A2 Hosting İncelemesi

Naber millet.


Deneyimlerimizi A2 Hosting ile paylaşmak için buradayım. A2 Hosting, Avustralya şirketleri tarafından iyi bilinmemektedir, ancak ABD ve Kanada’da popüler bir ev sahipliği yapmaktadır. A2, kaliteye ve performansa büyük önem vermektedir.

A2, özel bir ana bilgisayarla alacağınız bazı pahalı seçeneklerin altında neredeyse premium bir barındırma çözümü olarak kabul edilebilir. Ayrıca, etkileyici çalışma süreleri ve “guruları”. Küçük peynirli değil?

Şu anda A2 Hosting’te 13 sitemiz var, bu nedenle bu iddiaları test edebilir ve gerçekten performans gösterip göstermediklerini görebiliriz. Bu noktada Avustralya’dan ne kadar hızlı çalıştığını merak ediyor olabilirsiniz. Sunucularına Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth, Bendigo ve Brisbane’den eriştik.

A2 Site talebi

A2 aşağıdaki alanlarda veri merkezlerine sahiptir:

 • ABD – Michigan
 • Avrupa – Amsterdam
 • Asya – Singapur (yeni tesis)

Bizim amaçlarımız için Avustralya merkezlerinden daha hızlı olan Singapur veri merkezini kullandık. Bu şaşırtıcı görünebilir, ancak tam olarak üst barındırma inceleme kılavuzu.

Buna atlayalım, aşağıdaki sonuçlar paylaşılan barındırma planlarından alınmıştır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız A2’ye gidin.

A2 ne kadar hızlı?

O’hızlı.

A2 iddiaları 20 kat hız artar bazı adamlar yenmek için biraz zor gibi görünüyor. Çok daha hızlı yükleme sürelerinin ardındaki fikir, dünya çapında inanılmaz hızlı İnternet sonuçlarına yönelik artan talebi ele almaktı.

Ortalama bir web ziyaretçisi, web sitenizde birkaç saniye.

Eğer o’çok yavaş ya da değil’t Anında yüklenir. Bunun için Google AMP ve Facebook’u düşünebilirsiniz. Onlar’ve çoğu web sitesi için standart yükseltildi ve yükleme süreleri aren’t Ultra hızlı insanlar içeri ve dışarı tıklayacak.

Kocaman E-ticaret siteleri milyonlarca sitesini sitelerini optimize ederek harcayan daha büyük markalar, web sayfalarının yüklenebilmesi gerektiğini biliyor bir saniyenin altında. 4 saniyenin üzerindeki herhangi bir şey sizi % 50 trafik.

Neyse ki A2 kendi blogunuza büyük marka hızları getiriyor veya küçük işletme web sitesi.

Ortalama olarak onların Singapur veri merkezleri aracılığıyla ortalama yükleme süresi 222 ms idi. hangi biz onları tüm ana üst yakın koyar’ve inceledim.

Sayfaları sadece çok hızlı bir şekilde yüklenmedi, aynı zamanda Adelaide’den Perth’e ve Brisbane’ye kadar tüm şehirlerde oldukça istikrarlı bir hız fark ettik..

İyi iş beyler!

Gerçekten hızlandırmak ve sunucularının bazı büyük dosyaları ne kadar iyi işleyebileceğini görmek için, birkaç farklı konum üzerinden 100Mb dosyasıyla test ettim. Aşağıda, Sydney’de bulunan normal bir ISS’yi kullanarak indirme süresi verilmiştir. Bunu 1/26/2017 tarihinde test etti.

Gördüğünüz gibi’s oldukça hızlı. 100Mb dosya için 1.7 saniye.

A2 Nasıl Bu Kadar Hızlı?

A2, paylaşılan barındırma kaynaklarına rakiplerinden farklı olmalarını sağlayacak birkaç farklı şekilde yaklaşıyor.

Bunu nasıl yaptıklarını açıklayalım.

 1. Paylaşılan Hosting Kaynaklarını Sınırla
 2. CDN gibi Belirli Bir Yer Önbelleği Kullanma

En çok paylaşılan barındırma buna benzer. Birden fazla bilgisayar aynı IP veya sunucunun kaynaklarını kullanır. Bu tür bir planın arkasındaki fikir, hiçbir web sitesinin çok fazla kaynak gerektirmediği, bunun yerine kaynakları paylaştığıdır..

Bir IP’deki veya barındırılan kişi sayısını sınırlayarak müşterilere daha hızlı sunabilirler. Bir sunucuda ne kadar çok istekte bulunursanız o kadar yavaş olur. A2, işleri daha hızlı tutmak için sunucu / müşteri sayısı oranını düşük tutar.

İçerik Dağıtım Ağları veya Önbellekleme

Bu, dünyanın dört bir yanındaki dağıtılmış sunucular hakkında bilgi tutarak çalışır. Dolayısıyla, bir ziyaretçinin bilgilerinize nereden eriştiğine bağlı olarak, onlara daha yakın olan bir sunucudan bir kopyasını alabilir.

