A2 prieglobos apžvalga

Kas gi visi.


Aš čia noriu pasidalinti savo patirtimi su „A2 Hosting“. A2 priegloba nėra tokia gerai žinoma Australijos kompanijoms, tačiau jos yra populiari priegloba JAV ir Kanadoje. A2 akcentuoja kokybę ir našumą.

A2 gali būti laikomas beveik aukščiausios klasės prieglobos sprendimu, žemiau kurio yra keletas brangių variantų, kuriuos gausite naudodamiesi priemoka, skirta specialiajam kompiuteriui. Jie taip pat gali pasigirti savo įspūdingu darbo laiku ir palaikymu, kurį jie vadina “guru”. Mažai sūrus Teisus?

Šiuo metu „A2 Hosting“ turime 13 svetainių, todėl galime išbandyti šiuos teiginius ir išsiaiškinti, ar jie iš tikrųjų veikia. Šiuo metu jums gali būti įdomu, kaip greitai tai veikia iš Australijos. Jų serverius pasiekėme iš Sidnėjaus, Melburno, Adelaidės, Perto, Bendigo ir Brisbeno.

A2 ieškinys

A2 turi šių centrų duomenų centrus:

 • JAV – Mičiganas
 • Europa – Amsterdamas
 • Azija – Singapūras (visiškai naujas įrenginys)

Savo tikslams mes naudojome Singapūro duomenų centrą, kuris yra daug spartesnis nei bet kuris iš Australijos centrų. Tai gali atrodyti stebina, bet aš tai visiškai paaiškinu mūsų populiariausias prieglobos apžvalgos vadovas.

Pažvelkime į tai, žemiau pateikti rezultatai buvo pateikti naudojant jų bendrojo prieglobos planus. Jei norite sužinoti daugiau, pereikite prie A2.

Kaip greitas A2?

Tai’greitai.

A2 pretenzijos 20X greitis padidėja kai kuriems vaikinams atrodo, kad juos sunku įveikti. Daug greitesnė krovimo laiko idėja buvo patenkinti didėjančią beprotiškai greitų interneto rezultatų paklausą visame pasaulyje.

Paprastas interneto lankytojas nusprendžia, ar jis liks jūsų svetainėje kelios sekundės.

Jei tai’s per lėtai arba visai ne’t pakrauti akimirksniu jie dingo. Galite galvoti apie tai „Google AMP“ ir „Facebook“. Jie’atnaujinote daugumos svetainių standartą ir jei krovimo laikas nėra ilgas’ypač greiti žmonės spustelėti ir įeiti.

Didelis El. Prekybos svetainės ir didesni prekių ženklai, kurie išleidžia milijonus savo svetainių optimizavimui, žino, kad jiems reikia įkelti savo tinklalapį per sekundę. Bet kas, per 4 sekundes, gali jus prarasti 50% srauto.

Laimei, A2 suteikia didelę reikšmę jūsų tinklaraščiui ar smulkaus verslo svetainė.

Vidutiniškai mes tai sužinojome per jų Singapūro duomenų centrą vidutinis pakrovimo laikas buvo 222 ms kuris juos iškelia į viršų visų mūsų šeimininkų’apžvelgta.

Jų puslapiai ne tik labai greitai buvo įkelti, bet ir pastebėjome gana stabilų greitį visuose miestuose nuo Adelaidės iki Perto iki Brisbeno..

Gero darbo vaikinai!

Norėdami iš tikrųjų patobulinti savo veiksmus ir pamatyti, kaip gerai jų serveriai gali valdyti didesnius failus, išbandžiau 100 MB failą keliose skirtingose ​​vietose. Žemiau pateikiamas atsisiuntimo laikas naudojant įprastą IPT, esantį Sidnėjuje. Išbandyta tai 2017-07-26.

Kaip matai’gana greitai. 1,7 sekundės 100 MB failui.

Kaip A2 toks greitas?

A2 priartėja prie bendro hostingo išteklių keliais skirtingais būdais, dėl kurių jie išsiskiria iš konkurentų.

Paaiškinkime, kaip jie tai daro.

 1. Ribokite bendro hostingo išteklius
 2. Naudokite konkrečios vietos kaupimą kaip CDN

Dažniausiai pasidalijamasis priegloba atrodo taip. Keli kompiuteriai naudoja tą patį IP arba serverio išteklius. Tokio plano idėja yra ta, kad nė vienai svetainei nereikia daug išteklių, o jie dalijasi ištekliais.

Apribojus žmonių, turinčių IP ar priimančiųjų skaičių, greitį, kurį jie gali pasiūlyti klientams. Kuo daugiau žmonių pateikiate užklausų serveryje, tuo lėčiau tai bus. A2 palaiko mažą serverio / klientų skaičių, kad viskas būtų greitesnė.

Turinio platinimo tinklai arba talpyklos kaupimas

Tai veikia kaupiant informaciją paskirstytuose serveriuose visame pasaulyje. Taigi, atsižvelgiant į tai, kur lankytojas pasiekia jūsų informaciją, jie gali gauti jos kopiją iš arčiau esančio serverio.

