بررسی میزبانی A2

همه چه خبر است.


من اینجا هستم تا تجربه خود را با A2 Hosting به اشتراک بگذارم. میزبانی A2 برای شرکتهای استرالیایی به خوبی شناخته نمی شود اما آنها میزبان محبوب ایالات متحده و کانادا هستند. A2 تأکید جدی بر کیفیت و عملکرد دارد.

A2 می تواند یک راه حل میزبانی تقریباً برتر در زیر برخی از گزینه های گرانقیمتی باشد که شما با یک هاست اختصاصی ممتاز دریافت خواهید کرد. آنها همچنین در مورد زمان و حمایت چشمگیر خود که به آنها خود می نامند افتخار می کنند “گوروس”. کمی پنیر راست?

در حال حاضر ما 13 سایت در A2 هاستینگ داریم ، بنابراین می توانیم این ادعاها را آزمایش کنیم و ببینیم که آیا آنها واقعاً عمل می کنند یا خیر. در این مرحله ممکن است خوب بدانید که سرعت کار استرالیا چقدر سریع است. ما به سرورهای آنها از سیدنی ، ملبورن ، آدلاید ، پرت ، بندیگو و بریزبن دسترسی پیدا کردیم.

ادعای سایت A2

A2 دارای دیتاسنتر در مناطق زیر است:

 • ایالات متحده – میشیگان
 • اروپا – آمستردام
 • آسیا – سنگاپور (امکانات جدید)

برای اهداف خود ما از مرکز داده سنگاپور استفاده کردیم که بسیار سریعتر از سایر مراکز استرالیا است. این ممکن است شگفت آور به نظر برسد اما من آن را به طور کامل توضیح می دهم راهنمای بررسی میزبانی برتر.

بیایید به آن بپردازیم ، نتایج زیر از طریق برنامه میزبانی مشترک آنها است. اگر می خواهید فقط به A2 بیاموزید.

A2 چقدر سریع است?

آی تی’سریع.

ادعای A2 از سرعت 20 برابر افزایش می یابد ضرب و شتم بیش از بعضی از بچه ها کمی سخت به نظر می رسد. ایده پشت بارهای بسیار سریعتر رسیدگی به تقاضای رو به رشد برای نتایج سریع اینترنت در سراسر جهان بود.

متوسط ​​بازدید کننده وب تصمیم می گیرد که آیا آنها در وب سایت شما بمانند چند ثانیه.

اگر این’خیلی کند یا خسته’بلافاصله آنها از بین می روند. برای این کار می توانید Google AMP و Facebook را فکر کنید. آنها’در اکثر وب سایت ها استاندارد را بالا برده ایم و اگر بارگذاری بار وجود ندارد’افراد فوق العاده سریع روی و خارج کلیک می کنند.

بزرگ سایت های تجارت الکترونیکی و مارک های بزرگتر که میلیون ها دلار برای بهینه سازی سایت های خود خرج می کنند ، می دانند که برای بارگیری مجدد باید صفحه وب خود را دریافت کنند زیر یک ثانیه. هر چیزی فراتر از 4 ثانیه می تواند شما را به سمت بالا از دست دهد 50٪ ترافیک.

خوشبختانه A2 سرعت برندهای بزرگی را به وبلاگ شخصی شما می بخشد وب سایت کسب و کار کوچک.

به طور متوسط ​​متوجه شدیم که از طریق مرکز داده سنگاپور آنها میانگین زمان بارگذاری 222ms بود که آنها را در صدر همه میزبان های ما قرار می دهد’بررسی کرده ام.

نه تنها صفحات آنها به سرعت بارگیری شد ، بلکه سرعت نسبتاً پایداری را در کل شهرها از آدلاید تا پرت تا بریزبن مشاهده کردیم.

بچه های شغل خوب!

برای پیشرفت بیشتر و دیدن سرورهای آنها به چه خوبی می توانند برخی از پرونده های بزرگتر را مدیریت کنند ، من با یک فایل 100Mb از طریق چندین مکان مختلف آزمایش کردم. در زیر زمان بارگیری با استفاده از یک ISP معمولی واقع در سیدنی واقع شده است. این آزمایش را در تاریخ 26/2/2017 انجام داد.

