Jak začít úžasný blog v roce 2020 (15 kroků + obrázky)

Krok 1 – Nalezení správné blogovací platformy

Níže uvedený průvodce je průvodce nezmysly, jak začít svůj vlastní blog. Je to stejný proces, jaký jsme použili, abychom pomohli bezpočtu nových bloggerů založit první web a uvědomit si, že vytvoření skvělého blogu vyžaduje jen trochu výzkumu..


Za méně než hodinu budete vědět téměř vše, co se dá o spuštění vlastního blogu vědět.

Teď si uvědomuji, že někteří z vás by si čtení mohli opravdu užít, takže mi dovolte zmínit, že čtení tohoto celého průvodce bude trvat 13 minut a 45 sekund (zhruba �� ).

Několik podmínek, které byste měli vědět, než začnete číst

Jedním z nejlepších způsobů, jak mohou podnikatelé začít podnikat, je spuštění blogu. Majitelé malých podniků jsou překvapeni příležitostmi, které jsou prezentovány v důsledku jejich blogu.

Můžete si ale myslet na sebe, má specialita je pečení cukroví, háčkování malých klobouků pro koťata nebo výroba dekorativních květin z papíru. (Ano, to jsou všechny skutečné věci, se kterými lidé vydělávají peníze.)

Možná nebudete mít pocit, že jste technicky nakloněni. Pokud právě podnikáte, nejspíš nemáte pár velkých, kteří by jen tak seděli a dali někomu, aby vám mohli nastavit váš blog. Jednoduše řečeno, rozhodně ne klepe na webdesignéry. Chlapi rock, a my vás milujeme. ��

Neboj se. Ukážu vám způsob, jak svůj blog dostat ze země pomocí nejlepšího přítele do-it-yourselfers, WordPress.

Budu předpokládat, že znáte rozdíl mezi webem a blogem. Pokud tak neučiníte, existuje jednoduchý způsob, jak o tom přemýšlet: „Všechny blogy jsou weby, ale ne všechny weby jsou blogy“.

Váš blog vám umožňuje zobrazovat příspěvky v chronologickém pořadí, přičemž poslední příspěvek se zobrazuje nahoře. Samozřejmě, stejně jako u všech věcí, je toho více, a já o tom budu mluvit v jiném průvodci. Ale pro stručnost se pojďme podívat na to, co potřebujete ke spuštění vlastního blogu.

Nejprve se zbavíme některé jednoduché terminologie:
 • Doménové jméno: Jednoduše řečeno, toto je vaše adresa. Tam vás lidé najdou.

 • CMS: Toto je vaše dílna. Zde vytváříte všechny malé věci, díky kterým jsou vaše příspěvky pro vás jedinečné, jako je obsah, obrázky, média, vše spojené s vaší stránkou. Až bude produkt kompletní, představíte ho světu. V tomto případě je váš CMS nebo dílna WordPress.

 • Téma WordPress: Toto je základní struktura nebo šablona použitá k vytvoření vašeho blogu. Tato témata vám poskytují základní rámec, který bude přitažlivý pro vaše publikum, a poté vám umožní upravit jej tak, aby odrážel i vás.

 • Web hosting: Pokud je strukturou téma WordPress, web hosting je oblast, na které stavíte strukturu. Zde jsou uloženy všechny informace o vašem webu. Existuje spousta možností tam. Některé jsou dobré a jiné jsou naprosto nezdravé. Za mé peníze, SiteGround je vaše nejlepší volba.

Proč potřebujete používat WordPress

Systém pro správu obsahu je jednoduchý způsob, jak definovat systém pro správu, aktualizaci a nastavení vašeho blogu. Od roku 2018 je WordPress nejoblíbenější (a spolehlivé) CMS tam venku.

Výzkum ukazuje že 55% webových stránek online používá WordPress, 20% používá Joomla a 11% používá Drupal. 

Několik velkých webů, které používají WordPress:

 • New York Times
 • Vice.com
 • BBC
 • TechCrunch

webové stránky používající wordpress

Každá z těchto metod je skvělá pro spuštění vlastního webu nebo blogu. Kdybych to měl navrhnout, řekl bych, že kdybyste měli více času na ruce naučit se používat WordPress je vaše nejlepší volba.

Používání WordPress je neuvěřitelně snadné a nabízí mnoho funkcí, které jinde nenajdete. Úspěšně jsem učil lidi, kteří nemají zkušenosti s vytvářením webových stránek, jak používat WordPress za méně než 45 minut, takže se nemusíte obávat úrovně obtížnosti.