Bir ziyaretçiye yakın olan sunucular, yükleme sürelerinde büyük artış sağlar. Bu ikinci yöntem, A2’nin hizmetlerinin rekabetten çok daha hızlı olmasının ana nedenlerinden biridir.

Tüm inceleme sayfalarımızı kapsayan ana inceleme sayfamızı okursanız önerilen Avustralya hosting şirketleri son on yılda müşterilerinizin sitelerinde tonlarca veri topladığımızı görebilirsiniz. Bu verileri analiz ederek, bir barındırma şirketinin zaman içinde nasıl bir performans gösterdiğine tarihsel olarak bakabiliriz.

Bunlar A2 için ortalama yükleme süreleridir. Görebilirsin burada canlı sunucu izlememiz

Son 6 Ay Yükleme Zamanları 2017

  • Ortalama hız: 209ms
  • Nisan ayı ortalama hızı: 218ms
  • Mart ayı ortalama hızı: 199ms
  • Şubat ayı ortalama hızı: 211ms
  • Kasım ayı ortalama hızı: 224ms
  • Aralık ayı ortalama hızı: 276ms

A2 Hosting Uptime İncelendi

Emin değilseniz bu terimlerin ne anlama geldiğini biraz açıklayayım.

 • uptime – Web sitenize harici bir ziyaretçi tarafından erişilebilecek süre.
 • Şehir merkezi – Web sitenize erişilemeyen süre.

Çoğu insan için bu iki sorun özellikle kişisel blog yazarları için büyük bir endişe kaynağı değildir, ancak çevrimiçi ödemeleri kabul etmeye veya bir E-ticaret sitesi oluşturmaya başladıktan sonra, dikkat etmek isteyeceğiniz bir şeydir..

Erişilemeyen veya etkin bir şekilde çalışması yavaş olan bir web sitesi gibi profesyonel olmayan hiçbir şey yazmaz.

Unutmayın, bu 2017 ve insanların bir sitenin yüklenmesini beklemek için sabrı var.

Yapar mısın?

Bir web sitesinin ne kadar süre aşağı veya yukarı olduğuna karar vermek için bir yüzde kullanırız. 20’den fazla barındırma çözümünü test ederken, A2 barındırma sunucularının yalnızca Siteground tarafından rakiplendirilen gerçekten yüksek bir çalışma süresine sahip olduğunu görebiliriz.

Doğal olarak hiçbir sunucu% 100 çalışma süresine sahip olamaz, ancak% 99,5’in ötesinde herhangi bir şey gerçekten iyidir.

Genel olarak A2 Hosting% 99.8 çalışma süresine sahipti ve bu çok etkileyici. 

Bunun için ikinci bir tane alırlar…

İşte 2017’den sonuçlar.

 • Mayıs ayında çalışma süresi: 99.9%
 • Nisan ayı çalışma süresi:% 99.9
 • Mart ayı çalışma süresi: 99.98%
 • Şubat çalışma süresi: 99.96%
 • Kasım çalışma süresi:% 99.99
 • Aralık ayı çalışma süresi: 98.92%

A2 Hosting Destek İncelemesi

teknik DestekBir çok hosting şirketleri onların desteği konusunda çok geride kaldım. En büyük ev sahiplerinden bazıları’t Personelini eğitmek bile rahatsız değil ve 7/24 desteksiz bir bilet sistemine güveniyor.

Bazen sadece bir robotla değil, gerçek bir insanla konuşmanız gerekir. Sorularınızın canlı olarak yanıtlanması çok büyük bir bonus. Sen’sorunları bir bilet sistemine güvenmekten çok daha hızlı anlayabileceksiniz.

bir2 Teklifler:

 • Canlı 7/24 Destek
 • Telefon Desteği
 • E-posta / Bilet Sistemi

Ücretsiz Güvenlik ve Hack Önleme

A2, web güvenliği için birkaç harika eklenti sunar. Çoğu bilgisayar korsanının aradığı en büyük arka kapı, güncellenmemiş yazılımdır. A2, yazılımlarınızı, eklentilerinizi ve WordPress dosyalarınızı en son güncellemelerle en üst düzeyde tutar.

Bu sahip olmak harika bir şey çünkü çalıştırdığınız yirmi eklentinizden birini en son yükselttiğinizde unutmak kolaydır.

Onlar web sitenize erişmek için kötü amaçlı girişimler için DNS’lerini de izleyin veya IP’nizi kötü amaçlarla kullanın.

Ücretsiz Site Taşımaları

Ücretsiz site geçişleri, sitelerini başka bir sağlayıcıya aktarmak isteyen mevcut bir web sitesi sahibine büyük bir avantaj sağlar.

Ücretsiz transfer olmadan, temel olarak iki seçenek ile sıkışıp kalırsınız. Birincisi, cPanel ve FTP ile doğru bir şekilde yapılmazsa verilerinizi / sayfalarınızı kaybetmeyi içeren kendiniz yapın.

İkincisi şöyle bir ev sahibine ödeme yapıyor HostGator 50 dolardan fazla sadece basit bir web sitesi geçişi için. Kesinlikle buna değmez

Ücretsiz SSL (70-100 $ Değer)

SSL korumalı web sitesinin görüntüsü

Yapmazsan’SSL nedir bilmiyorum, güvenli soket avukat anlamına gelir. O’yeşil mi Https: // ne zaman gördüğünü görüyorsun’herhangi bir yasal web sitesinde.

Eğer sen’E-ticaret yapmayı veya sadece basit bir sıradan web sitesi çalıştırmayı planlıyorsanız,% 100 SSL’ye ihtiyacınız var.

O’Google’da organik olarak iyi sırada yer almak isteyen herhangi bir web sitesi için yeni standart. Çoğu ev sahibi yıllık 70 ABD dolarının üzerinde bir ücret talep edecektir, ancak A2 ile’kullanarak ücretsiz bir yükleme s “İzin Vermek’s Şifrele” seçenek.

Ücretsiz Yedeklemeler

veri yedekleme hakkında bir meme komik resim

Bazı yüksek seviye planlarda A2 ücretsiz yedeklemeler sunuyor. Bunlar, kullanıcıların kendi verilerini ekleyip istedikleri zaman silebilecekleri herhangi bir wordpress tabanlı ana bilgisayar için gereklidir. Yeni bir web sitesi sahibinin kendi sitelerinin verilerine yanlışlıkla zarar vermesi kolaydır.

Bunu yapmak için birkaç ücretsiz eklenti de kullanabilirsiniz, ancak sunucunuzun tüm bilgilerinizin sistematik yedeklerini oluşturmasını sağlamak her şeyi güvende tutmanın harika bir yoludur.

Ve hala web verilerini iyi yedeklemeyen kullanıcılardan biriyseniz, bu sizin için mükemmel bir çözümdür.

veri yedekleme hakkında bir meme komik resim

Bazı yüksek seviye planlarda A2 ücretsiz yedeklemeler sunuyor. Bunlar, wordpress tabanlı ana bilgisayar burada kullanıcılar kendi verilerini ekleyebilir ve istedikleri zaman silebilirler. O’web sitesi sahibinin kendi sitelerine yanlışlıkla zarar vermesi kolay’s verisi.

Bunu yapmak için birkaç ücretsiz eklenti de kullanabilirsiniz, ancak sunucunuzun tüm bilgilerinizin sistematik yedeklerini oluşturmasını sağlamak, her şeyi güvende tutmanın harika bir yoludur. Ve eğer sen’hala yapmayan insanlardan biriyim’t Web verilerini iyi yedekleyin, bu sizin için mükemmel bir çözümdür.

A2 Paketleri – En İyisi Olan?

Bu noktada, A2’nin çoğu ev sahibinin sunmadığı birçok hizmet sunduğunu görebilirsiniz.’t. IP’leri yüzlerce hesaptan uzak tutmaktan web sitenize bakıcılığa kadar’güvenlik ve yedeklemeler kesinlikle çok değerli.

Bu nedenle, biraz daha yüksek fiyatlarının haklı olduğuna inanıyoruz.

Buraya’onların fiyatı.

A2 Host fiyatlandırmasını gösteren resim

Farklı Planlar

Daha önce de belirttiğim gibi Paylaşımlı Hosting herhangi bir web sitesi için fazlasıyla yeterli. Dolayısıyla, Paylaşılan ile para cezanızdan günlük 10.000’den fazla trafik almadıysanız.

 • Basit Plan

  Ayda $ 3.92’dan başlar. Bir alan adı ve 5 alt alan adı. 25 e-posta hesabı.

 • Hızlı Plan

  Aylık 4,90 ABD dolarından başlar. Sınırsız alan adı ve e-posta hesabı.

 • Turbo Planı

  $ 9.31 / ay. Sınırsız alan adı ve e-posta. HTTP / 2 ve SPDY de işlevseldir.

A2 Avantajları

 • Süper Hızlı Kayıt
 • Çoklu Ödeme Seçeneği – Kredi Kartı, Paypal, Havale, Banka Havalesi ve Korsan Altın.
 • Hiçbir gizli ücret
 • Üst Satış Yok
 • Tek Tıkla Yüklemeler
 • Kullanımı kolay CMS

A2 Üzerine Nihai Düşüncemiz Nedir??

Severiz.

Sade ve basit. A2, ideallerine sadık kalan ve uygun fiyata kaliteli hizmet veren şirketlerden biridir. Ana akım yönteme gitmediler ve mümkün olduğunca çok müşteri almaya çalıştılar.

Kalite desteği. Deli uptimes ve hızlı sunucular, Adelaide, Sydney, Melbourne veya Perth’de yaşıyor olsanız bile bunun Avustralyalılar için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyoruz.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıya gönderin ve hemen cevap vereceğim.

Teşekkürler ��

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector