Jak vydělat peníze online – nápady, tipy a časté dotazy pro online podnikatele

vydělávejte peníze onlineV moderní éře už nemusíte chodit na chodník, abyste osobně našli a podrželi práci, abyste to dokázali. Ve skutečnosti si to stále více lidí uvědomuje’Je možné vydělat spoustu peněz online: dost na to, aby přežili, a dokonce i prospívat.


Jak již bylo řečeno, složitosti a složitosti online vydělávání peněz jsou stále trochu kalné – ti, kdo dělat aby to byla často maminka o tom, jak se jim díky online práci podaří vydělat spoustu peněz.

Když se COVID-19 rozrůstá po ekonomice, mysleli jsme si, že nyní bude ten správný čas vysvětlit, jak můžete vydělat peníze online, a poskytnout vám několik tipů pro případ, že budete chtít co nejlépe využít svůj vnitřní čas. Nechat’je to začít.

Příbuzný: Nejlepší webhosting pro malé firmy

# 1 Spusťte blogování


začněte blogovatBlogování je jedním z nejčastějších způsobů, jak vydělat peníze online, a to z dobrého důvodu: je’je také jedním z nejjednodušších. Vše, co potřebujete, je kvalitní webhosting na podporu svého webu a je dobré jít.

Skvělá věc, o blogování je, že můžete psát o téměř cokoli. Můžete mít blog pro nadšence, vzdělávací blog nebo jakýkoli jiný druh online prostoru přizpůsobený vašim zájmům nebo podnikání.

Příbuzný: Jak začít blog

A co je důležitější, existuje několik způsobů, jak vydělat peníze prostřednictvím blogů. Například, můžete zpeněžit své blogy “cena za kliknutí” nebo “platit za kliknutí” reklamy.

Jde v podstatě o bannery nebo jiné reklamy, které umístíte do svého obsahu nebo do postranního panelu svého blogu. Pokaždé, když potenciální čtenář klikne na reklamu, dostanete za kliknutí zaplaceno! Tento model monetizace přirozeně vyhovuje některým stylům blogů lépe než jiným.

Můžete také prodávat soukromé reklamy, zejména pokud máte obchodní partnerství s jinou online přítomností nebo organizací. Nebo můžete použít affiliate marketing ve vašem blogu’s obsah – více o tom později.

Existuje ještě více způsobů, jak můžete zpeněžit své blogy. Pokud například provozujete internetový obchod, můžete svůj obsah použít k prodeji svých vlastních produktů nebo služeb. Nebo můžete prodat členství ve své organizaci nebo podnikání. Blogy vám mohou pomoci vybudovat důvěryhodnost, přesměrovat lidi do vašeho online obchodu, a vytvářet mnohem více konverzí zákazníků, než kdybyste se spoléhali na tradiční reklamní metody.

Celkově vzato, blogování je první na našich nejlepších způsobech, jak vydělat peníze online, protože je’je nejvšestrannější a něco, co můžete připojit prakticky ke každé jiné metodě vydělávání peněz. Přidání blogů do seznamu “věci, které děláte pro svou online značku” je vždy chytrý nápad.

Zatímco to’není pravděpodobné, že vy’Budete moci používat svůj blog, abyste vydělali dost peněz, abyste mohli žít sám o sobě, blogování je tak všudypřítomné, protože je’je kritickou součástí každého digitálního úsilí.

Doporučený webový hostitel: HostPapa

Chcete-li, aby váš blog zůstal naživu, potřebujete webového hostitele. Dokonce nejlepší bezplatní weboví hostitelé nejsou dost dobré pro web, který vydělává spoustu peněz.

Když se však podíváte na prvotřídní hostitele, existuje několik skvělých nabídek.

My v Aussie Hosting doporučujeme HostPapa bloggerům, kteří právě začínají kvůli své startovací slevě a snadnému použití.

Doporučený tvůrce webových stránek: Wix

Pokud jde o správu obsahu a navrhování blogu, možná budete chtít chytit jeden z nejlepší tvůrci webových stránek tam venku.

Tento krok je možné obejít, ale ne bez rozsáhlého designu a znalostí SEO.

# 2 Spusťte podcast!


zahájit podcastPodcasting nemusí být tak běžný jako blogování dosud, ale to’určitě brzy dohnat. Stále více lidí v těchto dnech zahajuje vlastní podcasty z mnoha stejných důvodů jako blog: hovořit o jejich zájmech, propagovat své online obchody a shromažďovat následovníky pro svou zastřešující digitální značku.