Serveriai, esantys arčiau lankytojo, leis žymiai pailginti krovimo laiką. Šis antrasis metodas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl A2 paslaugos yra daug greitesnės nei konkurencijos.

Jei perskaitytumėte pagrindinį apžvalgos puslapį, apimantį visus mūsų rekomenduojamos australų hostingo įmonės galite pastebėti, kad per pastaruosius dešimt metų surinkome daugybę duomenų jūsų klientų svetainėse. Išanalizavę šiuos duomenis galime susidaryti istorinį vaizdą apie tai, kaip laikinai eina prieglobos įmonė.

Tai yra vidutiniai A2 krovimo laikai. Jūs galite pamatyti mūsų gyvojo šeimininko stebėjimas čia

Paskutinių 6 mėnesių krovos laikas 2017 m

  • Gegužės vidutinis greitis: 209 ms
  • Vidutinis balandžio mėnesio greitis: 218 ms
  • Kovo vidutinis greitis: 199ms
  • Vidutinis vasario greitis: 211 ms
  • Vidutinis lapkričio greitis: 224 ms
  • Vidutinis gruodžio greitis: 276 ms

A2 Hostingas Uptime Peržiūrėta

Leiskite šiek tiek paaiškinti, ką reiškia šie terminai tuo atveju, jei nesate tikri.

 • Uptime – Kiek laiko jūsų svetainė pasiekiama išorės lankytojo.
 • Downtown – Kiek laiko jūsų svetainei negalima pasiekti.

Daugeliui žmonių šios dvi problemos nekelia didelio susirūpinimo, ypač asmeniniams tinklaraštininkams, tačiau kai tik pradėsite priimti mokėjimus internetu ar kuriate el. Prekybos svetainę, į ką norėsite atkreipti dėmesį.

Niekas nėra neprofesionalu, pavyzdžiui, svetainė, kurios negalima pasiekti arba kuri lėtai veikia efektyviai.

Atminkite, kad tai yra 2017 metai ir žmonės turi kantrybės laukti, kol svetainė bus įkelta.

Ar norėtum?

Mes naudojame procentą, kad nuspręstume, kiek laiko svetainė veikia aukštyn arba žemyn. Išbandę daugiau nei 20 prieglobos sprendimų matome, kad „A2“ prieglobos serverių veikimo laikas yra tikrai didelis, o juos įveikia tik „Siteground“.

Natūralu, kad nė vienas serveris negali veikti 100%, tačiau viskas, kas viršija 99,5%, yra tikrai gerai.

Apskritai „A2 Hosting“ veikė 99,8%, o tai labai įspūdinga. 

Už tai jie gauna antrą …

Pateikiame rezultatus nuo 2017 m.

 • Gegužės laikas: 99,9%
 • Balandžio veikimo laikas: 99,9%
 • Kovo veikimo laikas: 99,98%
 • Vasario darbo laikas: 99,96 proc.
 • Lapkričio mėnuo: 99,99 proc.
 • Gruodžio veikimo laikas: 98,92%

A2 prieglobos palaikymo apžvalga

Techninė pagalbaDaug hostingo kompanijos buvo labai atsilikę nuo jų palaikymo. Vieni didžiausių šeimininkų don’Net nesivarginti mokyti savo personalo ir pasikliauti bilietų sistema be jokio palaikymo visą parą.

Kartais jums tiesiog reikia kalbėtis su realiu žmogumi, o ne su kokiu nors robotu. Atsakymas į jūsų klausimus tiesiogiai yra didžiulė premija. Tu’Galėsi išsiaiškinti problemas daug greičiau, nei pasikliaudamas bilietų sistema.

A2 pasiūlymai:

 • Tiesioginis palaikymas visą parą
 • Palaikymas telefonu
 • Pašto / bilietų sistema

Nemokamas saugumas ir įsilaužimų prevencija

„A2“ siūlo keletą nuostabių priedų, skirtų interneto saugumui. Didžiausias užkandis, kurio ieško dauguma įsilaužėlių, yra programinė įranga, kuri nėra atnaujinta. A2 saugo jūsų programinę įrangą, papildinius ir „WordPress“ failus su naujausiais atnaujinimais.

Tai puikus dalykas, kurį turite, nes lengva pamiršti, kai paskutinį kartą atnaujinote vieną iš dvidešimties naudojamų papildinių.

Jie taip pat stebėkite jų DNS, ar nėra kenksmingų bandymų patekti į jūsų svetainę arba naudokite savo IP nenuobodžiams tikslams.

Nemokamas svetainių perkėlimas

Nemokamas svetainių perkėlimas yra didžiulė premija esamam svetainės savininkui, kuris nori perduoti savo svetainę kitam teikėjui.

Be nemokamo pervedimo iš esmės pritrūksi dviejų galimybių. Pirma, padarykite tai patys, dėl to gali būti prarasti duomenys / puslapiai, jei jie nebus padaryti tinkamai per „cPanel“ ir FTP.

Antrasis yra mokėti šeimininkui kaip „HostGator“ virš 50 USD tik paprastam svetainės perkėlimui. Tikrai neverta

Nemokamas SSL (70–100 USD vertė)

SSL apsaugotos svetainės vaizdas

Tuo atveju, jei jūs don’Nežinau, kas yra SSL, jis reiškia saugų lizdo advokatą. Tai’ai žalia Https: // matai kada’bet kurioje teisėtoje svetainėje.

Jei tu’Jei planuojate vykdyti elektroninę prekybą ar tiesiog valdyti paprastą paprastą svetainę, jums 100% reikia SSL.

Tai’yra naujas standartas bet kuriai svetainei, norinčiai gerai įvertinti „Google“. Daugelis šeimininkų ims jums metinį mokestį, viršijantį 70 USD, bet su A2’nemokama įdiegti naudojant jų “Leisti’šifruoti” variantas.

Nemokamos atsarginės kopijos

juokingas meme atvaizdas apie duomenų atsarginę kopiją

Kai kuriuose aukštesnės pakopos planuose A2 siūlo nemokamas atsargines kopijas. Tai yra būtina bet kuriam „WordPress“ pagrindu veikiančiam kompiuteriui, kuriame vartotojai gali pridėti savo duomenis ir juos ištrinti. Naujam svetainės savininkui lengva netyčia sugadinti savo svetainės duomenis.

Tam galite naudoti ir keletą nemokamų papildinių, tačiau tai, kad jūsų kompiuteris sukuria sistemingas visos jūsų informacijos atsargines kopijas, yra puikus būdas viską saugoti..

Ir jei jūs esate iš tų žmonių, kurie vis dar nepakankamai atsarginę savo interneto duomenų kopiją sukuria, tai yra puikus sprendimas jums.

juokingas meme atvaizdas apie duomenų atsarginę kopiją

Kai kuriuose aukštesnės pakopos planuose A2 siūlo nemokamas atsargines kopijas. Tai yra būtina bet kam WordPress pagrįstas kompiuteris kur vartotojai gali pridėti savo duomenis ir juos ištrinti. Tai’Naujas svetainės savininkas gali netyčia sugadinti savo svetainę’s duomenys.

Tam galite naudoti ir keletą nemokamų papildinių, tačiau tai, kad jūsų kompiuteris sukuria sistemingas visos jūsų informacijos atsargines kopijas, yra puikus būdas saugoti viską. O jei tu’vienas iš tų žmonių, kurie vis dar don’Negalima atsargiai kurti savo interneto duomenų. Tai yra puikus sprendimas jums.

A2 paketai – kuris yra geriausias?

Šiuo metu galite pastebėti, kad A2 siūlo daugybę paslaugų, kurių neteikia dauguma šeimininkų’t. Nuo šimtų paskyrų IP saugojimo iki auklėjimo jūsų svetainėje’Saugumas ir atsarginės kopijos tikrai teikia didelę vertę.

Dėl šios priežasties mes manome, kad šiek tiek didesnės jų kainos yra gerai pateisinamos.

Čia’Jų kainos.

vaizdas, kuriame rodoma „A2 Host“ kainodara

Skirtingi planai

Kaip jau minėjau anksčiau, manau, kad bendrojo prieglobos pakanka bet kuriai svetainei. Taigi, nebent kasdien sulaukiate daugiau nei 10 000 srauto, nei jums skirta bauda su „Shared“.

 • „Lite“ planas

  Prasideda nuo 3,92 USD / mėn. Vienas domeno vardas ir 5 padomeniai. 25 El. Pašto paskyros.

 • Greitas planas

  Pradės nuo 4,90 USD / mėn. Neribotas domenų vardų ir el. Pašto abonementų skaičius.

 • Turbo planas

  9,31 USD / mėn. Neribotas domenų ir el. Pašto adresas. HTTP / 2 ir SPDY taip pat veikia.

A2 pranašumai

 • Itin greita registracija
 • Keli mokėjimo variantai – kreditinė kortelė, „Paypal“, pinigų pervedimas, banko pavedimas ir piratų auksas.
 • Jokių paslėptų mokesčių
 • Jokių aukcionų
 • 1 spustelėkite „Diegimai“
 • Paprastas naudoti CMS

Kokia mūsų galutinė mintis apie A2?

Mums tai patinka.

Paprasta ir paprasta. A2 yra viena iš tų kompanijų, kuri laikėsi savo idealų ir teikė kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Jie nesileido įprasto metodo ir stengėsi pritraukti kuo daugiau klientų.

Kokybės palaikymas. Nepaprastas veikimo laikas ir greiti serveriai, mes manome, kad tai puikus pasirinkimas australui, net jei jūs gyvenate Adelaidėje, Sidnėjuje, Melburne ar Petere.

Jei kas nors turi klausimų, rašykite žemiau ir aš iškart atsakysiu.

Dėkoju ��

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map