Recenze Ucraft

Je konečně čas vytvořit si první web. Nejste programátor ani webový designér, takže víte, že k těžkému zvedání potřebujete tvůrce webových stránek. Nejtěžší součástí procesu může být výběr nejlepšího tvůrce webových stránek, který vyhovuje vašim potřebám, což je důležité stejně jako výběr a webhostingu.


Ucraft je solidní volba, pokud potřebujete vytvořit web to vypadá skvěle a je těžké na snímky.

Bohužel, Ucraft není dokonalý. Existují flexibilnější možnosti, které se mohou pochlubit více funkcemi a stejně snadno se používají.

Ve prospěch Ucraft je jejich bezplatný balíček. Pokud ponořujete špičku do pozice webmastera, je to perfektní volba. Ucraft se také snadno používá. I když nejste technicky zdatní, nebudete mít příliš mnoho problémů s navigací v editoru. Snad nejdůležitější je, že Ucraft zdůrazňuje obrázky. Kreativní profesionálové mohou tuto platformu milovat.

Ucraft: Přehled

Ucraft se popisuje jako tvůrce webových stránek typu drag-and-drop, ale není to striktně pravda. Přesněji to lze popsat jako blokové. Použití této platformy je téměř stejně snadné. Je však také mnohem méně flexibilní. S omezenými možnostmi je jen malá šance, že budete ohromeni možnostmi výběru. Místo toho se můžete cítit omezeni omezeními.

Nicméně, Ucraftovy šablony vypadají fantasticky, a vytváření vašich webových stránek je relativně snadné. Nepotřebujete žádné technické znalosti ani dovednosti vybudovat funkční a atraktivní web. Je dokonce možné přidat blog, nástroje elektronického obchodu a další.

Klady

 • Zdarma plán pro rozpočet-smýšlející
 • Zabezpečení a analytika přicházejí s každým balíčkem
 • Krásné šablony, zejména pro webové stránky náročné na obrázky
 • Integrace se systémem Ecwid pro elektronický obchod
 • Pěkné blogové nástroje

Nevýhody

 • Možnosti zákaznické podpory jsou omezené
 • Bloky obsahu mají tendenci vypadat příliš podobně
 • Někteří uživatelé mohou chtít větší kontrolu nad designem svých stránek
 • Ne tak snadné použití jako skutečný tvůrce webových stránek typu draganddrop

Ucraftovy šablony

Ucraft poskytuje více než 60 šablon, z nichž si můžete vybrat. Ve srovnání s jinými tvůrci webových stránek, které nabízejí stovky možností, to není velké pole. Někteří lidé přesto oceňují, že mají méně možností, protože se vyhýbají přílišnému rozhodnutí.

Ucraft šablona

Na levé straně obrazovky „Šablony“ uvidíte kategorie, včetně událostí, blogu, podnikání, osobní, restaurace a další. Usnadňuje se tím procházení možností.

Mnoho z nich šablony jsou krásné.

do thrylingu

Jejich procházením odhalíte, jak velký důraz je kladen na poutavé snímky.

stacey

Pokud jste umělec nebo fotograf, je pravděpodobné, že najdete perfektní šablonu pro představení své práce.

digart

Je užitečné, když Ucraft umožňuje zobrazit náhled každé ze svých šablon. Díky tomu můžete před provedením výběru prozkoumat různé možnosti. Ve skutečnosti je v této fázi nezbytné být opatrný. Jakmile provedete výběr a začnete upravovat, nemůžete se vrátit zpět a přepínat šablony.

Je Ucraft snadné používat?

Věci jsou s Ucraft jednoduché, ačkoli to není tak snadné jako skutečný tvůrce webových stránek drag-and-drop.

Začínáme je vánek. Stačí kliknout na tlačítko “Start Crafting” na domovské stránce Ucraft. Získáte 14denní bezplatná zkušební verze, a nemusíte zadávat žádné informace o kreditní kartě.

Jste přesměrováni na stránku, kde si můžete vybrat svou šablonu. Po výběru toho správného vyberete subdoménu. Toto je dočasná adresa URL, která má podobu „yoursitename.ucraft.net“.

zvolte subdoménu

Ucraft vám dá vědět, že se můžete připojit svou vlastní doménu kdykoli je to vhodné.

Dále zadejte své jméno a e-mail a zvolte heslo. Pokud byste se raději zaregistrovali přes Facebook nebo Google, můžete.

registrace ucraft

To je vše, co musíte udělat. Nyní zadáte editor. Zde pracujete na „blocích“, které se nakonec stanou součástí vašeho webu.

Editor to umožňuje přidejte prvky jako blog, informační bulletin nebo kontaktní formulář. Mějte na paměti, že každý prvek je obsažen v bloku. Bohužel je nelze přesunout nikam, jako je tomu u jiných tvůrců webových stránek. Do místa, kde se blok nachází na vaší stránce, jste téměř zablokováni. Nicméně můžete skládat prvky na sebe a vytvořit web bohatý na obsah.