Podcasty jsou skvělý způsob, jak se spojit s vaší uživatelskou základnou a získat potenciální nové návštěvníky pro vaše hlavní webové stránky nebo eCommerce podnikání. Můžete tedy zpeněžit podcast mnoha stejnými způsoby, jako můžete zpeněžit blog.

Affiliate marketing je jedním z příkladů, nebo můžete použijte svůj podcast k mluvení o placeném obsahu a získejte nové odběratele nebo členy vaší značky.

Ale podcasting přichází s vlastními způsoby zpeněžení, které můžete potenciálně využít. Například podcasting vám to umožňuje přímo přijímat platby prostřednictvím sponzorů a reklamních kampaní. jestli ty’Už jste někdy poslouchali podcast, který byl přiměřeně úspěšný, je pravděpodobné, že jste je také slyšeli zapojit jinou firmu nebo produkt někdy v průběhu epizody.

Jedná se o reklamu nebo sponzorství výměnou za platbu od jiného online obchodu nebo značky. To’Je to něco, co musíte v průběhu času vylepšit, takže to neděláte’necítím se “koupil a zaplatil” vašimi posluchači nebo věrnými předplatiteli. Je to však dobrý způsob, jak získat nějaké další příjmy a vytvořit úspěšná obchodní partnerství s jinými organizacemi.

Můžete také použít svůj podcast poskytovat službu nebo vzdělávací kurz. Tyto podcasty budou placeny spíše než zdarma, takže budete pravděpodobně potřebovat spoustu členů nebo odběratelů, abyste pomocí této metody mohli udělat nějaké vážné škrábance. Ale stále je to dobrý způsob, jak vydělat peníze, pokud se primárně zajímáte o vzdělávání lidí nebo o prodej svých odborných znalostí v přímějším formátu.

Konečně, podcasting může také přinést příjem prostřednictvím koučování a konzultačních epizod. Opět to bude mít podcast epizody, které lidé zaplatí výměnou za přímou radu nebo konzultační zkušenosti. Musíte tedy mít dovednost nebo odbornost, za kterou jsou lidé ochotni rozdávat peníze. Ale celkově může být podcasting skvělým způsobem, jak vydělat peníze online, pokud si užíváte formát médií a chcete vytvořit přímější spojení s vaší uživatelskou základnou.

# 3 Využití nezávislých platforem


na volné nozeV těchto dnech je pracovní síla na sledovat být tvoří asi 50% na volné noze spíše než tradičně zaměstnaní pracovníci v blízké budoucnosti. To je ohromující posun od dřívějších trendů zaměstnanosti, a to’s něčím, co můžete využít… za předpokladu, že máte dovednost, za kterou mohou být ostatní ochotni zaplatit.

Platformy jako Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour a mnoho dalších jsou online tržiště, kde se mohou svolávat a hledat nezávislí i nájemci..

Nezávislí mohou vytvářet portfolia prokazující jejich odborné znalosti nebo dokončené projekty v jakékoli oblasti, pro kterou mají dovednosti, a zaměstnavatelé mohou hledat kvalifikované nezávislé pracovníky, aby dokončili svou práci.

To je pro mnohé atraktivní v porovnání s tradičním zaměstnáním vzhledem k obtížím proniknout do některých odvětví nebo oborů zaměstnání. To’Je to také způsob, jak se pracovníci starat o své denní plány a provozovat vlastní podnikání, aniž by se cítili, jako by nebyli’nedostává to, co platí’stojí za to.

Práce na volné noze najdete pro:

 • Psaní
 • Vývoj webu
 • Kódování
 • Výuka
 • Malování nebo kresba
 • Mnohem více

Trik samozřejmě spočívá v tom, že práce online na volné noze také přináší veškerou odpovědnost za úspěch nebo neúspěch na vašich bedrech. nezávislý život není’t pro všechny, ale je to životaschopný způsob, jak vydělat peníze online v dlouhodobém horizontu, a dokonce i jako kariéra, pokud se vám podaří vybudovat platformu a portfolio, které vám umožní soustavně pracovat. To’Je to atraktivní volba pro mnohé z důvodu její flexibility, svobody a odpovědnosti.

Všechny výše uvedené platformy mají své klady a zápory, ale uvědomte si, že mnohé z nich berou z vašich zisků malé poplatky nebo škrty jako náklady spojené s používáním jejich platformy ke spojení se zaměstnavateli. Jak získáte zkušenosti a důvěryhodnost, to’je pravděpodobné, že vy’Budu se moci zcela vyhnout použití těchto platforem a spoléhat se na vaše vlastní připojení ve vašem oboru. To však vyžaduje čas.