Z tohoto důvodu se zaměřím na WordPress a nikoliv na stavitele webových stránek. Budu však mít další recenzi jen pro ty, kdo mají zájem.

Tady jsme! Je čas se dostat do masa a brambor!

Výhody používání WordPress

Existuje mnoho různých editorů webových stránek a více z nich opravdu smrdí ve srovnání s výkonem a flexibilitou WordPress. Teď vím, že existuje mnoho dalších možností, jako jsou Tumblr, Blogger a řada dalších platforem „vytvořte si svůj vlastní blog zdarma“..

Doporučil bych vám, abyste se jim všem vyhnuli. Důvody jsou velmi jednoduché:

 1. Zdarma neznamená zdarma. Znamená to, že do adresy URL přidají svůj vlastní název domény, takže pokud si nepřejete, aby lucasblog1.tumblr.com nebo lucasblog1.blogspot.com (protože hodně štěstí při získávání vašeho jména) neměli, nemáte vlastní URL ani doménu. Vlastnictví vlastní domény je NEJLEPŠÍ důležité.

 2. Zmiňme tento bod znovu, vlastnictví vlastní domény je jako vlastnění vlastní digitální identity. Je to vaše a nikdo jiný, nepůjčujte si to od někoho jiného.

 3. WordPress má 72 milionů uživatelů. To znamená, že máte k dispozici obrovskou online komunitu vývojářů a nástrojů. Doslova je tam jakákoli úprava, kterou chcete.

 4. Používání je neuvěřitelně snadné a pro vše, co chcete, existuje jako milion videí na YouTube.

 5. Je to super bezpečné. Pokud mi nevěříte … NASA používá WordPress. Jste lepší než NASA? ��

 6. Chcete webovou stránku zaměřenou na kočky? Žádný problém pro to není téma. Vše, co chcete, je k dispozici prostřednictvím témat a pluginů.

 7. Prostě si nebudete moci přizpůsobit přizpůsobení a schopnost upravit svůj web, který vám poskytuje WordPress.

obrázek ukazující výhody wordpress hosting

Za lásku všeho dobrého a správného v tomto světě – Nepoužívejte web zdarma

Pokud plánujete stavět něco, co představuje, kdo jste a co jste viděli, že jste udělali, jedli nebo vytvořili dříve, než nepoužíváte bezplatný web.

Chcete vlastnit to, co jste vytvořili, a nechcete, aby to bylo majetkem někoho jiného. Potkal jsem tolik lidí, kteří si vytvořili web a domnívají se, že to bude jen malý vedlejší projekt, a pak zjistím, že ho buď milují, nebo že to má nějaký skutečný potenciál vydělat peníze, ale jsou uvíznutí v doméně.

Nevlastníte doménu … zde je několik důvodů, proč ….
 1. Nevlastníte obsah. Používáte svůj vlastní software a mohou vás kdykoli vypnout. Mohou dokonce ukrást váš obsah. Doslova na to nemáte právo.

 2. Pokud chcete přesunout svou adresu URL, nebudete schopni. Pokud plánujete přenést veškerý provoz organického vyhledávání (když lidé vyhledávají na Googlu), přepnutí adresy URL je doslova to nejhorší, co můžete udělat.

 3. Nemůžeš na to inzerovat. Reklama na platformě jiné osoby je v rozporu s jejich pravidly. Vlastní tento provoz a ne vy.

Naštěstí v dnešní době, kdy je hostingový trh stejně konkurenceschopný jako hostingové společnosti, se skutečně zvyšuje a nabízí kvalitní ceny a balíčky za zlomek toho, co zvykli..

Hoorayyy!

Co dělat před další částí

 Vyberte hostitelskou platformu, kterou chcete použít. Velmi doporučuji používat WordPress. Pokud chcete použít jinou platformu, než je tato příručka, pro vás to nebude tak užitečné.

 Udělejte si čas na přemýšlení o názvu domény nebo druhu značky, kterou se snažíte vytvořit

Krok 2 – Zaregistrujte svou doménu a získejte hosting

Než získáte vlastní jedinečnou adresu URL, musíte ji zaregistrovat. Způsob, jakým registrace funguje, je v zásadě reklamace na jedinečnou adresu písmen nebo čísel, která jsou zaregistrována na vaše jméno nebo firmu.

Mám dostat .com nebo .org?