Rozhraní editoru má skutečně holé kosti, svléknuté. Bez velkého množství nepořádků na obrazovce je docela snadné zjistit, jaké jsou vaše možnosti. Levý postranní panel obsahuje všechny hlavní funkce úprav a zbytek obrazovky je vyhrazen pro náhled vašich webových stránek.

Když kliknete nebo dvakrát kliknete na objekt na vašem webu, Ucraft vám umožní tuto komponentu upravit. Můžete zadat nový text, změnit jeho formátování, nahradit obrázky a dokonce přidat některé základní animace.

Předdefinované bloky mohou být přetaženy a přetaženy na stránku. Ucraft v současné době nabízí asi 100 z těchto bloků, které obsahují tituly, rozvržení těla, blogy, záhlaví, nákupní vozíky a internetové obchody. Tyto bloky pokrývají základy, ale není mnoho možností, ze kterých si můžete vybrat.

Navíc, mnoho z bloků vypadá velmi podobně jako ostatní, což se nejedná o vysokou míru přizpůsobení. Když se pokusíte změnit písmo nebo si zahrát s velikostí sloupce s upozorněním Ucraft, můžete se před spuštěním těchto úkolů setkat s blokováním třetích stran. To jen znamená instalace Designer Tools aplikace, která je zdarma. Proč to není povoleno automaticky, je záhadou.

Celkově je použití Ucraft o něco obtížnější než ostatní tvůrci webových stránek. Jakmile se editor stane známějším, je to docela jednoduché. Dokud neočekáváte spoustu možností a přizpůsobení, můžete být s touto platformou spokojeni. Navíc je to hračka pro vytvoření skvěle vypadající webové stránky na této platformě.

Funkce Ucraft

Základní rysy společnosti Ucraft jsou fantastické. Každý web má SSL certifikát chránit vaše data a informovat návštěvníky, že váš web je důvěryhodný a spolehlivý. Najdete zde také Optimalizaci pro vyhledávače nebo SEO, nástroje, které zajistí, že váš web si všimnou všechny hlavní vyhledávače..

Ucraft nemá vlastní analytickou aplikaci. To je v pořádku, protože můžete do svého webu integrovat Google Analytics, a to je skvělá zpráva pro kontrolu míry okamžitého opuštění, počtu návštěvníků vašeho webu a mnohem více.

Integrace sociálních médií je rovněž základní součástí balíčku. Pokud používáte Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn nebo jiné platformy sociálních médií, lze je svázat s vaším webem.

Také proto, že Ucraft klade takovou prémii na vysoce kvalitní snímky, nemělo by být žádným překvapením, že poskytují komplexní nástroje úpravy obrázků. Dále najdete video pozadí, které dodá vašemu webu interaktivnější dojem.

ucraft aplikace

Každý z Šablony společnosti Ucraft jsou optimalizovány pro mobilní prohlížení. To znamená, že při procházení webu z mobilního zařízení se nemusíte starat o to, aby návštěvníci neměli dobrý dojem..

Pokud začínáte podnikat a potřebujete logo, můžete požádat o pomoc Ucraft. Po zodpovězení několika otázek vám navrhnou logo.

Na webových stránkách Ucraft je také k dispozici několik integrací třetích stran. Od chatu Disqus po chat zendesk máte mnoho možností pro zvýšení funkčnosti vašeho webu.

Ucraftova cena

Ucraft nabízí několik cenových možností. Patří mezi ně bezplatný web, což je v podstatě vstupní stránka, která obsahuje aplikaci SEO, Google Analytics, certifikát SSL a další.

Pro web balíček stojí 10 USD za měsíc, pokud se platí ročně. Pokud váš internetový obchod prodává až 50 produktů, může být tento balíček perfektní. Získáte několik aplikací, vícejazyčný web, podporu 24/7, písma Google, stránky chráněné heslem a více než 70 platebních a dodacích možností.

Pro Shop volba může být pro vás, pokud váš online maloobchodní web nese více než 1 000 produktů. Roční náklady stojí 21 $ měsíčně a obsahuje vše v plánu webových stránek Pro. Navíc získáte kupóny, aplikaci pro správu obchodu, možnost upravovat faktury a další.

Ucraftův největší balíček je Plán BigCommerce za 39 $ měsíčně, pokud platíte jeden rok předem. Mezi další možnosti patří prodej na eBay, Amazonu, Facebooku a Yandexu, kromě nákupního kanálu Google.

Zákaznická podpora společnosti Ucraft

Bylo by hezké, kdyby zákazníci mohli kontaktovat Ucraft telefonicky nebo e-mailem, ale máte live chat, který by měl udělat trik. Většina lidí stejně nebude muset volat. Naštěstí mají také blog a několik online průvodců, které se zabývají nejzákladnějšími otázkami a problémy, pokud nechcete používat funkci chatu. Ucraftova rychlost odpovídání na požadavky z live chatu byla z našich testů docela rychlá, pokud máte naléhavou potřebu.

Stojí za to Ucraft?

Pokud hledáte základní web, který má dostatečný počet zvonků a píšťalek a vypadá fantasticky, pak může být pro vás Ucraft ideální. Má přímé rozhraní a dostupné ceny. Se 14denní bezplatnou zkušební verzí budete mít čas na vyzkoušení služby před zakoupením.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map