# 4 Vyučujte angličtinu online


učit angličtinu onlineTam’Je to celé online odvětví pro ty, kteří mají dovednosti a touhu učit angličtinu ostatním. Protože angličtina (vedle vzestupné čínštiny) je nejdůležitějším obchodním jazykem na světě, existuje’Je to velké množství mezinárodních lidí, kteří se chtějí naučit číst, psát a mluvit anglicky lépe.

Zahájení online výuky angličtiny je mnohem jednodušší, než si myslíte. Je zřejmé, že musíte být plynný v jazyce a být schopen prokázat to, když se ucházíte o online výuku.

Vy’Pravděpodobně se také musíte stát certifikovaným, alespoň pokud chcete místo serióznější stránky přistoupit k vystoupení u renomované anglické učitelské společnosti. Existuje několik různých Anglické certifikační programy můžete si vzít, nejoblíbenější bytost TEFL, TESL a TESOL, což je zkratka pro výuku angličtiny jako cizího jazyka, druhého jazyka a pro mluvčí jiných jazyků.

Jakmile získáte certifikaci a máte skvělý počítač se stabilním připojením k internetu a webovou kameru, můžete se ucházet o výuku. Existuje spousta kvalitních webů, které si najmou ty s anglickou plynulostí a bakalářem’stupně, jako Naučte se nebo VIPKID.

Kolik můžete vydělat? Záleží na vaší zkušenosti a na tom, kolik jste ochotni učit. Některé online platformy jako DaDa (která najímá učitele angličtiny, aby instruovala čínské studenty) zaplatí až 25 $ za hodinu v závislosti na vaší zkušenosti. Jiní mohou platit méně, ale mohou zajistit důslednější práci.

Skvělá věc, co se týče výuky angličtiny online, je, že do značné míry máte na starosti svůj vlastní rozvrh a máte svobodu cestovat, zatímco pracujete. To’Je to určitě mnohem méně stresující než výuka v reálném prostředí třídy! V závislosti na vašich životních opatřeních’Je zcela možné vydělat dost peněz na živobytí angličtinou online, alespoň jednou budete mít dostatek zkušeností a důvěryhodnost s webem.

# 5 Do Placené průzkumy


dělat placené průzkumyNa druhou stranu existuje více způsobů vydělávání peněz, které jsou založeny na internetu a které mohou’opravdu být použit jako jediný zdroj příjmů. Ale dělat placené průzkumy je skvělý způsob, jak vydělat nějakou vedlejší hotovost, zejména pokud jde o aktivity vy’Budu zaplaceno, jsou ty, které vy’D tak jako tak bude dělat vaše prostoje.

Stručně řečeno, společnosti jako Swagbucks, Toluna a OnePoll jsou všechny organizace, které najímají lidi, aby prováděli průzkumy a prováděli další úkoly, jako jsou sledování videí nebo procházení pomocí určitých aplikací, za účelem sběru dat a analýzy trhu.

Tyto společnosti pak vezmou odpovědi na průzkum nebo návyky svých uživatelů a získají peníze od reklamních agentur a marketingových společností.

Kolik můžete vydělat? Ne moc. Všechny tyto průzkumné weby vám udělují proprietární body nebo „hvězdy“ nebo něco podobného, ​​které se pak mohou obrátit za dárkové karty Amazonu nebo dokonce přímou hotovost prostřednictvím distribuční platformy, jako je PayPal. Většina schémat point-to-dollar má opravdu vysoké poměry; například 1 000 platformy’Body mohou činit pouze 10 $. Vzhledem k tomu, že dokončení průzkumů může někdy trvat až půl hodiny, znamená to, že při vyplňování průzkumů pomocí těchto platforem můžete dosáhnout pouze 10 $ nebo méně za hodinu.

To bylo řečeno, vyplnění uvedených průzkumů je schůdným způsobem, jak vydělat navíc, pokud ano’znuděný a už by odpovídal na průzkumy a jinak točil vaše kola online. To’Je lepší vydělat trochu vedlejších peněz, než dělat vůbec nic, alespoň v našich očích. Mnoho z těchto webových stránek má navíc další bonusy a další ceny, z nichž můžete těžit, pokud je využíváte důsledně.

Klíčem k vydělávání dobrého množství peněz pomocí webových stránek průzkumu je jít na nejkratší a nejúčinnější průzkumy, které můžete najít a dokončit co nejvíce v rámci stanoveného množství času – řekněme, půl hodiny. Udělejte to několikrát týdně a budete mít dostatek peněz na to, abyste si najedli více času týdně, vše bez vynaložení přílišného úsilí.

Elektronický obchod č. 6 – Prodejte věci online


Návrh elektronického obchoduJak jsme již zmínili u blogů a podcastingu, můžete jako primární metodu vydělávání peněz použít také elektronický obchod.

