סקירת A2 אירוח

מה קורה כולם.


אני כאן כדי לחלוק את החוויה שלנו עם A2 Hosting. אירוח A2 אינו ידוע היטב לחברות האוסטרליות אך הם מארחים פופולריים בארצות הברית ובקנדה. A2 שמה דגש חזק על איכות וביצועים.

A2 יכול להיחשב כפתרון אירוח כמעט פרימיום מתחת לכמה מהאפשרויות היקרות שתקבלו עם מארח ייעודי פרימיום. הם גם מתהדרים בשעות הפעילות המרשימות והתמיכה שלהן הם מכנים “גורואים”. מימין גבינה קטנה?

נכון לעכשיו יש לנו 13 אתרים ב- A2 Hosting כך שנוכל להעמיד את הטענות הללו למבחן ולראות אם הם אכן מבצעים ביצועים. בשלב זה אולי תוהה היטב כמה מהר זה עובד מאוסטרליה. הגשנו לשרתים שלהם מסידני, מלבורן, אדלייד, פרת ‘, בנדיגו ובריסביין.

תביעת אתר A2

ל- A2 מרכזי נתונים באזורים הבאים:

 • ארה”ב – מישיגן
 • אירופה – אמסטרדם
 • אסיה – סינגפור (מתקן חדש לגמרי)

לענייננו השתמשנו במרכז הנתונים בסינגפור שהוא מהיר בהרבה מכל מרכזי אוסטרליה. זה אולי נראה מפתיע אבל אני מסביר את זה במלואו מדריך הסקירה המובחר.

בוא נקפוץ לתוצאות, התוצאות שלהלן היו באמצעות תכניות האירוח המשותפות שלהם. אם אתה רוצה ללמוד יותר פשוט גש ל- A2.

כמה מהיר A2?

זה’זה מהיר.

טענות A2 של מהירות 20X עולה על חלק מהבחורים נראה קצת קשה לנצח. הרעיון שעומד מאחורי זמני טעינה מהירים הרבה יותר היה לתת מענה לדרישה הגוברת לתוצאות מהירות בטירוף ברחבי העולם.

המבקר הממוצע באינטרנט מחליט אם הוא יישאר באתר שלך בתוך כמה שניות.

אם זה’זה איטי מדי או לא’לא לטעון מייד הם נעלמו. אתה יכול לחשוב על Google AMP ופייסבוק בשביל זה. הם’העלינו את התקן עבור מרבית האתרים ואם זמני הטעינה אינם’אנשים מהירים במיוחד ילחצו פנימה והחוצה.

ענק אתרי מסחר אלקטרוני ומותגים גדולים יותר המבלים מיליונים במיטוב אתרים שלהם יודעים שהם צריכים לקבל את דף האינטרנט שלהם כדי לטעון אותם תחת שנייה. כל דבר מעבר ל -4 שניות יכול לאבד אותך כלפי מעלה תנועה של 50%.

למרבה המזל A2 מביאה מהירויות מותג גדולות לבלוג שלך או אתר לעסקים קטנים.

בממוצע גילינו שדרך מרכז הנתונים הסינגפורי שלהם זמן הטעינה הממוצע היה 222ms מה שמציב אותם ליד ראש כל המארחים שאנחנו’סקרנו.

לא רק שהדפים שלהם נטענו בצורה מהירה מאוד, שמנו לב למהירות יציבה למדי בכל הערים מאדלייד לפרת ‘ועד בריסביין.

עבודה טובה, בחורים!

בכדי להגביר את זה ולראות עד כמה השרתים שלהם יכולים להתמודד עם כמה קבצים גדולים יותר, בדקתי עם קובץ של 100Mb באמצעות מספר מיקומים שונים. להלן זמן ההורדה באמצעות ספק שירותי אינטרנט רגיל הממוקם בסידני. נבדק זאת ב- 1/26/2017.

כפי שאתה יכול לראות את זה’זה די מהיר. 1.7 שניות לקובץ של 100Mb.

איך A2 כל כך מהר?

A2 ניגשת למשאבי האירוח המשותפים בכמה דרכים שונות הגורמות להם להתבדל מהמתחרים שלהם.

נסביר כיצד הם עושים זאת.

 1. הגבל משאבי אירוח משותפים
 2. השתמש במטמון מיקום ספציפי כמו CDN

האירוח המשותף ביותר נראה כך. מחשבים מרובים משתמשים באותה IP או במקורות השרת. הרעיון שעומד מאחורי תוכנית מסוג זה הוא שאף אחד מאיתנו לא דורש משאבים רבים, במקום זאת הם חולקים משאבים.

על ידי הגבלת מספר האנשים ב- IP או מארחים את המהירות המהירה יותר שהם יכולים להציע ללקוחות. ככל שיש לך יותר אנשים בקשות בשרת זה יהיה איטי יותר. A2 שומר על יחס השרת / מס ‘הלקוחות שלהם נמוך כדי לשמור על דברים מהר יותר.