Nezáleží na tom, co dostanete z pohledu rejstříku. Jen se chcete ujistit, že si vyberete něco, co si snadno zapamatujete a chytíte. Čím kratší, tím lepší a vyhnete se zadávání čísel nebo pomlček do názvu blogu.

Můžete se také zaregistrovat pomocí rozšíření o zemi. Například, pokud jste z Kanady, můžete zaregistrovat doménu .ca nebo pokud jste z Velké Británie, můžete získat doménu .co.uk.

Kolik stojí registrace?

soukromí domény

Většina hostitelů stojí asi 10 dolarů ročně. Pokud platíte víc než to, pak vám blahopřeji!

Jedna věc, kterou určitě budete chtít získat ochranu soukromí. To zabrání zvědavým lidem vidět vaše jméno / adresu / e-mail v doméně.

Pokud nemáte nastavení ochrany osobních údajů, bude vám každý africký princ zaslán nevyžádanou poštou, který se snaží poslat vám rychlé částky peněz na váš bankovní účet (Upozornění na internetový vtip).

Siteground má 100% bezplatnou ochranu soukromí, která je obvykle kdekoli od $ 10-20 navíc navíc za rok.

To je krok, v němž jsme nejlepší. ��

Zde v Aussie Hosting porovnáváme údaje o nejlepších australských poskytovatelích hostingu, abychom zákazníkům pomohli učinit nejlepší rozhodnutí, pokud jde o hosting. Takže víme něco o dobrém hostiteli. Ve skutečnosti udržujeme stovky webových stránek pro klienty, které nám umožňují přístup k serverům s více než 4 roky dat.

Sorta takhle…

sledování provozuschopnosti a prostojů

Budete ohromeni milionem různých hostitelů, ale pokud jde o základní hosting bloggerů nepotřebujete nic fantastického a nechcete nic příliš levného.

 • Moc levné = Neuvěřitelně pomalý web s TONS upsells (z dlouhodobého hlediska nakonec utratíte více)

 • Příliš drahé = Pokud provozujete blog, nepotřebujete šílené množství energie.

Chceme tedy něco spravedlivého.

A to je SiteGround – našeho doporučeného poskytovatele hostingu. Budete tvrdě tlačeni, abyste porazili úžasné ceny SiteGround a skvělou zákaznickou podporu 24/7. Nabízejí také 1 kliknutí na WordPress instalace. JEDEN KLIK!

Nejprve se musíte zaregistrovat, takže se podívejte na jejich ceny. Doporučuji jít s jejich nejzákladnější balíček a nic moc fantazie.

Krok 3 – Jak nastavit WordPress na webu – (Nejdelší)

Stake Your Land: Získejte hostingový plán

Nejprve chcete kliknout na tento odkaz a navštívit SiteGround. Jakmile tam uvidíte, nabídnou tři základní hostingové plány. Oni jsou:

 • Plán spuštění (Doporučeno pro osobní blogy): Skvělá volba pro někoho, kdo má pouze jeden web a který právě začíná.

 • The Grow Big Plan (Doporučeno pro weby plánující vydělávání peněz) : To je skvělá volba pro někoho, kdo začíná, ale který se cítí jako za chvíli, když bude potřebovat více než jeden web. SuperCacher zajistí, že váš web WordPress bude běžet rychlostí blesku.

 • Plán GoGeek (Doporučeno pro malé firmy): Toto je perfektní volba, pokud máte velký web, máte e-commerce nebo máte-li jiné vývojové potřeby, včetně věcí, jako je inscenace a integrace GIT..

Pokud si nejste zcela jisti, co budete potřebovat, doporučuji Grow Big Plan. Poskytuje vám flexibilitu k růstu, ale nedává vám víc, než můžete žvýkat. Je to také velmi konkurenceschopné.

Jakmile si vyberete svůj plán, nyní je čas uvést kontaktní a platební údaje.

Nakonec si musíte vybrat, kolik měsíců hostingu se chystáte koupit. Co je úhledné o hostování je, že čím více kupujete, tím levnější je.

Poté budete vyzváni, abyste buď vybrali doménové jméno, nebo použili existující. Níže uvedené vysvětlení je, pokud název domény nemáte a chcete jej zaregistrovat. Pokud již máte doménu, budete muset nasměrovat Nameservers na hostující záznamy (Zde je kompletní návod jak to udělat).