همانطور که می بینید’خیلی سریع 1.7 ثانیه برای پرونده 100Mb.

چگونه سریع A2 است?

A2 به منابع میزبانی مشترک خود از چند طریق متفاوت نزدیک می شود که باعث می شود آنها از رقابت خود جدا شوند.

بیایید توضیح دهید که چگونه آنها این کار را انجام می دهند.

 1. منابع میزبانی مشترک را محدود کنید
 2. از Caching مکان خاص مانند CDN استفاده کنید

به نظر می رسد بیشتر میزبانی مشترک اینگونه است. چند رایانه از منابع مشابه IP یا منابع سرور استفاده می کنند. ایده پشت این نوع برنامه این است که هیچ وب سایت به منابع زیادی نیاز ندارد ، در عوض آنها منابع را به اشتراک می گذارند.

با محدود کردن تعداد افراد در IP یا سرعت بیشتری که می توانند به مشتریان ارائه دهند میزبان هستند. هرچه تعداد افراد بیشتری درخواستی در سرور داشته باشید کندتر خواهد بود. A2 نسبت سرور / # مشتریان خود را کم نگه می دارد تا سریعتر مسائل را حفظ کند.

شبکه های توزیع محتوا یا ذخیره سازی

این کار با نگه داشتن اطلاعات روی سرورهای توزیع شده در سراسر جهان کار می کند. بنابراین بسته به مکانی که یک بازدید کننده به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد ، ممکن است نسخه ای از آن را از سروری که به آنها نزدیکتر است ، دریافت کند.

سرورهای نزدیکتر به یک بازدید کننده باعث افزایش بار زیاد می شوند. این روش دوم یکی از اصلی ترین دلایلی است که خدمات A2 بسیار سریعتر از رقابت است.

اگر صفحه اصلی بررسی ما را مطالعه می کنید که همه ما را پوشش می دهد شرکت های میزبان استرالیا را توصیه می کند می توانید ببینید که طی ده سال گذشته ما داده های زیادی را در سایت های مشتری شما جمع آوری کرده ایم. با تجزیه و تحلیل این داده ها می توانیم نگاهی تاریخی به نحوه عملکرد یک شرکت میزبان در طول زمان بیاندازیم.

این میانگین بار بار برای A2 است. میتوانی ببینی میزبان زنده ما در اینجا ردیابی

آخرین 6 ماه بار بار 2017

  • سرعت متوسط ​​ماه مه: 209 میلی متر
  • سرعت متوسط ​​ماه آوریل: 218ms
  • سرعت متوسط ​​ماه مارس: 199ms
  • سرعت متوسط ​​فوریه: 211ms
  • سرعت متوسط ​​نوامبر: 224ms
  • سرعت متوسط ​​دسامبر: 276ms

A2 Hosting Uptime Review

بگذارید کمی توضیح بدهم که در مورد عدم اطمینان ، این اصطلاحات به چه معنی است.

 • وقت تمام وقت – مقدار زمانی که وب سایت شما برای دسترسی به یک بازدید کننده خارجی در دسترس است.
 • مرکز شهر – مقدار زمانی که وب سایت شما برای دسترسی غیرقابل دسترسی است.

برای اکثر مردم ، این دو موضوع به ویژه برای وبلاگ نویسان شخصی مورد نگرانی زیادی نیستند ، اما هنگامی که شما شروع به پذیرش پرداخت های آنلاین یا ساخت سایت تجارت الکترونیکی کنید ، این موضوعی است که می خواهید به آن توجه کنید..

هیچ چیز مانند وب سایتی که امکان دسترسی به آن وجود ندارد یا برای کند کردن کارآمد کار است ، هیچ حرفی نمی زند.

به یاد داشته باشید ، این 2017 است و مردم صبر دارند منتظر بارگذاری یک سایت باشند.

آیا می خواهید?

ما از درصد استفاده می کنیم تا تصمیم بگیریم که یک وب سایت چه مدت بالا یا پایین است. در آزمایش بیش از 20 راه حل میزبانی ، می توانیم ببینیم که سرورهای میزبان A2 با زمان واقعی بسیار بالایی تنها با Siteground مخالف هستند.