רשתות הפצת תוכן או מטמון

זה פועל על ידי שמירה על מידע בשרתים מבוזרים ברחבי העולם. לכן תלוי במקום בו מבקר ניגש למידע שלך הוא עשוי לקבל עותק שלו משרת שקרוב יותר אליו.

שרתים הקרובים יותר למבקר יאפשרו זמני טעינה מוגדלים מאוד. שיטה שנייה זו היא אחת הסיבות העיקריות לכך ששירותי A2 מהירים בהרבה מהתחרות.

אם אתה קורא את דף הביקורת הראשי שלנו המכסה את כל שלנו המליצו על חברות אירוח אוסטרליות אתה יכול לראות שבעשר השנים האחרונות ריכזנו טונות של נתונים באתרי הלקוחות שלך. בניתוח נתונים אלה אנו יכולים לקבל מבט היסטורי על ביצועי חברת אירוח לאורך זמן.

אלה זמני העומס הממוצע עבור A2. אתה יכול לראות המעקב המארח החי שלנו כאן

זמני טעינה של 6 חודשים אחרונים 2017

  • מהירות ממוצעת במאי: 209ms
  • מהירות ממוצעת באפריל: 218ms
  • מהירות ממוצעת בחודש מרץ: 199 שניות
  • מהירות ממוצעת בפברואר: 211ms
  • מהירות ממוצעת בנובמבר: 224ms
  • מהירות ממוצעת בדצמבר: 276ms

A2 אירוח Uptime נבדק

הרשו לי להסביר מעט מה המשמעות של מונחים אלה למקרה שאינכם בטוחים.

 • זמן עבודה – משך הזמן שאליו מבקר חיצוני יכול לגשת לאתר האינטרנט שלך.
 • מרכז העיר – משך הזמן שאליו אין גישה לאתר שלך.

עבור מרבית האנשים שני הנושאים הללו אינם מעוררים דאגה גדולה במיוחד עבור בלוגרים אישיים, אך ברגע שתתחיל לקבל תשלומים באופן מקוון או לבנות אתר מסחר אלקטרוני, זה משהו שתרצה לשים לב אליו..

שום דבר לא מאיית לא מקצועי כמו אתר שלא ניתן לגשת אליו או להאט את פעולתו בצורה יעילה.

זכרו, זהו 2017 ולאנשים יש סבלנות לחכות לטעינת אתר.

היית?

אנו משתמשים באחוזים כדי להחליט כמה זמן אתר או למעלה או למטה. בבדיקת למעלה מ -20 פתרונות אירוח אנו יכולים לראות כי לשרתים של אירוח A2 יש זמן ממש גבוה במיוחד שרק Siteground מתחרה בו..

באופן טבעי לאף שרת יכול להיות זמן uptime של 100%, אבל כל דבר שהוא מעבר ל 99.5% הוא ממש טוב.

בסך הכל A2 Hosting היה Uptime של 99.8% וזה מאוד מרשים. 

בשביל זה הם מקבלים שנייה …

להלן התוצאות משנת 2017.

 • זמן u מאי: 99.9%
 • זמן האפריל: 99.9%
 • זמן מרץ: 99.98%
 • זמן פעולה בפברואר: 99.96%
 • זמן פעולה בנובמבר: 99.99%
 • זמן דצמבר: 98.92%

סקירת תמיכת אירוח A2

תמיכה טכניתהרבה חברות אירוח נפלו הרחק מאחור בתמיכתם. כמה מהמארחים הגדולים ביותר לא’אני אפילו לא טורח לאמן את הצוות שלהם ולהסתמך על מערכת כרטיסים ללא תמיכה 24/7.

לפעמים אתה פשוט צריך לדבר עם בן אדם אמיתי ולא עם רובוט כלשהו. מענה לשאלותיך בשידור חי הוא בונוס עצום. אתה’אוכל להבין בעיות הרבה יותר מהר מאשר להסתמך על מערכת כרטיסים.

א2 הצעות:

 • תמיכה 24/7 בשידור חי
 • תמיכה טלפונית
 • מערכת דוא”ל / כרטיס

אבטחה חינם ומניעת האקים

A2 מציעה כמה תוספות מגניבות לאבטחת אתרים. הדלת האחורית הגדולה ביותר שרוב ההאקרים מחפשים היא תוכנה שאינה מעודכנת. A2 שומר על תוכנות, תוספים וקבצי וורדפרס בצורה העליונה עם העדכונים האחרונים.

זה דבר נהדר כי קל לשכוח מתי שדרגת לאחרונה את אחד מעשרים התוספים שברשותך.

הם עקוב אחר ה- DNS שלהם לצורך ניסיונות זדוניים לגשת לאתר שלך או השתמש ב- IP שלך למטרות מצערות.

הגירות באתר בחינם

העברות אתרים בחינם הן בונוס עצום לבעל אתר קיים אשר מחפש להעביר את האתר שלו לספק אחר.

ללא העברה חינם אתה בעצם תקוע עם שתי אפשרויות. ראשית, עשה זאת בעצמך שיכול להיות כרוך באבדן הנתונים / הדפים שלך אם לא נעשה כראוי באמצעות cPanel ו- FTP.