SiteGround vám ZDARMA doménu se svým hostingovým plánem, takže pokud jej nemáte, doporučuji tuto možnost použít.

vyberte název domény

Budete také požádáni o vyplnění některých svých osobních údajů pro registraci vaší domény. Nedělejte si s tím starosti, pokud si zaregistrujete doménu přes SiteGround nebo jinou službu, jako je Namecheap, dostanete bezplatnou ochranu soukromí, což znamená, že nikdo nebude moci vidět vaši identitu.

Pro účely registrace však velmi doporučuji používat vaše skutečné informace, jinak byste mohli ztratit své doménové jméno.

informace o doméně

Instalace WordPress na webu – 2 Mehods

Existují tedy dva způsoby, jak nainstalovat WordPress na nový web. Podívejme se na oba.

 1. Nechte si nainstalovat odborníka SiteGround Expert (neuvěřitelně snadné)

 2. Nainstalujte si sami (3 jednoduché kroky níže)

Metoda 1 – Instalace Siteground

To je jeden z důvodů, proč miluji SiteGround. Jejich tým podpory bezplatně nainstaluje WordPress. Musíte se pouze zaregistrovat do svého hostingu, zadat přihlašovací údaje a kliknout na „Podpěra, podpora“.

Přejděte dolů a uvidíte sekci „Pomoc WordPress.„Postupujte podle pokynů a jste stejně dobří jako zlato.

Odtamtud vás provedou krok za krokem, včetně žádosti o výběr hesla / přihlašovacího jména pro váš web. Celý tento proces bude trvat asi 3 minuty.

Metoda 2 – Nainstalujte si WordPress sami

Poté, co se zaregistrujete ke svému účtu a zaplatíte za svůj plán. Přejděte na domovskou stránku Siteground.com a přihlaste se ke svému účtu. Na tuto obrazovku se dostanete.

přihlašovací stránka pro SG

Klikněte na ikonu Přejít na možnost cPanel a jakmile se nacházíte, uvidíte interiér ovládací oblasti cPanel. Nenechte se zastrašit, jste skoro tam.

Budete muset kliknout na instalační program nebo instalační program Softuclous, oba pracují stejně. 

Dále se dostanete na obrazovku dohody o WordPress a na BOTTOM LEFT uvidíte oblast, kde se říká „Install WordPress“, klikněte na tuto a pak se dostanete sem. Postupujte podle pokynů na stránce.

obrázek ukazující, jak nastavit cPanel pro blog WordPress

Jsi hotový! gratuluji!

Posledním krokem je přihlášení a ujistěte se, že vše funguje. Budete muset jít na http://yourwebsitesname.com/wp-admin. Stačí za URL zadat „/ wp-admin“ a dostanete se na tuto obrazovku. Odtud jen přihlášení.

Přihlašovací obrazovka WordPress

Instalace motivu WordPress

Jako začátečník pro WordPress je pravděpodobné, že jste slyšeli o všech tématech, která můžete získat buď zdarma, nebo které si můžete koupit. Je to dobrý nápad, abyste si pohrávali s několika tématy, která jsou k dispozici, abyste viděli, které téma je pro vaše potřeby správné. Pamatujte, že vaše téma je struktura vaší stránky. To je to, co lidé vidí. Takže chcete, aby vaše téma bylo co nejatraktivnější.

Pouze tip pro začátečníky, druhý, kdy aktivujete nové téma, okamžitě změní vzhled a fungování vašeho webu ve světě. Některé funkce předchozího motivu se nemusí přenést na vybrané téma, takže je dobré, aby rychlý kontrolní seznam zajistil, že vaše nové téma bude fungovat..

Adresář témat WordPress.org je snadný způsob, jak vybrat téma.

Nejprve se přihlaste do administrátorské oblasti WordPress.

Poté klikněte na Vzhled >> Témata.

Až to uděláte, budete přesměrováni na stránku motivů. Poté klikněte na tlačítko „Přidat nový“ a bude umístěno nahoře.

Dále budete mít možnost vybrat nejnovější témata WordPress, oblíbená témata a vybraná témata. Tady je skvělý seznam všech bezplatných témat online.

Na základě provedeného výběru uvidíte buď jedno téma, nebo více motivů na základě kritérií, která jste stanovili.

Když najdete motiv, který chcete nainstalovat, umístěte myš na obrázek. Uvidíte tlačítko „Instalovat“, tlačítko „Náhled“ a tlačítko „Podrobnosti“. Klikněte na tlačítko „Instalovat“.