طبیعتاً هیچ سروری قادر به بروزرسانی 100٪ نیست ، اما چیزی فراتر از 99.5٪ واقعاً خوب است.

در کل A2 هاستینگ 99.8٪ به موقع داشت که بسیار چشمگیر است. 

به همین منظور آنها دوم می شوند …

نتایج سال 2017 آورده شده است.

 • مه حداکثر: 99.9٪
 • زمان بروز آوریل: 99.9٪
 • زمان تا مارس: 99.98٪
 • بهمن ماه: 99.96٪
 • تا زمان نوامبر: 99.99٪
 • تا زمان دسامبر: 98.92٪

بررسی پشتیبانی میزبان A2

پشتیبانی فنیبسیاری از شرکت های میزبان واقعاً خیلی پشت حمایت از آنها افتاده اند. برخی از بزرگترین میزبانها اهدا نمی کنند’حتی برای آموزش کارکنان خود زحمت بکشید و بدون داشتن پشتیبانی 24/7 به سیستم بلیط تکیه کنید.

بعضی اوقات شما فقط باید با یک انسان واقعی صحبت کنید و نه با برخی از روبات ها. پاسخگویی به سوالات شما به صورت زنده یک امتیاز عالی است. شما’قادر خواهید بود مشکلات را خیلی سریعتر از تکیه بر سیستم بلیط بفهمید.

آ2 پیشنهادات:

 • پشتیبانی 24/7 زنده
 • پشتیبانی تلفن
 • ایمیل / سیستم بلیط

امنیت رایگان و جلوگیری از هک

A2 زن و شوهر از افزودنیهای جالب برای امنیت وب ارائه می دهد. بزرگترین پشتی که بیشتر هکرها به دنبال آن هستند نرم افزاری است که به روز نشده است. A2 نرم افزارها ، افزونه ها و فایلهای وردپرس شما را با آخرین به روزرسانی ها در شکل بالا قرار می دهد.

این یک چیز عالی است زیرا فراموش کردن هنگام آخرین بار یکی از بیست پلاگین خود را که فراموش کرده اید آسان است..

آنها همچنین DNS خود را برای تلاشهای مخرب برای دسترسی به وب سایت خود نظارت کنید یا از IP خود برای اهداف نامحسوس استفاده کنید.

مهاجرت سایت رایگان

مهاجرت سایت رایگان یک امتیاز بزرگ برای صاحب وب سایت موجود است که به دنبال انتقال سایت خود به ارائه دهنده دیگری است.

بدون انتقال رایگان شما در واقع با دو گزینه گیر کرده اید. یکی ، این کار را خودتان انجام دهید که در صورت عدم انجام صحیح از طریق cPanel و FTP می تواند باعث از دست رفتن داده ها و صفحات شود.

دوم پرداخت میزبان مانند میزبان بیش از 50 دلار فقط برای یک مهاجرت ساده وب سایت قطعاً ارزشش را ندارد

SSL رایگان (70-100 دلار ارزش)

تصویر وب سایت محافظت شده SSL

اگر شما ندهید’بدانید SSL چیست ، این وکیل مدافع سوکت ایمن است. آی تی’سبز است Https: // وقتی می بینی’در هر وب سایت قانونی.

اگر شما’برای انجام تجارت الکترونیکی برنامه ریزی می کنید یا فقط یک وب سایت معمولی را اجرا می کنید ، به 100٪ شما به SSL احتیاج دارید.

آی تی’استاندارد جدید برای هر وب سایتی است که می خواهد به صورت ارگانیک در Google رتبه خوبی کسب کند. اکثر میزبان ها سالانه بیش از 70 دلار هزینه می گیرند ، اما با A2 آن’نصب رایگان با استفاده از آنها “اجازه دهید’رمزگذاری” گزینه.

پشتیبان گیری رایگان

تصویر خنده دار از الگوی رفتاری در مورد پشتیبان گیری از داده ها

در برخی از برنامه های سطح بالاتر A2 پشتیبان گیری رایگان ارائه می دهد. اینها برای هر میزبان مستقر در وردپرس که در آن کاربران می توانند داده های خود را اضافه کرده و به خواست خود حذف کنند ، ضروری هستند. برای یک وب سایت جدید آسان است که به طور تصادفی به داده های سایت خود آسیب برساند.