השנייה משלמת לארח כמו HostGator מעל 50 דולר רק להעברת אתרים פשוטה. בהחלט לא שווה את זה

SSL חינם (70-100 דולר ערך)

תמונה של אתר מוגן SSL

במקרה שלא תעשה זאת’אני לא יודע מה זה SSL, זה עורך דין שקע מאובטח. זה’זה הירוק Https: // אתה רואה מתי אתה’בכל אתר לגיטימי.

אם אתה’אם אתה מתכנן לעשות מסחר אלקטרוני או סתם להפעיל אתר רגיל פשוט אתה 100% זקוק ל- SSL.

זה’זה הסטנדרט החדש עבור כל אתר שרוצה לדרג טוב בגוגל באופן אורגני. רוב המארחים יגבו מכם תשלום שנתי של מעל 70 $ אך עם A2 זה’זה התקנה בחינם באמצעות שלהם “לתת’הצפנה” אפשרות.

גיבויים חינם

תמונה מצחיקה של meme על גיבוי נתונים

בחלק מתוכניות השכבה הגבוהה יותר A2 מציעה גיבויים בחינם. אלה חיוניים לכל מארח מבוסס WordPress בו המשתמשים יכולים להוסיף נתונים משלהם ולמחוק אותם כרצונם. קל לבעל אתר חדש לפגוע בטעות בנתוני האתר שלו.

אתה יכול להשתמש בכמה תוספים בחינם כדי לעשות זאת גם כן, אבל אם המארח שלך יוצר גיבויים שיטתיים של כל המידע שלך הוא דרך נהדרת לשמור על הכל בטוח.

אם אתה אחד מאותם אנשים שעדיין לא מגבים היטב את נתוני האינטרנט שלהם, זה הפיתרון המושלם עבורך.

תמונה מצחיקה של meme על גיבוי נתונים

בחלק מתוכניות השכבה הגבוהה יותר A2 מציעה גיבויים בחינם. אלה חיוניים לכל מארח מבוסס WordPress שם המשתמשים יכולים להוסיף נתונים משלהם ולמחוק אותם כרצונם. זה’קל לבעל אתר חדש לפגוע בטעות באתר שלו’נתונים.

אתה יכול להשתמש בכמה תוספים בחינם כדי לעשות זאת גם כן, אך אם המארח שלך יוצר גיבויים שיטתיים של כל המידע שלך הוא דרך נהדרת לשמור על הכל בטוח. ואם אתה’אתה אחד מאותם אנשים שעדיין לא’גיבוי נתוני האינטרנט שלהם היטב זה הפיתרון המושלם עבורך.

חבילות A2 – שהיא הטובה ביותר?

בנקודה זו ניתן לראות כי A2 מציעה הרבה שירותים שרוב המארחים לא מציעים’t. החל מניקוי של כתובות IP ממאות חשבונות ועד שמרטפות באתר האינטרנט שלך’האבטחה והגיבויים הם בהחלט מספקים ערך רב.

מסיבה זו אנו מאמינים שמחיריהם מעט גבוהים יותר מוצדקים.

כאן’זה התמחור שלהם.

תמונה המציגה תמחור מארח A2

תכניות שונות

כפי שציינתי קודם אני חושב שהאירוח המשותף די והותר עבור כל אתר אינטרנט. אז אלא אם כן אתה מקבל יותר מ- 10,000 תנועה יומית מהקנס שלך ב- Shared.

 • תוכנית לייט

  מתחיל מ- $ 3.92 לחודש. שם תחום אחד ו -5 תת-דומיינים. 25 חשבונות דוא”ל.

 • תוכנית סוויפט

  מתחיל מ- $ 4.90 לחודש. שמות דומיין וחשבונות דוא”ל ללא הגבלה.

 • תוכנית טורבו

  9.31 $ לחודש. דומיינים ומיילים ללא הגבלה. HTTP / 2 כמו גם SPDY פועלים גם הם.

יתרונות A2

 • הרשמה סופר מהירה
 • אפשרות תשלום מרובה – כרטיס אשראי, Paypal, הזמנת כסף, העברה בנקאית וזהב פיראטים.
 • אין עמלות נסתרות
 • אין מכירות מכירה
 • לחץ על התקנות 1
 • קל לשימוש ב- CMS

מה המחשבה הסופית שלנו ב- A2?

אנחנו אוהבים את זה.

פשוט וקל. A2 היא אחת מאותן חברות שדבקה בנאמנות לאידיאלים שלה וסיפקה שירותים איכותיים במחיר שווה לכל נפש. הם לא הלכו בשיטת המיינסטרים וניסו להשיג כמה שיותר לקוחות.

תמיכה איכותית. שעות פעילות מטורפות ושרתים מהירים, אנו חושבים שזו בחירה מצוינת עבור אוסטרלי גם אם אתם גרים באדלייד, סידני, מלבורן או פרת ‘..

אם יש למישהו שאלות אנא פרסם בהמשך ואני אענה מייד.

תודה ��

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי כדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map