WordPress zahájí proces instalace. Zobrazí se zpráva, která vám ukáže, že motiv byl úspěšně nainstalován, a budete mít možnost jej aktivovat.

Některá témata budou mít další možnosti pro konfiguraci nebo přizpůsobení v závislosti na vybraném motivu. Po výběru názvu domény, zakoupení hostingu, instalace WordPress a výběru motivu můžete začít blogovat.

Nyní přichází složitá část. Jak ostatní uvidí váš blog.

Nakonfigurujte svůj blog tak, aby byl přátelský pro vyhledávače

Pokud chcete blog, který je přátelský pro vyhledávače, je důležité si uvědomit, že vyhledávače jsou jako váš velmi marný a povrchní přítel, nemají rádi ošklivé. Co tím myslíme? Zde je příklad toho, co vyhledávač považuje za ošklivou adresu URL:

HTTP: // můj blog / 2018 / speciální téma / autor – já / můj ošklivý blog

Z pohledu vyhledávače je atraktivnější způsob, jak vaše adresa URL vypadat:

HTTP: // můj blog.com/my krásný blog

Rozdíl je jasný. První možnost je plná nepodstatných informací. Druhá adresa URL je čistá a věcná. Naštěstí vám WordPress pomůže přizpůsobit vyhledávací nástroj pro adresy URL.

Chcete-li toho dosáhnout, přejděte na  „Nastavení“ >> „Permalinky“ a změňte nastavení tak, aby vypadalo takto:

Druhou věcí, kterou vyhledávače nenávidí, stejně jako skuteční lidé, je spam. Lidé bohužel budou chtít spamovat váš web. Chtějí přimět lidi, aby navštívili svůj blog, chtějí inzerovat své nevyžádané zboží nebo chtějí svůj blog použít jako způsob propagace svých produktů..

Můžete je však zastavit moderováním komentářů. Udělej to tím, že půjdeš „Nastavení“ >> „Diskuse“ a poté klikněte na následující možnosti:

Začněte psát příspěvky a stránky

Nyní máte blog WordPress, který je plně funkční. Máte úžasné doménové jméno, které odráží vás a vaši firmu. Vybrali jste téma vraha, které je pro vás dokonale vhodné. Hodně jsi toho udělal. Vezměte si několik sekund a poklepejte si na záda. Máte všechna práva na hrdost. Dobře, dost blahopřeji. Vraťme se do práce.

V této části se chceme soustředit na tři věci:

 • Psaní příspěvků na WordPress

 • Přidání obrázků, odkazů a formátování textu

 • Rychlé tipy pro psaní hvězdného obsahu

Jak přidat nový příspěvek?

Na stránce administrátora vašeho webu klikněte na odkaz na příspěvek, který se zobrazí v nabídce na levé straně. Odtud klikněte na přidat nový.

Bude vám nabídnuta další obrazovka, která bude vypadat asi takto:

Když se podíváte na tento obrázek, uvidíte, že nejvyšší pole vám umožňuje dát vašemu příspěvku název. Pod širým prostorem můžete psát svůj příspěvek nebo svůj skutečný obsah. Odtud se můžete rozhodnout uložit svůj obsah jako koncept. Nebo pokud jste spokojeni s tím, co jste napsali, můžete to publikovat. Tyto možnosti můžete vybrat pomocí nabídky, která se zobrazí v pravé horní části stránky. Mezi další možnosti patří naplánování příspěvku na zveřejnění později nebo označení příspěvku jako soukromého, aby jej mohli vidět pouze vybraní jednotlivci.

Jakmile příspěvek zveřejníte, jednoduše přejděte do části „Všechny příspěvky“ v nabídce na levé straně. Tam můžete vyvolat cokoli, co jste již zveřejnili, a upravit jej podle svého uvážení.

Samozřejmě nic nemůže být nudnější než obyčejná cihla textu. Pojďme se tedy podívat na některé věci, které můžete udělat, abyste svému příspěvku udělali trochu života.

Přidání obrázků do blogu WordPress

Každý má rád obrázky. WordPress vám umožňuje přidat obrázky k vašemu příspěvku pomocí několika kliknutí myší. Pokud se podíváte přímo nad pole, kde jste poslali tělo svého blogu, zobrazí se vám tlačítko s názvem „Přidat média“. Než však začnete chtít přidávat obrázky sem a tam, doporučujeme vám kliknout levým tlačítkem myši na část svého blogu, kde má být obrázek. Pokud ne, budete se muset pohybovat později, a to může být frustrující.

