Kompletní průvodce SSL

ssl certifikátyPokud jste nikdy nevěnovali velkou pozornost Technologie SSL (Secure Sockets Layer) dříve, to by mohl být čas, abyste se dostali přes reflex roubíku na další technickou zkratku.


Pokud z jiného důvodu než Google se chystá označit váš web jako nebezpečný do konce roku 2018, pokud to uděláte’nemám tuto úroveň šifrování bezpečnostní nainstalován.

Problém pro průměrného online podnikatele nebo obchodníka spočívá v tom, že provedou vážné porovnání nákupů SSL a SSL poskytovatelé webhostingu Vypadá to, že je to tak zábavné, jako třikrát za sebou palcem s kladivem.

Zde jsou dvě běžné otázky:

 • Jaký typ certifikátu SSL bych měl získat?
 • Jsou svobodní v pořádku?

Neboj se, jemný čtenáři, my’Odpovím na toto vše a ještě více na cestě, abychom vám poskytli téměř vše, co potřebujete vědět o SSL certifikátech a téměř nic, co nedáte’t. Že’je to náš dlouhodobý způsob, jak to říci’Pokusím se držet důležitých věcí.

Co je to SSL certifikát?

ssl certifikát

Tohle není’t druh certifikátu, který pověsíte na zeď v práci pro dobře odvedenou práci.

Tento druh certifikátu je čten pouze počítačem a serverem, když předávají data sem a tam. Přidává úroveň šifrování to znamená, že informace pohybující se mezi dvěma body tam na internetu jsou bezpečně před zvědavýma očima.

Vizualizujte nákup z Amazonu. Ještě lépe zadejte do svého prohlížeče Amazon.com a podívejte se do levého horního rohu stránky na panelu URL.

Měli byste vidět slovo ‘ZAJISTIT’ zeleně a adresa začínající HTTPS.

To navíc ‘S’ znamená, že technologie SSL je na tomto webu zavedena a funguje, a to na pozadí chránit své číslo kreditní karty a identifikaci osobních údajů od kohokoli, kdo by se mohl zabývat krádeží dat.

Pokud přistáváte na webu, který nemá’nemám slovo ‘ZAJISTIT’ nebo ‘S’ po HTTP byste měli myslet dlouho a tvrdě, než zadáte jakýkoli druh informací do formulářů, které tam najdete. Nakonec Google obejde branding všech těchto webových stránek s červenou ‘NEBEZPEČNÉ’ dokud jeho vlastník nenainstaluje platný certifikát SSL.

Výhody SSL – Kromě zjevného

Jednou zjevnou výhodou používání certifikátu SSL na vašem webu je to, že zákazníci nezískají své číslo kreditní karty. Yay! Ti, kteří shromažďují informace o kreditní kartě na webových stránkách, jsou vyžadovány organizací hlídacího psa známou jako Průmysl platebních karet (PCI) mít platný certifikát okamžitě zaveden, ne-li dříve.

Nemělo by být divu, že si myslíme, že velký červený „NEBEZPEČNÝ“ v horní části vašeho webu nebude pro návštěvníky ujistit, jaké zkušenosti mohou očekávat. Chcete, aby se cítili v teple, pohodlí a bezpečí před phishingovými schématy a jinými nebezpečnými typy chování hackerů.

V neposlední řadě, i když Google se nepohnul Chcete-li úplně umístit smackdown na non-SSL webové stránky, gigant vyhledávače dává SEO podpora těm, kteří již vyhovují SSL. Ve tvrdé hře na zabezpečení seznamu první stránky pro nejziskovější klíčová slova byste měli využít všech dostupných výhod.

Jaký typ certifikátu SSL potřebujete?

Vzhledem k tomu, že nic společného s počítači nebo internetem nemůže být nikdy jednoduché, měli byste si být vědomi toho, že na začátku vaší cesty směrem k zemi s dodržováním SSL existují tři různé typy certifikátů SSL.

Doména ověřena

Tento typ certifikátu SSL, který se běžně označuje jako „nízké zabezpečení“, vyžaduje velmi základní úroveň zabezpečení, při které vydavatel certifikátu obvykle kontroluje pouze záznam WHOIS, aby se ujistil, že osoba, která žádá o certifikát, skutečně vlastní web.

Jedná se o nejlevnější druh souladu s protokolem SSL a obvykle se vydává okamžitě po aplikaci. Návštěvníkovi, který věnuje pozornost takovému druhu, neposkytuje certifikát s nízkou jistotou nic jiného než důkaz o tom, že procházel návrhy zabezpečení webové stránky. Toto je varianta SSL, kterou většina lidí dostane, kdo není online, aby vydělal peníze. Mluvíme o fandech blogerů atd.

Organizace ověřena

Přestože je proces získávání tohoto typu certifikátu podobný procesu spojenému s ověřováním domény, shromažďuje se více informací, což je důvod tyto certifikáty se označují jako certifikáty s vysokou jistotou. Kromě ověření domény musí společnost poskytnout dokumentaci týkající se identity, konkrétně:

 • název
 • Město
 • Stát
 • Země

Další zabezpečení, které organizace ověřuje pomocí certifikátu SSL, poskytuje potenciálním návštěvníkům webových stránek více, než je náhrada za delší dobu zpracování (několik dní) a dodatečné náklady. Pokud vlastníte firmu nebo firmu s webem, je to požadovaný certifikát.

Rozšířený ověřovací certifikát

Jako nové dítě v bloku vyžaduje rozšířený ověřovací certifikát vše, co je součástí procesu validace organizace, a ještě trochu více.

V zásadě musíte prokázat nejen to, že máte legitimní jméno a adresu, ale také, že jste skutečnou společností v plnění obchodních cílů..

Získání tohoto typu certifikátu – označeného zeleným zámkem v adresním řádku – může trvat až několik týdnů, ale pokud’re elektronického obchodu, don’t obtěžovat s ostatními dvěma. Získejte tento!

Závěrečné myšlenky

Chtěli bychom se zabývat myšlenkou certifikáty SSL zdarma než budeme hotovi. Problém s tím, co najdete online, je ten, že entita, která za ním stojí, může spouštět gamut z toho, že se jedná o špinavého a škodlivého obchodníka se malwarem, jen o chlapa nebo oka, který se snaží obrátit dolar. Pointa je, že Google není velkým fanouškem bezplatných certifikátů a pravděpodobně vyhodí varovnou zprávu návštěvníkovi vašeho webu, který jim nabízí dvě možnosti:

 • “Přesto pokračovat.”
 • „Zpět do bezpečí“

Více než několik z nich si vybere druhé a to není dobré pro podnikání. Když přijde čas, aby se guma setkala s cestou, je třeba zvážit jednu věc. Je 5 až 10 USD měsíčně, než se dostanete za získání legitimního certifikátu v hodnotě zvýšeného prodeje, který pravděpodobně vyděláte? Budeme se divoce hádat a řekneme: “Heck, ano!”

Začínáme několik legitimních prodejců certifikátů SSL: GeoTrust, DigiCert, Symantec a všudypřítomný GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map