A2 majutuse ülevaade

Mis kõigil viga on.


Olen siin, et jagada meie kogemusi A2 Hostingiga. A2 hosting pole Austraalia ettevõtetele nii tuntud, kuid nad on USA-s ja Kanadas populaarsed hostid. A2 paneb suurt rõhku kvaliteedile ja jõudlusele.

A2 võib pidada peaaegu esmaklassiliseks hostimislahenduseks, mis jääb alla mõnele hinnalisele valikule, mille saate lisatasu eest pühendatud hostiga. Samuti kiitlevad nad oma muljetavaldava tööaja ja toe eest, mida nad kutsuvad “gurud”. Väike juustune, eks?

Praegu on A2 Hostingil 13 saiti, et saaksime need väited proovile panna ja kontrollida, kas need ka tegelikult toimivad. Sel hetkel võiksite hästi mõelda, kui kiiresti see Austraaliast töötab. Nende serveritele pääsesime Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth, Bendigo ja Brisbane kaudu.

A2 saidi nõue

A2-l on andmekeskused järgmistes valdkondades:

 • USA – Michigan
 • Euroopa – Amsterdam
 • Aasia – Singapur (uhiuus rajatis)

Oma eesmärkidel kasutasime Singapuri andmekeskust, mis on palju kiirem kui ükski Austraalia keskus. See võib tunduda üllatav, kuid ma selgitan seda täielikult top hosting ülevaade.

Vaatame selle sisse, allpool toodud tulemused olid nende jagatud hostimiskavade kaudu. Kui soovite rohkem teada saada, liikuge lihtsalt A2-le.

Kui kiire on A2?

See’s kiire.

A2 nõuded 20X kiirus suureneb mõne mehe seast tundub natuke raske läbi lüüa. Palju kiirema laadimisaja idee oli lahendada kogu maailmas kasvavalt kasvav nõudlus hullumeelselt kiirete Interneti-tulemuste järele.

Keskmine veebikülastaja otsustab, kas ta jääb teie veebisaidile mitu sekundit.

Kui see’on liiga aeglane või ei tee seda’t koheselt laadida, nad on kadunud. Võite selle jaoks mõelda Google AMP ja Facebook. Nemad’on enamiku veebisaitide jaoks standardi ületanud ja kui laadimisajad pole lühemad’t ülikiired inimesed klõpsavad sisse ja välja.

Tohutu E-kaubanduse saidid ja suuremad kaubamärgid, kes kulutavad oma saitide optimeerimisele miljoneid, teavad, et nad peavad oma veebilehe laadima sekundi jooksul. Kõik, mis ületab 4 sekundit, võib teid kaotada 50% liiklus.

Õnneks toob A2 teie kaubamärgi ajaveebisse suure brändikiiruse väikeettevõtte veebisait.

Keskmiselt leidsime selle nende Singapuri andmekeskuse kaudu keskmine laadimisaeg oli 222ms mis asetab nad kõigi meie võõrustajate tippu’olete läbi vaadanud.

Lisaks sellele, et nende lehed laaditi ülikiirelt, märkasime kõigis linnades üsna ühtlast kiirust Adelaide’ist Perthini Brisbane’ini..

Tublid töömehed!

Et seda tõesti kiirendada ja näha, kui hästi nende serverid mõne suurema failiga hakkama saavad, katsetasin mitme erineva asukoha kaudu 100Mb faili. Allpool on toodud allalaadimisaeg tavalise Interneti-teenuse pakkuja kaudu, mis asub Sydneys. Testitud seda 26.01.2017.

Nagu näete seda’s üsna kiire. 1,7 sekundit 100 MB faili jaoks.

Kuidas A2 on nii kiire?

A2 läheneb nende jagatud hostimisressurssidele mitmel erineval viisil, mis eristab neid konkurentsist.

Selgitame, kuidas nad seda teevad.

 1. Piirake virtuaalserverite ressursse
 2. Kasutage konkreetse asukoha vahemälu nagu CDN

Enamik jagatud hostimisi näeb välja selline. Mitu arvutit kasutavad sama IP või serveri ressursse. Sellise plaani idee on see, et ükski veebisait ei nõua palju ressursse, selle asemel jagavad nad ressursse.

Piirates IP-l või hostil viibivate inimeste arvu kiiremini, mida nad saavad klientidele pakkuda. Mida rohkem inimesi on serveris taotlusi esitanud, seda aeglasemaks see läheb. A2 hoiab oma serveri / klientide arvu madalal, et asju kiiremini hoida.

Sisu levitamisvõrgud või vahemälu

See toimib hoides teavet hajutatud serverites kogu maailmas. Nii et sõltuvalt sellest, kus külastaja teie teabele juurde pääseb, võib ta saada selle koopia neile lähemal asuvast serverist.