Budete přesměrováni na jinou stránku, na kterou budete moci nahrávat soubory. Ve středu této obrazovky uvidíte tlačítko s názvem „Vybrat soubory“.

Jakmile najdete soubory, budou automaticky nahrány do WordPress. Po nahrání obrázku jej znovu zkontrolujte a ujistěte se, že se jedná o požadovaný obrázek, a poté klikněte na „Vložit do příspěvku“. Obrázek se objeví v příspěvku, který píšete, kde se má zobrazit. Je to tak snadné.

Přidání odkazů na váš blog

Něco, co se rychle naučíte jako blogger, je to, že nejlepší způsob, jak přimět lidi, aby si přečetli váš obsah, je propojení s ostatními. Existuje spousta dobrých bloggerů. Upřímně řečeno, některé z nich budou lepší než ty. Vztahy, které s nimi navazujete, a vaše schopnost sdílet jejich obsah pouze zvýší hodnotu vašeho blogu. Tak jak to děláte.

Když se podíváte na panel nástrojů, který je umístěn přímo nad polem, do kterého jste přidali tělo svého příspěvku, uvidíte něco, co vypadá jako řetězový odkaz.

Po kliknutí na tlačítko Vložit / Upravit odkaz budete přesměrováni na vyskakovací okno, které vás požádá o nějaké informace.

 • URL je adresa webu, který chcete sdílet. Nezapomeňte uvést „HTTP: //“ před „www“. Pokud tak neučiníte, váš odkaz nebude fungovat.

 •  text odkazu je to, na co lidé chtějí kliknout, aby se dostali na web, na který odkazujete. Pokud tedy odkazujete na web o konkurenční chůzi, může být text odkazu „chůze s vojenskou přesností“. Když na ně uživatel klikne, bude přesměrován na odkazovaný web.

 • Otevřít odkaz v novém okně / kartě. Tuto možnost byste měli vždy vybrat, protože pokud tak neučiníte, pokud uživatel klepne na text odkazu, opustí vaši stránku a nemusí najít cestu zpět.

 • Odkaz na sebe. Možná budete chtít odkazovat na něco, co máte na svém vlastním webu. Pomocí sekce vyhledávání můžete tento příspěvek nebo stránku najít a přidat na ni odkaz.

Až bude vše řečeno a hotovo, klikněte na odkaz Přidat a odkaz se objeví, když jste při psaní opustili kurzor.

Jak upravit záhlaví a formátovat text vašeho blogu

Většina lidí blog nečte, skenuje jej. Přejíždí očima přes blog ve formaci F a hledají odvážný text, který upoutá jejich oči. Pokud nic nepřitáhne pozornost vašich čtenářů, mohou se jednoduše odvrátit a to není to, co chcete. Tomu můžete zabránit přidáním nadpisů.

Nadpis můžete přidat kliknutím na rozevírací nabídku umístěnou v levé dolní části panelu nástrojů.

Jak vidíte, „Okruh 1“ je největší velikost. To by mělo být to, co je v horní části stránky. „Nadpis 2“ nebo „Nadpis 3“ lze dále použít na stránce. To nejen usnadňuje vyhledávači čtení vašich stránek, ale také je mnohem příjemnější pro lidi, kteří vaše stránky čtou..

Jak editovat písma

Můžete také upravovat svá písma, buď je tučně, kurzívou, podtržovat, a dokonce měnit jejich barvu. Stačí kliknout na tlačítko.

 • „B“ je tučné

 • „U“ je základní

 • „A“ vám umožní vybrat různé barvy z rozbalovací nabídky

 • „I“ je kurzíva

Pokud jste pracovali s aplikací Microsoft Word, všechny tyto příkazy by měly být docela jednoduché.

Nechte svůj blog pracovat za vás

No, to je vše. Provedli jste všechny kroky a vytvořili jste úspěšný základní blog. Nyní je otázkou, jak si můžete udělat svůj blog pro vás pracovat? To může být výzva. Ale sestavil jsem několik průvodců, které vám to usnadní. V blízké budoucnosti budu s vámi sdílet tyto informace a budu odpovídat na případné dotazy. Do té doby vám doporučuji seznámit se s WordPress.

Je to velmi všestranný nástroj. Je intuitivní a snadno se učí. Díky přednastaveným tématům můžete pomocí několika kliknutí myší vytvořit blog, který vypadá profesionálně a sbírá vám a vašemu podnikání pozornost, kterou si zasloužíte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map