Skutečností je, že online trhy jsou vzkvétající pokud jde o příležitosti a potenciál, zejména ve srovnání s trhy s cihlami a maltou (a zejména ve světle COVID-19).

Můžete provozovat obchod s elektronickým obchodem, který prodává téměř cokoli, od triček navržených na míru, přes vaši starou kolekci modelů až po vlastní kresby, pokud máte nějaké umělecké schopnosti.

Můžete také udělat A špičková platforma elektronického obchodování docela snadno WordPress nebo jiné tvůrci webových stránek zdarma, z nichž mnohé přicházejí Funkce eCommerce zabudovaná do jejich návrhů. Mohou také používat doplňky, které vám pomohou analyzovat návštěvnost uživatelů a návyky návštěvníků, abyste mohli lépe optimalizovat svůj web pro konverze (tj. Návštěvníci, kteří skončili utrácení peněz).

Trik pro jakoukoli firmu, kde něco prodáváte, je, že musíte mít něco, co stojí za to koupit. To znamená, že si sami vytvoříte svůj obsah nebo produkty nebo přijdete s obchodním ujednáním s výrobcem, přičemž budete jednat jako prostředník nebo obchodník.

Dále, váš eCommerce obchod bude vždy potřebovat nějakou expozici a marketing, i když si věci sami vytvoříte. To znamená, že platíte za reklamy šířené po internetu nebo pomocí výše uvedených platforem, jako jsou blogy a podcasty, k propagaci svých vlastních webových stránek. jestli ty’pokud děláte nějaký internetový obchod v jakékoli kapacitě, měli byste posílit svou značku online a rozšířit svoji přítomnost co nejširší a nejširší možnou dobu.

To’Je to také dobrý nápad zaměřit se na jeden výklenek produktů, jako kresby lidí v určitém stylu nebo něco podobného. Internet je velký rybník a ty’je pravděpodobnější, že se ztratíte, pokud prodáte něco obecného nebo něco, co snadno zvládnou i ostatní.

Tam’Je to další alternativa k vydělávání peněz prostřednictvím elektronického obchodování: použití stávající platformy, jako je Etsy, zejména pokud prodáváte umělecké nebo domácí produkty. Existuje spousta klenotníků, dřevařů, nábytkářů a umělců, kteří používají platformy jako Etsy výhradně jako svůj jediný zdroj příjmů.

To může být velmi životaschopná možnost, pokud jste vždy chtěli otevřít svůj vlastní obchod, ale ne’Nemáte touhu nebo příjem, abyste si zajistili fyzické umístění, nebo pokud si myslíte, že máte větší šanci prodat své zboží prostřednictvím digitálního trhu na internetu.

Doporučená platforma eCom & Hosting: Shopify

Nejen nejlepší platforma eCom, ale také absolutní nejlepší eCom hostitel tam – doporučujeme Shopify.

Je to rychlé, spolehlivé a dokonale navržené pro každého, kdo chce otevřít internetový obchod, bez ohledu na to, jaké zboží prodává.

# 7 Naučte se obchod – webdesign


Naučte se webdesignWeb design je jedním z nejžádanějších obchodů, které se můžete naučit, ale je to’je také jedním z nejtěžších vydělávat peníze, protože pole je poněkud zaplaveno novými profesionály.

Že’to je důvod, proč mnoho webových designérů hledají na volné noze platformy, jako je Upwork a stávkující na jejich vlastní.

Učení web design, pokud nemáte’Teď už vím, jak to udělat, je stále dobrý nápad, a to’je to skvělý způsob, jak vydělat nějaké peníze online.

I když existuje spousta nových webdesignérů, všichni tam propagují své dovednosti’Stejně tak je pravda, že se každý den objevuje spousta nových klientů, kteří potřebují talentované webové designéry.

Tím, že se naučíte tento obchod, můžete alespoň vydělat nějaké vedlejší peníze navíc k vašemu hlavnímu zdroji příjmů nebo případně dokonce přejít k tomu, aby se stal web designerem na plný úvazek.

Vydělávání peněz tímto způsobem vyžaduje mnoho stejných dovedností a hodně stejné odhodlání jako jakýkoli nezávislý pracovník. Vy’Budu muset oslovit klienty aktivně a nakonec kultivovat síť důvěryhodných klientů, takže musíte mít neustále práci.

Můžete také použít mnoho stejných metod výše, abyste rozšířili své schopnosti a vytvořili portfolio. Vytvoření blogu prokazujícího všechny vaše dovednosti v oblasti webového designu je dobrý nápad, protože potenciálním klientům poskytuje okno do toho, co mohou pro svůj vlastní projekt očekávat..