برای انجام این کار می توانید از چند افزونه رایگان نیز استفاده کنید ، اما داشتن میزبان شما یک نسخه پشتیبان منظم از تمام اطلاعات شما ایجاد می کند راهی عالی برای ایمن نگه داشتن همه چیز.

و اگر شما یکی از آن دسته از افرادی هستید که هنوز داده های وب خود را به خوبی پشتیبان گیری نکرده اید ، این بهترین راه حل برای شما است.

تصویر خنده دار از الگوی رفتاری در مورد پشتیبان گیری از داده ها

در برخی از برنامه های سطح بالاتر A2 پشتیبان گیری رایگان ارائه می دهد. این موارد ضروری است میزبان مبتنی بر وردپرس جایی که کاربران می توانند داده های خود را اضافه کرده و در صورت تمایل آن را حذف کنند. آی تی’آسان است برای یک صاحب وب سایت جدید به طور تصادفی به سایت خود آسیب برساند’داده ها.

برای انجام این کار می توانید از چند افزونه رایگان نیز استفاده کنید ، اما داشتن میزبان شما از پشتیبان گیری منظم از تمام اطلاعات شما ، یک راه عالی برای ایمن نگه داشتن همه چیز است. و اگر تو’دوباره یکی از کسانی هستید که هنوز اهدا نمی کنید’از داده های وب خود به خوبی نسخه پشتیبان تهیه کنید این بهترین راه حل برای شماست.

بسته های A2 – کدام یک بهترین است?

در این مرحله می بینید که A2 خدمات زیادی را ارائه می دهد که بیشتر میزبان ها از آن استفاده می کنند’تی از پاک کردن IP ها از صدها حساب گرفته تا نگهداری از وب سایت شما’امنیت و پشتیبان گیری آنها قطعاً ارزش بسیاری را ارائه می دهد.

به همین دلیل ، ما معتقدیم که قیمت کمی بالاتر آنها به خوبی توجیه شده است.

اینجا’قیمت آنها است.

تصویر نشان دادن قیمت میزبان A2

برنامه های مختلف

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم فکر می کنم میزبانی مشترک برای هر وب سایتی بیش از حد کافی است. بنابراین ، مگر اینکه روزانه بیش از 10،000 ترافیک روزانه از جریمه خود با Shared داشته باشید.

 • برنامه آرشیو

  با 3.92 دلار در ماه شروع می شود. یک نام دامنه و 5 زیر دامنه. 25 حساب ایمیل.

 • طرح سوئیفت

  با 4.90 دلار در ماه شروع می شود. نام دامنه نامحدود و حساب های ایمیل.

 • طرح توربو

  9/31 دلار در ماه. دامنه ها و ایمیل نامحدود. HTTP / 2 و همچنین SPDY نیز کاربردی هستند.

مزایای A2

 • ثبت نام فوق العاده سریع
 • گزینه پرداخت چندگانه – کارت اعتباری ، پی پال ، سفارش پول ، نقل و انتقال بانکی و طلا دزدان دریایی.
 • بدون هزینه مخفی
 • بدون Upsells
 • بر روی نصبها کلیک کنید
 • CMS آسان برای استفاده

اندیشه نهایی ما در مورد A2 چیست?

ما آن را دوست داریم.

ساده و ساده. A2 یکی از آن دسته از شرکت هایی است که به ایده آل های خود پایبند بوده و خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهد. آنها به روش اصلی نرفتند و سعی کردند تا حد ممکن مشتری های بیشتری را بدست آورند.

پشتیبانی با کیفیت. uptimes و سرورهای سریع مجنون ، ما فکر می کنیم این گزینه حتی اگر در آدلاید ، سیدنی ، ملبورن یا پرت زندگی می کنید ، یک انتخاب عالی برای یک استرالیایی است..

اگر کسی سوالی داشت لطفاً در زیر پست کنید و من فوراً جواب خواهم داد.

با تشکر ��

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector