Co je Bullet-Proof Hosting?

Zatímco termín “neprůstřelný” může to vypadat jako dobrá věc, ve skutečnosti to tak není. Bezpečnostní lidé ve webovém odvětví používají tento název k označení hostingových služeb, které jsou laxní, pokud jde o to, co umožňují svým zákazníkům nahrávat a distribuovat na svých webových stránkách.


Důvěryhodnější poskytovatelé webhostingu obvykle mají přísné pokyny a dlouhý seznam pravidel, která určují, co jejich zákazníci mohou a nemohou umístit na své stránky.

Většina společností poskytujících webhosting navíc nebude vědomě hostovat hackery a škodlivé organizace, které mají v úmyslu porušit zákony nebo krást data i peníze.. Bullet-proof hosts, pyšní se však na to, že těmto zločincům poskytnou útočiště.

Co se stane na hostitelských serverech odolných vůči kulkám?

Často jsou tito weboví hostitelé neprůstřelní nachází se v zemích, kde je vymáhání práva mírnější kybernetických zločinů. To poskytuje úrodnou půdu pro temné organizace i hackery, když vědí, že “don’zeptat se, ne’t říct” přístup hostitele jim umožňuje pracovat beztrestně a bez stíhání za krádež dat, úplatkářství, nezákonné obchodování a vydírání.

Zdroj: McAfee / CSIS 2018

Hlavním cílem neprůstřelného hostitele je zůstat online a udržet svého klienta’s data a přihlašovací údaje jsou bezpečné i když se na ně obrátí donucovací orgány. Tohle je termín “neprůstřelný” pochází z toho, jak se prezentují jako nezničitelné.

Vy’Pravděpodobně jsem slyšel o útokech na robot, ransomware, malwaru a phishingových útokech. Co možná nevíte, pokud existuje podzemní síť, která tyto hackery podporuje, usnadňuje a hostí. Nastavení těchto neprůstřelných hostitelů je nakonfigurováno podobně jako legitimní hostingové společnosti, ale jsou velmi shovívaví s tím, co umožňují hostovat na svých serverech.

Bullet-proof hosts využít laxních zákonů v různých zemích k sukně systému a profitovat ze základních nezákonných činností hackerů, které hostují.

Tyto nekalé organizace se svými laxními pravidly a domnělou ochranou před vymáháním práva jsou živnou půdou pro vše, co je o internetu ošklivé. Jsou hostitelem hackerů, zločinců a nedovoleného obsahu. Tady’Je to jen ochutnávka toho, co byste mohli najít u hostitele odolného proti kulkám’s servery.

Malware

Hackeři potřebují domov pro své nejziskovější nástroje a mezi ně patří především malware, který jim pomáhá útočit na počítače a webové stránky. Hackeři používají malware poškozená data, převzít uživatelské stroje, vyvolat výkupné a hackovat weby prostřednictvím zranitelnosti softwaru. Phishing je vynikající příklad hackerské techniky, která pomáhá malware vstoupit do počítače.

Webové stránky na černém trhu

Jakýkoli web, který propaguje nezákonné chování nebo nedovolené obchodování s daty, pašovaným nebo odcizeným zbožím, je pravděpodobně hostitelem neprůstřelného serveru. Tyto stránky hostují nezákonné hazardní hry, dětskou pornografii, sítě pro obchodování s lidmi, teroristy, hackerské zdroje, ukradené údaje o kreditních kartách, drogy, falešné pasy a mnoho dalších materiálů a aktivit na černém trhu. Pokud můžete pojmenovat nezákonnou nebo nezákonnou činnost, pravděpodobně se stane na jednom z těchto webů.

Sítě Bot

Boti jsou dalším nástrojem hackerů používaných k útokům na webové servery v systémech odmítnutí služby (DDoS), kde stovky, tisíce nebo dokonce miliony vzdálených počítačů, které byly napadeny a v podstatě se nevědomky proměnily v “bot” malware se používá k selhání webů. To je další oblíbený nástroj hackerů, kteří často havarují webové stránky a stojí maloobchodníky, firmy a organizace miliony ztracených příjmů nebo provozu.

Vědění je moc

I když by mohlo být dost snadné vyhnout se použití neprůstřelné hostingové služby pouhým výběrem dobře známého, dobře zkontrolovaného webového serveru, který neodstraňuje ani nezmírňuje potřebu zvýšených bezpečnostních opatření. To také neznamená, že hackeři jednající prostřednictvím hostitelů odolných vůči kulkám zmizí. Přijetí opatření a bezpečnostních opatření pomůže zpřísnit zabezpečení a zajistí webové stránky v bezpečí ve dne a věku, kdy se zdá, že útoky přicházejí ze všech stran.

Nejlepší způsob, jak bojovat proti hackerům a neprůstřelným hostům, je odstranit váš web jako cíl a zajistit jej co nejbezpečnější.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map