Kromě toho můžete vydělávat peníze jako web designer od prodejní grafiku akcií. Pokud ne’Nemusíte mít v současné době žádné úkoly, o které byste se měli starat o klienta. Můžete si vždy sestavit grafiku akcií a prodat je majitelům malých podniků nebo webovým stránkám s obrázky akcií, jako je Unsplash. Skvělá věc, o akciové grafice nebo jiných šablonách, je, že jsou vždy potřebné pro nové webové stránky a můžete je znovu a znovu prodávat. Oni ne’Nezapomeňte nutně čistý zisk z každého prodeje, ale samozřejmě’Je to stále dobrý vedlejší zdroj příjmů.

# 8 Naučte se obchod – vývoj webových aplikací


Naučte se vývoj webových aplikacíPodobně se můžete naučit být webovým vývojářem, což je další z nejžádanějších obchodů, které v těchto dnech najdete. Vy’Ve většině případů se budete muset připojit k platformám na volné noze, pokud nemáte při opuštění každodenní práce nějak pod sebou zdravou sbírku připravených jít ke klientům pod pásem.

To platí zejména, pokud’znovu se učit vývoj webových aplikací od nuly nebo je třeba absolvovat online kurzy nebo vysokoškolské kurzy, abyste získali potřebné dovednosti ve své hlavě. Bez ohledu na to, můžete vydělat docela dost peněz online prostřednictvím webového vývoje.

To’Je poptávka všude, kam se podíváte, protože nové webové stránky se neustále objevují. Ještě lepší je poptávka po vysoce kvalifikovaní a kompetentní weboví vývojáři je mnohem větší, než si myslíte.

Pamatuješ si na ten lepek, který jsme zmínili? Že’je většinou tvořen nízkonákladovými webovými designéry a vývojáři. To často vede k dílčím pracím, takže mnoho majitelů malých podniků a dokonce i větší agentury jsou ochotni platit vyšší ceny za skvělé výsledky.

Za tímto účelem my’d doporučujeme specializovat se na něco jako webový vývojář, ať už je to’je konkrétní platforma, několik různých kódovacích jazyků nebo určitý typ webových stránek. Měli byste také určitě vytvořit blog, který prokazuje vaše dovednosti v portfoliu, zejména protože vaše dovednosti se samozřejmě mohou projevit skrz jak dotyčný blog je vytvořen.

Život na volné noze jako webový vývojář nebo designér určitě přichází s jeho výzvami, i když existuje spousta výhod (jako je schopnost probudit se, kdykoli budete chtít). Vy’Musím si udržovat stálou disciplínu a být schopen zůstat v úkolu, i když je práce těžká.

Navíc, vy’Asi budu muset dát spoustu dalších hodin “mimo provoz” za účelem vybudování úspěšné klientely a získání dostatečného množství “pouliční kredit” že skončíte s opakováním podnikání místo toho, abyste museli používat výše uvedené platformy na volné noze.

Celkově vzato, vydělávání peněz online za to, že jste webovým vývojářem nebo návrhářem, je zcela možné a pravděpodobně docela ziskové, pokud se zapojíte do práce a máte dovednosti, abyste dosáhli úspěchu. Učení těchto obchodů Nyní je skvělý nápad, protože tyto dovednosti budou s postupem času pravděpodobně cennější.

# 9 Affiliate Marketing


amazonský affiliate programDříve jsme hovořili o tom, jak můžete pomocí affiliate marketingu pomocí svého blogu nebo podcastu vydělávat peníze. Nechat’Nyní se ponořte hlouběji do této metody vydělávání peněz.

Stručně řečeno, affiliate marketing znamená, že inzerujete nebo jinak prodiskutujete produkt od prodejce na vaší webové platformě nebo blogu a poskytnete odkaz na uvedený produkt..

Pokud návštěvník klikne na odkaz na daný produkt / provede prodej, dostanete velmi malé snížení zisku. Reklamy s platbou za kliknutí jsou variantami affiliate marketingu, protože vyděláváte peníze na základě toho, kolik návštěvníků přesměrujete na web inzerenta.

Affiliate programy jsou dohody mezi většími tržišti, jako je Amazon, kde vám platí, že posílají lidi na jejich produkty. Spojení těchto programů je docela snadné a ne’t trvat hodně úsilí, ale dělat konzistentní hotovost prostřednictvím affiliate programů je trochu obtížnější.

Pro začátek jsou zákazníci velmi vědomi toho, jak zaplavený web je dnes s nízkým úsilím “recenze” produktů, které jsou určeny pouze ke generování kliknutí. To’je mnohem lepší sázka na to, abyste byli trpěliví a inzerovali nebo kontrolovali pouze produkty nebo služby na vašem webu, které stojí za to… a jste skutečně přesvědčeni, že jsou užiteční.

Navíc, vy’Musím udělat nějaký marketingový výzkum a fzjistit, jaké produkty nebo průmyslová odvětví jsou v současné době v poptávce. Nemá smysl sestavovat blog o dvorním letním vybavení, když je’s podzim a brzy bude zima.

Vy’Také budete muset neustále přicházet s novými přidruženými odkazy, které budou vázány na inzerenta nebo marketingové webové stránky. Nové produkty se neustále objevují a zajištění toho, že váš blog obsahuje dostatek nového obsahu, aby lidé klikali a doporučovali doporučené produkty, znamená, že vás’Musím utratit peníze za vydělávání peněz najímáním copywriterů nebo mediálních manažerů, nebo jinak přijít s obsahem sami.

Celkově vzato, to’je nepravděpodobné, že vy’Dokážete vytvořit affiliate marketing jako jediný zdroj příjmů, pokud nespustíte nepřeberné množství blogů věnovaných tomuto typu příjmů. Můžete však použít affiliate marketing ve spojení s vaším blogem, obchodem s elektronickým obchodem nebo podcastem, abyste přilákali posluchače, čtenáře a zákazníky přes stejné hlavní kanály obsahu. Tento model s více příjmy je velmi úspěšný pro ty, kteří chtějí vydělat dobré peníze online.

# 10 Staňte se manažerem sociálních médií


staňte se manažerem sociálních médiíNakonec můžete vydělat peníze online, pokud využijete své znalosti sociálních médií a internetu prodat tuto dovednost těm, kteří nejsou’t jako zběhlý v zacházení s jejich online přítomností nebo platformami.

V dnešní době jsou sociální média jedním z nejlepších hnacích motorů pro konverzi zákazníků a udržení úspěšné online reputace. Výsledkem je, že správa sociálních médií je dovedností vyžadovanou. Tohle ne’Prostě to znamená, že potřebujete vědět, jak vytvořit vlastní stránku na Facebooku.

Musíte mít značné marketingové a public relations znalosti – Titul v těchto oborech určitě pomůže při hledání jedné z těchto pozic.

Vy’Musím také vědět, jak žonglovat s více účty sociálních médií najednou a přijít s marketingovými kampaněmi nebo kampaněmi s public relations.

Ale to’Je to cesta k dobrým penězům, pokud víte, co vy’děláte to, a pokud vás baví sociální záležitosti již. Sociální média jsou ve skutečnosti fascinujícím tématem při pohledu skrz čočky lidské psychologie.

Nejúspěšnější manažeři sociálních médií vyberte několik platforem, na které se specializujeme a propagovat své dovednosti prostřednictvím portfolia jako u většiny ostatních typů nezávislých pracovníků. Nezávislá správa sociálních médií však není’t vaše jediná cesta k úspěchu. Můžete také najít jako “tradiční práce” pokud máte kvalifikaci a požadovaný vysokoškolský titul (což je obvykle v oblasti komunikace, marketingu nebo podobně).

Je to efektivní způsob, jak vydělat peníze online, protože vaše práce se téměř výhradně odehrává v Internetu. Vy’Pravděpodobně budete mít velmi flexibilní pracovní plán, ať už jste na volné noze nebo tradiční, a vy’Většinu vaší práce provedu z pohodlí vaší počítačové židle. Celkově vzato, jedná se o metodu vydělávání peněz, která se pravděpodobně stane ještě běžnější a žádanější, protože společnosti pokračují v přechodu online a získají více svých zákazníků z digitálních kanálů.

5 tipů, jak vydělat peníze online


Všechny výše uvedené strategie jsou skvělými nápady bez ohledu na úroveň vaší zkušenosti, i když lidé s určitými zkušenostmi budou mít samozřejmě trochu nohu. Bez ohledu na to je zde několik tipů, které můžete použít při pokusu vydělat peníze online.

 • Práce prostřednictvím více toků příjmů. Trochu jsme se toho dotkli předtím, když jsme mluvili o vydělávání peněz prostřednictvím průzkumů, ale je velmi pravda, že pravděpodobně nebudete vydělávat dost peněz, abyste přežili pomocí výše uvedené jediné metody. To platí i poté, co jste se na to chvíli zdrželi. Trik k výrobě konzistentní peníze online jsou sledováním více toků příjmů současně, z nichž každý trochu získává. To vše může přidat více, než jste očekávali.
 • Vždy byste měli honit svou příští příležitost. Nelze popřít, že on-line práce je „koncertní ekonomika“ – to znamená, že je tu vždy další práce, kterou byste měli hledat, a další příležitost vydělat si škrábnutí, které byste měli zamknout. Je velmi vzácné, že budete moci vydělat tolik peněz z jedné práce nebo z jednoho blogu nebo podcastu, abyste si mohli odpočinout na vavřínech. Pokud vám to nevadí a pracujete pět dní v týdnu (nebo více), práce online může být opravdu lukrativní.
 • Mějte všechny své profily a účty propojené. To neznamená použití stejného hesla pro všechny vaše účty nebo webové stránky (ve skutečnosti byste vždy měli dělat opak!). Znamená to však, že byste měli využít každé příležitosti k vzájemnému propojení různých online snah. Například vaše profily sociálních médií by měly mít všechny odkazy na sebe na své hlavní stránce. Měli byste však také zahrnout odkazy na svůj blog, podcast, obchod s elektronickým obchodem nebo na jakoukoli jinou online stránku, na kterou uvedete své jméno. Pokud se lidem líbí to, co děláte na jednom místě, je pravděpodobné, že si prohlédnou vaše další stránky a možná vám dokonce pomohou.
 • Zůstaňte profesionální. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení není internet vymazatelný. Zacházejte se vším, co píšete, jako by bylo napsáno inkoustem, protože pověst vás může sledovat po dlouhou dobu. Důrazně doporučujeme udržovat profesionální chování za každou cenu v jakémkoli úsilí o peníze, které se rozhodnete následovat. Je snazší začít opakovat podnikání, získávat zakázky z referencí a založit nový podcast nebo zábavní podnik, pokud je vaše reputace profesionální, přátelská a slušná. 
 • Vždy se učte nové dovednosti. Internet je mnohem poddajnější a rozmanitější pracoviště než skutečný svět, a to kvůli nepřebernému množství obsahu a naprosté úrovni inovací, která řídí jeho vývoj. Vždy byste se měli učit novým dovednostem a využívat je, jak vydělat peníze a zvýšit svůj online úspěch. Naučte se kódovat; Vždy se učte, jak kódovat v nových jazycích a držet krok s novým vývojem kódování. 

FAQs


Platíte daně při práci online nebo na volné noze?

placení daní na volné nozeAno! Mnoho online pracovníků nebo nezávislých pracovníků se ocitlo na cestě, když začnou vydělávat peníze především přes internet, protože jejich daně nejsou’t automaticky odečteny z jejich výplat, jako obvykle.

Ale jen proto, že váš zaměstnavatel ne’automaticky nevybere daně’neznamená, že ne’dlužíme vládě na konci roku.

Místo toho musí být všechny peníze, které vyděláváte online, buď prostřednictvím nezávislého podniku nebo prostřednictvím práce na volné noze, nahlášeny úřadu IRS a musí být odečtena příslušná částka daně..

Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je jednoduše počkejte do konce roku a zaregistrujte své daně. Vy’Uveďte svůj celkový příjem a IRS vám sdělí, co jim dlužíte v únoru. Pravděpodobně se však jedná o docela významnou částku.

Vy’Budu muset ušetřit peníze po celý rok a žít hluboko pod svými prostředky, alespoň za první rok, když to don’Nevím přesně, kolik vás’Budu zdaněn. To může být pro mnohé obtížné, zejména proto, že většina lidí je zvyklá mít přístup ke všem penězům na svém bankovním účtu, protože daně jsou na většině pracovišť vybírány automaticky..

Nebo můžete platit čtvrtletní daně, což vám umožní shromáždit vše, co jste za dané čtvrtletí vydělali (řekněme od ledna do března), a platit IRS každých pár měsíců. Nakonec platíte stejnou částku celkem, ale každá platba je z vašeho bankovního účtu menší’s trochou snadnější manipulace.

My’d Doporučujeme to udělat, pokud to zvládnete. Ve skutečnosti, i když platíte IRS špatně množství, ty’Stále budete pravděpodobně platit méně celkově, protože jste vyhráli’t zasažen “pozdní splátka” poplatek na konci zdanitelného roku.

Najdete pracovní list, kde se dozvíte, jak vypočítat čtvrtletní daně a jak provádět platby přímo IRS přímým vkladem přes jejich webové stránky.

Jaké jsou nejúspěšnější online firmy?

Existuje několik klíčových online obchodních modelů, které můžete zkusit napodobit, pokud chcete maximalizovat svůj peněžní úspěch.

První z nich je bezpochyby základní blog obchodní model, nebo dokonce model síťového blogu. Stručně řečeno, provozování online obchodu, ve kterém udržujete několik blogů plynoucích s obsahem, vám může čistě přinést významný měsíční příjem pouze v přidruženém zisku..

To znamená, že musíte psát tuny obsahu nebo si najmout copywritery, abyste pro vás psali, ale může to vést k vážnému úspěchu, pokud najdete správný marketingový výklenek a nakonec vygenerujete mnoho kliknutí.

V blogových sítích jde o to, že je můžete snadno navzájem propojit a řídit provoz v rámci samostatného cyklu na svých webových stránkách..

Můžete také vydělávat peníze prostřednictvím blogů s marketingové nebo propagační kampaně, nebo se spojit s dalšími bloggery a podnikovými organizacemi. Provozování blogů jako firmy se stává stále běžnějším kariérním nápadem. Téměř kdokoli může nastoupit a najít úspěch, proto je to tak’s jednou z nejpopulárnějších možností.

Můžete však také provozovat online podnikání prodejem digitálních produktů. My’mluvím e-knihy, písně, pluginy WordPress, témata, umění a další. Lidé opravdu vynakládají velké úsilí na vytváření nejlepších online prostorů, které mohou, a pokud jim můžete poskytnout obsah, můžete získat čistý zisk..

Je pravda, že se nejedná o přesně pasivní příjem, protože musíte vytvořit práci, abyste vytvořili všechny výše popsané produkty. Pokud však chcete vytvořit především, je to skvělá potenciální kariéra a online obchod.

A konečně, skvělý nápad je provozování vlastního podnikání na volné noze, ať už se jedná o psaní nebo o jiné dovednosti, jako je kódování nebo webdesign. Toto je nejlepší online obchod, který si můžete vybrat, pokud máte nezávislého ducha a chcete převzít odpovědnost za veškerý svůj úspěch.

Myšlenku jsme se dotkli hlouběji o něco dříve, ale pokud dáte čas a budete mít schopnosti zálohovat své portfolio, může to přinést velké odměny..

Jak najdu prokázané online obchodní modely?

Stručně řečeno, zjistíte, dobré modely od Googling, ať už jste kdekoli’znovu přemýšlet o zahájení a pohledu na nejlepší výsledky.

Algoritmy vyhledávání Google automaticky filtrují nejúspěšnější weby na začátek. Webové stránky, na které nejprve kliknete, budou samozřejmě fungovat přes dobré online obchodní modely. Udělejte trochu ekonomického potěšení a podívejte se na to, co dělají nejlepší stránky, a zvažte, jak by to mohli dělat..

Můžete také pokračovat ve čtení průvodců, jako je tento, které rozdělují různé online obchodní modely a nápady na vydělávání peněz. Ale častěji než zjistit, jaké online obchodní modely jsou ty, které byste měli emulovat, je stejně snadné jako přemýšlet o tom, co pro vás funguje a jaké webové stránky vy rád trávím čas.

Například jste někdy viděli portfolio pro vývojáře na volné noze, které se vám opravdu líbilo? Podívejte se na jejich cenový model nebo jim pošlete e-mail s dotazem na obchodní nabídku. Můžete si vzít s čím reagují a přemýšlet o tom, jak by tento obchodní model mohl znamenat úspěch pro ně.

Jaké online podnikání byste měli začít bez peněz na investice?

Tam’je řada online obchodů, které můžete začít bez jakýchkoli peněz, abyste mohli investovat:

 • Nezávislé psaní je snadný příklad; vše, co potřebujete, je výuka angličtiny a základní psaní. Můžete se připojit k platformě, jako je Upwork, a požádat o psaní úloh tam. Nebo můžete použít weby jako Textbroker, které jsou opravdu zdarma v tom, že ne’Nepožaduji, abyste “nabídka” pro práci.
 • Můžete se také stát web designer a založte si vlastní podnikání pomocí podobného formátu a získejte pracovní místa pomocí nezávislých platforem. Technicky musíte nejprve utratit nějaké peníze, abyste získali vzdělání v oblasti vývoje webových stránek nebo designu.
 • Staňte se umělec prostřednictvím Etsy nebo jinou platformu. Pokud máte umělecké schopnosti, vyhrál’nestojí vás desetník, abyste začali tuto schopnost využívat a začali prodávat své zboží přes internet.
 • Vytváření blogu začít moci teoreticky být provedeno bez utrácení peněz, i když vy’Budete muset hledat vysoké a nízké pro skvělou webhostingovou platformu, která má balíček zdarma bez jakýchkoli slabostí nebo řetězců. Šance jste’Nakonec budete muset vydělat nějaké peníze, abyste upgradovali své úložiště nebo možnosti vytváření webových stránek, ale vy umět začít bez dolaru ke svému jménu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map