc se pohybovat kolem můžete udělat.

Žijete a umíráte podle šablony.

To není’t říct, že můžete’stavět krásné webové stránky. Tady je příklad webové stránky postavený na Squarespace, který ukazuje, co je možné v krátkém čase.

Pro koho je čtvercový prostor (nápověda – stránky s obrázky)

Squarespace je nejvhodnější pro lidi, kteří chtějí předvést fotografie. Může to být jakýkoli druh člověka, ale je to opravdu vhodné pro lidi, kteří předvádějí fotografie a jiné umění. Jak vidíte z níže uvedených šablon, je v Squarespace velmi možné vytvořit nádhernou vitrínu.

studny

Kromě toho je Squarespace také pro každého, kdo chce vytvořit web, ale nechce, aby to bylo obtížné. Není přehnané říkat, že můžete vyhodit šablonu a jednoduše za 30 minut vyměnit obrázky a text a mít vlastní web.

Nedoporučuji používat Squarespace pro eCommerce, pokud neprodáváte méně než pět produktů a nestaráte se o další funkce eCommerce, které nabízejí jiné platformy..

Co se nám na Squarespace líbí

V další části se podíváme na některé z dusných drsných prvků služby, abychom zdůraznili, co se nám líbí a nelíbí.

Snadnost použití

Existuje spousta tvůrci webových stránek s více možnostmi než Squarespace. Vrátím se k analogii nábytku do mé ložnice – můžete použít webový tvůrce, kde si můžete vybrat z celého obchodu s nábytkem a dokonce si vybrat svůj pokoj ve svém domě. Tito tvůrci webových stránek, jako je Wix, nabízejí kompletní přizpůsobení.

S touto kompletní úpravou přichází více křivky učení a více obtíží. Čtvercový prostor nevypadá’Opravdu nemáte křivku učení a není’vůbec obtížné.

Pokud chcete jít nad rámec tvůrce webových stránek, můžete si vybrat vlastní nábytek, dům, pokoj a sousedství. Že’co to je’jako když používáte WordPress. Pokud chcete používat HTML, můžete’budování vašeho domu a nábytku od nuly.

Krása dnešního internetu spočívá v tom, že nabízí služby, jako je Squarespace, a umožňuje lidem, jako jste vy, vytvářet nádherné webové stránky..

Skvělá věc na Squarespace je, jak intuitivní je všechno. Můžete procházet různými prvky a vybírat a upravovat nastavení tohoto prvku.

Nebo stačí kliknout na to, co je umístěno na webové stránce, a jednoduše upravit nastavení, aniž byste museli shánět to, co hledáte..

Šablony čtverců

Kouzlo náměstí je v šabloně. To by samo o sobě bylo důvodem zvolit si Squarespace před konkurencí jako Wix. Opravdu jsou nejlepší šablony na trhu, pokud jde o tvůrce webových stránek. Mohl bych si vybrat kteroukoli z nabízených šablon a být si jistý, že si mohou vytvořit webovou stránku, na kterou by mohl být každý hrdý.

Squarespace rozděluje své šablony do kategorií. Váš web bude s největší pravděpodobností spadat do jedné z kategorií – vše, co musíte udělat, je vybrat jednu.

Jakmile ji zúžíte, obvykle si můžete vybrat ze dvou možností. Ve svatební kategorii si můžete vybrat z Julie nebo Sonny.

Po absolvování prvních dvou se možná budete cítit, jako byste měli’Dostal jsem dost možností. V každé kategorii je také sekce nazvaná “další, které by se vám mohly líbit”. Ve svatební kategorii najdete dalších 6 šablon s názvem Anya, Naomi, Sonora, Charlotte, Aubrey a Kin.

Co se nám na Squarespace nelíbí

Přizpůsobení

Klady Squarespace přímo ovlivňují nevýhody Squarespace.

Pokud je něco velmi snadno použitelné, obvykle to znamená, že neposkytuje příliš mnoho možností. Existuje tolik způsobů, jak vytvořit web nyní, že nemá smysl pokusit se připojit kulatý kolík do čtvercové díry.

Prostor ve čtverci prostě nemá být používán jako tvůrce webových stránek, kde stavíte, co chcete. Celým účelem je pracovat uvnitř šablony, která zajišťuje, že máte esteticky příjemný web.

Existují možnosti – tyto možnosti jsou omezené.

Blogování a SEO

Funkce blogů je v programu Squarespace v pořádku. Zjevně to tak není’Pokud jde o funkčnost, nedržte svíčku WordPressu, ale stále je to hotové.