Külastajale lähemal asuvad serverid võimaldavad laadimisaegu oluliselt pikendada. See teine ​​meetod on üks peamisi põhjuseid, miks A2 teenused on palju kiiremad kui konkurents.

Kui loete meie peamist ülevaadet, mis hõlmab kõiki meie soovitatav Austraalia hosting firmad näete, et viimase kümne aasta jooksul oleme teie klientide saitidel kogunud tonni andmeid. Neid andmeid analüüsides saame ajaloolise ülevaate, kuidas hosting ettevõte aja jooksul toimib.

Need on A2 keskmised laadimisajad. Sa näed meie reaalajas võõrustaja jälgimist siin

Viimase 6 kuu laadimisajad 2017

  • Mai keskmine kiirus: 209 ms
  • Aprilli keskmine kiirus: 218 ms
  • Märtsi keskmine kiirus: 199ms
  • Veebruari keskmine kiirus: 211 ms
  • Novembri keskmine kiirus: 224 ms
  • Detsembri keskmine kiirus: 276 ms

A2 majutamine Uptime üle vaadatud

Selgitan natuke seda, mida need terminid tähendavad, kui te pole kindel.

 • Uptime – Ajavahemik, mille jooksul teie veebisait on kättesaadav välisele külastajale.
 • Kesklinnas – Ajavahemik, mille jooksul teie veebisaidile pole juurdepääsu.

Enamiku inimeste jaoks ei valmista need kaks teemat suurt muret, eriti isiklike blogijate jaoks, kuid kui hakkate võrgus makseid aktsepteerima või e-poe saiti üles ehitama, on see asi, millele soovite tähelepanu pöörata.

Miski ei loe ebaprofessionaalselt nagu veebisait, millele ei pääse juurde või mille tõhus toimimine on aeglane.

Pidage meeles, et see on aasta 2017 ja inimestel on kannatlikkust oodata saidi laadimist.

Kas tahaksite?

Kasutame protsenti selleks, et otsustada, kui kaua veebisait on üles või alla. Testides üle 20 hostimislahenduse näeme, et A2 hostimise serverite tööaeg on tõesti kõrge, ainult Siteground.

Loomulikult ei saa ühelgi serveril olla 100% tööaega, kuid kõik, mis ületab 99,5%, on tõesti hea.

Üldiselt oli A2 Hostingil 99,8% kasutusaeg, mis on väga muljetavaldav. 

Selle eest saavad nad teise …

Siin on tulemused 2017. aastast.

 • Mai tööaeg: 99,9%
 • Aprilli tööaeg: 99,9%
 • Märtsi tööaeg: 99,98%
 • Veebruari tööaeg: 99,96%
 • Novembri tööaeg: 99,99%
 • Detsember tööaeg: 98,92%

A2 hostimise toe ülevaade

tehniline abiPalju hosting firmad on nende toest maha jäänud. Mõned suurimad võõrustajad don’t ei viitsi isegi oma töötajaid koolitada ja loodavad piletisüsteemile, millel puudub ööpäevaringne tugi.

Mõnikord peate lihtsalt rääkima tegeliku inimesega ja mitte mõne robotiga. Teie küsimustele reaalajas vastamine on tohutu boonus. Sina’Saate probleemid palju kiiremini välja mõelda kui piletisüsteemile tuginedes.

A2 pakkumist:

 • Reaalajas 24/7 tugi
 • Telefonitugi
 • E-posti / piletisüsteem

Tasuta turvalisus ja häkkimise ennetamine

A2 pakub veebiturvalisuse tagamiseks paar lahedat lisandmoodulit. Suurim tagauks, mida enamik häkkereid otsib, on tarkvara, mida ei värskendata. A2 hoiab teie tarkvara, pistikprogrammid ja WordPressi failid tipptasemel, koos värskendustega.

See on suurepärane asi, sest seda on lihtne unustada, kui viimati oma kahekümmet käimasolevat pistikprogrammi täiendasite.

Nemad jälgib ka nende DNS-i teie veebisaidile juurdepääsu pahatahtlike katsete osas või kasutage oma IP-d pahatahtlikel eesmärkidel.

Saidi tasuta rändamine

Saidi tasuta migreerimine on tohutu boonus olemasolevale veebisaidi omanikule, kes soovib oma saidi üle anda teisele pakkujale.

Ilma tasuta ülekandeta on teil kaks võimalust. Üks, tehke seda ise, mis võib kaasa tuua andmete / lehtede kaotamise, kui seda ei tehta korrektselt cPaneli ja FTP kaudu.

Teine on peremehele maksmine nagu HostGator üle 50 dollari lihtsalt veebisaidi lihtsa migratsiooni jaoks. Kindlasti pole seda väärt

Tasuta SSL (väärtus 70–100 dollarit)

pilt SSL-iga kaitstud veebisaidist

Juhuks, kui te seda ei tee’Et teada, mis SSL on, tähendab see turvalise pistikupesa advokaati. See’s roheline Https: // sa näed, millal sa’re igal suvalisel veebisaidil.

Kui sa’Kui plaanite e-kaubandust või lihtsalt tavalist tavalist veebisaiti, peate 100% -liselt SSL-i.

See’on uus standard iga veebisaidi jaoks, mis soovib Google’is orgaaniliselt kõrgele kohale jõuda. Enamik võõrustajaid võtab teilt aastas üle 70 dollari, kuid A2-ga’s tasuta installimine, kasutades nende “Lase’s Krüptimine” valik.

Tasuta varukoopiad

naljakas pilt meemist andmete varundamise kohta

Mõnes kõrgema astme plaanis pakub A2 tasuta varundamist. Need on hädavajalikud iga WordPressil põhineva masina jaoks, kus kasutajad saavad oma andmeid lisada ja soovi korral kustutada. Uuel veebisaidi omanikul on lihtne oma saidi andmeid tahtmatult kahjustada.

Selle jaoks võite kasutada ka mõnda tasuta pistikprogrammi, kuid see, et teie host loob kogu teie teabest süstemaatilisi varukoopiaid, on suurepärane viis kõige turvaliseks hoidmiseks.

Ja kui olete üks neist inimestest, kes ei varja oma veebiandmeid endiselt hästi, on see teie jaoks ideaalne lahendus.

naljakas pilt meemist andmete varundamise kohta

Mõnes kõrgema astme plaanis pakub A2 tasuta varundamist. Need on iga inimese jaoks hädavajalikud WordPressil põhinev host kus kasutajad saavad oma andmeid lisada ja soovi korral kustutada. See’Uuel veebisaidi omanikul on lihtne oma saidit kogemata kahjustada’andmed.

Selle jaoks võite kasutada ka mõnda tasuta pistikprogrammi, kuid see, et teie host loob kogu teie teabest süstemaatilisi varukoopiaid, on suurepärane viis kõige turvaliseks hoidmiseks. Ja kui sina’jälle üks neist inimestest, kes endiselt ei tee’Oma veebiandmete varundamiseks – see on teie jaoks ideaalne lahendus.

A2 paketid – mis on parim?

Praegu näete, et A2 pakub palju teenuseid, mida enamik võõrustajaid ei paku’t. Alates sadade kontode IP-de puhastamisest kuni veebisaidi lapsehoidmiseni’Turvalisus ja varundamine pakuvad kindlasti palju väärtust.

Seetõttu usume, et nende veidi kõrgemad hinnad on hästi õigustatud.

Siin’nende hinnastamine.

pilt, mis näitab A2 Host hinnakujundust

Erinevad plaanid

Nagu ma juba mainisin, arvan, et virtuaalserverist piisab iga veebisaidi jaoks. Nii et kui te ei saada päevas liiklust rohkem kui 10 000, kui teie jagatud trahv on.

 • Lite kava

  Algab 3,92 dollarilt kuus. Üks domeeninimi ja 5 alamdomeeni. 25 E-posti kontod.

 • Kiire plaan

  Alustatakse 4,90 dollarist kuus. Piiramatu domeeninimed ja e-posti kontod.

 • Turbo plaan

  9,31 dollarit kuus. Piiramatu domeenide ja e-posti aadress. Funktsionaalsed on ka HTTP / 2 ja SPDY.

A2 eelised

 • Ülikiire registreerumine
 • Mitme makse võimalus – krediitkaart, Paypal, maksekorraldus, pangaülekanne ja piraatkuld.
 • Varjatud tasusid pole
 • Ei ühtegi ülesmüüki
 • Klõpsake ühe klõpsuga Installid
 • Kerge kasutada CMS-i

Milline on meie lõplik mõte A2 kohta??

Meile see meeldib.

Tavaline ja lihtne. A2 on üks neist ettevõtetest, kes on oma ideaalidest kinni ja osutanud taskukohase hinnaga kvaliteetseid teenuseid. Nad ei kasutanud tavameetodit ja üritasid võimalikult palju kliente saada.

Kvaliteeditoetus. Meeletu tööaeg ja kiired serverid, arvame, et see on suurepärane valik austraallasele isegi siis, kui elate Adelaide’is, Sydneys, Melbournes või Perthis.

Kui kellelgi on küsimusi, postitage allpool ja ma vastan kohe.

Aitäh ��

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map