Upřímně, to’je lepší než ostatní tvůrci webových stránek, protože obsahuje funkce, jako je hodnocení Líbí se, komentáře a ikona sdílení. Můžete také povolit zdroj RSS a nastavit integraci podcastingu.

Kromě toho nabízí bloggerovi možnost naplánovat zveřejnění příspěvků později. To je skvělé pro lidi, kteří rádi píší hrst blogových příspěvků. To jim umožňuje ohromit dny publikování a ne bombardovat lidi novými příspěvky na blogu.

Pokud jde o SEO, neexistují žádné pluginy, které vám pomohou posoudit, jak dobře jste’optimalizoval jsem stránku. Na jiných platformách je snadné použít plugin, který vám řekne, co vy’udělal jsem špatně a správně.

Program Squarespace také umožňuje upravovat struktury a názvy adres URL, které povedou dlouhou cestu v organizaci vyhledávacích strojů. Spousta jednoduchých tvůrců webových stránek a platforem není’Tolik to nedovolím.

Pokud SEO je vaším hlavním cílem, ale doslova můžete’Nepoužívejte WordPress – Squarespace je dobrá volba. jestli ty’znovu plánujete jít na SEO, ale můžete’Pokud používáte WordPress, pravděpodobně jste vyhráli’t být schopen jít všichni ven na SEO. WordPress je stále králem ve světě blogů a SEO.

Pokud hledáte nakonec vybudovat velmi SEO zaměřené stránky, než byste měli zvažovat hostitel wordpress.

Zákaznická podpora

Chci začít tím, že řeknu, že Squarespace’s zákaznická podpora není špatná.

Je to ale trochu nepříjemné.

Squarespace má úžasnou znalostní základnu, centrum nápovědy, katalog výukových programů a přítomnost fóra. To je záměrné a oni to vědí. Náměstí je jednoduché – otázky by neměly být’být četný. Pokud však chcete mluvit s člověkem, je to obtížné.

Společnost chce, abyste před kontaktováním použili všechny své materiály nápovědy. To je pochopitelné, protože šetří čas a peníze tím, že nasměrují uživatele směrem k již vytvořeným materiálům, aby odpověděli téměř na všechny otázky.

Někdy je třeba s někým mluvit. Když to chcete udělat, je to’je hádka. Díky tomuto webu kliknete na spoustu možností a řeknete, proč je třeba s někým mluvit. I když je to v některých ohledech užitečné, hlavně proto, že vás odkazuje na přesný článek nápovědy, video nebo jiné zdroje, které byste mohli, je to však nepříjemné.

Ať se stalo cokoli, bylo možné požádat o pomoc? ��‍♂️

Chápu to, někteří lidé zneužívají systém. Pro ty z nás, kteří kladou otázku jen jednou za měsíc, může být super otravné platit za službu a v případě potřeby mít plný přístup k pracovníkům zákaznické podpory.

Ceny čtvercového prostoru

Skvělá věc na Squarespace je, že nabízí 14denní bezplatná zkušební verze. Zkušební verzí můžete začít stavět své stránky a sledovat, jak se vám software líbí. Tohle je více než dost času, abychom zjistili, jestli opravdu používáte Squarespace.

Po skončení bezplatného zkušebního období budete mít čtyři různé možnosti. Dva pro normální web a dva pro elektronický obchod

OsobníPodnikáníZákladní eCommercePokročilý eCommerce
Cena, pokud platíte měsíčně16 $26 dolarů30 $46 $
Cena, pokud platíte ročně12 $18 dolarů26 dolarů40 $
FunkceNeomezená šířka pásma a úložiště, web optimalizovaný pro mobily, metriky webových stránek, bezplatná vlastní doména, zabezpečení SSL, nepřetržitá podpora zákazníků, 2 přispěvateléVše osobní, neomezené přispěvatelé, profesionální e-mail od společnosti Google, 100 $ kredit Google Ads, propagační vyskakovací okna, plně integrovaný eCommerce, neomezená ochrana, přijímání darů, 3% transakční poplatek, mobilní informační lišta, CSS a JavaScript, prémiové bloky a integrace , a oznamovací lištaVšechno v podnikání, žádné transakční poplatky, optimalizace pro mobilní zařízení, obchodní metriky, inventář, objednávky, daň, kupóny, tisk štítků, integrované účetnictví, pokladna na doméně, zákaznické účty, produkty na InstagramuVše v základním eCommerce, předplatné, pokročilé automatické obnovení vozíku, flexibilní slevy, dárkové karty a objednávkové API

Při placení ročně – předplatné Squarespace je v souladu s konkurencí. Při zaplacení měsíčně – náklady jsou relativně vysoké. Stejně jako u jakéhokoli tvůrce webových stránek platíte prémii za snadné používání a vše v jednom řešení.

Historie čtverců

Anthony Casalena vytvořil Squarespace z nutnosti. Chtěl hostit svůj vlastní blog a zjistil, že tam nebylo’• jakékoli možnosti hostování blogů s vlastním hostitelem pro normální lidi. To byl rok 2004 a možnosti pro vytvoření vlastního webu byly vzácné.

Počáteční půjčka od jeho rodičů mu dala dva servery, které držel ve své koleji na University of Maryland. Anthony byl jediným zaměstnancem do roku 2007 a chtěl se ujistit, že každý, kdo používá Squarespace, měl web, na který by mohl být hrdý. Při budování podnikání v příštích několika letech bylo hlavním cílem poskytnout lidem esteticky příjemný způsob, jak si vytvářet vlastní webové stránky..

V roce 2014 společnost Squarespace zcela přepracovala způsob, jakým webové stránky fungují, do krásné platformy pro design, která dnes existuje. Museli to udělat, aby zůstali konkurenceschopní a nabídli mobilní optimalizaci. Tato změna umožňuje, aby všechny šablony a návrhy ve službě Squarespace byly viditelné v mobilu stejně snadno jako verze webu pro počítače.

Nyní je společnost v hodnotě téměř 2 miliard dolarů.

Poslechnout příběh Squarespace a Anthony Casaleny’je cesta k vybudování toho, co je dnes náměstí, podívejte se na Jak jsem postavil Tato epizoda, která obsahuje zakladatele. Pokud jste fanouškem webdesignu, je nutné ho poslouchat.

FAQ

Je Squarespace lepší než WordPress?

Krátká odpověď zní ne. Dlouhou odpovědí je, že to může být. Viz výše uvedené otázky pro informaci. Použití čtverce je mnohem jednodušší než WordPress a má asi jednu dvacetinu křivky učení. Jako začátečník může být WordPress skličující.

Je Squarespace zdarma?

Squarespace nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi. To vám umožní vyzkoušet službu a učinit vzdělané rozhodnutí o tom, zda chcete za službu platit na plný úvazek.

Který webový tvůrce je nejlepší?

Celkově je Wix nejlepším tvůrcem webových stránek. Nicméně, Squarespace je mnohem jednodušší použití a může vytvořit nejkrásnější webové stránky v nejmenším množství času.

Přečtěte si více o našem průvodci nejlepší stavitelé stránek.

Je Squarespace obtížné?

Ne, Squarespace je jednou z nejjednodušších služeb pro tvorbu webových stránek. Existuje několik, které jsou jednodušší, ale nejsou’t tak dobrý jako Squarespace.

Je Squarespace dobré pro začátečníky?

Squarespace je skvělá volba, pokud máte pocit, že jste začátečník a máte trochu úzkosti, pokud jde o vytváření webových stránek. Wix je také fantastická volba a měla by být použita, pokud se cítíte trochu sebevědomě ve své schopnosti naučit se software. Pokud ano, použijte Squarespace’znovu hledáme nejjednodušší přístup k vytváření webových stránek.

Chcete-li vidět několik dalších možností, podívejte se na naše nejlepší průvodce platformou elektronického obchodu.

Je Squarespace dobrý pro internetový obchod?

Squarespace je vhodný pro jednoduchý obchod s eCommerce. Pokud chcete jít dále, pak je Shopify nejlepším řešením eCommerce.

Jak drahé je Squarespace?

U běžných webových stránek existují dvě možnosti stanovení cen. Můžete platit 12 $ měsíčně 18 USD měsíčně.

Je Squarespace lepší než Wix?

Obě možnosti poskytují výhody. Squarespace je pro lidi, kteří chtějí vytvořit fantastický web uvnitř fantastické šablony, zatímco Wix je pro lidi, kteří hledají více přizpůsobitelnosti.

Závěr

jestli ty’Pokud hledáte snadný způsob, jak vytvořit krásný web, pak je Squarespace tou nejlepší volbou pro vás. Pokud ne’Pokud se chystáte hostit web sami a používat WordPress, jste omezeni na několik možností v oblasti tvorby webových stránek. Zde jsou naše tipy pro nejlepší webhosting.

Že’s, kde přichází Squarespace. Pokud ano’Pokud se chystáte vytvořit úžasné webové stránky v krásných šablonách, pak Squarespace není žádným lákadlem. Problémy se vyskytují, když chcete přizpůsobit mimo poskytované šablony.

Není mimo rámec možnosti vytvořit web, s nímž jste do hodiny plně spokojeni, pomocí Squarespace, do hodiny.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map